Új privát üzeneted érkezett!

@nyuszmusz82:
Üdv a kukacosok klubjában :)
malna27
 
 


@malna27:
Köszi :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Huuu csajok, ez a korona miatti karanten + gyerekek itthob, raadasul a nagyobbik most kiselsos, igy ultra fasza az itthon oktatas... Total leszivjak minden idom, energiam, idegzetem, turelmem es mindenem... De sokat gondolok ratok. Holnap reggel megyek 26. Heti uh-ra. Most tudott volna jonni vegre a ferjem, h megnezze a babat... Es ez nekunk kelkileg nagyon kellett volba, mert ugye nem tervezett baba... Hat nost ez ugrott, mert ugye csak en mehetek, meg a gyerekeket sem vihetjuk most anyukamhoz... Majd irok valamikir hosszabban is, vigyazzatok nagyon magatokra es mindenkinek naaagy gratula a tobbnyire fiukhiz es lanyokhoz

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
lilllus
 
 

 
 

@lilllus:
Kitartás!
Elhiszem hogy nem könnyű!
Esetleg magándokihoz nem tudnátok elmenni együtt?
Igen sajnos nálunk is az van hogy nem tud jönni senki Bálinthoz...
Nagyon rossz így, elidegenedik teljesen, játszótérre sem szabad...

De majd csak túl leszünk rajta!
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok? Bírjátok még? Ti hogy álltok a hátfájással?
Nekem kb egy hete kezdődött nagyon durván erősödni a fájdalom, addig csak ha sokat álltam vagy ültem, akkor fájdult meg. Aztán múlt héten kicsit több teendő volt itthon, aktívabb voltam, amíg tudtam legalábbis, mert minden délutántól max csak egy fél órát bírtam függőleges testhelyzetben... később már fekve is kényelmetlen volt, bár enyhült. Valahol középtájt, a gerinc mellett két oldalt fáj nagyon, nem is tudom pontosan, hogy az izom vagy a szalagok vagy mi. A védőnő azt mondta rá, hogy természetes ebben az időszakban, meg hogy csak rosszabb lesz... Hát nem tudom, valamennyire biztos természetes egy kis hátfájás, de ennyire? Még jó, hogy hosszabb programjaim nincsenek házon kívül, meg ugye én amúgy is intenzív pihenésre vagyok ítélve. Jobb biztos nem lesz, de azt is nehéz elképzelni, hogy rosszabb, mert ezt már így is nagyon nehezen viselem.
Egyébként más panaszom szerencsére nincs, kezdek kerekedni (meg hízni...), a pici elég aktív, forgolódik, helyezkedik, a méhszájam állapota pedig nem rosszabb. :-)
Meséljetek, ti hogy vagyotok!
szilvia009
 
 


@szilvia009:
Szia!
Engem elkerült a, hátfájás, estére a hasam szoktam érezni.
Én a héten megyek védőnőhöz.
Én is eszek iszok ami jólesik, mégis két kgt híztam csak.
A pocak nő, meg aki benne van :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


@szilvia009:
Szia! Nekem sem fáj a hátam, de lehet valami kismamatornát érdemes lenne kipróbálnod, az sokat segít
Én egyébként jól vagyok, most töltöm a 24. hetet, jövő héten megyek a 2. trimeszteri vérvételre (plusz cukorterhelés). A hasam nő, a kiscsaj sokat mocorog Eléggé fárasztó ez a karantén, mert a kisfiammal most nem tudunk menni játszótérre, bölcsibe se jár, nekem kell egész nap szórakoztatni...
orsolyka
 
 


@orsolyka:
Tudom...
Én is igyekszem lefoglalni Bálintot, de érzem néha kevés vagyok már neki.
Sajnálom hogy nem tudom vinni semerre, hozzánk sem jön senki.
Hiányzik neki a társaság.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Mindenki jól van?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! Én ugyan szeptember elejére vagyok kiírva,de kérdezhetek tőletek?Nekem van két kisfiam. A harmadik a doki szerint fiú szintén,de nekem nagyon gyanús,hogy belóg a képbe a köldökzsinór. Mi a véleményetek? Köszönöm előre is :)

Lilypie First Birthday tickers
nagykrisz85
Budapest XIII. kerület
 
 



Lilypie First Birthday tickers
nagykrisz85
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! Szilvi, beallok a sorba... iszonyuan faj a hatam, ejjelente orak hosszat ebren vagyok sokszor miatta, nagyon nem tudom magam kipihenni. Az online suli egy problemas kiselsossel, akinek kulonbozo szakemberi segitsegre lenne szuksege.... Hat katasztrofa... Minden erom, idegzetem es turelmem felirli, foleg egy szar hazassagban... Ma voltam dokinal, kiscsajjal minden rendben, holnap megyek cukorterhelesre. Fosok tole, mert ez aztan tenyleg a hatam kozepere hianyozna... Dieta, heti vervetelek KORHAZBAN(=tuti koroba, ha a hireknek hinni lehet...) nem beszelve a 3 fele fozesrol... Es a bevasarlas... Meg emlekszem karanten es fel fizetes nelkul is nennyi ido, penz es energia volt... Szoritsatok! Sokat eg a gyomrom, igy ha a hiedelmek igazak, nagy haja lesz nagyjabol ennyi, meg egy bambi... A munkahelyem nem intezte el valoszinu a tappenzes papirjaimat, mert ebben a honapban semmi utalast nem kaptam :( kilog a belem, totalis robot uzemmodban vagyok es hazi rabszolganak erzem magam... Semmit nem tudok hangolodni a terhessegemre :( szegeny pici lany, ugy feltem. Mar alig varom, hogy julius legyen es a kezembe foghassam es megnyugodhassak, hogy egeszseges. Krisz 4d uh-n nem gondolkodtok? Ott hosszabban, alaposabban megneznek neked a nemet

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
lilllus
 
 


@lilllus:
Sajnálom a helyzetet. Reméljük már hamarosan helyrejönnek a dolgok. Az enyémek még kicsik. A nagyon Erik,Ő szeptemberben kezdi a sulit 6 évesen,a kicsi 3 éves,Ő az ovit kezdi. Nem egyszerű itthon,de jobb,mint bejárni. Én is dolgozom itthonról,igaz hogy jóval kevesebbet. Szerencsés vagyok,mert egyelőre nem csökkentették a fizetésem.
4D ultrahangon voltam,csak a szonográfus nem nagyon akarta nekem a nemét megmondani. Mikor rákérdeztem,akkor mutatott egy képet,h tessék,fiú,de nekem gyanús,mert látszik a köldökzsinór 3 ere,ami a képen folytatódik is szakaszosan a "kukin" túl. A háttérben meg mintha nagyajkakat látnék. Persze lehet,hogy csak a fantáziám játszik velem :D Megmutatom a képet,ami a fütyköst mutatta.

Lilypie First Birthday tickers
nagykrisz85
Budapest XIII. kerület
 
 



Lilypie First Birthday tickers
nagykrisz85
Budapest XIII. kerület
 
 


Lilllus!
Sajnálom, nagyon fárasztó lehet, most mindenkinek nagyon nehéz!
Próbálj meg egy kis időt magadra szánni, hogy ki tudj törni a mókuskerékből.
Legalább tíz perc negyed óra is sokat számít...
A cukorterhelés nekem sem a kedvencem de muszáj túl lenni rajta.
Én két hét múlva megyek.

Nekem is ma tört el a mécses hogy nem tudok menni sehová, és hogy mindenki nagyon hiányzik.


Nagykrisz!
Sajnos én sem tudom eldönteni hogy kuki e vagy sem...
Miért nem akarták megmondani a nemét?
nyuszmusz82
Eger
 
 


@lilllus:
Sajnálom a helyzeted, nem lehet könnyű most. Tényleg próbálj meg magadra szánni egy kis időt, nem tudom, milyen viszonyban vagytok az apukával, kérd meg, hogy segítsen, amiben csak tud. Ez a hátfájás sem könnyíti meg a helyzetet, nekem sem múlik, bár tornázgatok, talán valamivel jobb, de nem az igazi...
Nálunk most nincs védőnői konzultáció személyesen, csak telefonon keresztül. Elvileg cukorterhelést is csak akkor csinálnak, ha indokolt, mondjuk van a családban cukorbeteg. Majd jövő héten megyek a háziorvosomhoz beutalóért, mert nagylabor mindenképp kell, aztán megmondja, hogy nekem indokolt-e a cukorterhelés is. Azért jó lenne tudni, hogy rendben van-e.
Nagykrisz, szerintem jogos a felvetésed, nem egyértelmű, hogy fiú, az a lába közt a köldökzsinór, és mintha “hamburger” formája lenne, arra meg azt mondják, hogy lány. Bár elvileg a doki csak jobban tudja, nem tudom, mennyire mondta a fiút határozottan.
Nyuszmusz, nekem is volt már egy-két kifakadásom, állandóan mehetnékem van, viszont ha meg éppen sikerül kiszabadulni, akkor meg jönnék haza. :-D Főleg mert elég sokat látogatom a mosdót mostanában, és az csak itthon biztonságos. Még a hasamat sem szoktam meg, már alig tudok mit felvenni, amiből nem lóg ki. :-)
Meg ugye a hátam miatt is. Szóval ilyenkor mindig meggyőzöm magam, hogy csak jobb itthon.
Ti beszereztétek már a legfontosabbakat az első hónapokra? Bár nálatok gondolom, a tesótól sok minden örökölnek. Nekem még szinte semmi nincs, majd online megrendelem a legfontosabbakat a kelengyelista alapján. Nagyon sok minden kelleni fog.
szilvia009
 
 


Sziasztok!
Először is szeretnék gratulálni mindenkinek a picikhez! :) Új vagyok még a forumon, augusztus 8-ra várjuk a kisfiunkat. :-D
Első babánk,így alapból stresszesebb vagyok a tapasztalatlanság miatt, ráadásul ez a járvány és az, hogy 1500 km-re vagyok a családomtól és barátaimtól, nem igazán segít. Szívesen beszélgetnék veletek a babavárásról, hogy ti hogy élitek meg és tanácsokat is szívesen fogadnék.
Én 5 hete itthon vagyok táppénzen. Fáradtnak éreztem magam és valamiért megszólalt a vészcsengő is a fejemben, hogy itthon kéne maradnom. Hálistennek semmi baja a babábak és nekem sem, néha van egy kis hátfájásom, egy kis gyomorégés de semmi mást nem tapasztalok. Mint kiderült, jó volt a megérzésem, hogy nem szabad dolgozni mennem, mert 2 hete több kollégámnak is pozitív lett a koronavírus tesztje és csak 2-3 főről tudok, aki karanténba ment, mindenki más dolgozik (kb 40 fő). Mi szerencsére jól vagyunk. Nem szeretek hazudni a főnökömnek, hogy nem vagyok jól, de ebben a helyzetben semmiképp sem szeretnék vissza menni dolgozni. Ő minden áron vissza akar hívni, felajánlott már más jellegű munkát és részmunkaidőt is, én meg csak azzal takarózok, hogy az orvosom szeribt bdm . Nektek mi a véleményetek erről?
lencsii20
 
 


Szerintetek jogos a félelmem, hogy nem megyek vissza? Ti is inkább otthon maradnátok a helyemben?
Másik kérdésem, hogy ha már nem igazán mehetek sehova, nem mehetek terhes tornára és jógára, tudtok esetleg ajánlani valamit online?
lencsii20
 
 


@lencsii20:
Szia!
Gratulálok a babához!
Szerintem most te vagy az első és a kisfiad! Ha megteheted maradj otthon.
Esetleg ha nagyon hiányzik a munka, tudnál otthonról is dolgozni?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Szilvia!
Igen nekünk sok minden megmaradt, főleg kisruhák.
Bár megúsztuk hogy nem kell venni, mert már hirdettem a ruhacsomagokat eladni, aztán derült ki hogy terhes vagyok.
De szeretnék újakat is venni hozzá.

A kiságy is megmaradt, múlt héten vettünk Bálintnak egy leesésgátlós nagyfiús ágyat.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Úgyhogy tulajdonképpen pelust kell majd venni.

Még testvér fellépőn gondolkozok, vagy tesó babakocsin.
Ebben tanácstalan vagyok, hogy mi lenne a jó, de feleslegesen sem szeretném megvenni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Holnaptól lesz a Lidlben kismama ruha és baba holmi.
Lupilu márka.
nyuszmusz82
Eger
 
 


@lencsii20:
Szia! Én nem is értem, hogy ebben a mostani helyzetben, hogyan várhatják egy kismamától hogy bejárjon dolgozni? Ez elképesztő... Nagyon jól teszed hogy otthon maradsz! Én még GYEDen vagyok a kisfiammal, de ha dolgoznék, akkor biztos elmentem volna táppénzre ahogy kitört a vírus...
orsolyka
 
 


nyuszmusz82 és orsolyka, köszönöm a válaszaitokat! Annyira jól esik most a megerősítés, hogy jól teszem ha nem megyek vissza. Sajnos a főnököm egyáltalán nem megértő, mindent meg akar tenni, hogy vissza menjek dolgozni, de valahogy leharcolom vele.
lencsii20
 
 


@nyuszmusz82:
Nálunk van a Lidl-nek webshopja, így elég sokmindent be tudtam már szerezni onnan, mióta itthon vagyok. A kismama nadrágok hasban már kezdenek kényelmetlenek lenni. Míg más testrészeken passzolnak, pocakban annyira nem rugalmasak,mint gondoltam. A jeggingseknek pedig nekem túl alacsonyan kezdődik a has része, így mindig le akarnak csúszni. Sajnos én úgy látom, hamarosan mennek a szekrény aljára. A ruhák és felsők viszont nagyon jók, a terhesség végéig hordhatóak és a babaholmik is nagyon jók! Ezeket megéri ott venni, imádom őket. Jó vásárlást :-)
lencsii20
 
 


Én pont ma reggel voltam a Lidl-ben, kb mindenből vettem egyet-egyet, most ahogy felpróbáltam a rucikat, mind nagyon kényelmesnek tűnik. Főleg a kismama farmernek örülök, mert szinte csak szabadidő nadrágot hordtam eddig, már csak azok jöttek fel. A babacuccok is nagyon cukik, nagyon jó anyaguk van.
Lencsii, ne dolgozz most már, én 24 hetesen akkor is eljöttem volna melóból, ha nem írnak ki veszélyeztetettnek vagy nincs járvány.
Nem éri meg kockáztatni, dolgozunk még eleget nyugdíjig :-D
szilvia009
 
 


@szilvia009:
Én most a cicanadrágos korszakot élem, ha tehetem abban vagyok. Nekem is van farmer a Lidl-ből, de csak ilyen orvoshoz járkálós, egész napra nem tudom hordani, pedig ár-érték arányban hibátlan. Minőségben a H&M-hez hasonlítanám. A babaruhákat imádom onnan. Vettem máshonnan drágábbakat is, de mindenki mondta, hogy csak pénzkidobás, mert a babának mindegy, mit fog összepiszkolni. :D Úgyhogy marad a Lidl. Első babánál iszonyat nehéz visszafognom magam, egy egész bababoltot megvennék.

A munkával kapcsolatban igazad van, tényleg nem éri meg kockáztatni. Drága főnököm még holnapra egy telefonos időpontot is szervezett nekem a céges orvossal, hogy ő majd megmondja, hogy maradjak-e otthon. Természetesen ő nem szülész-nőgyógyász. Röhej. :roll:
Egyre inkább gondolkozok rajta, hogy szülés után áthelyeztetem magam..
Nekem összesen 16 hét lesz a szülési szabadságom
lencsii20
 
 


Hollandiában dolgozok, itt ennyi jár, viszont táppénzre a fizu 100%-át kapom, így nekem nem kérdés, hogy táppénzen szeretnék maradni. Ezt támogatják is a legtöbb helyen, csak az én főnököm ilyen idióta.
lencsii20
 
 


@lencsii20:
Amig nem volt járvány én turiban szedtem össze egy csomó jó minőségű babaholmit.
Sajnálom is hogy most nem tudok menni..
Ismerős a vásárlási láz, főleg első babánál de megnyugtatlak a másodiknál is előjön :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Ne is mondd, én is nagy turis voltam még a terhesség előtt. Fáj is a szívem, hogy nem tudok menni. :-D
lencsii20
 
 


Lencsi!
Tudom hogy nehéz mert olyan cukik a kis pöttöm ruhák, de vegyél pl 3-4 szebbet kimenősnek, a többi lehet "olcsóbb", egyszerűbb.
Hidd el hogy gyorsan nőnek a pindúrok, nekem is volt olyan hogy rá sem tudtam adni úgy kinőtte, aztán azért sajnálja az ember...

Nálam Bálintnál Micimackó meg zsiráf mánia volt, most Miki egeres holmikat vadászok :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Igyekszem megfogadni a tanácsod, meglátjuk, hogy sikerül. :-D
Mickey egeres cuccokat azt hiszem a h&m és a c&a oldalain láttam, annyira cukik.
lencsii20
 
 


@lencsii20:
Szerintem ha normális orvos, akkor egy nem szülész-nőgyógyász is azt fogja mondani, hogy maradj otthon. Reméljük ezt majd a főnököd is elfogadja. Otthonról nem tudsz esetleg dolgozni, nem olyan a munkád?
Én is szeretem a Lidlis cuccokat, de most nem éreztem akkora vásárlási lázat :D Kismama ruhám van elég, a babának meg még nem akarok vásárolni, mert egyelőre nincs hova pakolni

Viszont képzeljétek, tegnap voltam a cukorterhelésen, és a 120 perces érték magas lett, 8.14 :/ Úgyhogy most nekiállok diétázni... Nektek milyen lett az eredmény (aki túl van rajta)?
orsolyka
 
 


@orsolyka:
Én majd két hét múlva megyek...
A glükózt már megvettem.
Remélem nem járok úgy mint Bálintnál, épp hogy bennem maradt h le tudták venni a vért, utána jelentkezett is kifelé... :roll:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Lencsi be hagyd magad. Maradj itthon! A nogyogyi ott balatok nem tud kiirni vni olyan veszelyeztetett statuszba, h a fonokod ne kekeckedjen?!

Nalunk baba cucc es ruha ugyileg vegyes a helyzet. Ugye mar nem terveztem ujra babazni, igy sik terhes es baba cuccot eladtam, eladomanyoztam es kuselehteztem. Ruhaink vannak meg meg, de fiu ruhak. Igy majd egyszer kivaligatom az uniszexet belole es meglatjuk. Bar szerencsere tesomnal es tobb baratnomnel sok a lany, igy nem felek, raadasul can Pepco es Kik is a vilagon Azt sajnalom, h tegnap nem ertem oda Lidlbe reggel es delutanra semmibol se volt a meretembe :( :( :( Es mar multkor is igy jartam, pedig egy farmer es par polo nagyon kene, foleg a farmer....

Tenyleg kukist varo csajok :) nem kell vkinek fiu ruha?

Osolyka en jovo kedden tudom meg a vc eredmenyt. Igazabol mar meg van, de be kene mmennem erte es nem akarok ennyit rendelobe maszkalni, igy kivarom a keddet, akkor rendel a dokim es betelefonalok az eredmenyert. Az elozo terhessegemnel en is dietas cukros lettem, halisten inzulin nem kellett, bar ennek kulon sztorija van, h en sztem nem voltam cukros majd egyszer bepotyogom a sztorit mindenesetre van tapasztalatom, igy ha recept, otlet, tipp kell vagy kerdesed lenne, szolj nyugodtan

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
lilllus
 
 


@lilllus:
Engem rugdalózók érdekelnének.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nyuszmusz akkoe, ha eljutoknodaig, h felturjam a keszleteket, irok

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
lilllus
 
 


Sziasztok! Megtörtént a nagy beszélgetés a céges orvossal, mikor mondtam neki, hogy amúgy Leidenes is vagyok (heterozigóta),erre egyből mondta, hogy maradjak itthon. Sajnos ez nem kitalált panasz, ha legalább 2 napig ágynak dőlnék valami miatt, egyből el kellene kezdenem injekciózni magam vérhígítóval, amit nem szeretnék, míg nem muszáj.
El is küldte nekem emailben az indoklását, kockázatosnak ítélte a munkába való visszatérést, így ezzel együtt a főnökömnek nincs joga kötekedni.
Itthonról sajnos nem tudok dolgozni, így marad a táppénz. Még hétfőn megyek a nőgyógyászhoz, tőle is kérek új táppénzes papírt, így 2 orvossal már be vagyok védve. :) Igazából itt csak nagyon indokolt esetben írnak ki veszélyeztetett terhesnek, tehát folyamatosan bizonygatnom kell, hogy nem vagyok képes dolgozni. 15 hét van hátra, abban bízok, hogy a szülés közeledtével leszáll rólam a főnököm, végső esetben megyek a feletteséhez... Köszönöm, hogy bíztattok, nem hagyom magam! :)

Egyébként hétfőn megcsinálják nekem a cukorterhelést is. Hát.. Kicsit tartok tőle, remélem rendben lesz.
lencsii20
 
 


@lencsii20:
De jó hogy el tudtad intézni!
Lelkifurdid meg cseppet se legyen, te és a kis csepped egészsége az első!
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Köszönöm , úgy örülök neki :)
Nem érzem magam rosszul miatta, szerintem akkor lenne lelkiismeret furdalásom, ha vissza mennék.
lencsii20
 
 


Lányok itt a vég! :-D
Ma hajnali háromkor képes voltam a konyhában benyamnyogni egy zacskó Dunakavicsot :-D
Egyszerűen nem bírtam reggelig várni :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nyuszmusz, hat egeszsegedre

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
lilllus
 
 


@nyuszmusz82:
Mi az, hogy a glükózt már megvetted? Kell vennem valamit a cukorterhelésre? Csütörtökön megyek, de nem mondták, hogy vinnem kell valamit. Egyébként ennyire rossz íze van? Mindenkitől azt hallom, hogy borzasztó.
szilvia009
 
 


Itt Egerben meg kell venni magadnak.
A gyógyszertárban.
75g glükózt kell kérni.
Mondjuk én azt sztkba megyek.

Nem tudom ahová te mész ott adnak e.

Nem rossz az íze, inkább émelyítően édes.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ha nagyon nem bírod az édeset egy kis citromlevet lehet hozzá tenni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


@szilvia009:
Nekem ma volt a cukorterhelés. Én is tartottam tőle,mert már mindent hallottam, hogy milyen rossz, de kellemesen csalódtam. Nekem nem volt olyan rossz az íze és egyáltalán nem émelyegtem.
lencsii20
 
 


@lencsii20:
Akkor jó :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nalunk aki nem visz, anbak adnak, de citromot nem, meg ott 3 dl vizben oldjak fel. Nekem a dokim szokta javasolni, vegyem meg elore, fel liter vizmen oldjam fel, nyomjak bele egy egesz citrom levet es jol hutsem be. En mindharomnal igy csinaltam, igy nem veszes, de sokkolo mennyisegu az a cukor... Ma kaptam volna meg az en eredmenyem, de kepzeljetek, a doki nem tud belepni a felhobe, igy nem tudja megnezni, megkert, hogy menjek el erte, igy holnap ledz egy utam ujfent az Sztk-ba. Mondjuk mindegy, csak jo legyen az eredmeny

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
lilllus
 
 


Nekem is vinnem kellett a cukrot, és ott bekeverték. Lilllus eeszt-n nem tudod megnézni az eredményt? Akkor nem kell bemenni. Csak ügyfélkapu kell hozzá.
orsolyka
 
 


@lencsii20:
De jó, akkor így már reméljük nem akadékoskodik a főnököd!
orsolyka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: