Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ancsi!
Az óvónéniket itt nem akarom felsorolni, de ha gondolod írj a címemre:b.bejcsi@freemail.hu, ide rendszeresen benézek.
Az én fiam vegyes csoportba jár, de persze vannak külön kis-közép és nagycsoportosok is. Összesen 9 csoport van 3 épületben, sajnos nem olyan modern, de mindent megkapnak a gyerekek, sőt az óvónőkkel mindenki megvan elégedve akivel eddig beszéltem az egész óvódában...
Minden májusban van Liliomos nap, jöhet az egész család az udvaron játékok, szerintem érdemes kicsit körülnézni, de beiratkozásnál is megnézheted kicsit az ovit.
Bár tudni kell, hogy általában az ovik túlterheltek és nem biztos, hogy mindenkit feltudnak venni. Beiratkozáskor célszerű egy munkáltatói igazolást vinni, hogy dolgoztok, anno mi is fellebezéssel jutottunk be.
Én most éppen iskolagondban vagyok..melyik a jó és ha nem oda tartozunk hogyan kerülhetünk be...
Most mennem kell, ha van kérdésed írj nyugodtan.Szia.Bea
dbbea
Gyál

Szia!
Válaszoltam, de valamiért nem látszik :evil:
Megadom a privimet: b.bejcsi@freemail.hu, itt többet járok...
Szia
Bea

Szia!

Örülök, hogy írtál. A nagyszülők is gyáliak így ha hozzájuk jelentkeztünk volna át, akkor egy másikba tartozunk, de így mi is a Liliomba fogunk járni. Örülök, hogy jót mondasz róla.
Túl sok infóm nincs az itteni óvodákról. Melyik óvónő a jó? Mi a jó ebben az oviba? Mi a hátránya? Nagyon örülnék, ha írnál egy pár szót. A liliom weboldala nekem nagyon szimpi. :)
Várom a tapasztalataidat.

Üdv: Ancsi
dbbea
Gyál

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: