Új privát üzeneted érkezett!

@tkini:
Szia :) Mi lenne ha elmennél egy másik dokihoz? Okosságokat nem akarok mondani de vannak paráztató dokik. Ez nem volt korrekt tőle inkább bátori Tania kéne. Ha jól értem a szerinte alacsony pulzus számo

N kívül minden ok

Katell: nem tudok kommentelni vmi miatt kidobal az oldal. Szval a korhaz/orvos nalam majd az alapjan lesz mit oszt a gep; szerintem itt a valsztott orvos sem szokas. Akihez kerulok annal szulok, es ahol lesz hely... egyebkent a belvarosban lakunk es pont 10 perc setara a legnagyobb korhaztol, uh en remenykedem h itt, mert egyebkent autozhatunk felorat valamelyik masikba (nincs autonk).

tkini: szerintem is kerj masodvelemenyt - ha mas nem indokolja, akkor tenyleg lehet jot tenne ha egy masik doki meg tudna nyugtatni :)

@skagen:

Engem is kidobál az oldal.   Elég rosszul használható. Csinálhatnánk egy zárt csoportot máshol is.

Az tök jó ha annyira közel a kórház. Nekem 30km. Akkor te akár sétálva is mehetsz szülni :) Barátnőm is gyalog ment be Szent Imrébe, mert közel laktak.

@katell:
voltam dokinal, eselyes h ide kerulok a kozelibe. egyelore csak vert vett es jovo heten papirozunk. semmi uh, semmi kerdezoskodes, kerdeztem ha mehen kivuli van azt honnan tudjak...hat fajdalom es/vagy verzes; ha minden OK akkor valsz jo helyen van, hivjam ha gond van... na akkor jo ennyit a megnyugtatasomrol.

csajok nektek mikor volt utoljara rakszures? nekem masfel eve de itt a doki szerint nem csinaljak meg terhesseg alatt. most ezen parazok h el kellett volna mennem elotte de most mar keso. nektek kerdezte ezt a doki?

remelem mindenki jol van ma. szep napot!

Sziasztok!
Én is bejelentkezek halkan, elvileg január közepe környékén fog érkezni a 3. kisbabánk. Budapesten élünk, a két kislányunk az Uzsokiban született.
Nálam tünet még semmi. Csak hétvégén tudtuk meg, hogy terhes vagyok, mivel másfél hete, a menzeszem idôpontjában elkezdtem vérezni, de csak pár napig tartó, pecsételô vérzés volt, és nagyon furcsa volt, hogy nem jött még rendesen. Ezért csináltam a tesztet.
Remélem, csak valami késôi beágyazódás miatt volt ez.

Kép
zsu0626
Budapest

@skagen:
Nekem 3 éve volt rák szűrés szóval emiatt ne aggódj szerintem ha lenne bajod látszana.
Ott nem csinálnak uht első vizsgálatkor? De furcsa. Magánba nem tudsz menni?

Szia üdv köztünk :) Beágyazódási vérzés van, emiatt ne aggódj :) Mekkorák a nagyobb gyerekek?

@katell:
itt az a szokas hogy 11-13. heten van az elso uh (a 2bol), amelyen megnezik a nyaki redot ill mindent mast amit akkor lehet. maganban lehet mindenfelet csinaltatni, szerintem fogok is. A doki szerint ha minden okes azt 12. heten is latni fogjuk ha vmi gaz van azzal meg nagyon ugyse tud mit kezdeni, a termeszet elrendezi. Nekem ez nagyon erdekes

udv koztunk zsu es gratula a 3.hoz!! :)

@skagen:
Egy szempontból jó, hogy nem pörgik túl, de azért állapítják már meg rendesen

Én full kész vagyok amúgy ma rosszul lettem a friss kifli szagát. Este meg sírtam hogy csúnya a saláta

@katell:
teged igencsak betamadtak a hormonok akkor

@katell:
szerintem is; itt kicsit a termeszetre bizzak es a genetikai uh-ig kb. ugy kezelik, hogy a termeszet tudja a dolgat, es minden rendben van/lesz. Ha megsem, akkor hivjam oket. Kedden vissza kell mennen a ver eredmenyert es akkor kapom meg a “pregnancy journal”-t ami a terhes kiskonyv gondolom.

@skagen:
Na akkor legalább vérvétel van. Szavad sem lehet

@skagen:
Nagyon... Pedig amúgy 5 éve nem sírtam. Most bepótolom

sziasztok remelem mindenki jol van, kicsit csendes a topik mostanaban :)

en voltam orvosnal a het elejen, megkaptam a terhespapirokat, a ver eredmenyem jo, vernyomas stb is. Kb egy kiloval kevesebb , mint szoktam lenni de a doki megnyugtatott h majd vissszajon az
Het eleje ota piszok hanyingerem van reggel es nagyon faradekony vagyok de egyebkent minden valtozatlan. Ma kezdtem a 7. hetet, szerintem onszorgalombol benevezek majd egy uh-ra 8. heten. Meseljetek, hogy vagytok? Katell,hormonok?

*kevesebb vagyok

Szia épp azon szomorkodtam hogy nincs itt senki :) Voltam orvosnál de nincs még szív hang így vissza kell mennem jövő héten, akkor kezdődik a gondozás.

Nekem is 2 napja erősebb a reggeli rosszullét de csak 10 perc kb. Estére iszonyat elfaradok, sok a munka csinálják a tetőt és napi egy torna

Sziasztok!

Nekem vizsgaidőszakom van, ezért nem nagyon tudok még aktív lenni itt sajnos.
A két kislányunk most 5 és 2 évesek, de február-márciusban van a szülinapjuk, szóval majdnem 6 és 3 év lesz majd a korkülönbség a picivel. :)

Én is voltam a héten orvosnál, de szívhang nem volt még nálunk sem. Jövő héten megyek újra, de megnyugtatott az orvos, hogy egyébként mindn szépen néz ki odabent. :D

Az émelygés nekem is állandó, és most pát napja nagyon sokszor görcsöl a derekam, ez mondjuk kicsit idegesít, de gondolom, 3. terhességnél már nem tartanak úgy a dolgok odabent, vagy nem tudom. Próbálok nem aggódni miatta.

Kép
zsu0626
Budapest

Sziasztok! Negyedik babámat várom, csütörtökön megyek orvoshoz az első, vagy ahogy mondják 0. vizsgálat miatt, a terhesség megerősítése céljából. Három nagy fiam van már, 14,12,9 évesek.
Tüneteim közül az elsők a méh feszülése, nyilallása, fáradtság és farkaséhség volt. Nagyon izgulok, mit mond a doki csütörtökön, mert a nem várt előtt két nappal màr jól kivehető pozitív volt a teszt.
somipiro4
Vasad

Sziasztok! Fél év próbálkozás után, alacsony progeszteronszint ellenére végre pozitív lett a tesztem! Úgyhogy január 30-ra várjuk a babát!! Az progeszteron szint miatt már a 4. hét végén megvizsgál az orvos, hogy minden rendben van-e a nyálkahártyámmal. Van még itt valaki, aki Utrogestant “szed”? Nálatok van valami mellékhatás?
Mindenkinek boldog babavárást!

Szia Gratulálok :D

Lányok, nagyon zavar engem ennek a fórumnak a működése :( kedvem se nagyon van használni, de szivesen beszélgetnék. Ne csináljunk egy zárt fb csoportot?

Sziasztok, bocsi en is ritkan irok, gratulalok Somipiro es Dori! :)
nekem sem annyira fekszik ez a forum, benne vagyok egy zart csopi krealasban!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

XMi bántja a gyerek lelkét? - Teakiadó