Új privát üzeneted érkezett!

Gödibarbi!!!! Gratulálok!!!! Tétényiben szültem volna én is, ha nem jön be ily hirtelen...:):) Jól vagy amúgy? hányinger egyebek? Lány, vagy fiú? vagy meglepi lesz? Mesélj!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Bálintnak nagyon boldog első szülinapot!!!!

Barbara:
látom már publikus :D :D :D
jól vagy????

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Látod Verus nem hagytalak egyedül pocakosodni :wink: :lol: . (most látván az avatarod, de ismerős vagy... kedves kép! :D )

Ja és csajok meg sem említjük, hogy "felújították" a játszóteret :lol: ! Ágota tudsz részleteket? ez most végleges? szerintem már ennyi is haaaaaaaaatalmasat dob, de bevallom másra számítottam...

köszönöm jól vagyok :lol: . hányingereim voltak, de hála rájöttem, hogy ennél a kölinél jobban kell figyelni mit eszek. már csak tréningbe és terhesnacikba férek bele. Angi minden elalvásnál puszilja a Kistesót :lol: , s sokszor témán van ( nagyon édi :lol: :lol: :lol: !)
nemet még nem tudjuk. holnap megyek 12hetes UH-ra

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

 
 

Gratulálok Gödibarbi!!! Egyszer talán találkozunk! Jó olvasni a feldobottságodat!!!! Én ott lakatam a XI. ker-ben mielőtt idejöttünk....lehet onnan láttál???Jucusmamust elvileg ismered, vele toltam a babacsokit első, és második bébikével...:)
További jó növekedést!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Halihó!

Bálintot Isten éltesse!!!

Barbi, ez szuper! Várunk a hírekkel! Mehetünk majd babázni? :wink:

Verus, Ti hogy vagytok, azóta mi újság az édi pocaklakóval?

Üdv Hencsy! Varrónőt tudok egyet, ha írsz privit nekem. Igaz, Alsón van.

Szinagy, Nyuszika, jól vagytok, remélem!
leovica
 
 


Hali

Bocsi, itt vagyok, csak a szeptember eleg huzos lett. Marmint tobbetekkel talalkoztam a boltban ugye.:) De tobbnyire be voltam havazva, annyian voltak.
Kozben elkezdodott az ovi, meg betegeskedtunk is egy kicsit. Emivel a korhazat is megjartuk. Kis tudogyuszi, rogton a 2. heten.:(

Barbi

De jo, kisteso!!!! :):):) Gratula.Hogy birtad ki majd 3 honapig, hogy ne ird be? :)

Heni

Tok jo, hogy idetalaltal! Majd meglatod milyen Jo kis csapat van itt, egyre gyarapodik a gyerekek szama, van akinek mar 4 van... Virag, hol vagy? Kicsit eltunt, bar en meg neha latom az uzleteink reven.:) Azert jo sokaig dolgoztal pocakosan!

Verus

Hajra Andris suli! Kettannyelvu? Kivancsi leszek tetszik-e majd nektek. Engem elrettentene, hogy ennyi nyelvora van egy heten. Legalabb is Izatol ugy tudom 5db.
Majd hozd el felem valamikor a pocakodat, nagyon kivancsi vagyok ra.:) GYerkok varjak a tesot?

Saara

Ha meg aktualis en tudok egy informatikust, mert a szomszedom, mellesleg a boltom hata mogotti helyisegben mukodtet internet-kuckot. Ha kell a szama szolj!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


szia nyuszika!
voltam nálad pocakkal!!!! De majd megyek még! :)
Nem kéttannyelvű, hanem csak emeltszintű...amúgy a heti 5 nyelvóra nem sok, meg a gyerek azt szokja meg alapból, olyan mintha 5 tornája lenne egy héten....egyáltalán nem megerőltető, és nagyon szereti....más, mikor 4.-ben jön be a heti 5 nyelv, na az megterhelő, és sok, de így ebbe szokik bele, megtanul nylevet tanulni, és észre se veszi, hogy tudja, nem kell leülnie szavakat seggelni....szóval szerintem így kezdeni jobb... :)
Lányom is így fogja...már járunk az ovisuliba! :)
legalábbis remélem felveszik! :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátalálatám erre az oldalra/fórumra. Csak azt sajnálom, hogy nem korábban. Január elejére vagyok kiírva és sajnos az első három hónapot itthon töltöttem, kár, hogy akkor nem találtam ide. Egyébként én is a Tétényiben fogok szülni. :lol:

Kép

Anita
mbanita
 
 


Verus

Emléxem, hogy jártál nálam, de akkor még nem volt óriási pocakod... :)

Szia ANita

Üdv. a csapatban!

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Anita, szia!!
Mesélj még Magatokról, merre laktok...stb, ha bármiben segíthetünk csak nyugodtan!!!!

Szilvi:
hogy vagytok, írj gyönyörű pici lányról is!!!!

Betegségek ellen: ha bármi tünet előjön (orrfolyás, torokfájás, hasfájás...) akkor adok nekik ezüstkolloid oldatot és másnapra minden tünetnek vége. minden baktériumot, vírust, gombát elpusztít ami ártalmas és utána kiürül a szervezetből. én ezt vettem a Mediline-ban:
www.drjuice.info

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Szia Tünde!

Szeptemberben volt egy éve, hogy kiköltöztünk Nevelekbe, nagyon szeretünk itt lakni. Köszönöm, hogy felajánlottad a segítségeteket, biztos élni fogok vele, mert első babát várjuk. És persze a környékkel is ismerkedünk folyamatosan, biztos, hogy azzal kapcsolatban is lesznek kérdéseim. :lol:

Kép

Anita
mbanita
 
 


Sziasztok!

Lassan meglesz a babám, és még nem tudom kit válasszak gyerekorvosnak. Tudnátok segíteni. Várom a véleményeket.

leovica: köszi, de most lehet mégsem varratom meg amit szeretnék, majd kitalálok helyette vmi más megoldást.

Heni

hhencsy
 
 


Heni

En mindkettot Pesten szultem, de akkor meg lehetett valasztani.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Hordozó kendő tanfolyam lesz Gödön is. A részleteket a wwwokobaba.mlap.hu oldalon olvashatjátok.

Sisztok:
Viki
vikike77
 
 


Sziasztok kismamák.
Kicsit eltüntem, de friss hírekkel ismét itt vagyok. Voltunk védőnőnél, mindent rendben talált, csak a manóka bújt el mikkor a szívhangját kereste. Már 7kg.+ van rajtam, 20kg.-ig meg sem állok :lol: :lol: :lol:
A nődokinál is voltam, és lám csíkocskákat látott, a dudor helyett, így a kis jövevény kiscsajszi lesz. Ami nagy öröm, mert a párom és én mindig is így szerettük volna. Hát lyukba lyukat, :lol: :lol: :lol: :lol: apa nagyon büszke magára. :lol: :lol: :lol: Sajnos képem nincs róla, de 2 hét múlva szeretnénk 4D-re menni, így ha lesz akkor rakok fel majd.
Remélem mindenki jól van, és élvezi a várandóság minden percét.

Kép
töri
 
 


hhencsy: tényleg, meg akartam kérdezni, hogy talán ismerjük egymást. Akácfa u? Ha igen akkor tők jó, hogy te is ide tévedtél. És igazán meglepett, hogy a közelemben nem leszek egyedül pici babával :lol: :lol: ha még sem te vagy akkor bocsi, de akkor is jó , hogy itt vagy.
Lív
Kép
töri
 
 


Nyuszika! ugye mekkora titoktartó hős vagyok :lol: ?!
mikor vagy mostanság?

Anita! duplán üdv :lol: :lol:
ki a dokid? húúúúúúúú, hogy izgultam Angival, hogy vajh beérek-e :lol:
én is neveleki :lol:

Szia neked is töri! :lol:

ezüst koll nálunk alap :lol: 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Szia Barbi!

Én a Dr. Parragh Attilánál fogok szülni, tegnap voltunk szülőszoba nézőben és megismerkedtem a szülésznőmmel is - Fantha Zsuzsa -, egyébként a dokim ajánlotta.
Hát para az van nálunk is rendesen, hogy vajon beérünk-e. Illetve én biztos vagyok benne, hogy beérünk, de édes uram és kedves anyukám naponta többször is megkérdőjelezik. Bár tegnap a szülésznő megnyugtatta a páromat, hogy simán beérünk.

Te kinél fogsz szülni? Van szülésznőd is?
Régóta laktok Nevelekben? Bocs a sok kérdésért de így "újként " nagyon sok van belőle..... :lol:
És még egy kérdés. Ki a védőnőd? Te is átjársz Sződre?

Egyébként mi nagyon szeretünk itt lakni. Csak egy éve koptatjuk a homokos utcákat, de olyan, mintha mindig itt éltünk volna.

Kép

Anita
mbanita
 
 


Barbi

Mostanság szinte mindig bent vagyok a boltban, ha erre gondoltál... :) Kb.fél napot nem szoktam lenni egy héten, ilyenkor áruért rohangálok.
Édi lehet Angi ,ahogy várja a kistesót... neveken gondolkodtok már? Olyan ritka fajta név lesz, mint a lyányodé???:):):)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Én dolgozom ezerrel, ma kicsit lazább, mert ugye végülis szombat van...
Anita:
Nevelekben merre??
Biztos beértek!! azért nem megy az olyan hipp-hopp (bár lehet, hogy másnak igen, csak nekem nem :D )

töri:
várjuk a pocaklakó képeket!!

Heni:
gödi orvosban sajna nem tudok segíteni, itt Nevelkben Bíró Emőke van

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Heni! Gödön két gyerekorvos van (elvileg) Mi A Vecserka doktorbácsihoz tartozunk, szerintem ő a jobb, de van aki máshogy látja....akkor ír fel antibacit, ha tényleg kell, szakmailag is elfogadható,homeopátia párti és a gyerekeket nagyon szereti, van egy stílusa a szülőkkel, de megszokható...kimenni nemigen szeret, de ha gond van tényleg, szó nélkül megy....akár este is, nekünk jött mikor Andris nagyon kivolt....elérni csak rendelés időben lehet, de ez az összes dokival így van... Alsógödön van egyébként a rendelője...halottam róla sok rosszat is, de többet a másikról, aki meg már időske is....Ha nagyon baj van, úgyis szakorvoshoz megyünk, ha meg nem beteges a manó, akkor meg nincs miért aggódni!!!

Szép jövő hetet mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szia Tünde!

Én nem is izgulok, mert tuti biztos vagyok benne, hogy beérünk a kórházba. Leginkább anyukám az aki izgul, mert folyton azt mondja, mi van ha annyi idő alatt szülök, mint ő. Az első szülése másfél óra volt, a második egy óra. Erre mondta azt a doki is meg a szülésznő is, hogy azért ez nem megy olyan könnyen.

Egyébként a Tavasz utcában lakunk, eddig egy homoksivatag közepén - már csak a tenger hiányzott :lol: , de most már végre - egy kis kertrendezés után - elkezdett kibújni a füvünk. Ti merre laktok Nevelekben, és mikor költöztetek ide?
:roll:

Kép

Anita
mbanita
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már, és lám, micsoda változások vannak itten :)

Heni, töri, Anita:
üdv. Nektek és nagyon jó pocakosodást kívánok! Nekem a férjem született nov. 3-án :) Gyerekorvossal kapcsolatban nekem is nagy dilemmáim voltak, de mostmár csatlakozom Verushoz, legalábbis abban mindenképp, amit Vercserka dokiról írt. A másik dokiról (Pruzsinszky) régen nagyon sok rosszat hallottam, mostanában egyre több anyukától hallok jókat is róla. Én úgy voltam vele, hogy kipróbálom Vecserka dokit, mert róla több jót hallottam és hozzá rengetegen járnak, úgy gondoltam, talán nem véletlenül.

Barbi! Gratulálok neked is!! Kisfiú, kislány, kiderült már azóta? Én is pont így szeretném majd a másodikat, hogy kb. 3 év legyen köztük. Remélem összejön :)

Leovica, Tünde: köszi az érdeklődést, jól vagyunk. Megkezdtük a hozzátáplálást, almával, őszibarackkal ismerkedtünk eddig, egyelőre fintorgás nélkül:) Holnap megyünk pneumococcus elleni oltásra.

Viranka: szuper a vonalzód, édesek a gyerkőceid így együtt!

Küldök pár képet Liliről. Szép napot mindenkinek!
Kép Kép Kép

KépKép
szinagy
 
 


Viranka! szuper az új avatarod :lol: ! Hogy ti/te miket nem találsz?!

Anita! Parragh dokit nem ismerem? Ő új a SztImrében? Fantha Zsuzsáról viszont rengeteg áradozást hallottam :lol: . Szuperprofi :lol: !
Én Bálint Sándor dokinál fogok szülni, s a szülésznőm - bár őt még nem hívtam fel, de ő volt Anginál is - Kondor Kata lesz 8) .
S az szuper, hogy nem izgulsz a beérés miatt! Reméljük most már a környezeted is átveszi a nyugalmad :wink: .
Mi már több mint 3 éve lakunk itt, s nagyon szeretjük! Ismerős a mindigittlaktam fíling :lol: .
S igen Sződre járok védőnőhöz, Katikához.
S kérdezz nyugodtan, előbb-utóbb :oops: válaszolok.

Szinagy! köszi :lol:
Lili nagyon csini és nagyon ügyes :lol: :lol: !!!

Képzeljétek a Váci H-nál nyílt egy biobolt :D ! A pasi tök rendes volt, s még azt is felajánlotta, ha valaki szeretné lead listát, s ők beszerzik. Hűtős cuccaik is vannak ami nagy szám errefelé :lol: !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok

Heni

Vecserkarol Verus nagyon remekul osszefoglalta, amit tudni kell. :) Mi is oda jarunk amiota itt lakunk.(5 eve)

Szinagy

Csodaszep ez a kicsi lany! :)

Leovica

Bocsika hogy pont akkor volt felhomaly az uzletben, mikor nalam jartatok... bar ez a gyerkocoket lathatolag nem zavarta.:) A pici lany nagyon cuki, a fiad meg aranyos, hogy fel akarja vasarolni a fel boltot. :)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Nyuszika, imádjuk a boltodat! :D A téli cipőket jól elraktam, mert különben csak abban akarnának járni. Ui. a fiam már a jó őszi melegben a téliben akart hazamenni!
Ja, tényleg, a szandálvásárlás még ráér, 30-as a szandija is. csak szeretett volna azt is venni... Veszünk is majd, de csak télen vagy tavasszal. Úgyhogy egyelőre ne rakd félre a sárgát, köszi.

Kipróbáltuk vmelyik nap a játszóteret. Épp egy Tavasz utcai anyukával ismerkedtem meg. majdnem mondtam nek ia fórumot is, legközelebb fogom is.
Lassan már irigyellek Titeket a Nevelek--dűlőért. Jó kis társaság lesz ott. Bár nagyszülőileg mi is a Nyár utcához tartozunk. :wink:

Anita, üdv itt! Kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolunk. Elég frissek vagytok még akkor itt, bár egy év már elég ahhoz, h az ember gyökeret eresszen kicsit.

Vecserkához tartozunk mi is, hozzánk mindig kijött, mikor kértem, márpedig mikor még nem tartottunk autót, sokszor kértem. csatlakozom én is Ikverushoz, talán még annyi, h Pruzsinszky hozzáállása nekem nem is lenne elfogadható, sem amiatt, h nem jár ki házhoz, sem amaitt, h gyakran használ antibiotikumot. Vecserka pedig ésszerűen, és meg is lehet vele beszélni ezt. Igen, stílusa néha érdekes, de ne mekll magunkra venni. Szoptatás kérdésében nem segít sokat, legalábbis amennyire én tudom, de arra jobbak is a jó védőnők ill. a szoptatási tanácsadók.

Heni, de nagy már a babád! Akármikor jöhet most már!

Szinagy, ez a kislány csodaszép!! majdnem ma mentünk mi is oltásra, de inkább összevonjuk a másfél évessel.
leovica
 
 


Szép napot :)

Töri!
gratula a kiscsajhoz :)

Mbanita,Hencsy!
üdv itt :)

Leovica!
azért Pruzsinszky gyakran használ ab-s kijelentésedet cáfolnám 8) de lehet h. csak gyerekeim nem húzzák addig :) tény h. most is felírta Bálintnak az ab-t,de azzal a kitétellel,ha nem megy a láza még 2 napig le akkor adjam.De hála Tünde ezüstkolloidos linkéjének vettem és használt :)

Szinagy!
hú de nagy Lilen :roll: :lol: nagyon szép kislány :)

Hhencsy!
azért Te sem a normálisok közé tartozol munkaügyileg :oops: én mind2 gyerekemmel a 35-36.hétig dolgoztam 8)

Mbanita!
Míra is Tétényiben születtet s mi is beértünk Gödről :) oktogonnál még rendőrők meg is állítottak közúti ellenőrzés céljából :) nem lesz semmi gond :) Parragh meg már rég ott dolgozik az egyik szobatársamnak volt aa dokija anno 4 éve :)

Barbara :)
Barátnőm júli végén BB vel szült,mert BM szabin volt s végigröhögték a szülést nagyon meg volt vele elégedve :)

vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy kicsit borongó s az idő, de azért mindenkinek szép napot!

Barbi!

Én is úgy tudom, ahogy Viranka, hogy Parragh doki már rég ott van, csak azt hiszem ő ott szerződéses doki, de nem biztos. De valahogy ezt vettem ki a szavaiból. Egyébként nagyon kedves és mindent meg lehet beszélni vele, ja és a legfontosabb, hogy odafigyel ránk.

Viranka!

Üdv. El tudom képzelni, mit érezhettél, amikor az oktogonnál megállítottak a rendőrök. :D

Kép

Anita
mbanita
 
 


Sziasztok.

szinagy: gyönyörű a kiscsajszi!
viranka: köszi a gartulát, ma remélhetőleg le fogom mérni a kiságyba való betét méretét, utána megírom.

Egyébként sajnos elkezdtem vizesedni. Védőnő és körzeti látott már, és jövőhéten megyek érsebészetre a visszerek miatt. Kapok majd speckó harisnyát. Nődokihoz 4hét múlva mennék, de már felkészítettem a munkahelyem a betegszabira. Próbálom még húzni, de ha a doki javasolja akkor otthon maradok.
Már csak az bánt, hogy hiába pihenek most a hosszúhétvégén, tegnap megint bevizesedtem, tehát nem tudom ez mennyire fog csökkeni. Kép
töri
 
 


Sziasztok Lányok!

Akinek ez OFF, attól ezer bocsánat :oops: , aki viszont kutyás, talán örül neki :wink: :

http://jokutya.5mp.eu

Üdv,
V.Klein Brigi

Kép
vkbrigi
 
 


Verus! Jucus pont akkor kezdett kifelé "menni" a topikról, amikor én csatlakoztam. emléxem egyszer meglátogatott titeket, s akkor hívtam hozzánk is (de nem lett belőle semmi)

Leovica! naná hogy jöhettek babázni :lol: !
s itt az ideje, hogy cseréljetek lakhelyet nagyszülőkkel :wink: 8) :D

Anita! dokid: akó szuper

Töri! vizesedéshez ++++++ (nekem hála nem volt így nem tudok praktikákat). Homeós okosom viszont hármat is javasol. Ha szeretnéd leírom.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Csajok!

Megint rendelek bio mézet, árak:

950g Akác: 1300,-
950g Hárs és selyemkóró: 1200,-
950g Feketeszedres virág: 1200,-

Propoliszos krémméz (természetes antibiotikum), napi 1 műanyag kiskanállal kell bevenni
500g: 1400,-

Homoktövises krémméz (10-szer több C vitamin, mint a citromban)
500g: 1400,-

100g virágpor: 350,-

250g lépesméz: 600,-

A szállítási költség összesen 2000,- amit elosztunk annyi felé, ahányan rendelünk, tehát személyenként pár 100,- Ft.

Priviben a jövő hét végéig várom a rendelést, fizetés átvételkor.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vera:
örülök, hogy bevállt az ezüst kolloid!
Másoknak is ajánlom!! Mi fél éve nem voltunk betegek!!!!
Az ovikezdés óta kb. 3-szor jött volna elő, de az első tünetek után beadtam és utána eltűnt a betegség!

Anyukám 3 napig nagyon rosszul volt, hányt, hasmenése volt, fel sem tudott már kelni (persze nem vette be az ezüstöt, mert szkeptikus), aztán 3 nap után csak bevette és pár óra múlva semmi baja nem volt...

Anita:
mi a Nyár utcában lakunk, az Orgona utca közelében

Szilvi:
nagyon édes a kiscsaj, örülök, hogy írtál!!!!

töri:
ajánlok egy nagyon kedves hölgyet, aki biztos tud segíteni a vizesedésben is, priviben írom az elérhetőségét

Viranka:
nem is írtál magadról, hogy vagy???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbi, hogy vagytok?
Csere: :D Azért pár dolgot sajnálnék itthagyni Alsón. De az ovi lehet, h közelebb lenne! Képzeld, múltkor azt hittem, Téged látlak egy fóti Waldorf-iskolás rendezvényen. De nem Te voltál, ugye?

És Ikverus, Ti? Találtak azóta már vkit a helyedre?

Tünde, mi is ez az ezüst kolloid, és hol kapható? Rendszeresen kell szedni?
leovica
 
 


Töri, vizesedés :( Remélem, lehet csinálni vmit ellene és ne mlesz semmi komoly!

Anita, csatlakozom a "Tétényiben-szültem-és-beértem" kórushoz. :lol: Mi pedig dugóba kerültünk, mert reggel volt, de éreztem, h nincs semmi baj, még csak ideges se lettem.

Viranka, ez így persze sokkal jobban hangzik, mint amiket én hallottam. Nekem konkrétan olyan mesélte, ahol a gyereknek ab-t írt fel a dnő, azzal, h tüdőgyulladása vana gyereknek, de az anyuka úgy érezte, nincs rá szükség, és meg is gyógyult a gyerek 2 nap alatt. És ez megismétlődött egy éven belül még 1x. Én akkor azt gondoltam, jobban szeretném, ha nem érezném soha, h felül kell bírálnom, amit az orvos mond. De nem lehet általánosítani, ez igaz.
leovica
 
 



Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


az első link helyett:

www.kolloidok.com

bocsi... :oops:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


hali

Hadd pletykaljak, :) Eddig birtam titkot tartani, de latom szegeny nagyon el lehet havazva... Heninek mar vagy 2 hete megszuletett a kislanya, csaszarral, jol vannak ,Nikoletta a neve. Bebe mar kepet is lattam rola, gyonyoru kislany! :)
Heni mikor tolod el mar a boltom fele?:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!
Gratula a kislányhoz Heninek!!! Édes lehet! ha van időd,rakj fel képet!!!!!

Helyemet már betöltötték a munkahalyen, találtak valakit, ideiglenesre...aztán majd kiderül mi lesz tovább! :)

Angliából szokott valaki rendelni homeós bogyót? Ha igen, akkor szükségem volna infókra! Kösssz!

Amúgy jól vagyok, pocak egyre nagyobb, időm alig bármire, gyerekek is jól vannak! Élevzzük a jóidőt, remélem tart még sokáig!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok kismamák.

A vízesedésem a harisnyának köszönhetően elviselhetőbb. Jövőhét kedden megyek a dokihoz végre.
lkverus : Én szoktam Amerikából rendelni, de nem kifejezetten hom.bogyokat. Ha a rendeléssekben kérsz segítséget én szívesen megírom mit hogy tégy.

Heninek itt is gratula, a babát már én is láttam képről, csodaszép leányzó.
töri
 
 


Sziasztok,

én még új vagyok itt, de nagyon örülök, hogy rátok találtam. Tudna írni nekem vki a Váci kórházról? Januárban ott fogok szülni. Jár vki közületek esetleg Bényi doktorhoz?

Előre is köszi a válaszokat
hagi1224
 
 


Isten hozott Nikoletta! :lol:

Verus! miért milyen bogyó az amit csak Angliából lehet hozatni?

Szia Hagi! üdv közöttünk. Én sajnos nem tudok neked Váci H-s infókkal szolgálni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Agota, ne haragudj, h a multkor elrohantam a boltbol csak nem birtam eldonteni, mi is kell nekunk. Ilyen vagyok vasarlasnal, remes... :oops:
Informatikus egyelore nem kell, meg mukodik a gepem, meggyogyitottam :)

Trapista, jarsz meg erre? Majd irok privit! A szeketek meg itt van, megvan, szeretgetjuk, az utodja meg sehol. Na de jelentkezem priviben hamarosan.

Tori, ugy hallottam a vizesedes ellen nagyon jo a krumpli, nagy menyisegben (so meg minden nelkul). Eleg vacak, de allitolag mukodik.

Udv az ujaknak!

Hagi, en sem ismerem a vaci kh-at, sajnalom!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Verus! Nevelekben van kismamajóga. Hétfőn de és szerda du. Jómagam is tervezem az elmenetelt. Havi 2x-i alkalmat irányoztam magamnak, oszt meglátjuk majd mennyi sikerül :roll: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi, Verus!

Valóban van kismamajóga Nevelekben a Tavasz utcában :lol:

Én már voltam és nagyon jó. Másfél órás és 900 FT-ba kerül.

Gyertek!!!! Nagyon jót tesz. Én sokkal jobban vagyok, jobban alszom és a hátam is jobb!!!!!!!!!! :P

Kép

Anita
mbanita
 
 


Mbanita!

Engem is érdekelne ez a Tavasz utcai kismama jóga. Mikor van pontosan és mi a cím? Be kell előre jelentkezni? Esetleg tel.számod nincsen oda?
köszi
hagi1224
 
 


Hagi!

A jóga a Tavasz utca 26-ban van, hétfőn 10.30-12.00-ig és szerdán 16.00-17.30-ig. A jógaoktató nagyon aranyos, Harmath Andreának hívják és a száma, 06209270304. Egyébként úgy tudom van egy oldaluk is a neten, ha a google-ba beírod, hogy egészségéra akkor kiadja az oldalukat, mert azt sajnos nem tudom. És ott szerintem több telefonszám és elérhetőség is van.

Remélem tudtam segíteni. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mbanita 2008.11.09 06:23-kor.

Kép

Anita
mbanita
 
 


HAGI!!!!!!!


BOCS!!!!
A CÍMET ELÍRTAM, A JÓ CÍM, TAVASZ UTCA 25.!!!!!!!!!!!!!!! :!: :roll:

Kép

Anita
mbanita
 
 


imigyen a honlap címük :) pilatesre vki nem akar járni?

http://www.pilates.shp.hu/hpc/web.php?a=pilates

Szia HAgi :) :wink:
nagyon csini kismama vagy :wink:

NIkolett Isten hozott köztünk :)

Barbara!
hogy vagytok?

Töri!
okés mérd a kiságyat le és csináltatom a matracot :)

vera

KépKép
viranka
 
 


A jógát feltétlenül kipróbálom!!!! Jövő 7 hétfőn tudok már menni! kÖSZI!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: