Új privát üzeneted érkezett!

@timcsi4:
Köszi szépen!

Nekem még az orvos nem bólintott rá a szülésre, azt mondta lássuk mi a helyzet aztán eldöntjük.Ma megyek dokihoz a kórházba sima rendelésre,úgyhogy keszülhetek hideg élelemmel.Komolyan az állatkorházba mennék legszívesebben:) ott mindig kedvesek a kutyával,megdicsérték milyen jól tartja magát és a lelet amit kap részletesebb mint amit nekünk állítanak ki
szanimanika
 
 


Sziasztok Csajok
Tegnap nem jekentkeztem,elég ramaty egy napom volt..Szurkálódott összevissza a hasam, ráadasul hányingerem is volt,pedig nekem aztán nagyon ritka..De egyébként megfigyeltem,hogy mindig amikor belépek egy új hétbe,akkor jön rám a hanyinger ,meg a hasszurka,es ez 1 napig tart,utana semmi
Mi juni végen megyunk vissza Ausztriába,egyik ismerosom kért nekem idopontot nőgyogyaszhoz Júli 1re..én igaz késobbre akartam,mert 10én kezdunk elvileg a munkahelyen,és nem akartam sokkal elobb menni,mert elvileg a terhesseget igazolo papírt rovid idon belul le kell adni..De azt mondta a doki,hogy Ausztriában az első kötelező vizsgálat a 8-12 héten van és akkor kapja a kismama az első pecsétet a kiskönyvbe( 5 pecsétnek kell kigyűlni,hogy kapj gyest) És mivel én mar juli 1én 14 hetes leszek,ezert azt mondta a doki,hogy jobb ha már nem huzom tovabb,mert az a pecsét fontos..Csak azt nem ertem h ott 12.hetig kell h megtortenjen az elso vizsgalat,en meg mar akkor 14 hetes leszek..Ezek szerint,akkor még bepecsételik? Az a 2 hét elteres..
Ma tesom felhivta itthon a védőnöt,kislanyanak kert oltasra idopontot,rakerdezett,hogy igy h Ausztriaba megyek ki,kell e nekem kiskonyv..Hat nem sokkal lettem okosabb..azt mondtabh itthon mas a rendszer,kint nincs is vedonő se,meg ha kapok kiakonyvet,akkor el kell h kuldjon vervetelre,aminek 1 honap az eredmenye,szoval nem igazan tudja h van e ertelme...
lispa1217
 
 


@lispa1217:
Szia. Az itthoni első vizsgálatot esetleg nem fogadják el Ausztriában? Szerintem ez azért nem lehet akkora gond. Valaki alapból később veszi észre a terhességet. Neked vannak itthonról papírjaid, ultrahang, vérvétel? Ha pl valaki félidősen költözik Ausztriába, szerintem ott is valahogyan megoldják a pecsétet. Bár lehet rosszul gondolom, de nálunk úgy van, hogy több helyen fel van tüntetve, hogy bizonyos vizsgálatok bizonyos heteken kell történjenek, ha valakinél elmaradtak bármilyen okból, jelentkezzenek, minél előbb. Szóval szerintem minden pótolható. Megmondod, hogy most költöztetek ki, lehet e pótolni a pecsétet valahogyan.
nokli
 
 

 
 

@lispa1217: ja hogy írtad, hogy nincs itthonról vérvétel. Már látom.
nokli
 
 


Igen még vérvetel nincs, de az ultrahangos papirjaim azok megvannak,meg a 12 hetes genetikai kombi tesztnek is lesz papir..Ez változó egyebkent,hogy kell e papir kintre vagy nem. Bent vagyok egy ausztriai babás csoportban, es ott irtak,hogy van okyan orvos akit nen is erdekel az itthoni vizsgalatok eredmenye..Elvileg,ha nincs meg a pecsétem,akkor az itthoni vizsgalatok fenymasolatat,ha beadom,azt elfogadjak..Csak ugye nekem még nincs laborom ,csak az ultrahangos papirok..
De a kinti doki direkt azert adott hamarabbra idopontot h beleferjek a pecsetbe, ugyhogy gondolom megoldható lesz..legalabbis remelem
lispa1217
 
 


@lispa1217: Biztosan megoldják. Esetleg nem tudsz a biztonság kedvéért csináltatni privát egy ilyen vértesztet?
nokli
 
 


Sziasztok,
Én nemrég végeztem a dokinál és a fiúk jól vannak már 82és 84mm-esek(egy hét alatt 2-2cm-t nőttek).Jövő héten mehetek megint!

Ki hogy van ma?En egész jól:) se hányinger se légszomj:p
szanimanika
 
 


@szanimanika:
Szuper hírek!


Én ma feszülten idegesen.. Érzem a holnapi frontot. Reggel fent is volt a vérnyomásom.
Ma indult az ovi, így vissza kell állnunk a régi napirendre.
Persze a csajok hozzászoktak a reggeli fél 8- hétvégén a fél 9 órás keléshez.. Ma alig tudtam kirúgni őket az ágyból

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@szanimanika: Jó nagyok már.. Nagyon gyorsan nőnek! Nekem ma hányingerem volt megint, és undorom. Erős fejfájás (valószínűleg nem iszok eleget) És olyan szinten nincs energiám, hogy nem vagyok képes semmire. Aludtam 2 órát. És megint álmos vagyok.
nokli
 
 


a href='#p5086903'>@nokli: En is nagyon rosszul voltam ma..Hanyingerem vokt egesz nap..Éreztem hogy éhes vagyok,de nem.esik jol a kaja...Nekem is álomkór,gyengeség,fajdogált ma a hasam is,puffadtam mint állat...áhh eddig ez a nap volt a legrosszabb..Alig várom,hogy elaludjak
lispa1217
 
 


Nekem 2 ez a 3.napja hogy nem émelygek. Most annyira dög fáradt sem vagyok nappal. Csak a cicifájdalom van, az se annyira intenzív, és inkább estére fájnak jobban. A héten felhivom a dokim időpontért,mert már nagyon nehezen bírom kivárni.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok!Szanimanika,szép nagyotz nőttek a babucik!Örülök,hogy minden rendben!
Gina9, mi is most kezdjük újra az ovit.Nekem könnyű dolgom van,mert a lányom korán kelő és imád oviba járni.Legalábbis az első napot nagyon várta.Nekem a vérnyomásom inkább nagyon alacsony,viszont nem esik jól a kávé,nem bírom meginni.Emiatt eléggé enervált is vagyok.A folyadék fogyasztással én is hadilábon állok,de igyekszem.Mostanában nrm vagyok
deiss
 
 


Na tessék,szórakozik velem ez a vacak...Szóval én mostanában nem vagyok annyira rosszul,ez aggaszt is kicsit is,de messze van még 25-e,úgyhogy próbálok addig nem rosszra gondolni.Szerencsére hasfájás is ritkán van és vérzés sincs.
deiss
 
 


@lispa1217: Nekem a puffadás valamiért javult. Tegnap óta egész normális a formája (persze a kis babahájjal). Meg végre nem betonkemény.
nokli
 
 


Sziasztok lányok!

Hát kitartást mindenkinek!En alig várom,hogy már csak az itthonI és babás dolgokkal kelljen foglalkozni!De még akarok dolgozni 2-3 hónapot,hogy ne öljön meg egyedül az unalom:)De nagyon nehéz a munkára fókuszálni,ti hogy vagytok ezzel?
szanimanika
 
 


@szanimanika: Én meg alig várom, hogy visszamehessek dolgozni. Március vége óta nem dolgozom a vírus miatt és már nagyon el vagyok veszve.. Még csak egy kis kertünk sincs. A párom már visszament dolgozni és teljesen egyedül vagyok itthon. A négy fallal beszélgetek és szerintem hamarosan begolyózok.
nokli
 
 


@szanimanika:
Én eddig is dolgoztam és úgy terveztem hogy végig dolgozom,vagy legalábbis ameddig csak lehet és bírom.Még home office van egyelőre.Itthon ülve csak becsavarodnék és a családom idegeire mennék.Leszek itthon eleget.Meg most egyedüli kereső voltam és kelleni is fog a pénz,hogy újra,tapra álljunk.Lakást is át kell kicsit alakítani az új családtag fogadására.Semmi baba cuccom sincs már.
deiss
 
 


Ti nem éreztétek a mai frontot? Reggel nagyon magas volt a vérnyomásom, majd szétment a fejem. Hiába toltam le a vérnyomásom, múlt el a fejfájás,du jött a migrén.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Nekem a hétfői napom volt ilyen:s

Mi a helyzet lányok?
szanimanika
 
 


Én napok óta szenvedek..Eddig elkerultek a tunetek,most a 10.héten jött minden...Hányinger,gyengeség,fáradtsag,hasam is fajdogal,szurkál,puffadok, ma a fejem is fájt..Ugyhogy ez a hét nem a legjobb.DE képzeljetek rendeltem egy szívhanghallgatót..Bagyon parás vagyok,ha 1 heten legalabb egyszer meghallgathatom a babát,akkor nyugalom van
Tegnap megerkezett,ki is probaltam,elsore nem jott ossze, de utána megtalaltam,olyan jó volt hallani
lispa1217
 
 


@lispa1217:
Biztos jó lehet hallani a picit.Én nem merek venni,mert feszt rajta lógnék.Mostanában egész tűrhető az állapotom,egyedül az állandó éhséggel küzdök.Most még rosszabb,hogy 175g ch diétára vagyok fogva.Most kezdem újra tanulni az étkezéseket,mennyiségeket,de a gyomrom nem mindig együttműködő.Szinte óránként megéhezem.Két óra elteltével már muszáj ennem,különben szédülök.Remélem sikerül megszoknom.Többiek?
deiss
 
 


@deiss: Megkérdezhetem, mi alapján lettél erre a diétára fogva? Rossz lett valamilyen értéked?
nokli
 
 


@nokli:
Minden terhességemnél terhességo diabéteszem volt.Tegnap voltam dietetikusnál és muszáj már most elkezdeni,hogy minél kevésbé legyen gond.Már most sem a legjobb a cukrom szerintem és idő amíg a szervezetem is megszokja,beáll rá.Ha nem tudom diétával kirdában tartani,akkor inzulinoznom kell,azt pedig nagyon nem szeretném.
deiss
 
 


@deiss: Á, értem. Nekem is megvolt a vérvétel, de csak annyit írtak, hogy minden érték jó. De az eredményeket nem láttam. Pedig fel szokták tenni online..persze most nem. Engem meg kicsit zavar, mert volt régebben gondom az inzulinnal, meg voltak ilyen nagyon ájulós tüneteim. Itt meg 28.héten csinálnak cukorterhelést és csak ha úgy látják, hogy indokolt. Csak azt nem tudom, miből állapítják meg, hogy indokolt.
nokli
 
 


@deiss:
Nagyon figyelj oda Nagyon drukkolok, hogy ne maradjon meg a cukorgond terhesség után. Barátnőmnek első baba után keményen megmaradt az 1.tipusú cukorbetegség.
Cukrot mit használsz? Én 1 éve már xilitet / eritrint.

Holnap hívom a dokim, remélem a 12.hetire férjem is bejöhet.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@nokli:
Gondolom pisiből ha találnak benne acetont.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9: Érte, Köszi! Azt meg minden alkalommal vizsgálják úgyis.
Nagyok tudatlan vagyok, ilyen idős fejjel...
nokli
 
 


@nokli:
Nekem azért indokolt,mert mimden terhességnél volt.Egyelőre még jó a cukrom.Nekem mérnem kell magamnak és táplálkozási naplót vezetnem.Nyugodj meg,nem mindenkinél alakul ki probléma a cukorral.Ez hajlam is.Nekem van olyan alapbetegségem,ami eleve kihozza.
Gina9 én eritritet használok többnyire,de a családom miatt nem mindig tudom a cukor használatát elkerülni,mert nekik nem ízlenek az így készült dolgok.Pedig még ez a legsemlegesebb ízű.A fehér lisztet is mellőzöm már egy ideje.Sajnos a cukor miatt a baba is nagyon megnőhet és azt sem szeretném.Egyébként sporttal is jól kordában lehet tartani,csak már egy hónapja kímélőre vagyok fogva,így fel is szaladt pár kiló.Sajnos éjjel is van hogy felkelek és olyan éhség tör rám,hogy addig elaludni sem bírok amíg nem eszek vlmit.Érzem a gyomorsavat is néha,de nagyon remélem hogy nem fogok savasodni.Az első gyereknél mindent rosszul csináltam és olyan savam volt végig,hogy majd megpusztultam.Utána nem volt ilyen gondom.Igaz lányaim születtek az első után.Néha kicsit úgy tűnik,hogy mindenkinél rohan az idő,csak nálam áll.A legtöbben már 12hétnél járnak,én még a 9.-ben kullogok...Mintha csak nálam nem akarna telni az idő.
deiss
 
 


@deiss:
Nálunk apukám cukorbeteg, a 3 testvére detto. Én ugye pco+ Ir ami szintén átmehet cukorba.
Nálam sem fogyasztja a család az én cukromat. Automatikusan kiszúrják.. Sütni rendessel szoktam nekik. Én alapból nem igazán vagyok édesszájú, szóval megbírom állni. Ritkán bűnőzőm.

Az elsőnél nekem is nagyon sok savam volt. Az elejétől kezdve ráadásul. A végén már ülve aludtam.. Mert addigra már a rennie meg a gaviscon szirup nem használt.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Én is ülve aludtam Rennie mellett.Borzalmas volt.27kg-ot híztam a fiammal.Ő maga pepig 4100grammal született.Nekem is van PCO-m,még IR nélkül.Éjjel ébren,nappal meg aludnék,amikor dolgozni kell.Csodálatos.Mióta babás vagyok,rengetegszer felkelek éjjel.Hol pisilni,hol inni,hol mert rosszat álmodok.Ez utóbbi is gyakoribb mióta terhes vagyok.Sokszor visszaaludni nem is bírok.Persze egy idő után éhes is leszek.
Szanimanika Te tanárnő vagy,jól emlékszem?Vagy megint keverek itt valakit valakivel?
deiss
 
 


Sziasztok,

Ki hogy van ma?Én nem tudom mi van a levegőben de 2-3 napja nem csúszik jóízűen kaja és csak azért eszem mert tudom hogy kell a babáknak!Fura a közerzetem szurkál a méhen és nekem is rémálmaim vannak. Nekem alapból sok a savam múlvéven gyomortükröztek a sok gyonorfájás miatt,valószínű a stressz és a hajlam hozta ki.

A cukorbetegség nagyon durva,sok lemondással jár,viszon jól karbantartható.Úgyhogy csajok kitartás!!!!!

@deiss valakivel keversz én minőségbiztosítással foglalkozom egy multinál

Ki hogy van ma?Tiszta depis itt az idő Miskolcon
szanimanika
 
 


@deiss: Én elmentem pár éve cukorterhelésre privát, mert sokszor rosszul éreztem magam, sokat hiztam is. Az eredmények nem lettek tökéletesek, de nem lettek olyan rosszak sem, szóval el sem mentem vele orvoshoz, mert úgysem csinált volna semmit. Viszont egy IRes ismerős mondta, hogy ez kezdődő IR (volt akkor) az értékek alapján. Azóta ppróbálok diétázni, fogyni nagyon nem tudtam, vagy ha igen, mindig vissza is jött, ha kicsit nem figyeltem, egyből. Na most, mióta terhes vagyok, néha ugyanúgy rosszul érzem magam. Ugyanaz az ájulós, kézremegős érzés, ha nem eszek 3 óránként vmit. Szóval emiatt aggódom kicsit, de mivel orvos nem látott akkor remélem csak, hogy felfedezik, ha gond van. De akkor ha sima vizeletből megállapítják, akkor szupi.
nokli
 
 


@szanimanika: Nekem fájdogál a méhem, görcsölget picit, úgy érzem, fel is fáztam kicsit. Remélem, nem valami gond. Én ettől a 9-12.héttől tartok a legjobban, mikor átveszi a placenta a progeszterontermelést. Nekem ez a mumus.. Erőm semmi. Hányinger az múlóban, de még nem az igazi. Itt nálunk extra meleg volt pár napig, szerencsére kicsit lehült.
nokli
 
 


@deiss:
Én most pont fordítva vagyok ennél a terhességnél átalszom az éjszakák 98 % normál esetben rossz alvó vagyok, sokat járok pisilni.

Elsőnél 12 kg híztam. De ebből a 3/4 víz volt a toxémia miatt. Lányom sorvadt babaként született 45 cm és alig 2240g.
A kicsinél 6 kg híztam ebből 52cm és 3 kg volt ő.

A nagy előtt szedtem merckformint és inofolicot 1 évig. Nála ez segített. A kicsinél és most sem szedtem semmit. Szokták mondani,hogy a pcio+ir jót tesz a szülés.
Annyi biztos, hogy most úgy sikerült fél év alatt teherbe esnem, hogy tavaly májustól idén januárig vérzés gondjaim voltak. Konkrétan 2 hetente 2 heteket de volt mikor 21 napot véreztem. Januárban volt egy 4x 4.5cm bevérzett cisztám is.

Lányok rosszullétre próbáljatok hideg kólát kortyolni.

Itt ma nagyon ramaty idő van.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:Én iszom akólát. Tényleg segít. Már szégyellem is kicsit. Egész életemben nem ittam ennyi kólát együttvéve, mint most pár hét alatt. Nem tudom, melyik a rosszabb az aspartame-os kóla vagy a cukros kóla...
nokli
 
 


@gina9:
Nekem 15éve rendszertelen a ciklusom.Nálam pont az ellenkezője a gond,hogy ritkán van ciklusom.A harmadik gyerek 3év volt mire összejött,most másfél év.
Felénk sincs nyári idő.Már unom ezt a szeszélyes időjárást is.
deiss
 
 


Sziasztok
Én is kb 3 napja csak muszájból eszem..Az az erdekes,hogy abban a pillanatban amikor eszem,akkor nem vagyok rosszul,amikor befejezem ,akkor elkezdodik a hanyinger..Rémálmaim nekem.is vannak rendszeresen..Minden éjszaka álmodok valami hülyeseget..Életemben nem álmodtam még ennyit ,mint mostanában..Hasam nekem is fájdogál,szurkál,mindjart megjon erzesem is van..Holnap töltöm be a 11.hetet.
Remélem hogy a 12.héttől már tényleg csökkennek a tünetek.
Sokan szoktak ikyenkor verezni,amikor átveszi a placenta a progeszterontermelést..Remélem nálunk.nem lesz ilyen gond..Lassan csökkenthetem a progi bogyókat..Van aki már a 11.héttől elkezdi..Én még nem merem..Nekem a doki a 12.hetet mondta.Csak.még nem tudom,hogy majd hogyan csinaljam
lispa1217
 
 


@lispa1217: Neked pótolva van a progeszteron, szóval szerintem nem lesz gond. Én amiatt félek, hogy ugye itt nincs ilyen.. Egyik barátnőnek több vetélése volt emiatt és mikor itt kért progeszteront a pecsétlésre, görcsölésre, azt mondták neki, hogy ha a magzat/embrió nem képes túlélni az első 12 hetet, akkor ott baj van és a progeszteron sem segítene........ Ha túléli, kaphat progeszteront a 12.hét után... Na így állnak itt ehhez a kérdéshez. Szóval az utolsó terhességénél hazautazott mikor kiderült, iratott fel és így megmaradt a baba. Szóval emiatt parázok, mert ha emiatt gond lenne nálam, itt a következő terhességnél sem kapnék, nemhogy most.
nokli
 
 


19.-re kaptam időpontot akkor töltöm a 12.hetet. Kicsit szívom a fogam mert szerettem volna úgy menni,hogy előtte legyen időnk kivinni szüleimhez a gyerekeket,innen 16 kmre laknak szüleim, onnan tőlük meg 34 km a város.. és férjem is betudjon jönni uh-ra. Hát sajnos reggel 8ra tudott adni időpontot csak a dokim a labor miatt szóval még meg kell rágnom, hogy vagy előző este visszük ki őket, de éjjel még soha nem voltak nélkülünk, vagy egyedül megyek be uhra.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok!

Ma elvoltunk nagybevásárolni éa sikerült a dmben vásárolt dolgaimat a pepcoban felejteni egy órával hazaérkezésünk után vettem észre. Persze az ügyfélfogadó központ csak 5ig van, még oda csörögni sem tudtam..

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Holnap reggel vagy szerencsém lesz és mev lesz a szatyrom vagy nem..
Iszonyat felhúztam magam, a vérnyomásom persze az egekben.. Mind ez nem történik ha nagylányom szót fogad és nem kolbászól el folyton a boltban. Le tettem míg neki kerestem a méretet, kértem maradjon mellettem,mire felnéztem nem volt sehol és rohantam utána,a szatyor meg ott maradt ahol le raktam.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


@gina9:
Reméljük hogy egy becsületes ember találta meg és leadta a pénztárban.A legfontosabb úgyis az,hogy a gyerek meg van és nem tűnt el.Egyszer volt egy eltünéses kalanadom a legkisebb lányommal.Vásárolni voltunk az Auchanban vele meg a nagy lányommal és a nagy szereti a könyveket és van hogy ott nézelődik,ameddig vásárolok.A kicsi kitalálta,hogy vele szeretne nézelődni.Oda engedtem hozzá és el is indult felé és meg gondoltam a mellette lévő soron átmegyek a túlfelére és ott becsatlakozom.Csakhogy a kicsi gondolt egyet és visszafordult.Na onnantól nem találtuk.Az áruház tömve,hallani sem lehetett semmit.Mondtam a nagynak,hogy ő menjen végig és meg figyelem a közelebb eső kijáratot.Na még jó hogy figyeltem.Egy síró,5 éves gyerek a vevőszolgálat,egy csomó felnőtt és az őrök szeme láttára egy szó nélkül olyan vígan sétált ki,hogy nem akartam hinni a szememnek.Hála Istennek ott elcsíptem,de ezolyan tanulságos volt mindkettőnknek,hogy azóta el nem mozdul mellőlem egy pillanatra sem.Akkor jöttem rá,hogy ilyen esetekre nem is beszéltünk meg semmit,hogy mit csináljon.Mivel soha ilyen nem történt velem mióta gyerekem van,ez kimaradt.Átbeszéltünk mindent,de akkor nagyon megijedtünk.Szóval inkább vesszen a szatyor,mint a gyerek.Minden mást pénzért megvehetsz.Az idegeskedés meg nem tesz jót most neked.Olyan dolgokon meg fölösleges idegeskedni,amin változtatni nem tudsz.
Olyan jó lenne,ha minden héten ránéznének a babára,hogy rendben van.Aggaszt hogy elmúltak a rosszulléteim.Még most lépek csak a 10.hétbe.Tegnap sokat fájt a hasam alja is.Olyan messze van még 25.-e,addig meg fogok őszülni.Persze a férjem már a fél világnak kikürtölte,hogy jön a baba.Hajnali 3óra van és olyan nyugtalan vagyok,hogy nem bírok aludni.Annyira várom már,hogy megnyugodhassak!
deiss
 
 


@deiss:
Attól nem félek, hogy kimegy a boltból, vagy, hogy idegen kicsalja. Viszont simán lerámolja ami neki tetszik és bepakolja a kosárba..

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sajnos tudom milyen nehéz várakozni.. Én 6 hetesen láttam a ribizlit, azóta se. Ha nem lett volna szívhang visszahívott volna a dokim. De mivel volt így nem. Még 2 hét nekem is..
Kitartást kívánok!

Ma grillezünk. Ma bezabálok kolbászból. Az elmúlt napokban a babot a chilis babot kívántam, meg a kolbászt.

3.napja fáj egy kicsit a torkom. Nem tudom mit sikerült benyalnom.

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok! Bocsi, kicsit el voltam tűnve, most volt a kislányom 6. szülinapja és az Ő buliját szerveztük, tortákat sütöttem. Valamint megvolt a genetikai ultrahang is, amiről nem jöttem ki boldogan. :( Bár az ultrahang szerint minden rendben a babával, tarkóredő jó, orrcsont látszik, áramlások jók, mindene megvan, a kombinált vérteszt teljesen lehúzta az eredményeket, így tovább küldtek, genetikai tanácsadásra. Vagy az amniocentézist választjuk vagy a vértesztet. Az amnio mellett dönöttünk, mert az adja a legbiztosabb eredményt. Kicsit el vagyok kenődve, bár érzem, hogy nincs baja a babának, de azért biztosra megyünk és megcsináltatjuk a magzatvízmintavételt. Esetleg valakinek tapasztalata ezzel a vizsgálattal kapcsolatban? Amúgy látták a nemét, kisfiú.  2 kislány után nagyon furcsa lesz. Képet sajnos nem sikerül feltöltenem..... Remélem mindenki jól van, és mindenkinél múlóban vannak a rosszullétek.
timcsi4
 
 


@timcsi4:
Huh tapasztalatom nincs ebben, de nagyon drukkolok. Alacsony kockázat jött ki? Gartulálok a kis kukishoz mikor kell menned az amnióra?
Utólag is Boldog szülinapot
kislánynyodnak!




Meg lett a szatyrom amit tegnap ott felejtettem a pepcoban

Lilypie First Birthday tickers
gina9
Pécsvárad
 
 


Sziasztok
3 nap után véégre jobban vagyok..A hanyinger tegnap.ota.nem.jelentkezett( kopp-kopp),fejem.sem.fáj..A.tegnapi kb 5 szem magnezium után a hasam is most jó,de nem szólom el.magam En épp az utro utáni pihin vagyok,kozbe 0-ás citromos sört kortyolgatok,bejött az élet
lispa1217
 
 


@gina9:


Köszönöm! Kedden vagy csütörtökön megyek genetikai tanácsadásra, majd ott megmondják hogyan tovább. Az amniót ha jól tudom csak a 16. hét után csinálják, úgyhogy addig még 3 hét, plusz az eredmény is 3-4 hét...... lesz mind idegeskedni.....
Az jó hír, hogy meg lett a szatyrod, azért még vannak becsületes emberek. 
timcsi4
 
 


@lispa1217:


Szupi, hogy jobban vagy  citromos sör, mi?  Tényleg bejött az élet  Jó is az ilyen melegben, jól behűtve, kis felfrissülés. 
timcsi4
 
 


Sziasztok lányok,
Úgy néz ki minden jól alakul,Lispa jobban van,Ginanak meg lett a szatrya,Timcsi kislánya már 6 éves..

Én holnap megyek UH-ra,már minden bajom van,hogy valami baj van..soha nem fogok ezen túl lenni
Már nézegettem dolgokat de eldöntöttem,hogy csak a 6.hónap után fogok vasarolni..olyan cuki ikres cuccok vannak(kenguru,kiságy)luxus baby fészek- ez a kedvencem
szanimanika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: