Új privát üzeneted érkezett!

Jajjj, elküldte magától a telefonom a hozzászólást megint. Feladom, majd gépről inkább :(

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Dmelania! Békéscsabán voltunk 4D-n, Békés megyei vagyok. Háát nem volt egy nagy szám amúgy, én valami másra számítottam. Mindegy ami kiderült, hogy minden okés, korának megfelelőek a méretei, működnek a szervei, ééés mostmár 100% hogy puncis :$ :D. Úgyhogy nem kell átfesteni a szobát hihi :)
Nem tudom amúgy én úgy képzeltem el, hogy majd látom a monitoron ahogy mozog, meg ilyesmi, mint egy kisfilmet, de csak pár másodpercet láttam belőle, mindig megállította a doki, ránagyított, méregette, mert ebbe ilyen vizsgálat is benne volt, ami nem baj végülis, csak nem erre számítottam :D. Mindegy a lényeg, hogy egy tündéri kislány van odabenn :)). 
Szép napot kismamik!
boxangel
 
 


Mh de fura,lehet nem az élményre mentek :roll:
de nembaj legalább láttad. Tudod hogy minden rendben van. Meg biztosra tudod a nemét is. Gratulálok a kis nunishoz :-)

Kép
dmelania
 
 

 
 

Csajok !

Na hát, hozzánk egy kisherceget hoz a gólya !!!! :P


Lezajlottak a vérvételek, úgyhogy most nagy a boldogság ! :) Végre tudom,hogy kisfiam lesz !

viivienn
 
 


Gratulálok Vivien :-) szuper hogy minden rendben van. Kezdődhet a készülődés :-)

Kép
dmelania
 
 


Gratula Viivienn :)))
boxangel
 
 


viivienn: Gratulálok! :)

Megvolt csütörtökön a cukorterhelés, reggel 3/4 7-re mentünk a pici fiammal :) levették a vért, majd megittam a cukros löttyöt, s utána hazajöhettünk, 9-re  kellett visszamenni, akkor volt a második csapolás. Másnap mehettünk az eredményért. A cukorértékek jók lett, az éhgyomri 4.9, a terheléses 5.8, úgyhogy minden rendben.

A lötty után itthon egy kicsit émelyegtem, meg ugye azért éhes is voltam. A második szúrás után ettem epret még a váróban :) meg egy banánt.


Amúgy sok minden nem történik velünk ... a picur ficánkol, a tesók dumálnak neki. Eszternek egy hét múlva lesz a szülinapja, arra megy az ötletelés, hogy  mit kapjon. A tortát már megrendelte nálam :D


Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Viivienn gratulálok!

Boxangel úgy örülök, hogy minden rendben a kislányoddal. Emlékszem pár hónapja még hogy izgultunk, hogy minden rendben legyen, persze főleg Te, de szerintem sokan szorítottunk Nektek.

Nálunk minden rendben, bár a fiam osztálykirándulásáról hazafelé a buszon úgy bedagadtak a lábaim, hogy alig tudtam levenni a szandált itthon. Nektek is van ilyen? Akkor most kevesebbet igyak vagy mi a teendő?

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Csatlakozom a pocakfotókhoz, remélem látszik:

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Kisa isten ments,sokkal többet igyál!!! És pihenj és kerüld a sós ételeket meg a plusz sózást. Én el sem mentem a kirándulásra,Apa ment helyettem. Még légkondi sem volt a buszon,tuti rosszul lettem volna. Itthon is szenvedek a melegben

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Cuki a pocakod :) Most már én is hozok egyet!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok! Kisa igen hálistennek minden rendben lett végül :)). Szép a pocid :). Nekem is nagyon dagadnak a lábaim, és azt mondta a védőnő, hogy igyak keveset és ne egyek sósan. De utánaolvastam neten, ott meg több helyen is azt javasolják, hogy pont többet kell inni. Fene se tud eligazodni ezen. Én pócoltam, borogattam, sokat ittam, keveset ittam, igazából semmi nem használ, sajnos szerintem egész nyáron velem lesz a lábdagadás. Csak azt remélem rosszabb nem lesz.
Szép napot nektek :).
boxangel
 
 


Szerintem inkább igyál,mert ilyen melegben fontos a sok folyadék, pláne nekünk. A kiszáradás pedig koraszüléshez vezethet.

Kép
dmelania
 
 


Csajok, amúgy ti még szeditek a terhes vitamint?
Én gravidát szedem, de gondolkodom, hogyha most elfogy, akkor csak eurovit kismamáknak szoló vitaminját szedném. Kevesebb minden van benne, de talán már elég az is. Meg persze magnézium és vas, ezeket a gravida mellé is szedem pluszba,mert kevés van benne.
Ti hogy vagytok ezzel?

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok!

Akkor maradok a sok ivásnál, ami nem nehéz, mert folyton szomjas vagyok. A terhesség előtt képes voltam fél-egy literrel ellenni egész nap, most 2-3 liter simán elfogy, Apa nem győzi hordani haza az ásványvizet. Azt mondja a vízszámlán is látszik, hogy terhes vagyok, mondjuk kb. óránként megyek pisilni :D

Én is szedem még a terhesvitamint (kb. egy éve) mindig abból rendelek, ami épp akciós (Elevit, Gravida), emellett napi 500 mg magnézium a pocak keményedése ellen (bevált). A C-vitamint most abbahagytam, mivel sok a gyümölcs és vége a vírusos időszaknak talán, viszont elkezdtem szedni a kálciumot, mert most "csontosodik" a pocaklakó és jó lenne, ha jutna mindkettőnknek belőle, mert ő ugye elveszi, ami neki kell, én meg használnám még a fogaimat pár évig :) Nekem a vas nem kellett, de ez is egyéni, kinek mire van szüksége. Anno a fiamnál is ezeket szedtem, ill. a terhesvitamint a szoptatás végéig (egy éves korában kezdtem leszoktatni róla), nekem kellett, mert ha pár napig nem szedtem már éreztem a hiányát, fáradékonyabb lettem, de ő egy kis zabagép volt, pont a dupláját hízta minden mérésre, mint amit kellett volna. Meg is gyanusított az akkori (azóta már lecserélt) gyerekorvosunk, hogy biztos nem csak anyatejet adok neki, pedig a nagy melegben is max egy kis vizet kapott mellé. Szóval szerintem nem árt egy kis vitamin támogatás, mert az étrendből nagyon nehéz összeszedni ilyen mennyiségben az összeset.

picibaba.hu vonalzó picibaba.hu vonalzó
kisa
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok Kismamik! :)
Nagyon rég írtam már, de csak mert nem igazán történt semmi. Nagyjából visszaolvastam az eddigieket, örülök, hogy mindenki jól van és nagyon szépek a pocik :)
Az enyém is szépen megnőtt, imádom ^_^

Múlt héten túlestem én is a cukorterhelésen, szerencsére jó az eredméyem :)
Aztán megvettük a kiságyat, gyönyörű ágyneműszettel, baldahinnal ^_^
Két napja a babakocsit is megvettük, hihetetlen boldogok vagyunk :)
Annyira jó vásárolgatni a mi pici fiúnknak :)
Ti vettetek már valamit?

Hétfőn ultrahangon is voltam, hihetetlen, hogy már milyen nagy a drágám :)
Annyira jó nagyokat mozdul már, élvezem nagyon, mikor mocorog, olyankor csak rá figyelek, beszélek hozzá és elmondom neki, mennyire szeretem ^_^ ♡

Kitartás kindenkinek ebben a melegben! :)
Legyen szép hétvégétek!

hutundi
 
 


Tessék, rólam is egy pocis kép, bár ez olyan 2 hete készült, 23 hetesen, ma töltöttük a 25.


hutundi
 
 


Szép pocak huntundi ! 
mi még csak apróságokat vettünk, ilyen ruhaféléket, meg kaptunk.
mi sajnos csak augusztusban vásárolunk be  nagyon nehéz kivárni...néha rámjön a paramami
számolom vissza a napokat ....12...és megyünk 4d-re, annyira váááárom 

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok lányok!

Örülök, hogy mindenki rendben van, szépen nőnek azok a pocik :)

Én még múlt héten zumba fellépésen voltam, eddig nagyon jól bírtam, bár már évek óta járok, és egy kis átalakítással a koreográfiák is mentek, meg élveztük is :)
De voltunk kedden dokinál, és mondta, hogy a külső méhszáj elkezdett kinyílni, úh már nem ajánlott a megterhelőbb mozgás...
Úh el is mentem jógára... hát nem az én sportom lesz, de a szülésnél sokat segíthat, azt mondják...
Majd kiderül, csinálom, mert nem akarok "elpunnyadni" :)

Egyébként UH-t is csinált a doki, azt mondta, dagi a pici lány :) A feje és a végtagjai 28 hetesek, viszont a törzse 30 hetes méretű... Ilyet se hallottam még. Mivel a cukrom teljesen normális, azt mondta örökletes lehet...
Szerintem meg nem feltétlenül kell egyformán nőnie, és eddig egyik vizsgálaton sem mondták, hogy eltérést látnának... Na mindegy, majd ha kibújuk fogyókúrára fogjuk ::::)))))

Egyébként mi 29-én megyünk 5D UH-ra, Pesten ugyanannyiba kerül, mint nálunk vidéken a 4D, úh úgy döntöttünk, kirándulunk egyet. Aznap megyünk kismama fotózásra is, ezzel a párom lepett meg szülinapomra, már alig várom azt a napot.

Kis Vivienünk annyira édeden mocorog... én is el tudnám akár órákig is nézni a pocakot, ahogy hullámzik, mikor beindul. Csodálatos érzés, és mivel első baba igyekszem ki is használni és mindig figyelem a mozgolódást :)

Én még járok dolgozni. Ti még bírjátok? Meddig tervezitek a munkát? Én szept. 2-re vagyok kiírva, aug-ban már biztosan itthon leszek, addig meg meglátjuk hogy bírom majd...

Babaholmit még nem vettünk, jövőhét végén laminált padlózzuk a babaszobát, és nem akartuk kerülgetni a dolgokat, de majd utána...

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Holnap megyünk strandra, de nem merek már bemenni a vízbe... Ezzel hogy vagytok?

Üdv. mindenkinek és kitartás ebben a melegben!
gadar
 
 


Hova mentek 5d-re?
Uh dejólesz a kismama fotózás , irigylem, akik olyan szép kismamik, hogy mennek 
Hát a stranddal kapcsolatban, ha kezdessz nyilni szerintem semmiképp nem menj vízbe, max így combig. Mi Velencei-tón voltunk multkor, de csak combig mentem be, mert kibirható volt. De az orvosom engedi, hogy fürödjek. Azt mondta a természetes vizek sokkal jobbak, kevésbé lehet elkapni valamit. Júliusban megyünk pár napra balcsira, előtte úgyis megnéz a dokim, és ha azt mondja oké, és nagyon meleg lesz, akkor bemegyek egy kicsit a vízbe. 
Én már nem dolgozom, itthon vagyok, pihenek, és rengeteget olvasgatok a szüléssel és terhességgel kapcsolatban.

Kép
dmelania
 
 


Pocak napról napra nagyobb 

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hú, jó meleg héten vagyunk túl, talán ezen a héten lesz némi enyhülés, amit szívesen fogadok. Bár múlt héten szereltettünk otthonra klímát, azért jobb ha kint sincs több 25 foknál :D.
Még én is dolgozok, szeptember 5-re vagyok kiírva, augusztusban már nem fogok dolgozni, de ha bírom még a júliust végig szeretném vinni.
Anyukám rengeteg babaruhát szerzett be, úgyhogy nekünk már nem is kell vennünk :D. A babakocsink megvan, babahordozót, légzésfigyelőt is vettünk még a kiságyat vadásszuk. Ti milyet fogtok venni? Van ugye ami egybe van a pelenkázószekrénnyel, vagy csak kiságyat pelenkázólappal? Olyan drágák a babaágyneműk. 10ezer forint egy szett :o. Babamérleget vesztek / kölcsönöztök? 


Ja felfogadtuk a szülőorvost is, aki diétára fogott. Remek :/. Jó, így kilóban mérve tényleg elég sok jött fel, de azért szerintem annyira nem gáz, főleg a vizesedés miatt is, ott is elbújik néhány kiló :/. Meg ugye hogy abbahagytam a dohányzást és az első három hónapban többet ettem. Na mind1, ezt a két és fél hónapot már csak kibírom (remélem) :P

Szép hetet nektek és 30 fok alatti hőmérsékletet :).

boxangel
 
 


Sziasztok! :)
Szombaton voltunk 4D-n, bár a kisherceg végigaludta, de azért sikerült képet csinálni róla...kis rágcsálnivaló vádlija van, már most imádom ŐT :)

Csajok, hogy bírjátok ezt a meleget?
Van valami bevált, praktikátok,hogy túléljétek? :)
viivienn
 
 


Sziasztok!
Mi balcsiztunk múlt héten, de csak 3 napot. Férjem dolgozott 2 napot, úgyhogy én pancsoltam, jöttem-mentem a lánnyal. Többször görcsölt a hasam, főleg ha lejtőn felfelé toltam a babakocsit, plussz pisilom is kellett... De a magnézium segített. Én csak azt szedek, a vérképem rendben, nem is érzem, hogy szükségem lenne màsra. Na szóval a balcsi nagyon szuper volt. Szerencsére a lánnyal mindig pihentünk a nagy melegben, úgyhogy nem volt gond. És ez volt az első nyaralásunk hármasban (négyesben). Utána egy darabig úgyse indulunk neki.
Amúgy muszáj mennünk, akár meleg van, akár nem, mert a lánykám nem ül meg a popóján. De legalább edzésben tart. Jajj, 2 hét, és 2 éves... Gyorsan telik az idő.
nyalanka
 
 


Íme Julcsi és Janka-pocak <3 a Balcsiban

nyalanka
 
 


De édes kép 

Kép
dmelania
 
 


Mi kombi kiságyat veszünk, kicsi a szoba, így sz jobb lesz, és így árban is sokkal jobb mintha külön külön lenne.
Ezt az ágyat néztem ki cseresznye színben:
http://bababoltolcso.hu/spd/190697/Komb ... -Tobb-szin
Mérleget szerintem nem veszünk, max akkor kölcsönöznék, ha túl kicsi súllyal születne, vagy ha az első védőnői ellenörzés alkalmával, fennálna a veszélye, hogy nem megfelelően gyarapszik,
Ágyneműt is innen szeretnék, ami 10ezer ft az már baldachin-os is.
http://bababoltolcso.hu/spl/780944/Agynemu-garnitura

Kép
dmelania
 
 


Nekünk megvan már a kiságy, pelenkázósat választottunk, szerintem ez kényelmesebb abból a szempontból hogy utána megmarad egy heverőnek egy kis éjjeli szekrénnyel, így viszonylag elég sokáig tudja használni majd :)
Mérleget nem veszünk, védőnő úgyis minden alkalommal fogja mérni Őt.


Többi már minden megvan, már csak apróságokat kell beszerezni (pl: körömvágó olló, lázmérő, ilyesmik....)

viivienn
 
 


Sziasztok!

Én már csak 9 teljes munkanapot dolgozom, vágom a centit. De majd csak szeptember 20-án szülök. Lesz időm kipihenni az elmúlt 5 és fél év totál pörgést, ami itt volt... már eléggé agyamra megy minden. 
Nekünk sajnos nincs autónk, így a dolgokat anyuval megyek majd el megvenni, ezért szeretnék egy olyan pesti boltot, ahol azért a nagyobb részét meg tudom venni egyszerre. Ti tudtok ilyet ajánlani, vagy még másnak sincs nagyon tapasztalata? :) Ágy, babakocsi, légzésfigyelő, mellszívó van, így pelenkázó kell, meg pl amiket írtatok, ágynemű, szivacs, ill. "kisebb" dolgok. 
A 14. kerben voltam egyszer a Minimanó Babacentrumban, lehet oda megyünk vissza... de akkor siettem és nem akartam még vásárolni sem. 

Nekem is rendben van a vércukrom, de ezen annyira nem csodálkoztam :) Strandoláskor nekem is eszembe jutott, hogy remélem nem kapok el valamit, egy másik fórumon mesélte más, hogy sikerült neki elkapni egy fertőzést és 32. hétre szült meg. :( Egyébként tengerben fogok még fürdeni, ami szerintem nem gáz, de nyáron szeretnék strandra menni egy barátnőmmel és családdal... Imádom a strandokat  Bár régen kényelmesebb volt feküdni háton és hason, olyan jókat tudok ott aludni :D

A szobát egyébként kifestettük, bútor is nagyrészt van, még szőnyeget akarok, meg képeket a falra, stb. hogy barátságosabb legyen.
Egyébként mondja mindenki, hogy milyen jól bírom a terhességet, és sajnos sok meló is volt, reggel 7kor jöttem el otthonról mindig és este 8-9-kor megyek haza, mert ha nem munka, akkor terhestorna, könyvtár ilyesmiket betervezek. Szóval jól vagyok, de a neheze majd csak most jön azt hiszem :)
Én Czeizel terhesvitamint szedtem az utóbbi hónapokban, de már nem szedem minden nap. Ebben a legfontosabb a folsav, ami ha jól tudom inkább az elején számított sokat. Vannak benne még vitaminok, de én amúgy is szedek majd' minden nap még C és D vitamint, Magne B6-ot és még Magnézium+Kalcium tablettát. A védőnő pedig Omega3-at is javasolt, de azt nem szedek minden nap. Szóval elég sok mindent kapkodok be minden nap, de ez terhesség előtt is jót tett nekem, egyébként elég beteges voltam régen. 

Majd csatolok én is képet :)



Kép
phangan
 
 


Akkor csatolom én is a képet :)

Kép
phangan
 
 



Kép
phangan
 
 


Nagyon szép pocak 
Kislány lesz neked?

Kép
dmelania
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, lánykán tegnap hányás miatt bekerült a kórházba, úgyhogy itt vagyunk egy napja. Maradunk is még egy darabig, bár a baj még nem derült ki. Szerencsére tegnap késő este óta nem hányt, jó kedvű, huncut. Kicsit kényelmetlen vele egy ágyban (sosem volt hajlandó aludni velünk), meg nem díjazzák, hogy kismamaként itt vagyok, de muszáj is, mivel nincs elèg rácsos ágy..
nyalanka
 
 


@dmelania:


Fiú lesz :)

Kép
phangan
 
 


Nyalanka ! Jobbulást kívánok a kislányodnak, és vigyázz magadra,nehogy elkapj valamit!!!
Egyébként most valami vírus van mert több embertől hallottam hogy hányós-hasmenős dologtól szenvednek...


Én hogyha nem fogok nagyon fáradni, akkor szeretném a nyarat végig dolgozni, persze nyaralás még nekünk is le van foglalva, szeptember elején szülök, tervezett császárral,úgyhogy lehet,hogy augusztus közepéig még bejövök hogyha bírni fogom :)

viivienn
 
 


Nyalanka jobbulást a kislányodnak. Vigyázz magadra, tényleg van valami vírus, tudok egy kismamáról is, aki elkapta, de már jól van szerencsére .

Kép
dmelania
 
 


Phangan én is a minimanot akartam ajánlani,én 4d-re "járok" oda,de mindig nézelődöm,olyan sok szép dolog van.
Fotózásra én is mennék,ha találok megfelelő árban. Annyira szép képeket lehet csinálni!

A betegség itt is megy,hasmenés formájában,ill a két kicsinek ilyem légúti sz@rság lett belőle,egyiknek tüdőgyulladás lett a vége. Ez a legrosszabb mikor mind téged akar betegen,de közben csak főzni se ártana,meg folyton tisztítani a fürdőt/wc-t. Emelgetni a gyereket,hajolgatni. Necces na :(
És ez a meleg ami volt ... Egyszerűen nem bírtam. Még aludni sem. Meg a folytonos pisilőjárat éjjel :) Hát nagyon örülnék ha nem húznánk szept.3ig!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Képzeljétek, ledöbbentem tegnap, bár nem tudom, hogy elszomorító a helyzet vagy minek nevezzem.

Kaptam beutalót kardiológiára a belgyógyászati vizsgálaton, merthogy szívritmus zavarom van, és nézessük meg minél hamarabb, nehogy baj legyen belőle.
Kértem időpontot, amit július 15-re kaptam is, de nem sokkal később visszahívtak a rendelőintézetből,hogy van időpont június 17-re, akarok-e hamarabb menni?
Persze, hogyne akarnék, így ott is voltam tegnap, az időpont szerint 11:45-re, sőt még hamarabb is.

Természetesen a doktornő nem vizsgált meg, mert nem volt a nevem a listáján. Kértem tőle, hogy legalább nézze meg a papírjaimat, mert ha egyedül lennék akkor nem jöttem volna el, de így 6 és fél hónapos terhesen azért gondoltam megnézetem magam nehogy baj legyen.
A doktornő kedvesen kijelentette, hogy ő csúszásban van, és marhára nem érdekli, hogy terhes vagyok, fáradjak el időpontot kérni, és menjek vissza, majd akkor esetleg megvizsgál.


Hiába mondogattam, hogy van időpontom, most is aszerint jöttem, körülbelül mondhatni azt, hogy hozzámvágta a listáját, hogy ha azon a listán megtalálom a nevemet, akkor megvizsgál, más esetben pedig viszont látásra !
Hozzátette hogy ő azért nem kap plusz pénzt, hogy így beteget megvizsgáljon, és mondhatni kitessékelt a rendelőből...

Nem tudom, ki mit gondol erről, de nem érzem úgy,hogy egy emberrel, főleg egy terhes nővel ( aki nem magáért aggódik) így kellene beszélnie főleg egy olyannak aki orvos, és erre esküdött fel.

viivienn
 
 


Sziasztok!

Zsuzska88 ti az ötödik gyerkőcöt várjátok? Nem semmi... 
Nyalanka, mi a helyzet, jobban van a lányod?

Akkor a minimanó nyert, elmegyünk majd oda anyuval, kocsival. Úgyis be akartunk nézni mostanság a Bosnyák téri Hádába :))

Én tudok egy fotóst, akit jó szívvel ajánlok, személyiségre, minőségre és árban is meg vagyok vele elégedve, ő volt az esküvői fotósunk. Ha kell elérhetőség, megadom. Gondolkoztam kismamafotózáson, még nem késő végülis, de műtermiket nem szeretem, szóval mindenképp valami szép idő, zöld környezet, tó, ilyesmiben lennék benne. Nekem amúgy nem tetszenek a babafotózások sem, mármint azok, mikor még olyan icipici a baba (pár napos, 2-6 hetes). Szóval ha lesz, akkor majd csak pár hónapos korában szeretnék.
Hányszor mentek ki éjjel wc-re?

Viivienn, hát no komment, de igazából már nem lepődöm meg semmilyen ilyen kórházi, orvosi panaszon. Sajnos...


Kép
phangan
 
 


Én legalább 3xszor megyek ki éjjel, de néha több is...
Vivien....az szép....magyar egészségügy, undorító...én nem értem miért kell így viselkedni az emberrel. Rá vagyunk szorulva az ő ellátásukra, és az ember azt kéne érezze, hogy segítenek ott neki, és erre ilyen stílust kap vissza. Sajnálom, hogy ilyen helyzetet kellett átélned, ráadásul kismamamként. Felháborító!!!
Nekik is lehet rossz napjuk, azzal semmi gond, de nem jókedvedben mész orvoshoz. Meg ők rontanak el valamit,és te érezd magad megálazáva.

Kép
dmelania
 
 


@dmelania:
Hű, akkor még elbújok az egyszeri alkalmammal, néha 2x megyek, de egy idoben volt, hogy felebredtem tole nagyon es nem birtam visszaaludni, az remek volt hajnali 4 korul.

Kép
phangan
 
 


Én amúgy is sokat jártam. De éjszaka csak egyszer.
sokat iszok amugy lefekvés előtt is. Meg mostmár rosszul is alszom. Hol feszít a hasam fordulásnál hol a csipőm fáj. Érzem jön a neheze :-D

Kép
dmelania
 
 


Eddig én sosem keltem fel éjszaka arra, hogy pisilnem kell...most sokszor felébredek, aztán van amikor ráveszem magam, hogy kiszaladok gyorsan, van amikor visszaalszok :D
Nekem is érdekes mostanában az alvás mert van  amikor nagyon könnyen alszok, és nagyon jól, de van amikor forgolódok meg izzadok egész éjjel ....szörnyű. :)
viivienn
 
 


Köszönjük a jókívánságokat, tegnap du hazaengedtek. Gyakorlatilag nem derült ki a baj, vmi nem fertőző vírus futhatott át rajt, mert mindene negatív volt, minden eredménye normális. A lényeg, hogy azóta, öröm, nagy boldogság van, nem vagyunk bezárva egy 3 ágyas szobába, amit nehezen tűrt. Szerdára én is kibuktam, átköltözették egy rácsos ágyba, amit nem díjazott, így nem feküdhettünk össze, én egy műanyag széken ültem egész nap, a derekam majd leszakadt, fájt a hasam is már, este az anyaszàllón kellett aludnom, Julcsi szenvedett, sírt, elege volt, úgyhogy nekem is... De annál jobbvot hazajönni. Ami dícséretes, az az ottani nővérek munkája... Mind erre született, tökéletes támogatàst, segítséget nyújtottak gyereknek, szülőnek egyaránt. Cserébe ma sütöttünk reggel egy cseresznyés-málnás pitét nekik, és bevittük. Nagyon örültek neki, meg Julcsinak is, akit azóta is emlegetnek, hiányolnak, mert nagyon huncut és barátkozós mindenkivel.
Viivien, szörnyen hangzik amit mondtál... Nyilván utólag okos az ember, de lehet jelenteni kellett volna a betegjogi képviselőnek... Remélem legközelebb nem ő lesz ha mész.
Én éjjel egyszer, néha kétszer megyek ki, de utálok kikelni az ágyból. :-P
A lánykàm egyre cukibb a pocimmal. Sokat puszilgatja, simizi, köszön neki, integet és a nevén szólogatja, meg mutogatja mindenkinek, h ott van Janka. <3 csudajó érzés
nyalanka
 
 


Nyalanka! Örülök, hogy már minden rendben van ! Sok gyümi aztán jobb lesz :)
Sajnos itt a rendelőintézetben mindig Ő van, úgyhogy szerdán mehetek megint, remélem akkor már hajlandó lesz megvizsgálni is ! ;)


 

viivienn
 
 


Na.. a hét elején a férjuram került bele, elég durván, neki ia kellett egy kis injekció, hogy ne legyen baj. De megmarad, a lányom pedig extra boldog volt, hogy apázhatott amikor már jól volt.
De moatmár elég lesz a bajból.
nyalanka
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van, lányok? :)

mogyoró: minden rendben van? Te is régen írtál már...


Mi megvagyunk, nyári szünet, a nagylány is itthon van... nehezebben telnek a napok :D
Jövő héten csütörtökön megyek orvoshoz :) Remélhetőleg minden rendben van, a baba sokat mocorog, igazán virgonc sokszor. Én néha nagyon terhesnek érzem már magam   hamar elfáradok, a derekam is többet fáj, a belső combomon, az intim területnél hosszabb álldogálás után nagyon feszít, fáj. A térdemnél (bal lábon) továbbra is csúnya a visszér, de nem fáj, csak püffedt.  Eredmények jók, hízni sem híztam még nagyon sokat... csak hát jobban fáradok :)

Képet hozok majd... :) csak eddig rendetlenkedett a masina

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Sziasztok.
Tegnap voltunk 4d-n. Istenem annyira csodálatos volt. Olyan szép a mi kis babánk, teljesen szerelmes vagyok 
Szerencsére minden rendben is van, ugyhogy szuper. 

Kép
dmelania
 
 


dmelania, ez jó hír :) én majd csütörtökön megyek, itt helyben az orvoshoz. Én is kíváncsian várom, hogy mit mond.

S itt az ígért fotó :)

Bea



Kép

Kép

Kép
anya34
 
 


Csodaszép pocak Bea  biztos minden rendben lesz. Majd megírod a babád becsült súlyát? Csak kiváncsiságból érdekel 

Kép
dmelania
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: