Új privát üzeneted érkezett!

@szandra0408: 5 napja késik, plusz olvastam ezt az oldalt a neten: http://www.kamaszpanasz.hu/hirek/szex/1166/terhesseg_15_legkorabbi_jele
és ebből elég sok pont illik rám. Viszont! Az előbb csináltam meg a tesztet és csak egy csík jött ki... Elég csalódott vagyok most.

picibaba.hu vonalzó
selvi
 
 


@doodoo:


Igen első baba.  Olvastam a hozzászólásodat, hogy Neked november 3-án volt az utolsónak a kezdeti napja, nekem november 1. De ha olvasod az előző hozzászólásomat, akkor hát most nem tudom mit gondoljak. Lehangolódtam. Mindenesetre hétfőn van időponton dokihoz, tudom egy teszt még nem a világ, de akkor is. Most az. 

picibaba.hu vonalzó
selvi
 
 


hány naposak a ciklusaid?

szandra0408
 
 

 
 

tesztelni reggli első vizeletből kellene!

szandra0408
 
 


@selvi: "@szandra0408: 5 napja késik, plusz olvastam ezt az oldalt a neten: http://www.kamaszpanasz.hu/hirek/szex/1166/terhesseg_15_legkorabbi_jele és ebből elég sok pont illik rám. Viszont! Az előbb csináltam meg a tesztet és csak egy csík jött ki... Elég csalódott vagyok most."


Mindenképpen a reggeliből csináld! A hormonbigyó miatt is lehet, hogy nem mutatja ki, szóval ne keseredj el nagyon! Ha a reggeliből sem látszik semmi, akkor a doki majd mond valami okosat :) De szerintem ha reggel csinálod jó lesz!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@szandra0408:


általában 27 naposak, a piros napok meg 6 nap szokott lenni. Igen, gondoltam én is, hogy a reggeliből kéne, de nem tudtam várni, plusz úgy gondoltam, hogy így is kimutatja. a használatira a reggelit ajánlottként írja, de amúgy a nap bármely szakában.

picibaba.hu vonalzó
selvi
 
 


@doodoo:


"türelmesen" várom a hétfőt.  neked is első baba?

@szandra0408: neked is első?

picibaba.hu vonalzó
selvi
 
 


Igen első baba. ne éld bele semmibe magad se abba, hogy van baba se abba, hogy nincs holnap reggel tesztelj!!!mikor volt ovud?

szandra0408
 
 


Nov. 14-én. Igyekszem csak kicsit várni a biztosra.  Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

picibaba.hu vonalzó
selvi
 
 


Akkor még reggeli pisiből lehet pozi. persze 26 vagyok :)

szandra0408
 
 


@selvi: "@doodoo:"türelmesen" várom a hétfőt.  neked is első baba?@szandra0408: neked is első?"


Igen első. :) Én is csak ezt tudom tanácsolni: ne keseredj el teljesen, de ne is éld bele magad. Tudom, könnyű mondani! Nekem az előző ciklusban teljesen olyan tüneteim voltak, mintha lenne baba, még el is ájultam. Aztán megjött és tök csalódott voltam. Most meg ahhoz képest alig vannak tüneteim és mégis + a teszt! Azért én drukkolok reggelre ;)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@judydifi:


el vagy tűnve :) minden ok veled?

szandra0408
 
 


(Nem jut szegény szóhoz :))

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Jaj itt vagyok, csak nem volt idom délután feljonni hozzatok. De visszaolvastam mindent!
Selvi üdv itt! Reméljük holnap pozi teszttel irsz reggel! :)
Ma délután edzeni voltam, nyilván nem olyan durván mint eddig, de nem akarom abbahagyni csak "light"-osabbra veszem. Állítólag segit ha mozgunk... Azon csodalkozom hogy heti két kemény edzéstol hogy tapadt meg a pici... :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Nagyon jól teszed, fontos a mozgas! Én is jarok edzesekre csak a brutal gyakorlatokat elhagyom vagy konnyitve csinalom.
Hogy vagytok? Tunetek?
Nekem tegnap este a baloldalt elalvas kesz kinszenvedes volt, de sikerült és úgy is ebredtem :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Én ma egész jól ébredtem, jobban vagyok mint tegnap :) Én sajnos lustább vagyok mint ti nem nagyon edzek :/ 


Selvi teszteltél?


szandra0408
 
 


Jaj csajok, leszakad a ciciiim!!!

16.-ra kaptam időpontot a dokihoz. Akkor leszek 7 hetes... Mert ma vagon pont 5! 

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:
Na az szuper! Mind egy héten megyunk úgy tunik :) johetnek majd a "babaportrek" :D

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@judydifi:
Mármint nem az szuper h fáj a cicid (nyilván) :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Gondoltam, hogy az orvosra érted :)
Hogy bírom még ki azt a két hetet?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Úgy ahogy mi :D Nagyon lassan megy. de neked már tuti lesz szívhang!Nálam még nem biztos

szandra0408
 
 


Nalam sem lesz még szivhang szerintem 6 hét +1 naposan :( szoval Neked ez szuper lesz! Én is varom nagyon!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


ha félidőben vagy elöbb volt megterményítés akkor lehet :D

szandra0408
 
 


Pont félidöben volt! Azért remenykedem, hátha :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Jaj már nagyon várom, meg perze izgulok is, hogy minden rendben van e. Nőgyógyász után mit kell csinálni amúgy? Hova kell menni? Védőnőhöz meg ilyenek mikor kell? Ti tudjátok ezeket?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Csajok, a tegnapi tesztben kettő volt egy csomagban, a tegnapit délután csináltam, gondoltam nézek ma a másikkal egy reggeli pisis tesztet, ez lett az eredmény

szandra0408
 
 


Nagyon szép Szandra!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Köszönöm :) Nekem kicsit erősnek tűnik, most kicsit beparáztam, mi van ha ikrek :D

szandra0408
 
 


Ajjaj... hát ne erre gondolj egyből! Én nem bírnék az ikrekkel az tuti! 

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Szerintem ne parazz, ha ikrek hat ikrek :D a lenyeg hogy egeszsegesek legyenek!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Szerintem vagy a német tesztek ilyen szuperek vagy pedig benned termelődik szépen a HCG 

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Így van jókat mosolygunk a párommal ezen, nem lenne gond ha azok lennének :D csak fura, hogy ennyire erős a tesz 5 hetesen :)

szandra0408
 
 


Selvi eltűnt? :)

Ha voltam az orvosnal es minden rendben, akkor egybol menni kell a vedonohoz? Csak azert kerdezem, mert a mi vedononk olyan pletykas, hogy ha bemegyek, masnapra ezzel lesz tele a falu es nyilvan vannak emberek akiknek személyesen szeretnénk elmondani a jo hirt...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


ez jó kérdés én nem tudom, sztem csak a 12.hét után, de nem biztos :)

szandra0408
 
 


Hahó, itt vagyok.  Nem csináltam tesztet reggel, hétfőn megyek orvoshoz, akkor úgyis minden kiderül. Nálatok van háziállat a lakásban? Nekünk van két hullámos papagájunk, remélem az nem gond, a neten csak macskára irányuló cikket találtam.

picibaba.hu vonalzó
selvi
 
 


Nekem kutyám van :)

szandra0408
 
 


Nalunk nincs allat, max a szomszed :P

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Sziasztok! Ki hogy van? Ma reggel teszteltem egyet, mellette ott a keddi :) de azért nem ikrek ;)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Látom nem töltődött fel, próbálom megint. Bocsi, bénázok :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


 íme :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Szép teszt :) én elég fáradtan ébredtem, kávé sem esik jól. :( pedig kávé mániás vagyok

szandra0408
 
 


Köszi! Aranyos vagy!
Én is imadom a kavet, ha nem fog jól esni nagyon furcsa lesz :) Nem tartozik szorosan a temahoz, de megkerdezhetem mit dolgoztok?

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Jó reggelt lányok!
Nekünk is van kutya a lakásban. Eddig o volt a gyerek. :)
Én jol aludtam, de reggel hánytam. A kaverol 3hete leszoktam a reflux miatt.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Én jelenleg nem dolgozom, felmondtak, de akkor még nem tudtam, hogy babátvárok! :( Judydifi ugyanez nálunk is kutyi a gyerek :)

szandra0408
 
 


Mi is szeretnénk kutyit, de sajnos nem lenne idonk ra :(
Azt mondtak a gyerekeknek is jó, ha van kutya a haznal!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@szandra0408: ó sajnálom! Ebbel jól beletalaltam :(

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Sziasztok! Segítségeteket kérem, mert nem hiszek a szememnek. Hétfőn kellene megjönnie, de a héten többször szédültem, meg nálam ilyen nem szokott lenni, de nagydolgos problémám volt, ezért teszteltem. Ugye jól láttom, hogy itt bizony kettő van? A felső ahol nincsen szöveg ma reggeli, a másik tegnap reggeli. Utolsó mensi 1 napja nov 1. Ez alapján 4w+6d vagyok, bárs zerintem 3w+6d,mert  előző ciklus (első gyógyszermentes) 36 napos volt.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Ez a tegnapim.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Nem megy ez a képfeltöltés. Szóval aki segítene annak inkább megpróblálom priviben.Vagy van aki tus kép feltöltésben segíteni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kidcsaj 2015.12.04 10:01-kor.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Szia Kidcsaj! Csatold a képet mert azt nem látjuk!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: