Új privát üzeneted érkezett!

*receptje
nyuszmusz82
Eger
 
 


Hú na ma délután rámjött a kívánós hiszti hogy AZONNAL vaníliás vienetta jégkrémet akarok enni.
Persze a környéken sehol nem lehet kapni, ünnepnap lévén a boltok mind zárva...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ja tényleg... Március 15... Hirtelen elgondolkodtam h milyen ünnep... Megàrtott ez a 7 év lassan :/ Bezzeg a Bank Holiday-t vágom :(
Neked nem fáj a hasad ha nem pihensz??
annacska15
 
 

 
 

Mert én ma nagytakarítást csinálok, de a fele van kész csak, és már fáj a hasam... :/
annacska15
 
 


Sziasztok!Nekünk elég mozgalmas volt ez a nap, sétáltunk egy nagyot, mosás, főzés, most meg délután már éreztem a pocakomat, szurkálgatott, így lepihentem egy picit, addig Apa játszott Kislányommal! Végre élvezhetik egymás társaságát!   Dokim lelkemre kötötte, hogy sokat pihenjek, mert az elöl fekvő lepény teljesen fedi a méhszájamat, és nagy baj lehet, ha nem kímélem magam. Most várjuk hogy feljebb húzódjon ahogyan nő a méh.
Hmmm, valami finomat én is megkívántam! Csinálok is valamit, körülnézek a konyhában!
csuporka1212
Győr
 
 


Ha túlzásba viszem a takarítást akkor fájogat nekem is a hasam...
Akkor veszek be magnéziumot és lepihenek.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Csuporka
Sikerült sütni valamit?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én még csak most állok neki, mert úton van már haza az uram :-)
annacska15
 
 


Még folyamatban van a sütés, közben vacsit is csináltam. Ilyen kekszes diós sütit csinálok őzgerinc formában fog megszilárdulni, kakaós masszában. Gyerekkorom egyik kedvence! A poén az, hogy egyatalán nem vagyok édesszájú, de most nagyon megkívántam! Apa is néz, hogy mi történt hogy nem pizzás csigát készítek!
A magnézium nagyon jó dolog, én is szedem, sokat segít!
csuporka1212
Győr
 
 


Mindjárt kész az süti. Csak kalandos volt a konzerv kinyitàs. Konzervnyito nélkül késsel. Csoda h túl éltem... Pff
annacska15
 
 


Na az nagy mutatvány lehetett! :lol:
csuporka1212
Győr
 
 


Csak baleset mentesen csajok! :-)
Csuporka amit írtál én Majomkenyér néven ismerem...

Nekem meg gesztenye püré lesz a vacsin.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Na, a gesztenye püré az az, ami itt nincs...ezek azt se ismerik, meg a keverőcsap fogalma is kínai. :-)
annacska15
 
 


Nem is tudtam, hogy úgy hívják! :-o

Múltkor csináltam én is gesztenye pürét, hozattam masszát Apával, mire meghozta már nem kívántam.. :oops: Másnap megcsináltam! :roll:
csuporka1212
Győr
 
 


Nem tudják mit hagynak ki! :shock:
csuporka1212
Győr
 
 


Sziasztok!
Hát nem tudom szerintem éjszaka alvás közben fájogathatott a hasam, mert összevissza álmodtam tücsköt bogarat...
De felébredni nem ébredtem fel rá...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Jó reggelt csajok! :/ én is szarul alszok hetek óta. Fáj a hasam.
Kettőkor keltem éjjel...
annacska15
 
 


Annacska
Este lefekvés előtt hány magnéziumot szoktál bevenni?
Mert én csak egyet, lehet növelni kéne az adagot?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Egyet... Én is
annacska15
 
 


Én us szarul aludtam, görcsölgetett a hasam, hajnali 1-kor be kellett ittam még egy Magnéziumot. Most se vagyok valami szuperül, ráadásul úton vagyunk. :shock:
csuporka1212
Győr
 
 


Na remek hogy egyszerre kínlódunk...
Az idő is nyomi, nincs kedvem semmit csinálni...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Itt is nagyon fos az idő. Szombaton meg Vasárnap megint jön a hó. :(
annacska15
 
 


Hát igen pedig olyan szép tavaszi idő volt már a 16-18 fokkal...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Eddig még nem hívtak a kórházból, bár múltkor is 4-6 között hívtak. De remélem nem fognak, és jó lesz az eredmény.
annacska15
 
 


Jézusmària, majdnem infarktust kaptam!!!!
Azt mondta a doki bent a kórházba, hogy felhívnak ha beteg a baba...
Azt erre most felhívtak.... Majdnem infarktust kaptam mikor megláttam h hív a kórház...

De még nincs meg az eredmény, csak kaptam időpontot még 2 ultrahangra...
Te jó Isten... Mindjárt elsírom magam... Pfffffff úgy megijedtem....
annacska15
 
 


Jézusom, elhiszem hogy megijedtél.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Jesszus..Ezzel a frászt hozták volna rám is...
csuporka1212
Győr
 
 


Remegő hanggal vettem fel...
annacska15
 
 


De nincs baj. Le se merem írni, hogy még nem ..... Bakker
annacska15
 
 


Sziasztok!
Most vagyok még csak nem egészen 5 hetes, még nem nagyon merek örülni, de olyan jó olvasni titeket. Nem sikerült privát üzenetet írni, a titkos fb csoportba való felvételhez. Tudnátok segíteni?
Köszönöm előre is.
bonarum26
 
 


Szia. Segíteni nem tudok. De azok a kismamák már össze csoportosultak ott, nem nagyon járnak vissza. Sajna. Tán az 5-6-7.-oldalon a kismamák járnak vissza beszélgetni, nem mindenkinek van facebookja, köztük nekem sincs.
annacska15
 
 


Akkor erről lecsúsztam :-D Viszont örömmel nyugtázom, hogy van még itt valaki!
bonarum26
 
 


Eddig ennyim van ;-)
bonarum26
 
 


Bonarum!
Gratulálok!
Hogy érzed magad?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem sincs fb.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Bonarum: Gratulálok! Üdv itt! :-)
Nekem van facebookom, de nem nagyon használom, fogalmam sincs hogyan tudnál a titkos csoportba csatlakozni, nem vagyok benne tag.
csuporka1212
Győr
 
 


Jó itt nekünk csajok :-) nem? Én személy szerint nagyon szeretek itt beszélni, mert olyan jó kis csapat van itt. :-)
annacska15
 
 


Szerintem is! :-)
Én is örülök hogy csatlakoztam hozzátok!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Szerintem is! :-D
csuporka1212
Győr
 
 


Képet szerettem volna feltölteni erősödő hcg tesztjeimről, de nem sikerült. Nagyon aranyosak vagytok, még csak vizslatom a tüneteim, nehogy eltűnjenek, a babámmal együtt...novemberben sajnos így volt, de hogy ne rontsam a hangulatot, éljenek az érinthetetlen cickók! A férjem csak nézi, mert ha hozzá érne, addig élne. :-D
bonarum26
 
 


@bonarum26: Csak pozitívan. Én is át mentem ezen januárban. 10 tesztet csináltam 2 naponta 2db utánna hetente hcg szint mérés. Már az 4+5 napon 2690 volt a szint, utána egy héttel 15.000. Nekem mondták h lehet h ikrek. 7.-héten volt ultrahang, egy pici szívdobogás volt csak, de annak is nagyon örültem. 9.-héten volt megint uh, meg most 14.héten. 19- és 28 hetesen lesz legközelebb.
Én is vesztettem babát, hármat is, szóval el tudom képzelni h mit érzel!
Kitartást és pozitívan!!
annacska15
 
 


Bonarum: Ha ez megnyugtat, is egyfolytában lestem/lesem a tüneteket, Férjem nyugtat mindig hogy ő látja rajtam nagyon is, hogy várandós vagyok. (Állítólag hangulat ingadozásaim vannak, de szerintem ez csak aljas rágalom...öhhmmm..) Valahogy ez a terhesség teljesen más mint a korábbiak voltak, olyan észrevétlen számomra, ha a cicifeszülés meg néha az enyhe hányinger nem lenne, már begolyóztam volna... Nekünk is van Angyalbabánk sajnos, én is átérzem hogy min mehetsz át... nem egyszerű! De bízz a Pocaklakódban, ott van, és napról napra fejlődik és nődögél! :-) Mikor mész dokihoz?
csuporka1212
Győr
 
 


Én "csak" öt terhességi tesztet csináltam az elején... :roll:
Egyszerűen nem hittem a szememnek :-)
Nálam is volt émelygés szédülés az elején. Én a melleimet nem találom hú de érzékenynek, remélem lesz elég tejem...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én is normális vagyok (szerintem) :lol:
Bár mostanában kezdek mindenen sírni elég ha csak szépen szólnak hozzám, a mesékről ne is beszéljünk :oops:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem az elején, bedurrant a cicijeim, enyhe hányinger, alacsony vérnyomás. Kb ennyi. - 8h+6 on találtam meg itthon a szivhangjàt. Ha valami miatt nagyon aggodtam megnéztem a szivhangjàt. Később már inkább a vérnyomásom volt szar, még most is rossz, meg nagyon álmos voltam. De hihetetlen, már semmi nincs. A hasam keményedik esténként. Tegnap nagyon burtàlul nézett ki. Ja és az se látszott egyértelmű, de amit tegnap láttunk az már egyértelmű volt. :D
annacska15
 
 


Én minimális stressz hatására is képes vagyok sírva fakadni, meg zenéken. :D :D
annacska15
 
 


Elvileg egy hónap múlva már lehet érezni a picur mozgolódását a pociból.
Már nagyon várom :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nyuszmusz - a kislányom 14.-héten éreztem, ez a mostani vagy nem ugrál úgy, vagy máshol fekszik, de őt egyáltalán nem érzem. Mintha ott se lenne. Pedig már 15 hetes... Pedig elvileg hamarabb kéne észre vennen. Dehát nem...
annacska15
 
 


Én holnap lépek a 15. Hétbe,hát én még nem vettem észre semmi különöset.
Első babánál a 18-20 hetet olvastam.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Csuporka: szerdán voltam dokinál, sárgatest hormon pótlás miatt, h megmaradjon a baba nagyobb eséllyel. Nekem IR, PCOS mellett isteni csoda (véleményem szerint szó szerint) hogy 5 hónapon belül kétszer teherbe estem. Hétfőn megyek bhcg vérvételre.

Az asszisztens olyan lekezelően beszélt, meg susmorgott az orvosnak, hogy kb. csak beképzelem a terhességet, meg h annyira szülni szeretnék....
Holott a sárgatest pótlás miatt mentem ilywn hamar, tudtam h az uhn semmi nem fog látszani, jegyzem meg: orvosi utasításra...(pcos esetén gyakori a sárgatest elégtelenség, ami korai vetélést okoz)
Szóval letörtem mint a bili füle... :-(
bonarum26
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: