Új privát üzeneted érkezett!

Nekem 3:1 arányban jósol fiút-lányt.
nyuszmusz82
Eger
 
 


És az ismerősöm tavaly pont akor fogant mikor én, neki kisfia lesz...
Vajon a születésnapjuk is egy napra esik majd? 
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem 2:2 fiu- lányt - inga hold szerint fiu - szóda inkább lány, kínai lány.
Össze szedtem magam, szép idő volt ma, elvittem a kiscsajt àllatsimogatoba, meg mekibe. Élvezte a napot. De én már dög rovàson vagyok. :(
annacska15
 
 

 
 

Vettem na egy cuki ruhát a babànak. Úgyhogy én elkezdtem.... 14 hét.
annacska15
 
 


Annacska
De jó :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Angliában ma anyák napja van, úgyhogy ezért volt ma gyereknap xD
annacska15
 
 


@annacska15:
Én is nagyon vásárolnék. De megvárom, hogy kiderüljön a neme.
Én ma 14+4. Talán másfél hét és uh. Holnap kívom a dokit.
mutymurutty
 
 


@annacska15:
Jaaa. Néztem én egy ismerős képeit, hogy anyák napja, de nem igazán értettem. Most már tudom. De furi, hogy ott most van.
mutymurutty
 
 


Teljesen unisex ruhát vettem. Fehér body-t meg kantàros nadrágnadrágot . Semmi minta. Semmi extra.
annacska15
 
 


Angoloknal így van. De én megmondom őszintén nekem ugyanolyan nap mint a bármelyik nap az évben.
annacska15
 
 


@annacska15:
Persze, tudom, hogy van unisex. Csak én azért írom így, mert azt mondtam mindig mióta babás vagyok, hogy ha megtudom a nemét azonnal megveszem az első babakék, vagy rózsaszín árnyalatú ruhácskát. Erre várok
mutymurutty
 
 


Persze, megértem. Nektek tök más, mert többször van UH - nekünk 2x csak. És a 20.-hetin nézik a nemet. Addig nem foglalkoznak vele. Utánna már nincs több itt. Volt egy ismerős csaj Londonban, neki azt mondták h lány, bevàsarolt lány ruha, rózsaszín babafelhő minden. Mikor megszületett derült ki h fiú. Szegény jó rá baszott. 2 lánya már volt. Fiú ruha meg 0. Kezdhette az egészet elölről.
annacska15
 
 


Annacska!
Hát igen vannak ilyen meglepetések...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is megvárom a 18 heti ultrahangot, és ha kiderül a neme akkor szeretnénk vásárolni...
Bár én már kinéztem babatakarót (vékony és vastag) mind a kettő csigabigás, hát én beleszerettem...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Oh az aranyos lehet. Én már mindent kinéztem, ugye azt a pár dolgot amit venni kell. Ágy + ágynemű, babakocsi. A többi meg a jól bevált márkák, pl MAM - babakocsibol a lánynak quinny volt - nagyon jó kocsi. Most is tetszik quinny mood - mint az álom úgy megy. Csak méregdrága.
A másik kedvencem lesz most a tesónak Baby merc Q9 - nagyon jók a vissza jelzései.
Nagyon várom h mi lesz holnap után a vizsgálaton. Csak látják ha valami gáz van...
annacska15
 
 


Addig nem is merülök bele a vásárlásba. Pláne nem így, h ez van. Párom tegnap felmondott, mert kapott egy másik sokkal jobb cégnél munkát. 15.-én kezd. Nagyon várja. Most éjszaka dolgozik, de úgy h 3-4 től délután, hajnalban jön haza, ataludja szegény a napot, ha a nagylány hagyja. Aztán az új meló helyen 3 nap szabadja lesz. Így meg sokszor 2 hetet ment folyamatosan és nem is kapott túl jól.
annacska15
 
 


Annacska
Sok sikert az új munkahelyhez.
A nagyobbik gyerkőc mennyi idős?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Köszi :-)
Nagylány 2,5 éves. 3 év lesz a korkülömbség.
annacska15
 
 


Durván...
annacska15
 
 


Amúgy szegény kiscsajunk alig látja az apjàt, így korán kel h hajnalban elcsípje az aput. Aztán kelhetek fel... 4-5-6-7 max. Hulla fáradt vagyok. Megyek aludni. :*
annacska15
 
 


Sziasztok!!! Kérlek segítsetek !! Tanácsokat szeretnék kérni.... 14 hétbe vagyunk (6.án voltunk a kyncsbe ) Nagy uh-és a véreredményért.Ultrahang jól sikerült mindent elmondtak minden rendbenvan megvan mindene a babának ._) megnyugtatak! Erre 5 percen belül behívtak a szobába és közölték velem hogy magas fokozatú down ba estem bele  avéreredmény végett!1:150 hez 28 éves v ok! Rohantunk aznap a kórházba ahol a kyncs fönöke fogadott és közölte az opciókat  avérvételekkel kapcsolatba !kiválasztotuk a 170 ezres vérvételt amit amerikába küldenek!Eredmény 10 napon belül jön meg!!! Szét izgulom magam :-((((((( Van más is ebbe a cipőbe????

Kyncsről csak rossz véleményt tudok mondani!! első alkalommal is lekezelőek voltak és bunkók! stb...sb.....mindenki ....


Kórházba megnyugtattak,hogy vannak ennél sokkal rosszabb eredmények is és hogy nyugodjak meg!

(azon a napon amikor kyncsbe ezt közölték szinte az összes párt behívták külön abba  aszobába és közölték velük ugyan ezt) (akikel nem volt baj az a 2 ember ott a recepción mondták nekik)


Segítsetek lényszi megnyugodni :-((((
csillag2018
 
 


Bocsánat azt elfelejtettem,hogy Győri vagyok ez győrbe történt! De bárki véleményét szívessen fogadom :-) mindegy ,hogy hol laktok :-) Csak mondjatok valami jót :-) :-(((((((((((((
csillag2018
 
 


@csillag2018:
Az valóban elég gyanús, h.annyi mindenkit vissza hívtak, azután hogy az ultrahangon minden rendben volt. Tarkóredőt mekkorának mérték?
mutymurutty
 
 


@csillag2018: Tudom, hogy könnyű mondani, hogy nyugodj meg, nem lesz semmi baj,de tényleg próbálj meg jóra gondolni! Nincs tapasztalatom a korhàzzal, de az tényleg gyanus h mindenkit behivtak -? Statisztikai lehetetlenség 20-20 beteg baba legyen egy kórházban. Igen érdekes lenne...
Bocsi, hogy ezt mondom, de itt valakinek nagyon nincs pénze... Mert ez lehetetlen, hogy egy teremnyi magaskockàzatú terhesség legyen egy kórházba...egy napon...ez nonsesnce.
Én ma megyek ugyanerre a vizsgàlatra. Temside General Hospital ( UK )
annacska15
 
 


Csillag!
A tarkóredőt kérdezném én is h mennyinek mérték.
De előfordulhat hogy álpozitív az eredmény, hallottam olyat h igen "szeretik" ijesztgetni a kismamákat h fizessenek külön a vizsgálatokért...
De kívánom h minden rendben legyen!
Esetleg egy másik orvoshoz nem tudnátok elmenni vizsgálatra?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Csakhogy legyen még egy orvosi vélemény.
nyuszmusz82
Eger
 
 


köszöönm,hogy ennyien próbáltok nyugtatni!! Igen itt sok pénzt bekaszálnak az biztos :-( 1 nap alatt kelett befizetnem 170 ezret! Tarkóredő:2.30mm...nagyon ki  vok idegileg :-( Bízom benne ,hogy ez a véreredményem okés lesz... hát Uh-n Minden rendben volt! ez meg egy elég drága vérvétel volt most... itt pontos választ fogok kapni vér alapján .-( Győrbe ez Egy Diagnosztikai központ minden kismamát ideküldenek... és ha itt gond van további vizsgálatok kellenek...de negatív véleményem van erről a helyről....hallottam h pénzre mennek:_( köszönöm a sok bíztatást :-(
csillag2018
 
 


Csillag!
Ha a tarkóredő eredmény 3mm alatt van az jó eredmény!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék én is a csoporthoz. Ma töltöttem be a 13.hetet Kistesóval, 09.18-ra vagyok kiírva (elvileg), van már egy gyönyörű 19 hónapos Kislányom! 

csillag2018: Én is a kyncsben voltam múlt hét végén uh-n. Nekem sincs jó tapasztalatom sajnos velük..most egész normálisak voltak velem, de "csak" azért mert hibáztak az első Kisbabámnál a Lányom előtt..ez hosszú történet, a lényeg hogy 13. héten el kellett búcsúznunk az első babánktól, de az teljesen más eset volt mint a tiéd, a véreredményemig el sem jutottunk. A Védőnőm is mondta, hogy most rengeteg Kismamát rántanak vissza további fizetős vizsgálatra, pedig nem rossz eredményeket kapnak, a környezetemben is van akit visszahívtak, azóta egészséges babája született és minden a legnagyobb rendben azóta is. Sajnos ahogyan látom, az egész a pénzről szól. Minden rendben lesz veletek, a tarkóredő mérete is rendben, az új vérteszt eredménye meg fog nyugtatni, hidd el!
csuporka1212
Győr
 
 


Ez Magyarország! Szegény gyalàzat!!!! :(
annacska15
 
 


*szégyen gyalázat
annacska15
 
 


Nagyon köszönöm mindnekinek  abíztatást! :-( remélem ,hogy tényleg igazatok van és minden rendben :-( dre nagyon el vagyok tőle keseredve  és a legrosszabba várakozás :-(
csillag2018
 
 


Csuporka!
Üdv itt! :-)

Csillag!
Tudom a tétlen várakozás a legrosszabb... De valahogy próbáld elterelni egy kicsit a gondolataidat.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is megjàrtam ma a korhàz jàratot.
NT - nem mérhető - genetikai rendellenességek nem zárhatóak ki. ( NT nem mérhető )
CRL 85.5mm AC: 101 mm 14+3 lett az UH szerint. Vettek vért - hétfőre lesz eredmény, h kell e a magzatvizet levenni, vagy sem.
Cukorterhelésre elő jegyztek 26.-héten, meg 28, 32 36 heti UH-ra alacsony BMI miatt. Ennyi. Szerintem minden oké lesz, megnyugtatott h láttam <3 kortyolt a magzatvízből, ( csokit ettem ) :-)
annacska15
 
 


Annacska
Örülök h minden jól alakul :-)
Nekem egy hónap múlva lesz a 18 hetes ultrahang meg majd védőnő.
Szeretnék kismama tornára járni majd ahhoz kell igazolást kérni a nőgyógytól.
Hát már nem bírtam bnőmmel meglàtogattam a picurit, pedig nem akartam még ilyen korán menni...
Nagyon kis törékeny még, istenem...
A karomba is vettem, izgultam is :-)
De jó volt fogni :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annacska még annyit kérdeznék h bnőm a kislányának az Elinor nevet adta, nálatok mikor van a névnapja?
Mert mi csak úgy találtuk hogy az Eleonóra névhez kapcsolódni, ami február 21én van.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Lányok valószínű a jövő hónapban összeházasodunk a párommal :-)
De csak két tanús rövid szertartást szeretnénk, utána meg egy laza kertipartit tesóméknál (remélem az idő engedni).

Az idén leszünk tíz éve együtt, beszéltük hogy a kerek évforduló alkalmából megtartjuk az esküvőt. :-)
A babót is vártuk már egy ideje, és nagyon örültünk hogy újévi meglepetésként meg is érkezett :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Az angoloknak fogalmuk sincs erről, mármint nem ismerik a névnap fogalmát. Mikor azt mondom h névnapja van xy-nak néznek rám mint egy ufora. Tehát itt nincs névnapja senkinek.
annacska15
 
 


@nyuszmusz82:
Oh, gratulálok!!! Kívánok még sok 10 évet Boldogságban egészségben :-)
annacska15
 
 


Annacska
Köszönjük! :-)

Na akkor ennyit a névnapokról :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


:-D :lol: Ennyit az angol nevnapokrol :-)
annacska15
 
 


Nyuszmusz: Gratulálok, ez az év nagyon szuper lesz nektek!  Nekünk is kis esküvőnk volt, utána szűk család együtt ünnepelt velünk.


csuporka1212
Győr
 
 


Csuporka
Mi is ilyet szeretnénk, szerintem így is jól tudja érezni magát az ember.
Hát igen beindultak a dolgok!

De vagy minden egyszerre vagy sehogy...
Általában így szokott lenni...
nyuszmusz82
Eger
 
 


:-)
annacska15
 
 


Jó reggelt! Hogy vagytok?
annacska15
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Itt elég friss idő van, nem tudom még mi lesz a mai program de jó lenne elmenni sétálni majd egy nagyot.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én ma takaritok... Meg barackos sütit fogok sütni. Meg pihenek. :-)
annacska15
 
 


Annacska
Az is jó :-)
Mi is tvzünk, persze közben kiterigettem meg kel a tésztám, én sonkás sajtos batyut fogok csinálni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Hmmm, az is jó lehet :-)
annacska15
 
 


Mamikám receptek, hozott nekünk kóstolót, párom rá is cuppant, nagyon ízlett neki.
Úgyh az volt a kívánság h süssek ilyet :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: