Új privát üzeneted érkezett!

Oké nekem jó a péntek is.

Timi
tftimi
 
 


Timi, szuper!
Akkor ma megkeresem Orsit is!
chaniel
 
 


Lányok!

Akkor mindenkit szeretettel várok holnap délután. Danó 4-ig szokott aludni, de jöhettek már fél 4-től!
chaniel
 
 

 
 

Kata:Ránk számíthatsz.Köszönjük a meghívást!

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Hát ne haragudjatok, hogy eltűntem, de Dóri is megtalált sms-be meg tegnap Kata is átugrott! Aranyosak vagytok, jól esik az aggódás :)

Kyra elég ramatyul van! Megint taknyos meg köhög! Nem olyan nagy dolog, láza sincs meg semmi, de azért mégis csak beteg! Szóval nem igen vinném át most, így erről a taliról mi lecsúszunk :cry:
Meg apámék is bejelentkeztek ma délutánra a nagyimmal akit már hónapok óta nem láttam, szóval most minden az ellen szól, hogy akár még csak arra is sétáljunk! :(

Pedig gondolkoztam rajta, hogy 4kor még jó idő van, és majd az udvarra invitállak titeket, mi meg majd kerítésen kívülről ott leszünk egy kicsit, legalább beszélgethetünk :lol: De így sajnos ennek is lőttek!

Remélem legközelebb, hamarosan össze tudunk hozni valamit! :cry:

Puszi mindenkinek! És érezzétek jól magatokat! Aztán majd meséljetek milyen volt :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok. Dóriék sem jönnek :(

Akkor ma csak Timiékre számíthatunk?
chaniel
 
 


Sziasztok!

Kata: az egyik szemem sír, a másik nevet: sajnálom, hogy nem tudtunk ma a sok tennivaló miatt átmenni, viszont örülök is, mert estére Boldi belázasodott, és jobb, hogy ezt nem terjesztettük, bár nem tudom, mi ez, mert más baja nincs, csak a láz...
Minden 2. héten beteg! :roll: Pedig nem is jár bölcsibe...
Mi lesz, ha közösségbe viszem? Februárig semmi baja nem volt, szinte, azóta meg állandóan lázas-taknyos stb.

Élőben akartam elmesélni, de nem jutunk el odáig: voltunk szerdán UH-on, kislány, már szinte biztos, és úgy tűnik, nagyon jól van. Kissé aggasztó, hogy a doki 3 héttel előbb akarja kivenni, mint a kiírt időpont, de én nem fogom engedni, és kiállok a 2 héttel előbbi időpontért, elhatároztam. Nem szeretnék egy gyenge kis babót, aki még a szopihoz is erőtlen, aztán az inkubátorba vihetem majd neki a lefejt tejet...

Szép hétvégét nektek, nálunk jön az éjszakázás, meg az orrszívás...

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, miért akarja a doki, hogy 3 héttel hamarabb szülessen meg Borostyán? :)
Neked egyébként az elejétől fogval császár volt beígérve? Tudom, hogy Boldi is császáros, csak már nem emlékszem, hogy miért! Mert én is ugye császáros voltam, és mondta is a doki, hogy nem hiszi, hogy sok esély van a természetes szülésre, de valahogy úgy érezem rajta, hogy azért még ad esélyt rá, aminek én nem örülök! Nem szeretnék normál óúton szülni! :?
Szóval ezért is érdekelne, hogy hogy is van ez nála pontosan!
Régebben mondtad, hogy szabin lesz és azért akarja kivenni előbb! Ennyivel előbb? Vagy most másért akarja előbb a műtétet? :roll:

Viszont annak nem örülök,hogy Boldi belázasodott! Viszont annak meg igen, hogy nem mentünk el és nem az után lett lázas, mert akkor tuti magamat okolnám most, hogy Kyrától kapta el! Hát jobbulást neki!

Lányok milyen volt a tali? Kata, Timi? Meséljetek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy betegeskedtek...
Nálunk is 2-3 hetente van ez a taknyos-lázas dolog.
Mire közösségbe kerülnek Boldi és Kyra, nem lesz semmi bajuk!
Gratulálok a kislányhoz!!!! Annyira irígyellek érte!
Ezt a 3 héttel előbbi császárt én sem értem. nem úgy van, hogy a gyerek érdekében megvárják, míg beindul a szülés? Danónál megvárták, és még mondták is, hogy egy kicsit vajúdjak, mert az a jó, ha a gyerek ki akar bújni, de én nem éreztem semmit.

Timiéket nagyon jó volt megismerni! Réka tündéri jó kislány, nagyon barátságos!
Végül átjött hozzánk még 2 szomszéd gyerek, így igazi baba bulit tartottunk.
Remélem legközelebb mindenki jön!
Jobbulást a betegeknek!
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Dóri:Örülök,hogy kislány :D .De ezt én sem értem miért kell 3 héttel előtte császározni :? .Szerintem se engedd!Boldi jobban van?

Kár,hogy nem jöttetek Dóri és Orsi :( .
Mi nagyon jól elvoltunk.Danó tündéri kisfiú :lol: .

Kata:Köszönjük a rucikat :) .A két kabit már fel is avattuk a hét végén :) .Balcsin voltunk.Nagyon jó időnk volt.Csokik lettünk, még Réka is :D .

Orsi:Kyrus hogy van?Már olyan rég nem láttalak titeket :cry: .

Puszi

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Boldi azóta is lázas, ma bevittük a Jánosba vérvételre, vizeletre, de negatív volt, csak egy kis gyulladást jelzett a vérteszt. Valószínűleg egy nagyon makacs vírus az oka...
Én már totál kivagyok, alig aludtam egy hete+egész nap nagyon nyűgös, alig eszik, szóval full gáz van.

A másik para ez a 3 héttel korábbi császár: azt mondja a doki, hogy mindig így szokták csinálni, nehogy megrepedjen a méhen az előző varrat. Azóta más orvosokat is kérdeztem, de mindenki azt mondta, hogy ez hülyeség... Így próbálok a dokimmal egyezkedni, hogy 2 héttel előbb vegye ki, ne hárommal, már az is nyereség...
Persze jön a lelkiismeretre ható dumákkal, hogy majd meghalunk, ha mégis megreped a heg, stb. Ezeket meg elég rosszul viselem... Nem szeretnék felelőtlen lenni, de azt sem szeretném, ha gyenge kis tüdővel születne, és nem tudna magától lélegezni rendesen.

Mindenkinek sokkal jobb hétvégét és pihenést kívánok a miénknél!!!

pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Mi már meggyógyultunk, jól vagyunk, ugyhogy ha mindenki meggyógyulna jövőhétre összehozhatnánk egy talit! Nálunk vagy bárkinél! Nekünk szerdáig minden nap jó, utána viszont még nem tudom, egyik nap jó másik nem! De nekünk inkább a délelött lenne jó! Mit gondoltok? Ki hogy ér rá? :roll:
Remélem addig Danó és Boldi is meggyógyulnak!

Dóri, hát én is rákérdeztem a dokinál, hogy hogy is lesz ez akkor most, és mondta, hogy ugye nálam is 99% a csaszi, szóval 2-3 héttel a kiirt idő elött indítják! Amit tudok, hogy a programozottnál előre indítják, mert már a fájások is felszakíthatnak esetleg valamit odabent, szóval a többedszer csaszisoknál már így van, hogy nem engedik, hogy meginduljon magától a dolog! De ahogy én utána olvastam, mindenhol 2 héttel hamarabb emelik ki, szóval a 38. hét elején! De nem 3al! :shock: Nekem is azt mondta, hogy ugye én november 10re lennék elvileg, és akkor majd október 20-25 körül :shock: na az nálam is 3 hét :roll: Ugyhogy nem tudom mi lesz...dokit kell váltani? Vagy hogy lesz ez most? Kiváncsi leszek, hogy veled mi lesz! Mert úgy látszik nem szabi miatt akar 3 héttel hamarabb szülni, hanem alapból nála a 3 hét a normális! De hát azért a 38.hetet én szeretném megvárni :roll: :? Na kiváncsi vagyok mi lesz ebből.... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, Dóri: hozzánk jöhettek holnap!
Hívjatok!
chaniel
 
 


Kata, én lehet átmegyek hozzátok! Kyrát most próbálom visszaaltatni, mert 5 óta fent van, de nem igen akar aludni...de fél9 körül hívlak és megbeszéljük :)

Addig remélem a többiek is jelentkeznek nálad :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Sajnos Boldi betegsége elég hosszúra nyúlt, még szedi az antibiotikumot és lábadozik, úgyhogy még itthon tartanám néhány napig.
A jövő héten már, remélem, szociábilisak leszünk... :lol:

Kép

Kép
odod01
 
 


Sajnálom nagyon Dóri!
És Rékát is mert ő sincs jó!
Mi azért megyünk ha Kyra felkelt! :)

Remélem most már hamarosan mindenki abbahagyja ezt a betegeskedést és tudunk egy nagy talit szervezni! :)

Tényleg a Pátyi gyereknapra jöttök? Jó kis programok lesznek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Boldi amint kilábalt az előző betegségből, újabbat szedett össze (bár nem tudom, honnan, mert a házunkat már 2 hete alig hagytuk el...). Most épp nincs láza "csak" takonykór, meg egy kis köhögés. Így megint búcsút mondhatok néhány átaludott éjszakának... A szülés utáni lábadozás a kórházban így maga lesz a vakáció. :roll: :roll: Legalább kialszom magam. :roll:

Orsi, nem is mondtam, de gondolom láttad, hogy bedobtuk a könyves levelet hozzátok valamelyik nap. Remélem, tetszik az ötlet!

Holnap 3 tárgyból vizsgázom, minimális felkészüléssel... Csak engedjenek át. Meglátjuk...

Minden jót, napos hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, szülés után vakáció? :lol:
Nem tudom tudod-e de a Péterfybe esélyed nincs, hogy leadd esetleg éjszakára a gyyereket! Ott nem választható a rooming-in, ott kötelező :lol: Szóval ne reménykedj te abba a kipihenésbe :lol:
Bár ha Borostyán jó kislány lesz akkor lehet ettől függetelenül is sikerül pihenni!

Tényleg látogatók bemehetnek a kórterembe mint a Schöpfibe? Mert én akarom, hogy be lehessen jönni! Én nem bírom azokat a kórházakat ahol üvegfal van és az apuka csak napokkal később foghatja meg a gyerekét :shock:
Mert, hogy ha a többiek be vannak szabályozva, hát rendben, na de nehogy már az apuka se foghassa meg :evil:

Megkaptuk a levelet köszi! Tetszik nagyon! Jövőhéten szerintem el is indítom útjára a leveleket én is :)

Boldinak sok gyógypuszi! Egyébként mi is így jártunk, én is meg Kyra is taknyosak vagyunk....hát nagyon jó! Nem vészes, mert se láz se semmi, csak mint nálatok köhög meg folyik az orra, de hát azért ez nem hiányzott nekünk se! Komolyan mi is az egyikből ki a másikba be :evil:

Drukkolok neked a vizsgákhoz! Kéz és láb törést :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Vizsgák megvannak, betegség (legalábbis ami most van) kezd elmúlni, szóval talán lesz egy nyugis hetünk...

Sajna tudok a Péterfys rooming-inről... Ez a másik véglet, szerintem, amikor annyira "természetesek" vagyunk, hogy a kismama ha akarja, ha nem, megkapja a gyereket, akkor is, ha épp most műtötték, lényeg, hogy a csecsemősöknek nyugtuk legyen... Hallottam olyanról itt, hogy az először szült nőnek senki nem segített semmit, begyulladt a melle, a gyerek egész nap üvöltött, és mindenki lesza.ta magasról, hogy mi van vele.
Bezzeg annyira nem "természetesek", hogy ne 3 héttel előbb szedjék ki a gyerekemet. :evil: :evil: :evil:

A látogatás teljesen nyitott, bárki megfoghatja a újszülöttet, nem szól bele az anyukán kívül senki.

Orsi, jól gondold meg, hogy kell-e ez neked!!! :roll:

Szép, napos pünkösdi hétfőt mindenkinek!

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, én sokat agyalok ezen a doki megtartós vagy váltós dolgon hidd el, csak olyan nehéz! Egyenlőre ott tartok, hogy keresek folyamatosan, de előszőris még azt se tudom milyen kórházba! Mert minden kórházba van valami ami nem tetszik! :?

Nekem a tökéletes kórház kéne....ami ugye abból áll, hogy velem lehessen a gyerek, tehát 24 órás rooming-in na de nem akkor is ha nem akarom!!!! :?
Aztán, hogy lehessen látogatót fogadni a szobába, ne csak a folyosón mert szerintem október-november nem a jó időkről híres, szóval nem igen akarnám a huzatos folyosókon mutogatni....
Meg, hogy ne csak üvegablakon keresztül láthassák a rokonok! :?

Szóval "minimális" elvárásaim vannak a kórházzal kapcsolatba!

Mert én előszőr kórházat választok, és csak utána ott egy dokit! De egyenlőre még az ideális kórházat se találtam meg :cry:

Ugyhogy bármilyen megoldás érdekel, ha valaki tud! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Orsi, nálunk maradt Kyra farmer felsője, majd bedobom valamelyik nap.
Mi is Danóval betegek vagyunk, taknyosak, de neki még a hasa is megy....
Jövő héten viszem kivizsgáltani.
Ti hogy vagytok?
Boldival mi van?
Kata
chaniel
 
 


Sziasztok!

Orsi, János kórház? Még közel is van.
Sajnos nálunk meg én vagyok beteg, nem bírom abbahagyni a köhögést! Nem is voltam tornázni egy hete.
Dóri, te voltál?

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Mi már jövünk kifelé a betegségből, ugyhogy talán most már minden ok lesz!

Kata, sajnálom, hogy ti is lebetegedtetek! Remélem nem tőlünk kaptátok el! :?

Patr, igen most már ott tartok, hogy gondolkoztam a Jánoson is, bár én nagyon János ellenes vagyok, mert nagyon nem úgy bánnak az emberrel a legtöbb osztályon ahogy kéne! De a szülészeti részlegéről még nem hallottam mostanság semmit! Neked van infód? Milyen? Olyan mint amit én nagyjából leírtam? És milyenek a dokik? Van ott jó, megbízható doki? Én ugye császáros leszek majdnem biztos, és nekem így kéne keresnem dokit! És nem szeretnék horror összegeket kifizetni! Sajnos ez is fontos manapság! :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Én a szülészetről csak jót hallottam.
A baba veled lehet, és a látogatókat is beengedik. Van itt Jánosos topik, érdemes beleolvasni. Ott csupa jót írnak, vagy egy rakás új szülőszoba is, és az orvoskat, és szülésznőket is nagyon dicsérik.

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Mi is lebetegedtünk...az egész család.Réka antibiotikumot szed,folyik az orra és torokgyuszija is van.Remélem mihamarabb kilábalunk.

Orsi:Én ismerek,egy lányt aki a Jánosban szült.Ha gondolod megkérdezem ki volt a dokija.Én ugyanis a Jánosba jártam szülésfelkészítő tanfolyamra.Voltam a szülőszobában is.

Jóbbulást mindenkinek!

Timi
tftimi
 
 


Orsi: A lány Niki30 név alatt fut a várandósság-2007 májusi babák topikon.Hivatkozzál rám nyugodtan,ha szeretnél tőle vmt kérdezni!

Timi
tftimi
 
 


Timi, és milyen egyébként szerinted a János? Mert, hogy ugye én nem igen vagyok oda érte, de tényleg most már sok helyen olvasom, hogy a szülészet nagyon jó! :roll:

Jubbulást nektek!
És mindenkinek!

Most lehet elítélendő de én nem akarok természetesen szülni! Ugyhogy nekem egy olyan doki kell, aki az első császárom után nem fog engem arra kényszeríteni, hogy próbáljuk csak meg azt a szülést!
Szóval ha ilyen dokit találok itt, akkor lehet átpártolok! :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Boldi még egy kicsit taknyos, de szerencsére (eddig) nem romlott a helyzet, remélem, most már kilábalunk... Ezért én sem voltam ezer éve tornán. Lehet, hogy már nem is megyek, mert egyre nehezebb a mozgás, és Boldi azért jól treníroz egész nap. Estére hulla vagyok, akkor meg neki kell ülnöm tanulni. Szóval nem unatkozunk. :roll:

A Péterfys topikban érdeklődtem erről a 3 héttel korábbi császárról, és mindenki hülyeségnek tartja... Nem tudom, mi a baja a dokimnak. Ezek után csak az lenne a blama, ha igaza lenne. :lol: :lol:

Gyógyuljatok meg hamar, mert ilyen szép időben rossz bent ücsörögni betegen!

Orsi: Kútvölgyit nem nézted? Én arról is sok jót hallottam.

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, én azt hallottam a Kútvölgyiről, hogy öszre az is bezár! Vagy nem? :roll:

Te végül váltasz dokit? Vagy már kitartasz mellette?

Tudod valahol kecsegtető a gondolat, hogy nem kell végig szenvedni az utolsó 3 hetet ami nekem nagyon nehéz volt Kyrával, főleg, hogy ő még rá is húzott ugye 8 napot! De azért ez mégse így megy szerintem se! Én is beszéltem egy ismerősömmel aki nőgyógyásznak tanul és marhaságnak tartja ezt! Ja, és teszem hozzá Péterfybe szült és nem tud ilyenről, hogy ott így menne a második csaszi....
Na de mindegy, ha találok mást akkor átmegyek, ha nem akkor maradok....most itt tartok.... :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi:Szerintem nem rossz a Jánosban a szülészet.
A szülőszoba nem valami leányálom,de az orvosokról én is jókat hallottam és sztem az a lényeg.

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

Most van egy doki akit ajánlottak a Kútvölgyibe, ugyhogy most hozzá megyek csütörtökön, és majd utána meglátjuk! Ha jó, szimpatikus, és meg tudunk egyezni akkor nem megyek máshova mert az a kórház azért elég jó! De ha nem akkor van egy másik ajánlásom az 1es számúról, és ha az se akkor jöhet a János :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi, örülök, hogy legalább körülötted lassan rendeződnek a dolgok... Én belenyugodtam a sorsomba, max. befekszem egy hétre a műtét előtt, hogy állandóan szem előtt legyek, ha a doki ezt szeretné, de nem engedek a júl. 1-ből. Így legalább pihenhetek egy picit, mert most állandó a hajtás (Boldi+vizsgák). Szerencsére elhagyta lassan Boldit a takonykór, de nem kiabálom el...

Ami most a legszörnyűbb: állandóan ég a gyomrom, de annyira, hogy néha mozdulni sem tudok. Tegnap bevettem már gyógyszert is, annyira rossz volt. Szerencsére ma ez is elkerült.

Orsi, nálad mizu? Hányinger? Szédülés, egyebek?
Timi: gyógyulgattok lassan?

Kata, ezer éve nem hallottunk felőletek, hogy vagytok? Gyógyulóban?

Patri? Jól vagytok? Hogy bírod a strapát?


mindenkinek pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Dóri, köszi, mi jól vagyunk. Még dolgozom, most elég jól bírom. Már csak három hét van, valahogy csak kibírom.
A hasam elég nagy, doki bácsi szerint két hete volt kb. két kiló a babánk! Remélem azért nem lesz óriásbébi.

Orsi, remélem találsz orvost, most már hamar!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Én ma megyek az új dokihoz akit ajánlottak! Remélem este már úgy fekhetek le, hogy van dokim! Drukkoljatok! :)

Ha ez nem jön be akkor van a SOTE-n egy doki ha az se jön be akkor meg marad a János! És majd ott keresek egyet :)

Dóri a renit próbáld meg! Nekem az bevált gyomorégésre Kyránál! Remélem nem fog sokat kínozni! :?

Patr, Dóri, olyan jó nektek! Ti már nemsokára a kezetekben tarthatjátok a picurikat! Irigykedek ám rendesen :)

Nekem semmi panaszom nincs, hányinger se, semmi se! Néha már csak ezért is aggódok, hogy minden ok-e a bébivel, ha nem érzek semmit! Megnyugtató lenne ha megmozdulna és akkor tudnám, hogy minden ok! :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Voltam tegnap dokinál és azt hiszem nála maradok! El kellett kérnem ma egy két adatot ami nem volt benne a kiskönyvemben a "régi" dokitól, és tök kedves volt! Szóval kicsit paráztam, hogy beszélnem kell vele, de hál istennek nem volt gáz! Szóval most jövőhéten pénteken megyek a Kútvölgyibe AFP-re, aztán a 16.ai héten megyek genetikati UH-ra a kórházba! Ott talán akkor már a nemét is meg tudják mondani :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

ma voltam dokinál, és sajnos olyan vékony a heg, hogy mégis előbb lesz a műtét. Szerencsére közben kiderült, hogy a baba behozta azt az egy hetes lemaradását, amit számoltak nála a 12. héten, úgyhogy majdnem 38 hetes lesz, amikor kiveszik. Ez van... Inkább, mint elvérezni. :shock:

pussz és kitartást a kánikulában

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Ma voltam vérvételen, levettek 5 fiola vért :roll: :shock: Hát nem semmi! A dokim elég alapos, minden érdekli :lol:
Megnéztem a kórházat is, hát gyönyörű, és tiszta és csoda klassz! Szóval azt hiszem jól választottam! És alig vannak, tiszta olyan mintha magán klinika lenne :lol: Örülök, hogy átmentem :)

Dóri, hát én nem akarom azt mondani, hogy nem igaz amit a doki mondott, de anno mikor beszéltem más dokival és a védőnővel és pár emberrel mind azt mondta, hogy hiába is írnám alá a papírt, ő egy pillanat alatt kitalálja, hogy vékony a heg, és te nem mondhatsz ellent neki! Szóval ha ő ki akarja venni a 37.en, hát ki is veszi... :? ! Persze, tudom, hogy már nem váltasz, és , hogy már beletörődtél, meg minden, csak gondoltam megosztom veled amit nekem mondtak! :?

Timi, remélem Réka meggyógyult már!
A tali jó volt, Dóriék voltak itt! Boldi kicsit nyügi volt, de nagyon édi! Olyan nagy fiú lett mióta nem láttam! Kész kis úriember :)

Mikor lesz egy nagy bababuli, ahol végre már senki nem lesz beteg és mindenki ott lesz? :)

Patr, te hogy bírod ezt a kánikulát?

Kata, mi újság a műtéttel? Meglesz?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Orsi:Örülök,hogy találtál jó kórházat.Én is a Kútvölgyiben születtem :D .
Réka meggyógyult,kiderült,hogy vírus volt.Az antibiotikumot megúsztuk.
Én meg szervezem az esküvőt ezerrel.Márcsak 2 hét van kb.,de már tele van a hócipőm.Még egy csomó intéznivaló van.

Dóri,Kata,Patr hogy vagytok?Remélem ti nem betegeskedtek.

Timi
tftimi
 
 


Sziasztok!

A betegség elkerült eddig minket (bár már előre lebetegeskedtük tavasszal az éves mennyiséget). Egyre nehezebben bírom a napokat, sokat keményedik a hasam, meg nagyon fáradt vagyok.

Timi: kitartást az esküvőszervezéshez! A vége már halálos szokott lenni, de ott minden elsimul szépen, és ti lesztek a főszereplők. Akkor majdnem egyszerre lesz a szülésemmel (jún. 24.) az esküvő! Tök jó!

Orsi: igyekszem elfogadni a helyzetet, hogy jún. 24-én születik a pici, próbálom a jobbik oldalát nézni (nem kell a kánikulában szenvedni nagy hassal, Boldi szülinapjára egy kishugit kap, stb.).
Csomó minden zavar a kórházzal kapcsolatban is (rooming-in császár után, csak 3 napos bentlét, stb), de majd ez is megoldódik, és minden simán fog menni, remélem!
Addig még államvizsgázom is egyet...

Boldi továbbra is elég nyüszike, sokat lóg rajtam, mindentől fél. lehet, hogy ez egy ilyen korszak+érzi is a tesó jövetelét, szerintem.

pussz mindenkinek

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, hát erre már tényleg nem lehet mást mondani, csak azt, hogy most már végig kell csinálni, és reménykedni, hogy minden ok lesz! :) Drukkolok nagyon! Remélem azért addig még csak összefutunk :)
De ha nem hát akkor nyár végén ha letellik a 6 hét akkor jöhetsz babát mutogatni nekünk :lol:
Ja, a lányod a párom névnapján fog születni! :wink:

Timi, kitartás az esküvő szervezéshez! Látod, mi mondtuk, hogy hiába van meg sok minden már jó hamar a vége akkor is káosz :lol: De igen, amikor már odaértek mindketten a helyszínre, onnantól kezdve már élvezhető az a pár óra :lol: De elötte! Mi még aznap is tiszta idegek voltunk :lol: Szóval kitartást a hátralévő kis időre! Aztán minden jó lesz! Majd kérünk képeket! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!


Orsi, köszi, de úgy néz ki, hogy annyi babaruhánk lett, hogy nem lesz többre szükség az elején. A hálózsákba tevésről mindenkitől azt hallottam, hogy nem nagyon jön be az elején a babáknak, úgyhogy én is maradok a már Boldinál is bevált rugdalózóban altatásnál.
Viszont nagy szükségünk lenne kb.2 hónapra egy mózeskosárra, mert a babaülésbe az elején nem szeretném szállítani, olyan bénán tudnak benne "ülni" a picik. Ide-oda dőlnek, olyan vacak, ami van nekünk. Ezért szeretnék kérni egy mózest az elejére, hogy ha autóval visszük esetleg valahova, akkor is jó helye legyen. Boldinál is kaptunk kölcsön, de ők most nem tudják kölcsönadni.

Többiek! Hogy vagytok? Hogy bírtátok ezt a frontos-viharos időt? Én drukkolok, hogy még előbb meg ne szüljek...

Boldi enyhén szólva hisztis és nyafogós mostanában... :roll: Mindegy, ha jól sejtem ennél csak rosszabb lesz minden még egy jó ideig. :lol:

Kép

Kép
odod01
 
 


Dóri, hát sajna mózeskosarunk nincsen! Igaz én kaptam kölcsön egyet az elején, de most visszaadtam mert most született egy csöpség és neki kellett, de én vissza se kérem, mert én nem használtam, és én nem is szállítanám benne, mert igaz, hogy kényelmesebb, de olyan hosszú útra ugyse viszem, az elején, viszont biztonsági szempontból nem ér semmit szerintem! Így én nem használnám! De persze ez az én véleményem! De ha tudok szerezni, akkor szólok!

Nálunk bejött a hálózsák az elején, de semmi gond, még úgyse vettem elő ugyhogy még nem kutattam fel érte a padlást :lol: :wink:

Hát kitartás, már csak 1 hét :) Drukkolok, hogy minden rendben menjen! :) Aztán majd azért képeket kérünk a kis csajsziról :)

Boldi meg tuti érzi! És ez tényleg így is lesz egy darabig! Főleg, hogy ő nagyon anyás!

Mi voltunk baba látogatóba hugoméknál a hétvégén és Kyra egyáltalán nem volt féltékeny a babára, hogy megfogtam!
:D Bár ez még változhat, meg ugye nem szoptattam azt a babát, és én ettől tartok a legjobban, hogy szoptatás alatt mi lesz :roll: de azért reméljük ez jó jel, és nem lesz gond ha megjön a kistesó :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Orsi, köszi, mások is lebeszéltek a mózesről, úgyhogy végül kapok kölcsön egy jó babahordozót, mert a miénk elég gagyi, csak a 2. hónaptól ültetem bele szívesen a babát, mert olyan rossz a kialakítása, hogy amíg nem tudja tartani magát egy picit, addig ide-oda dől benne.
Még 2 hetem van ám! Jún. 24-én lesz a műtét, ami már majdnem a 38.hét. Ma voltunk dokinál, minden rendben, a hegvonal sem vékonyodik, szerencsére! CTG-re is oda mentem, mert a védőnőknél bekrepált (valószínűleg örökre) a szerkentyű. Van ott egy kedves szülésznő a Péterfyből, aki csinálja a CTG-t, beszélgettünk egy jót, és azért nem minden úgy van, ahogy gondoltuk/híresztelték...
Nem rúgnak 3 nap után ki, csak ha minden oké, és a baba is fejlődésnek indult+nem sárgul be, elég hamar felkeltenek a császár után, de azt mondják, akkor hamarabb regenerálódik a szervezet, és jobb lesz. Rögtön szülés után odaadják a babát megszoptatni, ha minden rendben vele, ettől hamarabb indul be a tej is, nem kell 4 napot várni rá+nem kell 6 órát vízszintesen feküdni, mert állítható háttámlájú ágyak vannak, amit meg tudnak emelni, úgyhogy a szoptatás megoldható, nem kell artistának lenni hozzá... :lol:


Szóval egy picit megnyugodtam, majd addig még úgyis írok ide, meg üzit is küldök, ha megszületik.


Timi: hogy halad az esküvőszervezés? minden rendben?

Patri, egyben vagytok még? Mizu veletek?

Kata: műtét lesz/volt? Jól vagytok?

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!!!

Timi, biztosan gyönyörű esküvőd lesz, majd tegyél fel képeket!
Rékának is nagyon fog tetszeni a ruhád, meg az egész.

Orsi, mi újság veletek?
Kiderült már, hogy ki van odabent?

Találkoztam Dóriékkal, Boldi annyira aranyos!
Dóri, elfelejtettem mondani, hogy nagyon-nagyon szép kismama vagy! Biztosan minden rendben lesz Borostyánnal.

Engem 3 hét múlva műtenek, Danó pedig 2 hét múlva lesz 3 éves!
Mindenkinek sok puszi:
Kata
chaniel
 
 


Kata: nagyon aranyos vagy, köszönöm a bókot! Jól esik ez ilyen bálnaméretűen... :D Drukkolok neked is nagyon a műtéthez, hogy végre túllehess rajta és vége legyen az állandó fájdalomnak.

Orsi: tényleg, fiú avagy leányzó???? :lol:

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy rég írtam!
Velünk minden oké, még pont egy hónapom van hátra, egyelőre semmi jele, hogy hamarabb szülnék. Illetve, elég a nagy a pocim, a baba sem kicsi.
Végre vége a tanításnak.
Nálunk erősen zajlik az élet, holnap lesz az esküvőnk.
Aztán szerdán még évzáró,utána felőlem akár már jöhetne is a baba. Jó lenne a nagy meleget megúszni.

Mózeskosár témához: nekünk mózeskosaras babakocsink van, de autóban nem merném abban szállítani a babát! Ha jó a hordozó, akkor lehet használni már az elejétől is!

Kata, én is drukkolok a műtéthez!

Dóri, én is "örömmel" hallottam, hogy a védőnőknél bekrepált a CTG, jó lett volna pedig, ha nem kell annyit utazni!

Megyek aludni, holnap hosszú napunk lesz!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Hú, Patri, ez ám a mazochizmus: 9.hónapos várandósan esküvő... :lol:
Nekem már a puszta lét is fárasztó. Ehhez képest a csütörtöki államvizsgám egy kéjutazás. :lol:
Én sem bánom már, hogy az utolsó 2 héttől "megszabadít" a doki, ilyenkor már olyan nagy a türelmetlenség+fáradtság+ideg az emberben, hogy alig várom már a végét, meg persze leginkább azt, hogy láthassam végre a kislányomat és elinduljon a közös élet.

Mindenkinek pussz

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Örömmel látom, hogy ismét van élet a topikba :)

Patr
, örülök, hogy megint jöttél! Hogy vagytok? Hogy bírod a meleget? Jó hogy vége a sulinak! Nem semmi, hogy te végigdolgoztad! Le a kalappal elötted :)
Képek az esküvőről? Már persze ha publikus :) Nagyon kiváncsi vagyok! :lol:

Timi, mesélj, hogy állnak az előkészületek? Mikor is lesz az esküvő? Most hétvégén? Mert valami 20on valahanyadikai dátumra emlékszem :roll: Tőled is várunk ám képeket! :)

Dóri, ha gondolod a szülészetek és kórházak-nál van egy olyan topik, hogy császárral szültem...azt hiszem ez a neve! Én szoktam oda írogatni! És ott van egy lányzó, a Berni, most szült csaszival a Péterfybe! Ha gonolod keresd meg őt és ő tud nagyon friss infókat adni a kórházról! :) Drukkolok, hogy minden rendben menjen :)

Kata, neked is drukkolok a műtéthez! Bár addig össze is futhatnánk ha van kedvetek hozzá! :)

Egy nagy tali mielött mindenki lebabázik? :lol:

Nálunk még nem lehet tudni semmit Zsebiről! Már csak azért se, mert a 12.hét óta nem volt uh :? De most pénteken megyek a kórházba a genetikai uh-ra! Hát remélem megmutatja magát! És remélem, ha kislány nem sírom el magam bánatomba :oops: De ha mégis akkor majd ráfogom, hogy örömkönnyek! :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Köszi, Orsi, írtam a csaszis fórumra, és a 3 napban, amit a kórházban töltök majd felkészültem a túlélésre... :shock:

Lényeg, hogy Boróval minden rendben legyen!

pussz mindenkinek

Csütörtökön délelőtt 10-től meg ezerrel drukkolni ám az államvizsgámhoz!!! 8)

Kép

Kép
odod01
 
 


Sziasztok!

Patr:Remélem jól sikerült az esküvő.Kérünk szépen képeket ha lehet :) !

Dóri:Csütörtökön szorítok Neked :D .Remélem jól vagytok!

Kata:Műtét mikor lesz?Csak hogy tudjak neked energiát küldeni :) .
Szorítunk Neked!!!!!

Orsi:Kiváncsi leszek pénteken megmutatja e magát a csöpség.Írjál mindenképpen!!!
Esküvőszervezés megy 1000el.Szombaton lesz a nagy nap .Remélem jó időnk lesz.
Természetesen szívesen látunk mindenkit,ha van kedvetek megnézni :lol: .
Cím:Budafok,Városház tér 11.,délután fél 5-kor.
Majd küldök neked képeket az emailedre és feltennéd?
Hétfőn meg megyünk Rékástul,Férjestül, Balcsira 1 hétre.Kipihenni a fáradalmakat :lol: .

Jók legyetek!!!Puszi mindenkinek

Timi
tftimi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: