Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Félig kint van a felső kettő fogacska is...
Nem volt olyan vészes hogy kibújtak, az alsó kettő jobban megviselte.

@nyuszmusz82:
Sziasztok!

Nyuszmusz, nekünk tegnap bújt ki a 2. alul. Milyen gyorsan jöttek nálatok a felsők is....ügyes kisfiú Bálint!

Örülök hogy mindenki jól van! Vigyázzatok magatokra! Puszi mindenkinek!

@napsugar22:
Igen nagyon beindult a fogzás..
Egyenlőre jól viseli.

Azóta itt már 8 fog van!... Az újabb kettő nem volt olyan gáz, még szoptatok és annyi, hogy esténként úgy 10-15x kelt sírva, de vissza is aludt cicin. Elkezdett kúszni is, négykézláb áll, nem mászik. Felkapaszkodik és térdel, ami olyna magasságban van. Mi költözni tervezünk a nyáron, szívből remélem hogy sikerülni fog...

Ki hogy van?
Adél valami hihetetlenül szörnyen bírja a meleget, szakad róla a víz. Az apukája ilyen. Ő mondja mit adjak rá mert én azt hiszem lengén öltöztetem, de mindig túl sikerül.. Így az apját kérdezem, ő ez a fajta és eddig bevált. :-)

@knegm:
Szia :-)

Akkor jönnek a fogacskák szép sorban...

Hát én sem tudom ebben az összevissza időben hogy öltöztessem.

Bírja a melled a szoptatást h van foga?
Nem harapott meg?

Hová költöztök?

Mi jól vagyunk, a munkások újítják fel az erkélyt meg a homlokzatot, alig várom vége legyen, ha rossz az idő nem tudunk kimenni az erkélyre sem.

Na, azóta a rossz időnek nyoma se, jó nagy hőség van. Még csak annyi van körvonalazódva, hogy Eger környéke, ennyi. Ott is újítanak, csak itt az utat, hát jó hangos, mit ne mondjak. Egyébként de, harapott meg, de az első 2 fogaival kezdte. Erőteljesen rászóltam, hogy nem szabad, anyának fáj. Biggyesztette a kis száját, meg nyekergett rá de muszáj volt mert ha megharapta, utána 1 órán keresztül úgy égett a mellem, hogy az hihetetlen. Emiatt, vagy nem tudom de abba is hagyta. Jelenleg 4 alul, 4 felül van, ha idétlenkedik rajta, akkor van,hogy a felsővel végig szántja, nem üvöltök fel, de nem kellemes. El is veszem tőle olyankor.

Knegm!
Szorítok h minnél hamarabb összejöjjön a költözés!

Hát igen most meg a nagy meleg miatt nem tudunk menni sétálni, csak kora délelőtt v késő délután.

Sziasztok!

Elkezdtem érdeklődni a babajelbeszéd iránt, nektek mi a véleményetek róla?

Én lehet kipróbálom, aztán elválik h sikerül e vagy nem...

Köszönjük szépen, eddig nem sikerült sajnos, az összes csalódás volt személyesen...

Engem nem foglalkoztat a babajelbeszéd, de biztos nem rossz dolog attól függetlenül. Van itt Egerben, vagy online? Vagy hogy működik ez?

@knegm:
Indul jövőre Egerben, telefonáltam is, csak most babát vár a hölgy aki tartja.
Ajánlott elmenni egy tanfolyamra, pár alkalmas csak.
De van fent a jutubon is.

Én sok pozitiv véleményt olvastam róla, persze babától is függ mennyire fogékony rá.
Meg sok türelem kell a tanításhoz tanuláshoz.
Ha lesz rá lehetőség én szeretném elvinni a tanfolyamra.
Aztán majd kiderül tudjuk e hasznosítani.

Annácska!
Veletek mizujs, hogy vagytok?

Ezer éve nem írtam nagyon pörögnek a napok. Itthonról dolgozom közben már pakolok holnap indulunk a Balcsira 3 napra. Nem lesz egy hosszú nyaralás de idén ez jött össze örülünk ha a 8 hónapossal ennyit kibírunk. A héten túl vagyunk egy kis betegségen is hát hogy szépen fogalmazzak végigettük a Protexin termékeket a babától a felnőttig a család minden tagja elkapta a hasbajt. Szóval majdnem nem mentünk nyaralni. Most még kicsit visszaolvasok hogy képbe legyek. Közben olvasgattalak titeket csak nem írtam.
klara11
Budapest XI. kerület

Sziasztok!
Milinek jön a 7.-ik foga :)
Nem kúszik, nem mászik... Forogni jól forog már, magától felül, és feláll kapaszkodva lépeget butorok mellett! Nagyon sokmindent eszik... Szereti a kovászosuborkát Állandóan sikìt, de akkorákat h kihordok egy infarktust lábon! Nem tudom hány kiló lehet...
Reggelente arra ébredek h magyaráz az ágyba. Álldogál...
Még cicizik, de már igencsak kajál mást. Remélem már leszokik róla... :) De míg kéri kapja...Szeret mesét néznie.... Illetve dalokat hallgatni!
Anna most épp beteg, lázas, egyedül vagyok itthon...
Mindjárt viszem fürdeni Minit... Nagyon szeret pancsolni játszani, fogat mosni, na azt nem szereti... :(

Hát lányok.... Nagyon hamar elment ez az év.... Mégcsak most születtek a gyerekek, és már erősen lehet gondolkodni a tortán....

Valaki gondolkodott már a tortán? Szülinapon??
Én lufi szivárványt szeretnék neki... És habos tortát amit szétcsaphat a kevével... A főzelék szét gyalázása az etető szék tálcáján már jól megy

@annacska15:
Szia! :-)
Mi még csak addig jutottunk hogy apukám szülijével egybe tartjuk, az övé szept 2 Bálintkáé meg 9.

Mili is 9. De még a lufiszivárványon kívül nincs más ötletem...

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: