Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem, de hogy őszinte legyek nem is bánom!Miután eljöttem táppénzre utána szépen lassan kezdtek megbolondulni a "nagyok" és sorban rugdossák ki az embereket!Tiszta diliház van ahogy hallottam..

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Sziasztok Csajok! Régen jelentkeztem, munka volt, egyszerűen csak olvasni volt időm.... Sajnos kistesó lehet meggondolta magát és még sem jön novemberben, napokon belül kiderül. Pár napja vérzek ugyan is, a doktornőm azt mondta, hogy ilyen picinek még nincs mit tenni...valószínű valami olyan rendellenessége lehet amiért jobb így neki..... Még meglátjuk, valamelyik nap elmegyek majd a dokimhoz ultrahangra és kiderül.

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Bdana: reménykedjünk a legjobbakban!Ha meg tényleg vmi gond lenne akkor inkább most derüljön ki mint később..

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 

 
 

Kriszta, ugyanígy gondolom én is, kiderül :)

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


bdana: rossz ezt hallani, de ha vmi gond van, akkor inkabb most deruljon ki! Gondolok ratok, ha lesz eredmeny, gyere mindenkeppen !!!

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Ma meg volt a védőnénis találkozás. Most már a házidokihoz kéne átkéretnem magam, mert még a régi dokimnál vagyok, de ő meg a belvárosba van! :S De nincs szívem onnan eljönni! Annyira jó fej doki! Kevés az ilyen.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Bdana: Bízzunk a legjobbakban. Kaptál valami gyógyszert? Uh-val nem is néztek még?

Többiek? Ki hogy van?

Táblázatból láthatunk valamit?

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!
Voltam ma ismét uh-n!Felszívódott vagy visszatapadt az amnionszalag, úgyhogy most már nyugodt vagyok!31 mm a babám és láttam végre dobogni a kicsi szívecskéjét!Olyan jó volt! :) Meg láttam a kezeit is meg a lábait!Nagyon jó élmény az ilyen!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Jaj de irigy vagyok Kriszta! Én még olyan soká láthatom a babámat!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hamar eltelik az idő ne aggódj!Nekem is április vége, május eleje lesz a 12. heti.. Nah az még tényleg soká van.. :(

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Sziasztok!
Én is elugrottam tegnap a dokimhoz, mivel péntek óta tök fájt a melkasom, torkom és a hétvégén nagyon sokat köhögtem. Mára is, csak már szakad fel a cucc. Szerencsére minden ok bbvel :), sőt nagyobbnak is mérete, így a dokim dilemázott is, mikor menjek 12 uhra. 10+3nak, múltheti adatok alapjén pedig csak 10 lettem volna. Úgyhogy jövő hét pénteken is mennem kell, és ha megtudja csinálni a 12 hetes uh megcsinálja, ha nem akkor május 2. A köztes időben szabin van.
Visszavittem tegnap a gyerekemet gyerekorvoshoz, mert még mindig hurutosan köhög, és nagyon taknyos. Ugye múlt héten is itthon volt, valószínű én is tőle kaptam el. Sőt múlt héten az összes nagyszülő volt vele, mindenki beteg, így kénytelen voltam én itthon maradni vele, amirét a főnököm jól ki is akadt rám! Ebben az évben szeptember óta 2 napot voltam vele itthon, most meg 3at, ahhhh nagyon nehéz ez. Na mivel tegnap a gyerekorvosnál is jártunk, elmentem a védőnőhöz is, megvan a kiskönyvem is, holnap reggel pedig elmegyek vérvételre is.
És hát 3 mondat után kikészített a védőnő sötétsége. Próbáltam felkészíteni magam lelkileg rá, de van amire azért nem lehet :roll:

bdana nekem is így volt a vetélésem decemberben. Rá 3 hónapra itt van bb. Szívből sajnálom, de a jó a rosszban, hogy vszínű spontán elment, és nem kell művi beavatkozás.

Dia a régi dokid nem háziorvos?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


bixi egysezrüen nem megy el a privi üzi, leírjam ide?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab: nekem is nehezen küldte el!A tárgy részhez vagy mi van oda írva oda is kell vmi szöveg mert addig nem küldi el az üzit!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


irdab: Házi doki igen. Nő dokim van itt a kerületben, de házi doki nincs! Itt olyan idiótán van megoldva ez a kismama rendszer, hogy az kész!

1. elmész a nő dokihoz aki ügye megállapítja a babát
2. ő elküld vértételre
3. a vérvétel eredményével elmész a védőnőhöz
4. a kiskönyvvel elmész a házidokihoz, hogy elküldjön ekg-ra.
5. az eredménnyel visszamész a nődokihoz!

Az első terhességemmel a házi doki csak akkor látott először amikor tp papírért mentem hozzá!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


sziasztok,

vagyok, csak kicsit megzuhanva...
holnap megcsinalom a tablazatot, de most hulla vagyok.

bocsanat :shock:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi, baj van?

Szerintetek hülyeség az hogy ma reggel éreztem volna ha mozog a baba? Háton feküdtem és mintha valami lett volna! Tudom, hogy korai, tisztába vagyok vele, de a lányommal az első mozgást a 13. héten éreztem, konkrét rúgást pedig 16. héten volt!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia: szerintem egyaltalan nem korai. En is erzem !!! Nagyon ritkan, gondolom, csak az eroteljesebb mozdulatoknal, meg amikor "falba" utkozik. De TUDOM, hogy az !!! Nem rendszeresen, mint majd kesobb, de nemsokara majd egyre gyakrabban ;)

En az elsovel a 16., a masodikkal a 11. (!) hettol ereztem teljesen biztosan es konkretan a mozgasokat!

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Én is asszem a 13. on éreztem először Zentát, ZÉtit a 16. héten.

Most még semmit nem érzek, néha már egy hirtelen hányingernek is örülök, vagy szédelgésnek, szinte folyamatosan arra vágynék, h rosszul legyek, h kapjak egy jelet., h nyugi, minden rendben van.
Én nem tudom, ti hogy csináljátok, de hullámokban rám jön a para, és nagyon ideges leszek, aggódok :( a tünetek némiképp alább hagytak, ami valahol természetes, de ha bepánikolok, akkor senki nem tud lehiggasztani. Nagyon szenvedek ettől, pláne, h abszolút nem rám vall ez a viselkedés. Én mindig optimista, bizakodó típus voltam, most meg halálra izgulom magam, és ez se nekem, se a babának, se a környezetemnek nem jó :( És még keddig ki kell bírnom valahogy :(

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netti én is így vagyok! Nekem sincs semmi tünetem az égvilágon! :D

Ha már egy kicsit beleszúr, ami ügye szintén normális már örülök, hogy oké legalább nő! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Itt a tabla :)

Ha mar tudjuk, h fiu v lany lesz a baba, akkor lecserelem a zold-sargat kek-rozsaszinre.

A szules ideje szerint raktama sorrendet.

Nem tul jo minoseg, de olyan kicsi kepeket enged csak a babanet feltolteni...

Kép

valaki: nincs baj, csak delutantol hajnalig carul erzem magam, es az sem segit,h ejjelenkent Lua mostanaban orankent kel szopizni.
Valamit tennem kell.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi: koszi a tablazatot :) Nem vagyunk meg benne tul sokan, de remelem, szaporodunk majd, ahogy mindenki bizonyossagot nyer ! Jobbulast neked, az ejszakai orankenti szoptatas szerintem nagyon nehez lehet, nem akarod vhogy leszoktatni rola? Ebben a korban inkabb ez mar inkabb kenyelmi szempont, mint szukseglet.
(Szeparacios szorongas?!)

valaki, netty: en is parazok azert, de eleg moderaltan. Meg van eleg dolgom, en melozok teljesen munkaidoben, es egyetemen is tanulok a 2 gyerek mellett, es ugye itt a haztartas, minden nap fozok, most mar magam miatt is, de a fiuknak is kell a normalis kaja. Szoval nincs tul sok idom aggodni.

Es kerek ma egy kis ossznepi drukkot, megyunk a nagyobbik fiammal egy kisebb mutetre, a lenyeg az altatason van, attol tartok elegge :( Most mar ott vagyunk, hogy nem ehet, nem ihat ... 6-8 oran keresztul, nem lesz konnyu :shock: Megigertem neki, hogy nezhet tevet, meg kap legot, ezek azert segitenek :P

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Bixi! Az biztos hogy én is Bp-n szülök, és talán a Bajcsy kórházba

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Humanka: Megy a drukk, remélem minden rendben lesz! A motivációk jók :D
Amúgy te csinálod jól, annyira elfoglalod magad, h nem is érsz rá analizálni magad, és agyalni. Ez a legjobb amit tehetsz, tényleg!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Hát én is hónapig agyaltam magamon, már minden nyavaját bebeszéltem magamnak.

Aztán jött a február, elvállaltam egy baba verseny oldalon a képek feltöltését, sok sok horgolási melóm volt, aztán anyum is kórházba került, összejártunk egy baráti párral és sikerült is! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hali, megvagyunk, koszi a drukkokat. A nagyfiam extrem modon remek volt, nagyon jol csinalt mindent, nem sirt, szoval tokeletes volt !!!!! En meg, amikor elkabult az olemben, adtam neki egy puszit a mutoasztalon, es kimentem a varoba (a ferjem lement kaveert a bufebe), szoval ott ultem egyedul, a pici, kiszolgaltatott fiamra gondolva eppen elkezdtem volna sirni, amikor kismano rugott egy akkorat, hogy olyan szinten egyertelmu volt, hogy a pityerges helyett vegul vigyorogni kezdtem :) Szoval affele igazi Harmaskakent mar most a harmoniara torekszik :D Remelem, nem fog ez valtozni kesobb sem ;)

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Hányadik héten mondták meg nektek, hogy ki lakik a pociban?

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


A lányommal csak a 20. héten tudtam meg! De nekem a 12. és a 20. hét között nem volt uh.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Altalaban a 20. heten mondjak meg. Nekem mindket fiunal valoszinusitettek, hogy ott a kukac, de biztosra csak a 20-on mondjak. A 12 es a 20 het kozott nincs hivatalosan uh.

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Humanka: mentek a drukkok, és örülök, hogy minden ok volt a műtéten. Lányomnak tavaly volt mandulaműtétje, és a műtét alatt is ideges voltam, de igazából rajtam 1-2 napra rá jött ki az ideg a műtét után.

Nem vagy semmi csajszi, mennyi mindent csinálsz? Ez első diploma neked, vagy tudod az itthonit honosítani kinnt?


Néha én is úgy érzem, hogy érzem a babát.

Dia mostmár így értem az orvosi rendszereteket. Itt nem így van, de Nálatok eléggé bonyolult :roll:

Bixi elküldtem az adataimat, nem tudom megkaptad e?
Én nekem is óránként, fél óránként szopizott a lányom kb 1 évesen, és akkor nyár volt, így én vízett adtam neki helyette, és lassacskán leszoktattam az esti cicizésről.

Én nagyon nem vagyok jól. Iszonyatosan köhögök, vagyis mára talán jobb mint tegnapra. Szakad fel a cucc. És a fülemnél a jobb oldalon a nyirok csomóm is be van dagadva.
Nagyon izgulok babóért, remélem minden ok vele. Mivel semmi tünetem a néha rámtörő álomkóron kívül, így alig várom a jövő hét pénteket. Akkor megyek 12 hetes uhra.
Én is melózom, de ettől függetlenűl folyamatosan rajtam van a para.

Kriszta: mi 4 D voltumk 16 hetesen, ott tisztán látszott a puncika a lányomnál. Sogórnőm akkor volt 12 hetes, ők is elmentek és 12+3 naposan ott is megmondták, hogy nekik is lányuk lesz.
A dokim nekem is 20 hetesen mondta meg.

Humanka tényleg, megcsináltad már a fiú/lány tesztet?

Ha vannak még fórum olvasók nyugodtan gyertek :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Hát tegnap 1 óra telefonálás után sikerült kiderítenem, mindent, hogy hova is kell mennem! :D

Mivel nem szeretnék házidokit váltani, ezért körülményesebb még inkább! :D

De sikerült! Jövőhét csüt reggel elmegyek megcsináltatom az ekg-t és 4-re megyek vissza a dokihoz! :D

Aztán már lassan 30.a van!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


irdab: az otthoni diplomamat tudtam honosittatni, csak tudod, mindenki ugy van vele, hogy nem tudjak, milyen egyetem, honnan jottem, stb, szoval nem szamit tul sokat ... ezert dontottem ugy, hogy nekiugrok itt is egynek, ez Master-kepzes, elvileg ennel mar csak a PhD nagyobb, majd ha egyszer idomilliomos leszek (ugye SOHA), akkor talan annak is nekiugrok ...
Fiu-lany teszt vasarnap lesz esedekes, mert a 10. hettol lehet. Most vasarnap leszek 9+1, nyilvan 1 nappal sem tudok majd tovabb varni :D :D :D

Nekem is ugyanaz a nyavalyam lehet, mint neked, mert kohogok veszettul, es szakadozik fel a cucc :( Nekem a hangom is elment, gyakorlatilag nem tudok beszelni, csak suttogni. Remelem, nem lesz veszesebb. Holnapra van egy szulinapi meghivasunk, a gyerekek mennek Apaval, en meg itthon kuralom magam. Meg irom az egyetemre az egyik beadando esszemet :p

Dia: te mar nagyon jol allsz! Tenyleg mindjart itt a datum, es mar jo sokmindent megtudhatsz ! (Irigy :oops: )

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Ne irigykedj! :D

Olyan kínosan lassan telnek a napok! :S A lányommal nem voltam ennyire bezsongva és besózva! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Humanka feltétlenül írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye!

Suli: és milyen szakon tanulsz? (Ha nem akarod megírni nem kell nyitott fórumba.) És ott mennyi idő a suli, és most hol tartasz benne?
Én is folyamatosan tanulok valamit, pedig mindig megfogadom, hogy mostmár ez lesz az utolsó, de mindig kerítek valamit 8)

Te mivel kúrálod magad? Én kamilla teát ittam, meg bekötöttem a torkom...még szakad fel, de nem köhögök annyit ma mint tegnap, de ez anyirokcsomós dolog most jobban izgat.
Ha nem múlik, muszály elmennem vele dokihoz (házihoz). Alig birok rágni is, 1-2 harapás után azonnal dagad.
Van egy bölcsesség fogam a torkomban, (ami nem lyukas, csak nagyon hátul van), és lehet az tehet az egészről?!
Ezt mondta a fogdokim, hogy jó lenne majd valamikor kiműteni, de gondoltam majd ha túleszek a szülésen meg a szoptatáson, még nem készítettem fel rá magam lelkileg. Azt sem tudom, most hogy szednék ki, ilyenkor lehet egyáltalán fájdalom csillapítót adni vajon?!
De ha meg nem az, akkor meg mi lehet. Mostmár a 3. napja szenvedek vele,és minden reggel úgy fekszem le, hogy reggelre eltünik :roll:
Nődokim azt mondta, csak akkor írnak fel antibigyót az első 3 hónapban ha láz is van.

Dia, és április 25-én is mész dokihoz :).
Én 29én megyek, 12 hetesre, nagyon izgulok....Lánykámnál ennyire nem is volt rajtam a para.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Dia, Kriszti ha be vagyok jelentkezve a bbnetre a vonalzótokat nem látom, csak a belinket szöveget, amit a profilba bemásoltatok. Ha nem vagyok bejelentkezve, akkor látom jól.

Kriszti, hogy haladsz a diétával?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Én látom mindenkiét!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia csak gondoltam szólok 8)

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab:
Hát próbálom csinálgatni aztán meglátjuk, hogy mi lesz belőle..

Képzeljétek, van végre orvosom!Megvolt ma az első vizsgálat, és volt egy újabb uh is!10 hetes és 6 napos a manóm jelenleg, úgyhogy április 29én megyek a 12 hetes uh-ra!Már annyira várom!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Képzeljétek, mára eltünt a nyirokmirigy duzzanatom :)

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


De jó, h mindjárt itt a 12 hetes vizsgálat :D

Én még a 9esért izgulok :-D Viszont elkezdett nőni a hasam, tehát nagy baj remélem nincs :D

Bdna: mi van veletek? Van valami fejlemény, írj pár sort!

És aki olvasó üzemmódban van még csak, az már lassan írhatna is :D

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Nekem is már kezd látszani! Ma elvitt párom felsőket venni, mert már Micimackó effektus állt fent a pólóimmal! :D Nőttek a cicik és a hasam és már csak a köldökömig értek a pólók. Még jó hogy van kismama bandázsom azzal hordtam eddig. De most már a kismama naci, plusz bandázs plusz póló nagyon meleg!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


irdab: semmi titkos nincs benne, szoval szivesen irok rola. Projekt menedzsmentet tanulok, majd ezzel akarok foglalkozni. Mivel otthon human teruleten dolgoztam, ezert az a cel, hogy ezt a kettot otvozom, szoval projekteket akarok vezetni HR teruleten ;) A kepzes levelezon 3 eves, en mar az utolso evben vagyok, szoval ez a szemeszter van, meg meg egy, de az utolsoban mar csak 1 targyat kell felvennem, ami megkonnyiti majd a befejezest. A szemeszternek oktoberben lesz vege :D :D :D Danival mar kellett egy evet halasztanom, akkor mar az utolso 2 hetet passzolnom kellett, de szerencsere nem volt gond, mert a beadandokat otthonrol is meg tudtam csinalni, be tudtam kuldeni.

Betegseggel kapcsolatban tobbe-kevesbe semmivel sem kuralom magam, de eleg gatyaul vagyok :( Helyesebben en ilyenkor a C-vitamint eszem marokszamra, de mostansag ezt is elfelejtem. Nem is javulok ... szerencsere lazas nem vagyok legalabb, viszont cserebe nagyon rosszul alszom, mert folyamatosan tele van az orrom es be van dugulva :( Te hogy vagy?

Krisszta: orulok, hogy megvan a doki es hogy minden rendben a kismanoval !!! Hogy telnek az otthon toltott, unalmas napok? :D (csak irigykedek am!)

netty: hat azt mondjak, 3. babanal mar eleg koran latszik a pocak, en is igy vagyok vele :)

bdana: engem is erdekelne, hogy mi van veletek ...

Essssss megcsinaltuk a tesztet :) 90 %-os pontossagu, szoval meg mindig van nemi esely arra, hogy meg fogunk lepodni a 20. hetes ultrahangon, de bizony a 2 fiu utan erkezik .... egy kovetkezo FIU :D :D :D Aztan majd meglatjuk ....

En nem banom, de jo lett volna hosszu hajat fesulni, szoknyakat, ruhacskakat nezegetni .... de ugyanugy orulok egy kisfiunak is, mert azok meg mindig egy kicsit Anya gyerekei :D

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Humanka: Hát akkor csak halkan gratulálok a kisfiúhoz! :)
Annyira ne irigyelj az itthon töltött unalmas időkért!Az elején még nagyon vicces és élvezetes volt, de most már 2 hónapja vagyok itthon és teljesen egyedül!Barátokhoz nem tudok átmenni mert sajnos mindegyik másik városban lakik, aki meg esetleg itt van az meg dolgozik, úgyhogy a páromat úgy szoktam ilyenkor várni mint a messiást! :D
Én viszont tényleg irigyellek titeket azért mert már látszik a pocitok!Én is úgy várom már, meg azt főleg, hogy már érezzem mocorogni.. De hát az még olyan sok idő.. Pláne, hogy tartok tőle, hogy a hátrahajló méhem által még később fog eljönni ez a pillanat.. :(

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Krisszta: hat igen, az elsonel meg nekem sem latszott ilyenkor semmi, es szerintem pont ugy vartam, mint te. Jo erzes, amikor mar latszik rajtad, hogy baba van a pocakban, az emberek is mosolyognak rad az utcan :) Es persze te is lebegsz a fold felett :) En maig emlekszem pl. az elso mozgasra, amit megereztem. Utaztam reggel a vonaton meloba (olyasmi, mint otthon a HEV), eppen szunyokaltam, es akkor rugott egyet! Felkaptam a fejem, mert nem voltam benne 100 %-ig biztos, es akkor rugott meg egyet. Akkor mar tudtam, es szeles mosollyal neztem korbe az emberek unott arcan, es fel voltam haborodva, hogy micsoda nagy dolog, miert nem orul velem egyutt mindenki :D :D :D Aztan hivtam a ferjemet es elmondtam neki :) O mar ugy reagalt, ahogy kellett :D

Szoval kitartas, nemsokara megindul az a pocak, es nemsokara itt lesz a babamocorgasok ideje is.

Az otthoni barat-hianyt tenyleg sajnalom, igy nem lehet tul izgalmas. De azert probald meg hasznosan kihasznalni ezt az idot, tudom, konnyu mondani, de ilyen nem lesz tobb, ha itt lesz a bebi. Ha jol ertem, akkor nalatok sem laknak kozel rokonok, szoval nem nagyon lesz kire hagyni a picit. Torodjetek sokat egymassal a paroddal, oruljetek egyutt a kicsinek, es elvezzetek a kettesben, nyugodtan eltoltott orakat :P

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Nekem is hátra hajló méhem van és hasban erős is vagyok, de a lányomat se nagyon tudtam sokáig titkolni!

És a 13. héten már éreztem őt!

Most már a 11. hétben vagyunk pocakkal! :D Csüt megyek reggel EKG-ra, és du meg doki bácsihoz! Kíváncsi vagyok mit fog csinálni, mert ügye nekem nagy uh-ra a kórházba kell mennem!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 



Adri, Humanka és Lányok! Hát nem szülök novemberben az már biztos. A jó a rosszban, hogy most történt és nem mondjuk a 4. hónapban. Nyilván meg volt az oka, hogy visszafordult a pici. Most olyan kegyetlenül hangzik, de a természet gondolom így gondoskodik egy esetleg életképtelen vagy valami okból "hibás" kis lény meg nem születéséről. Ez van lányok! Majd legközelebb, azért betettem a kedvencek közé a topicot és olvaslak titeket továbbra is :) Meg ezerrel drukkolok mindenkinek, hogy minden rendben menjen!

Egy valamit gyorsan leírok, mert eszembe jutott, ha van köztetek terhességi cukorbeteg vagy IR-es, akkor el ne felejtsétek, hogy már most kell diétázni...sajnos.... Húúú na ezt nem várom megint...folyamatosan naponta ötször mérni a cukorszintet, szabályok közt enni.... pppfffff

Noooh, jók legyetek, ígérem vissza nézek!!! :wink:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


bdana: sajnalom, de egyetertek veled. Es orulok, hogy ilyen nyugodtan, higgadtan kezeled a helyzetet. Gyere neha, szivesen veszem a hireket feloletek !!! Oleles !

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Jaj bdana, nagyon sajnálom, de tényleg jó a hozzáállásod! Reméljük hamarosan megosztod velünk, hogy újra pocaklakód van! : D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!

bdana: szívből sajnálom, de ahogy írtam is a múltkor, jobb így minnél hamarabb művi beavatkozás nélkül.
Minnél hamarabbi bebabásodást kívánok neked, amit remélem hamarosan megosztasz velünk :lol:
IR, terhes diabétesz: írtam már, hogy nekem volt terhes diabéteszem is, és szülés után alakult ki nálam az IR. Gyógyszert is szedek rá, és igen diétázom.
Neked is volt, van?

Humanka: hát kiváncsi vagyok a teszt eredménye beigazolódik-e?! :lol:
Így ezek szerint lesz még 4.5.6....baba is :lol: , ahol lányokra gyúrtok majd :lol: :lol: :lol:
Suli: csak azért érdeklődtem, elsősorban, hogy ott mire van igény (szakterület terén) 8)
Akkor nincs sok hátra már belőle. És ott is úgy megy a szakdoga, meg az államvizsga mint itt?
Betegség: még mindig nagyon köhögök, annyira, hogy szombaton hánytam is a köhögéstől. Szakad fel még mindig, csak már nem olyan könnyen jön fel a cucc mint 1-2 napja.
Cetebét én is eszem. Mézet én nem ehetem, és nyomatom a kamilla teát....ennek jótékony hatása, hogy a nagydologgal legalább jóba lettem :wink: , és minden nap van sikerélményem.
Pénteken megyek 12. hetes uhra, remélem minden ok bébikémmel :roll:

Te hogy vagy?

Dia, Netty: én nekem is el kellett mennem hétvégén gatyát vennem. Mivel melóban űlök egész nap ezért már az övet nem bírtam elviselni magamon, így gumis derekú nyári gatyákba fektettem be :lol:

A hétvégén rámkérdeztek ismerősök az utcán, hogy lehet gratulálni, csak nem :oops: , szóval látszik rajtam. Remélem ezt a hetet kihúzom melóban, aztán hétfőn majd bejelentem mi a szitu :D

Kriszta: én a lányommal 13. héttől voltam otthon, bevéreztem. Majd terhes diabéteszem lett. Szóval én nagyon sok kismama barátnőt szereztem a diabetológián, nőgyógyásznál, illetve a terhestanácsadóban, akikkek szülés után is tudtunk együtt bandázni, gyereket sétáltatni :lol:
A nemalvásra meg szerintem úgysem lehet felkészülni :roll:
Sétálj sokat, és élvezd, hogy egy csoda fejlődik a pocakodban :wink:

Én hétvégén kicsit túlhajtottam magam, ezerrel takarítottam, majd nyomtam egy rövidke erdei túrát a családdal vasárnap, de mivel sokat köhögtem estére bekeményedtem....., vissza kell velnnem kicsit :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


bixi jól vagy mi van veled?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: