Új privát üzeneted érkezett!

Helenka: ezt a meg nem repedős dolgot a hormonegyensúly tanácsadó mondta,hogy azért pozitív annyi ideig,mert nyomatja a szervezet tovább az LH-hormont,hogy repedjen már meg a tüsző! :)

Na,remélem igazatok lesz,és kialakul végre az egy napnyi ++ LH-teszt :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nekem is volt 3-4 napig erősen pozitív LH-tesztem. Sajnos nem is estem teherbe abban a hónapban. Persze, amikor nem tesztelgettem, akkor azonnal...
Úgyhogy igazad lehet ebben a tüsző-dologban, bár nem vagyok szakértője, úgyhogy inkább nem "okoskodok" :)
Én amúgy felhagytam az LH-teszteléssel, mert kiborított. Pozitív, nem pozitív? Erős, nem erős? Miért pozitív a 6. ciklusnapon? Meg a 14.-en is? Wááá, tisztára kikészültem tőle, úgyhogy maradok a hőmérőzésnél (bár érzem, hogy azzal is kezdek besokallni). Nekem semmi sem jó! :)

Nóri
nora1988
 
 


Ja,kérdeztétek a hőmérőzést,hogy miért nem mérem.
Hát azért,mert lázas voltam,és épp eleget mértem,36,9 és 38,8 között mozgott naponta :D
Szóval ebből túl sok mindent nem tudtam volna leszűrni! ;)

(korábban a lányka az allergia miatt éjjel is legalább egyszer kelt,és így nem volt elég órányi alvás a hőmérőzéshez...)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Nóri: nálam eddig elég egyértelmű volt az LH-teszt,mostanában bolondult meg,no de tettem is érte gondolom,szedtem/ettem/ittam ezt-azt,ami befolyásolhatta :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!
Én még csak most regisztráltam...!Babát szeretnénk idén,elkezdtem (mint szerintem sok más nő) olvasgatni fórumokat, cikkeket...
Sokáig szedtem gyógyszert, és most nehezem akar "beindulni" a dolog.Mastodynont kaptam!Van valakinek tapasztalata??

Kép
ezster
 
 


Ja, persze, hát, beteg voltál :) Remélem, helyes a múlt idő ;)


Amúgy ahány nőszemély, annyiféle szervezeti sajátosság :) Értem ezt a hormonokra, a ciklusokra. mindenre. Sőt, adott egyénél is változó (lehet), hiszen az előző ciklusom annyira tankönyvi volt, hogy szinte már fájt nem teherbe esni. A mostani meg.... Most vagy a 6. cn-on volt peteérés (a görbe szerint), vagy iszonyatosan felborult megint minden. Harmadik variáció: az egyik oldalam szépségesen működik, míg a másik egészen egyszerűen hülye. Képtelen a rendes cikluslezavarásra. Mondta a dokim, hogy sok nőnél bezavar, hogy pl. a bal petefészek lustább, így az egyik ciklus szép, a másik 40-50 napos. Na, de nem vonok le következtetéseket 10 napnyi hőmérőzésből. Majd a ciklus végén meglátjuk, mi, merre, hány méter.

Ezster! Nekem sajnos nincs tapasztalatom az általad írtakról, úgyhogy nem fogok tudni segíteni. Én csak 3 évig szedtem gyógyszert, de eléggé hazavágott hormonálisan. Így ha újra kezdhetném, még teherbeesés előtt csináltatnék pár rutinvizsgálatot.

Nóri
nora1988
 
 


Szia! Üdv itt!

Ebben sajnos nem tudok segíteni,arra se emlékszem,hogy néz ki egy "tabletta" :)
szerintem pár ciklus alatt rendeződik!
Doki nem mondott rá valamit?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nóri: az endokrinológus mondta azt is,hogy simán stressz vagy más miatt is lehetnek ilyen eltérések a mensi körül is...
Nekem ezek a görbék nem jöttek be,garantáltan nem akkor volt pozitív az LH,amit a honlap mindenáron rám akart erőltetni...átírni persze nem engedte,ahol észlelt egy görbülést,máris odarakta az ovulációt :D


Nem tudom,mitől vagyok még mindig pozitív,és mitől reménykedek,hogy sikerülhet,hisz 2005 óta nem sikerült spontán terhesség...
belegondolni elég durva,ebből persze lejön 1,5 év a lombikos terhesség és ciklus nélküli hónapok miatt :)
Ennek ellenére minden hónapot úgy élek meg,hogy talán most sikerül :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


De, ezt a doki ajánlotta.Homeopátiás csepp.(gyógyszert rögtön nem akartam, meg a doki se)
Azt mondta 2 hónapig próbáljam ezt, ha semmi nem változik, akkor hormon-labor.(?)
Októberben hagytam abba a gyógyszert.akkor még szépen megjött, aztán volt egy 39 aztán egy 44 napos ciklusom.Esélyem nincs kiszámolni a peteérést.(ha egyáltalán van) Hőmérőzök is, de nincs semmi olyan formája, amiből következtetéseket tudnék levonni.Ugrál össze vissza 36,8 és 35,9 között.
Ma próbáltam egy LH tesztet, de elég halvány.
Lehet hogy rögtön akarok mindent...kicsit türelmetlen vagyok!


Kép
ezster
 
 


Ezster: hányadik napon vagy? légy türelmes az LH-teszttel,hisz csak egy napig (max. 2) lesz pozitív a 28-ból (44-ből )! :)

Hormonpanelt bármikor lehet készíttetni,nem is árt manapság,annyi eltérés van...
Ettől függetlenül ha beállt a ciklusod,lehet,hogy elsőre összejön! :)

Barátnőmék összesen egyszer (!!) voltak együtt védekezés nélkül,mert úgy gondolták,jöjjön a baba, de azonnal meg is bánták,hogy talán korai,és megfogant!!! :D
Második baba ugyanígy első gondolatra sikerült :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


incifinci2
Ez a 23. nap.A teszt útmutatója szerint ma kell csinálnom az elsőt.De várok asszem még pár napot a következővel.
Igen, a doki is azt mondta hogy a Mastodynon csepp beállítja a ciklust, és "eltünteti" a tüneteket.(görcs, mell feszülés...)-bár ezekből a jelekből legalább tudtam hogy történik valami, közeleg valami...
Addig lehet nem is érdemes tesztelnem??
8 évig szedtem fog.gátlót, de állítólag olyan kevés ezekbe a hormon, hogy 1-2 hónap alatt kiürül.
Irigylem a barátnődet
Próbálok türelmesebb lenni!


Kép
ezster
 
 


Lányok, ez tök érdekes!

Nekem az LH-tesztelés nem jött be, a hőmérőzéssel (még) viszonylag jól elvagyok. Viszont mind az első, mind a második terhességem úgy jött létre, hogy mindent figyeltem, csak a ciklusomat nem. Igazából a saját tapasztalatom alapján dobhatnám ki az összes ciklusfigyeléses dolgomat a kukába :) de a vetélések miatt muszáj végigmenni ezen az úton.

Tehát összegzem a ma tanultakat: mindannyiunknak sikerülni fog idén! Van, akinek LH-teszttel, valakinek hőmérővel, valakinek Mastodynon cseppel, másnak meg másképp! :)

Nóri
nora1988
 
 


hát igen.röviden ez a lényeg!!!!a saját testünk jeleit kell figyelni...nem a tesztek "jeleit"!csak jó valamibe kapaszkodni!

Kép
ezster
 
 


ezster üdvözöllek én is :) én is ebben a cipőben jártam 7 évig szedtem fog.gátlót és nekem is össze vissza jön meg a menszim sőt csak 3om napig van meg :) de én is hőmérőzök hátha valamire jó lesz :D de szerintem ha az ember nem görcsöl annyira rá akkor fog sikerülni, fő az hogy élvezzétek a pároddal az együtlétet, és ne a babócára gondolj egyfolytába. Már én is ez szerint cselekszem, mert akkor megbolondulnák hogy mikor jön már össze! De nagyon szorítok nektek, és bizony ebben az évben minden babucisak leszünk én érzem :) Kitartás lányok

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Szia Ezster, üdv közöttünk :) én két éve októberben tette le a gyógyszer és azóta meg van őrülve a ciklusom. 33-35 nap, 40, voltán már 50 felett és egyszer a 60at is átléptem (lakott terülteten belül gyorshajtás)
A Kaáliban nem mondott semmit a doki. Kérdeztem és egyszerűen nem válaszolt. Kicsit becsapva érzem magam. Elmentünk decemberben a konzultációra, csend volt, nyugalom és néhány másik páciens. Elmentem ma: tömegnyomor, ideggörcs, hogy időben oda érjünk, az urológusnál bejentkeztünk, hogy nem tudjuk kivárni a sorunk és másfél órát csücsültem a Kaáliban, mire behívtak és még én kértem elnézést, hogy nem tudtam, hogy működik náluk az öltözés az ultrahanghoz... Aztán nem mond semmit, az asszisztensnek suttog, hogy nem igen lát peteérést, de ennyi. Vittem a papírjaimat és azokra is hümmögött, kérdeztem, hogy mit fog velem csinálni, de csak a vállát ingatta és legyek türelemmel és majd a biopszia után beszélünk.
Egyébként jövő kedden biopszia. Még aznap haza is mehetünk és az eredmény is rögtön kiderül. Nagyon izgatottak vagyunk...! Csak a Kaáliban most csalódtam. Ment a futószallag.


"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Jaj Helenka, ez futoszalag akarhol is vagy.. sztem.. meg amiket hallok:
en pl integettem egy inszem tarsamnak legutobb :) merthogy a mutoben atlatni a masik szobaba. de legalabb jol telt az egesz :) jol elvoltunk a tobbiekkel..
ez van, ez ilyen..
20140211131327
 
 


Köszi csajok!Ahogy így elnézem az én 2-3 hónapos próbálkozásom semmi a tiétekhez képest.Pedig én már ettől is néha kiborulok!Én csak hüvelyi uh-n voltam, de ott minden rendben volt.Pontosabban a doki azt mondta"szépen lassan beindul majd"!26 múltam, nem vok elkésve, de örülnék ha hamar öszejönne.

Helenka: Sajnálom hogy ilyen rossz élményeid vannak.
(Jól olvastam hogy Te anyuka vagy már?)Én mindig kérdezem a dokit, mert ezek maguktól semmit nem mondanak.Aztán mikor kijövök, még eszembe jut vagy 10 kérdés.Az a baj, hogy ahány dokihoz mész, mind mást mond.
Ha tudtam volna x éve, hogy a gyógyszer ilyen hatással lesz a szervezetemre, soha be se szedek egyett sem!De akkor ez tűnt egyszerűnek.Meg persze mindenki nyomta, hogy szinte nincs is benne hormon...blablalbla!
Én bízok ebbe a Mastodynonba!Más téren beváltak már a homeopátis cuccok.Majd írom a tapasztalatokat.
csollaredina: Igyekszem nem görcsölni...de hát te is tudod akkor hogy hogy van ez

Miért van az hogy ilyenkor csak terhes nők jönnek szembe az utcán, az ismerősök sorra jelentik be hogy babájuk lesz, minden kisbaba rám mosolyog...

Kép
ezster
 
 


Helenka bocsi.Nem nálad olvastam.Próbálok visszaolvasni, hogy képben legyek és összekevertem a kommenteket.

Kép
ezster
 
 


Ezster, nyugi, én táblázatot csináltam a tagokról annó, hogy képben legyek :) nincs gyerekem, és 14 hónapja kezdtünk próbálkozni. Azóta megtudtuk, hogy csak lombik babánk lehet és efelé menetelünk

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Na, engem is elkapott ez a torokfájós, hőemelkedéses nyavalya. Úgyhogy mérhetem a hőmet, semmi értelme. De már mosolygok magamon.

Amúgy tele vagyok feszkóval, olyan álmok gyötörtek most éjszaka is, hogy szinte belehaltam. Küzdöttem, kiabáltam, aztán az óracsörgés mentett meg. Lehet, hogy erre rátesz egy-két lapáttal a betegség, de hogy alapvetően is sok van rajtam, az nem vitás.

Ma megyek az első aerobic órámra, kb. ki fogok purcanni, de nem érdekel. Ez most egyfajta cél, hogy fogyjak és egy kicsit erősödjek, amit abszolválni kell, nincs mese, különben beletemetkezhetek az önsajnálatba, meg a "jaj, nekem miért nincs még gyerekem?" című lelki gyötrelembe, ami - lássuk be - senkinek sem jó. Sem nekem, sem a közvelten környezetemnek, se a leendő babánknak.

Remélem, a Ti napotok ezerszer jobban indult!!!! :)

Ezster! Ezzel sokan vagyunk így. A fogamzásgátló egyfajta megoldás egyfajta "problémára". Csak amikor az ember szenved már a haszálattól, vagy ne adj Isten az utóhatástól, akkor gondol bele, hogy talán mégsem kellett volna. Én is így voltam ezzel. Három évnyi Nuvaring és egy három hónapon át tartó köztes vérezgetés után úgy döntöttem, hogy elegem van. Közben a hajam kihullott, elkezdtem hízni, fáradékonyabb lettem. Igaz, a ciklusaimat rendbe hozta, de minden más egyéb mellékhatást a mai napig hordozok. Saját tapasztalatomból tanulva viszont - ha lányom lesz - komolyan el fogok beszélgetni vele a hormonális fogamzásgátlásról. Már ha hagyja és kíváncsi lesz az anyja véleményére :)

Nóri
nora1988
 
 


nora1988
Jobbulást!Itt az influenza, vigyázzunk magunkra!
Hát igen, az utóhatás.Amég szedtem, nem volt semm bajom.de  mióta abbahagytam, folyamatosan tudnék enni.Már híztam is 4 kg-ot okt. óta, pedig nem vok az a fajta.(50kg körül vagyok mindig, most 55 ), és a fejem is nagyon sokat fáj.már MR-re is mentem, de minden ok.Szóval valószínű a hormonok...
Páromnak már van 2 kislánya, de  még nem annyi idősek, hogy a fog.gátló szóba kerülne.De tuti én is megosztom velük a tapasztalataimat.Szerencsére jó a viszonyunk!Bár visszagondolva anno nekem is mondhattak akármit...

Ti mióta próbálkoztok?
Én most vagyok a ciklusom 24.napján(a kb 40-ből)...mintha lennének apró jelei a peteérésnek, de nem akarom elkiabálni.és ma nem is LH tesztelek!

Kép
ezster
 
 


Nóri: tuti a betegségtől a rossz álmok,ugyanezt játszottam el lázasan/hőemelkedéssel én is!! Napok óta nem bírok normálisan aludni,és hajnali 4-5 felé minden éjjel felkelek,és szétköhögöm magam... :?


Mindenkinek jobbulást!!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


@ezster:


Hogy mióta próbálkoztunk, arról fogalmam sincs. Tavaly tavasszal estem teherbe himihumi védekezés mellett :) Tudod, a tipikus: valamelyest vigyáztunk, de azt sem bántuk, ha jön a baba. Jött. Aztán 8 hetesen ment is. Vártunk két ciklust, aztán nyáron ismét teherbe estem. Sajnos őt is elveszítettem a 12. héten. A doki most egy féléves pihenőt javasolt, most tartunk négy hónapnál, de úgy vagyok vele, hogy amíg nem jön rendbe ez a hülye cukormizériám, addig nem biztos, hogy nagyon szívesen babásodnék.


Sajnos érzem, hogy egyre rosszabbul vagyok :/ Ejj, nem lesz ez így jó, főleg, hogy holnap semmiképpen sem hiányozhatok a melóhelyről. De kacérkodok a csütörtöki és pénteki otthon maradással. Majd meglátjuk!

A köhögés nálam még kezdő fázisú, de lesz ez még rosszabb is, fix, hogy nem úszom meg ennyivel. Rám férne egy olyan igazi, kiadós, semmivel sem törődős henyélés. Tényleg.

Nóri
nora1988
 
 


eszter Hali, bocsi elfelejtettem koszonni, de amit akartam mondani h.nekem nemjott be a mastodynon. Nekem pl eros mellfeszulesem lett tole stb, sot meg a prolaktinom is feljebb kuszott, a mastodynon baratcserje kura utan.
2 h onap baratcserje 1 honap mastodynon, de nem segitett. De ez en vagyok, nalad bejohet.

A dokikkal pedig fenntartasssal, ha magan akkor is. Sajnos neked is tisztaban kell lenni dolgokkal hogy ne tudjanak " megvezetni"
20140211131327
 
 


Reginand, köszi a választ!Azt hittem(itt) senki nem használt még ilyent!
Te is ciklus beállításra kaptad, vagy a tünetek enyhítésére?

Én használtam már más térem homeopátiás készítményt, és állítóag ha felerősíti a próblémát(a kezelés elején) az a jó, mert akkor reagál rá a szervezet.
Ezek alaján, pont ez a "bajom" hogy 2 hete használom, de semmit nem érzek:(Én csak mastodynont kaptam.)Hát egy próbát megér.De szerintem labor lesz belőle!Ott legalább kézzel fogható eredményt kapok!


Kép
ezster
 
 


nora1988!

Azt mondják, ha az ember már "lemond"róla, vagy nem foglalkozik vele, akkor bumm, jön a baby!
Így biztos nehezebb, hogy már 2x megtapasztaltad miyen, de össze fog jönni!

Kép
ezster
 
 


eszter, nekem nem a doki irta a mastodynont hanem en szedtem a baratcserje helyett. Premenst irt a doki, 3 honapig szedtem , de nekem nem javitotta a prolaktin erteket.


Lanyok, megjott az terheleses leletem :(
Asszem gaz van, nem ment vissza a 120 perces inzulinom :( annyi maradt mint a 60 :(

20140211131327
 
 


cukor:
0.: 4,9 mmol/l
60.: 6,9 mmol/L
120.: 6,2 mmol/L

Inzulin
éhgyomri: 4,1 mIU/L
60.:  39,8
120 perc 39,1
20140211131327
 
 


reginand, nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez IR. A cukornak vissza kellene esnie a normál érték nagyon közelére 120 percre... És az inzulinuod meg nem hogy emlekedett, még csökkent... Én így gondolom de nem nagyon vagyok ismeretes a témában, remélem, hogy nincs igazam

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Tok jo hogy ha ez igaz akkor nekem kellett kitalalni :(

20140211131327
 
 


Reginand: hasonló az enyémhez,nekem picit durvábbak az értékek az inzulin terén,és ha az enyém "enyhe IR",akkor a Tiéd még enyhébb! ;)
szóval nem olyan durva -szerintem. (A cukorhoz nem értek,én is csak a ref.értékeket néztem az enyémen annál)

Heti 2-3 mozgást,és diétát tuti kérni fog,aki megnézi,a gyógyszer meg orvos-függő...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


na igen az inszemek miatt mostanaban kisse elhanyagoltam a mozgast :(
akkor nekilatok a dietanak :(
20140211131327
 
 


Sztem elmegyek diatetikushoz, az tuti tud ra mondani vmit, nem ?
oda konnyen szerzek beutalot, ezt holnap el is intezem
20140211131327
 
 


Engem diabetológiára továbbküldtek,az még több,mint egy hónap.. :(
ezért inkább másik endóra megyek...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


holnap meglatjuk...
20140211131327
 
 


@reginand:


Én nem látom vészesnek egyáltalán. A 120 perces nem akaródzik a várt ütemben visszarendeződni, de látszik a csökkenő tendencia. Van 60 percnél egy nagyobb kilengés inzulin-terén, de szerintem ne pazarolj időt a diabetológiára! Én a balzsamkörte kapszulát vagy a charanteát javaslom. Teljesen természetesek és rendszeres mozgással, meg diétával - erős túlzással, de - csodákra képes mindegyik. Olvass utánuk! Én most ezeket használom, tartom a diétát és bár még nem voltam vizsgálaton, mert még egyáltalán nem lenne értelme, de a közérzetem például már sokkal jobb. Amit IR-re szoktak adni (Metformin) pl. nem tesz jót a petesejt minőségének, hiába javít az inzulinértékeken. 

Nóri
nora1988
 
 


Ja, bocsi! Nem Te mész diabetológiára :) Telejsen összezavarodtam :) Tehát akkor úgy fogalmazok, hogy szerintem nem vészes és kis odafigyeléssel magad is tehetsz a javulásért bogyók nélkül :)

Nóri
nora1988
 
 


Míg endokrinológus (másik) nem mond jobbat,én kecskeruta teát iszom (metekben is uaz a hatóanyag),persze örülnék,ha nem kéne bogyó,de több ismerősnél 1-2 hónap alatt a bogyó babát hozott sok év várakozás után,szóval nem vetem el azt sem! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nora, koszi, lehet megprobalom beszerezni. Nem hallottam meg rola.
bar azt irjak h kismamak nem szedhetik vagy mi.
szoval ezt a par napot kibirom bar tudom hogy felesleges lenne, de addig is tartom a dietat, vagy legalabbis megproszalom
20140211131327
 
 


Igen, elfelejtettem írni, hogy pl. a charanteát csak a pozitív tesztig szabad állítólag.

Én sajna már úgy vagyok vele, hogy nekem nem elég, hogy jön a várt baba :( Én most már szeretnék is elérni a 40. hétig, aztán jó lenne szülni is végre :) Ezért akarok elkerülni minden olyan hatóanyagot, ami egy kicsit is rossz hatással lehet akár a petesejt minőségére, akár a hormonális müködésemre. Persze a tapasztalatink különbözőek, így mindenki mást preferál. Csak szeretem megosztani ezeket a homeopátiás ismereteimet, mert amikor én hallottam ezekről, tökre rácsodálkoztam és elindított bennem egy folyamatot :) Ezt meg jó továbbadni, de nyilván a végső szót minden esetben én/te/mi mondjuk ki :)

Nóri
nora1988
 
 


Sziasztok csajok!


Nemrég írtam, hogy mi is erre az évre tervezzük már a próbálkozást, viszont egyelőre még szedem a fogamzásgátlót(amivel egyébként elég sok gondom volt, ezért nemrég írt fel helyette másikat a doki, ezt végig szerettem volna szedni és utána pár hónapos tablettamentes időszak , majd jöhet a próbálkozás).


Viszont az utóbbi pár napban folyamatosan terhességi tüneteket produkálok, majdnem egy hete alhasi fájdalmaim voltak kb mint amikor megjön (ezért azt is hittem, hogy megint középidős vérzésem lesz, de hálisten most ez kimaradt), fáradékony vagyok, szédölgök, érzékenyek a melleim, pár dolognak amit eddig szerettem másképp érzem az ízét, kicsit kesernyésebbnek, és émelygek is.


Szerintetek érdemes lenne tesztelni, vagy még túl korai, (menstruációig 4 nap van hátra) ? Mert ha esetleg terhes vagyok akkor azonnal abba kellene hagynom a bogyót, így viszont nem tudom mit csináljak.


Az is lehet, hogy mivel már nagyon babát szeretnék csak ráfogom a tünetekre, hogy az aminek gondolni szeretném.


 


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Bocsi...elég összevisszára sikerült ez az üzenet.

Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Misa, szerintem mindenképp tesztelj,bár én azt a 4 napot már megvárnám,hogy tuti látszódjon a teszten!!!
Igen,tudom,hogy többeknek korábban is kimutatta,de nagyobb eséllyel sikerül az első kimaradt napon kimutatni,mint előbb.

Stressz is okozhat ilyenhez hasonló tüneteket,a feszülő mell (nálam is ez volt majd' 2 hónapig) lehet hormoneltérés miatt is akár,DE mindez babára is utalhat!!

Mikor várandós lettem,a hónaljam fájt még nagyon a melleimen túl,és iszonyú álmosságot éreztem.
Ezek voltak az első tüneteim,még mielőtt kétcsíkos lett volna a teszt!
drukkolok,hogy baba legyen a dologban! :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


irtam egy netes szakertoi forumba a leletek vegett es azt valaszoltak h. minden rendben van a leleteimmel..
20140211131327
 
 


Köszi a választ :)


Tudom, hogy akkor már nagyobb eséllyel kimutatja, de türelmetlen vagyok :D


Misa
Lilypie Pregnancy tickers
misa
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Hú, annyit írtatok, nem is tudom visszaolvasni. Ezster, üdv köztünk!
Képzeljétek lányok, sikerült a nyelvvizsgám :) Akkora kő esett le a szívemről. Aztán a férjem közölte hogy akkor már nem elég a 3 középfokú, az egyikből csináljak már egy felsőt, úgyhogy most az jön (jójó, nem parancsolt rám, csak mondta hogy érdemes lenne:D). Jó pap holtig tanul... :D

Ma voltam itt kint meddőségi dokinál. Nagyon kedves volt, de teljesen kiborított, mert ezek az ukránok megnézik a petefészkem, és mivel nem látnak cisztát, közlik h nem is PCO és hogy minek szedek gyógyszert. Meg menézte a mostani leleteimet, de az egy évvel ezelőttieket nem, és ugye nekem mindenem tök jól javult... Hát itt is kezdődik az időhúzás, de annyit sikerült vele megbeszélni, hogy ha 24én megjön (vagy akörül) akkor megyek petevezeték átjárhatóságira hozzá (nem annyira szeretnék :D). Bét meg elküldte  spermavizsgálatra, hogy tuti legyen a dolog (ez kb úgy nézett ki h megnézte a leleteit, elkerekedett a szeme, és mondta h ez nagyonnagyon jó eredmény, és kb. úgy éreztem hogy nem hiszi el és mégis csináljunk még egyet :D). Érdekes. Bár nagyon bizakodó volt, meg figyelmes is volt, azért nem esett jól az a hüvelyi UH, de látott egy 17mmes tüszőt. Persze megint az a kérdés, hogy az megreped-e, de mivel megyek haza megint csütörtökön, elmegyek az otthoni dokimhoz h nézze meg volt-e tüszőrepedés. Addigra tuti meg kell történnie, és elvileg utólag meg tudják állapítani. Vagy ezt rosszul tudom?
Amúgy tényleg, tökre bizakodó volt, mondta hogy semmi bajom, méhnyálkahártyám tök rendben van, és hogy meglepődne ha pár hónapon belül nem lenne itt baba, mert már tényleg sokat vártunk, mégis egész hazafele úton sírtam a kocsiban, mert annyira dühít, hogy ezek az ukránok egy egészen más "iskolát" képviselnek ezekkel a kezelésekkel kapcsolatban, otthon sokkal alaposabbak, felkészültebbek, előrébb tartanak szerintem, és olyan tehetetlennek érzem magam, mert ha hazamegyek ezekre a vizsgálatokra, akkor meg Bé-vel mulasztjuk el az időt, úgy meg... hát elég kicsi az esély a babára :D Na mindegy most már megnyugodtam. Meglátjuk mi lesz, de nekem elegem van már az itteni dokikból, akármilyen kedvesek is, Bé még elmegy a második vizsgálatra, nekem megcsinálnak egy átjárhatóságit és utána leállunk ezzel egy kis időre, nehogy beleőrüljünk. Aztán hazaköltözünk.

Hosszú lettem. Ígérem visszaolvasom rendesen kivel mi volt, remélem meggyógyultatok már.
Ja, és az E vitamin használt a méhnyálkahártya-vastagításra! Ez jó hír volt, jól tettem hogy nem rögtön hormont szedtem :)

Szép napot!

Kép
samimi
 
 


Ja, Reginand: nem vagyok egyáltalán szakértő, meg minden szervezet más, de szerintem ez talán még nem rossz eredmény. Én nem mondanám az IR-t erre :)

Kép
samimi
 
 


Samimi, jo kis sztori amit irtal.

a repedest lathatja, mondjuk h. visszamaradt egy kis folyadek. De sztem ha nem annyira szakerto a doki mast nem fog latni. Allitolag visszamaradt sargatestet is lathat..
Jaj, le kell irjam, emrt total beparaztam: 29 en volt inszem, es tegnap voltunk egyutt a parommal, utrot kell szedni, ill huvelykup, ma reggel meg egy kis vert toroltem :( mar meg is jott volna a mensim? nem ertem, csak szerdara vartam mivel akkor volt inszem , a multrko is epp akkor jott meg, es soha nem volt maskepp.. ennyire leesett volna a progi szintem? pedig hasznaltam az utrot az meg epp arra van.. lehet h ez csak egy kis felmarodas miatt volt?
A doki nem tiltott el a keksztol..

Varom a tanacsokat,

Az inszulinokat meg jovo heten megnezetem diabetologussal is.:)
20140211131327
 
 


reginand, ha csak egy cseppet töröltél, az nem lehet ok aggodalomra! Az bármikor bele fér

jajj, vendégeink voltak, hulla fáradt vagyok, holnap délelőtt dolgozom, onnantól meg izgulunk, mert kedden regge biopszia! Már az eredménnyel jövök délután/este nagyon izgulok, hogy jó legyen és már mondjanak nekem is valamit, hogy kezdjük a stimulációt! :)

Jól elment a hét, hétfőn voltunk, és már megyünk is holnapután hajnalban. Ha pozitív a dolog, akkor a héten esküvői időpont kiszúrás következik :) Most már tényleg

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


jah hat idokozben megjott asszem
igy a 11. napon.. :(
20140211131327
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: