Új privát üzeneted érkezett!

Mennyi is a TSH.d És a d vitamin sznted azok csinálnak ilyent. (meg a stimu is)
Ja amikor nagyon betagrtottuk a glutén diétát én is kezdtem magam latatt lenni. Aztán kiscsaj mondta hogy ő nem eszi meg a gluténmentes kenyeret mert már fáj tőle a hasa. Akkor éreztem hogy az a véglet sem egészséges. Itt nagyon barna majdnem fekete kenyeret sütnek. De valahogy más az íze mint Mo-n Adalék anyag nincs benne éd sokkal keményebb nem savanykás és nem penészedik.. Ezt esszük azóta megszűnt ez a fura érzés. De őszintén nem tudom miért volt. Fényre menni sokat :) Szerintem ez a téli depi... Majd jön a napocska meg a madárcsicseri és rendben lesz megint minden :)

 
 


Közben még annyira ideg vagyok hogy nincs erőm leírni... De rájöttem miért dupla nullás a spermaeredményünk... Már hajnalban eleírtam egyszer itt csak bemásolom nehogy ti is így járjatok. Nagyon fontos...
 Még Mo.-n párom volt urológusnál és az egészen enyhe (mondhatni nem is létező) prosztata panaszaira gyógyszert kapott. Nem is foglalkoztam vele, gondoltam a szokásos cégek által "promotált" gyógynövényes cucc.... Csak a dupla nullás spermaképünk után lett gyanús. A gyógyszercég (mert hogy gyógyszert kapott és nem gyógynövényt) gyógyszerkönyvi leírása alapján, a cucc súlyos spermium képződési zavart okozhat... Mindemellett retrográd ejakulációt és vagy teljes ejakuláció képtelenséget okoz (hat) ami teljes terméketlenséggel jár, és a cég ezt egyébként "ártalmatlan jelenségként" vélelmezte. Hat a hormonszintre is. Végső soron ártalmatlan primadonnát csinál párjainkból, de biztosan jól megéri az urológusoknak ha ezt a cuccot írják fel fertilis korban lévő férfiaknak...
Ráadásul ha összejön valami csoda folytán a gyerek, az együttlétektől, a nőben fejlődő fiúmagzatok nemiszervei súlyosan károsodhatnak
SZóval mi így jártunk...
 
 


Amaryll, de akkor most ez visszafordithato vagy sem? Hagyja abba ezt a szart.
Sajnalom hogy igy jartatok, erre mondtam hogy kesz vagyok a dokiktol mert mindennek nekem kell utananeznem orvosi diploma nelkul :( szoval most meg mindig kepzem magam, vagy feladom az egeszet a fenebe..

 
 

Valaszolva a kerdesedre: a TSH m lovesem nincs, legutobb vmi 0. 19 volt vagy mi, a D vitamin szintem legutobb 101 korul ( 75 felett jo) azota is szedem a D vitamint..
Ha alacsony attol lehet, nem? Nekem biztos nem alacsony, 4000 NE szedek naponta.


akkor ne menj dolgozni mert szar a munkahely
 
 


Persze már nem szedi. Ahogy rájöttem kidobtuk... De sajna ez nem fog könnyen rendbejönni (ha rendbe jön) Így mi most parkoló pályán vagyunk.
 
 


csak elmentünk vérvételre. Férjemnek addig próbálkoztak hogy már én voltam rosszul... Nagyon megkínozták szegényt :( E mailen kajuk a leletet 1-3 nap, majd ha lesz valami írok :)
 
 


Na ezen is túl vagytok. Én várom az eredményeiteket, de ha lehet diagnosztizáld is! ;-) :-)
kittikata
Vecsés
 
 


Ma nagyon elrontottam a kajálást meg is látszott a cukromon. De nem voltam éhes és kihagytam a lassú ch. Alig vártam hogy egyek kekszet, de persze nem vittem magammal a gyerek meg velem volt így inkább a pedált tapostam. Most okés vagyok már. Azt tudjátok esetleg, ha fémérzékeny valaki lehet hogy jód is? Ezen töprengek napok óta. Ti hogy vagytok?
kittikata
Vecsés
 
 


Amaryll, szegeny urad, de azert tulelte, ugye?:)
Nekem eddig megtalaltaka  verveteli helyet a kezemen, bar mutet elott ketszer is megszurtak, az elso nem tetszett nekik, mert pillangos a venam, ezt is most kellett megtudnom :)

Kittikata, nagyon oda kell figyelni, vannak oylan lassu kekszek amik pont erre valok, pl a korpovit vagy gullon. sparban lehet kapni, bar en meg nem vettem soha :) Csak korpovitom van.

En amugy hullamzoan, szarul vagyok: ma kiderult hogy valszeg mar buszjarat sem lesz a munkahelyre ami azt jelentene hogy 5 kor kell itthonrol elindulni hogy a 30 km leve munkahelyre beerjek, 7 orai kezdesre, nyilvan hazafele ugyanaz,, szoval kb 6 orara ernek haza. Hat nem szuper hirek ? raadasul nem rugnak ki vegkielegitessel..


Lányok megjöttek az eredmények (déleőtt voltunk vérvételen!!!) Nem kapok levegőt. Hú ezt emésztenem kell. Nagyon  sz@r...
 
 


Ízelító Homa index5,4 tehát inzulin rezisztencia cukorbetegséggel :) anti TPO 1300 felett TSH egekben t3 t4 bányász béka popoja alatt Anti tyreoglobulin magas... Van még néhány vizsgálat ami nincs kész, de nekem mára ennyi is elég volt a jóból szerencsére az összes női hormonom normális.
 
 


Amaryll ez gyors volt. Itthon 2-3 hét ha tb. A fizetőst nem tudom. Figyelj lehet hogy sőt biztos kezdő vagyok itt a hormon és tsh ügyekben. Ha a tsh magas a többi alacsony akkor az azt jelenti, hogy alulműködés? Eddig nem foglalkoztam ezekkel elég volt a lányom miatt a kifejezéseket néhány izmot stb megtanulni.

Regi próbálok mindent megtanulni, de néha csak futásra van időm. Még meg kell szoknom, a reggelizést ezért tegnap is korábban felkeltem. Ma itthon vagyunk jön a gyógytornász nem rontom el a kajálást tuti.
Szép napot Nektek!
kittikata
Vecsés
 
 


Regi ez az utazás ha nem autóval járnánk itt is így van. Anyum az 5 kerben dolgozott persze 70 éves idén 3 hónapja hagyta ott végleg a helyét, Vecsésről járt be. Itt a távolsági buszhoz vagy kötve. Napközben óránként jár, hétvégén majdnem 2. Szóval tudom milyen emlékszem régről. :oops:
Na megyek csinálom a dolgom, semmi kedvem ma takarítani.
kittikata
Vecsés
 
 


Regi ez az utazás ha nem autóval járnánk itt is így van. Anyum az 5 kerben dolgozott persze 70 éves idén 3 hónapja hagyta ott végleg a helyét, Vecsésről járt be. Itt a távolsági buszhoz vagy kötve. Napközben óránként jár, hétvégén majdnem 2. Szóval tudom milyen emlékszem régről. :oops:
Na megyek csinálom a dolgom, semmi kedvem ma takarítani.
kittikata
Vecsés
 
 


Amaryll, hat ez nagyonmellbevago lehetett :( A homa eleg mags baaar, ha alacsony ugye az nem  zarja ki az IRt: en tudom, nekem is alacsony :)

Azt furcsallom hogy az osszes noi hormon normalis, alt. IR nel azok is el szoktak uszni, de ezek szerint szerencses vagy!

Kitti, lehet, csakhogy en nem ugy kezdtem a cegnel, igy egesz mas a leanyzo fekvese: mert ugye akkor mar reg kerestem volna vmit itthelyben, igy most jol megszopattak, dehat ez az elet..
ugyes vagy hogy eljarsz futni!! gratulalok, csak ugyesen!

En epp most merem a cukrom: ehgyomri: 5,1,  60 p: 5,8, kivancsi vagyok a 120p re..


még hátra van a 21. napi progi ami ugye el szokott úszni. A többi azért inkább PCO-ban. Ez rendes terheléses eredmény vagy a diétádat etted? Hem A1c milyen szokott lenni? Csak diéta vagy gyógyszer is van?
 
 


Beszereztem a gyógyszereket. Holnap reggel kezdem szedni. Páromnál még semmi változás, szerintem a lelkét jobban megvislete mint a testét :( Mndenesetre nektek nagyon drukkolok hogy összejöjjön a baba... Sajnos nekünk egyenlőre reménytelen...
 
 


voltam du, endokrinologusnal, allitolag nagyonjo.
Szoval azt mondta h. ne meregessem otthon a cukrot , felesleges :) nem jol mer, es iglyen reggelizes stb utan sem mervado.
azert elmondom h. 120 p is 5,1 volt.
Nem terheles ,c sak itthon reggeli utan.
Kiirta a terheleses vizsgalatot. A legutolso leletem alapjan azt mondta h. teljesen rendben van, maradjon a dieta es mozgas, nincs gyogyszer, nem kell, mivel 24 a hatar nala es nalam is epp annyi volt.
Nem neztek ilyan hba1c csak nagyon regen.

Milyen gyogyszereket szerezel be?

Nekunk is full remenytelen :(

Ja, amugy azt mondta jojjek le a jodrol, merthogy lehet h. pm alulmukodesem van..


Na erről beszéltem. OK a jód az jó az alulműködésben de ha autoimmun akkor meg többet árt mint használ (bár az legújabb tanulmányok szerint a szerves jód az mehet... ki tudja amikor én tanultam még tilos volt) A cukormérés otthon felesleges de a cukormérőd biztosan nem mér rosszul:) Bocs de ez hülyeség. Ezeket a kis gépeket használtuk intézményi szinten is, soha nem volt baj (pontosabban a régi típusúak baromi érzékenyek voltak a vércsepp mennyiségére de az újak már nem)
Nem inzulint kell nézni hanem a HOMA indexet Önmagában az inzulin semmit nem mutat. A HOMA-t meg együtt levett cukor és Inzulinból számoljuk (pontosabban most már a gép automatikusan kadja) HOMA mennyi??? SZorozd be a cukrod (az inzulin mérésekori cukrod) az inzulinnal és oszd el 22.5-tel Nekem 26,3 volt az inzulin és 4,6 a cukor. Kellett volna terhelni is de elment az idő és jött a kocsi a vérekért :) Most szervezek egy nyaki uh-t MERT ugye az is kell!!! a pajzsmirigy miatt! Miért is kell leállnod a jóddal? Magas az anti TPO-d vagy a thyreoglobulin antitested? Páromnak megjött a D vitamin szint eredmény... Napi 3000 D vitamin mellett is alacsony! Na erről ennyit... Én tényleg hittem abban hogy 3000-es az elég kell legyen. Mindig tanul az ember valami újat.
 
 


Amaryll,

Ja tudom hogy szamoljak a HOMAt , de nekem amikor megallapitottak az IR t a 0 as inzu es cukor jok voltak, csak a terheles nem es igy lett enyhe IR.  Ugye ezert a HOMA is 0, valamennyi lett.

Nem hinnem hogy autoimmun pajzsmirigy problemam van, de a doki biztos akar lenni benne ezert mondta hogy most jojjek le ezekrol, es csinaljuk egy vvt hogy lassuk mi a helyzet. Megkerdezett a tunetekrol mint borszarazsag, faradekonysag, fazos vegtagok, es mindegyiknel kerdeses volt a valasz.
Sztem alapvetoen szaraz boru vagyok, es nalunk extra kemeny a viz, ugy esik ki a csapbol. Igy nem csodalom a szaraz bort.
faradekony meg hat most nem annyira vagyok de alszom 9 orat es jolesik- de most felepuloben vagyok, sztem sokat is kell aludni, ha nincs ilyen akkor 7-8 orakat alszom. Tudnek tobbet is de inkabb aza  bajom hogy orara kell kelni es az visel meg.
A vegtagjaim meg faznak hidegben, alt, ha kimegyunk akkor hideg lesz a kezem.. de nem tudom hogy ez mennyire szamit, ha kint vagyok a laban is fazik ha nem megyek egy ido utan.
Munkahelyen is fazik a labam de nyilvan ulok napi 8 orat..

Szoval ezert kell elhagyni a jodot, csak egy teszt, de sztem nem lesz semmi gond itt.


Hát ne legyél biztos a dolgodban :) Nekem volt korábban anti TPO vizsgálatom és negatív volt. (tüneteim voltak) Akkro beszélgettem az endokrinos dokinővel, és mesélte hogy volt már a praxisában olyan beteg akinek csak évek múlva emelkedett meg az anti TPO és akkor kezdtek el romlani a PM értékei. Idős vén sokat tapasztalt róka volt a szakmában, de megmondom őszintén és úgy örültem a JÓ eredményeimnek hogy elengedtem a fülem mellett. A kisördög nem alszik, 6 havonta nézettem TSH-t (valami ökör az íróazstal mögül úgy döntött hogy alapellátásban CSAK TSH-t kérhetünk...) Az mindig jó volt de azért az évek alatt kúszott felfelé :) Szóval bármi lehet... De kétség kívül egyszerűbb lenne azéleted ha nem kéne leállnod a jóddal. A femibion bitaang jó készítmény, és csak az Elevitben nincs jód :( Én speciel azt csípem a legkevésbé, de ez egyéni ízlés dolga. Nekem attól hányingerem volt (de a férjem szerint nekem mindentől hányingerem van ami nem árt, vagy egészséges...)
Hú 0 inzulin... :) Az nagyon jó :) Írigykedem...
A tüneteid... Nem akarok károgni de én is mindenre találtam kifogást. Csak az a hízás, na mondjuk arra is találtam kifogást :) Igazából én egy két olyan alulműködést láttam ahol egyértelműek voltak a tünetek, a többi mind ilyen maszatolás volt. Viszont az a pár nagyon típusos alulműködés olyan volt hogy a beteg belépett az ajtól és már írtam is a labort meg a nyaki uh kérést :) Na szerencsére mi még nem járunk itt. (ne akard megtudni hogy le tudja állítani az agyat...)
 
 


Muszaj biztosnak lennem a dolgomban sok valasztasom nincs: (

voltam a meddosegiben, a doki ott egyaltalan nem javasolta a mutetet, es amugy is 2 ev...
Nyomatna a lombikot, en meg el vagyok keseredve egy csomo minden miatt: kellene kariotipus vizsgalat, vagy nem, csinaltassak alloimmunt vagy sem? csinaljak ezt a jodnelkuliseget vagy sem ? menjek ennek tovabb vagy sem?
es szedjem a medrolt vagy sem? ezt akarja felirni a lombikba, ami szteroid ami pedig rontja a cukrot, inzulint.. nem tudom mi tevo legyek :(
persze az osszes vizsgalat egy csomo ido..


volt egy prof aki medrolt adott a habituális vetélésben ha az cukorral járt együtt. SEMMI ilyen tanulmányt vagy hivatalos leírást nem találsz sőt az összes tudományos izé az ellenkezőjét mondja. A terméketlennek minősített asszonyok ennél a profnál egymás után szülték a gyerekeiket...
kariotípus vizsgálat nem árt ha van, nem fogsz tőle később kerülni a lombikra és a spontán próbálkozásokat sem kell hanyagolni. Alloimmun vizsgálat MÁR RÉG kellett volna ez 3 vagy 4 vizsgálat lesz (bocs de ebből már kettőt én is megcsináltattam pedig született 3 gyerekünk). Szóval nem is értem ezek miért nem voltak eddig. NINCS IDŐ vezsteség . Csinátasd de közben ragaszkodj alombik folytatásához! PERSZE hogy tovább kell menni!!!!!!! A végén a GYEREKED vár! Volt valami királyné nem tudom melyik. 19. gyereke maradt életben. Akkor olvastam róla amikor a mi kisfiunk meghalt. Nem is tudom ésszel felfogni hogy bírta ki az a nő! De menni kell tovább... Gondold el et a csomó vizsgálat semmi a18 halva született gyerekhez képest. Ok fogd fel úgy hogy hű de tuti vannak lyen érdekes vizsgálatok had szórakozzanak az orvosok és te addig gyereket csinálsz... Ha meg valamelyik immun pozitív már is ott az indok a medrolra. Ja az IR lehet autoimmun is és akkor a medrol még jót is tesz :) CSAK POZITÍVAN!!! HAJRÁ!!!
 
 


Bocs elfelejtettem írni hogy az alloimmunt kíséreld meg magán úton, mert bele fogsz őszülni :)
 
 


Regi! Igen is menj tovább. Amaryll tényleg jót akar. Én is fogok 3 hónap múlva megint kezdeni csak addig próbálok pár kg leadni! Valami tényleg azt sugalja, hogy ezt tegyem most és sikerülni fog.
Van a facen egy csoport Ő medrolt szednek egy Kecskeméti doki adja nekik. Van aki spontán lett terhes.
kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok! Ma van a nemvárt napom. Még nincs tünetem, hogy megjönne pedig 1 héttel előtte már fájt a mellem és görcsöltem. Lehet hogy a PM gyógyi miatt? Meglátjuk. Várok türelmesen. ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


PM gyogyi inkább gyorsít. Teszt???
 
 


Nem vettem! Akkor tuti feleslegesen ellövöm.Most attól tartok, hogy útközben meg ne jöjjön, váratlanul. Jó lenne ha úgy lenne ahogy gondolod!!! :lol:
kittikata
Vecsés
 
 


Pm gyogyi mellett inkább rövidebb a hónap mint hosszabb... Jaj nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!
 
 


Köszi aranyos vagy!!!!
kittikata
Vecsés
 
 


A lényeget meg elfelejtettem, tényleg hülyülök. Alloimmun vizsgálat a Synlabban! Cellularis immunstatus 3 nap alatt kész 17000 Ft Ez+ NK funkció mérés 29000 Ft szintén 3 nap SZÓVAL??? Ja és megspórolod a "paraszolvenciát" meg a seggvakarást a váróban... Meg szerintem ezek amúgy is fizetős vizsgálatok :( Egyébként nem értem miért csinálnak ennek akkora feneket. Mint ha valami szuper titkos és csak a bennfenteseknek elérhető vizsgálat lenne. Bemész a Synlab bármelyik vérvételi helyére, kifizeted leveszik és 3 napon belül emailben küldik az eredményt. (engem meg jó fenékbe rúgnak hogy konrét cégneveket irkálok nyilvános fórumon) Mindegy mert már tele van a hócipőm a pénzéhes magánrendelésekkel... Ha va rá kerek akkor a fertilitás panelt (illetve azt ami még hiányzik belőle) is érdemes megcsináltatni:) Meg a spermium ellenes antitestet.... Illetve én még a petefészek ellenit is megkértem.
 
 


keret...__csak írni kéne még megtanulni...
 
 


Nah, ide is ertem.

Az alloimmunt csak a G1 ben csinaljak itthon, es ott a paromtol vett vert osszekeverik az enyemmel es megnezik hgy nincs e immunologiai osszefugges. Es ez 106 ezerbe kerul es tartalmazza az NK sejteket is. Szoval ez bovebb, viszont 6 het :( es meg idopontot is kell kerni raadasul ciklus masodik feleben csinaljak csak, ill akkor jo..
A kariotipus 4 het.

Kittikata, az a kecskemeti doki miylen doki ?? csak nem naszody nevu ?? mert o az endokrinologus.

Koszi, a tanacsokat amaryll most csak azt nem tudom hoyg megvarjam e ezt asok vizsgalati eredmenyt vagy menjunk siman lombikra..
igy apr vege helyett talan jun elejen tudnank menni..


menjetek.
Hány vetélésed volt? Az alap vizsgált miért nem elég? Gondolom ha imun eltrés van utána ráérnél megcsináltatni k. drágán. Hókusz meg pókusz. Bocs ez magán vélemény. Megint valaki nagyon nagy boltot csinál belőle. Egyéb iránt lehet gondolkodni hogy ki mennyi idő és milyen előzmények után termel ellenanyagot... És akkor az kimutatható-e mindenféle csoda vizsgálat nélkül. A te véredben amennyiben az ismétlődő vetélések oka az immunválasz az Nk funkció vizsgálata túlműködést mutat(na) akkor is ha nem kevergetik semmivel. Emlékeim szerint zöld csőben veszik... és más okból is nézik nem csak meddőségben. Jéééééééééé és ott sem kevergetik semmivel. A celluláris immunválaszra ugyan ez igaz. Én nem vonom kétségbe hogy bizonyos beavatkozáshoz valamilyen ok miatt kitalálták ezt az igen baráti 100 000 Ft feletti vizsgálatot (ugye érzed hogy ez azért nem mindenkinek elérhető) ((IVIG)) De a huszonezer forintos egyébként immunologián emlékeim szerint OEP támogatott vizsgálat orvosi indikációi között az infertilitás és a habituális vetélés ugyancsak szerepel. Ja kérem itt nem kell egy helyre menni és vagyont kifizetni??? Hát ki tudja... Gondolom azért az OEP amikor bevette a támogatott vizsgálatok körébe azért alaposan megnézte hogy VALÓBAN lehet e arra hasznélni amire előírják. És az hogy ugyan azokat az értékeket nézik mind a két helyen pedig biztosan a véletlen műve. Az meg hogy te az első terhességgel találkozol a babával aki a férjed genetikáját is hordozza,(szóval kevergeted) és ne adj isten ellenanyagokat termelsz ellene és azok által vetélés lesz.... Húú most akkor miért is jó a kevergetés? (azt már meg sem kérdezem hogy miért kerül 4x-esébe) Komolyan csak én érzem azt hogy itt valami nagyon inkorret??? Ez a meddőség nagyon jó üzlet. Valakinek biztosan de nem a leendő kismamáknak.
 
 


@reginand1pont0:
De rá gondoltam! Naszody!!! :lol:
kittikata
Vecsés
 
 


Egyet értek veled Amaryll. Nagyon drága ahoz képest hogy nem garantálnak semmit sem. Éa felelőtlenek!!!
kittikata
Vecsés
 
 


Nem az a baj... Az a baj hogy ezeket a vizsgálatokat, és hidd el pont ezeket OEP finanszírozott labr is csinálja. (persze tudom nem keverget) Nekem anno néhány halvány pozitív teszt után csináltak NK-t meg még egy vizsgálatot (na azt szerintem az említett magán labor nem is csinálja) OEP alapon... Én nem aarok és nem is tehetem meg vogy véleményt mondjak más munkájáról (bocs de az hogy kolléga munkájáról ebben az esetben valahogy nem jön a számra, nekem ez a hozzáállás már sok)
De maga a gondolatmenet a vizsgálat jó, csak ahhoz nem kell magán laborba szaladni vagyonért. Utána ha találsz normális hozzáértő kollégát a fokozott immunválaszra is fog (OEP által finaszírozott) gyógyszert felírni... Nem lesz olyan divatos vagy jól csngő, és azon is meg fogsz lepődni, hogy jé ezt ismerem és már más kismamáknak is adták...
Férjem szokta mindig azt mondani hogy a mókus és a patkány között csak az a különbség hogy a mókuskának jobb a PR-a...
 
 


Nah Lanyok, nagyon le vagyok maradva...

szoval Amaryll azt mondod a kevergetos hulyesg? en nem tudom nem ertek hozza. de baromi sokara lehet menni ra.. szovalez is ido.. a Sima NK megvan 1 het alatt

Holnaptol mar sztem nem leszek meg ennyire sem aktiv, visszamegyek melozni :( legalabbis egy darabig, meg nem tudom mennyi lesz a darab.. attol is fugg hogy mikor torlik el a jaratot, merthogy nem fogok 13 orat tavollenni 8 ora munka miatt az tuti.

Erdekes amugy, mert epp Naszody mondta ezt a Medrol, cukor problemat.. :(

Most megint csocsfajasom van.. pedig mar tok regota nem volt, faj a hasam mintha megjonne de azert korai lenne, meg nekem is csak a 21. napon vagyok vagy 20. nem tom, vmi ilyesmi, jovo hetvegere varom..

Szep napot Lanyok!!


Regi nem akarok rosszmájú lenni de nekem az első terhesség akkor jött össze amikor hosszú kínlódás után ott hagytam a munkahelyem. :)
 
 


Jaj lányok! Tegnapi napon megjött, nagyon nem voltam jól. A derekam majd szétmegy a hasamról nem is beszélve. Ráadásul ismét hétfő! Szép hetet Nektek!!!
kittikata
Vecsés
 
 


Ez miert lenne rosszmajusag? majusig van buszjarat, talan addug jovok ha nem talalok masik helyet.


Lanyok, tegnap sikerult felhivni harkanyt , apr 5 en megyek kiiratni a kezeleseket es majus elen mar remelem el is kezdhetem! igy lombik elott lesz egy kura!


5 nap pihi. Na akkor fog összejönni spontán
 
 


ki tudja, bar keves eselye van...


Harkány jó hely. Milyen kezeléseket fogsz kapni? Pihenj közben!!!
kittikata
Vecsés
 
 


Jaj lányok elbizonytalanodtam. Szabad ennyi nyavajával gyereket vállalni? Persze rossz napom volt. Behívattak a suliba mert a fiam lekiabálta  a padtárs kislány fejét amitől az keservesen sírni kezdett (itt mindenért behívatnak... a múltkor azért kellett lóhalálában berohannom mert a lányom a 3 házi feladat közül egyet elfelejtett megcsinálni)
 
 


Kittikata, furdo, iszappakolas, meg meg vmi azt nem tudom mi :)

Amaryll, akkor most adjam fel? nekem isvan egy csomo bajom..


Én most nyűgök. Fáj a fejem. Összegyűltek a gondok a kölykökkel. Nem hat a gyógyszer pedig megemeltem az adagot.  Te nehogy feladd! (volt egy kolléganőm aki egy újraélesztés alatt sírva kiabálta a betegnek, hogy "meg ne haljon mert agyonütöm" szóval nehogy feladd mert agyonütünk
 
 


Hat ez vicces, de akkor nem halt meg ugye ?:)
szegeny, nem is tudom mit valasztottam volna, mert a vege ugyanaz :)

Vegyel be fajdalomcsillapitot vagy igyal egy paleszt , utana egy pohar bort :) hidd el segit
meg a kolyokproblemakon is :)

Tegnap voltam konzultacion, kontrollon mutet utan.. total beszaratott a doki, " ezt muteni kell, csikkenti a lombik eselyeit, de azert csinalja, ja, ket ev a varolista, majd jojjon felevente" akkor most sulyos , vagy nem? varjak 2 evet???  ja, gnrht felirta, de ugy hogy en kerdeztem ra, de mondtam h. nem kell irni mert nem kerem.

amugy a meddosegis dokim is azt mondta hogy nem kell a gyogyszer.. vagy hormon akarmi..

Mondtam mar hogy megyek harkanyba apr 4 en? akkor kiirjak a kurakat es kezdhetek is, de mivel meg aprilisban van jarat a melohelyre, majus elejen akarok elmenni, igy egy ciklussal kesobb kezdunk mint lehetne.

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: