Új privát üzeneted érkezett!

Ja a fehérneműket magamra inkább a piacon mert ott tobb a választék.
zlotika
 
 


Szia Ági!
Szavasztam én is Rebekára.Ivett
zlotika
 
 


szia Ivett

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szépen köszönjük Kép
Már épp akartam ide is írna, hogy a Piciny Leányzó Babaszépségversenyezik a http://www.bebiweb.atw.hu/ oldalon.
Itt a vihar, mit szólsz hozzá. Be kellett szedni a mosott száradni kívánó ruhákat..
Ági

delice
 
 

 
 

Szia Ági!
Tegnap találkoztunk az anyukáddal az állatorvosnál ,de bizos mondta neked.Kaptunk egy palotapincsit és azt vittük be oltatni .Ment az egész család.
zlotika
 
 


szia Kép
igen, mondta. Kép meg azt is, hogy aranyos picuri kutyi Kép és hogy hívják?
kár, hogy én nem mentem, mert nagyon bírom a kicsi kutyusokat (is).
Ági

delice
 
 


Szia!
A kutya neve lufi Vikike nevezte el és ez maradt ,amúgy lány kutya és Viki szerint a lufi az lány név.
Ildikó veletek mi van már rég jártál erre.Vagy olvasod csak nem írsz?
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok csajok!
Hol vagytoki ,nyaraltok? Mi majd jövőhéten megyünk kirándulni most épp a barackból jöttünk haza,szedtünk 60 kilót tisztán, kaptunk is 6000 ft-ot.Úgyhogy ez egy jó nap volt.
Puszi Ivett.
Majd írjál Ildikó ,hogy mikor lesz a falunap.
zlotika
 
 


helló Kép
én azért itt vagyok, jövők-megyek Kép
Ivett - hova mentek kirándulni?
jó sok barackot szedtetek! mekkora a barackos?
Ildikó - merre vagy? Kép
Ági

delice
 
 


Szia Ági!
A barackos eredetileg 70 fából áll de most vagy 5 fa kivan száradva. A kirándulás csak Miskolc a Vadaspark meg szétnézünk a városon belül.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!!!
Hú asszem szégyellem magam jól eltűntemKép De mentségemre szolgáljon hogy az utóbbi időben rengeteg melót is kaptam,azonkivűl kicsit a sebeimet nyalogattamKép Mert elsőre nem sikerült a vizsgám!!Kép De jelentem tegnap sikeresen tul jutottam rajta ugyhogy közel 1 hét múlva már retteghettek tőlem az utak rémétőlKépIsteni érzés!!!
Más falunapok!!!jövő hétvégén lesz egész pontosan szombaton. Igazából Nem tudok semmi program félét,sajnos a nálunk lévő családi állapotot tekintve meg sok jót nem várokKépAmióta Nagyika is meghalt nálunk megbolondult a család. Kép Fáj ezt kimondanom de sajnos tény!!Azt sem tudom mi vár rám,igy igazán nektek sem tudok igérni semmit! Mindenesetre nagyon örülnék ha azért megismernénk egymást! Esetleg ha éppen nem csináltok más programot és nem túl nagy megterhelés benzinilegKép Talán kuksizzatok át!!-Esetleg irjuk meg emailban egymásnak a telcsiszámot ha gondoljátok!!
Na léptem dolog van!! Vigyázzatok magatokra!!
Ivett nálunk fillérekért veszik át a barackotKép Szegény nagynéném ki is van akadva megint emiatt!!
Pusza Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Sajna nálukn sem fizetnek sokat 100-150 között van kilója de hát ez is pénz így le szedjük legalább a művelés ára jöjjönn be nekünk.
Ivett
zlotika
 
 


sziasztok

Ildikó Kép
Gratulálunk!

Kép
azért óvatosan vezess Kép

Emailed a profilodban? Igen, már meg is találtam. Majd írok, jó?

Ivett
Sajna ez egy ilyen év... Anyósomék vidékén meg a dinnyével vannak így, túltermelés lett belőle.. Kép

Na lépek, Rebeka mindjárt ébred Kép

Ági

Kép

ui.: Új képeket raktam fel az oldalamra, meg csomó mindent változtattam!
Nézzetek beKép

www.csernatony.gportal.hu

delice
 
 


Sziastok!
Mivan csajok el vesztetek?Mi sajnos nem tudtunk elmenni Alpárra de remélem ti azért taliztatok.Most itt igen rossz az idő nagyon fúj a szél gondolom Pesten is .Na most lépek mivel a puják éhesek.
zlotika
 
 


hahó!
Itt vagyok ám, meg voltam is Kép
Közben betöltöttük az 1 évet Kép
az oldalamon vannak képek...
Falunapra mi sem mentünk, mert pont vendégeink voltak egész hétvégén Erdélyből.
A szél tényleg iszonyú volt! Utáltam. De most márf tetszik az idő Kép
Ági

delice
 
 


Sziasztok!!!
Kép Hát igen!! Majd legközelebb!!! Ugyis minden bizonytalan volt!!!!
Isten éltessen titeket Ági!! -ill. Rebekát!! Igy utólag duplán!! Volt mulatozás???
És Ivett ti mi jót csináltatok???
Egyébként jó volt bár a tavalyin sokkal többen voltak! -A lányom otthon maradt 1 hétig nagyon tutin érezte magát!Most éppen Balatonvilágoson van táborban!! Remélem az idő velük lesz)))
Képzeljétek levágattam a hajamKép Sose volt még rövidKép amióta az eszemet tudom De ez még nem a vége ám))) A jövőhéten fessük isKépVissza eredeti barnára és bele a melirKép És akkor lesz teljes a képKép
Na futok mert tesóci gyerkőckéi is itt vannak és rohanás vanKép Puszi Ildikó
evetke
 
 


Helló!

Ildikó! végre végre Kép
Köszi szépen a köszöntést!
További jó fodrászkodást!

Ivett
Dr.Leo-t hol kapsz errefelé? Miskolcon?
Uncsitesód szerint a Siesta nem jó?

Rebeka most beteg Kép mandula Kép
de amikor jól van aranyosan szaladozik már, ügyesen lépeget, csak a kezét még fogni kell!

Ivett! Szerinted létezik, hogy Encsen nincs több internetező anyuka?

Sziasztok! Írjatok!

Ági

delice
 
 


Szia Ági !
Igen szerintem csak ennyien vagyunk. Da a Siesta is jó de a másik kettő tornásztatja is a gyerek lábát .Talán Szerencsen is van bolt ahol lehet Dr. Leót kapni de itt kérdezd meg a gyógyászati segéd eszköz boltba hátha honak le ide is ami a Petőfi suli mellet van.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok lányokKép
Tuti lett a hétvégénk!! A tisza gyönyörű volt!!-az időnk pedig meseszép!!! Önző vagyok de olyan jó volt kicsit "csak" apávalKép
Veletek mi ujság??? Ivett nem mondod hogy más nem netezikKép Pedig én abban biztam hogy tudok régi osztálytársakra találni!!!! Annyira szeretném!!! Jut eszembe ismertétek Szúnyogh Robit?? Pár hete halt meg sajnos belefulladt valami bányatóbaKép pont otthon halottam!! Olyan szomorú lett a szivemKép pedig 8.óta senkiről semmit nem tudokKép SZERETNÉK!!!!!Nincs ötletetek hogyan????
Ági jobban vagytok már???
Na léptem pusszantás Ildikó
evetke
 
 


HELLÓ

Nekem nagyon nehéz elhinni , hogy senki más nem internetezik Encsen, aki anyuka is.. inkább arra gondolok, hogy nem "talál ide" , vagy egyszerűen nem is keres ilyen oldalakat.

Ivett Kép Hát Szerencsen riitkán járunk, de Miskolcra annál sürűbben, úgyhogy ott szét fogunk nézni.

Ildikó Kép Dejóó, hogy jól sikerült a 7végétek Kép
Igen, hallottam szegényről Kép sajnálom Kép
ha gondolod priviben jöhetnek a nevek, hátha tudok valakiről valamit!
Ige, köszi jobban vagyunk, Rebeka szépen helyrejött. Először a láza, majd a levertsége is elmúlt Kép
Viszont most meg itt a rossz idő.
Megint Kép
Itt most nagyon dörgött az előbb Kép Rendesen félelmetes volt!

Képzeljétek a Csajom estánként 1edül alszik el!
Õ maga vezetett rá, egyszerűen nem hagyta magát rázni. Pár napja - lassan egy hete Kép
CSúúúúúúcs Kép

Jóéjt

Kép

delice
 
 


Halihóó!
Akkor végre nyugodtan alszol mi????Kép Örülök hogy jobban vagytok!!Gergő 1 éves koráig nem aludta át az éjszakátKép szörnyű volt!!! Niki annál jobb alvó a mai napig!!
Ági olyan aranyos vagy!! Egy baj van,hogy SEMMIM nem maradt meg abból az időből pár fotón kivűlKép Anyukám letojta,a sok költözés meg ezt hozta!! Valamelyik nap a Nagyikánál találtam 8.oszt ballagási képeket!!Arra gondoltam hogy az ofőmet kellene beszervezni)))) Nem tennétek meg??-bemenni a piros téglásba)) Irnék egy levelet ha esetleg kitudnátok nyomtatni elvinni neki))) vagy postázom nektek és ugy bevinni)) Õ még biztos tanit!!!!Vagy ez túl vad igy???Kép
na lépek csicsizni! puszika!!
evetke
 
 


Helló Kép

Ildikó
Nevekre nem emlékszel?
Én szivesen beszervezem Kép Amúgyis készülök az évnyitójukra, meg ismerem is.. már beszéltünk Róla korábban Kép

pusz

Ági

delice
 
 


Sziasztok! Most mi is betegeskedünk remélem két napalatt átmegy Vikikén ez a hasmenéses ,hányós vírus .Szúnyog Robiról azt hallottam Hernádvécsén fulladt bele a bányatóba .Meg előte vált el vagy hét-három hónapja két kisgyereket hagyott magaután.
zlotika
 
 


Szia Ildikó!
Írd már meg a lánykori nevedet hátha a férjem ismer téged mert ő Szúnyog Robinak évfolyamtársa volt az áltiskolába.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!!
Csak gyors bejelentkezésKép aztán holnap leszek!
Ivett komolyannnn???
Plaszkó IldikóKép és 8/b végeztem Bolobás Gyuláné volt az ofőm!!
De jó lenneKép puszika!!!
Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Én Bolobásné utcájában lakok ők a utca végén mi meg a közepén lakunk.Kicsi a világ.
Ma nagy buli lessz itt Encsen még tüzijáték.
Ivett
zlotika
 
 


Halihó!!
Hát tényleng kicsi a világ?? Mindig ott laktál???-annó anyukám volt ott a postásKépHa látod az ofőt megmondod hogy puszilom!!!.
-bár ki tudja emlékszik e még rám,de ha adna cimet irnék neki levelet postán....léccciiiikeeeKép
Mi is tüzijátékoztunk,szupi volt de hát a városKép
Ági baba merre jársz?? megvagytok?? Rebeka alszik tovább is egyedül???
pusza Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Igen már lassan 28 éve itt lakok ebben az utcában.
A címe:3860 Encs Gárdonyi út 45.
Ivett
zlotika
 
 


sziasztok Kép

látom nagyon belendültetek! Kép
Mi is jól vagyunk, igen, Rebela továbbra is egyedül alszik el Kép
De sajnos a tojásfehérje kiütötte Kép
Tüzijátékot az ablakból néztük, délután meg Miskolcon voltunk a Diósgyőri várban.

Ivett
Vikike jobban van már, ugye?

Ági

Kép

delice
 
 


Halihó!!!
Köszke Ivett még a héten megirom amire évek óta készülökKép Aztán majd beszámolok!! Figyike a párod nem Horváth Zoli??/a név valahogy beugrottKép/
Jobban vagytok eszeget már Viki??-ez a kór iszonyúan tud gyengiteni. Én két éve szedtem össze a gyerekektől de valami iszonyú voltKép
Szegény Ági -és mit jelent a kiütés?? Pöttyöske lett Rebi baba?? Tök szép ugy hogy Rebela:-igy hivjátok otthon??
Futok mert odeég az ebidem!! Puszika Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildikoó!
De a férjecském Horváth Zoli ő azt mondja nem ugrik be a neved.Igen Vica jól van csak egy napos volt de most Gergőnek megy a hasa remélem hányni nem fog.
Szia Ági !
A szomszédoktól azt hallottam ,hogy utcabelik leszünk ez igaz ?
zlotika
 
 


Szia Ági!
A Napsugár gyerek áruház az nagyon jó helly szerintem ott a legolcsóbb a gyerekcípő mi ott vettünk tavaj csizmát a gyerekekre és szandált.
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!
Csak egy pill.Kép Tegnap feladtam a levelet az ofőmnekKép Szoritsatok!!!!!!
Puszika!!
UI: Én már 20 éves osztálytalálkozót szervezek fejbenKép De jó lenneKép
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Ha találsz magadról egy fiatalkori képet külgy már egyett hátha Zoli így tudná ,hogy ki vagy meg lehet,hogy én is.
Puszi Ivett!
zlotika
 
 


Sziasztok Csajok!
Úgy elvagytok tünve ,készültök az oviba meg a suliba ? Mi még nem mivel az ovi még nincs kész ,de reménykedek ,hogy még idén elkészül.
zlotika
 
 


Halihó!!
Hát mi éppen beszokunk a hétenKép
Nikinek meg most megyünk vásárolniKép
Nagy az izgalom az tuti!!!
Ivett nincs képemKép 1 volt azt most hazaküldtem az ofőmnekKép Egy vékony hosszú egyenes hajú lány voltamKépDe hát képről nekem se ugrott be a párod,olyan régen volt márKép
Mi az hogy nincs ovi??? Ági te merre jársz?? puiszika Ildikó
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Hát az úgy történt ,hogy májuba pályázaton nyertek egy kis manit 27 milkát és elkeszték felújítani és tetőt húznirá de csúsznak a rossz idő miatt így csak idéglenes lesz 100 gyereknek.Mi oda nem fértünk be mert itthon vagyok a kicsivel. Talán október végére befejezik és majd akkor.
Ivett
zlotika
 
 


Szia Ági!
Rebekának nagyon sok boldog névnapot kívánunk!
Ivett és a többiek.Kép
zlotika
 
 


Szóval kismamák, figyelem!
AMIT ADDIG NEM TUDSZ, AMÍG NINCS GYEREKED
1.

Az első 3 hónap
- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.
- k**va nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass.
Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- szörnyű dagadtnak lenni.
- nézed a vékony, feszesbőrű nöket.
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért b**gatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak.

A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, mégsincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.

2.
3-9 hónap

- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a legjobb játék az, ami földhözcsapkodva elég zajos.
- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- mindenen bevarró cimke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.
-eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel.

Mindezt szégyenérzet nélkül!
- valakinek te vagy az ISTEN!
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a csöcsbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!
- egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.

És mindezek mellett BOLDOG BÍRSZ LENNI!
Ezt a Miskolc topikban olvastam nagyon igaz.
Ivett
zlotika
 
 


sziasztok!

Ivett Kép

Kép

Kép



ez nagyon tuti volt! Kép
épp kérdezni akartam, honnan szedted, de már látom Kép

Köszönjük a köszöntést! Bár inkább márciusban tartjuk (vagyis én ezt szeretném kialakítani), hogy ne legyen annyira közel a szülinapja és a névnapja Kép

Nyaralni voltunk, Zalakaroson, majd még jövök, csak gyors bekukkantottam.

Páá

delice
 
 


hahó
de nagy a pangás...
beindult a suliszezon, bár ez minket nem érint.
Úgy hallottam az ovi novemberben kezd. de szép leesz, tegnap jártunk arra :-)
Ivett nagyon szépek a műveid az ablakban, mesélted korábban, hogy erről lehet felismerni a házatokat az utcában Kép de tényleg egyből kapcsoltam Kép
megjött mára a hűvösebb idő. Végre! hátha a szúnyogok feldobják a talpukat. Mert rengetegen vannak.
Korábban kérdezted: igen, még az is lehet, hogy utcabeliek leszünk Kép
de most egyelőre festés, burkolás, minden csere.... piszok sok meló. nem hiszem, hogy az éven végzünk.

Ildikó
Hogy vagytok? Mesélj!
Bolobásné - osztálytalálkozó project hol tart?

Ági

delice
 
 


Kép

ÉDESEK KépKép

delice
 
 


Sziasztok!
Ági!
Hát igen az előző lakók nem csináltak a házon semmit csak 4 hónapig laktak benne de vissza költöztek Vécsére.De a régi tulaj sem költött rá semmit.De legalább más kisbabás család is lesz hozzánk közel.
Ivett
zlotika
 
 


Helló!
Ivett
Végülis a mi szempontunkból mindegy is, hogy mennyire van elhanyagolva, hisz a felújítás, így is - úgy is kellett volna. Néztünk meg Encsen és környékén sok sok házat, egytől egyig mindegyikkel végig kellett volna ezt csinálni. Hát ez van.
A kert borzalmas gazos, ha minden igaz, ma délután belevágunk Kép

Kép

Ági

delice
 
 


Helló!
Hát igen nem nagyon törődtek a kerttel csak elől nyírták le a füvet néha.A mienkbe is kell mindíg csinálni valamit ha házad van egész életedbe csinálni kell rajta valamit.Majd az északi oldalt nekünk is újra kell vakolni mivel le esett egy részen a vakolat pedig 1,5 éve lett csinálva és a biztosító nem is fizet mivel szerintük anyaghiba.Nálunk belőlről van a szigetelés dekorpanel van felrakva az északi oldalon mindenütt.A gyerkszobába és a konyhába körbe .2 éve volt ablakcsere,1 éve padlószőnyeg csere és a konyhába laminált parketta lerakás .Látod mi sem tétlenkedünk örök építkezés az élet.Na nem akartalak elkeseríteni.
Ivett
zlotika
 
 


Helló!
Háááááát. sejtettem, hogy valami ilyesmi.
egy külső komplett vakolás szerinted mennyit "kóstál"?
Milyen az a dekorpanel?
Milyen a konyhában a laminált padló? Mi most burkolót terveztünk. De fentre lehet, hogy laminált lesz..
És még valami! A kukás melyik nap jár? Kép
Puszi
Ági

delice
 
 


Szia Ági!
Itt a kukás csütörtökön jár.A konyhába nagyon jó a laminált padló bírja a szék húzogatást a,kiöntött szörpöt is és az a nagy előnye ,hogy nem fázik meg a gyerek ha le ül vagy fekszik a parkettán mivel szerintem jól szigetel.A dekorpanel olyasmi mint a lambéria csak ez préselt fából van de ha nagyon érdekel,be rakok egy darabot az udvarra nektek de ha itt lesztek át is jöhettek megnézni csak előtte hívjál fel,mert nem mindíg vagyunk itthon napközben.De délután már mindíg itthon vagyunk.A külső vakolás az nagy munka és sok mani mi 380 E körül fizettünk 1 1/2 éve.Szerintem azóta már ment fel az ára.
Ivett
zlotika
 
 


Szia Ivett!
Köszi Kép Nálunk itt keddenként, aztán láttam, hogy nem látok kukát.. Majd akkor ellépünk kirakni, mert azt bizony tökig tele hagyták.
Erre nem is gondoltam (gáz vagyok!!!) hogy a laminált melegebb - pedig tök logikus! Meggondoljuk mi legyen Kép
Külső vakolás húzós, dehát azért kívülről is kellene valamit csinálni..
A telefonom tönkrement Kép (Rebekának köszönhetően) így hívni nem tudlak - sőt a számod is benne volt. Majd megnézzük, most már gyakran járunk arra , de ha látod az autót Ti is átjöhettek Kép

Ildikó
Merre vagy?

Ági

delice
 
 


Szia Ági!
A gyerekek már csak ilyenek ,nekem pénteken rágta ki a nyomógombokat belőle gergő és még nincs 1 hónapos a telcsim talán ma már itt lesz hozzá az újabb gomb mert még pénteken megrendeltem.Oedig csak egy percre raktam magam mellé a földre és csak azt vettem észre ,hogy Gergőcske hozza a kiharapott gombokat.
Gondolhatod majd fel robbantam.
Most sokan azt csinálják hogy csak le simíttatják a házat és csak színezik ez csak olcsóbb mint a nemes vakolat.De a vakolat viszont azért szigetel is.Na megyek reggeliztetni a csipet csapatot.
Ivett
Ildikó! Dolgozgatsz,hogy nem látni erre téged mostanság? Vissza írt már Bolobásné?
zlotika
 
 


Szia Ivett!
No erről a gombos dologról is van élményünk - az pedig a vezetékesből hiányzik - bár nem hiszem, hogy kiharapta, inkább talán az is egy leesés következtében veszhetett el. Mindenesetre nem tudom mi lesz itt később... még csak 13 hónapos Kép
Hát igen csak sznezni olcsóbb, a másik gazdaságosabb, mert ugye a szigetelés később a fűtéssel megtérül.
Mi még reggel 3 dl babatejet fogyasztunk, a darabos reggeli csak később jön - de ahhoz még meg kell vennem a zsümlét is.
A napokban fedeztem fel, hogy a profiban van az a bevásárlókocsi, amibe bele tudom ültetni Rebekát, ez nekem praktikus, amikor autóval megyünk. Mert a Narválban cipelnem kell Õt is, meg a kosarat is, és bizony már ruhástól van vagy tíz kiló.
Na lépek én is Kép
Pááááá
Ági

delice
 
 


Szia Ági!
A kukátok még kintvan az út szélén ,tegnap beszéltem az itteni szomszédotokkal,hogy nagy dologba vágtatok a házzal 15 éve nem csináltak semmit .A vízvezeték is régi állítólag ki kell majd cserélnetek mert tavaj beázott valahol .Ezt a felénk eső szomszéd asszony mondta.Az ablakok is festésre szorulnak.
Sok sikert és jó munkát és kitartást.Ha erre jártok benézhettek és megnézheteitek milyen is a dekorpanelünk .Ja egy darabot bedobtam a járdára.
Ivett
zlotika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: