Új privát üzeneted érkezett!

Én 2 nappal az antibiotikum kúra után vissza estem vagy igazából ki se mentem a gyulladásból rendeaen. Próbálok túl élni

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Kitartás neked!!!
szanimanika
 
 


Tegnap újra megjártam a sürgősségit.
Nagy fájdalmaim vannak,éa azt hittem tegnap már szét reped a belem.
Összerúgtam a port a bevándorló sürgősségi kis köcsög dokival. Nem tetszett neki, hogy ott vagyok, munk@t adtam neki.. Mert Pécsen van a gasztrós dokim, mert Pécsre járok terhesgondozásra, akkor mi a szart keresek Mohácson.. Az egész osztály ezt hallgatta ahol rólam beszél. Élcelődik, tanakodik mi legyen.
Mikor oda jött felálltam éa monstam neki, ha kérdésw van azt nekem szegezze,és ne az egész osztálynak. Területileg ide tartozom. Elkezdett hápogni belevágni a szavamba. Rászóltam, hogy nem fejeztem be. Itt szültem, itt fogok szülni most is mivel a dokim nem vállal szülést. A háziorvosom is ide küld(ene) most is.
Hápog hápog.. Újra közöltem területileg ide tartozim. Köteles ellátni? Igen - akkor van még kérdése?!


A lényeg, hogy uh alapján rosszabodott a gyulladás több a folyadék, de labor szeri t nagyon picit esett a crp. Valószínűleg a baba nyomja a gyulladt részt azért van ilyen fájdalmam.
A baba jól van, nődoki szerint lába között volt a zaínór de ha tippelnie kellene lányt mondana. Szerinte lányos.
Újabb adag antibiotikumot kell szednem. Ez má a 4.doboz lesz.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 

 
 

@gina9:
Sajnos úgy látom most is meg kell járnod a hadak útját.Nem hiszem el,hogy egy régóta fenálló problémával ennyire nem tudnak mit kezdeni az orvosok és ennyire félvállról veszik.Esetleg kamilla teával,vagy valami gyógynövénnyel amit terhesen is lehet fogyasztani rásegíthetnél a gyulladás mérséklésére.Ha csak szinten lehetne tartani antibiotikum nélkül,már az is jó lenne.Ezek szerint a megérzésed is jó volt,hogy kislányotok lesz.Én ma megyek 18hetes uh-ra.
deiss
 
 


Sziasztok lányok! Hogy bírjátok ezt a meleget?Én alig kapok levegőt
Már jövő héttől ki akarom magam iratni, inkább így segitek majd be .
Ki hogy van?Ki megy legközelebb vizsgalatra?
szanimanika
 
 


@gina9:
Hogy vagy?Borzasztó, így meghurcolják az embert, mikor kiszolgáltatott helyzetben van. Igaz,hogy csak ne legyen beteg az ember,csak hát ezt hogy lehet kivédeni?!??
szanimanika
 
 


Sziasztok!


Szó szó, köszönöm javulgat de még nagyon nehezen és lassan.
Ma voltunk a nagy uh-n. Minden rendben, szokásosan 1 héttel kisebb. 218 g van saccolva. Neme továbbra is kérdőjel
Szeptember 8.-án kell mennem a köv uh-ra cukorterhelésre.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok!
Kivel Mizu?
szanimanika
 
 


Mi megvagyunk. Még nem 100% a belem de javulgat. Viszont ma azt hittem gitaütést kapok. A sürgősségi kis köcsög doki múltkor teljesáron írta fel a gyógyszerem amit javaslatra szedek.. 720 ft helyett 7200ft..
Ma beszéltem a munkahelyemmel. Februárban tölti húgi a 3 utána kellett volna vissza mennem. Ma bejelentettem, hogy újra terhes vagyok. Most azt tanácsolták gyes mellett vetessem tápra magam és így többet kapok szülésig.
Nagyobbik lányommal szenvedünk, szegényemnek kijött az atópiás ekcémája és nem jövök rá mitől. Nagyon csúnya 1-1 kiütése és most valami kencét kell találnom. Nem szeretném szteroidossal kenni mint kisebb korában.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Szegénykém, téged tényleg még az ág is húz....Kitartást neked!
Mikorra vagy kiírva amúgy?
szanimanika
 
 


@szanimanika:
Úgy ahogy mondod.. Még az ág is.. De én világ életemben ilyen peches voltam.
December 26, de ugye ez majd menet közben alakul a program csm dátuma

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok!

Mi a nagy helyzet lányok? Jól van mindenki?

Nálunk a csajok benyaltak valamit. Tegnap folyt az orruk ma már lázasak voltak.
Gyanítom szombaton szedtek valamit össze. Falunapra kellett mennünk, nem akartam, de itt az a szokás ilyenkor az ovis szülők sütnek és a befolyó összegből mennek kirándulni a gyerekek egész évben.


Én jól vagyok, végre elmúlt a bélgyulladás. Ma intéztem a tápra vételt, miután a munkahelyem javasolta. Többwt kapok még is szülésig.

Pocakmanó jól van, egyre intenzívebb, most már kívűlről is lehet érezni, igaz még nem olyan erősen.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Jó hír,hogy jobban vagy!

Úgy hallottam a gyerekek által “kitenyésztett” betegségek a leg brutálisabbak!
Tök jó kezdeményezésnek tartom ezt a sütis dolgot,csak hát a hosszú idejű közösségtől való korlátozás szerintem csökkentette az ellenálló képességet.
szanimanika
 
 


@gina9:
Örülök hogy most jól vagy!
Én két napja nem is tudom hogy fejezzem ki magam...lázadó állapotbsn vagyok.Idegesít,frusztrál hogy megváltozott a fizikális állapotom.Fújtatok,nem bírok már most rendesen hajolni,feszít a hasam.Újabban a baba akkor kezd ez bugyborékolni,amikor én aludni térek és most valahogy zavar.Olyan,mintha gyomrom is rezegne tőle és így nem bírok aludni.Pedig még szerencsém van,mert nincs gyakori vizelési ingerem és nem piszkálja a hólyagom sem.Mégis úgy érzem már most magam,mint egy ámbrás cet.Utálom hogy most így érzek.Ilyen érzelmi hullámom eddig még nem volt és nem is hiányoltam.Lehet a diéta is rátesz.Hiányzik már nagyon,hogy egy jóízűt tudjak enni.
Az elmúlt napokban megvettük a kiságyat és a kezdő babaruha szettet meg a téli overálokat.Védőnőm javasolta,hogy mielőbb szerezzük be a babadolgokat,mert nem tudni mit hoz a covid még...
Babakocsival vagyok most gondban,mert amit kinéztem eddig,azok már nem kaphatóak.Újszülött kortól használható sport babakocsit szeretnék,ami nem kis kerekű,max elől és csatlakoztatható hozzá autós hordozó.
Tippeket szívesen fogadok!
Van aki már vásárolgat?És akit már nem hagy aludni a bébi?
deiss
 
 


@deiss:
Mi is hétvégén vettük meg a baba szobát,az alap baba textiliákat illetve berendeltem egy kezdő baba ruha csomagot (macis overallal ),hogy legyen miben hazahozni őket és az első pár hónapban kitartson.Van egy két Mini darabon,ha nagyon picik lennének..Már elkezdtük kipakolni a “kondi szobát”,hogy baba szoba legyen,nehéz a sok l”lomot” elhelyezni egy kamra nélküli társasházi lakásban (74nm)
Én thule verdát néztem amibe vehető Mózes meg adapterrel sokféle baby-hordó becsatolható..mondanom sem kell 2-3 iker babakocsin kívül nincs több egyik boltban sem ,így be kell érnem az egyszemélyes lechcekkolasaval és majd le rendelek netről mindent
Nálam ugyan ez a helyzetén úgy érzem magam mint egy rozmár,akinél lassan eljön az állapot,hogy másnak kell majd forgatnia...fújtatok,nem bírok,ezért a testedzés szóba sem jöhet (amúgy is két babával félek tőle,hogy megrövíditeni a lehetséges benttöltött időt ) a csípőm szét megy...a gyomorsav miatt lehetnék egy alien,mert folyamatosan mar mindenemNah de ennyit a panaszkodásról
szanimanika
 
 


Nekem pierre cardin van 3:1 nem veszek új kocsit. Szürke így ha fiú ha lány passzol. Bár én továbbra is tartom, hogy lány
Én most nem panaszkodom. Nincs gyomorsavam, eddig 1 kezemen megtudom számolni hányszor volt.
A vérnyomásomat nagyjából kordában tartom.
Az egyedüli 2 dolog ami zavar az az állandó izomgörcs. Marokszámra szedem néha napján a magnéziumot. A másik, a lábam. A viszerek. Rettentő csúnya lett a lábam, főleg a bal ami a problémás lábam (több inszallagszakadásom volt már)
Még mindig nem vagyok kívánós.
Nekem nagyjából fix időpontokban jelentkezik a baba.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Na és közben elküldte..
Most már férjem is elkezdte érezni a babát. Én nem vásárolgatok még a babának igazából így, hogy nem tudjuk a nemét felesleges.. Téli cuccunk meg megvan szintén unisex. Nem parázom túl ezt az újabb korona vírus témát sem.
Az egyedüli amit vadászok az a kisebbikemnek bugyi. Itt az ovi mindjárt és 2.5 évesen elkezdi. De sehol nem találok a kis seggére valót ami ne esne le róla.

Tegnap bővült a családunk. Férjem hozott egy 6 hónapos bak kecskét

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Azt elfelejtettem kérdezni ki mikor megy a következő vizsgálatra?

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok,

Ki hogy van ma? Én rettenetesen alszom mostanában.
Mi tegnap voltunk vizsgálaton.A fiúk jól vannak,fejlődèsük megtartott,viszont van egy 1.fokú retardació,ami 30% különbséget jelent az esetunkben(szerencsére egészségesnek látják őket)
szanimanika
 
 


@szanimanika:
Ikreknél szerintem ez teljesen rendben. Az egyik mindig erősebb,nagyobb.


Cukorterhelés kinek mikor lesz? Én holnap megyek védőnőhőz, 8.án meg cukorterhelés labor uh.

Az elmúlt 2 napban én sem alszom valami jól. Éjjel rengeteget járok pisilni

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Szia,Te hogy bírod a növekvő pocakkal a bővülő család ellátását?Minden tiszteletem a tied,hogy így helyt àllsz.Én már egy 2-3 órás talpon levést megérzek és utána pihennem kell
szanimanika
 
 


@szanimanika:
Leszámítva az izomgörcsöt amúgy tök jól, annyi ha többet csinálok akkor hamarabb kimegy belőlem a magnézium.. Teljesen más mint az első kettő terhességem. Energikusabb is vagyok. Nem fáradok ki olyan hamar. Ellenben minden du röfögök 2 órát
Lányoknál nem sok mindent tudtam csinálni mert vagy véreztem vagy méhgörcseim voltak. Itt ugye ez most nincs.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


23.hét és csak 3 kg az eddig hízásom

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok Lányok
Jol volt titeket olvasni, már rég jelentkeztunk
En szerdan töltöm a 24.hetet, es kb ugyanugy erzem magam mint Ti A hasam kb egy gorogdinnyere hasonlit( ez este nap vegen , jol bekajaltan)..Hat a mozgas...nehezkes..Setalni nem nagyon tusok, mert kb 200.meter utan elkezd szurni a hasam..Sokszor fujtatok mar en is, párom.meg vigyorog..Ő azt hiszi csak megjatszom magam, vagy elhagyom magam, foggalma nincs, mi.megy ilyenkor végbe egy nő testeben..A gyomorsav kb egy hete nalam is megjelent..Van hogy kaja er a torkomhoz, es mar tüzet tudnek okadni..Vagy volt.mar olyan is h a gyomromat a mellkasomban ereztem, alig kaptam levegot...Nalam a pisilesmizéria mindennapos..A kis babukam kiberelte maganak a holyagom, es egesz nap rajta csucsul, ejszakara meg fentebb vandorol, legalabb hagy aludniViszont reggel ő ébreszt, már amilyen napja van, mert van amikor lusti...En eddig 5 kilot hiztam..
Szeptember 9-en megyek a terheleses vizsgalatra, es ultrahangra is..jo kis kaland lesz
Nekunk ABC Design babakocsi van, a heten erkezett meg, jo volt egy kicsit tologatni..
Hordozot vettuk meg, meg babaruhakat..
Most költözünk.majd, ugyhogy a legtöbb dolgot mi ezutan fogjuk beszerezni
Nektek lesz legzesfigyelotok? En nagyon gondolkodom rajta, de még nem döntöttünk.
lispa1217
 
 


@lispa1217:
Én bevallom nekem egyiknél se volt légzésfigyelő és most sem lesz.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok!

Ki hogy van?

2.napja takarék üzemmódban próbálok létezni. Vasárnap szerintem sok volt, hogy egész délelőtt álltam a konyhában. Délután alig bírtam menni, felkelni ha végre leültem mert annyira fájt a hasam alja. Nem görcs inkább húzódik minden nagyon lefelé. Az esti alvás pihenés segített, de ma is akármennyire próbáltam lightosan tenni venni mert azért nem tudok egész nap heverészni akkor is elkezdett fájni.
Holnap cukorterhelés uh.. Igazából aggódom,mert ez kimondottan az utolsó trimeszterben volt a lányoknál attól meg még messze vagyunk.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Hivatalosan is biztos, hogy újabb kislány érkezik hozzánk.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Szia,gratulálok nektek!Akkor nálatok nő hatalom van az tutti!
És keszenálltok az újabb baby re?
Én a fiúkkal ma voltam vizsgálaton,mindenki jól van,szépen növögetnek!
A:1063g,B:1345gA doki azt mondta,ha már most megszületnének életben maradnának.2 hét múlva kapok tüdőérlelő szurit,biztos ami biztos alapon,ha hamarabb jönnének.
A baba egeszsegcsomagon (pelus,krémek..)kívül már minden megvan vagy már úton van hozzánk.
szanimanika
 
 


Szanimanika,szép nagyok már a babák!Megnyugtató hogy már ilyen jók az esélyek!Hanyadik hétben vagy most?
Gina9,gratulálok a kiscsajhoz!Szuperjó hogy most ilyen jól viseled a várandósságot és nincs semmi gond!
Lispa1217,sosem volt l
deiss
 
 


Újra..sosem volt légzésfigyelőm és most sem lesz.Vagyis én magam leszek az!
Én még dolgozom.Egyelőre még jól bírom.A fizikai munkát bírom egyre nehezebben.Ez alatt a házimunkát értem és a kerti ténykedést.Úgy örülök,hogy nem emeletes házban lakunk!
Szülőire mentem hétfőn,a harmadikon volt az osztélyterem.Mire felértem,azt se tudtam hol vegyem a levegőt,a fülemen vagy a s€ggemen.
Babónak még nem vettünk meg mindent és most nem is fogunk venni,mert megint veszélybe került férjem munkája a covid miatt.Már okyan elegem van ebből a vírusból,hogy csak na...
deiss
 
 


Sziasztok!

Nekem mára lett egy fincsi inygyulladásom
Dokim amúgy annyit mondott, hogy pihenjek többet, zárt vagyok, de lehet vannak összenővések megint.
Csak ez a pihenjek többet.. Oké. Elkezdődött az ovi, hizni vinni kell őket. Főzni ugyan úgy kell takarítani mosni. Még ha nem is én látom most el az állatokat reggel, vagy hogy este se.. És minden du alszok, vagy ledőlök...na akkor miből vegyek még vissza? A gyerekekkel is kell foglalkozni.

Deiss én nem rég tettem el a málna és ribizli mellé még szilva és barack lekvárt. A fagyasztó is tele málnával szilvával, tökkel cukkinivel, paradicsommal. Még almát akarok eltenni.
Komolyan ha kitör az apokalipszis mind túl éljük lekvárral

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Én is igyekszem visszafogni magam.Bár mivel a testem jelez,így könnyebb is.Én csak néhány üveg lekvárt tettem el és kovászos uborkát.Főzés terén nekem most bőven elég,hogy magamra külön kell főznöm terhességi diabétesz miatt.Szerintem jól csinálod a pihenést,ahogy leírtad.Az nagyon jó,hogy le tudsz pihenni napközben is!Én képtelen vagyok nappal aludni.Állandóan jár az agyam,hogy mit kell még csinálni.Hamarosan itt az ősz.Akkor már kevesebb munka lesz a kertben és ha sokat esik,akkir pláne és akkor még több lesz a pihi.Pont jókor!
deiss
 
 


Sziasztok lányok,
Kivel mi újság?Hogy bírjátok a frontokat,növekvő babyket és az alvatlanságot(ha van ilyen)?
Mi ma megyünk dokihoz,már lesz Tüdő érlelő szuri,biztos ami biztos alapon.Már csak két hét kb (32.hétig)hogy a babák elég jó eséllyel indulhassonak idekint,ha véletlen beindulna a szülés idő előtt.Egyre kevesebbet tudok aludni a gyomorsav és a kényelmetlenség miatt.
szanimanika
 
 


@szanimanika:
Szia!

Nekem hetente van 1 éjszakám ami kegyetlen szar, de amúgy leszámítva 1-1 pisit vagy izomgörcsöt jól alszom. Még mindig alszok minden du
Viszont múlthéten végig fájt a fejem, magas volt a vérnyomásom a front miatt.
Savam nagyon ritkán van, viszont a bal lábam rettenetesen ronda a visszértől. Holnap érkezik a 2 kompressziós harisnya. Bokától térdig hajszálerek de kb majdhogynem fekete a lábam miatta. Térdtől combhajlatig meg a kisujjnyi tágulat a másik bajom ami első terhességnél alakult ki, hogy a forgómnál nyomódik 1 ideg.. Na az kegyetlen. Ilyenkor majdnem összebicsaklom.
Sokat húzódik belül a hasam, sokszor fáj ahogy mocorog a baba, biztos vagyok benne, hogy van összenövésem.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok
Kórházban vagyok. A héten megint bélgyulladásom lett. Ma hajnalban elkezdtem vérezni. Az okát nem találják,abba is maradt a vérzés. Ettől függetlenül maradnom kell. A baba jól van, de 27 helyett 25 hetesnek felel meg. Ugye alapból 1 héttel kisebb mindig. Most viszont nem üti meg kereken a 800g sem az 1 kg helyett.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Jajj Gina!Borzasztóan sajnálom!Nem hiszem el,hogy nem képesek kitalálni már valamit!Meddig kell bent maradnod?Kitartást és jobbulást kívánok!
deiss
 
 


@gina9:
Kitartás Gina! A kórházban jó kezekben vagy,bármi van azonnal ott a segítség!
Még húzd ki egy kicsit,legalább 32 hét és akkor tutti minden rendben lesz! Esetleg kérdezz rá tüdő érlelő injekcióra( én az ikrek miatt kaptam),hogyha hamarabb jönne a baba minél jobban készen álljon a világra. Bár ez csak tipp,mert nem írtad,hogy koraszülés fenyegetne..
szanimanika
 
 


Teljesen zárt vagyok, nincs lepény leválásra sem utaló jel szerencsére a lepény nincs mélyen. Szerintem mivel nem sikerül 2 napja normálisan wcre mennem bár nem erőlködöm.. Elpattant 1 ér. Mindenesetre megakarták magyarázni lehet nem is hüvelyből véreztem hanem végbélből.. Mondtam azért ennyire hülyének már ne akarjanak nézni mikor 1; "rutinos" bélgyulladásos vagyok. 2; ez már a 3.terhességem és első 2nél sokat véreztem..
Még nem tudom, de remélem ha nincs baj akkor a protokol 3 nap.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok
Este túl nagy volt a vigyor az arcomon, hogy 2 nap eseménytelenség után ma délután haza mehetek.
Vizit után 2 órával elmentem wcre. Megint elkezdtem vérezni.. 3110 lett pikk pakk a méhszáj, vagyis külső és a középső méhszáj kinyílt. Minden görcs nélkül. Nyákdugó se volt csak sima vér.
Szóval most nem tudok többet mint, hogy maradnom kell, ha bármi van kapom a tüdőérlelőt és átszállítanak Pécsre mert ott van PIC osztály.

Otthon bár férjem mindent megtud oldalni káosz van, a lányokat nagyon megviseli, hogy távol vagyok. A hülye covid miatt 100% látogatási tilalom, csomagot is csak a portán lehet leandi.
Baj van az egyik kecskémmel is, félő elfog pusztulni

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
De ugye nem fogsz még szülni?Ez mind a bélbetegséged miatt lehet?Nem is tudom ebben a helyzetben lehetséges e nyugodtnak maradni,hiszen a stressz sem tesz jót.Írj hogy mi van veletek!Sok erőt küldök!
deiss
 
 


@deiss:
Igazából nem tudják. Eddig nem volt semmi, se 1 pici vérzés vagy méhgörcs mint a lányoknál. Progeszteron se kellett mint anno a lányoknál.
Eddig a házasélet se okozott gondot. Értetlenül állok minden előtt. Eddig mindent tudtam csinálni gond nélkül.
Tüdőérlelőt csak akkor adnak ha görcsölök, vagy van valami
csak hogy nem görcsölök, ellenben egész du nyomott a méhszájam meg szúrkált. A vérzés abba maradt, így nem is akartam farkast kiálltani. Most vizitnél jeleztem, kérdezte a doki nézzem e meg, mondtam nem szeretném ha feleslegesen turkálnának, ő is jelezte hogy nem szeretne nehogy nagyobb baj legyen. De így ha azt veszem bármikor beindulhat minden nélkül, hisz tegnap se görcsöltem mikor pillanatok alatt kinyíltam.. Mi lesz ha baj van és ugye nem adnak tüdőérlelőt?!
Lióra amúgy nagyon aktív. Folyamat ugrabugrál rúgdos.

Nagyon elvagyok keseredve és nagyon hiányoznak a gyerekeim

Amúgy 2 ágyas szobában vagyok saját fürdővel egy jó szobatárssal. Bár a szembe szomszédot tervezem megcsapkodni mert folyamat bebassza az ajtót mint egy bunkó paraszt.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Lióra?Ezt a nevet még sosem hallottam.Különleges név egy különleges kislánynak.Tulajdonképpen most mire várnak?Hogy beinduljon a szülés?Hogy nem lehet tudni honnan jön a vérzés?Ezek nekem olyan fura dolgok...
Egy jó szobatárs nagy szerencse.Jó társaságban az idő is jobban telik.
Hanyadik hétben vagy most?
deiss
 
 


Vasárnap mire beértem elmentem még a recepción pisilni akkor még volt minimális vér. Mire a nődokihoz kerültem ő semmit se látott. Nézett kacsával, kézzel hüvelyi majd hasi uhval. Akkor 100% határozottan kijelentette zárt vagyok, lepény is jó. Sőt hülyének nézett, hogy biztosan végbélből véreztem.. Annyira felcseszte az agyam, hogy kerek perec megmondtam neki ne nézzem ennyire hülyének. Ezt viziteken is szerették a társaságnak kihangsúlyozni, hogy lehet benéztem honnan jött a vér..
Tegnap a főorvos volt ügyeletben mikor elkezdtem vérezni. Megvizsgált majd felkiálltott TÉNYLEG HÜVELYI VÉRZÉS!

Ekkor széttártam a karom és közöltem, hogy lehet nem vagyok orvos, de azért annyira hülye se vagyok, hogy ne tudnám megkülönböztetni honnan vérzek.
Szóval a vér egyértelműen tágulásos vérzés volt mint kiderült. Ami kb 3 perc alatt történt minden fájdalom görcs nélkül enyhe erőlködésre..
Azért kell maradnom mert ha beindul valami megtudják állítani vagy ha nem sikerül akkor helyben legyünk biztos kézben. 27.+3 hét tehát baromi korai lenne még.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Anno nekem az idő előtti burokrepedést kellett bebizonyítanom,mert csak szivárgott a víz,viszont vizsgálat alatt nem jött semmi csak időnként.Megmagyarázták,h valójában bepisiltem,csak nem éreztem.Akkor mondtam én is azt,h vagyok már annyira szobatiszta,h érezzem h pisiltem vagy sem.Közöltem,h márpedig én innen haza nem megyek,amíg elfogadható választ nem kapok arra,h ha szerintük nem magzatvíz szivárog,akkor mi.Fél óra múlva már szülőszobán kaptam a tüdőérlelőt....Jól tud esni az embernek,h simán hülyének nézik!Jó,biztos vannak negatív tapasztalatok is mögötte.Kapsz legalább magnéziumot,vagy valamit?Gondolom ha haza is engednek,szigorú fekvés lesz.Kitartás!Jó lenne még ráhúzni egy hónapot legalább!
deiss
 
 


@gina9:
Sajnálom Gina,sok sok kitartást neked!
Nagyszerű,hogy a dokik így állnak a dologhoz..
szanimanika
 
 


@deiss:
Igen azt esdig is magas dózisban szedtem. 4x2 de van mikor többet.

Hát komolyan mondom iszonyat megalázó tud lenni mikor így hülyének nézik az embert.. Rendesen várom a vasárnap ügyeletben lévő dokit, hogy az arcába vághassam, hogy na ki a hülye bammeg?

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Szia!Hogy vagytok?
deiss
 
 


@deiss:
Ma nem túl fényesen.
Reggelre leesett a cukrom a csodálatos kórházi menűtől. Botrányos amit itt adnak. Férjem meg csak ma tudott bejönni, a büfébe hiába megyek le, vagy csak édes van vagy megint csak fehérlisztes szendó, amiből megint csak nem célszerű sokat ennem..
A vérnyomásom az egekben, érzem ezt az időt. Már másodszor van migrénem mióta bent vagyok.
Ma kb a nap 3/4 eddig átaludtam.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Hát lányok úgy fest addig kell maradnom amíg a fenyegető koraszülés fenáll ergo végig..

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Micsoda??Hogy érzed most magad drága?Család hogy fogadta?Azért ez még hosszú idő...
deiss
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: