Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tündüs teljesen igazad van. Most szóltam egy rendőr ismerősünknek, hogy próbálja megsürgetni a dolgot amennyiben lehetséges. Aztán majd meglátjuk. Levelet is írtam nekik, azt is meg kellett kapniuk, remélem azért nem akarják nagyon sokáig húzni a dolgot.

Szerintem nagyon jó a szőnyi kórház, bár most az átalakítás után nem láttam, biztos sokkal konfortosabb lett, mint volt. A szülésznők nagyon rendesek.

Nem csinálsz babaváró vonalzót?

Mindenkinek további szép napot, megyek rámolok össze holnapra :)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Hát lányok.... nem semmi amit meséltek! Márti, még jó hogy nem lett semmi bajod! Igazatok van, sajnos az idősek néha nagyon gyatrán vezetnek, ellenben k...va nagy önbizalmuk van, és nem ismerik el, ha ők a hibásak. A lényeg, hogy nem lett bajotok! :?
Az ilyen esetekről mindíg eszembe jut az öregapám, aki szintén akkora önbizalmat cipelt, mint teve a púpját, de ha szöget kellett beverni valahova, kék zöldre verte szét a kezét. A legjobb az volt, amikor fennhangon kezdte el magyarázni Budapesten mi hol van, merre kell menni, ( mert olyan k...va jól tájékozott), csak azt hagyta ki a számításból, hogy konkrétan 20 éve nem járt akkor már fennt, és bizony közel s távol nem úgy van már minden, mint régen. Egy szónak is száz a vége, Márti neked adok igazat, és drukkolok, nem ám még rád húznak valami vizes lepedőt! :?
Tündüs: Döglött csiga reflex :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !
kösz a gratulációt.

A helyzetem a következő: szeptembertől dolgozom, de mivel kedves kormányunk nem tulajdonít nagy szerepet a természettudományos tantárgyak oktatásának, államilag lecsökkentették a biosz órák számát is, így sajnos nincs meg a kellő órám, aminek köszönhetően, hogy mégis maradjak főállásban, mehetek kollégiumi nevelőtanárnak délutánonként, és őrizhetem a sok hülye gyereket és nyúzhatom őket, hogy ugyan tanuljanak már. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Komolyan ezért tanultam? Nem akarok lenézni senkit, de én effektíve tanítani szeretnék, nem őrzőkutya lenni! Hol itt az igazság? :?: :roll:
Bezzeg az informatika az kell.... már lassan ott tartunk, hogy a természet és az a világ, amiben élünk, és mi is kialakultunk nem érdekli az embereket, viszont egy virtuális világ annál jobban! Ez olyan gusztustalan és elkeserítő! És nem akarok szenya lenni, de annyi minden múlik rajtunk szülőkön is, pl. (bocsi Marti!) de egy tömblakásos elszálltagyú, ki ha én nem tini, szerintetek mit választ manapság: fogja a távcsövet (mint a fiaim), és kimegy a rétre, vagy lefotózi a bogarakat, felhőket, vagy leül a doboz el! hát sajna az utóbbi van meglátásom szerint!
:twisted: :roll: De közben siránkoznak az emberek a baromi magas UV miatt, a k..va meleg és aszály miatt, a tüzek, viharok stb. miatt. Ez mind ott kezdődik, ha nem tudja, hogy mi veszi körül, nem is fogja érdekelni, és ha ezt felülről még támogatják is, akkor ne csodálkozzunk, hogy az emberek élettartami 30 évre csökken le drasztikusan 20 éven belül és a vezető halálok a rák lesz!

Úristen.... befejezem! NEm itt kéne kiadnom tétlen dühömet és aggódó gondolataimat! De bevallom féltem a fiaimat...!
NA megyek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Na, még beugrottam 1 percre.

Rozika, abszolut igazad van mindenben.
Végül is a pakliban benne van, hogy akár engem is kihozhatnak hibásnak, de remélem nem ez fog történni. A "legjobb" az egészben az volt amikor kérdezte a rendőrcsaj az öreget, hogy hallotta-e kattogni az indexvisszajelzőt az öreg természetesen rávágta, hogy igen. Ebben csak az az érdekes, hogy mindkét fülén hallókészülék volt és a csaj ott állt mellette és kiabálva kellett beszélnie hozzá, de akkor is néha többször kellett elmondani vmit mert nem értette. De az index kattogását azt biztos hallotta mi? :evil:

Egyébként a rendőrcsaj megkérdezte az öreg lányát, akit vitt ki az állomásra, hogy nem tartja-e felelőtlenségnek, hogy az apja 84 évesen ilyen egészségi állapotban vezet. Erre a nő azt válaszolta, hogy az orvos megadta neki a papírt akkor vezethet nem?

Hát igen itt meg előjön az orvos felelőssége. Mert senki ne mondja, hogy egy több mint 80 éves ember, aki mindkét fülén hallókészüléket használ (mellesleg így se hall) az 100%-osan részt tud venni a közlekedésben.

Azt megbeszéltük a férjemmel, ha engem hoznának ki felelősnek akkor biztosan fellebezünk. Feltéve, ha nem fog több 10 e Ft-ba kerülni, mert annyit meg nem ér az egész, akkor inkább a kocsi javíttatására költjük.

Na, megint kinyílt a bicska a zsemembe most hogy rágondoltam.

Rozika a te ügyed se kismiska. Most nem azért, de végül is oda egy 8 osztályt végzett valakit is beültethetnek, hogy figyeljen a kölykökre, ahhoz nem kell 5 évig egyetemen kínlódnia az embernek.
Különben tényleg felháborító, hogy pont egy mezőgazdaságis suliban nem nyomatják jobban a természettudományis tantárgyakat. Mert, hogy egy közgében nem az is elég szomorú, mert manapság annyi felesleges tantárgyat zúdítanak a gyerekek fejére, hogy ami ténylegesen fontos lenne arra már nincs az órarendben hely.

Kép
Kép
robcsi03
 
 

 
 

Márti!

Mindenben egyet értek veled, de most rohanok, és közben nagyon szorítok!
:D

Kicsivel mi van? Nem figyeltem eléggé, és most vannak nyaralni? :? :oops: Ha így van, lógasson helyettem is! :wink: :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Márti!

Mindenben egyet értek veled, de most rohanok, és közben nagyon szorítok!
:D

Kicsivel mi van? Nem figyeltem eléggé, és most vannak nyaralni? :? :oops: Ha így van, lógasson helyettem is! :wink: :lol:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika! Jó lenne a nyaralás ,már eléggé ki vagyunk purcanva.Tervbe volt véve a nyaralás augusztus elejére de a férjemnek bejött egy jól fizető plussz munka úgyhogy nem biztos az sem hogy egyáltalán eltudunk menni idén.

Mindenben egyetértek veletek ,a papóka ügyben és a tanítással kapcsolatban is.Az orvosnak nem kellenne már ilyen idősnek engedni a vezetést,hiába egészségileg esetleg semmi gond de a reflexeik már nem olyanok .Hát ez meg bosszantó amit leírtál Rozika!
Azt mondom én is inkább a természetben kellene lenni azzal foglalkozni többet mint a számítógéppel és tv-vel.Személy szerint Szilit még nem engedtem a számítógéphez és tv-.t is csak reggel néz kb fél órát ,szerencsére nem is nagyon köti le.Inkább ha lehet egész nap kinnt vagyunk még akkor is ha ilyen meleg van.

Márti !De jó neked!!!Jó nyaralást!!Pihend ki magad!

Sziasztok!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Vasárnap este megjöttünk a Balcsiról, nagyon jó volt, törpék imádták a vizet. Adrienn hihetetlen mód bírta a lubickolást, nem volt neki hideg a víz, alig lehetett őt is kiszedni :)

Más fejlemény nálunk nincs, júliusban még 1-szer megyünk vissza. Réka ordított, hogy ő nem akar hazajönni, ő ott akar maradni a szállodában.

Ja, ne gondoljátok ám, hogy ránk szakadt a nemzeti bank, csak jóval olcsóbban sikerült venni üdülési csekket meg még maradt azért tudunk még egyszer lemenni.

Egyébként nálunk sincs szgépezés, tv-ben meg minimax, esetleg dvd-ről mese.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!
Nagyon eltünt mindenki!! :cry: :cry:
Nyaralás van lányok??

Kép
kicsi77
 
 


Hello!

Minden nap benézek, de már vagy másfél hete az én hozzászólásom volt az uccsó :(

Mi vagyunk mint a befőtt, semmi különös.

Ja, dehogy nem tegnap Adrienn megevett 2 csipet virslit, valamelyik nap meg sárgabarackot majszolt :)

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Hú Márti az már haladás,csak így tovább elöbb utóbb majd csak rájön hogy tök fincsi a kaja .

Mi is elvagyunk megkezdődtek az elrakások úgyhogy azzal tevékenykedem.Már raktam el ecetes uborkát ,uborkát reszelve hagymával (ilyet még nem csináltam kiváncsi leszek milyen íze lesz),meggy befőttet ,aztán egy csomó mindent a fagyóba.Szili nagyon élvezi amikr segíthet mosni a dolgokat nyakig vizes persze hagyom neki had szokja a munkát.Annak ellenére hogy az uborka is tökre bőkős volt egy szava sem volt hogy ő nem nyúl bele.A keresztlányom 8 éves de ő már előre közölte hogy ő aztán nem segít mosni mert az ő kezét böki,egyet-kettőt azért ő is megmosott de hamar megunta.
Holnap kimegyünk Csémre kicsit fodrászkodnom kell ,aztán kinnt is alszunk.

Jó hétvégét !!Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Mostanság én sem nagyon vagyok, éppen rendezgetjük az udvarunkat és azzal foglalatoskodunk.

Azt hiszem még nem írtam, hogy időközben voltam a Rókaynál és most hozzá járok, mondtam neki, hogy szeretnék majd Szőnyben szülni (császár) és szeretném, ha elvállalna. Nagyon aranyos és figyelmes volt, remélem a későbbiekben sem lesz vele gondom. Sokan rá akartak beszélni Tbányára, javasolgattak egy pár ottani dokit, de én mereven elzárkóztam tőle és apa is támogatott ebben.

Kivel mi újság, bár látom mostanában nem nagy itt a pörgés?! :roll:
tündüs
 
 


Szia Tündi!

A Rókay simán rábólintott a császárra??Tudod én nála szültem de nem szokott császározni csak végszükségben.Nálam voltak gondok a szülésnél de nem császározott meg .

Kép
kicsi77
 
 


sziasztok. ezt a kocsit néztem ki magunknak: Kép
mit szóltok hozzá?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


bocsi, amiért igy eltüntem. :oops:
holnap jövök és vissza olvasok.
sziasztok

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Simán rábólintott a császárra, mivel ez lesz a 3. és az első kettőnél is tágulási gondok voltak, már anno megmondták Kecskeméten, hogy alkalmatlan vagyok hüvelyi szülésre, tehát ebből is kifolyólag is maradt a császár.

Timi! jól néz ki ez a kocsi. Nekünk szerencsére nem kell venni, mert a 2.-nál kellett cserélnünk és az nagyon jó még mindig. Majd teszek fel róla képet, akkora, mint egy raly autó :D

Mesélhetnétek majd nekem, ha nem nagy kérés, aki Szőnyben szült, hogy ott hogy zajlanak a dolgok. Látogatásra gondolok, császár utáni látogatás, gyereknek mi kell, babás dolgok (szoptatás, hogy van ott a gyerek, stb.), szóval ilyen általános dolgokról.

Timi te egyébként Szlovákiában fogsz szülni, ugye?
tündüs
 
 


Sziasztok!

Tündüs!
Így már értem o.k.
Szőnyben akár mikor lehet látogatni de abba a szobába ahol már kinnt vannak a babák nem mehet be senki.Te odatolhatod a babát az ajtóhoz ott megnézhetik.Amikor ki akarsz menni valamiért a szobából nyugodtan belehet adni a csecsemősökhöz.Aztán visszakéred.Velem együtt volt egy császáros kiscsaj ő sima szobában volt egy napig amíg nem lehetett felkelni oda három óránként vitték ki a babát aztán másnap őt is berekták babás szobába.A babák reggel 6-tól este 10-ig vannak kinnt az anyukákkal .Pelenka és neked betét minden képpen kell.Aztán a babának csak haza a ruha.Ha van és kell mellszivót is vihetsz.Szoptatás háromóránként,de ha nem megy egyedül segítenek.Nekünk volt vele gond mert fejbiccentő izom rendelleneséggel született a kisfiam nehez kaptunk rá a helyes teknikára de segítettek.
Egyenlőre ennyi .

Timi! Jó a kocsi!!!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Teszek fel egy-két képet! Kép Kép Kép

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Tündüs, mekkorák a gyerkőceid? Császár utáni dolgokban nem tudok segíteni, mert én simán szültem és egyik alkalommal se volt csaszis szobatársam. Pelust kell vinni a gyerkőcnek, ruhát adnak. Mikorra is vagy kiírva? Bocsi, ha már írtad, szita az agyam.

Timi, szerintem is jó a kocsi.

Az életem kész káosz, néha olyan érzésem van, hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok.
Kicsi, talán te emlékszel rá írtam, hogy a télen egy használtruha nagykerből hoztam ruhákat. Ami megmaradt feltettem a vaterára. Elég sok el is ment, kb. május óta nem is néztem a vatera felé. 2 hete csütörtökön felhívnak a v-tól, hogy megváltoztattam-e a személyes adataimat. Mondom a fickónak, hogy nem, be se léptem május óta. Hát képzeljétek el, vki feltörte a jelszavam és a nevem alatt értékesített telefonokat és műszaki cikkeket.
Kaptam új jelszót, amit nem én adtam el elküldtem a v-nak (erre még máig nem kaptam választ). Gondoltam ennyi.
Egyik nap, név nélkül kapok egy fenyegető e-mail, hogy azonnal utaljam vissza a kilopott pénzeket, mert tudják a címem (meg is írták) és jönnek vagy 50-en jól megverni. Na, ekkor hívtam fel egy rendőr ismerősöm, aki azt mondta azonnal menjek feljelentést tenni. Én ennek az ismeretlennek akkor megírtam, hogy mi a dörgés, azóta nem jött másik levél. Feljelentést megtettem, úgyhogy most ez van.

Na, ébredés van, megyek, sziasztok!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok! Köszönöm szépen az infókat, így már előrébb vagyok valamelyest.

Robcsi! Nem semmi, ami veled történik hallod :o

A lányaim: Emese 8 éves, Nóra pedig 4 éves.

Ja! Szilárdka nagyon kis édes 8)
Most megyek, majd még benézek!
tündüs
 
 


sziaszok.
kicsi: tök jók a képek. :lol:
közben meg is vettük a kocsit. úgy örülök neki. :lol: :lol:
tegnap elmentünk a férjemmel bevásárolni a kis Törpének. egy csomó mindennt vettünk, jó áron: 2gumis lepedö, pólya, textil pelenka, ágynemü huzat, pelenkázó lap, lábzsákká alakitható pokróc, ülöke kis kádba, kis kád, kókusz matrac, kiságy, és megrendeltük a bébi hordozó/autósülést, amihez leipzározható lábzsák van. a tescóban vettünk 1csomag pampers-t /akcióba van/.
be akartam menni a Kenguru Kidbe, de már be volt zárva. :evil: Tommee Tippee-s cumisüvegeket akarok venni.nem tudjátok van ott?és gondolom olcsóbb mint a Brendon.
:?:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Timi!Köszi!Sajnos cumisüveg ügyben nem tudok segíteni egyszer sem vásároltam a Kenguruban.Hát igen lassan mindent megkell venni ,nem is olyan sok van hátra és nem lehet az utolsó pillanatra hagyni semmit.

Márti!Hallod nem semmi ,amikor egyszer elkezdődik a rossz sorozat egymás után következnek be .Ez volt a harmadik ugye?Akkor sajnos azt mondják még egy rossz történni fog.Végül van fejlemény a két ügyben??

Rozika!Te is megszöktél??

Élvezzétek a jóidőt!Most kellene nyaralni.De jó lenne!
Hétvégén megyünk a Csémi hegyre hegyi napra ,már várom a jó kis bográcsozást,és megnéztem jó időnek is mutatkozik.Tavaj kifújta a szél az agyunkat is nem volt valami jó.

Sziasztok!Azért ha van időtök írjatok!

Kép
kicsi77
 
 


Hahó Lányok hol vagytok??????? :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

A hét égén lent voltuka Balcsin a fiúkkal, sátoroztuk egy ismerősünk telkén, volt ott vagy 6 család, 15 gyerekkel. Elég jó volt, de nekem iszonyatosan fájt este a fejem a sátorban, valahogy kialudni sem tudtam a fejfájást.
a Balcsi tök tiszta, és frankó meleg volt, a fiúk nagyon élvezték, de azt mondom, ez a két nap elég is volt, mindenki olya fáradt volt ahazafelé úton, mint a csuda. képet nem tudok feltenni, mert nem csinálta.
Ma meg folyik ezerrel a tersz betonozása, remélhetőleg idén már befejezzük, és lesz egy szép, nagy placc aház elött.

Amúgy munkát vadászok..próbálok általános iskolákba bekerülni óraadónak. Szorítsatok légyszi!

Képzeljétek, Csabi lábán találtam egy csípést, piros udvarral. Elvittem egy dokihoz,a zt mondta, Lájm-kór gyanus, adott lóadag antibigyót. Nem nyugodott e lelkiismeretem, elvittem egy másihoz is, ő főorvos lévén azt mondta, sima csípés, semmi gond. Hát erre már nem tudtam mitlépni, most akkor mi a fnene az?
Mindenesetre nem kockáztatok, beadom az antibigyót a Csabinak, nehogy baja legyen!
tiszta röhej! :x


Kicsi! Milyen volt a hegyi nap? Most nem volt szél! Ikább izzattatoka bogrács mellet! Ilyenkor Szili nem alszik délben?

Timi!
Jó sok mindent vettetek a múltkor, de mért pont olyan T-T-és cumisüveg kell? én simán vettem neki a DM-ben kettőt és kész! Vagy ez valami extra? Mert már az Ákié is olyan levegőadogatós volt, hogy ne legyen benne vákuum, ha szívja.
Nincs senki, akitől tudnál kapni dolgokat? Mert horror árakat fizethettél ki! Ha kell valami kérdezz nyugodtan, konkrétan van egy barna nagy kiságyam, ami nekünk már nem kell!

:wink:

Tündüs!

Szép neve van a lányaidnak!
Ha 8 éves a lányod, akkor gondolom az augusztus az iskolai vásárlás jegyében telik el. Most mi a menő a lányoknál? Mert az én ovis fiam is már kész rajongó (főleg a barátok hatására), egyszer pókember mánia van, egyszer Ben10, most meg az akung-fu panda. Na azt már nem fogok neki venni!

Kérdés! Hol tudok kis méretű, nem drága díszpárnát venni, főleg gyerekmintásat, mert a két fiúnak kéne az oviba.

Márti!
Hogy áll az ügyed? Remélem azért jól vagy/tok! :P

Néha annyira nincs időm jönni, ne haragudjatok!
Mi lesz, ha dolgozni fogok?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok! Mostanában ritkábban jövök, nemsokára befejezzük az udvar rendezését, akkor már talán jobban lesz időm.

Szóval, csütörtökön töltöm a 19. hetet. Kérdeznék valamit azoktól, akik a Rókayhoz jártak kismamaként. Nekem soha semmit nem ír a kiskönyvbe, ami az UH-al kapcsolatos, soha semmi papírt nem ad, így semmit nem tudok, hogy milyen a lepény, hol fekszik, mekkora a baba, stb. Mikor kérdezem, folyton csak azt mondja, hogy minden rendben, ha gond van, úgyis mondja. De nekem ez annyira gáz, mert anno Kecskeméten mindig mindenről papírt kaptam és mindennel tisztában voltam. A védőnő is folyton kérdezi, hogy erről, meg arról miért nincsen valami papír? Egyébként totál meg vagyok eddig elégedve vele, csak ez az egy dolog nem tetszik :twisted:

Köszönöm szépen a lányok nevét illető dícséretet :oops:
Igen, lassan nekiállunk vásárolni Mesinek a suliba, el sem hiszem, hogy már 3.-os lesz. Tavaly a Shrekes dolgok mentek nagyon, most a Kung Fu Panda (nálunk is) és az a High Shool Music (lehet, hogy nem így kell írni).
tündüs
 
 


Tündüs!

Ha meg vagy elégedve amúgy vele, akkor kérj tőle papírt, és mondd, hogy a védőnő kekeckedik, mindíg kérdezio, és már eleged van belőle, léegyen szíves megdobni egy papírral! :wink: :lol:

High Shool Music :wink: :D :D - HAJRÁ!
Hova jár a lányod isibe?

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika!A hegyinapi bográcsozás elmaradt mert szédvan szedve a kisház nem lett kész addigra.Egyébként levittem Szilit körülnézni de egy órát maradtunk aztán hazavittem mert annyira megszorult a fák között a levegő hogy a gyereken gurgulázott a víz ,láttam hogy nehezen viseli.

Tündi!Anno nekem sem adott a Rókay papírt ,mindíg mondta hogy minden ok.A védőnőm nem kért semmit hogy hozzak az orvostól,ő elötte megcsinált mindent vizsgálatot amit kellett és én azokkal mentem a dokihoz.Egyedül a táppézhez kértem igazolást a Rókaytól mert a körzeti orvosom vett táppénzre és hogy ne kelljen minden hónapban hozzá főorvosi vizsgálatra mennem elég volt az igazolás.

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Akkor megnyugodtam, hogy nem csak velem van ez a papírmizéria :D . Nekem is mindig mindent elmond, megmutat az UH-on, mondja, hogy minden jó, szépen nő a baba, stb. Csak a védőnő meg tényleg kekeckedik, mert ő meg folyamatosan mondja, hogy miért nincs papírom. Na, majd legközelebb mondom neki, talán akkor ad valamit. Most még annyit mondott, hogy ha megvan az AFP eredményem, akkor kérjek időpontot Szőnybe az UH-ra. Talán ott kapok valami papírt és akkor mindenki elégedett lesz :lol:

Rozika! Mesi a Kőkúti tesitagozatára jár, most lesz 3.-os. Ti melyik oviba jártok? Nóri a Piros oviba jár.
tündüs
 
 


Sziasztok!

Tündüs, nekem 1* csinálta csak az uh-t a Rókay, de akkor én sem kaptam semmi papírt.

Rozika, ügy sehogy sem áll. Feljelentésem megszüntették, mivel utána nem kaptam több levelet, a koccanás meg még sehogy sem. 06. 22-én volt és 30 napja van rá elvileg a rendőrségnek, hogy kivizsgálja. Na, most 09. 03-ra kaptam még idézést :evil: Annyira el tudnám küldeni őket az édesanyjukba hogy az nem igaz, de hát ilyenkor az embernek kuss a neve :evil: :(
Ja, és persze akkor nyaralunk, úgyhogy most új időpontot kell kérnem tőlük, talán karácsonyra kész lesz a kocsi.
Nem gondoltam volna, hogy még a nyaralásra se tudjuk megcsináltatni.
Drukkolok, hogy találj melót magadnak.

Megyek, mert a két kis ördögfióka szétszedi a lakást.
Vasárnap üljük Adrienn bébi első szülinapját. Nem igaz, hogy milyen gyorsan eltelt ez az 1 év.

Pussz!

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Aztaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Boldog szülinapot előre is adriennek! :D :D :D :D
Hová öregszik ez a pici lány?
Eszik már rendesen?

NEkem képzeljétek, Füzitőn összejött egy ált.iskolai meló, de még nem tudom, elfogadom-e! Kevesebb az óra, mint gondoltam! :shock:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Látom nem maradtam le semmiről.Mi túl vagyunk ismételten egy hányós hasmenéses víruson.Ezt soha nem ússzuk meg ha van.Lassan mostmár végig megy az egész családomon,de ebbe beleértve a Tesómékat,Anyuékat és a Mamát is,mindenki megkapta.Szilinek sikerült másfél kilót leadnia kis vékonyka lett,de mostmár szerencsére helyre jött reggel 7-kor már kéri a kaját és este fél 10-kor még mindíg kéri.
A nyaralásunk ismét elmarad,munka van a fene egy meg.Mérges vagyok annyira jó lett volna két napra elvonulni.Csüt -péntek mentünk volna a Balcsira.Bár nekem már mindegy hová csak el itthonról egy kicsit.
Most nagy munkába vagyunk újítjuk fel a szőlőbe a házat.Vasárnap is egész nap ablakot ajtót festettem,ma meg megyek a szekrényt kezdem el festeni.

Márti!BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK A KISLÁNYODNAK!!

Rozika!Mi van az állással??

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi, sajnálom, hogy megint kifogtátok ezt a vírust. Nem voltatok valahol, ahol esetleg szalmonellát kaphattatok be? Csak mert az egyik szomszédunk kislányának sikerült a WF-en összeszedni és először ők is azt hitték, hogy csak benyalt egy ilyen vírust, de a doki kért székletmintát és kiderült hogy szalmonella :(

Kicsi, hétvégére megint rossz időt mondanak, mindig hétvégére romlik el.
Köszönjük szépen a köszöntést, majd teszek fel képeket.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Így utólag is jobbulást nektek! Ne aggódj, mi is múlt héten csüt.-ön mentünk volna Pestre a rég nem látott barátnőmhöz, de indulás elött 1 órával le kellett fújni az akciót, mert Ákost el kellett vinni dokihoz, mivel piros foltok jöttek ki rajta, amik tele voltak hólyagokkal! Mit gondoltok milye van? Övsömör! :twisted: És mivel ezt a korábban átvészelt és megbújt bárányhimlő vírusa okozza, így szigorúen entiközösségre van ítélve. Nagyon csúnyák lettek a hólyagjai, és fájt neki jobban, mint a bárányhimlő anno, azt pár jelentéktelen pöttyel túlélte. Most meg. Még mindíg sebes a háta, kenem továbbra is, és imádkozok, hogy hétfőtől vihessem oviba beszoktatni! Jó kezdés nem? :x

A munka meg? Sikerült elhelyezkednem almásfüzitőn :lol: , így most két suliban tanítok ebben az évben. örülök nagyon neki, de egy kicsit tartok is tőle! Strapás lesz, főleg Áki miatt aggódom, hogy viseli majd a hirtelen ovit! :cry: Már előre parázok, pedig tudom nem kéne! :lol:

Mindenkinek sok-sok jót!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika, jobbulást Ákinak, remélem hamar túl lesz rajta!

Kicsi, jövő héten mikor tudnánk elugrani egy hajvágásra?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti valószínűleg a kalici vírust kaptuk el nem szalmonellát mert az lázzal jár.Már voltam egyszer szalmonellás azt nem kívánom senkinek az borzasztó.Akkor majdnem kórházba is kerültem.
Sajnos a héten nekünk nem jó a fodrászkodás mert kedden megyünk az autóért szerda ,csütörtök lemegyünk a Balcsira végre!!Pénteken meg már van egy csomó munkám ,szombaton lagziba megyünk így a családnak csinálom a haját már pénteken.Jövőhét esetleg?

Rozika!Nem lesz túl sok így hírtelen két helyen is tanítani ??Tudom hogy a pénz beszél de hírtelen nem biztos hogy jó se neked se Ákinak.Jobbulást kívánok Ákinak ,hihetetlen hogy mik történnek.Ebben csak az a szörnyű hogy mostmár máskor is kijöhet szegénykémen.
Elsem hiszem hogy már kezditek az ovit.Bár nem is olyan sokára mi is.

Márti ti mikor kezditek az ovit szeptemberbe?

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Kicsi! A helyzet az, hogy így is, úgy is ki kell lennie a heti 22 tanítási óraszámomnak, és mivel a a szakközépben nem tudnak adni csak 15-öt, a többi fennmaradót, mint meséltem korábban, a koleszban ücsörögve kéne töltenem ahhoz, hogy teljes állásom legyem. Most csak annyival lesz másabb a helyzetem, hogy 15 órám lesz a szakközépben, és a többit az ált iskolában töltöm ki, nem a kolszban felügyelek majd. Tehát semmi pluszt nem vállalok így, nincs túlóra, semmi, épp csak annyi órám van, ami még a teljes álláshoz elegendő. Így most egyik nap Tatán, másiko Füzitőn fogok tanítani.Szerintem ezzel nem vállalom túl magam! :? :lol:

NAgyon jó időt kívánok nektek a Balcsira, és az eküvőre is jó szórakozást!
Szili nem most kezdi az ovit? Nekünk muszály most beszokni, mert szept. 1-től tanítás van nincs mese, mennem kell. De sajna ezen a héten még nincs beszoktatás, mogolódtamis miatta! :x Csabinál kéthétig volt beszoktatás, az elsőn velem ülte végig a délelöttöket, a másodikon már elmentem délelött, és csüt.-pntek már ott is aludt! Most mogy lesz az Ákinál :?: :roll: Remélem beszokik egy hét alatt! ráadásul sokt apa fogja vinni, mivel nekem rohangálni fell Füzitőre is és ahhz időben el kel indulni! :roll:

MEnem kell! Nem hagynak írni! :x

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi, persze jó lesz nekünk a jövő hét is. Mi majd szept. 6-án jövünk meg a nyaralásból és majd utána kezdődik az ovi, de nálunk nem hiszem, hogy nagy cécót fog igényelni a beszoktatás, mert a beiratkozás környékén is sokat jártunk oda, volt, hogy ott is maradt. Gondolom most is úgy lesz, hogy először marad majd délig aztán majd megpróbálkozunk az ottalvással, ami szerintem kemény menet lesz, mert mostanság, ha havonta 1* alszik du. akkor lehet, hogy sokat mondok. Bár, lehet, hogy a csordaszellem majd megszállja :)

Rozika, ez így tök jó, hogy egyik nap egyik suliban leszel a másik nap a másikban, mert legalább nem napközben kell egyik helyről a másikra rohangálni.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Rozika!
Így már ok értem így tök jó hogy egyik nap itt a másik nap ott.Először azt hittem minden nap kell ide is oda is menni.Erre értettem én hogy elég strapás.Mi majd csak októberben vagy novemberben kezdjük az ovit.Már említettem hogy amikor beiratkozás volt közölték velem hogy csak létszükségben veszik be a gyereket azelött mielött betöltené a hármat addig az állam bácsi nem fizet az ovinak utánna semmit.Így mondtam hogy ok ne bonyolítsuk a dolgokat nekem így már mindegy hogy akkor januárban nyitom meg az üzletet.Legalább még egy nyugodt karácsonyunk lesz.

Márti!Köszi jövőhéten mindegy mikor jöttök ,jó a hétfő délután?!4 körül ahogy szoktatok?

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi, bocs most jutott eszembe, hogy az oviban ma lesz szülői így a mai nap nem jó.

Azért rád csörgök ma, hátha nem olvasod.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Kérdésem lenne. Nem vagyok eredetileg Komáromi de most kellene keresnem nőgyógyászt.

A környékünkön találtam: Dr. Sebő Zsolt.
Tudtok valamit róla? Jó hozzá menni?

vagy esetleg máshoz?

Előre is köszönöm

üdv
Kati
katika79
 
 


Sziasztok!

Mostanság kicsit eltűntem, még élvezem, hogy itthon vannak a lányok, aztán jövő héttől suli és ovi.
Éppen egy fél órája értem haza a Rokaytól, tök jó fej szerintem, főleg így, hogy egyre többször találkozunk, sokkal közvetlenebb, mint az elején volt. Remélem ki tart ez a lelkesedés végig :D

Rozika! Így talán nem lesz annyira fárasztó, hogy két helyen tanítasz, hogy nem rohangálsz egyik helyről a másikra. Grat az állásokhoz.

Katika! Te jól eltűntél mostanáig. Már írtál ide te is, nem? Ha jól emlékszem, akkor már babát vársz, ugye? Én Sebő dr-ról egy véleményt hallottam, az nem volt számomra bizalomgerjesztő, így ezért is választottam a Rokay dr-t. Főleg, hogy nem akarok Tbányán szülni és úgy tudom, hogy tatai dokik közül csak a Lakosnál lehet Szőnyben szülni, de őt még a védőnőm sem ajánlotta anno.
tündüs
 
 


Sziasztok lányok!

Kezdődik életem azon szakasza amikor napjaim nagy része egy merő rohanás lesz! Úgyhogy bocsi, ha egy hétre eltűnök!
Kicsi! Neked, és a félreértésednek igaza lett! MEgkaptam a teljes óraszámot mégis, de mellé már nem mondhattam vissza Füzitőt, így két helyen tanítok plusz órákkal! De lagalább lesz betevőnk! :wink: :D Az órák így is úgy is 14:00-ig tartanak, csak annyi a változás, hogy végigdolgozom, és nem lesz egy lyukasórám sem! :cry:
De ne panaszkodjak, páromat megint beiskolázzák, most Sopronba, ez lesz a 4. diplomája, már teljesen ki vagyok bukva a sulira. Minden évben máshová küldik el. ÉS mellette 30 órái vannak egy héten!
Én már nagyon izgulok, a hétfői naptól, akkor lesz az évnyitó, és akkor ismerem meg az osztályomat! :lol:
Ezen a héten zsinórban értekezletek vannak,hol nekem, hol páromnak, így alig van időnk, a fiúkat meg elkezdtük oviba járatni, Ákit is, de egyenlőre hét elején még ott voltunk vele.
Mivel alig van idő főzésre, tegnapra és mára kértünk nekik ebédet, olyan szépen evett a kicsi, mint egy álom, a nagy meg ott ült mellette, és tanította, és támaszt nyújtott neki. Az udvaron is látták egymást, az is jó! Tegnap párom volt a soros, de reggeli alatt elküldték az óvónénik, és így délig egyedül, Csabival óvónőkkel volt. Állítólag néha sírt, de az udvaron már nem! :lol: :cry:
Annyira édes!
Ma mindenképp ott kell már hagyni, úgy mint tegnap, mert megint értekezünk, meg pakolunk a suliban! Szorítsatok, hogy a mai napot is úgy viselje, mint a tegnapit! :D És még valami, mikor kijött ebéd után a csoportból, már kinnt vártam, és nem úgy jött ki, mint a Csabi régen, hogy az a csalódott, miért hagytál itt ábrázata volt, hanem örült, és egyből mesélt! Meg tudnám zabálni!
CSak egy gondom van, az éjszakai bepisi! Már visszaadom estére a pelust, mert nem tudok annyit mosni! Hol lehet kapni gumilepedőt? Biztos itt jön ki rajta még a feszültség! Napközben amúgy már abszolúte a Wc-t használja, ha kisdolog van, ha nagydolog van!
Megyek is öltöztetni!
Ezer puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok Kismamák, Anyucik!

Ha szeretnétek hogy születendő Kisbabátok szobája falán egy aranyos mesefigura várja a Csöppséget, vagy ha Gyerkőcöd kedvenc mesehősét szeretnéd szobatársnak a falon, keressetek meg.
Csodaszép dekorációs falfestés rövid határidővel, kismamákra szabott árakon:-)
Köszönöm figyelmeteket,
Szilvia
szilvia1981@freemail.hu
szilvia1981
 
 


Sziasztok ismét !

Igen igen eltűntem de most visszatértem

igen a mútkoriban babát vártam... de sajnos elvesztettem 9 hetesen... műtétem is volt utána :(

ez 3 hónapja történt most ismét reménykedek hogy megmaradjon......

nagyon izgulok pedig tudom nem szabad.

Orvosügyben még mindig nem tudom mit tegyek: Dr. Ördög István -ról hallottatok?

csak azért mert úgy tudom hogy ő Komáromban rendel magán

hmm? :))
Köszi előre is
üdv
Kati
katika79
 
 


Sziasztok! Elkezdődtek a dolgos hétköznapok, a lányok már eléggé várták. Őszintén szólva én is :oops:

Kati! Nagyon sajnálom. De most akkor megint babát vársz, vagy rosszul értelmeztem? Drukkolok, hogy rendben legyen minden. Én Ördög dr-ról nem tudok sokat mondani, fogalmam sincs, hogy milyen orvos, nekem nem volt valamiért szimpi. Viszont hallottam olyanról, aki nagyon dícsérte. Kinek a pap, kinek a papné...nekem inkább a Rókay főorvos :D

Rozika! Remélem azért jelentkezel és jössz élménybeszámolóval, hogy hogy alakulnak a napjaitok?

Kicsi, Robcsi! Veletek mi újság?
tündüs
 
 


Sziasztok Lányok!

Azért benézek ám én is csak nem mindíg marad idő az írásra.Eléggé összejöttek a tennivalók.Most álltam neki az ablakpucolásnak nagytakarításnak,és még a szőlőben sincs kész a kisház.

Rozika!Ügyesek a fiúk és Ákinál is hamar elmúlik az élszakai bepisilés is.Azért bíztosan nagy megrázkódtatás szerintem a kicsiknek ez a nagy váltás az ovi új hely új emberek anya nélkül.Mi november 3.-án kezdjük az ovit ,traktor lesz a jelünk Szili nagy örömére.Szerintem én jobban félek ettől az egésztől mint ő,majd meglátjuk mi lesz egyenlőre nagyon várja.

Katika!
Hát nekem sincs jó véleményem a Sebő dokiról én úgy vettem észre hogy nem a beteget látja a nőkben hanem a nőt föleg ha még miniszoknyát vesznek fel ,.nekem ez nem tetszett rám is így nézett annak idején mikor a vetélésemkor sürgősen bekellett vinni idegesített a dolog.Az Eördögh dokit mindenki dícséri de én is maradok inkább a Rókaynál.Nagyon sajnálom ami történt veled és sajnos kétszer átéltem ezt és tudom mit érezhetsz.Kitartás összejön majd.

A múltkor szerencsétlenségemre sikerült összeszednem egy gombás fertőzést ,mentem a Rókayhoz ,tiszta frászban voltam szégyeltem is magam hogy összeszedtem ezt a nyavaját,ő meg tök rendes volt nyugtatgatott hogy semmi gond mit izgulok már ilyen előfordul és még elis viccelte a dolgot hogy lehet hogy apuka nem mosakodott meg arendesen és ő ragasztotta rám.Persze visszaemlékszem szerintem akkor voltunk Győrbe és nagyon kellett pisilnem elmentünk a plázában wc-re és tuti hogy ott szedtem össze.Mostmár rutinosan papírral fogom meg a kilincset is.

Mindenkinek kitartást ,erőt az ovihoz,isihez.!! :lol: :lol:
Bocs ha untattalak benneteket!
Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


sziasztok
egy kicsit eltüntem. bocsi érte :oops: :oops: :oops: :oops:
sok minden történt velünk. a picúnrak már majdnem mindent megvettünk. kivéve pár apróságot: hömérö, krémek, stb.
meg magamra kell vásárolnom /kórház/.
aug.-ba kiderült, hogy nagyon megrövidült a méhnyakam, ezért sokat kellett feküdnöm felpolcot lábakkal, de mostanra már nagyon meguntam és nagyon eltrehánykodtam. remélem nem lesz baj. kedden megyek orvoshoz, akkor majd kiderül.

31.heti ultrahangon kiderült, hogy már 1910gr-om. ezen ledöbbentem, mert ilyenkor az átlag 1,5kg.

uh-on most Dr.Sebö Zsoltnál voltam. ö ugyanaz lehet, mint akit katika irt?praktizálhat magyaro. szlovák orvos?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Sokszor annyira nincs sem erőm, sm időm, sem lehetőségem leülni a gép elé, hogy el sem tudjátok képzelni!
Az első hét fárasztó volt! Hétfőn és csütörtökön fájt a fejem, alig tudtam megmaradni!
A tanítás egyenlőre tetszik, majd biztos átcsapunk unalmasba, vagy "mér pont hozzájuk kell bemennem" felkiáltásokba! :roll:
Áki kezdi megszokni az ovit! A hét elején még görcsösen ordítva sírt, hogy ne menjek el! Sajnos nincs más lehetőség, ott kellett hagynom! A hét vége felé csökkent a szorongás, és pénteken már reggel sem sírt, sőt, a kocsiban már mondta, hogy fog integetni! :P Megmutatta melyik autóval játszik, aztán adott egy jól megkoreografált puszit, és fel az óvónéni karjaiba és integetés! :D Édes volt nagyon! Minden nap aludt, sőt, elsőnek alszik el (nem csodálom, itthon is jó alvó, 2-3 órákat alszik ebéd után), sajnos az oviban csak 1-1,5 óra alvás jött össze, így egy kicsit fáradt a lelkem délutánonként! DE mivel minden nap kínosan ügyelek arra, hogy mire felébred ott legyek érte, így kialakult a bizalom első csírája, és pénteken már nekem kellett várni rá, hogy felébredjem a szentem, annyira nyugodt volt hogy megyek érte, hogy mert többet aludni! :D
Természetesen a hétfőtől félek, de majd megoldódik minden!
Ezer puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nagy nyaralásból, csajszik nagyon élvezték, nem nagyon akaródzott hazajönni.

Katica, sajnálom ami veled történt, de most bízz ebben a bébiben. Sebőnek van itt a Kosztin mellett rendelése, de nem tudom, hogy itt Mo-n lehet-e nála szülni. Egyébként jót én se hallottam róla. Az Ördög dokit sokan szeretik.

Bocsi, futnom kell, de ha már ezt leírtam elküldöm :wink:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Timi! Remélem azóta minden rendben veled, illetve veletek és nemsokára a finisben leszel. Tudjátok a babátok nemét és nevét?

Kati! Veled mi újság?

Többiek?

Nem tudtok Komáromban, vagy Tatabányán valami jó boltot, ahol szép alkalmi kismama rucikat, szoknyákat lehet kapni? Természetesen nem estélyire gondolok :D . 2 hét múlva unokaöcsém lagzijába megyünk és nincs mit felhúznom, mindent kinőttem :P :oops: :roll:
tündüs
 
 


Sziasztok!

Tündi!Komáromban elég jó ruhák vannak az MKB bankkal szembeni kismama boltban mondjuk az áruk és szép már amennyi a kirakatban láttam ,bár annak idején egy nacit vettem ott 4000 körül volt.

Márti!Örülök hogy jól éreztétek magatokat,jó időtök volt ,fürödtetek sokat.?

Rozika!Gratulálok Ákihoz nagyon ügyes kis fickó bíztos a tegnapi nappal sem volt gond.Neked meg persze hogy fárasztó a munka szerintem kell egy-két hónap mire rendesen belerázódik az ember.

Timi!Kitartás már tényleg nincs sok hátra,erőt és egészséget kívánok nektek.HA annyit mozogsz amennyit te jónak gondolsz bíztos hogy nem lesz baj belőle.

Szili tegnap estére jól betaknyosodott.hiába mondom hogy már nem lehet mezítláb mászkálni nem érti meg hogy már nincs olyan jó idő,így jól megfázott.Elis döntöttem hogy mától elkezdjük a béres cseppet.nem tudjátok mennyi ideig lehet folyamatosan szedni?

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: