Új privát üzeneted érkezett!

Emőke,
egy topikot találtam Neked, jó hosszú, ha van hozzá türelmed biztos találsz benne jó dolgokat:

http://www.mamami.hu/forum/showthread.p ... ght=reflux

Anyósék megvették az etetőszékeket, 3 db volt, egy kéket és egy sárgát vettek, a pinket hagyták ott. Melyiket kéred? Holnap kihozzák, mert úgyis jönnek hozzánk.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Igen Szandra. És annyi dolog van, amire nem is gondolunk (szerencsére).

Ma sárkányt eregettünk a patakparton, nagyon jó volt. De ez az időjárás??? Kikészít teljesen. :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

 
 

Köszi Katus, a fórumot és a széket is. Holnap du beugorhatunk érte? Mikortól nem zavarunk?

Szandra, sajnos még nem tudjuk :-( Nagyon remélem, hogy ez a verzió lesz (spec étrend és kinövi), de még nem vizsgálták. Pénteken Semmelweis nap=munkaszüneti nap volt, már hétvégi üzemmódban dolgoztak :-( Hétfőn már okosabbak leszünk.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Beugorhattok, csak nem tudom mikor jönnek :D És melyik színt kéred? Mert a másikat nem hozzák haza. Kék vagy sárga? Sárga vagy kék? Ön dönt ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, ok :-) Légyszi küldj egy sms-t ha megérkeztek és megyünk, fizetünk :-) Igazából nekünk mindegy, legyen a kék, de ha Ti is azt szeretnétek, akkor jó a sárga is :-) Most sokat segítettem :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Légyszi -légyszi valaki küldjön már egy kis jó időt,mert ezt az esős szeles nyarat már elég nehezen viselik a lányok-meg persze mi is.Állandóan ki akarnak menni,de hát vagy süvít a szél ,vagy esik....

Találtam egy hirdetést a tesz-veszen,990 forintért adnak egy NAT GEO DVD-t+mellé ajándékba egy felnőtt állatkerti belépőt(a felnőtt belépő ára 2100 ft,a gyerek jegy 2 éves kortól 1500 ft).Azt írják,hogy a felnőtt jeggyel mehet be a gyerek is.Ha valakit érdekel,nézze meg vagy szóljon nekem,és veszek neki ha kell.Ebben az időben strandra nem lehet menni,állatkerti sétára meg talán találunk jó időt.

Szép napot.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Hajni, tényleg jó. Szinte állandóan van aukciójuk. Érdemes gondolni rá, ha az ember tudja előre hogy menne az állatkertbe. Én már vásároltam tőlük. Megéri :-) Ilyenkor marad pénzem fagyira :lol:
almi
 
 


Emőke, jobbulást nektek!!!! :-(



Használtatok már testgyertyát???? Személyes tapasztalatok érdekelnének, ha van...
almi
 
 


Szia.

Használtam már párszor testgyertyát.Hát kiszedett egy csomó "trutyit",de igazán hatását nem éreztem.Állítólag kiszívja a testben lévő gyulladást.Állítólag a fülgyertya nagyon jó fülfájásnál,azt még nem próbáltam,mert még nem fájt a fülem.

A Dvd-ről még annyit,hogy 30 féle filmből lehet választani.

Szép napot.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Barátnőmnek a füles bevált, de azt valahogy jobban el tudom képzelni.

Nekem a kamillásat a hasamra javasolta egy hozzá értő ember, csak nehezen tudok hinni az ilyen dolgokban, mert nem látom racionálisan a működését :shock: De érdekes és kellemes érzés :-)
almi
 
 


Sziasztok!

Csak érdeklődni szeretnék, hogy ha autóval mentek nyaralni, vagy vásárolni..stb, visztek e babakocsit, ha igen milyet?
Nekem elég nagy a babakocsim, nem szívesen cipelnénk el. -Tavaly még levittük, és abban is aludt este, a vonatozást is bírta, de idén már nagynak gondolom a kocsit, meg a csomagokat.., inkább egy zapp-ot néztem, de nem tudom, hogy a sima vagy xtra legyen, meg hallottam olyat is, hogy nem stabil, meg nem összecsukható az új .., vélemények, valakinek esetleg, kipróbálásra, vagy kölcsön? -Julcsi! Neked milyen kocsijaid vannak most? Mennénk a meseparkba és oda kéne igazából...hátha, no persze vinném a háti hordozót is, de hosszútávon nehéz Liza.
Köszi, ha megosztjátok a véleményeiteket.

Manka
mankalak
 
 


Manka,

Én quinny mániás vagyok, én is zappot akartam venni, mikor a buzzt már feleslegesnek tartottam, aztán végül egy römer britax verve-t vettem. A zappnak annyi az előnye, hogy nagyon picire össze lehet csukni és könnyűi is, akár az ülés alá is befér a kocsiban. A simának nem dönthető az ülése, tehát ha Liza nem tud ülve aludni akkor az nem jó. Zorka anno elaludt ülve is a babakocsiban, Tamara meg sosem aludt el benne fekve sem, újszülött korában sem:)
A römer is könnyű, de nem annyira picire csukható, mint a zapp. Szívesen kölcsönadom, mi nem használjuk, talán kétszer ült benne Tamara. Mi nem megyünk nyaralni, de most voltak a csajok 2 hetet anyósomnál, nem volt velük babakocsi és nem hiányolták. De persze attól is függ milyen nyaralás lesz, strandra kifekvős, vagy kirándulós. Ha utóbbi, akkor azért valami kell. A könnyű kicsi kocsik egyike sem lesz olyan stabil, mint egy nagy kocsi, kicsit jobban oda kell figyelni, minden apró buckán meg kell emelni, különben borul a kocsi.
Vendég
 


Szia Judit!

Köszi, hogy írtál.. igazából most a nyaralás a legfőbb gond, hogy pici legyen viszonylag, a meseparkba is megyünk, és ha elfárad, vagy én nem bírom már akkor tenném csak le..
A ti kocsitok sem dönthető akkor..., az az igazság, hogy néha szokott aludni a kocsiban, de mostanában már nagyon nehezen, vagy inkább már ki is mászna belőle.. esetleg szívesen kipróbálnám a ti kocsitokat, hogy milyen... és kedves tőled, hogy felajánlottad. Majd írd meg priviben, hogy mikor alkalmas nektek, meg hol laktok, meg telszámot, hogy egyeztessünk- ha nem gond.
Egyébként az első kocsink nekünk is buzz volt, én is imádtam, bár a vecsési egyenetlen utakat az első bolygókerék kevésbé..,
mankalak
 
 


Leányos anyukák és nyitot szemmel járók :-) Szerintetek hol lehet 19 vagy 20-as fehér, fekete vagy sötétkék leányka ünneplő cipellőt venni megfizethető áron. sárkányban?
Jövő hétvégén megyünk esküvőre és Lucának nem teljes még az ünnepi öltözéke :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



javítás: "nyitott" :-)

Köszi kérdésed Szandra. Hétfőn meg se vizsgálták :shock: Zárójelentést kaptunk, gyógyszert és biztatást, hogy ha bármi van nyugodtan mehetünk vissza. Szerencsére azóta nem volt gond, de nem is eszik rendesen :cry: Diétázunk és várjuk, hogy napról napra jobb legyen.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!
Megnézem, hátha van itthon valami cipőnk.. szívesen kölcsönadom, hátha nem kell venni..
Örülök, hogy picit jobban vagytok!

Más: Szeretettel Meghívok mindenkit a fórumról egy Tupperware partyra a Gyermekkönyvtár különtermében júli 16-án 16 órától!
Lesz vendégváró meglepetés mindenkinek. Akciós, kedvező ajánlatok,finom falatok..stb. -ezt most nem én tartom, de ha szeretnétek eljönni nekem szóljatok légyszi.
Ajándéksorsolás is lesz!
Természetesen én is ott leszek. kb 1,5órás a program.

Wikivel egyeztetek, és ha úgy alakul ugrálóvárat is bérelünk.
De ez tényleg a gyerekek számától is függ.... :P

üdv,
Manka
mankalak
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra tudtam beugrani - el sem tudtam olvasni, hogy mik a történések - de NAGY GONDOM VAN: Valaki tudna nekem kölcsönadni szombat éjszakára egy utazó ágyat?????

Előre isörök hálám!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szia Orsi!

Ha még nincs felajánlás nekünk, vagyis a mamáéknak van egy, nem egy mai darab, de majd mi is ezt visszük, ha megyünk nyaralni..de az is lehet, hogy ott lesz...
Ha gondolod, gyere át nézd meg, hogy tetszik e, sötétkék-sárga színű, az oldala hálós, zsákja is van.

üdv,
Manka
mankalak
 
 


Sziasztok.
A múlt kértem,hogy küldjön valaki egy is meleget:))Hát az a valaki kicsit túlzásba esett,de legalább barnulunk......
Látom ebben a melegben nem nagyon ír senki semmit de hát ez érthető...

Csak annyit akarok írni,hogy mindenkinek jó pihenést ,nyaralást kívánok.Vigyázzatok magatokra.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok.

Még annyit szeretnék kérdezni,hogy nem tud valaki esetleg olcsón sárgabarackot?Lekvárt szeretnék csinálni:)
Ha valaki esetleg tud akkor légyszi szóljon,kb 20 kg kellene(max 280 ft-ig,a piacon már volt 250 ért)

Köszi

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



NYaralni voltunk :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Katus kicsit irigykedve néztem a nyaralási képeidet,jó lenne nekünk is eltölteni pár napot a balcsin.....Talán majd jövőre....
Nagyon szépek a lányaid,és tényleg azok a szemek a kicsinek....Apa majd foghatja pár év múlva a fejét :lol:

Lekvár téren annyi történt,hogy befőztem életem első baracklekvárját,igaz egy kis anyai segítséggel.Nem olyan vészes,csak időigényes.Remélem jó is lesz,még nem hozam haza.Izgulok...
A maradék barackból meg csináltam gombócot,na az aztán nagyon fincsi lett.
Húú ,ez most úgy hangzott mintha egy tipikus régimódi háziasszony lennék....Nem vagyok az 8) Remélem legalább is.


Az esős idő ellenére szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 




De szép, Szandra! Mi nem láttuk.

Köszi a dicséreteket ;) Miattatok érdemes volt feltenni :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Nagyon jó kép.
Mi is láttuk,és én próbáltam lefotózni de nekem nem lett jó.Hiába aki profi az profi:)

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


halihó!
jók a fotók :)

vaterán vettem egy csomó Dora cuccot Kingának,és kaptunk hozzá ajándék "játszós" minőségű, Peppa Pig cuccot is. nekem ez annyira nem szívem csücske, kéri vki (ingyen természetesen)?

Keresek TV-s dobozt, tehát üres dobozt, ami kifejezetten TV-hez volt, szombat reggelig... nászajándékhoz... nem találtunk eddig
köszi, ha tud vki!!

Látom mások is befőznek!!nekem eddig: 16 üveg cseresznyekompót, 10 üveg baracklekvár, 8 üveg meggykompót, ma jön az őszi kompót, neki is kéne állni már... pussszzz Julicsék
julia23
 
 


Julcsi:szép teljesítmény.
A befőttet még nem próbáltam,én inkább a meggyet és a cserit is lefagyasztottam.A lekvárból 9-9 üveget csináltam.jam és lekvár(sőt anyósomtól kaptunk még 6-6 üveggel).Jön majd még a szilva és az őszibari.Na abból már lesz befőtt is:))


Szép napot.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Néhány kép a szlovéniai nyaralásunkból, volt 3 közös napunk Adriékkal is :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Ezen az utolsó képen - nem tudom mennyire kivehető - delfinek vannak!!! Motorcsónakázás közben olyan szerencsések voltunk, hogy összetalálkoztunk egy delfin csapattal :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


De jó képek Orsi :D

A Lidl-ben akciós az utazóágy, 6000 Ft alatt!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Halihó!

Katus, Orsi, szépek a gyerkőcök és gyönyörűek a képek :-) Nagyon szép helyeken jártatok.
Katus, csak ámultam, hogy 8 hónaposan ilyen bátor voltál, hogy még egy külföldi utat is bevállaltál. Lassan visszaszámoltok :-)

Julcsi, nem semmi mennyiséget raktál el :-) Én paradicsomot és barack lekvárt szeretnék majd.

Lányok, ma voltunk a nagycirkuszban. Vendégtársulat van, vizirevű. Nagyon szuper volt. Ami "húzós", hogy 2X 1 órás az előadás.Nagyon jól bírták a gyerkőcök, le a kalappal előttük, de azért mi lefáradtunk, és ők is :-) Ja és a lényeg, amiért írom. Ha hétköznap mentek, akkor ikea fam. kártyára 50% kedvezmény van, és ha 4 év alatti gyerkőcöket ölbe fogjátok, akkor nem kell értük fizetni.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Orsi!
Tényleg szuperek a képek, a manók meg megzabálni valóak :)

Emőke!
Húúú 2x1 óra az nagyon húzós, el is hiszem hogy mindenki elfáradt. Sőt...., most olvasom LUCA is veletek volt???????

Pontosítok: 40% a kedvezmény hétköznap de csak a felnőtt jegy árából, a gyerek nem kedvezményes (utána érdeklődtem a azután, hogy beszéltük) :)

szandrakiss
 
 


Köszi Szandra a pontosítást :-) Azért a 40% is jelentős, elnézve a jegyárakat :-(
Igen, velünk volt, de a fények, a buborékok, a színes karikák és a cicák nagyon tetszettek neki. (egyébként nem erőltettük volna, hogy velünk jöjjön, ha tudtok volna vhol hagyni) A műsor többi részét végigette :P

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Irigykedve nézem a nyaralós képeket:)
Orsi tényleg szép helyen voltatok,és még a delfinek is kivehetők:))

Szomszédasszony!Ha baracklekvárt akarsz befőzni akkor jó lesz ha belehúzol,mert itt a piacon már nincs barack,lement a szezonja azt mondták:((
Nem akarok veled kötözködni de a Katusék szerintem a Balatonon voltak-legalábbis a képei alapján:))))

Pénteken ott hagytuk a lányokat a mamánál,és rettenetesen hiányoznak.Viola már sokszor volt távol,de a kicsinek ez az első nyaralása nélkülünk,és állítólag nagyon jól bírja-csak mi bírjuk nehezen.Remélem a következő nyaralásnál már jobban viselem a hiányát-hiányukat.

Kezd nagyon elegem lenni ebből az idei nyárból.Egyik nap 45 fok,utána meg 15 és esik és esik....

Az idő ellenére szép napot mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Emőke:Még annyit,hogy ha szólsz akkor szívesen vigyáztunk volna Lucára.Nem mondtad,hogy nem nagyon akartátok vinni.
Majd legközelebb.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Lányok,

Ide is beírom, hátha valakit érdekel...
Szombatra 11-16 óráig tartó elfoglaltságra keresek műkörömhöz modellt, zselés technikához. Bp-re, Baross utcához kellene jönni. A tematika adott és nyilván nem tudok szalon-minőséget garantálni, de ha hossz, forma, lakkozás nem tetszik, utána itthon természetesen kiigazítom ezeket kívánság szerint. Ha esetleg nem tetszene a végeredmény akkor pedig leszedhetjük.
Vendég
 


Ok, Hajni. Legközelebb, ha végre újra gyerekek nélkül "nyaralnátok" majd átadom az egyiket, hogy nehogy már jó dolgotok legyen :-)
Köszi egyébként a felajánlást, de tényleg csak vész esetén terhelnénk a nagyszülőkön kívül másokat.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Orsi,
szuper képek :D

Hajni,
igazad van, a BAlcsin kezdtünk :D Aztán irány Horvát ország és a tengeeeer :D De jó volt úszkálni benne!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó, nagyon boldog névnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Manka álnéven alatt is "egy" Anikó van, neked is boldog névnapot :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!


Anikó, Manka,
mi is boldog névnapot kívánunk Neketek!

Judit, írok Neked privit!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja, és Katus, köszi az infót, megvettük :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Köszönöm a köszöntéseket :D

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!
Megjöttünk a nyaralásból........szerintem nekünk sikerült a legrosszabbul, már csak az idő miatt is..de inkább nem részletezem..

Judit!

Köszönöm a babakocsit! Hasznos volt! Majd jelentkezem, hogy mikor vigyük vissza..

Szép, szebb napokat mindenkinek!
mankalak
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: