Új privát üzeneted érkezett!

Várom ide mindazokat, akik mostanában teszteltek pozitívat, tehát augusztusra várják a babájukat!
Én három napja tesztelek, most már kezdek benne hinni, rendesen látni a tesztcsíkot. Használtam az ovutesztet, mint jósteszt, azon már olyan erős a T csík mint a C kb.
Ma kellene megjönnie, de semmi jel nem utal rá, reggel émelyegtem, ismerős volt, hisz már van két aranyos kislányom..És fura érzés van a méhemben. Ja! és a hőmet is mérem az is ovu óta felment 37 re s azóta nem mozdul. Ez a 14. dpo-m.

Kép
Kép
eyi
 
 


Szia eyi!

Örülök, hogy valaki megnyitotta végre a topicot :wink:
Én tegnap voltam dokinál, és egy 16mm-es petezsákban, egy 5mm-es szikhólyagot látott :)

A történetünk röviden:2008. októbere óta tervezzük a családalapítást, 4 hónapra rá, azt hittük össze is jött, de sajnos méhenkívüli volt :( utána semmi, így belevágtunk a lombikba, ahol az első sikertelen beültetés után (2011.03.) kiderült, hogy súlyos IR-em van, másfél év diéta, Merckformin, és sport hatására, most a 2. beültetés, úgy néz ki: sikerült! Persze még nem nyugodtunk meg teljesen, majd 18-án kell menni uh-ra, hogy halljuk végre a szívhangot. Nagyon izgulunk!

Kívánom, hogy nálad is minden rendben legyen!Gratulálok a gyönyörű lánykáidhoz! Tervezett baba volt?
katapetra
 
 


szia!Örülök, hogy összejött a bébike, biztos,hogy minden rendben lesz!! azért komoly dolgokon mentetek keresztül, sajnálom.én még nem voltam dokinál, jövő hét végén indulok, legalább öt hetes legyek. De én is annyira félek, pedig nem első baba, szerintem jobban izgulok mint az elsőknél. méhen kívülinél észrevettél valamit?
igen tervezett baba volt, már július óta rajt vagyunk a témán, de sajna férjem kamionozik és nekem mindig pont hét közepén volt peteérésem, szerda csüt. ök körül, olyan bosszantó volt, hogy otthon ülök és várom a semmit..így bebizonyosodott nálam, hogy tényleg nem bírják ki vasárnaptól szerdáig vagy csütörtökig a himivarsejtek illetve hogy szombatonként jött haza, na arra meg az én tüszőm szívódott fel..de múlt hónapban hazajött véletlenül egy csütörtöki napon és elötte szerdán csináltam duán egy lh tesztet, ami full pozitív lett, mert éreztem is a peteérést ,azért is csináltam..erre csütörtökön hazajött,este voltunk együtt, és nagyon úgy néz ki, hogy kitartott a tüszőm addig :D bocs hogy kicsit hosszú voltam. egyébként mi az az ir?hány hetesnek mondott pontosan a doki? nekem pont két hete volt a megtermékenyülés ez tuti, igy ma vagyok 4 hetes a dokik szerint(a mensitől számolva). de igazából még csak kettő..mit dolgozol, merre laksz?

Kép
Kép
eyi
 
 

 
 

ja és addig én sem lélegzek fel amig doki nem mondja, h. ott van ahol kell, már 6 terhességi tesztet csináltam, és csak nézegetem őket,h. tuti két csík, de szerencsére nem tűnnek el)

Kép
Kép
eyi
 
 


Szia, akkor nektek sem volt most egyszerű az élet, de örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgok. Drukkolok!!!!! ;)
A méhenkívüli úgy derült ki, hogy nekem mindig voltak apró gondjaim a ciklusommal, mégpedig a hosszúságával, ált. 32-34 napra, de volt, hogy 38-40. napra jött csak meg. Mivel szokásosan késett és a körmöm is gyönyörűen nőtt, hát csináljunk egy tesztet, full pozitív lett!!!! Rá pár napra görcsölés, pecsételés, folyamatosan, már dolgozni sem tudtam----->irány a doki, ahol egyből megállapították, hogy egy mandula :!: nagyságú embrió befészkelte magát a bal petevezetőmbe :( laparoszkópiás műtéttel eltávolították. Petevezetőm megmaradt, de nem volt már átjárható.
Más: IR: szénhidrát anyacsere zavar, a szervezetem nem tudta feldolgozni a cukrot, és így a többi szénhidrátot sem, de a hasnyálmirigy folyamatosan lökte ki az inzulint a véráramba, mert érzékelte, hogy sok a cukor.....Rengeteg inzulin a vérben meddőséget okoz. kezelni kell speckós diétával, sporttal, és súlyosabb esetben gyógyszerrel lehet. DE úgy néz ki rendbe jöttem!!!!!Vigyázni kell most is, de megéri!

A dokim 5. és 6. hét közé tette a terhességet, mondta hogy vigyázzak, és hogy igazából az első 8-9 hét a kritikus.
Jelenleg nem dolgozom,egyébként óvónéni vagyok:) most ez lett a munkám:) Bp lakunk a férjemmel. Ti merre éltek, mivel foglalkozol?

Bocsánat ha hosszú lettem....

Kisfiút, vagy kislányt szeretnétek? :wink:
katapetra
 
 


hú az komoly..mandula nagyságú??akkor már több hetes magzat volt, nem?
én candida diétát csináltam nemrég, de csak egy hónapig, most már azért jó fél éve nincs tünetem..
MOst aludtak el a csajszik)tiszta lázban vannak, ma találkoztak kettő télapóval,oviban meg egyik barinőmnél, hozzánk szombaton jön.annyira édesek voltak, ahogy meglepődtek és megszeppentek, egyébként imádnivalóak és tiszta csörfösek, már van dumájuk az biztos..megmondom az őszintét, az elején én nagyon oda voltam, h. fiú legyen, férjem nagyon lánypárti, imádja őket, persze neki is azért jót tenne a büszkeségének egy kisfiú, de igazából most úgy vagyunk, hogy tényleg csak egészséges legyen..Férjemnek mi volt az első reakciója?Biztos megint lesz egy angyali kislányunk))
én eü fősulin szoc. munkát végeztem, és itt a lakhelyemen, vas megyében voltam egy idősek klubjában intézményvezető.csakhogy ez a munkakör megszűnt, uh azért is szerettük volna minél hamarabb a harmadik babát, h. még azért jól jöjjek ki pénzügyileg.Egyébként elejétől fogva három baba volt tervben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eyi 2012.12.11 16:32-kor.

Kép
Kép
eyi
 
 


de figyu egyik petevezetőd jó nem?akkor ha abban a petefészekben van pé. akkor spontán is összejöhet elvileg a baba, nem?
azért ez a lombik nem egyszerű téma, nem?

Kép
Kép
eyi
 
 


milyen tüneteid vannak?hányinger émelygés éhség, fáradtság??
én émelygek reggelente két napja és esténként korog a gyomrom, mikor nemrég ettem..muszály ennem.még az a nagy fáradtság nem kapott el.emlékszem mikor még dolgoztam, muszály volt lefeküdnöm a pihenőben, egyszerűen nem tudtam fenntartani a szemem. ja és két napja éjjel nem tudok aludni, csak ilyen félálomban vagyok, többször felkelek. remélem ez nem marad így, ilyenre nem emlékszem.utolsó napig tudtam aludni a terhességeknél.

Kép
Kép
eyi
 
 


Szia, igen a jobb oldal rendben van, mégsem lettem terhes, muszáj volt komolyabb segítséget kérni, elvileg összejöhetne, mégsem jött.
Szerintem az IR miatt....meg azt is mondta a doki, hogy a jobb oldal is le volt tapadva, és bármikor visszaállhat ez.
nekem nincsenek tüneteim.....furcsa, mert teljesen jól vagyok, semmi émelygés, csak a mellem nőlt, és lett érzékeny, ill. napközben 2x is rámtör a fáradtság, majd leragad a szemem.
Ezenkívül, JÓL vagyok:) Hála Istennek!
Ma vagyok a mesim szerint 6 hetes....úgy tennék már ki vonalzót, de magvárom a szívhangot, utána jöhet! :)

Szép napot, és várjuk a többi a kismamit! ;)
katapetra
 
 


szia! nekem a mellem nem érzékeny még, fáradtság néha van.nagyon várom már, h. doki megerősítsen, h. minden ok, lehet holnap hívom is, csak nem akarom h. túl korán menjek és ne lásson semmit.nov. 2-án volt meg utoljára, aszerint akkor 5 hét körül vagyok.viszont későn volt pém 21-én. neked mikor volt a beültetés?

Kép
Kép
eyi
 
 


Szia, nov. 10-én volt a beültetés, és okt. 26-án volt az utolsó mesim első ciklusnapja. Ált. nekem is később van peteérésem. Mert a beültetés utáni 13. napon kezdett el rohamosan nőni a hcg-m. Ne aggódj, biztos minden rendben lesz! Drukkolok ;)
katapetra
 
 


Sziasztok!

Nekem is van egy pozi tesztem, múlthét kedden zebrásodtam be másodjára!
Dokinál még nem voltam, köv. hétfőre kaptam időpontot.
Szóval csatlakoznék :)
Szép estét!

KépKép

Kép
szandriii
 
 


szia! gratulálok!!szép a kicsi fiad!

Kép
Kép
eyi
 
 


szandri akkor kb egyidősek lehetünk.keddre nem vártad?mármint a mensit?
tüneteid vannak?

katapetra gondolom figyelték, mikor van pé-d és akkor ültettek be mikor volt, ugye?vagy hogy van ez?még mindig teljesen jól vagy?igaz nálam sincs nagy gáz, reggelente kicsit furábban vagyok, de nem mondanám igazi hányingernek sem. mondjuk én a lányoknál sem igazán vettem észre, csak ilyen enyhe formában..egyszer lettem nagyon rosszul a pattogatott kukoricától, ami el lett égetve..
nektek full sötét lett egyszerre a második csík?mert nálam elég lassan sötétedett, de az utolsó már elég jó, bár még mindig nem olyan sötét mint a c.csík.még megvan a második kislányommal készült hcg tesztem, azon teljesen sötét a második is, pedig biztos azt is egyből csináltam.ez hétfőn annyira halvány volt, gondoltam, csak beképzelem, kedden kezdtem elhinni aztán a csütörtöki, pénteki már meggyőzőbb volt.

Kép
Kép
eyi
 
 


Sziasztok!

Üdv Szandri, szívből gratulálok a teszthez, és természetesen a pici fiadhoz!

Én köszönöm jól vagyok, talán ma este éreztem először olyan émelygést...de nem mondanám határozottan rossz érzésnek, ma vagyok 6+3 hetes, jövőhéten, kedden uh, izgulunk már nagyon.
A peteérést igazából a tüszők nagyságából(hormonstimuláció hatására nőlnek), és a méhnyálkahártya vastagságából itélik meg. Amikor jónak látják leszívják és 3-5 nap növekedés után visszaültetik.:) felrakom nektek ide az én tesztjeimet, szerintem jó példa minden leendő kismami előtt :)
Az ET=embriótranszfer napját jelenti, vagyis a visszaültetést. Kép

Szép estét!
katapetra
 
 


Az utolsó a 33. ciklusnapnak felel meg!( ET+17)
katapetra
 
 


és megtaláltam a teljes sorozatot, van ET+19-es is :D (35.c.n),


Kép
több tesztes kép már nincs ;)
katapetra
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a gratulációkat a fiamhoz! Tényleg jópofa meg kell hagyni :). No de mindenkinek a magáé a legesleg!

Eyi. Én dec 2-re nem vártam. Tehát az utolsó menstruáció első napja október 28. volt.
:)
De kb egy idősek lesznek a babák, ha minden jól megy. De miért ne menne. Azért para vagyok én is, pedig nekem sem az első.
A legjobban attól félek, hogy hogy fogok elbírni a kettővel? Neked hogy ment? Nagyon nehéz volt, amikor megérkezett a második csodaszép kislányod?
Nagyon szépek :)

Tüneteim eddig szerencsére nem igen vannak, hacsak az nem, hogy estére eléggé nyilallgat a hasam, gondolom túl sokat cipelem a nagy tesót föl-le a lépcsőn.
Mondjuk én az első terhességemet rettenetesen megszenvedtem. 6 HÓNAPIG hánytam, mint a lakodalmas kutya. Iszonyú volt. Nem is híztam az első 4-5 hónapban semmit, csak fogytam. Aztán persze behoztam a lemaradást. Ezért örülnék, ha ez most egy lazább terhesség lenne ;). De végül is mindegy az egész, csak minden rendben legyen.


Katapetra. Durva ez a beültetős sztori, de nagyon örülök :D. Komolyan. Olyan nehéz lehet ez, el sem tudom képzelni, de végre megérkezett hozzátok is a babácska :)
A tesztjeid nagyon tutik, én csak egyet csináltam, de azt feltöltöm, olyan jó érzés :)


Hölgyek? Nevekkel hogy álltok? Bár még elég korai, de... azért megkérdezem :)

Kép pozi

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri!

Nem semmi lehetett 6 hónapig hányni, remélem most kihagy róka-koma:)és így is minden rendben lesz! Gondolom várod már a hétfőt!
Nevekben még nem merünk nagyon gondolkodni, annyira hihetetlen, és olyan sok küzdelem, padlóra kerülés, és könny után sikerült, hogy mindig a következő uh-ra tudunk koncentrálni, hogy ott minden rendben legyen! Igazából még fel sem fogtuk.....:) Reméljük a jövő keddi uh-on minden rendben lesz, és hallani fogjuk a szívecskéjét is.

Eyi: melyik nap mész uh-ra?
katapetra
 
 


No, így estére kelve még vasalás előtt bekukkantottam, mert amíg aludt a gyerkőc bokros teendőimnek próbáltam a végére jutni. Sikertelenül.

Ma délelőtt jött először egy olyan majdnem hányás féle. Már ott voltam a wc fölött, de nem :) Hát úgy látszik engem nem hagy el a rosszullét. Bár mondom, ez még semmi... Szóval jó minden. A nyilallások változatlanul megvannak, főleg estére :? Ez nem annyira élvezet, főleg, hogy még mikor lesz este ?!

Férjem 7ig dolgozik minden nap, így van fél8 jó esetben, amikor hazaér. Addig egyedül tartom a frontot. Jajjj mi lesz velem 2 gyerekkel, amikor sokszor ezzel az egyel is meggyűlik a bajom.

A hétfőt irtóra várom már. Beszéltem tegnap a védőnénivel, mert fiamat visszavittem dokihoz kontrollra és tőle is kaptam időpontot keddre, kiadja a kiskönyvem, illetve azt mondta vigyáz a gyerekre, amíg átugrok egy vérvételre a háziorvoshoz. Mert hogy kell.

Nektek lesz ilyesmi? Nekem ez fura, mert az előző terhességnél a 12. heti volt az első vérvétel.
Kisfiamat Szigetváron szültem, most Székesfehérváron fogok. Költöztünk egyet, házat vettünk :)

Amúgy egy érdekesség. Eyi, Rubina kislányodnál még ingyenes volt a 12. heti Down-szűrés? Most 9000 forint lett. Állítólag tavaly szeptember 1. óta!
Durva!
Ha így áll a dolog, hogy pénzes a móka, Ti mentek majd? Én tuti.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


ÉN IS csináltam párat)) a peteéréstől számított napokat jelöltem dpo-val.
Kép

ezeket pedig romedessel:
itt a második az első, csak véletlenül megcseréltem. 16,17 és a mai a 19. nap a peteéréstől számítva(reggel csináltam)csak mert 3 teszt volt a romedesben, így gondoltam akkor ellövöm mindet..
Kép
[/img]

Kép
Kép
eyi
 
 


dokit hívtam, de nem vette fel, holnap próbálom megint.
ezt mondom, hogy olyan kis halványka az a második csík, de remélem ez nem jelent semmit..
most olvasom tényleg pénzbe kerül a szűrés??komoly..az a durva, hogy nem jelent szinte semmit. tudok olyanról akiknél röhejesen magas lett az érték full egészséges a gyermek. és azt is hallottam, hogy ott ahol most rossz ezt kimondani, de kísérleteznek az elhalt magzatokkal, illetve az elvetetettekkel az ezen vizsgálat szerint downosoknak titulált gyerekek 80 százaléka full egészséges lett volna..borsózok most is..
azt hiszem nekem is 12. héten volt az első vérvétel, hisz én a második kislányommal csak 8 hetesen mentem dokihoz és védőnőhöz is. eleve dokihoz kell először menni, s a papír alapján tudja kitölteni a védőnő a könyvet, h. hány hetes vagy.azt tudom hogy az az uh. ami 12 hetes volt, most a 13.héten van.
amit a kórházban csinálnak nálunk és kötelező.
ja és az előbb én is voltam wc fölött, aztán nem jött semmi..nem akarlak elkeseríteni, de nekem hasonló volt a két gyerkőcnél a dolog,nagy hányások nem voltak igaz, csak émelygések, hányinger..de ez a lakodalmas kutyás hányás igazán elkerülhetne

második gyerkőc..hát nem volt egyszerű..a nagylányom nagyon anyás volt és nagyon féltékeny, ami úgy jött le nála, ha elaltattam Rubit, amint nem figyeltem futott és felsikogatta, volt hogy szopi közben beleharapott a kis lábujjaiba, nem tudtam mért kapott sírógörcsöt a gyerek, mikor Micire nézek látom, h. szorítja a fogai közt a gyerek lábujját..mikor tanult menni nekifutásból nekiment és fellökte...a legnagyobb szeretgetésből átváltott..fogcsikorgatva ölelte és mondta neki hogy szeretlek...szval nem volt könnyű azt megmondom...egy év volt ez a nehéz időszak, aztán azóta egész jól összemelegedtek, nagyon szépen játszanak együtt nagyon szeretik egymást, nagyon tündériek,de néha kiakasztóak...
én 7 napból sajnos 5 napon egyedül nevelem őket-ahogy szandri írod egyedül tartom a frontot..most is itt nyüzsiznek..megyek is mert fürcsizni kell, mese az megvolt, elmaradhatatlan.. :lol: jóéjt nektek

Kép
Kép
eyi
 
 


Szandri: Nálunk azt mondta a doki, hogy csak a 10.hét után enged védőnőhöz, addig vigyázzak magamra! Egyébként a lombikosok, akiket ismerek, mind így voltak, de, hogy a 12.heti vérvétel, és szűrések a 13.héten lennének, azt nem hallottam.
A down szűrést mi nem fogjuk kérni, akkor sem vetetnénk el, ha uhun erre utaló jelek lennének! A férjem családjában volt egy down-os nő, és én csak pozitív dolgokról hallottam mesélni az anyukától...ő senkitől a világon annyi szeretetet nem kapott, még az egészséges lányától sem, mint attól a gyermekétől.
Nem szeretnék erkölcsi vitákba belemenni, de mi így döntenénk, persze bízunk abban, hogy egészséges gyermekünk fog születni!


Szép estét, jó "babázást" nektek!
katapetra
 
 


eyi: nagyon szépek a csíkjaid, ne aggódj!
katapetra
 
 


Eyi: Én is csak az orvosi megállapítás után és a tőle kapott papírral tudok hivatalosan védőnőhöz menni. És csak ezek után állítja ki a kiskönyvet. Csak összefutottunk és említettem neki a dolgokat (mivel újak vagyunk itt). Aztán elindult a lavina. No de nem bánom, mert olyan lelkes és kedves is!
Azt mondta, kapok egy kiskönyvet a fa alá :) Kedves gondolat!
Néztem a tesztjeidet. Nem semmi! Jó sokat csináltál Te is. Én is egészen kedvet kaptam hozzá :)
Dokiddal sikerült felvenned a kapcsolatot? Kaptál már időpontot?

Katapetra: szó nincs erkölcsi vitáról és megértelek. Amikor kötelező volt a Down szűrés, gondolkodni sem kellett ezen. Most viszont fakultatív, hát egyelőre úgy vagyok, hogy elmegyünk, aztán majd meglátjuk. Végül is még nem is beszéltünk erről a férjemmel.

Amúgy hogy vagytok ma?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok!
Amennyiben a rosszulléteim, (hányattatott sorsom) és a két kis csajom engedi, csatlakozom hozzátok Budapestről. Betöltött 6 hetes elmúltam, de még csak két halovány teszt az, ami a babát bizonyítja. Orvosom még nem látott, hamarosan felkeresem.





ghkriszpi
 
 


Szia ghkriszpi !
Én nagyon örülök Neked! Ezek szerint nem vagy valami jól :( Ismerős.
Ha jól számolom, van egy 1 évesed és egy egy 2 és fél évesed (picit több, mint 2 és fél) :shock: És jön a harmadik :D Szívből gratulálok! És le a kalappal előtted. Én az egy szemmel alig bírok és nagyon félek, hogy hogy bírok majd el a kettővel!

Ha tudsz, mesélj én nagyon kíváncsi vagyok, milyen az élet 2 gyerkőccel :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Üdv itt Kriszpi!

Gratulálok a két lánykádhoz, és remélem a tesztedet mielőbb orvos is megtudja erősíteni, a gyerkőceidről-mindennapjaidról én is szívesen olvasnék!

Szandriii: köszi a kérdést, én ma elég szédelgősen..... émelygés hol erősebb, hol gyengébb, róka egyenlőre elkerült. Te hogy vagy? Kicsi fiad? Nagyon huncut kis arcocskája van :)

Szép napot!

6+5hetes Km
katapetra
 
 


Sziasztok!
Igen nem vagyok valami jól, de most harmadjára ez a hányásos émelygés kissé lightosabb, mint a két kiscsajnál, de azért megmaradt. A 12. hét végéig velük semmit sem tudtam csinálni, mert folyton hánytam. Ez nehéz volt, főleg akkor , amikor a 9 hónapos nagyobbikat alig bírtam ellátni így. De szerencsére voltak segítőim.
Amikor megszületett Dodó (a második), - rajta maradt ez a név, amit a nagytesó adott, mert csak ennyit tudott kiejteni a hosszú névből - elég durva volt vele Hajni. Püfölte, dobálta be neki a játékokat, szorongatta hisz nem tudta, hogy ez fáj neki. Szóval eléggé résen kellett lennem, hogy semmi komoly baj ne történjen. Mára meg már úgy összemelegedtek, hogy nagyon jókat eljátszanak, kacarásznak. Kb. az első közös 9 hónapjuk volt számomra kimerítő, strapás. De most már napról-napra csak könnyebb. Ezért is szeretném a kistesójukat ilyesmi korkülönbséggel.
Csatolok pár képet róluk!

Kép Kép





ghkriszpi
 
 


szia kriszpi! először is gratulálok a kétcsíkoshoz!! és a két szép lánykádhoz is!
én holnap 5 re megyek uhra!alig várom!!
szandri remélem a fa alatt már nekem is ott lesz a kiskönyv) jövő héten én is szólok a védőnéninek..
mézeskalácsházikót készítettetek már?ha esetleg valakinek van egy jó kis receptje szívesen fogadom..pill..meg kell ennem a gombás és lóherés pizzát gyurmából :lol: nyamm

szóval kriszpi akkor hasonlókat éltünk át a lányokkal) nálunk is voltak dolgok, pedig két éves volt a nagyobb..

ja! nevek! mi a fiúnevet már kigondoltuk egy ideje,
Medárd lesz, ha minden igaz, bár nálunk nem lehet tudni a lányoknál is az utolsó pillanatban döntöttük el) Lánynév még nincs


:lol: úgy vagyok vele, majd ha megtudjuk a nemét, akkor kezdjünk el nézelődni, bár én már fellapoztam az utóneves könyvet.

Kép
Kép
eyi
 
 


Eyi: Drukkhegyek!!!!! ;)
katapetra
 
 


köszi :)

Kép
Kép
eyi
 
 


Eyi: mi volt uh-on?!!!!
katapetra
 
 


Jaj de csalódott vagyok :(
Tegnap is csak vártam, hátha ír vki.

Már úgy vártam az UHs beszámolót is.

Remélem ma nagyobb forgalom lesz :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Amúgy a kisfiam beteg sajna. Nem vészes, csak orrfolyás, torokfájás. Lényeg, h voltunk dokinál és utána patikában kiváltani a recepteket és ott elcsábultam.
Vettem egy tesztet, 25ös érzékenységűt :)
Aztán gyorsan meg is csináltam :) Mára csak ennyi az öröm, no meg a várakozás a hétfői uh-ra.
:)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok! :)

Tegnap este halvány pozitívat teszteltem :) MA reggel erősebb volt, de még nem annyira mint a kontroll csík :)

Annyira boldog vagyok! Nem merjük még elkiabálni!
Annyira jó érzés, hogy "közétek tartozhatok".
Véleményem szerint még csak 4 hetes lehetek, mert vasárnap kellene megjönnie, és ahhoz képest elég szépen kimutatta már az esti teszt is. Ráadásul 18. napon volt ovum (2. hónap hővezetés köv.), tehát ma vagyok a 12. dpo-n...

December 27-re kaptam időpontot, nagyon sokára :(
Tudom előbb nem érdemes menni!
Ennél szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphattunk volna :)
Első baba lesz :)

Nekem is szokott szurkálni néha, meg kicsit feszít, hányás közeli állapot is van 2 napja.

Na azt hiszem sokat írtam! :)
bayar
 
 
 


Bayar:

Ez ám a véletlen! Pár órája éppen olvastalak egy másik fórumon itt a babaneten (ott, ahol van egy beteg kisfiúcska)!
Akartam is írni, de gondoltam nem kontárkodok bele mindenhová. És erre... :)
Végül mégis gratulálhatok :D:D:D:D:D Én úgy örülök ezeknek a híreknek :)
Tervezett baba volt? Régóta dogoztok az ügyön? Mesélj, mesélj!!!
Vasárnap kellett volna megjönnie és már teszt is kimutatta, akkor itt tényleg baba lesz! :

Én dec. 2ára (nem) vártam és a 29i tesztem még negatív lett (mondjuk az 25ös érzékenységű volt). Aztán 4én a 10es érzékenységű egy halvány, de hamisítatlan csíkot produkált (fent látható is)!

Szóval gratulálok, örvendek.
Gyere, mesélj magatokról. Hol laksz, dolgozol e, mit csinálsz, bármit :)
Ha alszik a kisfiam, nagyon szeretek itt lógni, szal én vevő vagyok :wink:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Köszönöm a köszöntést :)

Igen a '2013-ban babát szeretnénk'-be talán 2 hete írtam, és titkon már készültem szűkíteni a dátumot topik téren is.
Azt nem tudom, hogy miért, de mindig az volt bennem h szeptemberi baba lesz- persze ez semmit nem jelent - valamit mégis, ha -a mostani számítások alapján- augusztus végi lesz (lekopog) :)

Augusztusban volt az esküvőnk, és azóta szeretnénk :)
Még ez a pár hónap is hosszú várakozás volt :) Ha az ember nagyon szeretné... Bátyáméknál 4 gyerkőc van, pikk-pakk jöttek a gyerekek, 2 ikerlány utoljára, ebből kiindulva mondtam, nem lehetek kivétel :)

Én is óvónő vagyok. Ajkán lakunk, Veszprémbe járok dolgozni. Megmondom őszintén a napi 80km buszozás nem a legjobb... :S
Már megbeszéltem velük, h nem sokáig fogok menni :
A hónapot egy kis lázzal kezdtem, ott mindig van mit elkapni, meg sokat kell egyedül lenni, és nagyon fárasztó 21 gyerekkel... Sokszor kell ágyat, asztalt pakolni- dajkának segíteni.

Szfvárra sokszor megyünk, férjem nagyszülei ott laknak :)
Pl. holnap is :)

Én azon csodálkozom, hogy nekem nincsen cicifájdalom.
Szint kivétel nélkül mindenkitől hallom, hogy az volt az első jele.
Néha feszült, mielőtt megjött, de most alig érzékeny.

Irigylem a vonalzókat :) nagyon jók, Gratulálok a babákhoz.
Hamarosan nekem is lesz :)
bayar
 
 
 


Jómagam is Vp megyei vagyok eredetileg :) ! Balatoni lány. Aztán a sosr Szegedre, Kozármislenybe (Pécs), majd Kápolnásnyékre sodort, immáron a saját otthonunkba :)

Óvónő?! Szép szakma :) Egyik sógornőm is óvónő és mindig ámulok, hogy milyen kreatív, nyugodt és még sorolhatnám.
(Én tanárként inkább az idegbetegek közé sorolom magam :P ) De az ingázás az valóban nem kellemes. Főleg 80km. Durva. De sajna a mai világban annak is örülni kell, hogy egyáltalán van munka :(

Cicifájdalom nálam sincs! Nem is volt, ha jól emlékszem.Én az első gyerkőccel rettenet hányós voltam, most még az sem (kippkopp). Alhasi fájdalom viszont annál inkább. Estére, mire ágyba kerülök, már rendesen fáj. Kímélőbb életmódot kéne élnem, de hát a fiam mellett... :) Kis eleven.

Nálam az a tipikus "mindjárt megjön"-féle görcsölés volt az árulkodó jel. Bár ugye ott még 50-50% dolog. Ám most már két teszt is igazolja a feltételezést :).
(Zárójelben: titkos megérzés: sztem kislány lesz)

Erről jut eszembe. Akkor Te hol fogsz szülni? Orvosod van már? Gyere Fehérvárra :P Én Csetényihez megyek magánba, ha minden jól megy. Nagy sztár itt Szfvn!


Ajjaj, kezdődik a délutáni műszak. Felébredt a gyerkőc :roll:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szia bayar!!! De jóóó, egyre többen leszünk :)
Én is első babámat várom, és én is óvónéni vagyok :D bár én 2 éve már nem dolgozom, mert külföldön éltünk a férjemmel, és hát nekünk hosszú, és bonyolult volt az út, a gyermekáldásig.
Ilyenkor olyan messze, még a holnap is, nem, hogy a 27-e...vigyázz magadra, nem tudsz elmenni betegácsiba, addig? A háziorvos is kiírhat....mert még nektek is egy hét a szünetig. Az óvoda pedig igencsak nem egy kismama barát hely!!!!

Szandrii: Sajnálom, hogy beteg lett Imike, remélem mielőbb kilábal a náthából, és nem lesz komolyabb...
Én is rengeteget lógok neten, mondjuk mellettem nincs egy kicsi, aki állandó törődést igényelne....íígy azért könnyű :)

Eyi: Hová tüntél????????
katapetra
 
 


sziasztok, itt vagyok de sajnos rossz hírrel..tegnap elkezdtem vérezni, behívott doki korábban sztkba, nézte, nincs petezsák, de mivel pozitív lett a teszt, nézte nem e méhen kívüli, hát ott sem talált semmit, azért mondta, az ördög nem alszik..ha nagy görcseim lesznek, vagy nagyon rosszul leszek, hívjam egyből..nagyon el vagyok keseredve, akkor miért a pozitív tesztek, a hányinger???mert ha még olyan pozitív lett volna, hogy nagyon halvány vagy ilyesmi, akkor nem hiszem el, de ezt már elhittem..én nagyon kész vagyok, ne haragudjatok,nem akarlak letaglózni titeket sem..talán a szeptemberi topikban bennt lehetek, de azt nem én nyitom, az biztos...már szétbőgtem a fejem, persze nem a gyerekek előtt..remélem ünnepekkor sikerül, összejön, mert itthon lesz a párom, amúgy olyan nehéz összehozni, h. itthon legyen középidőben..sziasztok, azért néha benézek és mindenkinek szívből
nagyon boldog babavárást kívánok!!

Kép
Kép
eyi
 
 


azt mondta még, hogy valószínű nem tudott megtapadni, és hogyha vetélés lenne akkor darabos lenne a vérzés..hát azóta jöttek kis darabkák, nem tudom, nem értem. nem vetélés, de pozitiv a teszt, és megjön.az ilyeneket nem akartam elhinni, mikor olvasgattam..de mostantól már elhiszem..

Kép
Kép
eyi
 
 


Anyuék Litéren laknak, 5-km a Balcsi,sokat vagyunk itt, úgy hívjuk hogy "mama hotel" :)

Én is imádok kreatívkodni :) Nekünk is sokszor stresszes az ovi, azért a nagyobb gyerekek, hát... simán megfenyeget... mondhatok nekik akármit, a játékmegvonás mint bünti, meg sem kottyan...
Mindegy :)

Valószínű táppénz lesz. Rendes a háziorvos, nem lesz vele gond.
Igen, mindenképpen maradni akartam még buszozgatással is, és így jó lesz, hogy onnan tudok eljönni babázni.

Nem mondanám, h mindjárt megjön érzésem lenne, annál enyhébb, ma kevesebbet éreztem, inkább feszít, de nem bánom, így tudom, hogy ott van :)
Én fetrengeni szoktam mikor megjött, volt, h kaptam az ügyeleten szurit, mert lábra sem tudtam állni....

Ez az érzés inkább többször baloldali. Remélem ez nem baj....

Megérzés vagy azt szeretnél a kisfiú után?! ;)
Mikor már ott tartunk, hogy megtudjuk :)

Én 10 éve a Gáspár Leventéhez járok Vpbe. Én meg vagyok vele elégedve, türelmes, alapos. Úgyhogy hozzá fogok menni :)

katapetra: igazad van az ovi és a mh vonatkozásában :)
Messze ám :( de hamar elröppen és addig csak pozitívan.

Én is olvasgatok itt is ott is, eddig minden félét, ezen túl csak pozitív dolgokat, mert én hamar képes vagyok kombinálni...
Hiszek a pozitív gondolatok erejében! :)

Most elmegyünk egyet sétálni, este visszanézek!

Puszi
bayar
 
 
 


Oh Istenkém :( Nagyon nagyon sajnálom Eyi! Nem is tudom mit mondhatnék! Én utálnék minden szót.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Eyi: :'( annyira sajnálom......
katapetra
 
 


eyi: :( és akkor már semmi remény???
Nagyon rossz ezt olvasni...
bayar
 
 
 


szia bayar gratulálok neked is! nem úgy tűnik,h. bármi remény lenne
azért közben benézek hozzátok!sziasztok

Kép
Kép
eyi
 
 


A nővéremet is elküldték, pedig terhes volt. Ez biztosan nagyon ritka, de ha van tüneted, és a tesztek is mutatták... Azóta nem teszteltél? Kíváncsi lennék, erre mi a magyarázat!
Reméljük hamarosan újra sikerül Neked!
bayar
 
 
 


Sziasztok!

december 10-én kellett volna megjönnie a vérzésemnek, ami szerencsére nem jött meg, holott egy napot sem szokott sose késni. 12.én és 13.án is csináltam tesztet, ami pozítv lett. :-) Összesen 4 tesztem van :-)
November 14-én volt utoljára menstruációm, akkor valószínű 4 hetes lehetek?
Dokinál még nem voltam, jövő héten valószínű.
Tüneteim annyi, hogy már egy ideje picit megnőttek melleim, illetve menszi elötti tüneteket, görcsöket érzek, illetve néha szurkálásokat. MA viszont már derekam is fájdogál néha. Ezek normálisak?
Első terhes vagyok, augusztus óta próbálkozunk, eddig Elevitet, és Méhpempő kapszulát szedtem, szedek.
ncsilla
Szombathely
 
 


Szia ncsilla, Üvd itt! :)

Akkor mi kezet foghatunk én is kb 4 hetes vagyok, ma volt a NEMM VÁRT nap :)
Nekem már ez előtt 3 nappal, igaz halványan, de kimutatta. Azóta csináltunk még 2, azok erősödnek, majd még pár nap múlva még egyet, hogy lássam tuti nő a hcg :)

Nekem is "fájdogál" néha, és a derekam is. Ha nem vészes, és nincs vérzés, akkor az normális. Csak nyugi! És pozitívan! :)

Az orvost nem kell elsietni, mert úgyis visszahív, majd későbbre, mire már lesz szívhang! :) Persze én is rohantam volna egyből, hogy lássam, ott van, de remélem mire megyünk addigra, már dobog a szívecskéje is :) 27-én megyünk, de lassan megy az idő!

Én folsavat szedek
És mi is akkor "kezdtük" :)

Lányok, hol vagytok??? Szandrii! Te holnap mész UHra???
bayar
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: