Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon cukik a babócák :) 
Olyan gyorsaan tellik az idő!
Nem rég még ti voltatok terhesek és mi vártuk a csodát :) 
Most meg mindig megdöbbenek ha eszembe  jut hogy lassan a felénél járok!
Én jól vagyok, nagyon várom a mkövetkező ultahangot hátha megmutatja magát, illetve egyre többször érzem hogy sok a savam főleg este, szerencsére egész jó rá a Salvus víz is, ha nem hat akkor Rennie.
Megelőzésképpen a héten el kellett kezdenem szednem a vasat is, holnap megyek vérvételre kiderül milyen lesz, mert szerintem még nem nagyon tudott hatni, keddtől kezdtem szedni.
De legalább megtudom mekkora szükség van rá.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@kiscsillag201: Köszi a választ! Tudnál képet mutatni, hogy akkor milyen volt Beni?

Én nem panaszkodhatok, minden rendben, jól érzem magam, savam nekem is sok, általában este, de a szódabikarbóna jól használ, ja és egy kis megjegyzés a margóra: a libidóm magasabb, mint terhesség előtt, és az orgazmusok...! :oops:
Kisfiunk egyre erősebb, mert egyre határozottabban érzem a mozgásokat, már apa is nagyon szeretné érezni, de eddig egyetlen egy olyan rúgása volt, amit éreztem a kezemmel is, pont véletlenül ott volt. :-D Reggelente viszont úgy kinyomja magát, hogy még látszik is, hogy éppen hol van. :-D Csajok, nektek mekkora a pocakotok, mert nekem úgy érzem hatalmas ahhoz képest, hogy még csak lassan félidős leszek! :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:
Sziasztok
En a 16.heten tudtam meg a nemet,rajtam is van felesleg,de siman latszodott az ultrahangon.
Igen a mellso aali lepenynel egy bizonyos kor utan mar nem latszodik az arcocska
Felrakok ket kepet
Az elson 16hetes 4D
A masodik a 25.het

mimkosz
 
 

 
 


mimkosz
 
 



mimkosz
 
 


@sjucus13:

Így hirtelen ezt találtam teloban.
Óvatosan, mehosszehuzo hatása lehet. :)


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Jaj de cukik! Köszi csajok! Már úgy varom, hogy lássuk a kis arcocskáját! :-D
Panda, eddig egyszer voltam úgy a városban-kisváros, kb. mindenki ismer mindenkit-hogy nem volt összehúzva a kabátom cipzárja, és egy csomóan gratuláltak. :lol: jó érzés volt! :oops:
Az anyós após kérdésre válaszolva...Szerintem az első számú kérdés, hogy Te akarod-e, hogy elkísérjenek! A másik kérdés, hogy miért? Hiszen csak a váróban foglalnák a helyet, nem? Mármint úgy sem mehetnek be veletek a vizsgálatra, nem? :-) Én például tudom magamról, hogy nem szeretnék úgy menni, hogy a fél várót a család foglalja el, mert én zavarba lennék. :-) Ha téged is zavarna, ne félj megmondani nekik a véleményed!

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Nekem meg pont lecsökkent 0-ra a libidóm :( 
Abszolút nem kívánom. 
A 20 hét alatt egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk együtt.
Mondjuk a férjem amúgy se nagy étvágyú ilyen téren, azért tudja hogy kell meghozni a kedvem, de magamtól abszolút nem kívánom.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin:
Én is így voltam, és azóta is jó ha havi 1 alkalommal van. Tegyük hozzá ehhez társul egy nem alvó, állandó figyelmet igénylő gyerek, 3 műszakos munka rend apának és hulla fáradt anya.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@panda01: Jaj, nekem is eszembe jutottak! :lol: Sokszor volt olyan, hogy amíg kisebbségi anyuka vajúdott, féltünk kimenni a szülöszobán kívülre, mert velük aztán jön az egész rokonság szülni, és persze nem nagyon érdekelte őket, hogy egy fő lehet bent mellette, nehéz és ijesztő volt kint tartani őket. :roll: De nehogy félre értsd, ezzel nem azt akarom ám mondani, hogy a kettő ugyanaz!!! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Sziasztok Csajok! :)
Nagyon köszönöm a gratulációkat, még mindig olyan hihetetlen!
Annyira édesek a kis babócák, megzabálom őket!  <3

Libidóm nekem is a béka feneke alatt, illetve még ha lenne is kedvem, annyira fáj a cicim, meg a hasam is gyakran fájdogál, hogy inkább passzolok..Mióta kiderült, hogy baba lesz szerintem 2x, max 3x voltunk együtt.
Meg amúgy is én most picit rossz passzban vagyok, azért is tűntem el a napokban. Nem tudom, hogy a munkám miatt, vagy  a hormonoktól van, de annyira ideges és feszült vagyok folyamatosan...Más is volt így, lányok? Nekem már komolyan mondom kezd lelkiismeet furdalásom lenni, hogy nem az van, hogy repkedek a boldogságtól..pedig annyira örülök, de mégis  a feszkó győz mindig.

Agyalok  a nőgyógyász kérdésen is, szerintem nem jól választottam, azt hiszem még most kéne váltanom. Akihez eddig jártam évek óta, ő nagyon rendes, de azért váltottam most, mert az én eddigi dokim már nem rendel a kórházban, csak egy héten egyszer van magánrendelése, így pl szülni sem tudnék nála, meg ha  ne adj Isten bármi gond lenne, hozzá nem tudok csak úgy beugrani a TB-s rendelésre, mert ugye ő olyanon nincs. Elmentem hát egy másik, fiatalabb doki magánrendelésére, akit az egyik barátnőm nagyon ajánlott. Hát...nem mondanám, hogy elájultam tőle..időpontra mentem a magánrendelésre, ahol is jó másfél órás csúszás volt, ez már annyira nem volt szimpi. Aztán bementem, se nem volt olyan húde kedves, sem pedig túl kommunikatív. Mondtam neki, hogy első baba lesz, de magától kb semmit nem mondott, úgy kellett belőle kihúznom mindent, ami eszembe jutott. Mindezt 15 ezerért...nem azért, de ha már egyszer magán rendelésre megyek, és kifizetek nem keveset, akkor legalább abban a 10 percben míg bent vagyok, elvárnám, hogy igen is ugráljon körül, de minimum legyen kedves és segítőkész. Jaaa, és a hab a tortán, hogy pénteken beszéltem a védőnővel, megbeszéltük, hogy mikor kell mennem, illetve hogy mit vigyek és kiderült, hogy pont azt a leg lényegesebb papírt nem kaptam meg a  nődokitól, amire ki tudja állítani  a kiskönyvet. Csak egy uh leletet meg felvételt kaptam, de ugye kellett volna valami rizikó besorolást is adnia. Tök jó, hogy direkt rákérdeztem a vizsgálat után, hogy mit kell vinnem a védőnőhöz és azt mondta csak az uh-s papírt. Pénteken hívogattam egész nap, de persze nem is volt elérhető. Holnap megint próbálom elérni, hogy akkor állítsa már ki ezt a papírt nekem. De basszus, hát most csinált ilyet először??? Ahogy olvastam a neten, 2015 óta ez a menetrend, szóval csak tudnia kellene már..
Azt hiszem inkább visszatérek a régi, jól bevállt dokimhoz ő legalább tudom hogy alapos és lelkiismeretes.
Bocsi, hogy ilyen regényt írtam most, de ki kellett adnom magamból, annyira felhúztam magam ezen az egészen.. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699: ne aggódj, nekem sem az elejétől ilyen magas a libidóm. Ez csak az utóbbi időben van így, kb. 13. hét. :-D
Azért se aggódj, hogy nem vagy állandó jelleggel feldobódvan, sőt... Testileg-lelkileg komoly változásokon mész keresztül, nem beszélve a terhességi tünetekről, de ne aggódj, később majd ez is jobb lesz! ;-)
Ami a nőgyógyászt illeti, szerintem én egy harmadik lehetőséget keresnék, mert szeretnék végig ahhoz az orvoshoz járni, akinél szülni is fogok. Viszont a jelenleginél se maradnék. :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@agi8699: Nekem abszolút nincs libidóm, már az elejétől kezve és most se.
A férjem szerencsére jól viseli, meg tudunk mindent beszélni és oldani.
Orvossal kapcsolatban, ha nem tetszik nem szimpatikus akkor nagy valószínűséggel neki se  te :S
Tényleg keress olyan dokit aki neked is tetszik, lehet a barátnőddel pl máshogy bánik.
Most még időben vagy, szerintem nézelődj, a neten sok dokiról írnak jókat, úgy is tudod nézni hogy kórház szerint ha esetleg van kívánságod ilyen téren.
Az a baj ha most ilyen hanyag volt akkor nem lesz jobb, és olvastam olyat akit azért nem vett át a másik doki mert a kiskönyv se volt töltve meg smemi és rizikós lett volna a dokinak.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Olyan jó,hogy van kivel beszèlni ezekről a dolgokról,sokat segítetek lányok! ;-) :-*
Fèl dèlután böngèsztem a neten másik doki után. Itt nálunk, Veszprèmben olyan túl nagy választèk sajnos nincs ès olyat nem találtam, akinèl ne lenne negatív vèlemèny is. Van olyan is, akivel jó pár ève nekem is volt már rossz tapasztalatom,őt ès azokat akik a kórházban amúgy nem dolgoznak kizárom,akkor marad 5-6 doki. Fogalmam sincs,melyik legyen. Lehet rábökök egyre ès ő lesz,hátha bejön.. :-D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@panda01 (#p5033027):
Mennyire magas a pulzusod?
Nekem terhesség nélkül 90körüli nyugiban is. Most 105 körülieket mérek. Majd írd meg neked mit javasoltak, de sok minden gyógyír erre nincsen sajnos..
adele666
 
 


A libidóról hasonlóan tudok nyilatkozni.. nagyban lecsökkent. Hetente vagy 2 hetente vagyunk együtt.. Kisbabás Anyucik! Nyugtassatok meg hogy ez visszatér szülés után!! :) Az más kérdés hogy idő és energia mennyi lesz rá, de a hormonok ugye visszaállnak idővel? :shock:
adele666
 
 


@adele666: Neked is lecsökkent? :shock: Én azt hittem azért az én esetem a gyakoribb!
A pulzus terhesség alatt fiziológiás esetben is nő, mert a szívnek több vért kell keringetnie, ehhez többször kell összehúzódnia. Nekem előtte 70-80 körül mozgott, mostanság ez 80-90. Ha viszont nagyon magas, tudnak rá gyógyszert adni, ha szükséges.
Ti jártok terhestornára? Illetve anyukák, Ti jártatok? A csoportos torna nem az én világom, viszont találtam egy szimpatikus videót, amit itthon csinálhatnék... már csak rá kéne szánom magam. :oops: Muszáj lesz kezdenem magammal valamit, mert ilyen kondival nem tudom, hogyan fogok mozogni nagy pocakkal, meg aztán ügyesen szülni, szülés után mozogni. :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@adele666:
Ez változó. Beni 24 hetes és kb 0 libidó,hulla fáradt vagyok, apa 3 műszakos. Elkezdeni nehéz utána már jó lesz.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok Csajok! :) 

Kinél mi újság? Nem nagyon van időm sajnos meló mellett írni. Már alig várom, hogy otthon lehessek végre és ne legyen másra gondom, csak nyugiban várni a kis bébinket. Egyre kevésbbé tudok koncentrálni a munkámra, nem itt jár az eszem, meg hát eléggé utálom is már a munkám. Ha nem lenne baba, akkor már biztos keresnék másik munkahelyet, mert itt már nagyon nem érzem jól magam. De ezt a hátralévő pár hónapot még csak kibírom valahogy.
A nődoki kérdésben még nem jutottam dűlőre. Március 7-én leszek 12 hetes, akkor kell mennem legközelebb, szóval még van egy kis időm kitalálni, hogy kihez menjek. Hétfőn meg laborba megyek és a védőnőhöz. Most megyek először, eddig csak telefonon és e-mailben kommunikáltunk, de kedvesnek tűnt az eddigiek alapján.

Nektek hány hetesen tudták megmondani a baba nemét? Olvastam olyat, hogy valakinek már a 12 hetes uh-n megmondták. Akkor már tutira lehet látni? Nem korai az még? 


Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699: Nekem a 15. héten mondta, hogy nagyon úgy néz ki, hogy fiú, és tegnap előtt lett ezer százalék. :-D Jól megmutatta, hogy mije van, éppen farosan feküdt, szóval popsiját lefelé, és először hüvelyivel

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Szóval először hüvelyivel vizsgált, minden jól látszott. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:
Aha,èrtem. Amúgy az az èrzèsem hogy nálunk is kisfiú lesz. :-)
Nálatok megvan már a nèv? Hogy vagy mostanság?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699: Nálunk Patrik lesz a kis pocaklakó. :-)
Megvagyok, köszönöm, azon kívül, hogy sok a savam semmi bajom.
Nálunk, most nagyban folyik a lakásátalakítás, hétfőn már jön a festő, ha minden igaz jövő hétvégére már a javával kész leszünk. Hát van mit csinálni, de elég jól bírom. Meg azért apa nagyon félt és kímél. :-) Amúgy legközelebb 15-én megyünk uh-ra, hiába voltam 2 napja, már úgy várom! :-D
Már csak egy hónap és végre elkezdhetem megrendelni a kinézett dolgokat, nem tudom ki hogy van ezzel, de én megfogadtam, hogy 24. hétig nem veszek meg semmit. :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@agi8699:
Szia!

Én is megvagyok, szintén néha a savammal van baj, de amúgy minden klassz.
Már nagyon szeretném tudni tutira ki van a pocakban!
Korainak tartom a 12.hetet, mármint nagy valószínüséggel megmondhatják,de tutira nem szabad venni!
Nekünk a dolgok nagyrésze már megvan, csak apróságok kellenek.
2 hete megvettük a babakocsit is.
Én táppénzen vagyok, nagyon élvezem :) 
Ha tényleg kisfiú mint tippelték, akkor László lesz!


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Oh,de szèp neveket választottatok,mindkettő tetszik! Nálunk fiú nevek közül a Bálint,Olivèr ès Dávid maradt bent a kalapban, lány nevek közül pedig a Nóra,Alíz,esetleg mèg a Bianka.
:-)
Nekem a gyomorègès mèg nem annyira jelentkezik,inkább a puffadással küszködöm,illetve ami nyugtalanít,hogy mèg mindig napi szinten fájdogál a hasam,nèha picit jobban beleszúr. Annyira nem durván,hogy orvoshoz menjek,csak pont annyira,hogy idegesítsen,hogy vajon ez mèg normális-e?
Nálunk is ez után jön mèg a felújítás. Mi albèrletben laktunk,amit eladtak,így hosszas vívódás után úgy döntöttünk,hogy inkább haza költözünk a szüleimhez. 3szintes családi ház,a tetőteret èpítjük be,így gyakorlatilag lesz egy külön lakás fent. Jobb így anyuèknak is,nagyon nagy nekik ez a ház már. Örülnek is nagyon,mert ennèl közelebb nem lehetnènek az unokához,meg hát nekem sem lesz rossz,hogy lesz segítsèg a pici körül.
Vásárlással mi a 12.hetet várjuk meg,úgy beszèltük meg,de lehet csak az után kezdjük beszerezni a dolgokat,ha már tudjuk,hogy kèk vagy rózsaszín legyen a babaszoba :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@panda01:
Gratula a kis pasihoz! :-)
Èn tegnap voltam vèdőnőnèl ès laborban is. Nekem a vèrnyomás/pulzus rendben van,viszont a laboreredmènyben van több èrtèk is,ami nem tűnik túl jónak ès ez most picit aggaszt. Pènteken megyek a háziorvoshoz,kíváncsi leszek,hogy mit fog mondani.
Kardiológiára mikor mèsz?
Amúgy igen,a szülőkhöz való alkalmazkodás sokszor tènyleg nem egy egyszerű feladat,főleg hogy èn sem vagyok egy egyszerű eset ès anyukám sem. De átmenetileg ezt a megoldást találtuk a legjobbnak. Mi is saját lakásra spórolunk ès hát így tudunk a legtöbbet fèlre tenni. Aztán ha minden a terv szerint alakul,akkor a babócánk 1.szülinapját már a sajátunkban ünnepeljük.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok lányok! Panda, már kitaláltátok a kicsi fiatok nevét?
Mi hosszú és fárasztó hetet zárunk. Hétfőtől szerdáig festettünk, szerda délután kezdtünk takarítani, meg visszahurcolkodni a dolgokkal, amiket már nem tudtunk hova elsüllyeszteni. És pénteken jött az asztalos beszerelni a beépített bútort, plusz anya kapott egy mosogatógépet, azt is beszabni a konyhabútorba. Aztán takarítás... Olyan jó, hogy már ezekkel megvagyunk! A tegnapi este után meg már azt is tudjuk, hogy ha anya táncol, akkor Patrik is bulizik odabent. :lol:
A pocakom szépen kerekedik, majd rakok fel képet. Nálatok mi a helyzet? Apukák már érzik a kicsi mozgását? Egy-két alkalommal éreztem a kezemmel is, de apának még nem sikerült elcsípni egy ilyen pillanatot. :-(

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@panda01:


Velem is ilyen parasztok voltak annyi különbség hogy én telefonáltam, de nem akartak fogadni pedig mondta a nőgyógyász hogy mondjam hogy sürgős.Mondtam hogy kismama vagyok stb, mire mondta az asszisztens hogy őt nem érdekli(???) és hozzak sürgős beutalót akkor fogadnak.Hát én felhívtam a háziorvost mondtam mi van, erre mondta hogy mondjam hogy megvan a beutaló és másnap menjek el hozzá a beutalómmal.
Annyi volt hogy a háziorvos rányomott egy sürgős pecsétet...
Felhívtam őket asszem szerdán és péntekre már kaptam is időpontot,
Nevetséges ez a hozzáállás!Sőt inkább felháborító!
 
Én már érzem a mozgását, tegnap alig mozgott pontosabban délelött nem is eléggé beparáztam aztán meghalgattam,pedig egy ideje már nem hallgatóztam mert mindig jelzett.
Nekem elöl fekvű lepényem van így én érzem de nem olyan látványos a mozgás hiába a 22.héten vagyok.
Szerintem csak a ti véleményetek számítson ne hagyjátok hogy beleszóljanak, mert utána bánni fogjátok.
Nekem minden bent van a babaszobába, de nem álltam még neki pakolászni főleg azért mert nem tudjuk biztosra a nemét.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01:
Basszus,èn a helyedben lehet elküldtem volna melegebb èghajlatra..nagyon durva..Április vège hol van mèg..???
Nekem eddig jó tapasztalatom van szerencsère,mindenhol nagyon kedvesek voltak eddig velem. Bár eddig mèg annyira sok vizsgálaton nem voltam.
Házidokinál voltam,igen. Megcsinálta az EKG-t,megnèzte a laboreredmènyem, a fehèr vèrsejtem magas,de mèg nem vèszes. Illetve a vizelet eredmènyem nem az igazi,sok a fehèrje,pozitív a nitrit,szóval vmi felfázás fèlèt sikerült összeszednem,de azt mondta,hogy nem igazán szeretne antibiotikumot felírni így az 1.trimeszterben,szóval tőzegáfonyát szedek meg tengeri sós vízben üldögèlek. Úgy nèz ki,hogy használ. A vèrnyomásom,pulzusom nekem alacsony, a terhessèg előtt 100 fölè sem nagyon ment,most legutóbb 105/60 volt.
Engem az idegesít most amúgy,hogy ugye a 6hetes uh-n voltam ès a 12 hetesre kell mennem legközelebb,de addig mèg 3 hèt van. Magyarul a kèt vizsgálat között 1,5 hónap eltelik,nekem meg fogalmam sincs,hogy minden rendben van-e odabent a pocakban. Olyan hosszú ez az idő ès annyira idegtèpő ez a várakozás..Aztán lehet,hogy csak èn parázom túl,de annyi mindent lehet olvasni,hallani... Csak az èn orvosom ilyen,hogy ekkora szünetet hagy a kèt uh között,vagy ez normális?
Holnap meg jön a vèdőnő hozzánk,azzal is jól kifogtam úgy látom. 9.hèten már házhoz jön,szerintem ilyet egy vèdőnő sem csinál rajta kívül. Legalább is bárkinek mondtam eddig,mindenki meg volt lepve. Minden kisgyerekes ismerősömet megkèrdeztem,ilyennel egyik sem találkozott mèg.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:


Én havonta megyek a dokimhoz, most mondjuk nekem is kimaradt mert a Januárin csak szívhangot halgattunk.
Sok ez az idő,de ne aggódj!Amúgy ha baj van úgye tudsz mit csinálni sajnos.

Nekem úgy van a védőnő hogy egy alkalom nála egy nálunk.És vele is havonta találkozok.
Most jön majd másodszorra.Nekünk mondjuk nem nézelődött bejött, leültünk a nappaliba kínáltam kávéval,vízzel, bezsélgettünk, töltötte a kiskönyvet és elment.
De lényegébe csak azt nézik van e víz,villany,fűtés.


@panda01:Szerintem beszélj a dokiddal úgy fogadniuk kell!
Sajnos más életével mindig könnyebb szórakozni, pedig mikor bejutotttam onnatól tök rendesek voltak...
én is jártam már így hogy annyira bunkók voltak,hogy nem tudtam megszólalni,pedig én ki szoktam nyitni a szám.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@panda01: Köszönöm ;-)
Nekem is havonta kell járnom, a 10. héttől kezdve, de mivel a 12. heti ugye ebbe nem esett bele, ezért ott voltam plusz egy alkalommal, meg most is ez van, voltam a 19. héten és most megint megyek a héten a morfológiai uh-ra, aztán 1-jén megint. :-D De itt ez a szokás. Szóval nekem a leghosszabb idő ami 2 uh között eltelt 4 hét volt, szerencsére. Bár az első két uh között eltelt 1 hét tűnt a leghosszabbnak. :lol:
Én hematológushoz meg endokrinológushoz járok havonta, de mindkét helyen nagyon rugalmasan kezelik a kismamákat, mindig előre vesznek, meg időpontot is nagyon protekciósan adnak, pl. terhesség előtt 1-1,5 hónapra kaptam időpontot, most meg pár nappal későbbre, sőt, az eredményekért elég telefonálni.

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Sziasztok lányok, kismamik, anyucik! Hogy vagytok, kivel mi újság?
Tudom, hogy már kérdeztem nemrég, de akkor nem kaptam választ, úgyhogy megkérdezem újra... Mikor érezték az apukák a bébik mozgását először? Adele, Krystin, nálatok már érzik? Nálunk apa keze úgy tűnik nem elég érzékeny. :-) Pedig odabent Patrik nagyon igyekszik!
Panda, sikerült aztán beszerezni a sürgős pecsétet a beutalódra?

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:Most épp szarul, de eddig jól voltam.
Tegnap családi ebéd volt nálunk lehet a rokoknoktól nyeltem be valamit.
Elöször a torkom fájt ma hánytam.
Ezerrel kúrálom magam,igyekszem hamar helyrejönni, holnap kismamajóga meg szülésfelkészítő is lesz.
Nekem 3 napja érzi apa is, bár nehezített dolgunk van mert elöl van a lepényem,így akkor érzi ha oldalt vagy lent rugdos.
Eddig hiába mondtam,mutattam neki sose érezte pedig szétrúgott belülről a pici :D 


Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


@krystin: De jó nektek! Na, hát ez a gond nálam is, hogy elöl tapadó lepényem van, meg hát van egy kis "szigetelés" is. :roll: De azért én lelkesen mutatom neki, hogy mikor, hol rúg, majdcsak már megérzi. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13: Nálunk is ez volt, mindig mondtam neki hogy na most rugdos, de semmit nem érzett belőle.Néha már nem hittem el hogy nem érzi.Most is akkor érzi hogy inkább oldalt vagy lent van mozgás.
Én mondjuk multkor néztem már szemmel is láttam hogy mozog picit a poci.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok,
Nálunk kb a 20-22. hét körül érezte apa is Benit. Már ilyen kis ügyes, tolat mint a rák hátrafelé, előre nem igazán akar kuszni, egyből négykézlábazik. :)


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Jaj de cuki, azok a kis hurkás kezek, lábak! :-D Nagyon édes kisfiú! És milyen nagy már, meg akkor ügyes is! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13 (#p5035350):
Hu bocsi, nem láttam a kérdést. Nekem pontos jegyzetem van róla, a 18. héten érezte először a férjem, 2 és fél héttel később, mint ahogyan én. :) Azóta meg már kavar jobbra balra, hogy videózni is tudjuk a pocakom. :)
adele666
 
 


@adele666:
Bár nekem hátsó falon tapadt a lepény, úgyhogy előnyben vagyok.
adele666
 
 


Sziasztok Lányok!
Règen írtam már èn is. Èn mèg a rosszullètekkel küzdök,illetve elèggè fájdogált a hasam,ezèrt egy hetet maradtam is itthon pihenni a vèdőnő tanácsára. Aztán szombat èjjel erősebben fájt a hasam,bementem ügyeletre,de szerencsère minden okè,ès hát így láthattam vègre a kis bèbinket. :-) Ugye èn mèg csak a 6hetes uh-n voltam a 12 hetes meg mèg másfèl hèt,szóval nem bánom,hogy láthattam előbb. Már teljesen emberke formájú,mocorgott is rendesen,buli volt odabent. :-D Annyira cuki! ❤

A rosszullètekre visszatèrve,már azt gondoltam a nehezèn túl vagyok,de az utóbbi pár napban sokkal erősebb hányingerem van ès sokkal gyakrabban,mint eddig. Pedig már azt hittem, hogy lassan elmúlik így a 10. hèten,nem hogy erősödni fog. Ez normális szerintetek?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699: teljesen normális, hol erősebbek, hol gyengébbek a tünetek. A többségnek kb. a 12. hét körül elmúlik, de sajnos vannak olyanok is, akiknek kitart a végéig. Kitartást!
Adele, de jó lehet, már én is nagyon várom, hogy kicsit látványosabb legyen a mozgása, persze főleg apa miatt. Akkor Te is jó korán érezted először mozogni. Hogy vagy amúgy mostanában? Pulzusoddal mi a helyzet?

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:
Igen, szerencsére elég korán. Én jól vagyok köszi. Nincs panaszom, hosszabb sétánál húzódik a hasam, ennyi csak. Amikor mérem a vérnyomásomat 90 körüli a pulzus, v kicsit több, de nem foglalkozom vele. :)
adele666
 
 


Én szedem, ha épp nem felejtem el.
De szedek napi 2 vasat meg a c vitamint mindenképpen.
Azon már én is gondolkoztam mi lesz ha már 3 kilós lest.
Igen én járok jógázni, nagyon szeretem.
Kikapcsol, megmozgat és jó program!
Néha én is rosszabbul vagyok, főleg ha éjjel nem nagyon tudok aludni.
Örülök azért jogy tudtál korábbi időpontot szerezni, de így se sietik el.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok lányok! Kivel mi újság?
Panda, én szedem, egy kis ideig nem szedtem, már el akartam hagyni, de picit kisebbre mérte Patrikot a doktornő a 20. héten, úgyhogy még megy a tuning. :-D
Egyébként minden rendben, általában jó aktív bébi, aztán van egy-két nap, amikor kipiheni a sok rugdalódzást. :-D Bejelentkeztünk 4Dre, 29-én megyünk, már nagyon várjuk, remélem jól fogja magát mutatni. Ti is mentek majd, vagy esetleg már voltatok is mostanában?

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


Sziasztok Csajok! :-)
Nálunk is minden okè,már a 13.hetet tapossuk. :-D Szerencsère elmúltak a rosszullètek,ahogy betöltöttem a 12. hetet, már a pocakom is látszik,úgyhogy már nem is tudnám titkolni,ha akarnám sem,hogy bèbi van a pocakban. :-)


panda01: Lènyeg,hogy minden rendben van,nem találtak semmi eltèrèst! ;-)
Bár nekem mèg messze van,de a cukros vizsgálattól picit èn is tartok. Eleve utálom a túl èdes dolgokat,de hogy èhgyomorra kelljen meginni azt a cuccot..jajj... :roll:

sjucus13: Mi április 8-án megyünk majd 4D-re,akkor leszek 16+6. Remèlem akkor már a nemèt is megtudjuk. Már nagyon várom!
:-) Szerintem èn a mozgását nem mostanában fogom mèg megèrezni,mert eleve van rajtam pár kg plussz,első baba, ráadásul mellső fali a lepèny,szóval a dokim szerint sem nagyon fogom a 20.hèt előtt èrezni.. :-(

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@panda01: örülök, hogy veled is minden rendben, és végül helyreállt a pulzusod. Én meg a terheléses cukor előtt állok, már "nagyon várom"!
Ági,16+2 naposan éreztem először, pedig nekem is első baba, van egy-két plusz kiló is rajtam és a lepényem is mellső fali. A lepény meg a kilók inkább apát hátráltatták, ő csak a 23. héten érezte először. Most meg már néha látom is a pocakomon. :-D Olyan gyorsan erősödik, sokszor rácsodálkozok, hogy már milyen nagyot rúg, milyen erős a picikém. Imádom! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
sjucus13
 
 


@sjucus13:


Óóóó, de jóóó!!!! Akkor reménykedek én is, hogy nem kell még hónapokat várnom, hogy érezhessem :)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok!
Csütörtökön voltunk 4d-n, a pici nem mutatta meg magát, lépcsőzés után csak azt volt hajlandó megmutatni hogy kisfiú!
Kaptunk új időpontot,remélem ott majd megmutatja az arcocskáját is!
Nekemnis akkorákat tud rúgni hogy csak csodálkozom, néha még a levegő is bentakad :D Apa is nagyon élvezi már, nézi ahogy mozog meg buzdítja :D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
 
 


Sziasztok Lanyok!
Regen nem jartam erre de olyan jo olvasgatni,ahogy a pocaklakorol irtok.Hogy erzitek a mozgast,meg mennyire latvanyos.Nekem olyan mintha ezer eve lett volna :lol:
Nalunk minden rendben,en elkezdtem kivizsgalasokra jarni mert hiztam a szules utan nem keveset es hiaba dietazom nem megy rolam a felesleg,ugyhogy most ennek jarok eppen utana.

mimkosz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: