Új privát üzeneted érkezett!

@kismano20:
Köszönöm szépen, aranyos vagy (:
tkini
 
 


@deiss,május 21:) csak nem fogalmaztam érthetően:p
szanimanika
 
 


Ejj hova tűnt mindenki?!
szanimanika
 
 

 
 

Én kihasználtam, hogy ma nincs hányingerem és főztem egy jót, meg takaríttam, most meg filmezek. (kitudja holnap mi lesz.. )
nokli
 
 


Takarítottam*
nokli
 
 


@nokli:
Mázlista :lol: teljesen kikészít az undooooor.
Holnap fél 5re megyek dokihoz, nagyon izgulok whááá 8-)
kismano20
 
 


@kismano20:
Mindenképp írd majd meg mi volt:)
szanimanika
 
 


@nokli:
Akkor ez egy produktív nap volt
szanimanika
 
 


@kismano20:
Hát azt hiszem meg fogom szívni ezt a marhanagy jókedvet... Valahogy olyan érzésem van, mint amikor olyan jókedvem van, hogy utána tuti sírás lesz! Picit amúgy nekem is van undor, de egyáltalán nem olyan erős mint ezelőtti pár napban. Na akkor holnap izgulunk!!

szanimanika:Mindenképpen produktívabb, mint az előzőek.
nokli
 
 


Velem minden okés,kivéve ezt a mindjárt megjön érzést..Tegnap egy pár masodpercre olyan vokt,mint amikor tényleg megjön...a frászt hozta rám..Szedem a magneziumot,de ha mar mondjuk 1 nap nem veszem be,akkor egyböl megint elkezdem érezni a hasam alját...ma reggel eszrevettem hogy a hatamon ilyen kis pici piros pöttyök vannak,mint a pattanas..Hányinger nálam továbnra se nagyon van,csak étvágytalanság..Lefoglaltam 22.ére az idopontot 9.45re kell majd mennem..
Holnap töltöm be a 8.hetet.Pont ma olvastam,hogy ilyenkor már vannak kis rángó mozgásai
Kismano20 Gondolok majd rad,irj mindenképp
lispa1217
 
 


@lispa1217:
Nem lesz baj! Bízni kell!!
nokli
 
 


Én jól vagyok, bár elég ideges. El kellett mondanom a főnökömnek, hogy mi a helyzet, mivel megkaptam a papírokat a hétfői újrakezdéshez a munkahelytől, és az egyik papíron konkrétan ott van, hogy terhesen tilos bemenni dolgozni, amíg a kormány úgy nem határoz . Így nem volt más választásom, mint felhívni. Emailben is elküldtem neki a biztonság kedvéért. Alapvetően jól fogadta, bár aggódom, hogy így célkeresztbe kerültem most a cégnél, egy esetleges leépítésnél. Ugye kapom az államtól a 80%os fizetést, igy, hogy nem szabad dolgozni a vírus alatt, de ez azt is jelenti, hogy ami az itteni gyesnek felel meg, az abból lesz majd számolva..Ha csak a 18.hetig nem mehetek vissza. (18-24.heti fizetésből számolják ki) Így azért sokkal kevesebbet fogok kapni. De hát még mindig jobb, mintha leépítenének (ami nagyon remélem, nem következik be). Kb ennyi történt velem ma.. Fantasztikus napom van!!
nokli
 
 


Sziasztok Lányok! Ne haragudjatok, hogy eltüntem, de most is sírva írom ezeket a sorokat. Sokat gondolkodtam, hogy megírjam e Nektek ezt üzit, de úgy gondolom, hogy mivel én nyitottam ezt a topikot, megírom, ezzel ezt a fórumot is "beszennyezve". Ezért előre is bocsánatot kérek. De akartam eltűnni búcsú nélkül.

Kedden voltam dokinál, aki hosszas vizsgálat után közölte, hogy nem talál szívműködést a babánál. Azt mondta ne bánjam (köszi b+), mert valószínű, hogy beteg lett volna, mert nagyon picike volt, csak 6 mm. Szerinte génhiba. Most az van, hogy kell várnom keddtől számítva 10 napot, hátha beindul a természetes folyamat (vetélés), ha nem akkor 22-én műszeresen befejezi a terhességemet. Hát ennyi volt. :(

A legszörnyűbb, hogy itthon vagyok tök egyedül (párom dolgozik) és azt várom, hogy elvetéljek. Borzasztó. Nem tudom elfogadni, feldolgozni. Eddig azért imádkoztam, hogy ne vérezzek, most meg azért kell, hogy igen. Leírhatatlan fájdalom van bennem.

Sajnos valahogy túl kell jutnom ezen és elengedni Őt. :( De most azt érzem, nem fog menni. :(

Ne haragudjatok, hogy leirtam.

Nokli, kismano20, lispa1217, deiss minden jót kívánok Nektek. És szívből drukkolok, hogy egyikőtökkel se történjen meg, ami velem és gyönyörű egészséges babákat szüljetek!!!!! Vigyázzatok magatokra és továbbra is biztassátok, szeressétek egymást.

Ölellek Benneteket! Reni

Reni
nutita
 
 


@nutita:
Nagyon nagyon sajnálom... Hát most megsirattalak... Észrevettem, hogy eltűntél, de reméltem, hogy nincs semmi gond. Sajnos pontosan tudom, min mész keresztül, tudom mit érzel most, hogy mostmár csak legyél túl rajta. Nagyon sajnálom, hogy ezt át kell éld. Egyedül az idő fog segíteni az elengedésben. Ne vedd fel az orvos megjegyzését, nem érti, nem tudja átérezni, min mész át. Nyugtatni próbálnak, még ha rossz formában is. Sajnos nagyon sokszor rossz formában. Nagyon sok ölelést küldök neked és erőt! Hogy haragudnánk, hogy leírtad? Ne is gondolj ilyenre. köszönjük, Ha bármiben segíthetek neked, nyugodtan keress meg.
nokli
 
 


Köszönjük, hogy megismertünk, még ha csak a neten is, ja szeretnél beszélgetni,
nokli
 
 


Biztos vagyok benne, hogy mindannyian szívesen beszélgetünk veled.
nokli
 
 


@nutita:
Nagyon nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
kismano20
 
 


@nutita:
Nagyon sajnálom nutita! Sok ölelést és erőt neked!
szanimanika
 
 


@nutita:
Nagyon sajnálom,még a könnyem is kicsordult Sok erőt kívánok Neked
lispa1217
 
 


Nagyon sajnálom. :( Sok erőt kívánok!!!
tkini
 
 


Kismano20 Mi volt a dokinál?
lispa1217
 
 


@nutita:
Nagyon sajnálom ami történt!Csak pislogok komolyan mondom.Légy erős!Köszönöm hogy ismerhettelek!A legjobbakat kívánom neked a jövőre nézve!
deiss
 
 


@lispa1217:
Minden rendben van :-) azt mondta nagyon sokat nőtt és ez látszik az uh képen is, nem mondott méreteket, nem saccolta meg a korát sem, csak azt mondta, hogy még van mindene, látszanak a végtagjai, a szemei is. Kihangosította a szívverését... Óhh Istenem annyira jó volt hallani. Nagyon boldog vagyok. Naptár szerint 9 (+4 nap) hetes vagyok, és hétfőn mennem kell genetikai ultrahangra, szerintetek ez nem korai még? Persze örülök neki, hogy megnézik, csak nehogy korai legyen. Annyira féltem, hogy nem lesz elég nagy, mivel a folyamatos rosszullét miatt alig eszem, de ez egy kis csoda :-) kezd formája lenni, felhőtlenül boldog vagyok.
kismano20
 
 


@kismano20:
Jaaaj nagyon örülök
A genetika ultrahangot én ugy tudom hogy a 11-13 héten szokták csinálni..És a legjobb a 12-13 héten..Ügyes,erős babukád van
lispa1217
 
 


@kismano20:
Ez nagyon jó hír!!!!!!!örülok nektek nagyon. Lehet a te babad hamarabb fogant és már olyan fejlettségi szinten van,hogy meg lehet csinálni:)
Engem a genetikai Uh-ra 12+1 re hívtak vissza!
szanimanika
 
 


@kismano20:
Nem töltöd fel a képet?
szanimanika
 
 


kismano20
 
 


@kismano20:
Nagyon cuki:) és tényleg nagy!Fiú vagy lány?(tudom hogy meg nem látszik,de mi a megérzés?)
szanimanika
 
 


Nagyon nagyon szeretném, hogy ha kisfiú lenne, természetesen kislánynak is nagyon örülök. :-D
kismano20
 
 


@kismano20:
Neked szokott lenni mindjárt megjön érzésed? Engem most ez idegesít..Ha nem veszem.be a magneziumot ,előjön
lispa1217
 
 


@lispa1217:
Igen szokott lenni, néha szurkálás, néha kisebb görcsölés, de külön nem veszek be rá semmit, napi 1 jutavit magnézium +b6 - ot szedek, ezt minden este. Emellett napi 1 jutavit terhesvitamin, ezen felül semmit.
kismano20
 
 


@kismano20:
De jó!! Nagyon örülök, hogy minden rendben!
nokli
 
 


Mi újság Csajok?
Én úgy keltem hogy álmos vvagyok,pedig aludtam egy laza 12 orat..A mellfájdalmon kìvüll tegnap óta elöjött a mellbimbó fájdalmam is..fanrasztikus érzés
lispa1217
 
 


Sziasztok!
Jah csak ez az állandó fáradtság ne lenne!de már nem tudom eldönteni,hogy a frontok okozzák vagy a babák.Nekem ami majdnem állandó tünet lett az a has feszülése,nyilalása.Éjdzaka van hogy felkelek rá de gyors pisi és visszatérek ájulásos-mélyalvásba.
szanimanika
 
 


@szanimanika: Ne is mondd ezt a hasszurkálás és feszülést..Nekem még enyhe mindjárt megjön érzés is társul hozzá..Eddig nem volt ennyire gyakori,de most a 7dik héttől mindennapos,és ha nem veszek be magnéziumot,akkor fooyamatosan erzem a hasam
lispa1217
 
 


Én még fel sem keltem. Kemény... Már szégyellem magam. Öklendezős reggelem van. Nem megy semmi. Mindentől jön az inger. A holnapi ultrahangről álmodtam (rémálom), hogy fel kellett feküdni, jött a nő, aztán mindig vmi mást csinált, de soha nem jutott el odáig, hogy végre csinálja. Aztán jött pár másik valaki, ott beszélgettek, aztán bejött vmi kirándulós csapat (????) a szobába. És ott már kiakadtam és kiderült, hogy valami csalók és nem lesz ultrahang.
nokli
 
 


Ja és a holnapi ultrahanghoz kell legyen egy pozitív tesztnek, úgyhogy reggel előttem
nokli
 
 


*ellőttem egyet amin nagyítóval látszik a csík...
nokli
 
 


Szed valaki itt Femibion?? Van esetleg valahol leírása, miből mennyit tartalmaz pontosan? Nem találok konkrétat sehol.
nokli
 
 


Én szedek, majd megnezem es elkukdom,csak nem vagyok otthon
lispa1217
 
 


@lispa1217:
Köszi, már megtaláltam!! Úgy döntöttem, lecserélem a jelenlegit arra, mert szerintem fokozza a hányingerem. Legalábbis úgy vettem észre. Már rendeltem is Magyarországról pár havi adagot. Mast5is szedsz még plusszban? (a magnéziumon kívül)
nokli
 
 


@nokli:
Te mit néztél lefekvés előtt?!?!
szanimanika
 
 


Én femibion-t szedek.Az a lényeg hogy a folsavat folat formában tartalmazza a vitamin mert néhány szervezet csak így képes hasznostani.Én még szedek mellé scitec:e vitamin,d vitamin meg Q 10 de csak 2 naponta nehogy “túltoljam” meg c1000 ketnaponta ugyan úgy .jahm meg gynositolt 2tasak/nap + magnerot 2/nap meg aspirin 100mg/nap
Nemtudom ti hogy vagytok vele de én már hasasodom.Ti láttok valamit?
@nokli majd írd meg mi volt az uhn
szanimanika
 
 


@szanimanika:
Nem tudom, de szörnyű volt... Holnap megyek az ultrahangra, mostmár kezdek izgulni.

Köszi, az infót a vitaminokról. D vitamint meg C vitamint fogok szerintem még mellé én is. A mostani vitaminomban van elég, ahhoz nem kell plusszban semmit, de szerintem már annyira sok cucc van benne, hogy attól vagyok ennyire szarul. Holnap kipróbálom, hogy nem veszem be és jobb e. Ez nem normális, hogy 24 órában öklendezek.. Remélem a femibion jobb lesz.
nokli
 
 


@szanimanika:
Én csak puffadt vagyok. Baromi kényelmetlen minden gatya.
nokli
 
 


@nokli:
Jaj ne haragudj,tegnap késöbb ertunk haza,es teljesen kiment a fejembol..
En még d vitamunt es c vitamint szedek..
A puffadás nalam is van..Tegnap felvettem a farmerom,míg kimozdultam a lakasbol,hát kigombolt nadraggal mentem
Az.normalis h most keltem fel?..Es még most is tudnék aludni
lispa1217
 
 


@nokli:
Én is holnap megyek ultrahangra, első hasi ultrahang :-) remélem minden rendben lesz. Nekem az a furcsa, hogy nem kaptam beutalót sem és semmi papírom nincs még arról, hogy babát várok, csak az orvos magánrendelésen közölte, hogy hétfő 9 óra kórház genetikai ultrahang. Nekem ez furcsa, lehet így a normális, vagyis remélem nem küldenek haza vizsgálat nélkül.
Tkini mi van veletek? Hogy vagy? Voltál azóta orvosnál?
kismano20
 
 


@szanimanika:
Már azon gondolkodom, hogy rendelni kellene kismama nadrágot, csak nem akarom elkapkodni. :-D
kismano20
 
 


Lányok, megvolt az ultrahang nekem is. 7+4-et mondott a méretek alapján. Minden rendben, dobog a kicsi szíve is, és jó helyen is van. (és csak egyet láttak!)
nokli
 
 


Közben tesómnak hajnalban megszületett a babája.. Nem aludtam semmit.
nokli
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: