Új privát üzeneted érkezett!

Kiszsuzsi, nem tesztelsz egyet?
adeleine
 
 


@adeleine: "Sziasztok!Leelen, ne izgulj, innent??l kezdve ??gysem tudsz mit tenni, v??rni kell.F?? a pozit??v hozz????ll??s! Nekem egy napja k??sik. Ma vagyok a 13.dPO napon, reggel 37 f??l??tt volt a h??m, ez??rt az el??bb csin??ltam egy 10-es tesztet, ami negat??v lett. Szerintem ez el??g egy??rtelm??. "

Szerintem csinálj még tesztet, ha nem jön meg. Van, akinek csak nem várt után napokkal lesz pozi a tesztje.

leelen
 
 


@kiszsuzsi:


Egy tesztet azért megpróbálnék a helyedben :)
leelen
 
 

 
 

Ha hetfon nem jon meg akkor lehet h csinalok.de lehet varok meg egy hetet h biztos ami biztos!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok! Csináltam tesztet! Negatív lett, de még mindig nem jött még!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


????? Mi legyen?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi:
Általában mennyire pontos a ciklusod? És milyen érzékenységű tesztet próbáltál? Esetleg, ha nem 10-eset, akkor próbálj meg egy olyat! Vagy várj pár napot és tesztelj újra, ha addig nem jön meg. Kitartást!
leelen
 
 


Én meg megcsináltam a digitális tesztet.
Még mindig alig tudom elhinni, nagyon boldogok vagyunk. Ma 9-től rendel a dokim, felhívom és kérek tőle időpontot!
leelen
 
 


Leelen! Gratulálok! Nekem negatív lett a teszt és még is jött pár órával később! Úgyhogy most se jott össze! :(
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Leelen! Gratulálok! Nekem negatív lett a teszt és még is jött pár órával később! Úgyhogy most se jott össze! :(
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Leelen! Mennyiért vetted a digitális tesztet?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi:


Sajnálom, hogy megjött 

Köszönöm a gratulációt. Hát alig merem megmondani mennyiért vettem, olyan drága volt..3000 Ft. Mondjuk ezen most nem akartam spórolni, de azért meglepett az ára
leelen
 
 


@leelen:
Mit mondott a doki? Beszéltél vele?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi:


Nem  Jól benéztem, mert azt hittem ma is rendel, de egész héten nem rendelt. Gondolom a hosszú hétvége miatt ezen a héten nem dolgozott. Szóval most várnom kell keddig, akkor lesz legközelebb.
leelen
 
 


Sziasztok csajok! Olvaslak ám Titeket, csak nem írtam...

Leelen, gratulálok. Látod, mondtam, hogy semmi pánik. Nem baj ha később mész dokihoz, legalább többet lát majd. Lehet, hogy most csak petezsákot látna. Meg a babák nem szeretik ezt az UH-osdit, bármit is mond a doki. Nem árt nekik, de tuti nem szeretik. Később ez lesz majd a kapcsolat köztetek, az UH, amíg nem kezd el mozgolódni, de ne vidd túlzásba. Unokatesóm minden héten ment, hogy lássa a gyereket. A baba meg csak bújkált a hasában, nem akarta az egészet.

Kiszsuzsi, sajnálom, fel a fejjel, tudom ez most nem vígasztal. Mi ebben a hónapban kötelességszerűen egyszer voltunk együtt, azóta nem erőltetem, szóval ebből az egyből vagy összejön, vagy nem. Kaptam a természetgyógyásztól progeszteron kenőcsöt, azzal kenegetem magam, meg méhpempőt eszem, azt mondják csodát tesz, és ma tornáztam. Nekem mostmár nem is a baba a legnagyobb bánatom, hanem a férjem, hogy lezuhant a libidója, mit nem adnék azért, hogy akarjon velem együtt lenni. Állandóan alszik, ki van merülve.

Adeleine, még ne add fel, hátha. Lehet, hogy korán teszteltél.


Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


@adeleine:
Teszt negatív lett
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@ginger:
Adj a férjének ginzeng kúrát az ad neki energiát! Mi kipróbálntuk!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sajnos màr kezdem azt hinni bennem van a hiba!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


A méhpempőt én is szedtem de semmi.te melyiket eszed? Tudsz képet küldeni?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@ginger:


Köszönöm Ginger a gratulációt és a biztatást is!
leelen
 
 


@kiszsuzsi:
Te használtál ovu.tesztet?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: "@kiszsuzsi: Te használtál ovu.tesztet?"


Nem tudom, hogy engem kérdezel-e, de én használtam ovu tesztet, meg nekem uh követéses volt ez a ciklusom, mert nem tudtam, hogy van-e peteérésem a túl hosszú ciklusom miatt. Szóval szerencsénk volt, mert tudtuk mikor van a legnagyobb esély a babára.
leelen
 
 


@leelen:
Igen tőled kérdezzenek! Bocs.akkor kipróbálom az ovu tesztet!köszönöm
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Jó h neked sikerült leelen! Remélem én is nemsokára közölhetem a jó hírt!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi:


Nagyon drukkolok!!! Az ovu tesztet meg nagyon asznosnak tartom.
leelen
 
 


*hasznosnak
leelen
 
 


@leelen:
Köszönöm! Majd lesz valahogy! Írj h mit mondott a doki jó?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: "@leelen: Köszönöm! Majd lesz valahogy! Írj h mit mondott a doki jó?"


Oké, írni fogok mindenképp. Jelentkeztem a novemberi csopiba, de nem tűnök el, ide is fogok írni!!
leelen
 
 


Oké! Puszi és sok sikert a tovàbbiakba!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Kiszuzsi, nem tudom, hogy látszik-e a képen ApiLand a gyártó, ez 10g-os, mert nem mertem nagyobbat venni, nem tudtam mennyire gáz, de nem vész.

Én most ilyen mikroszkopos ovu tesztet használtam, amire rá kell kenni a nyákot hüvelyből, és ha páfrányos jellegű amit látsz, akkor vagy termékeny. Szóval azon a napon, amikor ezt láttam, megerőszakoltam Apát. Ma is együtt voltunk, bár ez már szerintem kívül esett a peteéréses időszaknak. Úgyhogy most jó kedvem van, mert javulóban van úgy látom...

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


Amúgy etetem Maca porral meg gránátalma lével. Ezekről jókat hallottam.

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


Leelen, örülünk szerintem más nevében is mondhatom, ha időnként visszakukkantasz hozzánk, és írsz néhány sort magatokról.

Gabooo, mizújs, eltűntél.

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


@ginger:
Sziasztok lànyok! Hali Ginger!Hát nincs semmi különös most vannak azok a napok amiket a legjobban utálok a vàrakozàs napjai. Agyalgatni ha fàj itt vagy ott akkor azért fáj vagy nem azért stb stb. Ti is ismeritek. Elég nehezen viselem.
Ginger mikor voltak páfrányok?
Leelen gratula!
gaboooo
 
 


Gabooo, es nem csinalsz még tesztet? 16-an volt nagyon pafranyos es mellette csinaltam ovu tesztet is, az nem volt olyan pozitiv, de volt mar olyan honap amikor a pozitiv napon voltunk egyutt es semmi nem tortent.Ugyhogy en most a mikroszkoposnak jobban hittem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


Akkor még a mai akció sem esélytelen nàlatok szerintem. Tök rendes a férjed hogy beszedi a cuccokat.
Tesztet majd csak ha nem jön meg akkor se rögtön.
gaboooo
 
 


Köszönöm a gratulációkat. Nagyon drukkolok nektek!
leelen
 
 


Gabooo, igen rendes, de ugy adom neki hogy nem is tudja igazan, mert a granatalmalera azt mondtam hogy sok benne a C vitamin azert kapja...ami igaz is, csak nem akarom hogy mindenre azt gondolja hogy a baba miatt van.Most is alszik, rengeteget alszik.Megneztem a mai tesztet es mar egyaltalan nem pafranyos...akkor is lehet a mai napbol baba?

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


Leelen, Nektek ez volt az elso probalkozos honap?

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


Gabooo, illetve egy savban azert volt pafrany.

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


@ginger:
Az a maca por az mire jó? Én úgy tudom hogy p.é előtt és utàn 3 nap a termékeny időszak. Nálam sokszor volt olyan hogy hàromszor is megcsináltam a mikizést mire látszottak a páfrányok rendesen.
gaboooo
 
 


Még nem gyógyult meg teljesen? Mi a foglalkozása hogy így ki van merülve?
gaboooo
 
 


A maca por sokmindenre jo, libido novelesre, immunerositesre, meg van benne B3, B6 vitamin, jod, vas, cink, magnezium.Soforkodik ejszaka neha nappal is.

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


Az én párom is sofőr de ő csak nappal. Akkor rendesen fel van borulva a rendszere de te mindent megteszel h toppon legyenek a katonák. Neked hogy àll a meló?
gaboooo
 
 


@ginger: "Leelen, Nektek ez volt az elso probalkozos honap?"


Igen! Én magam is alig hiszem el.
leelen
 
 


A mázlista. Végulis, nekunk is osszejott elsore tavaly ilyenkor csak....tudjatok.

Meloval kapcsolatban jovo het kozepeig adnak valaszt.

Azert amugy nem veszi csak ugy be a cuccokat...most is viccesen megjegyezte, hogy ebbol a csodajo porbol nem kaphatna meg egy adagot? Mondtam hogy ne legyen olyan moho.

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


@ginger:
:) nem baj mégiscsak férfi akik nem szednek ilyen izéket. A lényeg h beveszi.
gaboooo
 
 


Gabooo, hát igen.Irtam egy oldalra nevtelenul, ahol ezt a Maca port aruljak es olyan tanacsokat adtak, hogy menjunk el parterapiara, mert ennek lelki oka van, meg hogy biztos nem akarja azt a gyereket.Ennyire azert nem sulyos a helyzet, szerintem meg tudom oldani en is.Rengeteget beszel a gyerekrol, kislanyt szeretne mert azok apásak...szoval igy latatlanba az informacioim alapjan nagyon tevesen itelik meg szerintem, mert nem azert nem kivan mert nem akar igazan gyereket, csak besokallt, ennyi.Adok neki idot, odafigyelek hogy ne gyotorjem

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 


Ha ennyit beszél róla nyilvàn szeretné ő is csak stressz alatt nem tud úgy teljesíteni. Úgy vettem észre a férfiak néha nehezebben viselik a nyomàst mint a nők. Úh ez a nők dolga ellavìrozni a hangulataik között és ügyesen elérni amit szeretnénk. Jót tesz biztos ha lazìtotok kicsit programoltok gyerektéma nélkül. Te is próbàld meg tudatosan kiüríteni a fejed és ràbízni magad a sorsra. Tudom nehéz én is küzdök mindennap.
gaboooo
 
 


@ginger:
Szia ginger! Milyen halmaz állapotú ez a fajta pempő? Nekem folyékony! Igaz az pempős méz! Az mézzel van higitva! Még van 2 doboz de nem merem használni a femibion mellé! Szerinted?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Kiszsuzsi, ez suru, van hozza adagolokanal, es borzaszto ize van.Nem ismerem a Femibiont, szerintem nem ütik egymast, mert a mehpempo nem gyogyszer.En csak folsavat szedek mellé.

Lilypie Expecting a baby Ticker
ginger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: