Új privát üzeneted érkezett!

Netty,
a genetikai vizsgálatnál arra gondoltam amikor magzatvizet néznek. Utána néztem a kombinált tesztnek elvileg 9000 Ft. Bettivel ingyenes volt. De ezt tuti megcsináltatom.

Én mg-ot csak akkor szedtem ha keményedett a hasam. MOst csak folsavat szedek.

Kiváncsika,
udv,
hogyan bírod, hogy nem tesztelsz?

Segreta,
az utro biztos segíti a babát, ne aggódj, minden rendben lesz.

Tegnap voltunk dokinál, kicsit nagyobb a baba mint gondoltam 8 hetes, így június 26-ra kalkulált, de nem menszeszből, mert valami nem stimmelt, okt. 12-én megvolt, de előtte lehetett a fogamzás, a baba kora alapján. Szóval nem tudja a doki mi lehetett. Bár előtte hagytam abba a szoptatást és lehet kicsit felborult a szervezetem.A baba 1,5 cm, pulzál a szíve. Két hát múlva kontroll, hogy be tudja jobban lőni a doki a szulést. :lol:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kriszta: de jó, hogy volt szív hang :) Hát még bírom, hogy nem teszteltem, úgy tervezem, mielőtt dokihoz megyek megnézem mi a helyzet odabent :)

Kép
kivancsika
Budapest
 
 


Kriszta: van olyan,h megjön a mensi teherbeesés után is. Vagyis az október 12i mensi előtti ciklusban lettél terhes. Rendes vérzés volt ez? Nem volt gyengébb mint szokott? Előtte mikor volt mensid? Mikor voltatok együtt?
De már van szívhang, dobog az a pici szív, és ez nagyon jó!!!! Olyan jó, h már láttad.

Kinek mit súg az anyai ösztön, kisfiú vagy kiscsaj van odabent?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 

 
 

Netty,
igazából míg szoptattam Bettit nem jött meg szülés után. Szeptember 12-én hagytuk abba végleg. Gondolom utána állt helyre a ciklusom. A doki viszont olyan furcsa volt, mintha nem hitte volna, hogy okt. 12-én megjött. Normálisan 5 napig tartott. Fogalmam sincs mikor voltunk együtt, viszont menszesz alatt nem, akkor valószínű előbb készült. Lehet kicsit megzavarodott a szervezetem.
Fogalmam sincs ki jön hozzánk. Reménykedem a fiúban, de nem tudom. Te mit érzel?

Ma reggel meglátogatott a rókakoma, még jó, hogy nem ettem semmit, így üres volt a gyomrom.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Helló mindenkinek! Nem vagyok túl pozitív ma, mert többet vérezgetek ma mint eddig. Olyan nehéz pozitívnak lenni, pedig tudom ha menni akar akkor nem tehetek többet mint amit teszek, de annyira félek :(
segreta
 
 


Jajj Segreta, elhiszem, h nagyon aggódsz. Dokival nem lehet konzultálni? Görcsök nincsenek?

Kriszta: pont a dokinak kéne leginkább hinnie benne, h igen is van mensi terhesség után. Hányan de hányan beszámolnak róla.....amúgy meg minek állítanál valótlant.????...

Nekem ma bejelentették, h megszűnik a munkahelyem dec 31-el. A gyedet gondolom kapom Zenta két éves koráig, de ki kell valamit gyorsan találnunk, h ne csak gyest kapjak kistesóval..... Mindig jön valami, már annyira unom....

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Segreta,
dokid mit mond? Sokan vérezgetnek terhesség alatt, ijesztő lehet nagyon, de a babával biztos minden rendben. Segít neki az utro is.

Netty,
ezek nem jó hírek. Van ismerős aki tud segíteni?

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Segreta: Hogy telt az éjszaka, vérzés? Görcsök?

Kriszta: hát úgy fest lesz megoldás, de még pár tb szakértővel beszélnem kell, h teljesen levédhessem magam.

Hahó többiek? Mi ez a nagy csend? Lassan jönnek a tünetek, és a vizsgálatok, tessék izgulni velünk!!!!! Helyzetjelentést kérek!!!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok! A dokival 2 napja beszéltem és jövő pénteken megyek hozzá. Mindent megteszek amit emberileg lehet, a többi a babóm dolga, remélem Ő is maradni akar :) Mert én nagyon szeretném /szeretem /Őt :) Szedem az utrot, a MagneB6, C vitamint, elevitet. sokat pihenek eszem gyümölcsöt :) ma még a palástfű teát is elkezdtem inni :) Barnázgatás továbbra is van egy pici, de nem vészes. nagyon remélem,hogy ez majd megszűnik.

Kivel mi a helyzet? Szép napot Mindenkinek :D
segreta
 
 


Netty,
elmondod majd mi a megoldas? engem is erdekelne, bar meg nem tartunk ott, sem baba , sem felmondas nem tortent meg meg, de elegge rezeg a lec...
KOszi

segreta, palastfu segiti a tapadast?
JO babavarast! :)
20140211131327
 
 


Elviekben igen :) Bármint lenyelek, csak erősödjön :)))
segreta
 
 


Regi: Írok majd részleteket, a lényeg, h ha a tgyásod igénylése napján biztosított vagy, akkor ha akár már másnap ki is rúgnak, sem a tgyás sem pedig a gyed nem veszik el. Na ahhoz h ez így legyen, kell egy kicsit trükközni, szívesen segítek majd, bár adja ég, h ne legyen rá szükség.

Segreta: Helyzet? Erősödtek a tünetek? Esetleg pár naponta tesztelhetnél, h lásd, erősödik e a csík. Nagyon szorítok h minden rendben legyen!!!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Kriszta! De jó, hogy hallhattad/láthattad a pici szívét :D :D Bárcsak már ott tartanék. Az első kő majd akkor gurul le a szívemről. A tüneteim megvannak ugyanúgy. Próbálok "nem foglalkozni vele". Tegnap elött teszteltem az jó erős lett :D Kép
segreta
 
 


Netty,
koszi a valaszt.

Segreta,
neked is koszi a valaszt :) Jo babavarast, szep a csikod :D
20140211131327
 
 


sziasztok!

Csilla vagyok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok:)
Van egy másfél éves kisfiam és most várjuk a 2. at:) (remélem fiú)

Júli.23. ra vagyok kiírva!

igyekszem majd visszaolvasni!

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Szia Csilla!

Na azt hiszem bőven lesz közös témánk két kis gyerekkel :-) Nálunk szinte ugyanennyi lesz a körkülönbség. :-)
Hogy vagy? Fáradtság? Hányinger? Doki?

Krisz: Neked jött valami kórság elő? Mikor kell visszamenned?

Mattes: Csütörtökön voltál dokinál, ugye? Mi volt? Mit mondott? Minden rendben van?

Ninin: Te mikor mész?

Végre holnap hétfő. Már alig várom a délutánt!!!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty!
Biztos lesz sok közös téma! én egyenlőre bírom! :) Barnus egy eleven kis lurkó! fáradság nincs... annyira , mint Barnussal volt anno, nálam esti rosszullétek vannak:) bár ma pakoltam be a mosogatógépet és háát a szagoktól,, majdnem visszanézett a vuk:D
Dokit próbálom hívni, de semmi eredmény, mert rossz az a a szám ami régen volt.. úgyhogy nyomtam neki e mailt és várom a válaszát!
Zentának hívják a kislányod? még sosem hallottam ezt a nevet de nagyon tetszik:D
vannak már nevek a jövevénynek?

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Örömmel csatlakoznék hozzátok! Második babánkat várjuk a férjemmel. Van egy gyönyörű kislányunk akit Kingának hívnak. Ő a mi szemünk fénye. Október végén volt 2 éves. A picurt július 9-ére várjuk. Ma vagyok 6 hetes és 5 napos terhes. Pont a 6. héten kedden voltam az első uh-n s már van szívhangja a picinek, nagyon boldogok vagyunk. Minden babavárónak szeretettel gratulálok s mindenkinek a legjobbakat kívánom! Üdv: Bea

Kép
Kép
start7
 
 


Sziasztok!

Csilli, Start, üdv közöttünk, jó babavárást! :)
Segreta: nagyon szorítok!
Netty: majd gyere a hírekkel! :)

Voltam a héten dokinál, aki azt mondta, hogy "terhesség alapos gyanúja áll fenn", elküldött uh-ra, ahova dec 3-ra kaptam időpontot. De a "kedves" uh-sok azt mondták, mit izgulok, még úgyis alig látszana! Még majdnem meg kellett köszönnöm, hogy adtak még 3 hét izgulást!
Ma eléggé fáj a hasam, három napig egyedül voltam Olivérrel, és nem kímélt.
Remélem nem lesz semmi baj, csak megerőltettem magam, és holnapra már ki is pihenem!

Kép
Lilypie Maternity tickers
ninin
Dorog
 
 


Start: üdv köztünk:)

ma én sem vagyok a toppon, kicsit megfáztam , fáj a fejem és Barnus sem hagy pihenni.

Ninin: a doki nem csinált uh t?

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Üdv Bea! Gratulálok a kisbabádhoz! Csak nem október 27i a kislányod? Az én fiam is akkor született :-)
Volt szívhang? De jó! Az annyira megnyugtató. Én nem mertem elmenni a hatodik héten, mert féltem, nem lesz még akkor szívhang. (sztem később fogant, és ezért megyek 7+3 hetesen, így biztos ott fog robogni ezerrel az a pici szív) Mikor kell menned megint?

Ninin: terhesség alapos gyanúja???? Ez elég vicces. És ezt mire mondta, látta az aurádon??? :lol: Az uh-s nőknek meg nem sok együttérzést adott a jóIsten. Mintha nekik nem lett volna terhességük, és nem akarták volna azt a pici foltot órákig nézni a monitoron..... Még három hét.... Ez elég hosszú idő, de majd elbeszélgetjük addig az időt :-)


Csilla: Fejeddel mi van? Kiállt? Nekem is fáj a fejem, mióta megmostam a hajam... Lehet aludnom kéne, de olyan szarul megy mostanában. Érdekes, mert Zétinél álomkóros voltam, napi 16 órákat bírtam aludni. :oops: :oops: Zentánál már jobb volt, de ott melóztam a hetedik hónapig, nem lehetett heverészni. És igen Zenta :-D Nagyon szeretem ezt a nevet :-D Kell még egy jó kis Z betűset találnom, már alakulnak a lehetséges befutók. Nálatok már meg vannak a nevek? Látom te nagyon fiú párti vagy :-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Netty81: de igen a kislányom 2010. okt. 27-én született, de jó akkor egy napon születtek a gyermekeink!
Ninin: szerintem is fura, hogy azt mondták, hogy terhesség alapos gyanúja nekem a doki rögtön csinált uh-t ahogy elmentem hozzá. Három hét hosszú, de majd tartjuk egymásban a lelket, remélem minden ok lesz, tényleg pihenj nagyon sokat.
Nekem alapból sokat kell pihennem.
Mi is sokmindenen megyünk keresztül a férjemmel a gyerekeinkért.
Én sajnos úgy kezdtem, hogy kétszer egymás után elvetéltem, harmadik terhességemből maradt meg a mi gyönyörűségünk a Kingus, ő a mi kis csodánk. Naivan azt hittük, hogy több ilyen rossz már nem történik velünk, kb.2 év korkülönbséget szerettünk volna így már tavaly novemberben elkezdtünk próbálkozni a kistesóval. Áprilisban a 6. hónapban jött össze, május 19-én harmadszor is missed ab. Dec. 24-re voltam kiírva és így 26 hónap lett volna köztük. Most már a Kinga tartotta bennem a lelket, de azért...hát szóval borzasztó volt. Féltünk de mentünk kivizsgálásokra. Immunológia, genetika. Augusztusban derült ki, immunológiából,hogy antifoszfolipid szindrómám van vagyis túl hamar alvad meg a vérem (mely által könnyen elzáródnak a hajszálerek nem kap oxigént a magzat és elhal), szept. 5-e óta vérhígító tablettát szedtem, s a pozítiv teszt napja óta (okt.31 volt), injekcióznom (az is valamilyen vérhígító) kell magam minden nap hasfalba bőr alá a terhesség végéig, de a babáért megéri. Két havonta kell visszajárni az immumológiára. nov.9-én voltam, ahol most meg kiderült, hogy túlmüködik a pajzsmirigyem ami szintén okozhat vetélést, így most arra is gyógyszert szedek napi 4 tablettát. Amúgy mi is azt megbeszéltük a férjemmel, hogy csak a 7. héten megyünk dokihoz nov.20-ra terveztük,hogy már legyen szívhang de elkezdtem barnázni nagyon megijedtünk (én szerintem sokkot kaptam, mert mindegyik vetélésem azzal keződött), de aztán kiderült, hogy a vérhígító tabletta okozhat ilyent azt el kellett hagyni maradt az injekció. Az okozott bevérzést a petezsák felett, amit látott is a doki uh, arra is kaptam gyógyszert, de szerencsére azt csak pár napig kellett szednem, no meg utrogestan a 12. hétig. Így mentünk el hamarabb a nődokihoz már nov.13-án és nagyon boldogok voltunk a férjemmel amikor láttuk és hallottuk a szívhangját, megkönnyebbültünk , de azért félünk. A petezsák 14x15mm-es, az embrió pedig 5,7mm-es, legalábbis kedden annyi volt azóta már remélem nőtt. Most nincs semmilyen folyásom és feszülnek a melleim. Másfél óránként éhes vagyok, mint aki nem tud jól lakni. Úgyhogy nagyon bizakodunk, hogy most minden ok lesz, megmarad a baba és júliusban egészséges gyermekünk születik. Ezért írtam kislányunk maga a csoda. A pajzsmirigyem miatt nov.29-én endokrinológiára van időpontom, dec.4. nődoki, s újra uh (mondjuk azt már várom), jan.3 pedig immunológia. Szóva röviden és tömören ennyi, remélem nem untatalak vele titeket. Csak gondoltam megosztom veletek a történetemet a babavárásainkról. Mindenkinek azt kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen. :D Puszy Bea

Kép
Kép
start7
 
 


Netty: nagyon szép név a Zenta:) majd lehet, hogy feldobom apának:D
igen én nagyon fiúpárti vagyok:) ha fiú akkor valószínű Marcell és még valami:) ha lány akkor Milla tetszik nekem, apa mellé szeretné a Mártát anyukája után aki egy hónapja hagyott itt bennünket! Marcell névnap az ő születésnapján van( mármint anyósomén) mellé tetszik az Ákos, Máté :)

itt Harasztin van egy kissrác akit Zentének hívnak:)
és mik a Z betűs nevek???

jah, fejem: migrénes vagyok 12 éves korom óta. és most az van. Barnus is éjszaka nyűgi volt szörcsögött, szívattam az orrát.

Többiek: nevek????

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Netty: Zille?? Zília? ha lány:)
Apát megkérdeztem neki nem tetszik a Zenta :( pedig nekem nagyon :)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Csilla: A migrén borzalmas lehet. Nekem egyszer jött ki terhesség alatt, három napig tartott. Iszonyú volt, azt hittem megőrülök. Mit szedhetsz rá? Panadolt lehet asszem ilyenkor, nem?

Apa mindenképpen magyar nevet szeretne, vagy legalább magyar vonatkozásút. Ez a Zéténnyel totál teljesült, régi magyar név. A Zentához már kellett kutatnom kellőképp, de sikerült rábólintania. Régen magyar város volt, most is magyarok lakják, magyarul beszélnek, van magyar jelentése stb... Most a fiú befutó a Zoárd, ezzel sincs semmi hiba, magyar név, a lány egyelőre a Zoja. Ez nem magyar és vonatkozást sem találtam. De tetszik még a Zorina is. A lényeg h nem akarok se Zé-vel, se Ze-vel kezdődő nevet, mert nagyon egybecsengő lenne a többiekkel.
A Zille magyar, én is próbáltam vele megbarátkozni, de nem igen megy. A Zília már nagyon kacifántos, nem tetszik. Szóval így állunk!!!

Látom ti az M betűben gondolkodtok :-)
A Milla nagyon jó! Nem hallottam még, de nagyon egyedi, és ugyanakkor nem sorozatnév :-)
A Marcell így tetszik, becézve , mint Marci már annyira nem. Egy felnőtt, két méteres, szőrős, trabális pasihoz én nem tudom elképzelni, csak egy kisfiúhoz. De ez csak egy hülye sztereotípia részemről.....

Bea: ÓÓÓ ezt elolvasni is szörnyű, nem hogy végigélni. Sajnálom, h ennyi viszontagságon kellett keresztülmennetek. Viszont már tudjátok az okot, ez kezelve is van, úgyhogy nem lehet semmi baj, hidd el!!!! Hamarosan megérkezik a második csodababátok is!!!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Szép estét mindenkinek :) Ez a hetem kicsit sűrű, de legalább nincs időm idegeskedni a pénteki Uh miatt :) Ma voltam fogorvosnál, ami injekció nélkül nem volt valami felemelő, de a babuért mindent :) Szerencsére a barnázgatás abbamaradt, remélem nem is tér vissza :) Hétvégén jön az anyukám, csak kibírjam, hogy nem mondom el :D Karácsonykor szeretném a családdal közölni a jó hírt, mert akkorra már talán szívhangja is lesz :)

Kép
segreta
 
 


Netty: hát meg megnéztem a Milla név névnapját és elkeseredtem.: július 18, így kukába került, de van helyette Janka:) de fiú lesz:) úgyhogy le van a gond:) na jó ez nem 100% de én teljesen így érzem. :)
a Zenta nagyon tetszik, hogy becézitek? és a Zoárdot?
Nekem még a Zorka is tetszik:)

nem feltétlenül M betűset keresünk. Tetszik úgy, hogy Janka Zorka:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Csilli: Zenti meg Zentus.
A Zoárdon lehet nem kell gondolkodjak egy ideig....:-(
Mensi szerint 7+3 vagyok, de szívhang nem látható, talán sejthető. Szabályos a petezsák, és nem is üres, de nincs pulzálás. Legalábbis olyan ritmikus vibrálás, mint amiket már eddig láttam, az nincs. Megnézett hüvelyi uhval is, ott sem volt jobb a helyzet. Folyamatosan azt kérdezgette, h nem foganhatott e később, szokott e csúszni a mensim stb.... (igen később fogant, nem a 13. hanem a 19. napon, vagy mire még összetalálkoztak +2-3 nap)Amikor megláttam, h nem vibrál, már tudtam, h valami nem oké. Visszarendelt egy hét múlva. Talán akkor már látszik valami. Annyi volt biztató, h a szikhólyag szabályos, nincs összeesve....Mellem még fájdogál, pisilni is járok, holnap elkezdek tesztelgetni megint...
Annyira bízom benne, h elkezd kalapálni az a kis szív. Rettenetesen érzem magam Sad

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Csajok én csak búcsúzni néztem be, talán legközelebb összejön :( Nektek további jó babavárást, minden jót kívánok!

Kép
kivancsika
Budapest
 
 


Netty! Ne add fel. Épp ma olvastam egy másik fórumon, hogy a lányt kiírták missed ab-re, de a műtét elött még néztek egy UH-t és VOLT SZÍVHANG! lehet tényleg kisebb a picid mint hiszik. Az tuti, hogy én sem fogok abba belemenni, hogy (ha nem látnak szívhangot) egyből műtét. Anno így volt és azóta sem tudom kiverni a fejemből, hogy mi van ha csak idő kellett volna még neki? 1-2 hétwn nwm múlik semmi, sőőőt lehet még pozitív végkifejlet is és ha mégsem, akkor nem marad utána kérdőjel :(
segreta
 
 


Netty,
egy hét alatt még lehet szívhang, főleg ha később fogant. Biztos minden rendben lesz. Egy másik topikban (most született a héten a kisfiú) is először megijesztették a kismamát, hogy kisebb a baba, de végül minden rendben volt.

Kiváncsika,
sajánlom. :cry:

Csilli, Start
udv!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Netty ne izgulj! még lehet szívhang! nyugi!!!!!
Kíváncsika! sajnáljuk! minden jót neked és sok sikert!

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Netty: Fel a fejjel, én már csak tudom,csak pozítivan szabad gondolkozni, egy hét múlva már biztosan lesz szívhang is! Köszönöm én is a biztató szavakat! Bea

Kép
Kép
start7
 
 


Köszi csajok!!! Próbálok pozitív maradni, elterelni a figyelmemet, de nem könnyű. Ha túlságosan elaltatom a félelmemet, félek, h még rettenetesebb lesz, ha beüt a baj.Ha meg megpróbálok felkészülni, akkor félek, h azzal vonzom be a bajt.
Kész rettegés wcre menni, vajon mit látok....
Jajj lenne már hétfő.....

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok! Elvileg julius elejere varom a babocat, de dokibacsival suru vitaban vagyunk a mult heten 4-5 millimeteres kis potty korat illetoen, mivel eleg rendszertelen menzeszem volt mostanaban. O mult het hetfon 4-5 hetes tipikus koraterhessegnek mondta, viszont mar latszott szivhang, amibol en legalabb 6 hetesre tippelek. Es ez kb a sajat szamolgatasommal is egybevag. Node a lenyeg: erkezik, amikor akar es eleg szep rosszulleteket okoz.
Netty, most olvastam, hogy nalad mizu. Lehet nalad is ilyen kaosz ez a kormeghatarozas. Ki tudja pontosan, mikor volt a randija a petesejtednek, nomeg a doki ultrahangja is lehet pocsek. Ha kikapcsolod az osszes parat, es magadba nezel, mit erzel?
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Szia Hibiszkusz! Gratulálok a pocaklakódhoz. Problémamentes babavárást kívánok neked! Első baba?
Hogy mit érzek? Hát azon túl, h kétségek közt gyötrődöm, félek és parázok, legeslegbelül mégis azt érzem, h ott van, és beindult a szívecskéje. Tudom, túl naivnak fog tűnni a következő mondatom, de mindig is azt éreztem, h velem ilyen nem történik meg, nem tapasztalom meg, milyen az, elveszteni egy babát. És most is azt mondogatom magamnak, h minden rendben lesz, és elképzelem, ahogy kalapál az a kis szív a monitoron. De nagyon félek...
CSináltam ma reggel egy tesztet, szinte azonnal ott volt a két csík, sötéten, jól láthatóan. Ha rohamosan esne a hormon szintem, biztos halványabb lenne, vagy lassabban jönne elő. Bár igaz az is, h idő kell míg a hcg elkezd ürülni. Csinálok egyet vasárnap is, ha ugyan ilyen lesz, akkor lehet, h ismét nem csal a megérzésem.

Segreta: megértem a dilemmádat, és nagyon sajnálom. Épp a minap olvastam pár cikket ezzel kapcsolatban... Most minden rendben lesz, hidd el!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty81! Köszi a biztatást és neked is hasonló kitartást és pozitív gondolatokat :D Pénteken megyek UH-ra már nagyon kiváncsi vagyok. Mondjuk mától olyan émelygős vagyok ami nem akar pár falat kaja után elmúlni ;) istenemre mondom, a legrosszabb rosszullétet is boldogan viselem, ha ez azt jelenti, hogy a bogyócska rendben van :) Olyan fura, hogy igazából még el sem hiszem, hogy van ;)

Kép
segreta
 
 


Nem elso babam, igazabol a harmadik. Eleg bevallalosnak gondolhattok ezen a teren, mert igy nez ki a sorminta:
1. Marci 2010. juliusaban szuletett, tehat 2.5 eves
2. Anna most lesz 1 eves szilveszterkor
3. Es most jon a picur.
Nekem az utolso babam, utolso terhessegem. Igyekszem ugy is megelni. Hogy nagyon emlekezzek majd ra, ha nagyobbak lesznek. Ilyen szempontbol kiraly a reggeli rosszullet is, mert ezek az utolso reggeli rosszulleteim. Jajjjj de szentimentalis vagyok ;)
A baba korat illetoen eleg nagy kerdojelek vannak. Valamikor szeptember vegen-oktober elejen jott meg utoljara, de mivel meg szoptattam, olyan rendszertelenul, hogy ket napig volt, 3 napig nem, aztan ujra megjott. Igy ehhez nem viszonyitanek. Azt tudom, hogy oktober kozepen voltunk egyutt ovszer nelkul, es akkor mar 1 hete nem menstrualtam. Ezt adtam elo 1 hete a dokibacsinak, mondvan, hogy szerintem akkor igy kb 6 hetes mult. Dokibacsi megnezte ultrahangon, szerintem 4-5 hetes. De akkor meg hogy volt szivhangja. Es ha 4-5 hetes, az azt jelentene, hogy oktober kozepen en meg menstrualtam, ami tutti nem igaz. Abban egyeztunk meg, hogy majd a 12 hetes UH pontositja a szules idopontjat. Addig vakrepulunk.
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sziasztok,

én is bejelentkezem, mert ma jó hírt kaptam. Múlt héten voltam dokinál amikor is 6+5 voltam, de nem látott a doki szívhangot. Nem akartam hinni neki, amúgy is utálom azt a gépet.Homályos és kitörik a nyakam ha látni szeretnék valamit. :(Szóval bejelentkeztem a helyi medical centerbe mára.És ma 7+4 vagyok 15mm-es és jó szívhang is van. :) éljen éljen...

Nagyjából visszaolvastam és Netty neked mondanám, hogy hinni kell magadban, mert minden ellenkező gondolkodással csak bevonzod a rosszat. 7+3-as mérésnél nem mondott CLR-t?mert nekem 9mm volt múlt hét csütörtökön szívhang nélkül.Én nagyon szurkolok Neked, de teljesen megértem és tudom mit érzel. Attól pedig ne rettegj mit látsz a wc-ben mert nem minden esetben van vérzés!Nálam sem volt ez első terhességemnél, pont azért mert lelkileg egy nem élő babát sem engedtem el.Szóval legyél pozitív, mert csak az segít most és próbáld magad elfoglalni, hogy ne agyalj mindig ezen...Remélem rendben lesz minden.


Kivancsika, nagyon sajnálom, és mielőbbi babásodást kívánok Neked!

Start, hát szörnyű amin átmentetek, de reméljük, most azért egyszerűbb lesz....

Üdv minden új érkezőnek!:)

Jó éjt sziasztok.
M.

Mattes
mattes
Bp
 
 


Mattes: De jó hírek!!! Már hiányoltalak. Mikor kell megint menned?

Hibiszkusz: szép kis sorminta, mozgalmas lehet az életed a picurokkal, de ennek is számtalan előnye van. :-) Mit szeretnél? Lányt vagy fiút? Nevek?

Köszi a biztatást, remélem bejön. Talán tegnap óta mintha este émelygést éreznék, és ma is jelentkezett, de lehet csak annyira kapaszkodom a tünetekbe, h beképzelem magamnak. Viszont ha beindult a szívecske, akkor könnyen lehet, h azért is jött elő az émelygés. Vagy naiv vagyok?
Azzal nyugtatom magam, h ha elmegyek egy héttel ezelőtt dokihoz, azt mondta volna, h két hét múlva menjek vissza, és addigra sokat nő és a szívnek is be kell indulnia. Vagyis pont akkor kellene mennem, mint jelen esetben. Ha így történt volna, gyanútlanul, idegeskedés nélkül élvezném a terhességem, nem paráznék. Tehát próbálom törölni a hétfői napot, és csak a jövő hét hétfőre gondolni.
A másik, h 1,56 cm volt a petezsák mérete. A szikhólyag szabályos volt. Ez a petezsák méret szerintem kisebb, mint amekkorát a terhesség hete mutat, viszont ha baj lenne, a szikhólyag szabálytalan lenne, szétesős. Vagyis talán csak tényleg később foganhatott. A bébit nem mérte le. Szerintetek kár ezekben ringatnom magam? Nem akarok senki idegeire menni, de muszáj kiadnom magamból, különben úgy érzem megőrülök :-(

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Akkor megyek legközelebb, ha elfogy a gyógyszerem, az kb 2 hét.

Az, hogy a petezsák szép szabályos és a szikhólyag is rendben van, mindenképpen nagyon jó jel!Az émelygés is lehet tünet, minden lehet tünet abban a helyzetben amiben Te vagy.Nem gondolnám, hogy annyira kapaszkodsz, hogy többet gondolsz bele mint ami....A tünet az tünet. :) Nekem például semmi, de semmi tünetem nincs.Azon kívül, hogy hirtelen vagyok éhes, de se émelygés, se mellfeszülés semmi. Ami szintén őrjítő, de bízom benne, hogy nem lesz baj később sem.
Netty Te hol laksz?

Mattes
mattes
Bp
 
 


Mattes:Tolna megyében :-D

Még az jutott eszembe, h amikor teszteltem, az a nemvárt mensi napján volt, és akkor a teszt negatív volt. Csak az ötödik napon lett pozitív és akkor is csak épphogy látni lehetett. Vagyis akkor megint csak ott lyukadok ki, h később fogant. Nagyon remélem ennyi pozitív gondolat után ki is vetül ránk mindez :-)

A tünetmentesség nem baj, örülj neki. Az a baj, ha vannak tünetek, és hirtelen megszűnnek.

Többiek? NÁlatok jelentkezett valami?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok! Tegnap óta émelygek, ez reggel eddig is megvolt, de most már nem múlik el pár szem keksz evése után. A cicim fáj rendesen, de igazából nem zavar egyik sem, ha közben a babával minden ok :D

Kép
segreta
 
 


segreta mi volt uh-n???

Mattes
mattes
Bp
 
 


Hát ma már nem tudom meg, de biztosan minden rendben van! :)
Jó éjt mindenkinek!

Mattes
mattes
Bp
 
 


Sziasztok én a második babámat várom,van egy 14 honapos kisfiam.nekem is volt már sajnos egy vetélésem 6 hetesen,utána majdnem egy év mulva jött össze Bence. Most elég gyorsan összejött,és remélem kislány lesz :) de ha fiu az sem baj. sokat kell pihiznem mert veszélyeztetett terhes vagyok,sajnos a fiam koraszülött volt :( remélem most minden rendben lesz,de azért egy kicsit félek. csak korházba ne kelljen feküdnöm. Bencével 1 honapot bent voltam szülés elött,utánna meg a pic-en 3 hetet :( de szerencsére nincs semmi baja,nemrég indult el,egy kis örökmozgó,igaz súlyra kisebb,mint a többi hasonló korú,de nem baj,majd behozza. jövöhéten kell visszamennem a nőgy.hoz,az első ultrahangon aztmondta nagy baba lesz.kiváncsi vagyok mit mond legközelebb :)
bence27
Dabas
 
 


sziasztok!

Nálam esti émelygés van! Mellfeszülééés:háát mivel szoptatok még..:) így nem is tudom.

valahogy le kéne szoktatni Barnust a cicizésről, nagyon parázok ez miatt!

Dokinál nem voltunk még várok vele:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok lányok. Csatlakozom a táborhoz én is. Egy hete teszteltem először pozitívat, jövőhéten irány a doki.Remélem minden ok..nagyon vártuk már ezt a kis csöppséget :)
amanya
Szlovákia
 
 


Bence: üdv itt. Reméljük probléma mentes terhességed lesz. Mikorra vagy kiírva? A koraszülöttség okát kiderítették? Nagyszerű, h Bencének semmi baja.

Segreta: tessék jelentkezni!!!! Ugye minden rendben van?


Kriszta: Te hogy vagy? Jövőhéten mész vissza a dokihoz, nem?

Mattes: Rokonokat beavattátok már?

Csilli: Meddig vársz? Most hány hetes vagy?

Sárgahibiszkusz: Te is mész köv héten, nem?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Amanya: gratulálok! Netty: jún 19 re vagyok kiirva, sajnos az első terhességnél több probléma is volt,29.héttől nyitott méhszáj,görcsök,többször tartották vissza gyogyszerrel,és a legnagyobb gond az a lepény tapadása,sajnos fedte a méhszájat,ezért állandoan vérezgettem fel se kelhettem :( a 30.héttől korházban feküdtem,de a 34. héten sajnos hirtelen levált a lepény,szörnyű volt most nem részletezem.. de szerencsénk volt,10 perc mulva már be voltam altatva,sürgösségi császárral be kellett fejezni a terhességet :( Bence 1900 grmmal,43 cmrel született,sajnos sok vért vesztett,kellett neki vért adni,a tüdeje hála égnek rendben volt mert már kaptam tüdőérlelőt,de sajnos igy is lélegeztetni kellett,és pár óra mulva közölték hogy át kell vinni egy másik korházba :( na az volt a legszörnyűbb :cry: nehéz volt de megérte. alig vártam hogy mehessek énis utánna. szerintem ha az a fránya lepény még birja kihuztunk volna pár hetet. ezért félek egy kicsit :? de megprobálok pozitiv lenni,és nem gondolni a rossz dolgokra :)
bence27
Dabas
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: