Új privát üzeneted érkezett!

@drerka:
Azt mondta a dokinőm, hogy egy terhesnek ilyennek kell lennie egy vérképnek. Kár hogy ezt az értékelésnél nem vették figyelembe, pedig oda volt írva 8.hetes terhes. De a lényeg, ok minden!
Csak olyan messze van a genetikai uh, addig hol tudnám megnézni pöttymanómat?
orsmok
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Nálunk ma lesz a genetikai vizsgálat, úgy izgulok... végülis egy hónapja nem láttam és nem hallottam a babót, remélem minden rendben van vele. Azt hiszem mostantól már örök barátunk lesz az aggódás  A fáradtságom kicsit kezd enyhülni, a melleim hatalmasak  a kisebb görcsök megvannak még, egyéb tünetek hálistennek nincsenek. 
Ma vagyok 12 hetes, 4 napos, igazán megy az idő. A vérképem eredménye jó lett, 2 - és 1 + értékem lett, de mindegyik közel a határhoz, a toxoplasma negatív, így továbbra is oda kell figyelnem. 
Ma újabb vérvétel a genetika miatt, múlthéten egyedül voltam, majdnem elájltam utána, ma már a férjem is velem lesz, de ettől függetlenül remélem nem akarok majd összeesni.
Kitartást mindenkinek! 

wendy90
 
 


@wendy90:
Biztos minden rendben lesz. Ne aggódj. Én jövőhéten töltöm a 12. Hetet. De szerdán megyek a dokimhoz. Aztán meg genetikára. Én is nagyon izgulok.
drerka
 
 

 
 

@wendy90:
Oh, de jó neked! Már a 12. Heti genetikai uh ra mész! szorítok, hogy minden rendben legyen!
orsmok
 
 


@drerka:
Már a héten mész genetikai uh ra?


Én kértem időpontot az Istenhegyi úti génklinikára, jövő hétfőn mehetek is kukucskálni. viszem kis családomat is, remélem beengedik nézelődni őket is.
orsmok
 
 


@orsmok:
A héten a választott dokimhoz megyek. Ő sajna nem tud genetikát csinálni. Ahhoz be kell jelentkeznem egy másik dokihoz. Oda csütörtökön kérek majd időpontot,és ha minden jó megy jövőhét vége felé megyek genetikára. Remélem kapok időpontot.
drerka
 
 


Sziasztok! 

Vééégre túl vagyunk a genetikán.  A véreredményre még várni kell, de az uh értékeink nagyon jók lettek, megtriplázta a méretét a 9. hetihez képest, van pici orrocskája és a tarkóredő 1,5 mm lett, nagyon alaposan megvizsgálta az orvos, pedig nem volt könnyű dolga, mert a kisember gyertyaállásban rugdalózott, majd mikor már túl voltunk a méréseken és már csak csodáltuk, akkor úgy gondolta neki ennyi elég lesz és befordult  Nagyon jó élmény volt, látni, hogy ott van, jól van, hihetetlen, hogy ennyit mozgolódik és én ebből még nem érzek semmit. 
A Czeizel Intézetet Székesfehérváron pedig nagyon-nagyon ajánlom (gondolom a pesti is így működik, vagy még jobban), nagyon kedvesek voltak velünk, egy hatalmas pakkal jöttünk haza, felvették az egész vizsgálatot pendrivera, képeket kaptunk, az eredményeket lefűzve, laminálva, nagyon profi az egész, nagyon elégedettek voltunk, a 18. hetire is oda fogunk menni.
Kitartást mindenkinek és persze boldog babavárást!
wendy90
 
 


@wendy90:
Nagyon szuper hogy minden rendben volt. Gratulálok. Jó jó híreket hallani.
Én is nagyon izgulok a genetika miatta.jó lenne már tudni hogy minden rendben odabenn.
drerka
 
 


Sziasztok! Nekem is megvolt a 12 hetes genetikai vizsgálat ultrahangos része. Ott minden tökéletes volt. Gyönyörű, egészséges, izgő-mozgó kismanonk van! 12+4-nek mérték, pedig mensi szerint 12+0 vagyok ma.
Holnap reggel vérvétel, kombinált tesztet kértünk, úgyhogy ahhoz is leveszik a vért.
Nálunk nem kötelező a fogorvos és EKG-t is a 20. hétig kell csináltatni.
Megkönnyebbültem ma, hogy uh szerint minden ok. Aztán máris azon parazok, hogy a holnapi vérvételen a saját és a babám értékei milyenek lesznek majd. Tiszta agyrém, hogy mindig van min stresszelni.
Szurkolok mindenkinek, aki még előtte áll a 12. heti uh-nak!
Vigyázzatok magatokra ebben a melegben!
kiflinyul
 
 


Sziasztok!
Lehet még csatlakozni? :)
9+6 vagyok ma, második baba.
timcsu
 
 


@timcsu:
Szia üdv a csapatban, egyidős babócánk lehet! Én is a 9. hetet taposom talán +5 napos, de majd hétfőn egy potya ellenörző uh után kiderül.
orsmok
 
 


@kiflinyul:
Szuper, hogy minden rendben volt a genetikai uh-n!!
orsmok
 
 


@wendy90:
Neked is örülök, hogy nálad is minden rendben van. Bizakodóan várom én is a vizsgálatokat!
orsmok
 
 


Sziasztok! Védőnő magas vérnyomást mert (155/90), kaptam beutalót belgyógyászatra, EKG-ra. Azóta itthon kell mernem. Alapvetően az a baj, hogy bepánikolok a vérnyomásméréstől. Egyszerűen nem tudok uralkodni magamon (jelenleg ezt próbálom gyakorolni, fejleszteni), ha elkezd csipogni/berregni/szorítani, és elkezd a torkomban dobogni a szívem. Szóval még itthon magamnak mérve is eleinte rá voltam feszülve egész nap, de már csak 130-140 körüli értékeket kaptam, persze 140 körüli pulzussal. Aztán mára már eljutottam arra a szintre, hogy rengetegszer megmértem. Próbáltam szoktatni magam hozzá. Volt, hogy egész ügyesen sikerült higgadtnak maradnom (amilyen általában is vagyok), na ekkor pl 111/71 volt. Persze a pulzus meg így is magasabb volt, 91...de már fele annyira izgulok, mint az első két napban, amikor mérni kellett. Kedden megyek belgyógyászhoz, kiváncsi vagyok mit mond. Gondolom sanszos, hogy kapok 24 órás vérnyomásmérőt vagy EKG-t. Esetleg mindkettőt. Van valakinek tapasztalata erről? Felek, hogy ez is fals eredményt mutatna, mivel ha mér mindig idegesebb leszek. Persze első a baba egészsége, de nem szeretném, ha vérnyomás betegnek kiáltanának ki, miközben lehet, hogy nem is vagyok az.
kiflinyul
 
 


@kiflinyul:
Ne aggódj. Az első terhességemnél után nekem is volt magas vérnyomásom szívritmuszavarral és migrénnel egybekötve. Kaptam béta blokkoló. Szedtem egy darabig aztán szépen beállt és abbahagytam a gyógyszert. Azóta ha vérnyomást mérnek vagy ekgt csinálnak én is mindig beparázom. Most amikor a védőnő mérte nekem is magasabb volt. Az ekgn meg a pulzusom volt magasabb kicsit ott a vérnyomásom rendben volt. Így nekem is javasolták hogy méregessem. Érdekes módon itthol mindig jó.Szerintem a túlzott aggódás miatt van. Annyira aggódom hogy a vizsgálatokon minden rendbe legyen hogy ez váltja ki. Nem lesz semmi baj, minden rendben lesz.
drerka
 
 


@drerka:
Köszi a biztatást! Napról napra jobb, azt hiszem. Annyit mértem szerda óta a vérnyomásom itthon, mint szerintem eddigi 27 évem alatt összesen volt megmérve.
Ma már 125/70valamenennyi volt a max, és 93-as pulzus.
De nagy átlagban 115/65 volt 80 körüli pulzussal, de 2x is sikerült 72-es pulzust mernem, és ez az állapot már tényleg nagyon hasonlított a mindennapjaimhoz.
Remelem még fejlődök keddig. Akkor megyek kivizsgálásra.
kiflinyul
 
 


Sziasztok! Tegnap voltam egy 10.heti ellenőrző, potya UH-n. Nagyon jó és megnyugtató volt látni kis babocámat! 36 mm, izgett-mozgott, elvolt odabent.
orsmok
 
 


@orsmok:


Nagyon örülök, hogy minden rendben veletek, olyan jó a vizsgálatok után egy kicsit megnyugodni :) 

wendy90
 
 


@kiflinyul:


Én is nagyjából így reagáltam a vérnyomásmérésre, illetve minden olyan dologra, ami elszorítja a kezem, aztán valahogy próbálom megnyugtatni magam miközben mérem, elkezdek valamit keresni a szememmel, amit el tudok olvasni, bármit, csak vonja el a figyelmem, illetve mélyebb levegőket venni 
Én most úgy érzem eléggé alacsony a vérnyomásom, tegnap a munkahelyen megmértem, mert reggel nagyon vérzett az orrom, 99/67 volt, nem csodálom, hogy folyton álmos vagyok és szédelgek 
wendy90
 
 


@wendy90:
Köszi! Végül nem úsztam meg a 24 órás mérőt. Most van rajtam. Aztán majd holnap kiderül, hogy mi a helyzet valójában a vérnyomásommal.
Próbálok pozitívan hozzáállni, hiszen itthon is elég jókat mértem.
A nődokim viszont ragaszkodott hozzá, hogy tegyünk fel egyet.
Tegnap voltam pont nála, úgyhogy láttam a kis 14 hetes csodámat. Dokinő elment szülést levezetni, úgyhogy 21:05-kor mentem be a 19:30-as időpontommal. Azt hittem már a gyerek is megunta a várakozást, és édesen alszik. Aztán uh-n látszott, hogy bulizik és tripla szaltókat nyom a drágám. Úgyhogy szerencsére vele minden rendben. És persze remelem hogy mindenki mással is, ebben a hőségben főleg. Van, aki már tudja mi lesz a baba neme?
kiflinyul
 
 


@kiflinyul:
Azért megnyugtató, hogy figyelik, kezelik a vérnyomásodat. Terhesen a szervezet nehezen tudja kordában tartani a működést. . Nálam a cukorszint fog belobbanni (múltkor is így volt), most méh hozzájött a véralvadászavar. Egyre többre kell figyelni!
Olyan cuki lehetett, hogy ennyire, élénken mocorog a babád!!
orsmok
 
 


@kiflinyul:
Végülis a saját megnyugtatásodra is jó most túllenni ezen a vérnyomás ellenőrzésen,de biztos sokat közrejátszik, ha orvosnál kell mérni, nekem is már majdnem 120-ra felment a védőnőnél, egész jó a 99-ek után
Ma voltam a 15. heti kontrollon az orvosomnál, minden rendben szépen nő, nagyon izgága volt éés 80%-ban úgy néz ki, hogy kisfiúnk lesz a Czeizelben nem tudták még megmondani, nem mutatta magát, most pedig szinte az első percben kérdezte az orvos, hogy kisfiút mondtak ott is? Nekem persze kikerekedett a szemem, mert eddig semmit nem tudtunk a neméről, akkor mutatta a dokinőm a képernyőn, hogy ott bizony van valami. De azért biztosra majd a 18. heti nagy ultrahangon veszem.
Eddig nagyon lányos anyukának gondoltam magam, teljesen át kell kódolnom az agyamban, hogy itt bizony egy kispasi lesz
wendy90
 
 


Sziasztok.
Mi is túl vagyunk a genetikai ultrahangon. És a kombinált teszten.Minden eredmény szuper. Alacsony kockázat jött ki.
Nagyon örültünk hogy minden rendben volt. Bár apa sajnos nem jöhetett be így ő és a bátyus még mindig nem látták.
És képzeljétek már az is kiderült hogy kislány
drerka
 
 


@drerka:
Szuper hírek! örülök, hogy minden rendben van és az uh n látták, hogy már látták, hogy lány?
orsmok
 
 


Én meg most jöttem a nőgyógyásztól sztk s rendeléséről, és képzeljétek 10 hetesnek számolt a baba mérete miatt, csak 38 mm. Ezt nem értem, két hete 36 mm volt, hogy lehet, hogy ilyen keveset nőtt?? Igaz a dokinő nyugtatgatott, hogy itt az sztkban nem elég jó az uh gép. De akkor is, ez most nagy baj???
orsmok
 
 


@orsmok:
Ne aggódj.
Minden baba másképp fejlődik. És az is lehet hogy tényleg a gép nem túl jó.
A lényeg hogy ficánkol és jól van.
Biztos minden rendben lesz.
drerka
 
 


Sziasztok!
Ha nem baj, csatlakoznék hozzátok először is gratulálok mindenkinek. Mi a kistesót várjuk februárra. Terhességmegállapításon mért mérete alapján február 10 a kiírt nap, de a 12.hetin pár nappal kisebb volt, úgyhogy majd tolnak egy kicsit rajta. Azóta nem voltam terhesgondozáson, mert aki csinálja a kötelező uh-okat nem épp egy kedves, és jó orvos, ezért megszívatott rendesen, nem volt hajlandó megvizsgálni a kicsit, csak 3x-ra, úgyhogy már 14+0 voltam, amikor sikerült (mérete alapján 13+4 volt akkor, de tudom, hogy nem is lát a doki, meg a gép sem a legmodernebb), addigra pedig megbeszéltem azzal, akihez járok, hogy legközelebb a 18.heti után találkozunk. Szeptember 15.én megyek uh-ra, akkor leszek 19+0.
Röviden amúgy rólam, az előző terhességem nem volt zökkenőmentes, sajnos toxémiával zártam, császár lett, mert a fiam keringése leállt, de hálisten csak pár másodpercre, úgyhogy nem lett semmi baja 2 éves lesz szeptemberben. Aztán a mostani terhesség elég intenzíven kezdődött, sok émelygés, szédülés, hasfeszülés, 5 hetesen pedig kevés vérzés. Kaptam progeszteront, azóta minden rendben. Rossz terhességi tünetek már nincsenek, csak a has növekedése, meg nem igazán kívánok semmit (még innivalót sem). A hasam viszont brutál a fiammal 20 hetesen volt kb ekkora, vagy még akkor sem. Dehát számítottam erre.
Igyekszem az egészet visszaolvasni, amit eddig beszéltetek, hogy kicsit megismerjelek titeket
tm2811
 
 


@drerka:
Voltam 12.heti genetikai uh-n és minden rendben!!! mivel 41 éves vagyok, magzatvíz vizsgálatot javasolt a doki, de én inkább a Génklinokám a Trimosyn vérvételi szűrést kértem.
orsmok
 
 


@tm2811:
Nekem is hatalmas a pocakom!!! Pedig még csak 3 hónaposak vagyunk kolléganőim jelezték is, de nem híztam még.
orsmok
 
 


@orsmok:
Örülök hogy minden rendben volt a genetikán. Biztos a vérvétellel is rendben lesz minden.
Nekem is hatalmas a pocakom. Az első gyerekkel nekem sem volt ekkora szerintem még félidőben sem. Vagy csak már nem nagyon emlékszem 8 éve volt.

tm2811
Köszöntünk a csapatban. Minnél többen vagyunk annál jobb
drerka
 
 


@tm2811:
Üdv közöttünk!
wendy90
 
 


@orsmok:
Örülök, hogy minden rendben volt a genetikán!
Nekem az első babám lesz, de egész hirtelen kerekedett ki a pocakom, mostmár nem úgy nézek ki, mint aki csak jól belakmározott
Fura, mert én az első trimeszterben fogytam inkább, most a másodikban is csak a hasam nő, a súlyom egyelőre nem, pedig alap esetben elég ránéznem egy finomságra és hízom.
wendy90
 
 


Visszaolvastam, amiket eddig beszéltetek, hát nekem a fejemet vágták volna, ha nem intézek el mindent a 12.hétig. de legalább le is foglalt a terhességmegállapítástól a 12.hetiig.
Jó nektek, hogy még nem híztatok. Rajtam már van 5 kg. Mondjuk nem aggódok, ez még a normál értékbe van. Meg a fiammal is kb itt tartottam anno.
tm2811
 
 


@tm2811:
Hízás: ez attól is függ, hogy vékonyan kezdtük a terhességet vagy már volt 3-4 kg plusz. Nekem volt,van ennyi plusz, így első trimeszteri 3 kg gyarapodást jobb ha kihagyom. 158 cm 60 kg vagyok, ezt tartom kezdtettől mostanáig.
orsmok
 
 


@orsmok:
Én ennél bőven többel kezdtem az előzőt is, meg a mostanit is sose voltam egy vékony alkat. Előzőnél sokat is hiztam, 27et, de abból csak a víz volt 17, brutális teljes testes ödémám volt. Nem volt arcom a végén de sikerült 26nak lemenni a 27ből
tm2811
 
 


Sziasztok,

Nagyon örülök, hogy mindenki jól van, visszaolvastam az elmaradásomat.

14+6 hetesek vagyunk és kislány lesz, a nifti tesztet csináltattuk, mert a kombinált teszt magas kockázatot hozott ki. Győrben a Kyncsben csinálták a kombi tesztet és nem voltunk megelégedve, nem is megyünk vissza a 20.heti ultrahangra. Az Istenhegyi útra jelentkeztünk be a nifti tesztre, ott mindent elmagyaráztak a Kyncsben készült eredményeket kielemezték nekünk pontról pontra. A Kyncsben nem kaptunk mást mint egy pozitív eredményt magyarázat nélkül.

Jól vagyok múlik a hányinger szerencsére, fáradtság még van. A hasam borzalmasan nagy, nehéz felöltözni csinosan. Úgy nézek ki mint aki utolsó hónapokban jár.

13+0 hetesen 
167 ütés/perc
CRL 67,8
tarkóredő 1,5
bpd 22,2

Jó egészséget mindenkinek.


nalaa79
 
 


@wendy90:
Mintha csak magamat olvastam volna...egyik nap még semmi poci, másnap felkeltem, és már volt
Egyébként rég jelentkeztem, de nagyjából eseménytelenül telnek a napok. Kivéve, hogy talán érzem már a babát mozogni. Ma vagyok 17+4, és 16+6 óta érzek apróbb rezgéseket, remegéseket odabent. Először csak pár pillanatra, de tegnap este nagyon sokáig volt, és ma reggel is már rezgett párat. Annyira szeretném, ha ő lenne az
Vérnyomásom szerencsére jó. 115/65 fölé nem igazan megy. Persze védőnőnél megint felment 150-re, de mióta mérem itthon meg vezetem füzetbe, már megnyugodtam, hogy ilyen eset vagyok és kész. Azért remelem szülésig oldódok e.ü. közegben is e téren.
Én túlsúllyal kezdtem a terhességet. 170 centihez 78 kg-val, most vagyok 80 kg. Remelem marad ez a hízási ütem. Kiegyeznék vele.
Jövő hét csütörtökön megyek genetikai uh-ra. Alig várom. Majd jelentkezem utána.
Vigyázzatok magatokra! Szép napot mindenkinek!
kiflinyul
 
 


Sziasztok!Én 7 hetes vagyok! Múlt héten szombaton barnáztam irány a kórház ott gyors vizsgálat 7 mm pete zsák embriót nem látnak!vasárnsp reggel vérzés erősebb most csak pecsételő! Ma megyek dokihoz hozzá teszem januárban 11. Héten meg állt a szív hang!!!Most nagyon félek hogy vetélésem volt!A dokim azt mondta szombaton ha ezt elveszítem irány zala egerszeg kromoszóma vizsgálat!!!
nikusz1980
 
 


@kiflinyul:
Mostmár akkor biztosan rendben lesz a vérnyomásod, csak az orvostól megy feljebb, én is így vagyok általában
Nálam is eseménytelenül telnek a napok, a 18. hétben vagyok, tegnap volt az utolsó munkanapom, mától élvezem az itthonlétet, illetve még hátravan pár kötelező vizsgálat,plusz indul a kórházunkban egy szülésfelkészítő is, így unatkozni nem fogok
Kb másfél hete én is elkezdtem érezni valamit a pocakomban, de nem tudtam eldönteni, hogy lüktetés, emésztés vagy a babó, de egyik este olyan határozott érzés volt, hogy biztos voltam benne, hogy ez csak Ő lehet azóta már minden nap buli van odabent, főleg ha fekszem, pihenek, nagyon jó érzés és jó tudni, hogy jól van, növekszik
Pénteken megyünk mi is a 18. heti genetikára, már alig várjuk. Utána jelentkezem,addig is, mindenkinek boldog napokat és vigyázzatok magatokra!
wendy90
 
 


@nikusz1980:
Nagyon drukkolok,remélem minden rendben van!
Kitartást!!
wendy90
 
 


Sziasztok!
Régen jelentkeztem!
Én ma vagyok 16 hetes. Jól vagyunk. Én is érzem már hogy mocorog odabent. Elég hamar elkezdtem érezni bő két hete kB. Tegnap vettünk egy magzati szívhanghallgatót. Nagyon jó kis találmány, meg is tudtuk hallgatni a kis szívverését. Jó volt hallani
Mindenkinek szép babavárást kívánok.
drerka
 
 


Sziasztok!
Én ma 17+2 vagyok. Nekem is magas a vérnyomásom orvosnál. Itthon 120 körüli már (eddig 110-115 volt), orvosnál 150...de én azóta vagyok ilyen, hogy a toxémia miatt rettegtem a méréstől előző terhességnél. Kórházba volt napi 5 vérnyomáscsökkentő mellett 170. De ezt el is mondtam, megértettek, nem veszik figyelembe amit mérnek, itthon mérem magamnak.
A mocorgást én úgy különböztettem meg, amikor még nem voltam 100%ig tuti, hogy baba, hogy utána néztem mekkora az adott héten a méh. Így egyértelmű volt, hogy pl köldök alatt már bélmozgást nem érezhetek. De egy anya amúgy is tudja, hogy a baba az, csak nehéz elhinni de bízzatok magatokban, az anyai ösztön már működik
tm2811
 
 


Sziasztok! Túl vagyunk a második genetikai uh-n. Egészséges kisfiú növekszik a pocakomban. Hatalmas boldogság.
kiflinyul
 
 


sziasztok!

Nálunk is kisfiú lakik a pocakan! :)   Most csendesebb időszak kezdődött a 2. trimeszterrel. Terheléses cukorvizsgálat vár rám a jövő héten, aztán pár hét múlva genetikai UH és magzati szív UH vizsgálat.

Mennyire vagytok energikusak, tünetmentesek? Azt írták kirobbanó formában ilyenkor a kismama. Hát én egyre nehezebben mozgok, érzékeny vagyok ua, és a sexualitás is háttérbe került..... nem lett könnyebb az életem.  :)
orsmok
 
 


Sziasztok!
Nahát, gratulálok mindenkinek! Nálunk is kisfiú van a pocakban, a 18.heti genetikán megmutatta, hogy ne is számítsunk másra
Nálunk is eseménytelenek a napok, megvolt az ekg, már csak a diabetológiára kellene elmennem, de az nekem nagy lelki megrázkódtatás lesz Lassan kész a babaszoba festése is, annyira furcsa, hogy már félidőnél járunk... Most, hogy már itthon vagyok, sokkal több az energiám, viszont az alvás egyre nehezebb megy, sehogy nem jó, az egyik oldalamon nem tudok feküdni, mert egy tenyérnyi helyen elkezd zsibbadni a combom (valószínűleg nyom egy ideget a lepény), a másik oldalam pedig amiatt zsibbad el, hogy csak azon fekszem
Egyre mozgékonyabb a babó, már kívülről is érezni a rugdosást, tegnap este végre a férjem is elkapta
A szexualitással annyi a bajom, hogy olyan sutának érzem magam, hogy bekorlátoz a hasam, vagy a zsibbadás
wendy90
 
 


Sziasztok.
Gratula mindenkinek a kisfiúkhoz. Nekünk kislány van a pocak án. Aminek nagyon örülünk. Így a nagyfiúk mellé lesz egy leányzó k is.
Ami a tüneteket illeti az éjszakai alvás nekem sem megy jól. Pedig én jó alvó voltam. De akárhogy fordulok mindenhogy elzsibbadok. Eddig én háton aludtam. Na ugye az most nem nagyon ajánlott. Az oldaltfekvés meg borzasztó számomra. A csipőcsontom úgy fáj reggelre meg a gerincem is hogy megváltás felelni mikor reggeledik. Így még délután már hulla vagyok. Most is éjszaka van és mivel nem tudtam aludni gondoltam írok nektek.
Én még dolgozom de mától megpróbálom magam kiíratni táppénzre a dokinál vagy két hétre hogy pihizzek egy kicsit.meg meglátjuk mi lesz ezzel a fránya vírussal.
drerka
 
 


Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni :D Ma voltam genetikai vizsgálaton, mensi alapján 19+5, az uh alapján 21+2. Minden rendben szerencsére, Prenatesten még a 14. héten voltam. Sajnos én is dolgozom még, de szerencsére már nem sokáig, lassan kiveszem a szabikat és elmegyek táppénzre. Szép napot mindenkinek, én ma igen nyűgös vagyok, jön a front :mrgreen:
*pillango
 
 


Sziasztok!
Túl vagyunk a 18 hetes genetikán mi is. Minden rendben van a kis csajszival. Csak kicsit álmos volt a vizsgálat alatt és nem nagyon akart jól fordulni.
Hogy telik az idő. Lassan itt a félidő. Hihetetlen gyorsan telnek a napok.
*pillango üdvözlünk a csapatban. Nektek kislány vagy kisfiú lesz? Tudjátok már?
Mindenkinek szép babavárást.
drerka
 
 


@drerka (#p5089091):
Szia! Örülök, hogy nálatok is minden rendben van! Nekem kisfiú lesz. 8-) már a 12. héten látszott a kukaca :-D
Mostanában nem alszom jól... tegnap 1:30-kor ébredtem, mist 3:30-kor. Jó lenne visszaaludni kicsit, mert lassan leesik a fejem a helyéről...

Na most lehet kétszer fog ez elmenni, mert közben kidobott...
*pillango
 
 


@*pillango:
Üdvözlünk kis körünkben
Én is éppen virrasztok, igaz, nem a saját, megszokott helyemen, elutaztunk egyet pihenni, hát a férjem épp az igazak álmát alussza én pedig dörzsölgetem a zsibbadó combomat, felváltva a másikkal, ami azért sajog, mert csak azon tudok feküdni közben felébredt a baba is és bentről szórakoztat Még jó, hogy egész napos túrát terveztünk mára, kipihent leszek

A héten kész lett a babaszoba festése is
nagyon várom már, hogy berendezzük, élet legyen benne

Ti mennyire vásároltatok már be a babónak? Mi egyelőre a rucikkal, kiegészítőkkel várunk, első babásként jól át kell gondolnom, hogy miből-mennyit, nem akarok nagy impulzus vásárlásokat csapni, mert akkor bizony jöhetne velem a fél babarészleg

Nevekkel hogy álltok, kiválasztottátok már?
wendy90
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: