Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Tényleg kivontak pár gyártási számú d vitamint de állítólag nem veszélyes ....
Kedves Lulin!Több lehetőséged is van először is magán vagy sztk rendelés?Én elsőre magánra mentem nem volt semmi extra...A másik két gyereket már sztk rendelésre járva szültem semmi külömbséget nem vettem észre bár nekem nincsenek is extra kivánságaim....Elöször is döntsd el ezt utána tudunk súgni mit,hol esetleg mennyiért.Én azt csináltam,hogy megpróbáltammindig egy napon menni így mindig csak egy orvos látott és így ő is képbe volt.Hétfőn a Ferenczi dr vagy ha fiatalabbat szeretnél péntek Dr Szaniszko szerintem ők NAGYON jók.Lelkiismeretesek.Én is úgy kerültem Vácra ,hogy senkit se ismertem és mindhármat itt szültem.

Sziasztok!

Lehet hozzátok csatlakozni?
Én is 8 hetes kismama vagyok, 2 éve élünk Nagymaroson.
Szülni Vácon szeretnék, dr. Kondér a dokim. Eddig csak magánban voltam nála, viszont úgy láttam, hogy nem is rendel az sztk-ban. Létezik ez?

Kép

Sziasztok!
Elnézést, hogy off vagyok, de hátha valakit érdekel... :D

Házhoz jön a Mikulás!
Szerezz Örömet gyermekednek és rendeld meg szolgáltatásunkat!
Ne hagyd az utolsó pillanatra, még választhatsz a szabad időpontok közül!
Megbízható, minőségi szolgáltatás profi színészektől!
Hívd meg a kis barátokat is egy Mikulásváró party-ra!
A program ára független a gyermekek létszámától!

A Mikulás és kísérője megérkeznek, a Krampusz játszik a gyerekekkel, oldja a hangulatot, majd a Mikulás köszöntőt mond és felolvassa a Nagykönyvből a gyermekek (előre egyeztetett) tulajdonságait, dicséreteket, esetleg intelmeket.
A kicsik csínytevéseiket megválthatják dallal, verssel, bukfenccel illetve bármilyen ügyes cselekedettel.
Ezután a Mikulás átadja a szülők által előre elkészített ajándékot, valamint saját kis meglepetését és megígéri, hogy jövőre is ellátogat.
Közös fotózás, éneklés után elbúcsúznak.

A műsor ára: 12.000.- Ft (+ÁFA számlával)

Megrendelés: 30/ 9 625 423 vagy mikulasrendeles@gmail.com

Bővebb információ és szabad időpontok a www.mikulas.mlap.hu oldalon!

Kép Harlequin Zsúrszolgálat

Sziasztok!Létezik ,hogy nem rendel sajnos.Régen kb fél éve még hétfőn UH-ot csinált csütörtökön meg vizsgálatot végzett de én is most a harmadiknál vettem észre,hogy sajnos nincs az sztk-ba,mert én is mindig hozzá mentem UH-ra.

Sziasztok!
Igen csak magánja van. A szülés elég drága nála. Rendel Gödön és Vácon is magánt. Én a 4. et szültem csak nála.
A szülésznő viszont fontos itt Vácon. A Kiskuti Noémi szokott vele szülni. Na Ő nagyon bejött. :D
kicsiszolo
Sződ

Sziasztok !!

Judit 0713 !!! Isten hozott köztünk !!! Jaj de jó lesz neked , két ekkor a gyerek után jön a picike !!! :) :)

Olyan jó lesz megint babázni , majd meglátod !! :)

Tudják már a nagyok ???

Puszi

Kép

Kép