Új privát üzeneted érkezett!

@kidcsaj:


ez 10érzékenységű?

szandra0408
 
 


@szandra0408:
25ös ☺

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


szép

szandra0408
 
 

 
 

@szandra0408:
Köszönöm. Intimed, pregimax, gabriel mind 25os és ezekkel lett +

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Sziasztok! Bocsi szandra de csak most olvastam az üzeneted! Én elmentem dokihoz csütörtökön mert ugye nem fájtak a cickok és mondta a doki h minden normális nem mindenkinél ugyanazok a tünetek! Mivel még csak 5 hetes és 4 napos voltam csak azt tudtuk megnézni hogy biztosan ott van a drágaságom! dec 15.-én megyek vissza akkor már lennie kell szivhangnak ugyh addig a doktor úr nem gratulált :(  FEMIBION 800-at kell szednem! A reggeli rosszullét már egésznaposnak mondható és boldogságomra hajnali 4 körül kezdődikvagyis még meg sem született de már nem hagy pihenni 
vica31
 
 


Jajj de örülök Vica! Üdv köztünk :) Nálam is ez a helyzet, ahogy kinyitom a szemem addig amíg el nem alszom :) Örülök, hogy itt vagy már aggódtam érted! Én is azt szedem :)

szandra0408
 
 


Én 10 én megyek dokihoz

szandra0408
 
 


Én 8án megyek. Igaz még csak megállapításra.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Szia Vica! Üdv itt :) Én is azt szedem, már tervezéskor is szedtem! Én 14-én megyek orvoshoz, akkor 1 nap híján 6 hetes leszek. Sajnos a Karácsony miatt nem tudnék menni később, csak január elején legközelebb :(

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


akkor 2 nap külömbség van köztünk Vica én ma vagyok 5+4 hetes :D

szandra0408
 
 


Nekem dokim azt mondta tervezéskor, hogy folsavat szedjek csak. Igaz amellé én szedek még b komplexet, c vitamint, meg mostmár magne b6ot. Aztán majd kedden kiderül mit ír fel az orvos. Ember nem bírja ki az eredeti 15ös dátumig, igy lehet akkor is vissza kell menni, de akkor többször csodalhatom meg.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Kidcsaj, mennyi idős a baba?

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Elvileg ma 5 hetes pont

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


és  mikor akarsz dokihoz menni?


szandra0408
 
 


15Re van más okból időpontom,de ember szeretné mielőbb tusni, hogy minden rendben. Igy kedden megyek(8án)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


15Re van más okból időpontom,de ember szeretné mielőbb tudni, hogy minden rendben. Igy kedden megyek(8án)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


arra azért számíts, hogy valószinűleg csak a petezsákot fogjátok látni mást még nem.

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Tudom, de legalább azt megláttom, meg megtudom, hogy jó helyen van-e.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Én nem sietek 6+2 nél megyek valószinűleg jó helyen van, ha rossz helyen van az általában fájdalommal baránzással jár. De drukkolok, hogy már többet lássatok

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Ember miatt megyek el előbb, mert túl aggódó.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
kidcsaj
 
 


Na jó azért drukkolok, hogy többet lássatok :)

szandra0408
 
 


Sziasztok!
Szeretnek en is csatlakozni Hozzatok! Roviden Magamrol.38 eves leszek nyaron, 10eve vagyunk egyutt a ferjemmel, mivel nem jott ossze a baba, ezert most november 13an, penteken volt az elso inszeminacionk a Soten. Es ugy nez ki sikerult! :-) Bar igyekszem nem elbizni magam. November 1en volt az utolso menszeszem,tehat ma vagyok pont 5 hetes. Kedden csinaltam tesztet, ami halvany ketcsikos lett, masnap gyorsan elmentem vv-re, ami 4het 4 naposan 2800as Hcg szintet mutatott, aztan penteken megismeteltem, 4het 6naposan mar 8300. Jovo kedden 5het 3 naposan megyek uh-ra, remelem vmi megnyugtatot fog tudni mondani a doki.olyan jo lenne ha karacsony elott mar lenne szivhang, igy az unnep meginkabb unnep lehetne nekunk! :-)

Kép
ada78
 
 


Sziasztok!
Szeretnek en is csatlakozni Hozzatok! Roviden Magamrol.38 eves leszek nyaron, 10eve vagyunk egyutt a ferjemmel, mivel nem jott ossze a baba, ezert most november 13an, penteken volt az elso inszeminacionk a Soten. Es ugy nez ki sikerult! :-) Bar igyekszem nem elbizni magam. November 1en volt az utolso menszeszem,tehat ma vagyok pont 5 hetes. Kedden csinaltam tesztet, ami halvany ketcsikos lett, masnap gyorsan elmentem vv-re, ami 4het 4 naposan 2800as Hcg szintet mutatott, aztan penteken megismeteltem, 4het 6naposan mar 8300. Jovo kedden 5het 3 naposan megyek uh-ra, remelem vmi megnyugtatot fog tudni mondani a doki.olyan jo lenne ha karacsony elott mar lenne szivhang, igy az unnep meginkabb unnep lehetne nekunk! :-)

Kép
ada78
 
 


Bocsi a duplazasert! :-(

Kép
ada78
 
 


@ada78: "Sziasztok!Szeretnek en is csatlakozni Hozzatok! Roviden Magamrol.38 eves leszek nyaron, 10eve vagyunk egyutt a ferjemmel, mivel nem jott ossze a baba, ezert most november 13an, penteken volt az elso inszeminacionk a Soten. Es ugy nez ki sikerult! Bar igyekszem nem elbizni magam. November 1en volt az utolso menszeszem,tehat ma vagyok pont 5 hetes. Kedden csinaltam tesztet, ami halvany ketcsikos lett, masnap gyorsan elmentem vv-re, ami 4het 4 naposan 2800as Hcg szintet mutatott, aztan penteken megismeteltem, 4het 6naposan mar 8300. Jovo kedden 5het 3 naposan megyek uh-ra, remelem vmi megnyugtatot fog tudni mondani a doki.olyan jo lenne ha karacsony elott mar lenne szivhang, igy az unnep meginkabb unnep lehetne nekunk! "



sziasztok! Ada, én is 5 hetes vagyok, de nekem csak 200 körül volt a hcg a vérvételen, a doki azt mondta, hogy az jó. jövő hét pénteken megyek az ultrahangra, és én is remélem, hogy már lesz szívhang:-) 37 éves vagyok és első baba lenne, már több, mint egy éve próbálkoztunk, eddig sikertelenül, szóval alig mertem elhinni a pozi tesztet! nekünk is inszem volt. ennyire magas hcg-nél lehet, hogy ikreid lesznek?  hány tüsződ érett meg?
jazminblanka
 
 


@jazminblanka:
2 tuszom erett meg a ciklus 9.napjan, mikor inszem elott utoljara neztek.nem hiszem, hogy ikrek, mi mar egy babaval is nagyon boldogok lennenk.nekem ezek a terhessegi tesztek olyan halvanyak voltak, pedig vv szerint tok magas a hcgm.remelem minden ok odabent. Olyan lassan porognek a napok, amiota pozitivat teszteltem. Neked van vmilyen tuneted? Mert nekem semmi.se emelyges,se mellfeszules,semmi.vagy ezek megcsak most jonnek? Neked melyik intezetbe volt az inszem?

Kép
ada78
 
 


Sziasztok újak! üdv itt :)

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Koszi! :-)

Kép
ada78
 
 


@szandra0408: "Sziasztok újak! üdv itt "


köszi! jó, hogy rátok találtam
jazminblanka
 
 


@ada78: "@jazminblanka: 2 tuszom erett meg a ciklus 9.napjan, mikor inszem elott utoljara neztek.nem hiszem, hogy ikrek, mi mar egy babaval is nagyon boldogok lennenk.nekem ezek a terhessegi tesztek olyan halvanyak voltak, pedig vv szerint tok magas a hcgm.remelem minden ok odabent. Olyan lassan porognek a napok, amiota pozitivat teszteltem. Neked van vmilyen tuneted? Mert nekem semmi.se emelyges,se mellfeszules,semmi.vagy ezek megcsak most jonnek? Neked melyik intezetbe volt az inszem?"


nekem is kettő, egy a jobb, egy a bal oldalon. a Kaáliban csinálták. a Predictor early elég erősen mutatta a két csíkot, az X-epil pedig halványan. neked is kell Utrogestant szedni? ha igen, mennyit? 
biztosan minden rendben lesz, de akkor te előbb megtudod 
szerintem az nem feltétlenül baj, ha nincs tünet. nekem  néha van egy kis mellfeszülés, egyszer-kétszer pedig rövid ideig szúrkálást éreztem a hasamban. ezen kívül nincs más.

többiek mikor mentek 6. hetes Uh-ra? aki már volt, milyen volt? mi látszik rajta? van valamilyen tünetetek?
jazminblanka
 
 


közben visszaolvastam, látom, hogy többen is jövő héten mentek
jazminblanka
 
 


Igazából mindenki vár még a vizsgálatra Vica volt már, neki megállapították a terhességet, de picurt még nem láttak. Én 10. én megyek 6+2 naposan. izgulok, hogy legyen szívhang :D

szandra0408
 
 


és ma vagyok 5+5 napos :)

szandra0408
 
 


olyan lassan telik az idő, már mi is nagyon várjuk az UH-t és reménykedünk:-) folsavat és B komplexet szedek, ezeket minden reggel, meg ha eszembe jut, akkor halolajat is. 
kiszámoltam, én ma 5+3 napos vagyok, ti is az utolsó mensi első napjától számoljátok?
Szandra, hány éves vagy? első babó?
jazminblanka
 
 


Első baba, 26 éves vagy 2. hónapban össze is jött szerencsések vagyunk.  Én femibion 800 at szedek, +kalcium, magnézium c vitamin. igen az utolsó mensi 1 napjától számolom. Az idő az csak vánszorog, így meg pláne, hogy folyamatosan hányingerem van :D

szandra0408
 
 


15én mentem volna, akkor leszek 6+2, de ember izgul így kedden megyek 5+2ön. Nekem sincsen tipikus tünete max a szedulés néha és ha enni kell akkor enni kell, de amúgy se cigi feszülésm se hányinger.
kidcsaj
 
 


@jazminblanka:
Nekem pont a Predicator early mutatja tok halvanyan. Utrot nem kellett szednem, pedig minden forumon azt olvastam hogy szedik a csajok, nekem a Soten nem mondtak.szoval nekem igy mutatja

Kép
ada78
 
 



Kép
ada78
 
 


Akkor jovo heten tobben leszunk okosak remelhetoleg.en kedden megyek uhra.5+3 naposan

Kép
ada78
 
 


ada ez mikori teszt? milyen erősségű?

szandra0408
 
 


12,5-ös.4+3. napi.

Kép
ada78
 
 


jazminblanka
 
 


@jazminblanka:
Ez szep eros!

Kép
ada78
 
 


jazminblanka
 
 


mi a véleményetek a várandósság alatt maláta cikória kávé fogyasztásáról?

szandra0408
 
 


viewtopic.php?f=405590&t=444047&start=50#


 


ez volt az enyém 4+2 nél 25 ös


szandra0408
 
 


szép a teszted!
a cikória biztos egészségesebb, azzal nem ártasz a babának.
én a reggeli kávéról nem bírok lemondani, de úgy tudom, napi 3 csészéig nem ártalmas az sem.
jazminblanka
 
 


Arról én sem, de délután is szoktam inni, és sajnos magasabb a vérnyomásom :(

szandra0408
 
 


Sziasztok "Jövevények", üdv köztünk! :) Röviden én is írok magamról/magunkról:
Első baba, augusztus óta próbálkoztunk és 30 vagyok. Nekem sem volt eddig sok tünet: néha hasfeszülés, picike görcsök, a melleim majd' leszakadnak néha és az erős szagokat (egyes parfümök, kaják) nem bírom.
Kedden leszek 5 hetes, 14-én megyek UH-ra, ami a 6. hét utolsó napja. Jó lett volna egy héttel később, de az ünnepek miatt akkor már nem tudok és nem akartam januárig halogatni az első vizsgálatot.
Délutánonként én maci kávét iszom, reggelente egy lájtos tejeskávé muszáj, mert nagyon elég alacsony a vérnyomásom.

Lilypie Pregnancy tickers
doodoo
 
 


akkor ezekszerint én húztam a legtovább én 6+2 nél megyek :) de majd meg bolondulok addig :D

szandra0408
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: