Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az egyik ismerősöm ajánlotta az oldalt és gondoltam csatlakozom hozzátok :)  Szeptember 20-ra vagyok kiírva.
Látom mindenki nagyon izgul már, hogy milyen nemű baba lakik a pocakban. A 16. héten kíváncsiságból rákérdeztem az orvosomra, hogy lát-e már valamit, akkor kislányra tippelt. Legközelebb csak a 20. héten megyek (04.28.), de már alig bírom kivárni. Addig amíg nem kérdeztem meg, hogy lát-e valamit, addig nem is foglalkoztatott ennyire a dolog. Mindig azt mondtam, mindegy mi lesz, csak egészséges legyen. Amióta sejtjük, hogy kislány azóta nagyon beleéltem magam.
A babavárást jelenleg csak az árnyékolja be, hogy elkezdtek kijönni a kezemen csalánkiütésre hasonlító pöttyök, a nyakamon meg vmi ekcéma féle. Sajnos mindegyik nagyon viszket  Volt esetleg valakinek hasonló tünete?
sakura
 
 


Melánia és Boxangel gyönyöru szép napot nektek holnapra!!! :) Mi tavaly házasodtunk - évekig nem érdekelt minket a téma (12 éve vagyunk együtt), de végül nagyon élveztük az egészet!!! :)

Lilka, köszönöm, válaszoltam! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Udv Sakura! :) Nekem néhány éve jött ki, terhességtol függetlenül, a kézujjak élén ilyen pöttyösödés, ekcéma, néha kiújul, nem tudnak vele mit csinálni, kenegetem, aztán eltunik! Gyógyulást!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 

 
 

Sziasztok! Üdv. az újaknak is!

Tegnap voltunk a 20. heti genetikai UH-on Pesten egy ultrahang központban. Nagyon-nagyon jó volt! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Kislányunk lesz :) :) :)

Apuka bent lehetett, jó volt nézni ahogy elérzékenyül... szerelem első látásra... :)
Meg lett a köldökzsinór is... vagy kinőtt egy hét alatt... :) Minden rendben van, úgy tűnik.
Kaptunk fotókat és dvd felvételt a teljes vizsgáltaról.
A pici végig mocorgott és akkorákat ásított, mondta a doki, hogy félő, hogy eltűnik a műszer... :)
Mindenkinek ezt az érzést kívánom!
Már finomakat rugdos is, ha nyugodtan fekszem már érezni a hasamon kívülről.

A holnapi esküvőkhöz szép időt kívánok nektek lányok! És sok boldogságot!

Ui.: köszönöm a sok kedves szót és biztatást! Aranyosak vagytok!
gadar
 
 


Gratulálok Gadar ! :)
most nagyon rossz ember leszek, egy picit irigykedem,hogy nektek kislány.
Örülök nagyon a kisfiúnak is ne vessetek rám követ, csak meg kell még szokjam, annyira azt hittem hogy kilányunk lesz :)

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok!
Akkor úgy néz ki eddig a kislányok vannak többségben :)
Gadar én baromira megértelek, biztos csalódott lettem volna, ha most sem sikerül nálunk a kislány :( De majd megszokod az érzést, és mire megszületik, vagy méghamarabb, nagyon fogod szeretni :)
Én most jelenleg ott tartok, hogy tök jó , hogy végre kislány, na de mit kezdek majd egy lánnyal?? :) Én annyira fiús anyuka vagyok. NA de majd biztos beleszokok ebbe is :)

Hogy teltek az esküvők?

Sakura nem ijesztgetésképpen, de nézess a dokiddal vagy háziorvossal egy májfunkciót. Sajnos én ismerem ezt, két barátnőm is átesett rajta. A máj ilyenkor nem működik rendesen, ezért felhalmozódnak a méreganyagok, ez okozza/okozhatja a csalánkiütést. NE legyen igazam, de nem árt az óvatosság. És csak egy vérvétel az egész, de legalább megnyugszol, hogy nincs ekkora baj, mert ez csúnya dolgokat tud okozni. Az egyik csajnak mindkét gyereknél előjött, azt mondták neki, hogy harmadikat már ne vállaljon mert a májába kerülhet!
De tényleg csak azért írom, hogy tudj róla, ne legyen semmi gond!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Keresem gépen is, de nem találom, hogyan tudom zárttá tenni a csoportot! Aki tudja az sikítson már !!!! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Gadar, gratula!!! :)

Jógán, ahova járok tavaly majd minden baba fiú volt, most meg lány - lehet ez a lányok éve? :P

Zsuzska, ez nem hangzik jól :O, következore majd megnézetem, mikor kijön, bár itt tutira elintézik azzal, hogy semmi komoly... :D

Most nézem, hogy a házasuló lányoknak pont leesett a homérséklet, de azért biztos jó lesz! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


@zsuzska88:
Szia,nem ijesztettél meg,mert sajnos alapból képes vagyok a legrosszabbat feltételezni :-( A nőgyógyászomnak mutattam,de azt mondta menjek el bőrgyógyászhoz. Ebből arra következtetek,h talán a májammal minden ok. Csak elküldött volna vérvételre,ha fennáll vmi veszély a májammal kapcsolatban....
sakura
 
 


Sziasztok Kismamik!

Köszönjük a jókívánságokat, elég hűvös volt az esküvő napján, de legalább nem esett az eső. Egyébként szuper volt :))).

Dmelania: Sok boldogságot Nektek :).

Gadar: Szívből gratulálok, nagyon örülök, hogy minden rendben és a kislánynak is :))).

23-án lesz 3 hete az amniocentézisnek, igaz, hogy azt írták a papírra, hogy 4 hét után lehet érdeklődni, de szerintem a hét vége felé felhívom őket... veszteni nem vesztek semmit, max leteremtenek, hogy jövő héten keressem őket :/. Eddig az esküvő miatti izgalom elterelte a figyelmemet, mostmár kezdek aggódni az eredmény miatt ://.

Szép napot nektek :).




boxangel
 
 


Sziasztok Kismamik ! :)

Sok a jó hír itt, aminek nagyon örülök.
Remélem, igaz lesz az, hogy ez a lányok éve, és bízom benne, hogy nekem is azt mondják holnap hogy egy kicsi kislány van odabent.

Ma viszont kicsit megijedtem, mert a belgyógyászati vizsgálaton kiderült, hogy szívritmus zavarom van, és kardiológiára kell mennem ahova legközelebbi időpont július 15....:(
viivienn
 
 


Boxangel, még egyszer gratula, örülök, hogy jól sikerült! :)

Eredménnyel biztos minden rendben lesz!!!

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Sziasztok Kismamik! :)
Ma mi is megjártuk az Ultrahangot!
A picikénk nagyon jól van, egészséges, szépen fejlődik, mindene megvan, rendellenességek nem láthatók!!!
Ééés ma azt is megtudtuk, hoooogy KISFIÚ! :)

hutundi
 
 


Gratulálok huntundi :-)
Éljenek a kisfiúk ;-) nayo nem csak viccelek,éljen minden kis pocaklakó. De végre még egy fiú :-) :-P

Kép
dmelania
 
 


Dmelania Köszönöööm! ^_^

hutundi
 
 


Gratula Hutundi!!!!!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Gratula mindenkinek, aki tudja már, hogy ki lakik a pocakban
Nálunk még 1 hét és 1 nap és megyünk az ultrahangra  Így már egy kicsit elviselhetőbb kivárni, hogy látom, hogy lassan eljön az ideje...

zsuzska: neked szép nagy pocakod van.  én is nézegetem az enyémet pár napja, de abszolút nem látom nagynak úgy, ahogy mondjuk jó egy hónapja. S a párom is azt mondja, hogy nem nagy (biztos kislány). Mocorog rendesen, remélem, minden rendben van vele.

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Gratula Hutundi!!! :))) Jaj már én is olyan kiváncsi vagyok 
boxangel
 
 


Nálunk még 2 hét 1 nap...  Nagyon várom már én is!!! :) 

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Mogyoro11, Boxangel, Anya34 köszönöm! :)
Nagyon boldog vagyok, csak úgy szárnyalok!! Olyan hihetelen és annyira jó tudni! ^_^
Nagyon érdekes, de az elején lányt szerettünk volna egy picit jobban, de mióta tudjuk hogy fiú, a fellegek között járunk és mindketten eszméletlenül boldogok vagyunk! ^_^ Ebből is látszik hogy tényleg nem elcsépelt duma, hogy mindegy, csak egészséges legyen! ^_^ ;) :)
Anya pici hercege lesz ♡

Lányok, tartsatok ki, hamarosan ti is tudni fogjátok!!! ;*

hutundi
 
 


Huntundi megértelek :-) teljesen ugyanígy voltunk mi is. Lány volt végig a fejünkben, de már mondogatom, hogy az én kicsi fiam, és tuti biztos vagyok benne, hogy totális szerelem lesz :-) beszéltem a dokimmal mikor lenne érdemes 4d csináltatni, úgyhogy epekedve várom a júniust, hogy lássam a gyönyörű kis arcát neki :oops:

Kép
dmelania
 
 


Mi ma voltunk 5D ultrahangon. Egyrészt elképesztő élmény volt másrészt kiderült hogy kislány :) Annyira boldog vagyok :) És persze apa is.  <3<3

Lilypie Pregnancy tickers
enibogyo
 
 


Gratulálok enibogyo :-)

Kép
dmelania
 
 


Dmelania igen, én is mondogatom, hogy édes, drága kisfiam! :) Tegnap megvettem az első ruhácskáját :)
Anya szerelme már most! :)


Enibogyo gratulálok!!!! :)
Mi holnap megyünk 4D-re, nagyon várjuk! Apa először fogja látni az ő kisfiát! ^_^ ;) ♡♡♡

Szép napot mindenkinek!!! ♥

hutundi
 
 


Gratulálok mindenkinek ! :)
Én tegnap voltam 18 hetesen, szerencsére minden rendben van a picivel, bár mivel a fejecskéjét oda hajtotta, ezért nem tudta megmondani az orvos hogy kisfiú, vagy kislány lesz, de azt mondta, hogy kisfiút tippel !
Következőnek jövőhéten, vagy két hét múlva megyek ultrahangra, remélem akkor már megmutatja magát !!!


Persze, elsősorban a legfontosabb, hogy egészséges !!!

viivienn
 
 


Egy másik fórumba posztolták,sztem eléggé vicces: http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/osz ... nyasagrol/ :D

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Mogyoro. 
Vicces, bár mikor benne leszünk ezekben a szituációkban, akkor nem lesz annyira vicces 
De ez ezzel jár, minden nő átmegy ezeken. Azt gondolom, majd kárpotól minket a pici babánk édes mosolya, a szuszogása, az ölelése. 

Vivien, örülök, hogy minden rendben van a picivel :)
Én ittam egy pici colát, 12 és 18 hetes uh előtt is, és pont annyira mozdult meg, hogy teljesen tökély volt.
Minden látszott tökéletesen.

Kép
dmelania
 
 


Mogyoro !
Ez tényleg jó, vicces, de szerintem teljesen megéri !!!! :P

Dmelania, akkor szerintem következőnek kipróbálom a colát én is, hátha meglesz a jó kis hatása :)

viivienn
 
 


Gratula Enibogyó :))). Én tegnap felhívtam a genetikai központot az eredmény miatt, azt mondták még nincs meg, majd hétfőn reggel telefonáljak újra. Mondanom sem kell, mekkora az izgalom . Szép napot kismamik!
boxangel
 
 


Vivienn, egyetértek! :)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


De jó, lassan mindenki túlesik a 18 hetes uh-on  nekünk is még egy hét  nálunk szerintem a cola kilőve előtte, mert apa is jön a picivel és velem, s nem díjazza a colá amúgy sem, most meg főleg nem. Úgyhogy marad a csoki  Nagyon-nagyon remélem, hogy megmutatja magát, mert nagyon-nagyon kíváncsi vagyok!!!

2. napja nagyon fáj a farokcsontom. Tegnap még elviselhető volt, ma már csak akkor elviselhető, ha állok, vagy megyek. Ha leülök és fel kell állni, akkor csillagokat látok, annyira kellemetlen. Valószínűleg, ahogy tágul a medence... Dáviddal ugyanez volt, emlékszem

Csatolok egy képet a pocakról, nem lett a legjobb...  bár nem lettünk zártak, de ezen úgysem látszik a fejem

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


18 hetes pocak

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Nagyon szép a pocid 

Kép
dmelania
 
 


Dobok fel én is egyet. Ez már másfél hete készült, azóta nőtt. Én eléggé kövér vagyok, de azért, szerintem látszik, hogy ez más kerekedés 

Kép
dmelania
 
 


Szép pocik! :)

Nekünk még 12 nap a következo UH! Nagyon várom! Mint kisgyerekként a karácsonyt vagy a vakációt!:D

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Megértelek mogyoro. Kész örökké valóság kivárni. Mennyire fogjuk várni azt,hogy kibújjanak a bébik...az lesz még egy őrökké valóság :-)

Kép
dmelania
 
 


dmelania  hol vagy eléggé kövér? Ez nem kövérség szerintem. Rajtam is van 5 kg plusz alapból, de én ilyen típusú vagyok. Ha nem figyelek oda a kajára, akkor hipp-hopp felszalad -1-2-5-10 kiló  Mondjuk most én is biztos híztam... múltkor egy kg mínuszban voltam, de megyek a védőnőhöz szerdán, majd kiderül.

mogyoro: igen, én is valahogy úgy érzek. Számolom vissza a napokat, kész röhej

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Mi most igy allunk 20 het + 4 naposan. Nekem mar 7 kg feljott :/

boxangel
 
 


Helyes pocik

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Szép poci boxangel :-)
köszi anya34, bár rajtam 20 kiló felesleg van :-D de most nem érdekel, eddig 1 kilót híztam. Most szeretnék kismama torna dvd-t venni. Tornázik valaki valamit?

Kép
dmelania
 
 


Boxangel, szép poci nagyon! és vékonynak tunsz!!! mondjuk itt nálunk megkapnád a magadét a védonotol... :P

Melánia, egyetértek, élvezzük a kismama pocakságot!!! :) En kismamajógázni járok amúgy kétszer egy héten, nekem nagyon bejön! Még csinálnék otthon valami kicsit dinamikusabbat is, csak nem tudom, mit. Nekem pl Réka brutálisnak tunik...

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Nekem a jóga nem annyira jött be. Én gondolkozom RR-án. De pl.hasizomgyakorlatot nem vagyok hajlandó megcsinálni egy db-ot sem. Inkább a hátam és a combom szeretném erősíteni. Igyis giga cicim van...milesz még később :-D
max majd mindennap 5 perceket csinálok eleinte, hogy azért tudjak másnap leülni :-D

Kép
dmelania
 
 


Lehet, hogy én is megpróbálom, Esetleg még ot is: http://fittmamablog.hu/index.php/2010/06/popsiformalas-20-percben/ (En fenékre gyúrnék leginkább :P)

Lilypie Pregnancy tickers
mogyoro11
Spanyolország
 
 


Micsoda szép pocik vannak itt !!! :)
Én eddig 1 kg-ot sem híztam, de a hasam már növekszik aminek nagyon örülök ! 
Most fogom kezdeni a tornát, Rubint Rékát választottam, ezt tartom a legjobbnak....:)


 

viivienn
 
 


A lányomnál én is RR-tam :) jó egyébként a mozgás, kell is valami, hogy az ember azért valamennyire fitt maradjon szülésig :) ott sem árt, ha az ember nem tunyult el a 9 hónap alatt. Persze csak óvatosan :)

Én egyenlőre nem tornázom, de minden nap sétálunk a picivel (én sétálok, tolom a babakocsit, ő meg királykodik benne  ), délelőtt kb. 2 órát, du. 1 órát. Mi Balaton parton lakunk, itt érdemes sétálni, nagyon szép

A fenékformálás nekem is tetszene, főleg, hogy nem nagy, hanem lapos

melania: 20 kg? egyáltalán nem látszik. Mondjuk én egy ideje nem törödöm azzal, hogy a mérleg mennyit mutat. Jobban látom, ha a tükörbe nézek, hogy rendben van-e vagy sem  meg a centik, azokat mértem, amikor fogyóztam az elmúlt években. Csak 165 cm magas vagyok, de nekem a 63-65 kg teljesen ideális, nem is szeretnék 55 kg lenni (hiába írják a kalkulátorok, hogy az lenne a tuti).

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Bea, a balaton parton tényleg csodálatos lehet :)
Én is sétálgatok, de gondoltam mivel már úgysem dolgozom, igazán belefér egy kis torna is. Csinos anyukája szeretnék lenni a kis lovagomnak :)
Annak örülök,ha nem látszik milyen sok is a felesleg. 157 centihez vagyok 78 kg  De nembaj tartom majd a tornával. Talán azért nem tűnik ennyire soknak,mert szerintem a melleim nyomnak vagy 6-7 kilót  Meg a fenekem is eléggé kerek, olyan néger csajos féle 
Régen sokat rékéztam, és nagyon szép feneket meg combot csinált. A nőt magát nem szeretem, de a tornái jók. Amikor már kívülről tudtam mit kell csinálni, benyomtam valami jó zenét és arra nyomtam. Most is ezt fogom tenni szerintem, hadd hallgasson a kis lurkó jó zenéket 
Abban igazad van, nem a kiló számít. Bár rajtad semmi felesleget nem láttam, nagyon csinos vagy.

Kép
dmelania
 
 


Köszi, melania, aranyos vagy :) A nagy cicik miatt irigy vagyok  Nekem egyik terhességnél sem nőtt meg, semmit.  Egy picit nagyobbat azért szívesen elfogadnék

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok!
Gratulálok mindenkinek! Ma megvolt nekem is a 20 hetes. Kiderült, higy kislány, teháty kishuga fog lesz a "nagylánynak". :) A baba teljesen egeszséges, viszont a méhlepényem a méhszájamon van, úgyhogy pihenésre, óvatosságra intettek. Persze, a 21 hós aktív Julcsim mellett ez elég lehetetlennek tűnik, de visszafogom magam. Amúgy én pilatesre járok heti egyszer, és ha szép idő van bicajozunk. De ezeket is újra kell gondolnom... A nemi életre is azt mondták, h nem lenne baj, ha egy kicsit hanyagolnánk... :-X de remélhetőleg feljebb kúszik és minden rendben lesz.
nyalanka
 
 


Nyalanka gratulálok :-)
persze inkább legyél óvatos, és hátha következő vizsgálaton jobb helyen lesz.

Kép
dmelania
 
 


nyalanka, gratulálok a kislányhoz!  Én a biciklizést most nem próbáltam, de anno, amikor a pici fiammal voltam várandós, akkor pár hetesen igen, és nagyon kényelmetlen volt, úgyhogy inkább hanyagoltam.

Legyél inkább óvatos, aztán a méhlepény hátha arrébb csúszik :) pici gyerek mellett nem könnyű a pihenés, az biztos, de próbálkozzál

Szép hétvégét mindenkinek! :)




Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: