Új privát üzeneted érkezett!

Szia Athiz!
Húha,akkor gondolom,mostmár egyre türelmetlenebbek vagytok.Hogy bírod a meleget?Én nem terhesen sem túl jól :D
Megyünk nyaralni.Pénteken v. szombaton hajnalban,Horvátországba.És 1hetet maradunk.Hát a nyár további részében,még nem tudjuk mi lesz.Tudod,azok a fránya anyagiak :(
No de,hétvégéket tuti eltöltünk itt-ott,akár sátorozással is :D

mimi12
 
 


Húha, sátorozás? Bátrak vagytok!

De jó, Horvátország. Én is úgy mennék nyaralni, akár csak a Balatonra, de sajna nem valószínű, hogy a keretbe beleférne. :?

A kinti meleggel igazából nincs bajom árnyékban, de nálunk a szobában a 30 fokocska nagyon megterhelő, mivel még légmozgás sincs, hiába tárva nyitva minden ablak huzat céljából. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így ismeretlenül írok, de érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki infóval szolgálni itt Budaörsön uszoda terén.
Hová lehet elmenni?
A gimnáziumban úgy tudom van uszoda, de kívűlállók az igénybe vehetik? Most nyári szünetben is?

Válaszotokat előre is köszi,
Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 

 
 

Athiz!

Most látom, hogy milyen régen nem jártam itt!!

Nagyon nagy gratula a Babócádhoz!!!!!!!!!!!!!!!

Amint tudsz gyere és mesélj!! Hány kiló? Hány centi? Hogy hívják? Egyáltalán hogy ment a szülés? Végül is a Szent Imrében szültél? Mit szól hozzá a nagy tesó? Mindenre kíváncsi vagyok!

Pusza
Ildi

Kép
ildi35
 
 


Sziasztok!
Véget ért a nyaralás :(
Athiz,hogy vagytok?Én is gratuláok nektek Endi babához :D

Szia Indigo!
Látom senki nem válaszolt.
Igen igénybe lehet venni a Gimiben az uszodát.Kedden és Csütörtökön este 1/4,8-tól lehet menni a nagyközönségnek úszni,vizitornázni.És láttam olyat,aki ilyenkor hordta a gyerekét,külön úszásoktatásra.Akkor csak azzal az egy gyerekkel foglalkozott egy tanár de,nem tudom mindezt mennyiért.
Ezenkívül hézvégén is be lehet menni úszni(nem emlékszem melyik nap) de,akkor nagyon sokan vannak.
Amúgy én spec.sokáig jártam az esti vizitornás úszásra.Nagyon szerettem,csak jött a Szabi,és azóta valahogy nincs rá időm.

mimi12
 
 


Helló!

Köszönjük a gratukat!

Csak gyorsan, mert mindjárt ébred a kismanó.

Szóval július 4-én, 6.36-kor született Endre babó 3700 grammal, 54 cm-rel. Előző este kezdtem el vérezni, de nyákdugó nem volt, meg görcsök sem nagyon, bár már előtte jóideje jóslók voltak, szép rendszertelenül. Éjszaka beindultak a fájások, 1 óra körül már 3-7 perc körüliek voltak rendszerben, akkor hívtam a szülésznőt, mondta, hogy menjek be, szüljünk. Elindultam fájó szívvel, hogy Szilit itt kell hagyjam. 2 óra körül értünk be, megvizsgált a szülésznő, mondta, hogy továbbra is, mint addig már több, mint egy hete, 1 bő ujjnyi a méhszáj tágulata. NST-re rakott, addig párom kint várt. A gép szépen mutatta a fájásokat. Aztán közölte a szülésznő, hogy menjek a vajúdóba, ahová a párom nem jöhetett be, viszont rengetegen voltunk. Ott szenvedtem végig az éjszakát, és reggel 5 óra környékén jött csak be újra a szülésznő, hogy menjek vizsire. Ekkor már 4 ujjnyira voltam nyitva. Gyors telcsi apának (akit hazaküldtem aludni), hogy jöjjön, meg a dokit hívták. Mire beértek, nem sok idő telt el a tolófájásokig. Üvöltöttem, mint a sakál, sajna a hülye hasam miatt megint ki kellett nyomizni belőlem a babát, meg a buksija nehezen fért ki, gátmetszés is volt sajnos megint, de végülis 4,5 óra alatt meglett a bébi.
Rengeteg vért veszítettem, vért is akartak pótolni, de én nem akartam. Viszont a 3. napon hazajöttünk, Endi is még a kórházban hízásnak indult, szóval vele minden okés volt. Velem már kevésbé, még azóta is hőemelkedésem van, nem vagyok valami flottul, de szerintem a kevés alvás is betesz.
Meg hát két kicsi gyerekkel nagyon nem könnyű az élet...

Ildi, igen, a Szt Imrében szültem. Szili szereti nagyon az öccsét, szerencsére ezzel nincs is baj, csak azt nem érti meg szegény kicsikém, hogy most miért nem töltöm vele az összes időmet, mint eddig. Nagyon szar érzés ez neki is, de nekem is. Nehezen emésztjük a dolgokat, de remélem, azért az idő ezen is segít majd.

Egy kérdés mindenkihez: szerintetek nincs pótbeiratkozás óvodába?

Indigo, én is úgy tudom, hogy bárki mehet az usziba, de ha esetleg picit messzebb is meg tudod oldani, van a XI. kerületben is strand+uszoda, és igen jók. Majd lesz itt Budaörsön valami nagyon uszodakomplexum, most lesz a kőletétel, de mikorra készül el, nem tudom. Nem most, az tuti. A www.budaors.hu oldalon találsz róla bővebb infot, ha érdekel.

Puszi mindenkinek

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Athiz!Juj nagyon édes és szép baba Endi! :D
Uszoda.Hát,hmm,izé,bizé.Szóval én 35éves vagyok,Budaörsön születtem,ott nőttem fel,és a lakótelepi kék-bordó suliba jártam.Hát ha emlékeim nem csalnak,már mikor álltalánosba jártam,akkor szó volt róla,hogy csinálnak Budaörsre uszodát.Bárhogy is számolok,az több mint 20éve akkor tervben van??Na tényleg kíváncsi vagyok rá,hogy mikor lesz majd Budaörsön rendes uszoda?Talán mire az unokám megszületik adigra,el is készül :D

mimi12
 
 


Mimi, lehet, hogy régóta tervezik, de most úgy fest, tényleg elkészül, 2008-ra tervezik a befejezését.
Ha bővebben érdekel, kattints ide:
http://www.budaors.hu/index.php?akt_men ... szlet=1101

Hogyhogy B.örsön születtél? Itt nincs kórház. Vagy úgy tettél, mint a férjem, hogy nem bírtál várni a kórházig? Ő itthon született, így lett színtiszta örsi. :D

Pusz
Vendég
 


:D Athiz :D
Na jó,nem is Budaörsön születtem,hanem a Jánoskorházban :D
A párod tényleg otthon született?Bizti tudta,hogy nemsokára divat lesz az otthonszülés :D
Megnéztem tegnap a híreket az uszodáról,meg a képeket is.
Hát én az építkezéshez nagyon nem értek.Tudom,hogy ma már pikk pakk megy az ilyen építkezés,hisz zömében kész elemekből épűl egy hasonló létesítmény.No de,akkor is,a képeket nézve,elég hihhetettlen,hogy 1év múlva,mehetünk oda úszni.
Amúgy tényleg ráfér már a városra,egy normális,sportlétesítmény.A lányom pl.tök jól úszik de,nekem spec sem időm,sem energiám pl.a Campónához befurikázni,heti 2-3x úszásra.És gondolom ezzel nagyon sokan így vannak.

mimi12
 
 


:D Sziasztok!
Én új felhasználó vagyok és nagyon örülök, hogy Budaörs is szerepel a listán!
Mi még csak tájékozodni szertnénk, ill. infokat és tanácsokat gyűjteni. Ugyanis 31 hetes terhes vagyok és minden érdekel ami ezzel kapcsolatos.
kairos1
 
 


sziasztok,
elnézést, hogy ismeretlenül jelentkezem, de GYES vége felé hátha érdekel Titeket egy álláslehetőség:
részletesen: www.julianus.hu

Beusa

Recepciós - irodavezető-helyettes
Határozatlan időtartamra keresünk egy rátermett, a feladatoktól meg nem rettenő recepcióst, aki képes kitalálni ügyfeleink és munkatársaink gondolatait és elébe menni kérdéseiknek, igényeiknek. Pályakezdőket és végzős évfolyamba járókat is várunk!
Elvárásaink:
• irodai alkalmazások (Word, Excel) internet és levelezőprogram magabiztos kezelése
• legalább középfokú végzettség vagy diploma előtti félév
• élő angol vagy német nyelvismeret (ha mindkettőt tárgyalási szinten beszéled, az plusz előny) Kérjük csak akkor jelentkezz, ha beszélni tudsz, nem csak papírod van!
• Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
A feladatokról:
Feladatod irodavezetőnkkel együtt cégünk belső és külső kommunikációjának bonyolítása, megszervezése, a felmerülő problémák megoldása.
Amit a próbaidő után kínálunk:
• fiatalos légkör, rugalmas munkavégzés
• határozatlan időtartam
• szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
• jó kereseti lehetőség
A felvételi eljárás menete:
Ha úgy döntesz, hogy szeretnél bekerülni csapatunkba, kérjük, hogy mielőbb küldd el szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet, megjelölve fizetési igényed az alábbi címre: julikft@freemail.hu.
A levél címében tüntesd fel a megpályázni kívánt pozíciót.

Beusa
Kép
beusa
 
 


Noémi, Athiz!

Köszönöm a válaszokat.

Üdv, Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Beusa!
Már bocsika de,kritizálnivalóm van.Bár én nem keresek munkát de,csak egy tanács.
Attol,hogy valakinek nincs középfoku végzetsége,és nem törekszik diplomára,esetleg soha nem is lesz neki.Attol még beszélhetz anyanyelvi szinten nyelveket(még akkor is,ha erröl nincs papírja!),és lehet iszonyat jó munkaerő!
Mellesleg,én nem igazán értem,hogy egy recepciós álláshoz mi a francnak kell a középfoku végzetség,vagy a diploma elötti félév??Vagy ezektöl a végzetségektöl lesz valaki jó munkaerő??
Mert szerintem nem?
Ja mellesleg a fent említett irodai alkalmazásokat a 12éves lányom is,magabiztosan kezeli,pedig nincs is diplomája,és nem is tanulták még a suliban :D
Szóval ezeket egy kisdiák is tudja prezentálni,csak éppen nincs róla papírja.
Már bocsi,hogy nem a topikba illőt írtam de,kezd kicsit aggasztólenni a hazai munkaerő piac és az elvárások.
Sajni bármerre megyek,mindenüt telis tele van diplomás végzetségü emberkékkel,akik tök hülék a munkához,dolgozni még véletlenül sem akarnak,a kezüket bekoszolni végképp nem de,rengeteget keresni azt igen,ha lehet akkor napi 3-4órai kötettlen munkaidőben.
Aki meg dolgozni szeretne,és tud is,az meg nem kell,mert nincs diplomája.A rátermettség meg a kutyát nem érdekel :cry:

mimi12
 
 


mimi12 írta:Szia Athiz!
Húha,akkor gondolom,mostmár egyre türelmetlenebbek vagytok.Hogy bírod a meleget?Én nem terhesen sem túl jól :D
Megyünk nyaralni.Pénteken v. szombaton hajnalban,Horvátországba.És 1hetet maradunk.Hát a nyár további részében,még nem tudjuk mi lesz.Tudod,azok a fránya anyagiak :(
No de,hétvégéket tuti eltöltünk itt-ott,akár sátorozással is :D

Sziasztok. Örömmel látom hogy van budaörsi fórum is, bár elég régóta nem írt ide senki. Azért megpróbálok segítséget és tanácsot kérni tőletek. Gyerekorvost keresek budaörsön, tudtok nekem ajánlani egy jó dokit? Segítségeteket előre is köszönöm.
rolandi
 
 


Kedves Rolandi!

Sajna tényleg nem mozog a topic, gondolom mindenkinek megvan a dolga, babázik, másik topicokba ír, vagy ilyesmi.

A kérdésedre: nekünk olyan dokink van, aki házhoz jön, itt dolgozott Budaörsön, de elköltözött, de hozzánk azért kijár. Nagyon kedves, türelmes, mindent lehet tőle kérdezni, tisztességgel válaszol, a Budai Gyerekkórházban dolgozik, és nem kér horribilis összeget ezért.
Ha érdekel esetleg, megadom a telcsiszámát, lehet, hogy vállal még betegeket.
Azért ezt a dokit választottam, mert sajnos több gyerekorvosnál jártunk, és váltottunk le, mert nem találtam őket hogyismondjam finoman, megfelelőnek a gyermekem ellátására.

Üdv: athiz

Amúgy mesélsz magatokról? Merre laksz, hány éves a gyermeked, stb?
Vendég
 


Szia Athiz

Köszönöm hogy válaszoltál. Kamaraerdőben lakom, a kislányom pedig 5 hónapos lesz október 2-án. Orvosválasztás kellős közepén vagyok, az eddigi gyerekorvosunkkal nem vagyok megelégedve... többször "kísérletezett" a kislányommal, és most már betellt a pohár.... az első kísérlete a könnycsatornagyulladás volt, amire 3 szemcseppet írt fel, hetiváltásokkal, mire már nagyon csúnya gyulladt állapotba került a kicsim szeme, és egyik szemcsepp sem jött be, végre beutalt a kórházba, ahol jól leszúrtak engem, hogy miért vártam idáig...a második kísérlete a bcg oltással kapcsolatos volt: tegnap bevittem a jános kórház sebészetére a gyerekemet, miután a bcg kezelése nem járt sikerrel, szintén jól leszúrtak. úgyhogy röviden ennyit a gyerekorvosomról. többet nem viszem hozzá a gyerekemet:-)
Nem hallottál esetleg kismamáktól egy jó budaörsi gyerekorvosról?
Szia
rolandi
 
 


Hát nekem talán hallomásra Csányi doki volt szimpi, és egyszer voltam Kulin dokinéninél a nagyobbik fiammal, Ő aranyos, csak állítólag már nem vállal új betegeket, de kérdezz rá.
De kinek mi jön be. Nekem a mi gyerekdokink a nyerő.
Vendég
 


Sziasztok!

Szia rolandi!Andi?

Ki a gyerekorvosotok?

Én is azt hallottam,hogy a Csányi az jó doki.
De ez az orvosválasztás,tényleg azon múlik,kinek mi az elvárása.
Van aki a Kulint szídja,van aki a másikat.Legtöbb rossz kritikát a Márkusról hallottam de,van aki meg rá esküszik.
AMúgy mi van a Bcg kezeléssel?Nagyon csúnya lett?

Athiz,hogy vagytok?

mimi12
 
 


Szia Mimi, köszi, mi jól vagyunk, sajna épp ma jön oltani a dokibácsi Endit. Nagyon utálom, ha látom, hogy a babám szenved bármiért is.

És ti, hogy vagytok? Remélem, minden rendben!

Többiek, eltűntetek nagyon! :roll:

Pusz
Vendég
 



Sziasztok! Mióta nem jártam erre Baba született! Nagyon örülök, és gratulálok Neked Athiz.
rachel
 
 


Köszi Rachel!
Veled mi újság?
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Athiz!Mi jól vagyunk.
Az elmúlt 1hónapban lakás felújítás volt nálunk.Jobban mondva,ez nem is felújítás volt,hanem kisebb átalakítás.Átrakattuk a bejárati ajtónkat a ház túloldalára.Ikerházban lakunk,és egy teraszról volt a bejárat az ikerszomszéddal,és azt variáltuk át úgy,hogy mostmár tök külön van a bejáratunk.No de ezáltal megszünt az edigi előszobánk,ami mellett volt egy még télen megszünt fürdőszoba,és ezek le lettek bontva.Na és ezáltal 8-10nm el nagyobb lett a nappalink,ami persze tök jó,csak több mint 1hónapja folyamatosan poroltak,fúrtak faragtak,gletteltek festettek,..stb.Mostmár kész vagyunk,mostmár csak az apróságok vannak,mint a takarítás,szekrény idetol,odatol,képek kiegészítők,..stb.

Jaj szegény Endi,szurit kap?Ez az első,vagy már a második?Már olyan rég volt,nem emlékszem 2v 3hósan kapják az elsőt? :D

Többiek tényleg jól eltüntek.AZért remélem mindenki jól van

mimi12
 
 



Szia Athiz és többiek!
Nálunk megvolt az orvosváltás.Mi Csányi dr-t kértük fel. Kedves,és mindig kijön, no és a mellettünk lévő utcában lakik. Azért ezt előnyként értékeltük.
Sokáig nem működött az internet nálunk a szolgáltatóváltás miatt.
Mi mindig csak váltunk.
Ildiékről nincs hír? Nem nagyon látom őket itt a táralgón.
Puszi
rachel
 
 


Hú, hát nem irigyellek a sok fúrás-faragás miatt, de az jó, hogy nagyobb lett a lakótér.

Ez már a második szuri, de tul.képpen a harmadik, mert ugye az elsőt még a kórházban kapta. Ezek már szegénykém combjába mennek. Múltkor nagyon sírt, most csak egy kis nyafi volt. Fel is lélegeztem.
Vendég
 


Rachel, majdnem egyszerre írtunk. :lol:
Akkor most már sűrűbben jössz? Akkor elég jó, ha annyira közel lakik a doki, így szinte mindig elérhető, igaz? Azt hallottam róla, hogy olyan tyutyulgatós. Igaz ez?
Vendég
 



Szia Athiz!
Igen, kicsit lassú, és molyolós. Viszont kedves, és Boldizsár is kedveli. Ha hívom mindíg jön, és mindent meg lehet tőle kérdezni.
Mi kedveljük.
Puszi
rachel
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok

Van egy Álomvirág légzésfigyelőm, amire már nincs szükségem, és nagyon elégedett voltam vele. Azért írok ebben a rovatba, mert a közelség miatt személyesen is át tudnám adni.

Új ára 23400,- volt tavaly. Én adnám 14000,- ft-ért.
telefon:30/3100056

Érd
g.erika
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy az egészségházba kihez érdemes nőgyógyászatra menni? Mondjuk, aki óvatosan vizsgál és nem fáj a rákszűrés nála.

Válaszokat előre is köszi, Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Szia Indigo!

Ha a budaörsi Europmedre gondolsz, a Kossuth L. utcában, akkor a Kovács fődokit tudom ajánlani, elég jó dokinak, csak rengeteg a páciense, szóval sokáig kell nála sorbanülni.
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, igyekeztem olyan munkát találni, amit a kicsi mellett otthon is tudok majd végezni. Ez egy internetes munka. Én már regisztráltam, csinálom is.
Ha érdekel valakit, írjon e-mailt, és küldök neki egy tájékoztatót! (írd bele kérlek az e-mailbe, hogy a Babanetről jössz!. )
Sziasztok

uvme.mn@gmail.com

(freemail- ről ne írjatok, mert a válaszomat nem fogjátok tudni megnyitni)
uvme
 
 


athiz írta:Szia Indigo!

Ha a budaörsi Europmedre gondolsz, a Kossuth L. utcában, akkor a Kovács fődokit tudom ajánlani, elég jó dokinak, csak rengeteg a páciense, szóval sokáig kell nála sorbanülni.


Athiz.
Én mint vén róka,pont róla hallottam a legtöbb rosszat :(
Mellesleg,ismeretségi körben is van olyan,akit durván félrekezelt.Cisztával kezelte hónapokig,uh-n megállapította,hogy eltünt a ciszta,majd pár hét múlva ájultan eset össze.
Kiderült nem cisztája volt,hanem durva elzáródás(egy veleszületett rendellenesség miatt).Meg kellett műteni.
A barátnőm anyját adig adig kezelte(nem kevés pénzért)míg a család beleunt a szenvedésébe,és elvitték a Marfitkorházba.Ott sürgösségi azonnali méheltávolítás volt :(

Amúgy meg rengeteg nagyon jó nőgyógyász van Budaörsön,sőt a többi nődoki is tud annyit mint a Kovács

mimi12
 
 


Jól van na, én csak azért őt ajánlottam, mert voltam nála, aránylag kedves volt, és óvatosan vizsgált.
Vendég
 


athiz írta:Jól van na, én csak azért őt ajánlottam, mert voltam nála, aránylag kedves volt, és óvatosan vizsgált.


:D
Na nem kekeckedésnek írtam én sem :D
Én is voltam nála,kb 18éve :oops: .Tényleg kedves volt,sőt más is azt mondja,hogy kedves doki.
Csak sajni én tényleg sok rosszat hallottam róla az évek alatt.
De ettől függetlenül,van aki rá esküszik.
Tudod,ez olyan mint az én dokim.Róla is mondanak rosszat,én mégis hozzá járok :D

Amúgy fiuk hogy vannak?

mimi12
 
 


Sziasztok Budaörsi Anyukák!

Én is budaörsi anyuka vagyok, és azért írok, mert hátha érdekelnek titeket angol használt baba- és gyerekruhák. Nemrég nyitottam meg honlapomat, ami ezzel foglalkozik, csak minőségi ruhát rakok fel az oldalra, az árak magukért beszélnek! Budaörsön belül vállalom, hogy házhoz viszem a kiválasztott rucikat.
Gyertek és nézzetek be hozzám!

http://www.bababutik.com

Üdv,
Nóra

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
bababutik
 
 


A Babuka Kft. Gyermekfelügyelete és a Madárfészek Kávéház

Szeretettel meghívja a kisgyermekes anyukákat előadásaira és beszélgető-sorozatára

Önnek is problémát okoz….?
Ön sem tudja kivel beszélje meg…?
Ön is a legjobbat szeretné kihozni gyermekéből?
Most mi, anyukák, magunk között, őszintén beszélhetünk azokról a kérdésekről, melyek kitöltik napjainkat. Ráadásul most tapasztalt szakemberek is segítenek nekünk…


November 29. csütörtök 11 órától
Nyelvtanulás (kis)gyermekkorban
Horváth Hilda német nyelvtanár és Tárczy Judit a Kabóca Oktatási Műhely vezetője

December 6. csütörtök 11 órától
Babamasszázs
Némethné Gregor Judit babamasszázs-oktató, gyógymasszőr, szoptatási tanácsadó IBCLC


December 13. csütörtök 11 órától
Mit tanulhatunk egy intim torna tanfolyamon?
Bogdán Magdi szakokleveles intim torna tréner

Január 3. csütörtök 11 órától
Beszélgessünk a család étkezéséről
Seenger Nóra dietetikus


Helyszín: Madárfészek Kávéház, Biatorbágy, Viadukt lakópark, Szily Kálmán u. 8.
A részvétel ingyenes, a kávézó árai barátiak. Gyerekeknek játszósarok.

Információ: Petes Beáta – Babuka Gyermekfelügyelet telefonja: 06 30 9941 526

Beusa
Kép
beusa
 
 


Sziasztok!
Hová tünt innen mindenki?
Athiz??Hová tüntél,mi történt?Remélem minden okés..
Nagyfiadnak boldog névnapot!(ha jóltudom,ma ünnepli)

mimi12
 
 


Sziasztok,
Most keresek nőgyógyászt, akinél majd szülhetnék, de nem tudom, hogy az Egészségházban rendelők közül, ki az aki vállal szüléslevezetést ill. van is hozzá kórházi háttere.

Tudnátok segíteni.
Előre is köszönöm.
Judit
redovics
 
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
maci1981
 
 


redovics írta:Sziasztok,
Most keresek nőgyógyászt, akinél majd szülhetnék, de nem tudom, hogy az Egészségházban rendelők közül, ki az aki vállal szüléslevezetést ill. van is hozzá kórházi háttere.

Tudnátok segíteni.
Előre is köszönöm.
Judit


Szia!
Remélem sikerült orvost találnod!
Bár én nem oda járok nődokihoz.De,úgy tudom,az ott dolgozóknak a nagyrésze,a Kútvölgyiben dolgozik.AMúgy állt minden dokinak van korházi háttere :)

Hová tünt innen mindenki? :roll:

mimi12
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
bogen
 
 


Sziasztok!


Szeretném eladni a kislányom babahordozóját és a mérleget.
A hordozót összesen 4x használtuk. A mérleget havonta 1x, mindkettő új állapotú.

Érden élek, ezért az átadás nem probléma.

hordozó: Pierre Cardin 10000,- Ft
mérleg: digitális, Momert 7000,- Ft

Tel: 30/3100056 Kép
g.erika
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, adok némi életjelet magunkról, hátha észrevesz még vki!

Szóval életjel! :shock: :lol:

Jól vagyunk, bár egy időben kicsit depis lettem, éppen ezért el is tűntem innen, de újjászülettem, s itt vagyok. Babáim hála az égnek szépen fejlődnek, egészségesek, és baromira nagy rosszcsontok, de imádom őket (bár néha kiborul a bilim :twisted: ).

Puszi
athiz
 
 


Kedves Anyukák,

Március 10-én nyit a Babuka Biatorbágy, mely családi napköziként fog működni. Tapasztalt pedagógusaink várják az 1-8 év közötti gyermekeket a lakóparkban, a játszótérhez közel.
Játékos angol
Népi játékok és néptánc alapok
Kézműves foglalkozások
Zenebölcsi
Nagy udvar
Bio és egészséges ételek
Maximált létszám
Egész napos, félnapos és időszakos felügyelet

Rosenbach u. 36.: Babuka Biatorbágy: játszunk a gyerekekkel, amíg a szülő dolgozik, tanul, kikapcsolódik (gyermekfelügyelet hétköznap 8-17 óra között). Ingyenes nyílt nap: március 10-én 9.00-12.00 között

Rosenbach u. 36. Intim torna csoport március 29-30-án 10-15 óra között gyermekfelügyelettel (a csoport előzetes jelentkezés alapján 6 fővel indul) : Szülésre való felkészítés, szülés utáni regeneráció, időskori panaszok gyógyítása

Rosenbach u. 36.. Ingyenes előadás-sorozat "gyermekes" témákban: minden MÁRCIUSI CSÜTÖRTÖKÖN 10 órakor

Március 6. csütörtök 10 órától

Utak a családi harmónia felé - Fejlesszük a kommunikációnkat és figyeljünk a testi jelekre
Ambró Judit Gordon-instruktor, wellness tanácsadó, coach

Március 13. csütörtök 10 órától
Önállóságra nevelés, elválás
Dobosiné Majoros Ildikó óvodapedagógus

Március 20. csütörtök 10 órától
Minden amit tudni érdemes az allergiáról
Dr. Abavári-Tóth Marianna gyermekorvos

Március 27. csütörtök 10 órától
Anyabarát munkaközvetítés
Keveházi Katalin alapítványvezető, Jól-lét Alapítvány

Mindenkit szeretettel várunk.
Petes Bea - beata.petes@gmail.com

Beusa
Kép
beusa
 
 


athiz írta:Sziasztok!

Gondoltam, adok némi életjelet magunkról, hátha észrevesz még vki!

Szóval életjel! :shock: :lol:

Jól vagyunk, bár egy időben kicsit depis lettem, éppen ezért el is tűntem innen, de újjászülettem, s itt vagyok. Babáim hála az égnek szépen fejlődnek, egészségesek, és baromira nagy rosszcsontok, de imádom őket (bár néha kiborul a bilim :twisted: ).

Puszi


Szia Athiz!
Én hiányoltalak :D
Sajni egy ideig én sem voltam erre de,mot olvastam,hogy életjelet adtál :D
Ha erre jársz,írj hogy vagytok!

mimi12
 
 


Hali!

Itt vagyok teljes virtuális valómban! Hogy ityeg, Noémi?
Remélem, jól vagytok!
Nálunk enyhe baci dúl, kisbabám néha alig kap levegőt a hurutos bigyótól, adom neki az ellenszereket (hurutoldó, C vitamin, orrspray), és most várom a hatását. Rossz hallgatni, hogy szörcsög.

Amúgy megvagyunk. Várom, h írj!

Pusz
athiz
 
 


SZia Athiz!
Fogjuik rá,mi jól vagyunk.A gyerekek jól vannak.A lányom suliban,ő már nem igazán betegeskedik,már kinőtt belőle :)
A Szabin átment valami hasmasis vírus de,nem volt vészes,inkább magas lázzal járt de,evett ivott rendesen.
Sajni én eközben korházban voltam.20hetes terhes voltam,és lepényleválás miatt kerültem be,és sürgösségi császárt csináltak :(
Most lesz csütörtökön kettő hete.A lepény alja a méhszájon volt tapadva,csak ezt elfelejtették közölni.
A körülményekhez képest jól vagyok,a műtét már nem igazán fáj,csak kicsit húzódik.A lelkem meg hát,na mit is írjak? Kicsit összetört de,optimista.
Lehet még gyerekünk,és kb augusztusban lehet újra próbálkozni,adig nem szabad teherbe esnem, a műtét miatt.

mimi12
 
 


Noémi, rettenetesen sajnálom, iszonyatos lehetett elveszíteni a picit, főleg, h már ilyen nagy volt! Remélem, akkor lecseréled a kórházat, orvost, vagy akik nem vették észre! Persze nekik nem fontos, nem ők szenvednek! :evil:
Viszont drukkolok augusztusra, addig talán kicsit megemésztődik a dolog, és a szervezeted is helyrebillen, remélem!

Sok ölelés és puszi nektek!
athiz
 
 


Köszi Athiz!
Tényleg elégé szörnyű volt de,elmúlt és csak előre nézek!

Naná,hogy lecserélem a dokit korházat.
Nem is oda mentem,ahol a doki rendel,hanem eleve a Barossba küldött.
Ott viszont jó helyen voltam,szakemberek keze közt.De sajni egy megtörtént bajon,már ők sem tudtak segíteni.
A szervezetem meg tuti helyre fog billeni.
Már most előre eldöntöttem,junius körül elmegyek majd kivizsgálásra,vérvételre,..stb.HOgy ha ven esetleg bármi gondom,vérszegénység vagy hasonló,akkor tudjak róla.
Mert mint kiderült,nem kis vashiányom is volt,a terhesség elejétől,és nyílván az sem túl jó ilyen esetben.NO meg,a vitaminok szedését abba sem hagyom,..stb.

És ti hogy vagytok??
Mert olvastam,te sem voltál a toppon.
Gyerekek,hogy vannak,Endi mekkora már??
Sokat gondoltam ám rád,mert láttam,hogy eltüntél.Agodtam,hogy valami bajotok van de,aztán láttam,hogy új reggel,írtál másik topikba,és meg gyugodtam,hogy jól vagytok :D

mimi12
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: