Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nah nálam a helyzet változatlan még mindig érzem a hasszurkálást, mellé olyan mintha azonnal meg akarna jönni pedig az még messze van, cicik picit fájnak viszketnek ( és nem beszélem be magamnak ebből már tanultam múlt hónapban ) és arról ne is beszljek hogy minden reggel úgy kelek mintha lázas lennék, magas a hőm is. Nah majd meglátjuk mik ezek a jelek :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


@incifinci2:


en azt hiszem osztom a velemenyed, De ha nagyon nem jon, meg lehet meggondolom magam.. de az meg odebb van..
Felek tole, nem is akarom. Aki tudja hogy mi is ez, sztem megerti.. Nem gyerekjatek.

Azt hiszem ez a honap csak ugy volt, most sem volt pozitiv a teszt ( LH).. akkor mar nem lesz tuszorepi.. remelem ez nem fog allandosulni, es meg lesz, ez csak az utohatas.. bar az elso inszem utan volt..
Tenyleg szomoru vagyok..

Most megyunk hetvegezni!
jO levego, falu :)

reginand1pont0
 
 


Edina:remélem jót jelentenek a tüneteid!
Hasszurka nekem is volt anno...

Reginand: azért pár nap alatt 55 szurit beadni nem volt piskóta... :?
persze én magamnak képtelen lettem volna,én csak az elszenvedője voltam,de elég gáz volt az egyik próbálkozás végefelé,mikor a közeledő tűtől elléptem,és zokogni kezdtem...
Brutál azért ezt végigcsinálni testileg-lelkileg,anyagilag...
Azóta a hitünk erősebb lett,ezért a spontán út felé köteleződtünk el :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Én magamnak adtam be a szurikat, én egész belejöttem. Mire Barbus megszületett több 100 szurit adtam be magamnak. És akkor a vérvételekről és a cukormérésekről nem is beszélek. De én már könnyen beszélek, egy 4 éves dacos kis óvodást nevelek.



vicky79
 
 


Vicky:
vannak keményebb csajok,de azt nem árt tudni,ha valaki lombikra készül,hogy nem kis dolog... az a rengeteg szuri nem csak testileg viseli meg az embert,hisz dugig van hormonokkal.
durva érzelmi hullámvasút...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Kössz a lelkesìtést, én próbálok nem bele gondolni. Főleg, mert nincs más lehetőségünk...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


@incifinci2:


en nem is csak erre gondoltam.. na mindegy, doki azt mondta van eselyunk a spontanra is..

Most ezen a szar tukrozesen agyalok..
reginand1pont0
 
 


Sziasztok! 

Olyan kérdésem lenne, hogy beágyazódáskor leeshet a hő egy kicsit??? Ma vagyok peteérés óta 8. napon és reggelre 36,8-ról 36,6-ra esett le a hőm, de viszont a hasszurka még mindig van elég jól érzem! De már nem merek reménykedni sem 

Köszike! 

Edina

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Edina,
allitolag igen, de ez azzal fugg ossze h. a tested ujabb adag progi termelesnek ugrik neki, igy kisse leesik a ho az ingadozastol. Ez normal ciklusban is igy tortenik
Remeljuk ez az! :)
reginand1pont0
 
 


incifinci: Nem egyszerű így babásodni, az biztos.



vicky79
 
 


csollaredina: Szurkolok!!!


Nekem lassan 2 hete fáj a cicim.nyákom is volt, amikor kellett, a hasfájásom elmúlt! 44.napon vagyok, a hőm 36,9 ( 36, 4-5 szokott lenni).ma csináltam egy tesztet, de negatívMa vagyunk fél éves házasok...jól elszúrta ez a teszt a napomat.Meg se kellett volna csinálnom. Nem tudom mi van...
Már csak a Mastodynon cseppjeimbe bízok.1 hónap mulva labor.

Kép
ezster
 
 


A hőm és a nyák szerint 10-12 napja lehetett peteérésem!!lehetséges ez????

Kép
ezster
 
 


Sziasztok!

Helenka, köszi mi jól vagyunk, meg most már nyugi is van. Sajna baba téren nem vagyunk jól mert ma megjött :(
Elvileg nekem most jön a petevezeték-átjárhatósági, már ha lehet hinni a dokinak és tényleg megcsinálja. A közeljövőben ez az utolsó, amit itt megcsinálok, ha ez nem jön be, én megyek haza, utálok itt dokihoz járni.
Amúgy a héten tökre kiborultam, mert a sógornőm, aki 6 hónaps terhes elmúlt, úgy gondolta, hogy ez nem elég indok arra, hogy lemondjon a síelésről és végigsíelte a hetet (feketepályán is) és olyan igazságtalannak éreztem, hogy ilyen önző embereknek, mint ő meg a férje, akik egy évben nem tudnak lemondani a síelésről a gyerek miatt, ripsz-ropsz összejön, én komolyan bármiről hajlandó vagyok lemondani (tavaly sem mentem, mert gondoltam addigra terhes leszek és nem fizettem be, rosszul tettem - idén okosabb voltam), nekem meg nem. Szóval (bár persze ez rajtam múlt hogy így éreztem, biztos gonoszság meg minden) jól elbaszták ezzel a hetemet. Nem a gyereket sajnálom tőlük, hanem az ő hozzáállásukkal nem vagyok kibékülve, legalább is az enyémhez képest...

Kép
samimi
 
 


Ezster, szerintem simán lehetséges, és ha nem vagy terhes, akkor mostanában fog megjönni, vagy inkább nem :) az utóbbihoz szuurkolok.
Samimi, azért örülök, hogy nem lett bajotok, mi itt nem túl messze a határtól nagyon kiborultunk. Szombaton voltunk Beregszászban, hát az egyik csajt elsem engedték velünk, nehogy baja essen... A rossz időt a sikertelenség okozta csalódást leszámítva jó volt.
Haladunk az esküvővel, várom, hogy megjöjjön és akkor a lombikkal is haladnunk majd.
Eszti, vicky, kérhetek tóletek, ha időtök engedi egy-egy kimerítő beszámolót a most rám váró megpróbáltatásokról?
Az orvosom ugye egy árva szent szót sem mondott, hogy mi lesz, a következő ciklusom 20-23. napján jelentkezek ultrahangra és aznap kezdjük a gyógyszerezést. Ennyit tudok egyelőre, és hogy áprilisban vagyok a 23. rajtszámú lombikos reménykedős. De ezzel ki is merülnek az információs csatornáim... Tehát privátban (vagy felőlem közösbe is) várom szeretettel a kimerítő beszámolót :) Előre is köszi!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


@samimi:


En teljesen megertelek sieles ugyben. En tavaly csinaltam ezt, sehova nem kotottem le magam mert h. majd jon a baba :( na meg iden nyaron is vigan leszek mert nincs semmi erdemleges :(


reginand1pont0
 
 


Nekem is nehezen jött össze a gyerek, mégis kocsival mentünk Olaszországba 18 hetes terhesen és cukorbetegen. Oké, lehet, hogy felelőtlen voltam, de már nem akartam a befizetett pénzt bebukni és mások nyaralását tönkre tenni. Gondolom itt nem ugyanaz a helyzet, de gondolj arra, hogy attól neked még nem lesz gyereked. Könnyű nekem, akkor még én sem így gondoltam.

helenka: Nekem nem lombikom volt, hanem inszemem.



vicky79
 
 


Nekem nem az utazással, nyaralással, síelésen való részvétellel van a bajom, hanem kifejezetten azzal, hogy felcsatol és órákat síel... szerintem ne egy lapon említendő azzal, hogy elmész nyaralni. Azt én is megtenném. Viszont a falon való lesiklás más tészta, még ha jól síel az ember akkor is eleshet, nem is beszélve a sok idiótáról, akik nem tudnak síelni és simán belédjöhetnek...
Azt tudom, hgoy ettől nekem nem lesz jobb, de akkor is felháborítónak tartom, hogy egyiküknek sem jutott eszébe hogy ezt mégsem kellene.

Kép
samimi
 
 


Köszi Helenka, jól esik a bíztatás!Akkor most ebbe kapaszkodok!Talán 1 hét mulva tesztelek megint, ha addig nem jön meg.
A hőm még mindig magas.36,8

A lombikos dolohoz nem nagyon értek, de mikor más témáról kérdezősködök a dokimnál, mindig mondja, hogy majd elmondja amikor kell.Lehet jobbnak látja ha nem tudod 100%-ig, hogy mi fog jönni, mert lehet akkor bele se vágnál.Nem biztos hogy mindenki ugyan úgy viseli.(Ez csak az én véleményem.)Én több dologgal vagyok úgy, hogy ha valaki elmondja a tapasztalatait, hajlamos vagyok produkálni a tüneteket, mellékhatásokat, holott ha nem tudnám, lehet nem is lenne semmi tünetem.

Samimi!
Teljesen igazad van!Felelőtlen és önző dolog ilyenkor síelni!Szerintem akinek nehezebben jön össze a baba, joban megbecsüli azt a 9 áldott hónapot!Nem otthon kell ülni, de azért vannak kevésbé veszélyes kikapcsolódási lehetőségek is!

Kép
ezster
 
 


Lanyok, 9 en kezdodik az Aviva torna! :) alig varom :D
reginand1pont0
 
 


Hát nem tudom, sielni nem tudok. De utólag kicsit felelőtlennek érzem magam a 16 órás autóút miatt. Meg ugye cukros voltam, nem tudtam számolni.



vicky79
 
 


reginand!
Olvastam most egy cikket az aviva tornáról!Nagyon tetszik!Írd majd le a tapasztalataidat!!!Kiváncsi vok!

Csollaredina Mizu???

Kép
ezster
 
 


Nem értem a helyzetet...ez a 46.napom.Teszt negatv, hőm 37(nem vagyok megfázva vagy ilyesmi)!!
kb. 13 napja volt pé.wwwwwwwwááááááááááá

Kép
ezster
 
 


Ezster: elvileg a mensi 14 nappal a pé. utána van,szóval Neked jó későre esett,emiatt ilyen hosszú a ciklusod :/
teszteltél?

Én is szeretem az avivát,nekem elmulasztotta a mensis fájdalmakat,ismerős meg 2 elzáródott petevezetékkel babás lett még abban a ciklusban,mikor a betanításon voltunk :)
Sajnos most egy ideje nem csinálom,pedig jó lenne,nekem határozottan jót tett!
Nálam most az előző hónaphoz képest nem a 9.,hanem a 11.napon volt pozitív az LH-teszt,de elég egyértelműen :)
Még mindig beteg vagyok,már egy hónapja lassan,de kezdek erősödni,már csak köhécselek néha...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Sziasztok!

Hát nálam a jelek nem jelentettek semmit se, tegnap megjött a nem várt, megint egy csalódással teli hónap, de nem csüggedünk. Pikk-pakk eltelik ez a kis idő és megint belevághatunk teljes erővel :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Edina, pont ma gondoltam rad, mi lehet veled mar.. sajnalom :(

eszti, remelem is h. segit, irto kivancsi vagyok! Ugy orultem, mert mar 3 napja magas a hom, az elet apro oromei :) ugye nem volt egy pozitiv LH tesztem sem, de volt nyak, igy a FF vasarnapra tette be az ovut.. majd kivancsi leszek nekem ez eleg kesoi, 15 cn, de meglatjuk
reginand1pont0
 
 


Reginand: Köszike, hogy gondoltál rám, de hála istennek erős vagyok és tudom hogy nemsokára sikerülni fog :) Muszáj lesz nem stresszelni rajta, de hát nagyon nehéz, minden egyes hónap második felét végig izgulni hogy talán na most sikerült. De nem adjuk fel :) és bizony karácsonyra jön majd a baba :)

Kép
csollaredina
Komárom
 
 


Csollaredina, ez a jó hozzáállás!!Nekem is alkalmaznom kéne!Mi is a karácsonyt lőttük be, szóval még nem vagyunk elkésve!

Incifinci, elvileg ma van a 14.nap pé után, tegnap negatív volt a tesztem.a hőm fent van 5 napja 36,8 fölött.37 is volt.
De nem fáj se a hasam, se a mellem, pedig szokott mielőtt megjön.De ezt most pé körül éreztem.Hétfőn tesztelek egyet.Az már a 18.nap lesz.Aztán doki szerdán.Még soha nem csúszott el ennyireRemélem jót jelent...


Kép
ezster
 
 


Ennek az avivának utána nézek itt Pécsen van-e...

Kép
ezster
 
 


incifinci!
Árat persze sehova nem írnak!Tudsz nekem egy hozzávetőlegeset mondani??Köszi

Kép
ezster
 
 


@ezster:


Aviva torna? alt 1 begyakorlo van, az kb 4 oras, es 8-10 ezer.
Utana otthon lehet csinalgatni
reginand1pont0
 
 


jajj. Nekem ma megjött. tehát a lehető legkésőbb, a 23. napon megyek a Kaáliba, és remélem, hogy nem leszek az esküvőmön hisztikirálynő, totál begyógyszerezve... :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


köszi Reginand!


Kép
ezster
 
 


Bocsi,most jövök csak.
Vidéken csinálnak olcsóbb aviva betanítást is,de tény,hogy 6-8 ezer ft körül van,de láttam már drágábban is..

Én itt voltam:
http://www.intimsport.hu/index.php/bemutatkozas
most (már) itt is 8000 ft/fő,és igen,4 órás egy betanítás,de kell is ennyi,sőt... még lett volna mit áteszélni,de erre jók a gyakorló órák,ha valaki még nem biztos :)

brutál volt ez az első óra,olyan izmokban volt izomlázam,amiknek a létezéséről sem tudtam :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nekem alakul a dolog annyiban,hogy végre csak 1 napig volt pozitív az LH-teszt,9.-ről 11-re csúszott,remélem alakulnak a hormonértékeim :) Talán majd visszatér a 14.napihoz...


Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Csajok, ma vok a 14.napon(elvileg).Csináltam kazettás tesztet, de nem reggeli elsőből, és van egy halvány csík.de tényleg halvány, viszont nem csak én látom.Időn belül jött.Reménykedem....pár nap mulva megint teszt!a hőm még magas.

Egyre jobban érdekel ez a torna. Itt Pécsen márc.15-én lesz.Ha addig nem lesz erősebb csíkom, elmegyek!

Úgy izgulok.Percenként nézem a tesztet, nehogy eltűnjön.Ez rosszabb mint egy negatív.

Kép
ezster
 
 


Ez nagyon tuti :) sztem nem fog eltunni, nyugi!
Hirtelen nem is tudtam h. mirol beszelsz, LH vagy HCG teszt! :)
Tuti minden okes ha nem is reggelibol csinaltad es van csik! csinalj vagy erzekenyebbel, vagy reggelibol!

Azert irigyellek kicsinyket :)


Inci, szted ha epp a ciklus elejen leszek a begyakorlon vagyis ha meg epp nem jon meg de ugye nem fogom pl tudni h. megjon e vagy sem, lehet meg csinalni abegyakorlast?
Egyelore nincs tobb lehetosegem elmenni helyben , meg kellene ragadni a lehetoseget :( de azert felek is bar ugye miert epp most sikerult volna? Ez olyan gaz, mindig azt mondjak ne torodj vele, ne ragodj rajta, de ezeket csak figyelembe kene venni, vagy nem?

reginand1pont0
 
 


Helenka, szurkolok hogy minden a leheto legjobban menjen :)
reginand1pont0
 
 


Meg vmi kerdesem lenne:
nagyon izgultam hogy nem lesz tuszorepi, vagy gond lesz a progival ezert elkezdtem megint homerozni, sztem ez eleg biztos

A lenyeg h. 23.- tol megindult a ho felfele 36,7 majd  36,9 es most ott is maradt egyelore, tehat 5 napja. Ugye ez jot jelent vagyis h. most 28 napos ciklusra szamithatok ( ha a lutealisom maradt :) ) es volt ovulacio is ugye?
kivancsi vagyok marad e a ho fent, a progi miatt, azt tudom h. ez befolyasolhatja a vegso kimenetelt. A lenyeg h. az ovulacio ezzel bizonyitott ugye?

nekem most kezd jonni a premenses tunetek: mintha a cicim fajna, de nem olyan eros meg, ugy erolkodik igy mondanam inkabb..

Ma megyek talpmasszazsra is ! :) Alig varom:)
reginand1pont0
 
 


Reginand: szerintem menj nyugodtan a begyakorlóra,ott meg szólj,ha esélyes a baba :)
várandósan is szabad csinálni,de azt tudni kell,hogy az elején ez elég nagy hormonlöketet ad, kicsit ez is olyan,hogy először akár kavarodás is lehet,mielőtt szépen beállítaná a hormonszinteket :)

Ezster: nagyon drukkolok!!! Berakod a fotóját a tesztnek? :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nekem ma reggeltől kezdenek a cicik fájni,pedig még csak 3 napja volt pé.,szóval fogalmam sincs,miért nem akkor,és miért most...
Na mindegy :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ne irigyelj Reginand, lehet koppanok egy nagyot!
Hétfőn egy érzékenyebbel csinálok!

Próbálok képet csinálni és felteszem...csak a vaku mindig ott villan, ahol nem kéne.

Kép
ezster
 
 


???

Kép
ezster
 
 


Sziasztok!

Ezster, ez bizony pozitív és szerintem nem is nagyon halvány. Szóval gratulálok! :)

Kép
samimi
 
 


Ezster: miért koppannál?? Ez totál egyértelműen POZITÍV!!! :D :D :D
Gratula!!!!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


lányomnál nekem is nagyon halványan kezdődött,és most itt cumizza az ujját mesenézés közben :D
ez viszont nem olyan halvány,szépen látszik!! 2 nap múlva már jó erős lesz :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Nah, en nem latom de ettol fuggetlenul azt mondom amit a tobbiek :)
reginand1pont0
 
 


van tapasztalat dieta ugyben vkinek ?
ugye volt az a nem jo eredmenyem cukor inzulin ugyben, arra azt mondta a szaki h dieta 160-140 gr/ nap.
en ezt nem igazan tartottam sztem inkabb 180 volt. De gondolom ez nem lehet gaz..

nah, mostanaban szedulok, meg rosszabbul erzem magam, igazan ugy 2 napja. 2 hete csinalom a dietat, lehet most kezdett hatni vagy nem tudom. De ez utalhat arra hogy  megsem kellene folyatanom a dietat mert nem tesz jot, vagy vmi mas bajom lehet?

Nemreg voltam enni es jolesett, kicsit alabb is hagyott a rosszullet, szedules akarmi ezert is gondolom..

Remelem lesz vkinek hasznos infoja :)
reginand1pont0
 
 


Ezster! Egy csodaszép :) Végre egy jó hír! :)

Reginand! Én csinálom a diétát, bár már leszoktam a számolgatásról, inkább úgy vagyok vele, hogy ami jól esik, abból keveset. Ami alapszabály: kerülöm a lisztet, cukrot, tésztákat, tejet (bár a napi tejeskávéról lemondani nem tudok - és nem is akarok :)). Ami szerintem a legfontosabb, az a mozgás. A diéta önmagában - sajnos - nem sokat ér. Szerintem azért is vagy kicsit rosszul, mert kvázi megvonod magadtól a megszokott beviteli mennyiséget, de az anyagcserédet nem illeszted az új életmódhoz (ha mellette mozogsz is, akkor tökéletesen tárgytalan minden leírt szavam, akkor nincs más tippem, hogy mi okozhat szédülést).

Nálunk választási hajrá van, nincs túl sok nyugi, de azért zugban be-bekukkantok :)

Szép hétvégét mindenkinek!

Nóri
nora1988
 
 


Ami azt illeti nem sportolok intenziven illetve sehogy, csak mozgom.. Varom hogy hosszabbodjanak a nappalok, mire hazaerek sotet van, es felek kimenni futni, bringa meg inkabb felejtos es jok a kifogasaim
Annyit teszek h. elobb leszallok a buszrol es tobbet gyalogolok, ha mar futni nem tudok menni egyelore..

teljesen meg vagyok lepve h. ezt  csekely elterest sem lehet dietaval rendben tartani. Amit irtal azt en is kerulom, de a tejet en sem - tejeskv..:(  igaz a multkor ettem egy kis tesztat is..

Ami azt illeti elotte sem ettem am annyira sokat, pl cukorosat nem ettem, csak ritkan pl palacsinta, vagy aranygaluska, de ez talan 3 havonta 1 x... 

Nem ertem az egeszet.. mar varom h. jo ido legyen es el tudjak menni szaladgalni..
reginand1pont0
 
 


No, hát, csak belesek :)

Nekem nagyon durva az inzulinom, ezért nálam nem volt kérdés, hogy csinálni kell a diéta mellett a sportolást is. :/

Nem akarom azt állítani, hogy CSAK diétával nem optimalizálhatók az értékek, bár ugyanúgy az ellenkezőjét sem merem kimondani, mert nem vagyok szakértője a témának. Szerintem - de ez is csak egy kósza elmélet - a diéta miatti "megvonás" okozhat szédülést, meg gyengeséget, amit - szintén csak szerintem - lehet kompenzálni a mozgással. Én csak abból indultam ki, hogy egy óra intenzív futás milyen jól hat az anyagcserére és a keringésre, így levontam - nem tudományosan megalapozottan :) - azt a következtetést is, hogy talán jót tenne Neked is. Még akkor is, ha nem is feltétlenül indokolt az eredményeid alapján :)

Látom, hogy kicsit félreérthető voltam az előbb :) Amit viszont az én saram, az az, hogy nem emlékeztem az eredményeidre, így én csak a saját tapasztalatom alapján írtam. Mert nálam semmit nem ért önmagában a diéta. De a Te esetedben ez lehet másképp is, sőt! :)
Szeritnem csináld egy darabig ezt a diétát és ha jól hat a szervezetedre, akkor elkönyvelheted, hogy nagyon jó úton haladsz és talán akkor még a mozgásra sem kell ennél többet szentelned.

Nóri
nora1988
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: