Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Samimi! Gratulálok a nyelvvizsgához.

Reginand! Sajnálom :( De ez már tuti? Mármint megjött rendesen?

Nálam kisebb sikerek könyvelhetők el. Egyrészt az éhgyomri cukrom normalizálódni látszik. Vagy a diétának, vagy a charantea kapszulának, vagy mindkettőnek köszönhetően. Megvolt az első aerobic órám is - jobban bírtam, mint reméltem. A fogyásom szépen alakul: három hét alatt 5 kg mínuszban vagyok, amit tartok rendesen.

Csak a ciklusommal nem vagyok kibékülve. A hőgörbém szerint ebben a hónapban nem volt és valószínűleg már nem is lesz peteérés. Ebből arra következtetek, hogy az egyik oldalam (vagy is a most működő) hibás, vagy nem átjárható, vagy nem tudom, mindenesetre ez egy kicsit aggaszt.

Nóri
nora1988
 
 


Reginand, sajnálom :(
Nóra, nem biztos h nincs minden rendben, lehet h csak pont most volt az a hónap amikor nem volt... tuti nem volt? milyen a görbéd?

Nekem asszem tegnap hajnalban volt, ami érdekes, szombat reggel nézett egy 17 mmes tüszőt a doki, de a hőm szerint meg tegnap megvolt, mert ma nagyot ugrott. Meglátjuk persze majd pár nap múlva a hőből.
Nem tudjátok, kb hány mmtől reped meg?
Mindegy amúgy most nem kattogok ezen, leköt a zongora, meg a főzés mg a munka és csütörtökön megint repülök haza, annyira várom! :)

Kép
samimi
 
 


@samimi:



Ilyen a görbém. Magyarán, reménytelen! :/ Kicsit azért elszontyolodtam emiatt...




Sajna a tüszőrepedéshez nem nagyon értek, mármint hogy mikor reped meg, vagy hogy van-e olyan bizonyos nagyság, ami már indokolhatja a tüszőrepedést.

Nóri
nora1988
 
 

 
 

Sajnos a tüszőméretet nem tudom megmondani,lombikosként tüszőrepesztő szurit kaptam 20 mm körül/től...

picit fájdogál a hasam,így talán tényleg a 9.napi peteéréshez képest óhajt megjönni,így ez lesz a legrövidebb ciklusom...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


eszti, engem nem ersz utol tuti :( A mostani messze a legrovidebb volt..
reginand1pont0
 
 


Reginand: de hogyhogy???
mitől lett ilyen rövid?

Nálam érthető,ha egyszer 9.napon volt pé...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Reginand, nem örülök a híreidnek. Egy hírnek sem örülök.
Főleg, mert bűntudatom van, hogy enkem meg jó hírem van. Akadt alapanyag! Ugyan kevés is, meg mozdulatlan is, de ez nem nagyon meglepő, hiszen a zacsiban még nem fullos a cucc. Fel lehet turbózni, pillanatynyilag fagyasztás alatt vannak a fiúk.
Nagyon kedves volt mindenki, igényes és figyelmes környezetben voltunk, nyugodtan, válaszoltak akérdésekre, kaptunk gyogyit, a doki háromszor is ránk nézett, meg minden.
A Kaáliban beszéltem a biológussal, aki fagyasztotta és elemezte a mintát, hamarosan elmegyek konzultálni a dokival a továbbiakról. Végre lesz egy kis konkrétum is a jövővel kapcsolatban.
Tehát Esküvő ezerrel, április 5 a cél, ha holnap a polármester rábólint a szavazás miatt :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka ne legyen bűntudatod! Ezek nagyon jó hírek, végre!
csepp24
 
 


Helenka: szuper hírek :)
nehogy már bűntudatod legyen!!!! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


22.napomon egy kis vér...... nem csak a wc-papíron,de még igazán nem jött meg,azért sehogy se örülök :(
viszont azt álmodtam,hogy megszületett a 2.gyerekünk :) csodás volt,ráadásul nem is volt furcsa, álmomban teljesen természetes volt :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok lányok már régen jártam erre fele, remélem mindenki jól van :) Már nagyon várom hogy megjöjjön nekem is és újra nekivágjunk a babaprojektnek, mostmár nagyon elszántak vagyunk, remélem minden rendben lesz :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


eszti, en sem tudom, erre en is szeretnek valaszt kapni. DPO 11 en elkezdodott aztan DPo12. n volt az igazi. Bar csak ugy rovid h. nekem mindig dpo14 en jott meg eddig... most meg ennyivel elobb..
Az mondjak az almok egyszer valora valnak! :) Bar ha jol tudom a gyermek azt jelenti hogy pletykalnak rolad ;)


Helenka, dejo hir! Orulok neki :) Nem is ertem miert lenne buntudatod, rankfer egy kis jo hir! :)
reginand1pont0
 
 


Reginand: jaaa,ha 12.dpo lenne,az már nem olyan gáz,persze attól függ,hányadik napon volt pé...

látod,nekem is 14.dpo-n jön meg,viszont ez 23.ciklusnapra jön ki,nem 28-29.-re,mint eddig :(

ma is van vér,MÉG nem jött meg rendesen,de ha vér van,én már nem reménykedek többé, rendes terhességet szeretnék vér nélkül,igazi 2 csíkos teszttel :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


En azert kiakadtam, mert nekem eddig nem volt meg soha ilyen DPO11 en mensi.. :( meghat ugye igy nem is sikerult az inszem. Holnap megyek megnezetem ezt a polipgyanut.
kivancsi leszek mit fog mondani!
Ossze kell irnom a kerdeseimet mert majd megint jol szetesek
reginand1pont0
 
 


Nekem még nem jött meg azóta,persze a teszt totál negatív...
nem is reméltem,hogy lázasan sikerült összehozni :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Megjottem, nem lattak polipra utalo jelet.
DE megkaptam a leleteim eredmenyet :( oktoberi vv 3. napi. FSH magasabb mint a ref ertek :( Doki azt mondta h. minden rendben az eredmenyeimmel, hat ezt elfelejtette megemliteni :(
11,9 lett , 10 es ref ertek mellett :((
ilyen hamar vege lenne az egesznek???!!

reginand1pont0
 
 


Reginand: ne temesd magad,nekem most 15,5 lett, 2010-ben 22,2 volt,és mégis itt a lányom!!!
(2010-ben az AMH-m 1,8 volt,és mindkét lombikkal megfogantam...)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


ja,és nálam sokkal rosszabb eredményekkel lettek már babák!!!!
ez nem sokkal több,mint a határ,tényleg ne ess kétségbe!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Koszi Eszti, Vmi tipp hogy tudnam megallitani vagy javitani? Olvastam a DHEA rol vagy mi..
reginand1pont0
 
 


Reginand: nézd meg,nekem mennyivel lejjebb ment,pedig 4 éve kimondták,hogy kimerülő petefészkek...
nálam max. az aviva torna segített,mert mást nem tettem,nem szedtem (erre sem).
hormontornaként is emlegetik,én ennek tudom be a sikert.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


dhea-ról én is olvastam,de én nem akartam kipróbálni,ismerősnél eléggé bekavart...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, mennyi az annyi?  emlekszem mar az adataidra..

Mindegy vegulis, jovo heten rakerdezek a dokinal, mert lehet h. jo ez igy a tobbi ertekkel eegyutt, bar ketlem :(
A tornara mar jelentkeztem, a kerdes csak az h. mikor indul :)
reginand1pont0
 
 


Reginand: előzőleg megírtam,mennyi volt,és mennyire ment le:

2010: FSH: 22,2
2014: FSH: 15,5

ez azért nem rossz szerintem egy tornától :)
látod,nekem jóóóóóval több volt (több,mint kétszerese a normál felső határának),és mégis teherbe estem,itt a 2,5 éves dacosom :)
mennyi volt mellé az LH-d?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, az a baj h. eleg alacsony :( csak 5,2...
reginand1pont0
 
 


3.napi LH?

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


igen
reginand1pont0
 
 


1,9-12,5 között jó az LH a ciklus első felében,márpedig a 3.nap az akkor van :)
tény,hogy a kettő aránya Nálad sem jó,de mivel az FSH-d majdnem beleesik a "normálba", szerintem emiatt ne aggódj!
Az orvos gyakorlott szemmel nézi a leletet,figyeli az összefüggéseket,és ha szerinte összességében nincs gond,akkor talán nem para :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


kivancsi vagyok majd mit mond a doki..
reginand1pont0
 
 


Nálam hivatalosan is a 25.nap lett az első is egyben...
így hát csinálhatok új vonalzót...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


en is megneztem am mennyi volt a ciklus: inszem utan 24 , az 2. inszemes meg 23 :(
reginand1pont0
 
 


Most én is utánaolvastam,24-32 naposak átlagban a (normális) ciklusok,tehát a 25-tel még beleférek...
A barnázás elmúlt,de nem tudom,mennyire normál az,ha előtte két napig van pici vér,mielőtt megjönne (25.napon) rendesen.. Nekem még sok idő,mire eljutok az endós dokkhoz, nőgyógyászhoz se ártana menni,de nem szívesen......

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


(ja,úgy értem,hogy elmaradt most is a barnázás,csak vér volt :) )

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Helló csajok!
Jó régen voltam itt!Virágboltom van, és lefoglalt a Valentín nap!
Olvasom itt miről volt szó, de sajna nem sokat tudok hozzászólni!Még ennyire nem merültem el ezekbe a dolgokba!Én a 38.napnál tartok.Hasam fájogat, meg a mellbimbóm is irtóra, de még nem jött meg.(remélem nem is fog)Bár minden jel erre utal, de a terhességnek is az első jelei egyeznek a mensi előttivel.Azért várok a teszttel.(volt már 44 napos ciklusom is.

Helenka, gratulálok!
Olyan jó ez a szervezkedős időszak, én nagyon élveztem.

Kép
ezster
 
 


Ja, és mióta szedem a Mastodynon cseppeket, folyamat enni tudnékMár híztam is 3 kilót, egy hónap alatt.Még egy hónapig kell szednem...aztán labor.Tovább tuti nem szedem.
gondoltam leírom, hátha valakinek hasznos az info.

Kép
ezster
 
 


nora1988:
nekem ilyen a görbém...ez sem túl bíztató.

Bár amikor 2x is lement, akkor fájt a petefészkem, és volt olyan tojásfehérje szerű fojásom...nem tudom jelen -e vmit!!(?)

Kép
ezster
 
 



Kép
ezster
 
 


@ezster:


Nem tudom, mi van ezekkel a görbékkel mostanában. Egy nagyon jó ismerősöm is panaszkodott, hogy még soha életében nem volt ilyen gáz a görbéje, mint most. Talán front van, vagy mi?

Szedsz valami progeszteronpótlást? Csak mert nincs egyértelmű hőemelkedés, ami nem feltétlenül baj, csak a terhességre nagyobb az esély némi hőemelkedéssel. Legalábbis ezt az infót kukáztam össze a néhány hónapos infógyűjtéseim által :)

Nekem az előző havi olyan kis szépséges volt, szint büszke voltam rá. Erre tessék!



Március 3-án megyünk vissza genetikai tanácsadásra. A mostani görbémmel szerinten nem úszok meg egy átjárhatóságit :/ Meg jön a spermavizsgálat. Na, arra nagyon kíváncsi vagyok :)

Nóri
nora1988
 
 


Sziasztok lányok, már én is régen jártam itt, sok a munka nincs idő semmire se, csak úgy mennek a napok. Nah nekem a hétvégén volt peteérésem a hőm szépen fel is ment utánna és nagyon remélem hogy így is marad. Én szedem az INOFOLIC étrendkiegészítőt, sok jót hallottam róla szóval remélem nekem is bevállik, már 2 hónapja szedem :) Remélem veletek is minden rendben van!

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Na, ittvagyok. Teljesen szét vagyok cincálva. Őrület az éeltem, száz felé kell 200%-al figyelnem, most egy új mappától várom a megváltást... Hátha le tudom rendezni a 4 párhuzamos életemet, plusz a családomat...

A helyzet a következő: 27. napomon vagyok. A mi Jó Istenünk tudja, hogy mikor fog megjönni, de ha megjött, akkor a kocka el van vetve! Ugyanis a következő ciklusom 20-23. napján UH és kezdődik a stimuláció. Már aznaptól gyogyi, míg meg nem jön megint és akkor durrbele 2 héten belül petesejt-leszívás utána embriotranszfer...

Olyan áprilisban, mikor máskor, mint az esküvőnk környékén :) Mindent letudok egyben.

Viszont nem vagyok elégedett, mert az iformálás minősége a béka segge alatt. Olyanok, hogy a doki krédezi meg, hogy mi hogy döntötünk, mit szeretnénk?... Meg, hogy én jobban tudom, hogy milyen lett a fagyasztott fiúk minősége... Na pfff, a szomszéd szobában csinálták és ENGEM kérdez?! Brutál. Persze, hogy stimu, meg minden, nem volt hajlandó kimondani, csak úgy sejtettem... De nem gáz, mert telefonált neki egy csaj, miközben ott voltunk, és vele sem volt egy cseppet sem közlékenyebb, de akkoris. Keresek szakirodalmat, ami leírja, hogy mi vár ránk, kb ennyit tudok tenni a saját érdekemben...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Eszter, en nem ertek a gorbekhez.. az enyem mindig olyan trifazisos, mint a terheseke.. hat eddig meg nem voltam az.. vagy minden honapban az elmult majd 2 evben :)

helenka, nem semmi, nagyon jol haladtok, ez nagyon jo hir!! :) drukkolok.
Nem fog siman menni, de legy mindig nyugodt, akkor is amikor fullra pumpalnak hormonokkal :)

reginand1pont0
 
 


nora1988!

Mastodynont kaptam.Homeopátiás.Állítólag  rendbe teszi a progeszteront.9 évig szedtem fog.gátlót...ez a baj!Meg az hogy türelmetlen vagyokoktóber végén hagytam abba.De csak január óta próbálkozunk!

Nem tudom a front milyen hatással lehet a hőre!De tuti hogy a -1-2 fok után 12 fok nem normális, februárba.Lehet a köv.ciklusba nem mérek.Csak elkeserít, és nem is mindenkinél válik be...

csollaredina!!

Mi ez az INOFOLIC pontosan?még nem hallottam róla!

Kép
ezster
 
 


ezster!

Én szlovák komáromban vásárolom, úgy ajánlották, hogy nagyon sokat segít, és már soknaksikerült tőle teherbe esni. Ez egy étrendkiegészítő por formájában elősegíti a peteérést, ha valakinek nem redszeres a menzie azt is helyre teszi, de főleg terhesség előtt kell elkezdeni folsavat tartalmaz. Szóval remélem hatni fog :) de less utána neten is van róla írva http://inofolic.hu/


Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi extra,kíváncsian várom,ebben a ciklusban mikor lesz (és lesz-e) peteérés...

megnéztem ezt az inofolicot,de nem tudom,mi az a mio-inozit...
folsav-szintem rendben van,de lehet kapni sima folsavat (terhesség alatt vassal együtt szedtem),de nem tudom,hogy ezt a másik valamit egyáltalán hogyan nézik laborban...

Érdekesség,hogy előző hónapban a jobb petefészkem fájdogált,most este a bal fáj kicsit,de még elég korai lenne a peteérésre is készülnie,szóval remélem nem ciszta,vagy ilyesmi.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


En nem tudom nalunk lesz e vmi:( negativak a tesztjeim, ma vagyok a 12. napon.. pedig van tojcsi. Akkor lesz pe is? hogy van ez?


Doki nem tudta megallapitani egyertelmuen a polipot, inkabb nem annak latta. Kezdhettunk volna ujabb inszemet de lemondtam...

az fshm magas, nem vitatta, nem jo jel, ezt is mondta :(

javasolta a lombikot, en meg nem kertem, megertette..

azt mondta h. lehetne spontan is gyermekunk, meg talan most. A hysteroscopian elgondolkozom..

reginand1pont0
 
 


Sziasztok, hát én nemtudom mi lesz ebből, de most vagyok peteérés után 5.dik napon, a hasam úgy szurkál ott a méhemnél, mintha késsél böködnének. Éredekes érzés! De én már nem merek reménykedni......

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Sziasztok, néha olvasgattalak titeket, mikor keszültem a babára, csak olyan váratlanul sikerült megfogannom, hogy aztán nem írtam. Nagyon drukkolok mindőtöknek!

Most Edina miattad írok, mert nekem peteérés utáni 5. Napon szurkált az alhasam, annyira egyedi volt, hogy tökre megmaradtbennem, és utólag azt gondolom, hogy a beágyazódást érezhettem, most a 10. Hétben vagyok.:) mindenkinek sok türelmet, kitartást és majdani boldog várandósságot kívánok!!

Daisypath Happy Birthday tickers
szandramandra
Budapest
 
 


Edina, reménykedj, de nehéz nem bebeszélnia tüneteket...
SAMIMI!! Remélem jó messze vagy a kijevi pokoltól! Mi szombaton megyünk Beregszászba, remélem, hogy ott nincs semmi baj. Kéne egy jó kis menyasszonyi ruha :)
Nagyon vigyázzatok magatokra, aggódok nagyon értetek. Az ukránok alapbólbazi dúrvák, de most különösen kitesznek magukért.
Egyébként én se vagyok jól, mindenre sìrok. Persze nekem a semminél is kevesebb az esélyem, főleg, hogy10 napja volt a műtéte apának

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sajnálom lányok,hogy mindenki így el van kenődve...

Reginand: nem javaslom a lombikot senkinek,nekem elég volt belőle....
pont most este beszéltük férjemmel...

Én meg szeretek mindig ezt-azt ráképzelni a tesztekre, ezalapján majd' minden hónapban teherbe esnék,ha így lenne :)
Most egyértelműen nem lehet baba,9.napon volt pé,majd 25.-en megjött,most vagyok aszerint a 30.napon,du. csináltam egy terhességit az ovu teszttel együtt,aztán elfelejtettem megnézni.
Később néztem rá (talán rá 1-2 órára),és addigra elkezdett sötétedni,így kissé félhomályban láttam,de mintha lett volna rajta valami.
Persze azért is hülyeség,mert mostanra szép erős teszt lenne,ha lenne...Gondolom a száradás utáni csíkot volt szerencsém látni.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy sikerült a 20. ciklusnapon egy peteérést produkálnom. Ergo megint 35-40 napos ciklushosszal számolhatok.

Az aerobic annyira feltölt, hogy egyszerűen imádom és most már a kilókban is tökéletesen jól megmutatkozik.

A ma reggeli éhgyomri cukrom 5.1 lett, szerintem egész jó, bár még mindig nem vagyok vele kibékülve.

Tegnap döntöttem a dokiváltás mellett, így a márciusi genetikai tanácsadás után már az újat fogom felkeresni.

Az új álomhatáridő május lett nálunk több okból is. Ami fura, hogy nem bánom egyáltalán, sőt, még örülök is, hogy még több időt hagyunk magunknak.

Mindenkinek kitartást és sok sikert!!!!

Nóri
nora1988
 
 


Nóri: örülök,hogy ilyen pozitív vagy! Május szép hónap :)
Nekem a cukrom teljesen rendben van,az inzulinom rossz "csak"... :?


Eszti

Kép
incifinci2
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: