Új privát üzeneted érkezett!

Nehezen szokta engedni nekem is, de próbálgasd, mert előbb utóbb engedi. Ha én újra bejelentkezem, akkor meg szokott javulni!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi: Nem megy a csatolás valamiért.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Telóról vagy vagy gépről?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 

 
 

Gépről vagyok.Próbálom, de nem megy ... Majd csak egyszer feltudom tölteni.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@kidcsaj:


Küldd privibe!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Kidcsaj képe..

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Ez bizony pozitív Kidcsaj!!!!! 

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Ez bizony 2 csík, ahogy én látom :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


@judydifi:


Nem merek hinni a szememnek :) Pedig nemrég próbálkozunk. Mikulás akkor megmondja embernek is.
Pedig aggódtam, hgoy nehezen lehet, már fél éve méhszájseb kezelésem van. De akkor a 15-i időpontom ami a következő kontrollom lenne, már pocaknézés lesz :)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Lehet korábban fogant, mint az elvileg számított 2 hét, és ezért lett már pozi a teszted!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Kidcsaj azép pozi :) és üdv köztünk. írnál pár szót a ciklusodról?

szandra0408
 
 


Hát akkor gratulálunk!!!!! Üdv a klubban! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@kidcsaj:


mikor volt meg utoljára? mikor volt ovud? hány naposak a ciklusaid? 1. baba?

szandra0408
 
 


judydifi Te hogy vagy?

szandra0408
 
 


Köszönöm:) 25 vagyok, 7 évig gyógyszert szedtem, szeptember végén raktam le. Utána ugye elvonásos vérzés, azután meg 36 napra nov 1-jén, ez volt az első és remélem utolsó is. Hétfőn kéne megjönnie (már ha tényleg 36 naposra állna be) , de mivel a héten szédültem elég rendesen, így nem vártam hétfőig. 1. baba lesz. Elvileg 36 napos mellet nov 21 volt ovum, de szerintem így lehet előbb volt( főleg, hogy 1 nem gyógyszeres mensim volt eddig) Elvileg nem voltam aktív ráállva, de azért ittam 14 napig cickafarkot, majd 14 napig palástfűt. Lehet, hgoy ezmiatt akkor 28napos lett a ciklus, és akkor 14 nap volt ovum?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kidcsaj 2015.12.04 10:38-kor.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@szandra0408:


Én reggel hánytam, de azóta kutya bajom. :) Te?


Kidcsaj! Ne számolj a múltkori 36 nappal, az csak tényleg a gyógyszer miatt volt. Az sok lnne egy ciklusnak. A lányeg hogy nov. 1-kor kezdődött az új ciklusod. Vagyis onnantól babás vagy! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@kidcsaj:


Így sajnos számolni nem nagyon tudsz :) dokihoz mikor mész?

@judydifi:


Én nem birok hányni:( nagyon fáj a fejem, hányingerem van de ennyi :)

szandra0408
 
 


@szandra0408:


15-re van 3 hónapja időpontom méhszájseb kontroll miatt. Szerintem előbb nem megyek, mert addigra talán lesz szívhang is (Remélem )

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Mikor fog elkezdeni látszódni a pocink?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:


Szerintem ez egyén függő :) Sógornőm második babaája 7 és fél hetesen már látszott (mondjuk neki adtak + hormont is ,mert előtte egy elment)

De anyukámon pl 4 hósan nem látszott.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


judydifi: barátnőm 14 hetes és semmi nem látszik rajta


kidcsaj: Nem tudom, ez a méhszájseb ez gondolom, nem okozhat gondot? én felhívnám és megkérdezném mit tanácsol a doki


szandra0408
 
 


@szandra0408:


Doki azt mondta, még tervezés időszakban, hogy a várandóságot nem befolyásolja. Utána olvastam, maximum szülésnél lehet probléma, és esetleg császár lehet, de ha nincs kezelve. Nekem meg kezelve van. Lehet felhívom kedden, úgyis  szabin vagyok, ő meg akkor rendel.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Én is úgy tudom, hogy nincs köze a terhességhez, mármint a méhszájsebnek.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


:) én ilyen túlaggódós vagyok :D

szandra0408
 
 


@szandra0408:


Én előre kérdeztem, hogy ha akarok babócát akkor mi van ezzel. Jobb előre tudni pár dolgot :)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Ti hogy mondtátok meg párotoknak? Már ha már tudja? Én úgy tervezem mikulás hozza neki vasárnap a zoknikba rejtett + tesztet. De nehéz kibírni :D

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Én is akartam valami meglepit, de olyan sokkot kaptam, hogy az orra alá dugtam amikor megláttam a két csíkot, hogy : "Ez miii?????"
Mire ő azt válaszolta, hogy én nem tudom mi mit jelent....
Aztán szaladtam hányni, szerintem a sokktól! :)
Majd fél órán keresztül hajtogattam: "ez mi??? ez mii???"

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


együtt teszteltünk :) szóval tudta az első pillanattól :)

szandra0408
 
 


Engem is annyira meglepett, hogy ezzel keltettem: Apa leszel! Vagyis mar az vagy :D

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Nálunk ez nem volt kérdés együtt teszteltünk, sőt, hogy ő is részt vegyen az utolsó tesztet Ő maga csinálta meg :D annyira cuki volt :D

szandra0408
 
 


mi a helyzet csajok?

szandra0408
 
 


Munka után vásárlás anyámmal,pocaknak nem tetszett, mert émelygett. Most itthon sütés főzés takarítás. Menet közben hirtelen éhesség és szédülés. De minden rendben.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


én meg bűnözök, kávézom

szandra0408
 
 


Estére? Csak keresett sok tejjel. Anyu is kínált általában egy bogrével iszom nála, de nem esett jól. 2 kortyott ittam csak belőle

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Ilyenkor még lehet :D párom 10 ig dolgozik, és valahogy ébren kell maradni :D csak tejeskávét iszom, de ez is felnyomja a vérnyomásom...

szandra0408
 
 


Én is ittam mag egy kávét, nekem muszáj, mert nagyon alacsony a vérnyomásom. De enyhét iszom sok tejjel!
Képzeljétek ma szabin voltam, és akkorát aludtam délután mint még soha! Úgy éreztem annyira fáradt vagyok, mintha hetek óta fent lennék, még fáztam is a fáradtságtól :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Nem bírom ki. Oda adom az "ajándékot" paromnak

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


utána kérjük a beszámolót :)

szandra0408
 
 


@kidcsaj: "Nem bírom ki. Oda adom az "ajándékot" paromnak"


Igen-igen! Beszámolót kérünk! :)

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Oda adva. Először teszt, nem érti. Bontja a zoknit akkor "kismama vagy?" Én csak kuncogok mondom igen, úgy nézz ki. Majdnem sírt. Nem bízza el magát, akkor hiszi elnigazan ha doki is azt mondja minden rendben.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


@kidcsaj: "Oda adva. Először teszt, nem érti. Bontja a zoknit akkor "kismama vagy?" Én csak kuncogok mondom igen, úgy nézz ki. Majdnem sírt. Nem bízza el magát, akkor hiszi elnigazan ha doki is azt mondja minden rendben."


Most én is majdnem elsírtam magam :) kissé túlérzékeny vagyok, ma mindenen sírni tudnék. A legutóbbi egy IKEA reklám volt!

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


Jó reggelt ki hogy van?

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Túl aludtam magam. De minden rendben. Eddig mázlim van, mert még nem voltam rosszul reggel. (Még jó pár hét áll előttem, hogy reggel rosszul lévős legyek)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


kontrolltesztet csináltál?

szandra0408
 
 


@szandra0408: én szuperül bar picit nyugos vagyok. Ott mi a helyzet?

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


én megvagyok :) kidcsaj kellene kontrolltesztet csinálni :)

szandra0408
 
 


Tegnapi az már a masodikvolt ami+. Ember kedvéért most csináltunk egy Gabrielt és létezik a vonal olyan erős.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 



Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Sziasztok!
En is jol vagyok. Csak tegnap egesz nap uton voltam. Ejfelkor ertem haza. Jol kifaradtam pedig pihenni kéne. Most meg már megint úton vagyok. Szóval pihenés csak holnap lesz... Ma nem voltam rosszul reggel! Juppiii

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: