Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Látom már te is mindenórád taposod! :)
Én sokkal jobban vagyok, most tanulok a sulimba, hátha le tudom tenni a félévet... Nem nagyon bizom benne, de hátha mégis.

A csajócám meg elkezdett szaladni, dumálni, most nagyon sokat fejlődött, nagyon büszke vagyok rá :D

Drukkolok!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Oxi

Megszületett Bodza Bea kisbabája. Boróka.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok !

Oxi ! Örülök, hogy már jobban vagy !!

Na, akkor most lett elég dolgod !! De ,nagyon ügyi ez a kis csajszi , csak te győzd !!
Tanulás + rohangálás !! :lol: Hát nem könnyű!!

Remélem már nem sokáig tudok jelentkezni !

Vigyázzatok magatokra !!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 

 
 

Drukkolok neked, bár ha te is eltűnsz, megint kihal a topic. Mondjuk remélem, hogy ha belerázódtatok az új napirendbe, visszatértek. :lol:

Fényképezd le a pocakod! :D

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi !

Én nem tünök el , kivéve ha valami lesz az internettel !! Legalább is remélem !! :lol:

Rakokfel képet, de én csak a profil mellett lévő www-s albumba tudok képet produkálni ott tudod csak megnézni . Most csinálok is egyet , ok. ?

Remélem , egy kicsit már tényleg eltünök , próbálom megdumcsizni Diával !! :wink:

Kata !! Remélem minden rendben és már otthon vagytok !! Várom nagyon a jelentkezésedet , sokat gondolok rátok , és nem tudok semmit !!!!!! :shock:

Oxi remélem te vátozatlanul jól vagy ! További jó tanulást és jó rohangálást a nagylány után !!


Puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Bocsi, hát nem lett valami fényes , de a lényeg látszik .(már a kép)

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok !


most nagyon rövid leszek, mert mennem kell babóhoz lassan..

most szerdán jöhettünk haza délután, azóta kicsit szoros volt az időbeosztás :)
jól vagyunk, izgalmas volt a kórházi lét, de túléltük........
a lényeg hogy ITTHON lehetünk végre !!!

Liza okt. 12-én született meg 3560 grammal és 54 cm-rel.
Tegnapra már 3-4 óránként szopizott, szerencsére van tejcink.

majd ha több időm lesz, még visszaolvasok és írok!
sok pusssssz mindenkinek !!


Kép
lmkata
 
 


Sziasztok !!

Kata !! Végre !! De gyönyörűek vagytok !!!

Nagyon sok gratula az egyész családnak !! Kép

Milyen volt a császár ??? Liza babámnál gondolom mindent rendben találtak , hiszen kicsattan az egészségtől !!! :lol:

Csoda gyönyörű!!

Puszi nektek !! Várom a beszámolót rólatok !! :wink:

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kati: szépen lent van már a pocakod! Gondolom "szabadulnál" már tőle, nagyon drukkolok!

Kata: Gyönyörű Lizátok van! Nagyon gratulálok! Ha majd lesz időd ránk, mesélj!

Én most értem haza a suliból, itthon hagytam 2 napra a lányt apával és az anyósommal, de nagyon hosszúnak éreztem. Ráadásul tele vn a fejem, most épp nem hiszem, hogy fogom tudni csinálni. Hiába, öreg vagok már bohócnak. De azért megpróbálom, veszteni nem veszthetek semmit.
Na megyek, kialszom magam, és holnapra sokkal optimistább leszek megint. :D
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !!

Örömmel értesítelek benneteket , hogy Beuséknál tegnap este 21:30-kor megszületett Adrienn Réka 3700 grammal és 57 cm.-rel !!! :lol:

Nagyon sok gratula az egész családnak !!!
Kép

Jaj , lányok!! De irigyellek már benneteket !!!

Oxi!!! Csak optimistán !! :wink:

Kép


Kép
kati16
 
 


Beusnal hatalmas gratula!

Kati: Hogy vagy? Vagy még? Ugye nem ma akarsz szülni?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi !

De ,én már ma nagyon szerettem volna szülni , de nem jött össze , még !! :shock:

Úgy-hogy még vagyok !!

Már nagyon nehézkesen ugyan és irígykedve a többiekre, tartom a frontot !!

Remélem ti jól vagytok a menő-manóval együtt !!

Kata ! Ti is jólvagytok , ugye ?? Lasan belerázodtok a minden napokba és sokkal jobbak lesznek a napok !! :lol:


Puszi , nektek !

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!


Kati,
már csak te maradtál ezek szerint :wink: :wink:
HAJRÁ !!!!!!!!!!!!!!!

nagyon kíváncsi vagyok hogy alakul a ti történetetek ??? !! :shock:

csaszi amúgy nagyon rendben volt, másnap reggel már saját lábon sétáltam le a szobámba az őrzőből.
a 4. nap volt kicsit fájósabb, de akkor derekam is fájt plusz aznap indult be a tejem is szóval úgy összességében szar nap volt már elnézést :)
azóta meg azelőtt se semmi extra.. sebre kellett figyelni ne legyen vizes amíg varrat bent van.

Lizával minden rendben jelenleg, meg vannak a szerkezeti eltérések amiket láttak már az uh-gal is a pocakban, de nem tudnak bővebbet mondani.
járnunk kell majd adott időközönként fejlődésneurolóiai kontrollra.
most pénteken megyünk először, bár 2 hetesen mit látnak???

a kórházban az volt a rossz, hogy emiatt nem merték kirakni Lizit az intenzívről amíg nem lett meg az MR vizsgálat eredménye = hétfőig.
utána meg azért nem rakták ki mert nem volt hely..... de azért bejárhattam szoptatni szerencsére, ekkor már sokkal jobb volt.
nem maradt túl kellemes élmény emiatt, de kibírható volt, köszönet a jófej szobatársaimnak is !!!!!!!!! :lol: :lol:

Oxi, jó hallani felőletek is :) sok kitartást a sulihoz, el sem tudom képzelni jelenleg hgy hasonlóba vágjam a fejszém :)
és olvastam amit írtál régebben hogy szóljak ha kell segítség, nagyon jól esett kösziszépen !!!! :lol:
egyelőre anyum itt van, főz meg minden - nekem csak babáznom és pihennem kell :lol:

Beuséknak nagy gratula a babócához!! reméljük hamarosan ő is jön majd a részletekkel :wink:

Kati, megadrukk :wink: mégegyszer!

pusszok
Kata és LizaBabája
lmkata
 
 


Sziasztok !

Kata ! Köszönöm szépen a drukkokat, már jó lenne ha túl lennék én is !!

És jól jönnek a drukkok !!

Liza babámmal meg nem lesz semmi gond , járkáljatok csak a kontrolra nyugodtan !! :lol:

Szóval a csaszi nem volt vészes , és utánna az a sok fekvés ??
Gondoltam , hogy az első pár nap amíg nem vitték ki az nagyon rossz lehetett !! :cry:
A doki és a nővérkék rendesek voltak ??

Vigyázzatok magatokra !!


Puszi, nektek !

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


hello!! :)

csaszi ugye reggel volt, na aznap feküdtem csak, de este már séta ki a folyosóra.
Másnap le a szobába.. szóval igazából 1 nap fekvés volt, annak a nagy része is amiatt hogy kimenjen a zsibbadás..

erre a részére tényleg nem lehet panaszom.. :)

nővérek, orvosok azon a részlegen nagyon jók, aranyosak voltak.
igazából úgy hallottam a gyerekágyon nem ilyen jók a körülmények, de nemtom mert én nem ott feküdtem.
az I. emeleten ahol voltam olyan kismamákkal akiknek szintén intenzíven volt a babájuk, nagyon jól elvoltunk (körülményekhez képest). és szép az az emeleti rész, asztalok, székek, padok a folyosón, stbstb
a gyerekágyasra egyszer lementem de rosszabb feelingje volt arra a néhány percre is.... mondjuk sztem azért is mert az a fszt-en van és nincsenek olyan nagy ablakok mint az I. em-en ahová mindig besütött a nap.. de ott meg legalább a babák a mamájukkal vannak ---- szóval ki tudja.... :roll: :lol:

puszi, élvezd ki még ezt a fini napocskát!!
lmkata
 
 


Sziasztok !!

Kata ! És itthon jól meg vagytok ??

HOgy érzitek magatokat ??

Hát ha ma, ill. holnap reggelig nem történik semmi, 8 órára kell mennünk a kórházba a doki csinál ctg-t + sajna a megúzhatatlan magzatvíz vizsgálatot . :shock:

Na , de jön még ez a csajszi az én utcámba !! :lol:

Idáig olyan rendes volt , pont a végén csinálja ezt velem !!

Beus ! Lassan ti is hazaértek !! Remélem jól vagytok és minden rendben !!

Várjuk a beszámolót !! :lol:


Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

jól elúsztam evvel a suli, tanulás dologgal, de azért néha idenézek :)

Kata: Ilyenkor még olyan intenziv a babák neurológiai fejlődése, hogy kell ez a sűrű kontroll. De drukkolunk, hog yne legyen semmi baj!
A kórházi élmény meg... hát igen, semmi nem tökéletes, de szépül az idővel, nekem elhiheted :)

Kati: Milyen volt a vizsgálat? Neked is megy a drukk, hogy induljon el végre az a picilány!

Puszi:

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

Na-ná, hogy még egyben !!

Oxi ! Hál isten a vizsgálat nem volt annyira vészes mint gondoltam !!

Sikeresen túléltem !! MInden ok. Kb. egy újjnyira nyitva vagyok de keményedések azok nullák !!

A tanulást majd csak behozod , csak optimistán !!

Kata ! Remélem jól vagytok ! Holnap gondolok rátok !! Az eredményt meg tudjátok vagy várni kell ??

Beus ! Puszi nektek is!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


sziasztok!

ébredezik Cupikám úgyhogy rövid leszek (tőlem szokatlanul :wink: )

Kati!! na az jó ha így kibírtad a vizsgálatot, általában mindenki fél tőle mert hogy milyen szar. Már elnézést. nemtom, szerencsére nekem kimaradt :wink:
Picilányod bizti vár még valamire.. de mire?? :roll: nem súgta meg ? :lol: Kis Drága!

Barátnőm is megszült tegnapelőtt. Pont terminusban volt, és megindították aznap. ezt nem értem minek sietni ennyire.. ??
mindegy, csak tudják az okosok.

tényleg Kati, te fogsz kérni edát vagy spinálist?????

Oxi! és már vizsgaidőszak van? vagy hogy van ez? hány év? 5?
de gondolom gondoltad hogy nem kis fába vágod a fejszéd, nem? :wink:

na megyek, evés van! :)


pusszok

Kép
lmkata
 
 


Sziasztok !!

Kata ! Remélem nem fogok kérni ! Mercinél egy idő után kértem,mikor is közölték , hogy náluk nincs érzéstelenítés , úgy-hogy kikellett bírnom !! :shock:

Gondolom most így 34 évesen jobban fogom bírni a fájdalmakat ! :roll:

De ebben nem vagyok biztos !

Jaj,de édesek vagytok , csoda gyönyörű Liza babám !!

Hát nem tudom még mire vár Diánám ! Lehet érzi , hogy be vagyok sz...


Puszi , Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Kata: Tündérbogár Liza! :D Nagyon aranyos!

Kati: szerintem hamar túl leszel rajta... csak egy jó időpontot keres a lányod! Ő tudja a legjobban! :)

A sulim csak 2 év, és folyamatos vizsgák vannak, dec 6-ra UVval is megvan a félév. (Már ha megvan).
ez igyn nekem jobb volt, mint a vizsgaidőszakos, csak igy most összecsúsztak a derekam miatt mégis kicsit a dolgok.
És persze tudtam, mire vállalkozom, de olyan jó kicsit nyavajogni ;)

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


jó-jó Oxi, nem is azért írtam mintha nem tudtad volna, csak tényleg nagy dolog !!!! :shock:
én nem lennék rá képes... (így érzem most legalábbis de már megtanultam hogy semmit ne jelentsek ki előre, hogy hogyan tervezem, mert úgysem úgy lesz... :wink: )

Kati! besz... ?? na neeeeeeee ! :wink: tuti nagyon szuperek lesztek Diával!!! :wink:
Merci hol lesz az akció ideje alatt??

Beusék?? remélem ezért majd kapunk képeket Adriennről :roll:

pusszok!
és HAJRÁ DIA-BABA ÉS KATI-ANYUKA !!!!!
lmkata
 
 


Sziasztok !


Hát ma is itt !! Na ma már jobban éreztem ezt a vizsgálatot ! :shock:
Tényleg nem kellemes, de semmi tű nincs a dologban ! Legalább is én sokaktól hallottam.

Az a gond , hogy a doki kér ujja közé kell betolnia egy fém répához hasonlító dolgot ami végül is üreges , és abba a csőbe egy kis lámpa segítségével bevilágít. Na és így nézik meg a magzatvizet !

Kata ! Köszi, már nagyon hajráznék !

Az az igazság ,hogy már vannak összehúzódásaim csak rendszertelenek és az istennek sem akar átesni 5 percesekké !!!!

Igy meg már elég kellemetlenek az órák !

Nem tudom Kata neked voltak fájásaid ?? (Bocsi összehúzodásaid, mert rám szoktak szólni , hogy azok összehúzodások !!)

Már csak az érzés miatt , hogy tudod-e mert én nem tudom az eda miatt mennyit lehetett érezni ?

Lányok , úgy látom Beus nem jelentkezett be , akkor én azért meg nyuktatlak titeket, hogy jól vannak és már otthon !!

Bizti nemsoká bekukkant !!


Puszi, nektek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati, nekem nem voltak fájásaim, mert program csaszi volt..
tehát nem úgy hogy indult a dolog és megcsasziztak... hanem tudod kitűztük a napját és felvágtak és kiszedték.
durván fogalmazva :roll:

amúgy sztem nem várt volna már ő sem sokáig mert teljesen lent volt a feje, és nyitva is voltam már kicsit, meg volt az a nyákdugós sztori is. vicces volt mert a kórházban azon drukkoltam éjszaka hgy akkor most már nehogy elfojjon a magzatvíz.....

és a doki mit mond?? meddig vár, vagy erről még nem volt szó? végülis időtök van még, de mostanság mindig úgy szeretik megindítani.. amúgy nem értem miért.. :roll:

pussz
lmkata
 
 


sziasztok,


köszönjük a gratulációkat és én is gartulálok most már mindkét katának mert reggel kati16 babája is megérkezett jó egészséget kívánok mindenkinek.

a mi születésünk története naon rövid ugyanis a kisaszony 35napi kórházi bentlét után 1/2 óra alatt megszületett :) apa úgy lekéste mint a sicc az M3as on volt még amikor hívtam.

itthon még elég furi a két manóval de szerencsére apa még itthon van az lesz szép ha már nem :)

pusza mindenkinek

Beus és a babák

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


ezt a csokor virágot küldöm minden anyukának, babának

pusza

1162111883.93.doc

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


DIA BABA ISTEN HOZOTT IDEKINT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anyukád már nagyon várt :wink: :wink:
remélem szuperek voltatok és minden jól ment !!!
majd reméljük hamarosan tud anyukád is jelentkezni ha otthon lesztek már...

Beus gondolom nem könnyű 1 kicsi 1 picivel, azért ha időd úgy adódik, tegyél fel képet nekünk :)
ez a fél óra nem semmi !!!!!!!!!! szegény apa tényleg jól lehagyta őt a picilány... :shock: :roll:

puszik!
lmkata
 
 


Sziasztok! Merci vagyok Kati lánya.

29.-én megszületett : 0:53-kor, 3550 g-mmal 57 cm-rel a Diána !
Amúgy mind a ketten nagyon jól vannak!

Egésségesek!!!

Puszi: "Kati" és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Akkor együtt a csapat! :)

Gratulálok Katinak is!

Beus: Húúúú, ez nem semmi, még jó, hogy már bent voltál. :D

Kata: Én sem gondoltam, hogy suliba fogok járni, de sajnos muszáj. A munkahelyem megszűnt, a jogutódnak nem kellek, illetve igy talán, de mindenképpen jobbak lesznek az esélyeim. :) Szóval nem mazochista vagyok :D

Puszi:

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


szia Merci !! Köszi a híreket a tesóról és anyuról :wink: :wink: gyönyörű méretek :wink:
gondolom nagy a boldogság!! :)
add át a puszikat nekik amit küldünk Liza-Babával!!! :lol:
lmkata
 
 


Oxi, szemét jogutódok.... fujjfujj.
nálunk is volt akiket nem vettek vissza babázásból a cég átalakulása után....
De ki tudja, még az is lehet hogy hosszú távon így tettek veled jót, nem??????????
reméljük!!! :wink:
lmkata
 
 


Kati, talán már otthon ?????????

sok puszi !!!

majd gyere picit mesélni ha időd már úgy lesz!
(hűű nekem jó pár napig nem volt :oops: már azt hittem soha nem is lesz újra... :lol: )
lmkata
 
 


küldök nektek addig is Lizababát :)

Kép

Kép
lmkata
 
 


Szasztok !

(Nem tudom miét, itt nem szeret írni a klaviatúra !) :shock:

Köszönjük szépen a gratulációkat !!!! :lol:

Hát, túl vagyunk mindenen ! Nem volt semmi, de megérte !!

Sokkal fájdalmasabb volt az elsőnél, már a 10 perces fájások felértek a 3 percessel.
Szombat este 8 órától kezdődött megit csak viszonylag tényleg 10 percenként , kb.másfél óra múlva letek 5 percesek, zuhany és indulás.

Szülésnél minden rendben volt.
Viszont most tudtuk meg , hogy a doktor nénink kint volt és megnézte a zárójelentéseket, hogy a köldökzsinor rá volt tekeredev a nyakára !!!
Én ebből szerencsére semmit nem vettem észre a doki és a szülésznő is profin nem szólt semmit , mint ha mi sem történt volna szinte azonal rámtették a babaát !! :wink:
Zsolti meg utánna mondta, hogy úgy megijedt mert nem azonnal sírt fel csak amikor elvágták a köldökzsinórt !

De 9-10 es értéket kapott, úgy-hogy semmi robléma ! :lol:

Remélem mindenki jól van !!!

Kata ! Liza is egyre szebb !!! Gondolom már szinte rutinosak a mindennapok !! :lol:

Remélem én is hamarosan tudok feltenni képet !!

Most megyek kidobom a billentyűzetet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elmegy az időm evvel az állandó javítgatással !!!! :shock:

Oxi ! Neked is további jó tanulást !! A szaladgálásba már belejöttél ???

Beus !! Hallom kerestél , bocsi még csak most jutottam el ide, tudod a gép át lett víve az első házba és csak akkor tudok jönni ha valaki felvált a Diánál !!

Nagyon jó kisány,( ja , és gyönyörű !!!! Anyának és apának a szeme fénye !!!) eszik alszi egy picit nyekereg de nem vészes , még sikerül szopiznunk is , majd elválik meddig !!

Puszi , mindenkinek !!!!

Igyekszem jönni !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


szia Kati !!!

de jó hogy írtál!!! oké, várjuk a fotót a kis szépségről :wink:

nekünk is 9/10 lett az apgar :)

gondolom ha nagy gáz lett volna azzal a zsinórral, szólnak vagy megemlítik.. de szerencsére nem volt nagy a baj, a zárójelentésbe meg minden kutyafülét be kell hogy írjanak.

nekünk valami 4 oldalas a zárónk, tele horror feltételezésekkel és egy rakás vizsgálati eredménnyel, meg hogy milyen gyógyszerekkel nyomták tele szegényt a NICen (felét csak mert szokás alapon és nem azért mert kellett volna) :roll:
szóval jól eltettem hogy véletlenül se olvasgassam, mert akkor bőgök :?

Mercinek is tetszik a hugija??? :wink: olyan édes volt ahogy írta: "Merci vagyok a Kati lánya..." amikor megírta az örömhírt! :lol: :lol:

sok pussz majd tégy fel képet ha lesz úgy időd.
lmkata
 
 


Sziasztok !!

Kata !! Sikerült pár képet felraknom !

Remélem jól vagytok ! Mit mondtak még annó a pénteki kontrollnál ??? És azóta ???

Tudnak már valamit az okosok ????

Mondom én , hogy semmi probléma !!! Csak szórakoznak itt veletek !!

Velünk is szórakoztak, kitalálták az utolsó előtti napon , hogy besárgultunk !!! :shock:
Plussz vérvétel ...stb. és kiderült, hogy csak minimális , még az a kékfény sem kell !!!
Hál isten !

Beus ! Ti jól vagytok ??? Hogy bírod ???

Oxi ! Veletek mizujs ??


Puszi mindenkinek !!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Jaj !! Kata nem válaszoltam !!

Mercinek tetszik a hugi , csak a sok macera mielőtt megfoghatná , na az nem nagyon !!( kézmosás mindíg minden után , hajgumi ..stb)
Na de csak hozzászokik !! :lol:

És alig várja , hogy kicsit nagyobb legyen, úgy izgibb lesz , ha már gagyorászik , nem csak eszik alszik .

Ó, hát a 4 oldalas záró sem semmi !!! Nehogy már kimaradjon belőle valami !!!!!

A 9/10 apgar pedig tökéletes !!! :lol:

Puszka

Kép


Kép
kati16
 
 


jajj Kati de édes ez a gyerek !!!!!!!!!!!!!!!
annyira husi!! és milyen szép sötétbarna haja van!!! :wink:

na tessék........, majd legközelebb írok mert ébredezik a Kincsem :wink:

puszi addig is !!!!
lmkata
 
 


na itt vagyok, ettünk :)

szóval mi megvagyunk, ma is voltunk MR kontrollon, úgy néz ki a helyzet változatlan, persze a szeménél is amit találtak nem tudják mi ez meg mi lesz később. amit gyanítanak diagnózist az meg oly ritka hogy magyar szakkönyvben benne sincs csak külföldiekben...
szóval "elvagyunk".

De Liza amúgy egy tünemény!!! Anniyra utál hason lenni hogy inkább átfordul a hátára! már 1 hete csinálta először, akkor azt hittem véletlen (2 hetesen azért ez nagy mutatvány :shock: ) de már 4-szer csinálta szal nem véletlen :wink:

a hétvégén megkapja már a zenélős forgóját is az ágy fölé, kezdje csak nézegetni szép lassacskán, de a zenét mindenesetre már most hallani tudja majd.

Kati, van tejcid??
képzeld nekem estére megcsappan! :? már 2. napja este pótlásképp tápszert kap Liza mert 90 az adagja és nincs annyi a cicben. csak a fele. este. napközben meg van. ki érti???

de megpróbálok nem kiborulni ettől, a lényeg hogy ne éhezzen szegény. nem?

végülis én is tápszeren nőttem fel meg 2 tesóm, anyunak épp pár hétig volt teje, csak a legkisebb szopizott 3 hónapig.
de itt még nem tartunk :)

vasárnap leszünk 1 hónaposak! durva hogy rohan az idő :)

és éjjel alszik a bébi? hányszor ébreszt? hogy eszik? van valami rendszeretek már?

majd írj ha úgy esik :? bár gondolom időbeosztás most kell rendesen :lol:

na sok pusza, szépek vagytok nagyon!!!
már várom hogy majd sétáljunk nagyokat együtt! tényleg itt Fóton van játszótér egyáltalán? nem mintha aktuális lenne, csak eszembe jutott... :lol:
lmkata
 
 


Sziasztok!

Falatnyi szusszanás, Viki most alszik, én meg csalok a tanulásból :)

Gyönyörűek a babalányok mindenhol! Az enyém olyan nagy ló már, ilyenkor nosztalgiázom kicsit!

Kati: Vikinek 3* volt a nyakán a köldökzsinór, azt mondták, az nem baj, csak ha megfeszül, de az látszott volna az NST-n.

Kata: Lemaradtam, mi van a szemével? :oops:
Kijártok már sétálni?
Játszótér nincs Fóton, ha jól tudom ( :evil: ), mi bejártunk a Városligetbe, meg Újpestre, most nem tudom mi lesz a téle, se játszóház, se szülői felügyeletes bölcsi, semmi nincs. :shock: Én nagyon ki vagyok akadva rajta.

Nekem a 6-ból 2 vizsgám letudva, ha minden igaz, Mikulásra előkerülök, akkor lesz pihi! :)
oxigen
Györköny
 
 
 
 


szia Oxi!

jó hallani rólad is :lol:

szemét megnézték még a kórházban az egyebek miatt és ott is van vmi aminek nem olyannak kéne lennie...de mondom olyan ritka a diagnózis h csak na és nem tudni lesz e hatása a látására később :cry: :? ami jó is mert van remény és rossz is mert para........ így tömören...
de sztem nem lesz gond és kész!!!!

csak a teraszon levegőzünk, egyelőre tegnap volt a leghosszabb, 35 perc!
ma nem mentünk ki mert aludtam én is :oops: a reggeli kórház miatt 3/4 6kor keltem és hát ugye előtte sem volt sok alvás mert 3 óránként kért enni Lizu.
holnap remélem még szép idő lesz és kimegyünk megint!
de csak itt a teraszon. sétához nem is tudom hova menjek????
olyan k...va meredek ez az utca. már elnézést :)

hát gáz lesz a tél! neked is mert Viki már igényelne társaságot, nem??? meg nekem is mert ha nagyon szar lesz az idő ki sem jutunk, 3-kor meg már sötét lesz.

tényleg Vikinek nem hiányoznak itt játszótársak????????
sajna Lizával még egy jó ideig nem tudnak majd játszani a korkül. miatt...

ügyi vagy a tanulással !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lmkata
 
 


Kata: Érdekes ez a szemdolog, de nem tudom elképzelni, hogy baj lenne :)
Sétálni meg... Én feljártam tavaly a természetvédelmire Vikivel, addig ugyan meredek, de ott már jó. :) Fogyókúrának sem volt utolsó, mire feltoltam a terepkocsit. :lol: Most nem nagyon kell addig elmenni, a kert felfedezésével töltünk órákat, ha olyan az idő, a babakocsi pihen :lol:
Ma meg a Corában voltunk sétálni, mert amennyi eszem van elmentem bevásárolni és itthon maradt a tárcám. De Viki élvezte, megnéztük az állatkereskedésben az összes állatot, meg a csobogókat.
Igazából Viki is, én is igénylenénk, hogy ne állandóan egymást nézzük, bár az ő korosztálya még nem együtt, hanem egymás mellett játszik, de a szocializáció miatt jó lenne.
Most, hogy volt itt a védőnő (nem kapkodta el, utoljára januárban láttuk) és mondtam neki, hogy baj van, ajánlott egy anyukát, aki óvónő, a hegyen lakik és olyan idős a fia, mint Viki, szerintem fel fogom hivni. Ha minden igaz még gyerekfelügyeletet is vállal, hát, meglátjuk. :)
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok !

Csak gyors bekukkantottam !

Van itt egy kis játszó a postánál meg lent a gesztenyésen , de ott nem sok játék van .

Kata ! Hát igazából mi kétszer vagyunk fent, egyszer éjjfélkörül és utána 3 óra körül . Sajna már nekünk is kell tápszer és egyre több , nemtudom lehet a pihenés hiánya vagy valami más , de mindegy is , ha kell hát kell , nem fog itt éhezni nekem !!!!
Van hogy már csak húszat tud kiszopizni !! :cry: Úgy-hogy kell !!!

Hát bizony már ránk is férne egy kis séta !! A védőnénink a héten engedett 5 perc levegőzést , de a tápszer az nem tetszik neki !! Hát bocs !!

Oxi ! A három sem rossz szám !! És meg mondták neked , hogy rajta volt a köldökzsinór ??


Puszi nektek , vigyázzatok magatokra !!!

Ó !! És köszönjük szépen a dícséretet !

Kati, Merci, Dia

Kép


Kép
kati16
 
 


Beus !!

Mi van veletek ??? Jól vagytok ???

Puszka !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok.Az Öreghegyen lakom a lasan 2 éves kislányomal és férjemel.Imkatának nagyon aranyos a kislánya.Tud nekem valaki segiteni hogy lehet képet felteni?[/img]
hencike
 
 


szia hencike !!!!!
köszi :wink: az első gyermekünk Lizi :wink:
mi is az Öreghegyen lakunk ám!! majd priviben írd meg ha nem gond hogy ti hol laktok, melyik részén??

képet úgy tudsz, hogy max 600*600 pixeles lehet a felbontása és asszem 250 kbyte a mérete. ha ekkora a kép, akkor itt alul a melléklet feltöltése gombtra katt és ott a tallózással kiválasztod honnan és feltöltöd. ekkor itt jelenik meg ezen az oldalon.
ha nem megy, akkor a babanetes fotóalbumba is tudsz feltölteni, az oldal legtetején van a kép, arra katt és akkor ott regisztrálni kell meg minden.

szólj ha nem menne, írok részletesebben...

Kati!
jó hallani rólatok is néha :wink:
tápszerből szerencsére drnénink (azaz helyettes drnéni) nem csinált gondot, inkább mint hogy éhezzen a drága! :wink:

tök klassz hogy így eszik Dia éjjel! ez igazán anya-kímélő üzemmód :wink:
hm???

Lizu is elaludt ma esti sírás nélkül !! nagyon ügyes kistündér :)
reggel meg együtt hunyunk a nagyágyban még délelőtt 11-ig :wink:

íme:
Kép


Oxi beszéltél azzal a másik anyukával? hát ez a séta szép lehetett oda föl :shock: asszem még nem próbálom meg :wink:
na meg szar az idő, ilyen nagy szélben nem megyünk sehová...

Már várom a tavaszt, de hol van még??? :?

Kati, majd játszóterezhetünk együtt :wink:

na dugulok mára!
jóéjt!!
lmkata
 
 


Szia!Képet nem tudtam ide felteni mert nagy a mérete a képünknek de kőszi a segitséget mégegyszer.A foto albumba tudtam felteni ha meg akarod nézni akkor a Hencike fótók névnél.
hencike
 
 


jajj de szép ez a kis-nagylány !!! :lol:
lmkata
 
 


Szia!Ti mere laktok itt a hegyen?Én a völgy utcába.Megnézted a képünket?Oda csak azt a két képet tudtam felteni de többet már nem tudok mert mindig hibát ir ki.Az mért van megtudod nekem mondani?Előre is köszönöm.
hencike
 
 


szia Hencike!

mi a Pitypang utcában lakunk.
megnéztem a képeket, írtam is - lásd előző hozzászólás :wink:
nagyon szépséges a lányod !!!!!!!!!!!
:lol:

ööö hiba - nem tudom sajna miért lehet. Ott nincs a kép méretére vagy formátumára (.jpg vagy .bmp) vonatkozó kikötés??
nincs tippem...

de ha gondolod, és szeretnél ide erre a lapra feltenni képet, küldd el nekem az email címemre és átalakítom és feltöltöm neked. ha gondolod...
kikopsz@freemail.hu

Kati, remélem jól vagytok!!
Mi ma óriásit sétáltunk !!! isteni volt végre kimenni, bár elég extrém sportnak tűnik ez a hegyre fel babakocsival móka.... :) így legalább ahogy Oxi is írta hamar le fogok fogyni :wink:
(lenne mit :? )

Oxi, gyűröd a vizsgákat? Nagy kalappal hozzájuk! illetőleg le a kalappal a kitartásodért :wink:

Beus??????????????????

pusszok!

jaj ezt muszáj: Liza-mancs :lol:
Kép
lmkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: