Új privát üzeneted érkezett!

Azzal csak ártasz magadnak. Jobb ha kiadod, kibeszélsz mindent magadból. Nagyon rossz érzés lehet, elképzelni sem tudom. De talán idővel jobb lesz, tudom sablon szöveg, de hird el. Minden jót kívánok nektek és tudom h nektek össze fog jönni!! Kitartás <3

Nagyon kedvesek vagytok. Nem akarok mindenkit terhelni és elkeseríteni, szeretném, ha nektek minden rendben lenne! Szerencsére a párom sokat segít, tegnap kitakarított lakással és forró húslevessel (ő főzte) várt. Nem hagyja, hogy depibe süllyedjek. Ez egy szerencsétlen és borzasztó véletlen. Az orvos is azt mondta, hogy rendkívül ritka, hogy egyszerre a hasfal és a mellkas is nyitott. Ha csak az egyik lett volna talán lehetett volna rajta segíteni. A barátok/kollégák (el kellett mondanom, miért megyek táppénzre) is nagyon sokat segítenek. Előbb-utóbb túl leszek rajta. Most csak nagyon hiányzik. Már éreztem a kis dudort, ahogy simiztem a pocim és most nagyon rossz, hogy nincs ott. Köszönöm a kedvességetek és minden jót nektek!

@arhe:

Nagyon sajnálom.  Nem tudok neked most semmi olyat mondani ami kicsit is jobb kedvre derít. Le a kalappal, hogy így viseled én biztos összeomlottam volna.

Beszámolót ígértem nektek de így arhe híre után padlót fogtam
Hálát adok az égnek de nálunk minden rendben van. Két órát kellett várnunk a vizsgálatra az nagyon szenvedős volt mert én már nagyon izgatott voltam. Az UHn minden rendben talált a doki sajnos én nem láttam belőle semmit mert a monitor hátát láttam csak de kaptunk képet és a férjem végignézte az egésszet. Azt hittem szegény nagyon bugizhat bent ha én ilyen izgatott vagyok de lányok aludt . Annyira nyugiska volt hogy a dokinak meg kellett kérnie hogy köhögjek hogy attól felébredjen . Már most a férjemre hasonlít ő ilyen kis nyugis természet. Alig várom hogy megtudjam a nemét. Én nagyon kisfiút érzek és a férjem szerint is az. 
A vérvétel tegnap volt azt hálisten gyorsabban lezavarták most várom az eredményt. 
Pocakom szépen nő már egyértelműen látszik hogy növöget bent valaki.  Már tudja az egész család nem is tudnám már takargatni mert az ismerősök is már egyből kiszúrják a pocakom. 

Jajj de jó! :) nagyon örülök nektek! Én a visszaszámlálást már elkezdtem... jövőhét csütörtökön megyek egy találkára a dokival és utána UH. Nagyon izgulok! Remélem nálunk is minden rendben lesz. Nálunk apusnak eljárt a szája úgyhogy most már a férjem egész családja tudja, pedig megkértük őket h még ne mondják el... Na mindegy ilyen ez. Remélhetőleg minden rendben lesz :)

Sziasztok!

Nektek megvannak már az első trimeszteri általános vérvétel eredményei? Vasat nektek néztek? Az az érdekes, hogy nekem nem. (Oké, vörösvértestből meg hemoglobinból is lehet következtetni a vérszegénységre, de külön olyan sor, hogy "vas" nincs) Csak két hét múlva jutok dokihoz az eredménnyel, ezért gondoltam titeket is megkérdezlek, nálatok ez hogy volt? Ráadásul valamiért a vérvétli eredménynek csak az egyik felét kaptam kézhez a terhesgondozóban, a másik felét állítólag a házidokinak küldik meg, ahol az asszisztens azt mondta nekem telefonon, h lehet, hogy csak hetek, hónapok múlva jön meg. Ez azért elég vicces...
Szerdán genetikai!! Szurkoljatok!

Kakas Bea

Nekem itt angliaban csak annyit mondtak h ha nem keresnek akkor minden rendben. Úgyhogy én igazából csak ennyit tudok az eredményeimről, mert nem kerestek. Csütörtökön megyek egy dokis megbeszélésre, nem tudom mire számítsak, és utána lesz a genetikai UH.
Lujza holnap írj h mi volt! Én már nagyon izgulok!!
Am ami most elgondolkodtatott az a megfázás. Eléggé meg vagyok most fázva, gyógyszert nem akarok bevenni, de vödörszámra iszom a gyümölcs teát mezzel és citrommal. Sajnos a gyömbért ki nem állhatom, de ma reggel azt is ittam h jobb legyen. Esetleg van valami jó tanácsotok?

Értem Melinda! Hát végül is így is lehet, z csak akkor szólnak ha baj van, mi sokszor úgyis hiába nézzük az eredményeket, úgysem értjük a felét :)
Megvolt tegnap a genetikai! Láttam, hallottam a kicsit és az uh alapján mindene megvan és normális! :) A véreredményt kicsit később küldik, de azt mondták, h szinte biztos, h nem lesz ott sem gond. Legközelebb a 20. héten lesz ilyen jellegű vizsgálat.. Természetesen nagyon boldogok vagyunk a férjemmel, és részemről nagy megnyugvást hozott ez! Már majdnem 7 cm es és 85%, h fiúcska :)
Viszont a héten sz.rabbul vagyok, mint valaha. Sokkal jobban gyötör a hányinger (legalább fél napon át), és gyenge is vagyok. Ezt tetézi, h én is megfáztam. Semmi extrát nem lehet tenni. Pihi,meleg, sok folyadék,tea, méz, citrom, c vitamin,forró húsleves :),

Kakas Bea

Jajj de orulok nektek, Lujza!! Es milyen izgi h ilyen nagy esélyre meg tudták mondani a nemét! Gratulalook!!
Énis túl vagyok a genetikain! Ügy néz ki nálunk is minden rendben. A végeredményt nekem is kb jövőhéten küldik. A ferjem eddig is nyugodt volt, de en most nyugodtam meg csak igazán és hiper szuper boldog vagyok :)
Amúgy az UH egy kicsit vicces volt. Mindent sikerült megnéznünk, megszámoltuk és megvan az összes ujjacskája és még integetett is nekünk. Láttuk ahogy az arca elé rakja a kis kezecskéjét, nagyon jó volt látni. De az arcát nem akarta megmutatni oldalról h a nyaki redőt megmérjék.. :D össze kellett ráznom magam vagy 3x és dobálnom kellett magam az ágyon h átforduljon. Vegig a hátát mutatta, nagyon kis szégyenlős volt. De végül az is meglett. Ugyhogy pontosan 13+1 hetes(1 nappal lett több), 70.3mm, a nyaki redő pedig 2.2.
Azt még nem tudjuk h fiú vagy lány, de kezdem egyre jobban úgy erezni h kisfiú lesz :)
A következő UH nekem is a 20.hét körül lesz, úgyhogy mi gyors be is jelentkeztünk magándokihoz a 16.hétre. nem tudunk olyan sokáig várni! :D

@lujza84:

Dejó hogy neked megmondták már most a nemét. nekünk nem mondták  mondjuk nem is kérdeztük. Nekem sem néztek vasat. Én kombináltat kértem azt le tudtam tölteni a czeizel oldaláról. A többit pedig az ügyfélkapummal van egy ilyen eeszt.gov.hu oldal ahova be tudsz lépni az ügyfélkapus kóddal meg tajszámot kér asszem és onnan le lehet tölteni az összes leletet meg véreredményt.

Ki hogy van?  Én még mindig kínlódok kicsit, nem túl jó a közérzetem, de pár napja mintha picit enyhülne a dolog. Most töltöttm ugye a 13. hetet. Én csütörtökön megyek a nődokimhoz minden eddigi leletemmel, aztán várom az utasításait.
A munkahelyemen megtörtént a nagy bejelentés! Legalább is a saját osztályomon belül. Mindenki kedvesen fogadta, örültek. Extra faggatás nem volt, mivel férfiakkal dolgozok együtt főleg  Szóval ők nem azok, akik bombázni fognak a kérdéseikkel.. Ti ezzel hogy álltok? Most már a családtagok bevonása fog következni (eddig egyedül anyukám tudja)
Annak is nagyon örülök, hogy nem kell minden nap azzal kínlódnom, hogy milyen ruhát vegyek fel, ami kellőképp takar, most már bátran megmutatom a pocakom

Kakas Bea

Sziasztok! Velem minden rendben :) a hétvégén fájt a bal petefészkem de valószínűleg csak a szalagok nyúlnak a méhemben:) elvégre előtte csütörtökön voltam uh-on csak látták volna ha vmi nincs rendben. Ma töltöttem a 14. hetet, az én munkatarsaim még nem tudják, meg akarom várni h együtt legyen a csapat, de tuti mindenfélét fognak kérdezni, csupa csaj csapat, vagyis van 1 srác is, de ő meg meleg :D pocakom meg nincs, inkább olyan mintha épp ettem volna egy jot :D szerencsére rosszul leteim se nagyon vannak, bár most mindent megadnék h ehessek egy kis sültkrumplit xD

Lányok mi a hètvègèn megjártuk a szülèszeten a sürgőssègit. Szombat reggel volt egy kisebb vèrzèsem. Hálistennek nem találtak semmi rendelleneset. Egy hèt ágynyugalom ès progeszteront kaptam. Nem gondoltam hogy a 12ik hèt után mèg lesz ilyen. Tegnap töltöttük a 15 hetet.

Melinda! Nagyon örülök h okés nálad is a helyzet! :)
Ewuss! Jobbulást, biztos nem lesz semmi baj! Voltak előjelei, vagy csináltál esetleg valami megterhelőt előtte? Görcsöltél is vagy csak vérzett? Progeszteront szedtél előtte? Azóta minden ok? Én hétfő körül töltöm a 14. hetem, és akkor kell bevennem az utolsó szem tabit (már alig várom..) A doki szerint nem lesz gond, ha minden igaz  a méhlepény már tutira átvette a progeszterontermelést. Reméljük...

Kakas Bea

@lujza84:
Hát sztem lelkileg erőltettem meg magam. Nem volt okès a munkahelyen meg volt 1-2 gond de fizikailag nem èreztem, inkább csak kimerültem. Èjjel èreztem vmi furát nem görcs volt inkább feszült a mèhem de mikor pisilni mentem èjjel nem volt vèr. Reggel sem mikor felkeltem ès nem is fájt nem is görcsölt. Reggeliztem kèszültem mert anyummal mentünk vna Siklósra. Fèrjemet hagytam aludni. Indulás előtt mèg elfutottam wcre ès akkor nèztem h piros...ès mikor töröltem láttam h vèr. Azonnal keltettem a fèrjem közbe raktam be egy betètet de hálisten fölösleges volt mert annál a pár cseppnèl nem volt már több. 20 perc alatt bent voltunk de nem találtak semmit nem tudni honnan jött az a pár csepp vèr. Azóta minden rendben mèg barnázás sem volt. Azt mondták kevès magnèziumot szedtem abból most kètszer annyit szedek. Nem kellett progit szednem eddig remèlem hogy ennèl a havi adagnál nem is kell már többet. 21èn megyek a dokimhoz kíváncsi vagyok h mit mond majd.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: