Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ági!
Milyen autótok van, sötét színű? Mert reggel teregetés közben láttam egy olyan autót elsuhanni és ismeretlen volt nekem és hátul ült benne egy kisgyerek.Mert még én egyszer sem láttalak titeket itt így nem is tudom milyen gépkocsitok van .
Ivett
Ildikó te merre bújkálsz ,hogy mostanság nem látunk erre ?
Gondolom a gyerekeknek beindult a nagyüzem és ezért nem érsz rá ide írni de hétvégén jelentkezz,hogy megvagytok -e még.Puszi!
Ivett
zlotika
 
 


Szia Ági!
Milyen autótok van, sötét színű? Mert reggel teregetés közben láttam egy olyan autót elsuhanni és ismeretlen volt nekem és hátul ült benne egy kisgyerek.Mert még én egyszer sem láttalak titeket itt így nem is tudom milyen gépkocsitok van .
Ivett
Ildikó te merre bújkálsz ,hogy mostanság nem látunk erre ?
Gondolom a gyerekeknek beindult a nagyüzem és ezért nem érsz rá ide írni de hétvégén jelentkezz,hogy megvagytok -e még.Puszi!
Ivett
zlotika
 
 


Szia Ági!
Milyen autótok van, sötét színű? Mert reggel teregetés közben láttam egy olyan autót elsuhanni és ismeretlen volt nekem és hátul ült benne egy kisgyerek.Mert még én egyszer sem láttalak titeket itt így nem is tudom milyen gépkocsitok van .
Ivett
Ildikó te merre bújkálsz ,hogy mostanság nem látunk erre ?
Gondolom a gyerekeknek beindult a nagyüzem és ezért nem érsz rá ide írni de hétvégén jelentkezz,hogy megvagytok -e még.Puszi!
Ivett
zlotika
 
 

 
 

Bocs de türelmetlen voltam és ez lett belőle.
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!!
Na megerőszakoltam magam hogy irjak végreKép
Egyszerűen nem birom magam utolérni!!Kép De lassan alakulnak a dolgok!!Kép Gergő szépen beszokott a oviba!! Niki pedig továbbra is "szerelmes" a tanulásbaKép Szerencsés vagyok!!
Nekem megmaradt a melóm igy egy sulibüfében dolgozom . Mire végzek összeszedem a gyerekeket már vége is a napnakKép Energiám semmire! Ráadásul a kocsim még mindig szervizben,emiatt a reggelek totál idegbajos rohanásban telnekKép Talán a héten már kész lesz!!
Mi ujsi!! ??? Hogy telnek a napok!! Csajok én ugy fázom mint a kutyaKép Picit legyen még jó időőőőő korai lenne fűteniKép
Ivett drága! Nem kapok választ a levelemreKépKép Szomorú vagyok!!! Ha látod a tanárnőmet és esetleg "valamennyire" ismered nem kérdeznél rá??Annyira szerettem volna és totál kudarc most igy!!! Komolyan gondolkodom a 20 éves osztálytalálkozóm megszervezésén de segitség nélkül nem megyKép
Ági te tudsz Rebekával vásárolni??? Neke Gergővel rémálomKép Ezért mindig itthon is marad mostanábanKép
Na húzok aludni!! Legyetek jók!! És ahogy tudok jövök puszi ildikó
evetke
 
 


Sziaztok!
Ma jó volt az idő de délelőtt semmit nem tudtam itthon dolgozni mert nem volt áram így se porszívózás se mosás nemjött össze. azért délután mindem megvolt mivel vissza jött az áram.
Ági szépek a képek amit a miskolci topikba raktál ki,igazi üvegfesték vagy a lehúzós fajta?
Na mára csak ennyi.
Ildikó ha találkozok Bolobásnéval majd rá- kérdezek a levélre .Pár oszálytársad nevét írd már majd meg hátha ismerek valakit és hátha összejönne az oszt.tali. szervezés.
Ivett
zlotika
 
 


sziasztok!
kihasználom az alkalmat.. fáj a gyomrom Kép, elkapott ez a hányós gyomorfájós vírus Kép ... szóval nem tudok aludni Kép , írok Nektek.

Ivett
könnyen lehet, hogy minket láttál! Fekete 5ös Golffal járkálunk, aznap sztem Rebeka apukájával ült hátul. Lassan, de biztosan haladunk, a kert már egész szépen alakul...
Nálunk nem volt áramszünet.
Én 95%ban igazi üvegfestékkel festek, amit néztél, az is az. Bár most készek Rebekának lehúzóssal macit Kép

Ildikó
Jó, hogy végre jöttél! A kocsi azóta már ugye kész van?
Igen, nekem egyelőre m1 Rebekával a vásárlás - Õ még kisebb azért...
Gyere, ahogy tudsz!
Kép

Puszi,
Ági

delice
 
 


hol vagytok csajok! gyertek nyugodtan Kép már nem fertőtök, jobban vagyok Kép

delice
 
 


Hali lányok!!!
Most mi nyüglődünkKép Hányás hasmenésKép Iszonyúúúú Ha élek még majd jövökKép Puszi nektek!!
evetke
 
 


Ildikó!
Jobbulást Nektek! Ha jól sejtem , ugyanaz ami nálunk volt Kép
Ági

delice
 
 


Úgy látom csak én járkálok ide Kép
Tettem fel képeket Rebekáról, az oldalamról a képre klikk:
www.csernatony.gportal.hu
Ági

delice
 
 


Sziasztok Csajok!
Tegnaptol én is dolgozó anyuka vagyok megint.Még szokatlan a gyerekeknek a reggeli 7 órai kelés de szerintem hamar megfogják szokni.Ildikó gyógyuljatok meg minnél hamarabb.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!
Hát ez nem volt egyszerűűKép Végig ment a családon egészen a nagypapáigKép Esküszöm csajok erőm nem volt!! De VÉGEKép
Ivett mit melózol?? Jajj meséljjj mááá!!!!
Engem is nehezen dob ki az ágy reggelenteKép És én fél 5 kor kelek főzöm a drágámnak a kávét aztán vissza tentizek picit még,de igy rosszabbKép
Ági még mindig tuti az oldalad!!! Én még nem jutottam el hogy tegyek fel ujakat de igérem mielőbb!! Legyetek jók puszika.
Csajok hogy tudnék osztálytali ügyben segitséget kérni?? Sztetek naplóból nem lehet cimeket kiirni?? Nem válaszol az ofőm((((( Elfelejtett????????, De akkor is))))))) Lehet kérdezek telcsiszámot tudakozótól. Tippek???? Puszi nektek Ildikó
evetke
 
 


Helló!
Ivett Kép
És hol dolgozol? Mit?
Neked milyen?
Tök vagányok voltatok ma KépKép

Ildikó Kép
Végre meggyógyultatok Kép Jó, hogy benéztél Kép
Hogy bírsz reggel fél 5kor felkelni??
Örülök, hogy tetszik még mindig az oldalam!
Megnézhetem Bolobásék számát a tel.könyvben. De a suli száma megvan amúgy is. Szólj, ha dobjam.

Ági

delice
 
 


Halihó!!!
Ági baba!! Dobd a telcsiszámot)))) Majd akár msn-enKép Nem akarok a vasárnapotokba beleköszönniKép
Futok is ebéd előtt vagyunk!! Pusza Szép napot!!
Ivett????
evetke
 
 


Helló!
Nyugodtan "beleköszönhetsz" KépKép
MSN-en adom majd inkább
Ági

delice
 
 


Lányok)))))))))))))))))!!! Levelem jött!!!
Irt az ofőm!!!! + Küldött egy tablóképet nekem!!!! Imádlak titeket!!!! Köszi Ivett mégegyszer még 100X. Majd jövök!! Puszika
evetke
 
 


szupeeeeer Kép

Kép

delice
 
 


Sziaszotk Csajok!
Én az encsi ÁNTSZ -be dolgozom mint egészségőr de most besegítek a titkárnő helyett mivel elment nyugdíjba.Amúgy jól vagyunk.
Ági!
Ezzel az utánfutóval hordom a gyerkőcöket anyuékhoz reggelente mivel még nincs kész az ovi így anyuéknál vannak megőrzésen.
Ildikó!
Örülök,hogy az ofőd válaszolt ez már egy jó jel,hátha össze tudtok hozni egy osztály- találkozót.
Sok puszi mindenkinek!
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok Csajok!
Mi van veletek? Mindenki el van tünve ?
Ildikó!
A szervezéssel,hogy állsz?
Ági!
A házzal,hogy álltok,bent is dolgoztok már?
Ivett
zlotika
 
 


Helló-belló!

Szóval Ivett tényleg állati vagyányok voltatok ;)
Meddig nincs még ovi? Hogy állnak?

Már egy csomó minden be lett szerezve a benti felújításhoz, a festő köv héten jön.
A legújabb : egy macska "beköltözött" hozzánk Kép, úgy telefonált a szomszédasszony, hogy ha megtennénk.. és kiengedjük... Úgyhogy anyukám ment is gyorsan. De jól elijesztette, így a macska felhúzta a csikot az emeletre. Sebaj, mire este visszament, már kitalált, a nyitva hagyott ablakon Kép
És még büdöset se csinált! Kép

Ildikó
Hogy áll az osztálytalálkozó? Kép


az én kicsi motorosom Kép

Kép

delice
 
 


Kép



Kép
Lányok bírjátok ezeket a babákat?

Jó éjt Mindenkinek! Kép

delice
 
 



Sziasztok!

A következő infót szeretném megosztani veletek, ha még nem tudjátok:

Az 1500 grammnál kisebb (ha pont ennyi akkor már nem) súllyal született babák után magasabb összegű családi pótlék jár! Nektek kell igényelnyelni, automaitikusan nem jár. A dokin múlik, hogy tájékoztat-e vagy sem.

A barátnőm esetében az ikrekből az egyik után kaphatja meg, ami 6.000 Ft helyett kb. 13.0000 Ft körül van. Õ viszonylag későn tudta meg, teljesen véletlenül. A gyerekek már két évesek. Viszont visszamenőleg csak 2 HÓNAPRA jár! Ezen felháborodva írt egy levelet Juszt Lászlónak, a tv ügyvédje című műsorba. Szerintem még választ nem kapott, de majd még írok a fejleményekről, ha valakit érdekel.

Bea
nyuszkó2
 
 


Szia Bea!
Köszönjük az infót és üdvözlünk az oldalunkon.

Szia Ági!
Nem most üveg festékelek és olyat ,hogy drót keretbe folyatom a festéket és ha megszárad kilógatom majd az ablakba .Virág ,csillag és sziecske.De csak a lehuzhatós üvegfesték jó mert a másik megkeményedik és elválik a kerettől.De már elterveztem,hogy dekorgumiból csinálok bohócos fűzért.Ha kell kreatívhobbis katalógus írjál be adom neked megnézni meg ebbe is vannak jó minták és ötletek.
Ildikó! Veletek mi van ?
Puszi mindenkinek Ivett !
zlotika
 
 


Szia Ivett!

Hogy is van ez az üvegfestésed? Milyen az a drótkeret? Nem bírom elképzelni, amit írsz Kép de bizti gyönyörű lesz!
Igen, érdekelne a kreativhobbis katalógus! előre is köszi Kép
Eza a bohóc is jól hangzik Kép
Kész van már az ovi?

Ági

delice
 
 


Szia Ági!
Úgy tudom tegnap volt a műszaki át adás és talán az őszi szünet után már lehet menni de még konkrétan nem tudok semmit mert még levelet nem kaptunk.Akkor majd holnap be adom a katalógustés megbeszélük ,hogy neked mi kell.
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!
Bánt hogy ritkábban jövök de annyira be vagyok havazva hogy utolérni alig birom magamKép
Reggel"szétdobálom"Kép a gyerkőcöket és 8-tól melózom- Mire hazaérek fél kettő van két órám hogy utolérjem magamKépAztán "összeszedem" A kölköketKép És indul a du. bolondok házaKép Este netezgetek pivit,de lusta vagyok irni igazánKép
Azért gondolok rátok !!!!!
Osztálytali???-irtam Marika néninek van egy cimem is osztálytársilag tőleKép ugyhogy teszünk a dologért valamit!!!
Szombaton megyünk haza,de vasárnap jövünk is vissza!! Pedig jó lett volna találkozni de sajna nem lesz időm bármennyire is szeretnémKép
Azért irjatok,meséljetek!!!!
Képzeljétek sokat vezetek!! Rengeteget kell tanulnom,de egyre jobban tetszik az egészKép
Na megyek is alunni. Nehéz napok elé nézek és olyan fejfájásom van hogy döglődömKép
Jók legyetek!!! Irjatok!!! Puszika Ildikó
evetke
 
 


helló!
Ivett - HELP - mit is mondtál, mikor jössz a katalógusért? teljesen kiment a fejemből KépKép
Ági

delice
 
 


Szia Ági!
Majd szerdén megyek érte délenát és akkor csütörtököm fel is adom az össz rendelést és kéthéten belül meg is hozzák ,ha nem kell várni semmire.Ivett
zlotika
 
 


köszi szépen a gyors választ Kép

Ildikó Kép Jó, hogy benéztél Kép ha tudsz, gyere, bár msn-en is ritkán látlak!

delice
 
 


Ivett
Írtam emailt! Ha gyorsan válaszolsz, még ma el tudnám vinni Hozzátok
A telefonom nem jó
Ági

delice
 
 


Sziasztok!
Ha érdekel titeket nézzetek be ide www.cipoexpress.hu ,házhoz szállítják a cipőt és ha kicsi vagy nem tetszik vissza is veszik és nem kell fizetni.
zlotika
 
 


helló!

szuper az oldal Kép Ti próbáltátok?
Mi nekik a haszon rajta, hogy még olcsóbb is, és még házhoz is hozzák?
Jövő héten akkor jön a csomag? csak szólj, és már megyek is érte Kép

delice
 
 


Szia!
Remélem igen ide ér ha minden raktáron van .Na Vikike elkezdett oviba járni eddig teszik neki remélem így marad a jövőben is .
Ivett
zlotika
 
 


helló!
én is remélem! Kép
És milyen az "új" ovi? Ki az óvónénije?

Ildikó merre jársz? Kép

delice
 
 


Szia Ági!
A miskolci topikba olvastam,hogy konzerves doboz kell. Milyen méretű ?Van lapos paradicsomoshalas meg nagyobb barack konzerves. Majd hétfőn be viszem délenát.
Ivett
Ja milyen versenyt nyertetek a internetes szépségversenyt?
zlotika
 
 


szia!
mire "ideérek" a hírekkel, Te már tudsz is mindent KépKépKép
Kép
inkább a nagyobb barackos! arra a laposra nemigen férne szalvéta. vagy mennyire lapos?
Kép
FISHER PRICE fotópályázat volt!
Kép
szegénykém tegnap estére megint belázasodott, de ki is bújt ezzel 1 időben a 10. fogacska!

delice
 
 


Ivett Kép
ha a héten úgyis megvan a csomag és megyek érte, majd akkor elhozom a konzerveseket is, ne fáradj vele!
Ági

delice
 
 


HAHÓ LÁNYOK
merre jártok?
Ivett
Írtam én is emailt. Már nagyon várom a csomagot. Remélem a héten tényleg itt lesz!
Közben festjük a házat - belülről - azaz a festő Kép... de lehet, hogy láttátok is a mozgolódást.
Hamarosan csinálunk egy próbafűtést, remélem nem okoz meglepetést..

Ildikó
Hogy vagytok?

Ági

delice
 
 


Sziasztok csajok!!
Na tessék azt igérem jövök gyakrabban és most látom majdnem 1 hónapja voltam itt utóljára((
- totál kilóg a nyelvemKép Rengeteg most a bedolgozásom is. Ha minden igaz dec. 8-tól leáll a suli és akkor lesz szusszanásom . Sik ideg vagyok mert hétvégére nincs még meg az adventim seKép És mindjárt megyek estére takaritani,idő sincs elmenni vásárolni.
Ti hogy álltok ünnepileg??- Vagy még túl korai a kérdés?? Csajok van egy sütikeKép Olyan kerek barna a közepén dió valami mézes féle?Kép Na ezt jól meg magyaráztam nektekKép De háthaKép SegitsetekKép Nikinek nagyon bejött és szeretnék csinálni de azt se tudom hogy kezdjek nekiKép
Amugy mi ujsi?? Gyerkőcök hogy vannak??
Mi most egész jól birjuk kórság nélkülKép KOPP-KOPPKép
Ági próbafűtés???-DE azért eddig is fűtöttetek ugye? -már egy ideje én nagyon fázom ámKép
Na pusszantásKép Remélem nem megint 1 hónap mulva tudok ide tévedni!! Jók legyetek
evetke
 
 


Szia Ildikó!
Szerintem te a mézes puszedlire gondolsz vagyis a le írás szerint .Én most csináltam egy kis egyszerű adventi koszorút kis szalma alap végig körbetekertem egy kék gyönysorral piros tömzsi gyertyát tettem hozzá és négy ezüst masnit.Csak a leg egyszerűbbet.De az ablakaimba már tegnap feldobáltam a dekorációt a mikulás váráshoz.
Ha tudsz gyere gyakrabban
Ivett
zlotika
 
 


Szióka!!
Igen az lesz azKép Lehet hogy rákeresek!!
Én most vettem az adventitKép Sajna a tavalyi + előző évi már nagyon megfáradt voltKép és most nem volt időm mevenni a kellékeket igy ez egyszerűbbnek tűntKép Viszont apát még du."zavartam" gyertyát venni mert az lemaradtKép
A jövőhéten én is elkezdek kicsit disziteni!!
Majd tegyetek fel uj képeket oksa!!! Puszika
Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon sok boldog MIKULÁS napot kívánunk, így előre is!!
Ha van egy kis időtök írjatok ide is mert mostanában haldoklik az oldalunk.
IvettKép
zlotika
 
 


Már itt is a mikulás!Kép
zlotika
 
 


Sziasztok lányok!!
Na megint itten vagyokKép
Túl a mikulásonKép Remélem nektek is jól telt!!!!Kép
Tele izgalommal ,énekelve hozzánk is eljött!! Feljöttek a nagynénimék ugyhogy teljes volt a család!!!Meséljetek nálatok hogy volt!!
A héten már nem melózomKép De elkezdem az ajándékok felhajtását!! Miért nincs semmi karácsonyi hangulat sehol????
Puszika Irjatok!! Pörögjünk fel!!!
evetke
 
 


helló Lányok Kép

Ivett! köszi szépen Kép

Ildikó! Rajtam nem múlik a topik felpörgetése Kép Kép

Nálunk nem volt nagy Mikulásozás, Rebeka még kicsike hozzá Kép Úgy megijedt egyébként, az Abaújban találkoztunk aznap Mikulással Kép Aranyos volt Kép

Kép

delice
 
 


Halihó!!!
Na akkor legyünk rajta!!!
Lányok van jól menő kifözdés EncsenKép Akit Dudás Szabolcsnak hivnak??
Ez a giff is aranyos!!!-mármint a tiéd!!Elvileg ez egy integetős kézKép Az mi hogy "abauj"??
puszika!!Kép
evetke
 
 


Mondtam, hogy bennevagyok! Kép
Kifőzdéés?? AZ passz, de Dudás Szabolcs az van! Végülis felőlem lehet kifőzdés is...

Abaúj=Abaúj áruház. Ott szoktunk vásárolni.

ÁLtalában, bár néha kimegyünk a profiba, eddig a Narválba is, de most elhatároztam nem megyek többet, mert egyik nap vagy 5 percet álltam a felvágottaknál és egyszerűen nem jött senki kiszolgálni. Gyerekkel az ölemben, aki mellesleg szaladgálni akat! Pedig láttunk dolgozókat.. de ők lehet hogy nem láttak minket?? Kép

Kép

delice
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: