Új privát üzeneted érkezett!

Ha ilyen helyzet all elo, h. kesoi a pe. akkor tuti kell szolni nem ? hiszen ebben az esetben a babo eleg lemaradottnak minositenek holott ez nem is igaz, sot meg talan a fraszt is rahozak a leendo anyukara..
Ilyenkor pl sztem fontos az AFP nel is tudni h. hany hetes, mert mondjuk ebben az esetben 3 hettel kapasbol kisebb mint valojaban ( 4 hetes normal ciklusnal szamolva) igy meg az eredmeny lehet fals lesz, ami szinten a fraszt hozza a szulokre:(
Amugy van meg az AFP vagy mar eltoroltek?

Eszter mondtad ezt a dolgot a dokinak amikor voltal, hogy uccso mensi stb? mit mondott ra?


Tegnap megigertem magamnak h. ma csinalok tesztet , dpo12, ha nem esik vissza a hom..megsem mertem megtenni. 37.. nincsenek karikak a szemem alatt, tehat sztem holnap  nem jon meg.. de nem hiszem el h. sikerult volna, miert pont most? a reflexologus is mondta h. szte ez nem az, csak vastagodas.
Lehet h. ciszta? egy ciszta csinal ilyet? marmint ha most lett egy cisztam, ebben a ciklusban..
ciszta hogy lesz amugy? ha nem fakad ki a tuszu, nem? de akkor talan fel sem ment volna ugy a hom ahogy, vagy? ezt nem tudom....
vagy tenyleg nemjo az analog homerom..
bar egyik este beteszteltem, es reggel is, ugyanaz mutatta mint a digitalis, ezert most csak az analogot hasznaltam..



Reginand: na én is épp ezért írtam,hogy szólni kell ezügyben mindig,de egyébként terhesség alatt mindig korrigálnak picit a koron,akár egész hetet is a kiírt dátumnál.
Egy lánnyal egy napra voltunk kiírva,egyszerre mentünk vizsgálatokra,meg szülésfelkészítőre, aztán mondta,hogy neki kerek egy héttel korábbra rakta a doki a kiírtat,mert a baba adatai olyanok :)

Ja,és igen,van még AFP! :? Sajna nálunk nem akarják eltörölni. Legalábbis 3 éve még volt,gondolom ez azóta sem változott... Muszáj Nekik olyan adat,amivel ráijeszthetnek a kismamákra,miközben minden rendben van odabent legtöbb esetben...

Eszti

Kép
 


Reginand: nem tudok ezekre a dilemmákra okosat mondani,nem értek hozzá.
Cisztáim voltak már,de a petefészkemben,és elég fájdamasak,máshol még nem.
A hőmet meg nem mérem azóta sem,nekem a teszt jobban bevált,mint a hőmérőzés,és nálam amúgy sem olyan hők voltak,mint kellett volna :?

Eszti

Kép
 

 
 

Nyilvan azert ragodom rajta, a homeron, mert igeretes a minta, de megis ugy erzem h. nem sikerult..

mindegy, mar csak 2 nap es kiderul, sztem holnap nem jon meg, de most megint vannak gorcsok..
Annak orulok h. az az irto cicifajas elmaradt!:)

Remelem azert nemsokara tenyleg hozhatok majd pozitiv tesztet is :)




Én nagyon szurkolok Reginand!Miért ne sikerülhetett volna!?Csinálj holnap tesztet!!
A cisztás dologhoz én sem tudok hozzászólni!

Tudta a dokim, hogy mi van, mert a rendszertelen ciklusom miatt ő adta a Mastodynon-t, de láttam rajta, hogy ő is meglepődött, hogy 1 hónap szedés után, pozitív teszttel rohanok hozzá.De azt mondta simán lehet.Kérdezte az utolsó mensim, aztán elkezdte pörgetni a kis kalkulálós papírját, de nem mondott semmit a "baba" koráról, majd 3 hét mulva.

Azért írtam hogy 2-3 hét, (ma 3)mert akkor volt( az én megfigyelésem szerint) pé-m!
Tudom, számolás szerint +2!
És pont rá 2 hét mulva volt pozitív tesztem.Kíváncsi vagyok én is.A cicim egyre jobban fáj.
És teljesen átlátszanak az ereim.Kicsit ijesztő! Néha úgy fáj a hasam, mint amikor megvan.De csak rövid ideig, azán elmúlik.Gondolom ez normális.(?)


Kép
 
 


Azt hiszem normalis Eszter, legalabbis amit olvasgattam rola, tapasztalat hianyaban :( Ha verzes van akkor van baj, ill ha nagyon gorcsosse, erosse valik..
Hat nekem semmi tunetem nincs:( se a cicim, se semmi. Sot nekem epp az a furcsa mint eszternel, hogy nem faj a cicim. Ill. meg delutan is ugy ereztem mintha elkezdene fajni, de nem... ez olyan furcsa..
meg nincsenek meg a karikaim , azt hiszem legalabbis. Legutobb nagyon durvan latszott, total fekete volt a szemem alatt.
De en se faradt se semmi nem vagyok. Ja irto ehes.. az vagyok..

A hasam gorcsol, ebbol gondolom h. megjon, igaz nagyon enyhen. Meg eddig nem is gorcsolt igazan.
Ja, meg ma nagyon szurkalt, nyilalt a mehem.. nem tudom ezt miert, nagyon megijedtem. Aztan elfekudtem es jobb lett.. Soha nem volt meg ilyen pms tunetem, tenyleg ijeszto volt. Azt hittem indulhatok is a korhazba..

Haat, kivancsi vagyok a holnapra, ha magas lesz a ho, akkor tesztelek. Ha nem az egyertelmu :)


Attól hogy nincs tünet, lehet babó!Ne keseredj el!Várom a teszted!Lehet pont az erőssebb pms tünet a "jel"!!!

Kép
 
 


Mara megoldodott a dolog :(
Persze azert elottem egy tesztet, par maspdperc mulva pedig lattam h. tokre felesleges volt :(


Sajnálom!
De nézd a jó oldalát...legalább szép szabályos a ciklusod!Majd következő ciklusba sikerül!

Kép
 
 


Ezster: nekem hónapokig volt majdnem megjövős érzésem terhesség alatt,a cicik meg azért fájnak,mert alakulnak a tejcsatornák! ;)
Nekem a hónaljam is ezért fájt :)

Reginand: sajnálom :(
Nekem is ma-holnap fog megjönni,de elég durva,hogy még csak 23.napomon vagyok,de már tegnap is jött egy csepp vér... Sajnos érzem,hogy nekem is megjön,totál esélytelen,hogy nem....


Ijesztő,hogy elkezdtek rövidülni a ciklusaim,pedig mindig szép 28-29.naposak voltak...

Eszti

Kép
 


Inci, de mitol rovidul, nekem hosszabbodik...
megorulok,

Eszter, az elmult 22 honapban sem sikerult nem tudom mitol lenne mas a kovetkezo, de persze ahogy ebben is, akkor is remelni fogom hogy sikerul

Megvolt a torna is, eleg nehez.. igaz h. csak 30 perc, de az azert eleg kemeny, en nem is csodalom hogy meghozza a mensit :)
Bar nekem nem lett erosebb , pedig szamitottam ra, hogy az lesz..de persze semmi, nekem is csak egy csepp.. semmi gorcs, se mellfajas. Ki erti ezt?!
Sztetek ez jo jel vagy rossz? marmint ha nincsenek fajasok, a hormonok szempontjabol jo avagy rossz? En jonak tartanam :)
Iszom ugye a tisztito teakat is( csalan, dio valtva) betartom a dietat ( najo, ma bunoztem, de azt hiszem megerdemeltem)



Sziasztok!

Nah ismét egy reménnyel teli hónap, a hőm szerit tegnap volt ovum, ma szépen fel is ment a hőm igaz nem nagyon csak 36,7-re de már az is valami, folyásom az van. Kiváncsi vagyok mi lesz ebből, de én már bízni se merek :(

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Reginand: azt hiszem örülnék,ha hosszabbodna (picit!) a ciklusom a normálhoz képest,azt könnyebb visszacsinálni,mint ha azért rövidül,mert hamarosan nem lesz :? :(

Addig még azért reménykedem,de a minap arra gondoltam,hogy talán feladom most már...
újabb 2 év telt el eredménytelenül,és lassan vissza is kell mennem dolgozni új munkahelyre.


Edina: drukkolok,remélem sikerrel jársz :)

Eszti

Kép
 


Nekem most még csak pici vér jött,de azért ahhoz elég,hogy zavarjon,ám még nem mondhatnám,hogy "megjött",így ha a meddőségis számítást veszem alapul,akkor már csak 25.napon jöhet meg,vagy később (ezt nem hinném).

így azért gáz,hogy előtte 3-4 napig távozgat pár csepp.... előtte meg pici barnás is volt :?
talán megint kéne nézetnem hormont.

Eszti

Kép
 


Tovabbra is merem majd a homet, hogy lassam mizu..

kivancsi leszek a tornara is hogy mennyire valik be..
Ma reggel volt egy jo kis epegorcsom is :( hanytam is.. azt hittem nem megyek melozni is.

Mar en is a 2 evet tipuosom, marha jo :(



Nálam nőtt a vér mennyisége,de még nem "dől",szóval még mindig kicsit csúszik a dolog,pedig ma már akár meg is jöhetne,eltelt a 14 nap az ovutól.

Reginand: mennyire normális,hogy ilyen görcseid vannak??


Én újra fogom kezdeni az avivát,de most már megvárom az endomókust,addig nem kavarok be a hormonjaimnak,mert az elején rendesen felkavarodna.

Eszti

Kép
 


Ezster: jó az új vonalzód :)
Szeretnék én is újra ilyet :D :D

Eszti

Kép
 


Köszi Incifinci!
Remélem nem kell majd törölnöm!
Esetleg módosítanom...!
Megbeszéltük, mindenkinek lesz ilyen 2014-ben!!!!

Kép
 
 


@incifinci2:


semennyire, soha eletemben nem volt meg ilyen mensikezdesem.. vagy mensim. Miert?

vagy az epegorcs? hat az sem volt meg, semmilyen. Csak abbol gondolom h epegorcs mert epet hanytam :) mar bocs..
aztan melegitettem a hasam es sokkal jobb lett, annyira h. minden rendbejott..

De ma tisztultam rendesen. Legalabbis remelem tisztulas..
majd megyek dokihoz 19 en es kiderul.


@ezster:


haha, errol azt hiszem lekestunk :D

dejo neked hogy van ilyened :D


Ezster: hát nekem mostanság már tuti nem lesz ilyenem,most jött meg :)
De legalább már 26 napnál tartok,az JÓÓÓÓ :D

Reginand: nem hangzik jól! A görcs sem,meg a hányás :? :(
Nem kell ezzel orvoshoz menni?


na szóval ez az első napom,de 21. óta volt vérezgetés...

Eszti

Kép
 


@incifinci2:



epegorcsre gondolsz vagy a mensigorcsre? 
az epe miatt megyek dokihoz kerek beutalokat..
de lehet csak a mensi miatt volt, nem is az epe miatt.

nodokihoz is megyek majd 19 en


De gondolsz vmire? fraszt hozod ram..



Bocs,nem rádijeszteni akartam,csak nekem ilyen epés dolgaim sose voltak,rám ijesztően hat,és nem normálisnak...

A mensis görcsök nekem is vannak,ma pláne........

Eszti

Kép
 


Lehet hogy mensitol volt nem tudom, mert elmult utana, es ettem meg direkt rantott cukkinit, hogy ha az volt akkor ujra ki kell jojjon, de nem fajt. Szoval lehet csak a mensitol volt ennyire kegyetlen, es azert volt epe, mivel semmi mas nem volt a gyomromban mar akkor :)
de azert kertem beutalot ma, kaptam is hasi UH ra, most jon a vicc kategoria : majus 09-re:)
hat addig talan meg is gyogyulok.


Az is eszembe jutott h. talan a meregtelenito teatol volt mindez, mar ez a 3. het, es mar csak 3 het van hatra :)

amugy azt hittem vmi masra akarsz celozni, hogy ez tuti endometriozis vagy ciszta, vagy veteles volt.
Ja, mara mar alig van vmi, tegnap kivegeztem.
Azt mondjak Aviva tornaval ez normalis, nem is lehet tobb a mensi mint 2-3 nap.

Irto kivancsi vagyok milyen johireket fog mondani a nodoki 19-en :)



Azt hiszem, tegnap volt egy peteérésem :) a 15. nap volt és már késő délutántól szúrkált- görcsölt bal oldalon (talán a petefészkem). Remélem nem más :) Még nem éreztem ilyet, mint egy féloldali menzi, csak talán gyengébb. Mondjuk estére jobban bekeményített, de csak egy-két másodpercre gondolkoztam el a gyógyszeren.
Nem tudom, mit gondoljak, de kicsit biztatónak találom, ha esetleg PÉ-m volt, mert jövő héten megyünk Debrecenbe és hátha rendesebbek a hormonjaim így :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Eszter a pocaklakódhoz :) !

Remélem megtöröd a jeget, és sikerül mindenkinek hamar a teherbeesés!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Köszi Orsi!

Holnaphoz egy hétre megyek dokihoz!!!Szorítsatok!Már mindenféle tünetem van, szóval bizakodó vagyok!

A vonalzód nem látszik...


Kép
 
 


Ezster: drukkok :)
Miért nem mész ezen a héten? Már simán látszik UH-on :)

Eszti

Kép
 


Odis terhességemnél azonnal mentem, csak petezsákot látott a doki, Zalinál már rutinosabb voltam, kibírtam (igaz nagyon nehezen) a betöltött 7. hetet, akkor már simán látszott  a szívverése :).

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Nekem is azt mondta a doki, hogy 25-én menjek, mert addigra biztos lesz szívhang.Ne az legyen, hogy elmegyek, aztán "csak" petezsák, aztán megint mehetek, hogy szívverést is lássunk..Mondjuk ezt nem is bánom, mivel magánrendelés...5000Ft /vizsgálat!1 hetet már csak kibírok!!

Kép
 
 


Na meg persze ez a 6 hét, az én számításom.4-én voltam nála, akkor még nem látszott petezsák se, csak vastag nyálkahártyaSzóval jövő hét lesz a tuti!
Ugy az összevissza ciklusom se segít a számolásba....

Kép
 
 


Helló csajok!

Incifinci "bogarat tett a fülembe", szóval tegnap elmentem dokihoz!
3,6 mm a pici, és szépen hallottam a szívhangot is!!!5. hét körül vagyok a doki szerint!

Köszi csajok a rengeteg bíztatást, és jótanácsot!Kívánom ,hogy mindenkinek minél előbb összejöjjön a baba!!!Kitartás, sikerülni fog!!

Kép
 
 


Ezster,örülök,hogy bogarat ültettem a füledbe! Gondolom nem bántad meg!
Gratulálok!!! :D

Eszti

Kép
 


9.napon vagyok,kíváncsi vagyok,hogy az előző két ciklushoz képest (9.,és 11.cn) most mikor lesz ovu :)

Eszti

Kép
 


Ma vagyok a 23.napon, köv ciklus 1. Napján indul a stimuláció :) injekciók behűtve ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka: izgi :)

Én ma 11.napon vagyok,ovu még nem volt,ez még jó hír,de remélem azért lesz!! :)

Eszti

Kép
 


Nekem elég furcsa a mostani ciklusom. Mármint furcsa, hogy szabályosnak tűnik. 46 napra jött meg legutóbb (ami nálam tök jónak számít a 80-90-hez képest) és csak egy hétig mensiztem.



 
 


Vicky: jól hangzik a korábbiakhoz képest!
Remélem visszacsökken a következő hónapokban is!

Nálam most 13.nap,és még nem volt pé.,szerintem ma lesz pozitív a teszt,ez is haladás!
Előzőleg 9. és 11. volt,most már ennek is örülök :D

Eszti

Kép
 


inci, vicky, jó híreked mondotok, csak így tovább, menni fog, babázni fogunk mind! Az elsővel, a másodikkal és a sokadikkal is ;)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!

A tékozló gyermek visszatért :) Isztonyat sok munka volt mostanában, de hébe-hóba azért bekukkantottam ide :)

Nálunk lezárultak a vizsgálatok, minden lelet negatív. A genetikai tanácsadáson még kértek tőlem két havi hőmérőzést, de most már elég nyögvenyelősen megy ez nekem. Májusban megyek ismét terhelésre és májustól próbálkozunk újra a teherbeeséssel. Már csak egy hónap nihil és végre megint értelme lesz az egésznek, amit az elmúlt fél évben végigcsináltunk :)

Egy kedves ismerősöm épp ma írt e-mailt, hogy pozitívat tesztelt. Szintén két vetélés van már mögötte, ahogy nekem is és a legutóbbi szinte napra pontosan egy időben történt az enyémmel. Ő egy igazi sorstárs és most már példakép is :) Így kell ezt csinálni nekünk is.

Hajrá Lányok továbbra is! Tudjátok! Csak előre! ;)

Nóri
 


Nora, átérzem, hogy milyen a sok munkával járó stressz, de éppen most gondoltam rá, hogy az időt csak még jobban lehet így múlatni, mintha ráérnénk órákat agyalni! Én tehát koncentrálok a hetirendemre, aminél egy konzerv szardinia se lehetne sűrűbb és élvezem az elfoglaltságaimat és azt, hogy fontos munkát végzek :) A leendő terhességem előtt a legtöbbet ki akarom hozni ezekből a pályázatokból ;) Már. Érzem a menzi görcsöket, de legkorábban csak holnap jöhet meg. Igyekszem csitìtani magam. Egy kis haluzás bele fér a nagy izgalomba, nem? :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


mi az a haluzás?:)


halucináció :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Nahat :) sose jottem volna ra :d

Egy kalappal a jovore nezve! ;)


Megjött!! Ami azt jeenlti, hogy este kezdődik a szurizás. Megint jónak mondható ciklusom volt, 31 napos :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


helenka: Az első otthoni szuri azért para rendesen. De hamar belejön az ember. Magadnak fogod bökni, vagy apát kéred meg rá? Vagy egyéb?



 
 


Ma kérek segìtséget, hogy jól csinálom-e, de magamnak szeretném beadni :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Én is magamnak adtam be, de remegett a kezem rendesen. Hozzá fogsz szokni. Drukkolok!



 
 


Túl is estem a tűzkeresztségen. Egy pillanatra elbizonytalanodtam, de aztán mégis beszúrtam. Katona dolog, nem kell hisztizni. Főleg, ha már ebből is a stressz van, mennyit romlik az idegességtől a beülti esélye?! Tehát szúrni és kussoln!- ez a mai bölcsesség tőlem :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron