Új privát üzeneted érkezett!

Hupsz, elküldte. Szóval van valami bevált dolog a mangéziumon kívül szerintetek? Ti használtok már az alváshoz szopipárnát? Már most úgy érzem, hogy sehogy sem kényelmes éjszaka, mi lesz itt később? :D
malna27
 
 


@malna27:
Szia!
Én imádtam a szopipárnát, főleg mikor nagy lesz a pocak nagyon jót lehet vele aludni :-D
Nekem elég volt a magnézium, de próbálj minnél többet pihenni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ez ilyenkor természetes, nyúlnak a méhszalagok.
nyuszmusz82
Eger
 
 

 
 

Én csak magnéziumot szedek erre, de változó hogy kinek melyik vàlik be. Nekem a magnerot az ami tuti jó.
Szopipárna tényleg szuper alváshoz, bár én is csak nagy pocakkal használtam, jelenleg még nem érzek semmi kényelmetlenséget
orsolyka
 
 


Sziasztok! Nekem nagyon fáj a derekam. Karácsonyra kaptam egy párnát a férjem től. Jelentősen enyhíti a kényelmetlenséget. Tegnap voltunk orvosnál. 6+6. Crl 7mm. Mostmár biztos hogy nem középidőben fogant. A tüneteim teljesen hullámzóak. Egész nap vannak de van enyhébb(ilyenkor jön a pára) és van durvább nap.A hasam nekem is fájdogál főleg esténként. Ti hogy álltok ezzel?
bmeulles
 
 


*para
bmeulles
 
 


@bmeulles:
Próbálj nem idegeskedni rajta.
Beszélgess a pocilakóval :-D
Nekem is nagyon hullámzó az émelygésem, tegnap tegnapelőtt nagyon rosszul voltam, ma (egyenlőre) semmi bajom.

Én inkább összevissza kívánok mindent édesre sósat vagy fordítva :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82: Én is megnéztem a kínai naptárat. Mindhárom gyerkőcömnél bevált. Remélem most sem lesz másképp.
:-D
bmeulles
 
 


@bmeulles:
Oké :-D
De az egészség a legfontosabb persze ;-)
A tesvérek? Fiúk, lányok?
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82: 2 fiú(14, 12 évesek) 1leányzó (5 éves)
bmeulles
 
 


Sziasztok!
Boldog új évet kívánok nektek és jó egészséget boldog pocaknövekedést :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! Boldog új évet kívánok és boldog babavárást kívánok mindenkinek! :) Én ma voltam dokinál (8+3 hetes vagyok), mimdenendben volt. Az ikrek jó nsgyot nőttek, az egyikük 1,8 cm, a másikuk pedig 1,9 cm, a koruknak megfelelő a méretük és a szívhangjuk. Ti hogy vagytok? :)
malna27
 
 


Bocsánat az elírásokért, nem figyeltem.
malna27
 
 


@malna27:
De jó! Már biztos látszik a pocakod :-D
Én ma voltam vérvételen mert a pajzsmirigyem alulműködik, remélem nem rosszabb a helyzet. Én 7+4 vagyok, enyhülnek a tüneteim, az ingerültséget leszámítva.
bmeulles
 
 


Á, csak kaja hasam van még, reggel viszonylag lapos és nap közben növekszik :) De tapadós ruhákat már nem. merek hordani a munkahelyemen, amíg nem tudják az emberek. És nadrágból is csak 2 van már, ami kényelmes :) Nekem is van egy kis pajzsmirigy alulműködésem, de nem vészes, eddig 3,5 volt a max TSH értékem.
malna27
 
 


Bocsi, elküldtem hamarabb. Szóval tavasz óta gyógyszert szedek rá és normalizálódott a helyzet. Remélem, hogy neked is rendben van, a 8. hét környékén szüksége van rá a babának. De attól se ijedj meg, ha fentebb ment az érték, mert beköszöntött a hideg idő.
malna27
 
 


Nekem 4,6 volt még mielőtt teherbe estem, de gyógyszert nem kaptam rá. A dokim csak szelént javasolt. Irigyellek, ha ikrekkel még nem látszik. Nekem már kifejezett formája van, mondjuk, sok albérlőm volt már :-D
bmeulles
 
 


Ne aggódj, 1-2 hét és utolérlek pocakban :) Hú, a 4,6 az elég sok, nem is értem, hogy miért nem írtak fel rá gyógyszert, teherbeeséshez 1-2 az ideális. Ráadásul ez nem is olyan gyógyszer, ami árthat, kizárólag pajzsmirigy hormont tartalmaz, az pedig van a szervezetünkben is. Nekem azért is fontos levinni, mert pl. iszonyatosan fázós típus vagyok és abban reménykedek, hogy ha lentebb viszik, akkor javulni fog (volt olyan ismerősöm, akinek szintén nem volt túl magas a TSH-ja, de levitték neki és 0,7-nél határozottan érezte, hogy nem olyan fázós). Mindenesetre, ha most is magasabb lesz 2-nél, akkor szerintem mindenképpen menj el egy endokrinológushoz!
malna27
 
 


@malna27:
De jó, nagyon ügyesen növekednek
Én 9+4 vagyok ma, rosszullétek sajnos nem múltak még el. Szerdán megyek dokihoz, izgulok... Ja hasam az semmi. Fogytam 3 kilót
orsolyka
 
 


Sziasztok!
Málna de jó :-D

Én kedden megyek uhra, akkor 9+2leszek.
Ha épp nem vagyok rosszul akkor eszek mindent összevissza...
Mérlegre még nem álltam :oops:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok. December 6.an volt az utolso mensim, mult heten penteken, a 29 napon pozitivat teszteltem. Egesz hetvegen emelyegtem, puffadtam es szurkalt a hasam, mara minden elmult es eleg sok folyasom van. Szerintetek ez rosszat jelent? Orvoshoz sajnis januar 22.re kaptam idopontot.Elore is koszonom a valaszokat!
szandi89
 
 


Szia!
Milyen színű a folyás? Ha színtelen ill normálhoz hasonló nem viszket meg ilyenek szerintem ne aggódj.
A hormonális változások miatt lehet.
De ha gondolod menj be egy gyógyszertárba, és kérj tanácsot.
Remélem tudtam segíteni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok,
Ma voltam ultrahangon, láttam a pindurkámat. A szívhang csodálatos volt!
Kilenc hetes és két napos terhes vagyok.
Picur 21mm.
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:
Jaj de jó
orsolyka
 
 


Sziasztok!
Gratulálok mindenkinek! Vigyor
Csatlakoznék hozzátok. Én a 10. hetet kezdtem meg.
Ma dokinál is voltam, minden rendben van, 27 mm-t mért.
Nagyon megkönnyebbültem, mert sajnos volt már két veszítésem, de azoknál még szívhang sem volt a 9. héten, szóval elég korán be is fejezték műtéttel.
Most abszolút bizakodó vagyok, de szerintem teljesen megnyugodni sosem fogok.
Szedek progeszteront, szerintem nekem ez sokat segített, hogy idáig eljussak.
szilvia009
 
 


@szilvia009:
Szia!
Gratulálok!
Jó egészséget kívánok!
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82: De szuper!
bmeulles
 
 


@szilvia009:
Gratulálok!
bmeulles
 
 


Ti gondolkoztatok már rajta, hogy hol csináltatjátok a 12. heti genetikai szűrést?
A dokim nem mondott erről semmit, és én is elfelejtettem rákérdezni.
Mert ugye számolni kell azzal is, hogy mikorra tudnak időpontot adni, szerintem lassan be kellene jelentkezni valahova.
szilvia009
 
 


Sziasztok, én is voltam ma dokinál, 10 hetes vagyok, 26 mm a baba
@szilvia009 akkor mi ugyanott tartunk! Igen, érdemes bejelentkezni szűrésre. Én kombinált tesztre megyek a Praxis rendelőbe, most próbálom hívni őket. Az fura hogy a dokid nem beszélt erről, mert nálunk szóba került, kaptam beutalót is, ha kórházban szeretném csináltatni.
orsolyka
 
 


@orsolyka: Az ultrahang.com oldalra gondolsz?

Nyuszmusz, Szilvi: Gratulálok! :)
malna27
 
 


@malna27:
Igen :) Már meg is van az időpont, 23-án megyek.
orsolyka
 
 


@orsolyka:
Gratulálok :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Most kértem én is időpontot egy helyi magándokitól kombinált szűrésre, 28-án megyek.
szilvia009
 
 


@szilvia009:
Mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Ahova én megyek, ott 35 ezer. 4D ultrahang + vérvizsgálat. Szerintem kb. ennyi lehet máshol is. Bár a pesti árakat nem negyon ismerem, én Szolnokon csináltatom.
szilvia009
 
 


Nekem 30ezer lesz az UH+vérvétel.
orsolyka
 
 


@szilvia009:
Én azt hallottam, hogy 12. heti ultrahangnál semmi értelme a 4D ultrahangnak még,csak később.
Én PanoramaPlus tesztet is csináltatok (bár a korom nem indulokolja, 30 alatt vagyok), így csak egy sima ultrahangra megyek (ha kapok beutalót a kórházba, akkor oda, de lehet, hogy magán úton csináltatom meg).
malna27
 
 


Sziasztok!
Pont ma kértem én is időpontot az Istenhegyi Géndiagnosztkiai centrumba,február 6-án kombinált teszt(uh+vérvétel) 41.000Ft!Nekem többen ajánlották azért választottam ezt.Egyébként tegnap voltam uh-n nálunk is minden rendben,viszont már nem dolgozhatok a vérzés miatt,szóval lassan telik az idő...
bibi88
 
 


@malna27:
Igen, ilyenkor még nem is csinálnak szerintem 4D-t. 18 hetesen már megnéztük úgy is, de még akkor is nagyon picike volt hozzá
orsolyka
 
 


Lehet, hogy akkor én értelmeztem félre, és csak sima uh lesz, de nekem úgy tűnt, hogy 4D-ről volt szó. Majd kiderül. Mondjuk nekem teljesen mindegy, csak rendben legyen minden.
szilvia009
 
 


Szia Bibi!
De jó :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék, ma voltam dokinál 7+2 heees, szivműködést mutat augusztus végére várható.
Második baba, már van egy 14 hónapos kisfiunk
Gratulálok mindenkinek
gigip
 
 


@gigip:
Szia!
Szintén gratulálok :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


@gigip:
Gratulálok! :)
malna27
 
 


@bibi88:
Örülök hogy jól vagytok! :-)
bmeulles
 
 


@gigip: gratulálok!
bmeulles
 
 


Sziasztok!
Nekem tegnap nagyon fájt a combtövemnél az ízületem, mint akinek izomláza van...
Meg a farkcsontomnál.
Elég kellemetlen volt.
Remélem hamarosan elmúlik.
Szerdán megyek a védőnőhöz, és megírjuk a kiskönyvet.

Mindenki jól van? :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Gratulálok mindenkinek, remélem mindenki jól van! :)
Én jól vagyok, holnap töltöm a 10. hetet és pénteken megyek ultrahangra, már alig várom, hogy láthassam a kis pöttyöket :)
malna27
 
 


@malna27:
Szia!
Elhiszem hogy várod ;-)

A 12 hetes uh február 4-én lesz az még olyan messze van :-(
nyuszmusz82
Eger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: