Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma hajnalban elvesztettük a második babát is... A kórházból délután hazaengedek, így most már itthon próbálom összeszedni magam...


Szandra,
úgy érzem a gyönyörű virágok nekem szólnak, köszönöm!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Orsi,
nagyon sajnálom - tudom, hogy min mész keresztül, sok kitartást kívánok, és sírjál nyugodtan :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

 
 

nagyon, nagyon sajnálom Orsi :-(

Kép


Kép
birdie
 
 


Nagyon sajnálom Orsi:(

Ha bármiben tudunk segíteni tényleg nyugodtan szóljatok!!

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Orsi!

Sajnálom! :( Sajnos én is tudom mit érezhetsz... ugyan ez nem vigasztal most téged, de hidd el nem mindig lesz így...

Hajni!

Nem tudom mi borított így ki, de ne foglalkozz a rosszindulatú emberekkel, próbáld meg túltenni magad rajta...


Emőke! Beszéljünk... mikor viszed Ábelt oviba? Hívlak, ha lesz időm...

Mindenkinek Szebb napot! Élvezzük ezt a csodás napsütéses ŐSZT!
mankalak
 
 


Orsi,

Sajnálom:( Csak azt tudom írni, amit a többiek!!!Legközelebb sikerülni fog!!! Kitartás, sírd ki Magad!!

Lázár,

Hát elérkezett ez a nap is. Hihetetlen, hogy már ilyen nagyfiú vagy!!!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


Orsi.

Igaz mi még személyesen nem találkoztunk,de nagyon sajnálom ami veled történt.
Sirj-sirj sokat...
Szörnyű lehet.

Kitartás.

Hajni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 



Annyit tudok én is ,hogy Emőke Ábellel már jön haza ma du.
Majd meglátogatom,szegény nagyon sírt az éjjel.


Zazi hol szedett be mérgező bogyót?Gyomormosás?Az nagyon rossz lehet,egy gyereknek meg pláne.Gondoltam,hogy valami van mert nem jártak oviba.Szegényke.Jobbulást neki

Remélem már nem fog semmi rossz történni a héten,mert erre a hétre már elég volt a rossz dolgokból.

Mindenkinek szép hétvégét kívánok.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Na igen, elég a rossz hírekből!!!Most már csak jó dolgok történhetnek!!!
Zazi, Ábel jobbulást!!!!
Vendég
 


Na mi itthon vagyunk. Hétfőn vissza kell menni kontrollra, remélem többé nem lesz ilyen "élményünk".
Nagyon gyors és nagyon ijesztő lefolyású.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Orsi, nagyon-nagyon sajnálom :-( :-( Nagyon gonosz tud lenni az élet :-( Nem írok semmit, együtt érzek veled :-(
almi
 
 


Emőke, Kata, jobbulást a gyerkőcöknek!!!
almi
 
 


Igen Szandra, éjszaka lett rosszul. Néhány napja már 2-3 alkalommal naponta fújta az orrát. Szerda éjszaka néhányszor köhögött (száraz "kutyaugatás"), de reggelre semmi baja sem volt. Csütörtök éjszaka, 1 körül sírt és sípolva vette a levegőt. Onnantól kb negyed óra alatt ijesztő gyorsasággal lett nagyon rosszul. Szerencsére volt rectodert kúp itthon és kiültünk a kertbe, mert erre a hideg levegő jó. Apa pedig hívta az ügyeletet és a mentőket. Fél óra múlva megjöttek, akkor már sokkal jobban volt, de akkor is olyan állapotban, hogy ránéztek, köhögött egyet, próbált beszélni és magyarázkodni se kellett, mondták, hogy üljek be vele, visznek. A sote I-en kötöttünk ki, nagyon rendesek voltak. Annyit javult, hogy du haza is engedtek. Zengett tőle az osztály, szórakoztatta őket :-) Most estére már megint rekedt lett és köhög is néha. Kaptunk gyógyszert, remélem ennyi volt és innentől gyors gyógyulás lesz.
Vmi vírus. Luca is 3-4 napja náthás, ő kezdte.

Volt néhány "aranyköpése" :-) pl: A szobatárs egy szintén kruppos 7 hónapos kislány volt. Ábel nézi egy darabig, majd megszólal.
-Nekünk nincs otthon ilyen kisbabánk. Nekünk csak egy Lucánk van :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Orsi, :( :( :(. Kitartás a köv. napokhoz, és legyél optimista, legközelebb minden rendben lesz!!!!!

Lázárnak sok puszit küldünk, és egy tortát:
Kép

Nálunk is klassz volt ez a hét, szerda éjjel Marci kezdett ugatva köhögni, de szerencsére mielőtt megkapta volna a rectodelt-et, abbahagyta. Azóta "csak" simán köhög és náthás. Zazi tegnap este kb. 2 percig volt egyedül a kertben, de ennyi idő is elég volt neki ahhoz, hogy leszüretelje a kecskerágó bokor termését, ami erősen mérgező (azt sem tudtuk, hogy ez a sz*r bármit is terem, azt meg főleg nem, hogy mérgező...). Azonnal hívtam Magdát, ő azonnal beküldött a Heim PÁl toxikológiájára, ahol rögtön kimosták a gyomrát (nem volt benne bogyó, nem nyelte le, "csak" megrágcsálta). Az éjszakát bent töltöttük, délben jöttünk haza.

Mi jöhet még ezen a héten???
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Sziasztok!

Egyre durvábbakat írtok..hüledezve olvasok.. :cry: :roll:
Egyik rosszabb a másiknál.. kitartást mindenkinek..
Én sem tudtam volna, hogy mérgező, azt sem tudnám, hogy néz ki, mintha hallottam már volna, de fogalmam sincs milyen növény lehet, tudatlanul áfonyafélére tippelek...
Sajnos hamar megvan a baj, én is néha frászt kapok amikor Lizu egyedül settenkedik valamerre a lakásban, rendszeresen felmászik Bogi ágyára, ügyes is, de lejönni nem tud még, és ugyebár magas is..szerencsére Bogi mindig üvölt, ha fenn van már Liza.
Emőke! Semmit nem vettem észre Ábelen, hogy beteg lenne, ez ilyen hirtelen jött, lehet, hogy nagyon "szerencsés anyuka vagyok, de nem tudom mire való az a rectodert kúp" vagy csak ennyire látszik, hogy mi más orvoshoz járunk...
:oops:

Mindenkinek jobbulást kívánok!
mankalak
 
 


Lázárnak Sok Boldogságot kívánok! Kép
mankalak
 
 


manka,

A Rectodelt kúp kruppra való, nálunk is fogyott már belőle. (Zorka)

Emőke, Kata,

Jó, hogy már itthon vagytok!!!
Írnék valami jót, de nem tudok:( Na jó, Ábel megjegyzése tetszett:) Ő legalább megőrizte a humorát:)

Amúgy kecskerágó nálunk is van a kertben, esküszöm reggel első dolgom lesz,hogy megnézem milyen termése van, mert én sem láttam még soha, hogy bármilyen is lenne...és lehet, hogy száműzöm is őket... :shock:

Jaj csajok mi ez a rossz periódus? És ugye vége?
Vendég
 


Hát ez a hét tényleg bővelkedett a rosszban,de talán mostanra már mindenki jobban van.
Nekünk is van a kertben kecskerágónk,de én most megnéztem és nem látok semmilyen termést.Lehet,hogy csak később terem,mikor már nagyobb?
Hál istennek erről a Ractodel nevű kúpról még én sem hallottam,és remélem nem is kell megismernem sohasem.

A jövő hétre mindenkinek csupa-csupa jót kívánok!!!!

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Zorka harmadik nekifutásra is 3 napot bírt az oviban szeptember óta...holnap megint nem megy. Tegnap este ő is bekruppolt, ma meg köhög, taknyos. Tényleg egész télen ez lesz???Még ősz sincs igazán:(
Vendég
 


Judit, Magda mesélte, hogy a héten rengeteg gyereke "kruppolt" - ennek a hülye kórnak ez a mostani a legideálisabb időjárás :( :( :(
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Mindenkinek jobbulást kívánunk!!!!!!

Mi holnap kezdjük végre az ovit. Remélem, megússzuk ezt a sok nyavaját, bár inkább nem kergetek hiú ábrándokat. Probáltuk egy kicsit erősíteni az immunrendszerét, mert jó lenne, ha majd a kicsinek se hozna haza túl sok mindent, bár ez úgy is elkerülhetetlen lesz, és remélem, a szopizás majd megvédi!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri!
Így ahogy mondod, ne kergess hiú ábrándokat. Az első év az mindig erről szól, 1 max 2 hét ovi, aztán 2 hét otthon. Végül is az első évet hívhatnánk beszoktatós évnek is ;). Majd a kicsi lesz sokkal ellenállóbb az ovis betegségekkel szemben mert a nagy már megedzi őt.

Majd mesélj, hogy tetszett az ovi. Milyen körülményeket teremtettek nektek?

szandrakiss
 
 


Reggel Zétivel nagy kacagások közepette mentek az oviba, majd simán bementek játszani is. Dóri is próbált úgy örülni, és lazulni, mint Zéti, több kevesebb sikerrel, de sírni nem sírt még. Meglátjuk mi lesz, ha ,megyünk értük.
Az ovis részt nagyon szépen felújították, a csoportszobák elég nagyok. A két csoportnak külön van kis WC-je.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri, de jó, hogy Zétivel együtt járnak :-) Biztos kicsit könnyebb neki, hogy azért akad ismerős arc :-)

Évi, te is mesélj!!! :-)

Éppen hétvégén diskuráltunk az "ideális" novemberi ovikezdésről. Nyelvtanfolyamra mennék, ha minden frankó lenne, de lehetetlen bevállalnom hétköznapokra szuper intenzívre. Maradnak a szombatok, hiszen ha lebetegszik 3 nap után, akkor elúszok a tanfolyammal... Egyébként fogalmam sincs, hogy mi lesz, ha úgy lesz, ahogy Judit írod. Kicsi ovis szoba, egymás arcában egész nap, tuti elkerülhetetlen a betegség....

Ti mentetek 3 éves ortopédiai vizsgálatra??? Nem emlékszem, de mintha valami rémlene, hogy kell vinni.... ????
almi
 
 


Adri!
Akkor ügyesen vették az első akadályt. Tényleg jó lehet egyszerre menni egy kis baráttal. Ha már meg lesz a napi rutinjuk akkor már azt is be fogják tudni tájolni, hogy mikor érkeztek értük. Egy kis reggeli, foglalkozás, udvar, ebéd és ANYAAAA!!! Még akkor lehet egy kis megtorpanás ha rájönnek, hogy ez ezentúl mindig így lesz és nem csak "ma" de ha ilyen jól vették az első nap akadályait akkor lehet, hogy ez sem fog gondot jelenteni. Ebből látszik, hogy ki mennyire érett meg az ovira. Az én majd 5 évesem még mindig nem :).

Egyébként meg dicsekszek egy kicsit:
Tamikám első hónapi termése a suliban 21 db piros pont, és 2 db olyan kártya ami plusz: - sokat jelentkeztél, órai munkádért; - nagyon ügyesen számolsz, ez igen.
Kis okos iskolásom van (bár a lelkesedés reggel elég kicsi).

szandrakiss
 
 


Szandra!
Gratula a kis okos iskolásnak!!!

Ma tízre kellett mennünk értük, először szerdán maradhatnak ebédre.
Mikor odaértünk, Dóri úgy el volt merülve a játékban, hogy bolintott egyet felém, majd játszott tovább 2 kislánnyal. Majd mikor elbúszuztunk, Zétivel együtt mondták, hogy holnap is jövünk, mert jó volt az oviban. Remélem, kitart a lelkesedésük! Dórinak nagyon jó, hogy Zétivel együtt vannak, szerintem sokat segít neki Zéti lazasága, bátorsága, és a puszta jelenléte is. :P :P :P :P :P :P

Reni!
Reméljük, nálatok is rendben lesz minden!
Bár még én se akarom elkiabálni, mert ahogy Szandra is írta, lehetnek, és valószínűleg lesznek is megtorpanások.
De legalább az első nap pozitív volt, azt mesélték, hogy csak egy kisfiú sírt, a többiekkel nem volt gond, és szerintem ez is nagyon sokat számít!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Bár Adri megelőzött a beszámolóval:-)...azért "jelentek" én is!

Első nap az ovodában, mi nem sírtunk, mentünk bátran!
Reggeliztünk, ismerkedtünk, játszottunk és beszélgettünk.
A "délelőtt" hamar eltelt. Sebaj! Újra jövünk reggel!
Gomba, s körte a jelünk, mától ovisok lettünk :P !
Dóri&Zéti
benettke
Vecsés
 
 


Szandra, büszke lehetsz rá! :)

Évi, nem is tudtam, hogy felvették Zétit, szupeeeer! (Marci jele is gomba :wink: )

Adri, Marci egy hónapja jár oviba, és most először maradt itthon, mert megfáztak mindketten. Egyébként nála a 3. napon volt egy kis mélyrepülés, amikor rájött arra, hogy az ovi nem egyszeri alkalom vagy játszóház, hanem ide minden reggel el kell menni. Azóta imádja az egészet, reggel boldogan rohan be, délben pedig hazaindulásnál csókolózik mindkét óvónővel. Az pedig hihetetlen, hogy mennyit változott/ fejlődött, mióta nagyobb gyerekek közé jár... Szóval szerintem Dórival se lesz semmi gond, és ott van a haverja is!
Az immunerősítéssel kapcsolatban esetleg kérdezd meg a gyerekorvosotokat, mi nemrég kezdtük el a ribomunylt& immunotrofinát adni mindkét gyereknek...

Más: az előbb bekrepált a mikrónk (samsung), és én béna vagyok nélküle. Nincs valakinek ismerőse, aki szervizelni tud ilyeneket?

Köszi,
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 




Sziasztok!

Október 10-én vagy 11-én szeretnék délelőtt egy TW partyt tartani, akit érdekelne kérem jelezze, hogy tudjunk egyeztetni..
Szandra! Neked súgom, hogy akciós a TW túrbóaprító!!!
:D

Mindenkinek Szép napot! Használjátok ki amíg ilyen klassz....
mankalak
 
 


Manka.

Ha vihetem a Diát is akkor én mennék,mert már jól jönne a kelesztő tál:))

Majd írd meg légyszives a pontos címet,priviben vagy sms-ben.Köszi

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Szandra, jó a kedd, addig még gyűjtögetünk.

Manka, 10,11 bármelyik de jó, Lucával tudok én is menni.

Fejfájósok, nem láttatok a vaterán jó áron egy "giotint". 2 algopiryn után, egész nap sajog :-(

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!Igyál egy kis vörösbort,az néha beválik.....

Jön a front?


Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Szandra, várni fogunk kedden :-) Mikor tervezed az utat? Éppen ma cipeltem ki a pakkot a kisházhoz, félúton kiszakadt a zacsi :-):-) Ati nevetett, "anya, most mit csinálsz", mondom majd jön Szandra néni és elviszi :-) Kérdezte ő kicsoda... Szóval beszélgettünk rólad :-)
almi
 
 


Emőke, advil ultra!!!

Szandra, az összes papírt kidobta a hétvégén Apósom... :shock:
K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zúg-olvasó- zúg-írása :)

Szandra, adok én is ha szeretnéd :)

Fejfájós társaim: van Vecsésen egy masszőr csaj, aki azt mondta egy ismerősömnek, hogy ki tudja masszírozni a fejfájást örökre. (Állítása szerint anyukájának sikerült) Mivel Boglárkám is belépett a frontérzékeny fejfájósok táborába, úgy döntöttem ő lesz a kísérleti nyulam. Ha megvolt, jövök az eredménnyel :)

Anita
putyu
 
 


Anita!
:shock: , kimasszírozza a fejfájást??? Na erre én is kíváncsi vagyok. Ez lenne ám az igazi spórolás itthon, nem menne el a fél kassza fájdalomcsillapítókra mikor jönnek a frontok.
Szegény Boga :(, az nagyon nem jó. Majd mesélj.
Nektek nincs papír gyűjtés? Vagy már volt? Képzeld Emese azt mondta, hogy nem kértek karácsonyi képeket csak a Mártiék és az új elsősök :(, azt hiszem meg kell nektek mutatnom az új karis hátterünket csak hogy ti mint szülők hatással legyetek rá ;) :) .

Kata!
Ilyen egy rendszerető apóst....! Na sebaj ha még ki is takarított akkor meg van bocsájtva.

Reni!
Szandranéni nagyon örül, hogy ennyire gondoltatok rá. Még csuklottam is ;). Szerintem kedd délelőtt 10 után (a későn kelőkre való tekintettel ;) )

Emőke!
Ilyen brutál fejfájásnál nekem az segít ha egyszerre veszek be algopirint és quarelint. Jobbulást. Kerestem giotint de nincs ;)

Ja!
Persze csak akkor kedd ha nem akkor lesz a TW buli :), nekem még szerda cini előtt is jó, úgy mint múltkor.

Jóccakát

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Alakulgatok - próbálkozom legalábbis - , Levi napközben remek gondolat elterlő, ma már Cinin is voltunk.
Menetközben Levi egyik napról a másikra szobatiszta lett, már csak alváshoz adok rá pelust, bár érdekes, hogy éjszaka nem pisil be, délután viszont már 2-szer igen... ezenkívűl, ha nagyon benne van a játékban, akkor az első pár csepp becsurog, egyébként nagyon ügyes, és mondja is, hogy Anya, én már nagyfiú vagyok!
Azt veszem még észre rajta, hogy lelkileg Ő is össze van zavarodva, azóta mióta először kórházban voltam... folyamatosan olyan rosszalkodásokat talál ki, amiket eddig sosem csinált, és mikor leszídom érte, sokszor csak kinevet, olyan mintha a falnak beszélnék.... remélem ez hamarosan elmúlik, mert erre már végképp nincs szükségem!
Ami megint jó, hogy így, hogy valószínűleg vissza kell majd mennem dolgozni, Levi mehet a Református oviba márciustól. Kár, hogy mi nem ismerünk ott senkit, jó lett volna, ha Ő is együtt lehetne a Dóriékkal... de gondolom ennek is inkább örülnöm kéne...

Szandra, Manka,
ha Zolinak nem ekkor lesz szabadnapja, akkor nekünk is jó minden program, de ez majd csak pénteken fog kiderülni.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi!
A "falnak beszélek" dolog nagyon nehezen kinőhető sajnos. De biztos a hormonszinted sem 0 még így ezek mélyebben érintenek.
Gratulálok Levinek, nagyon nagyon ügyes és okos, tényleg igazi nagyfiú. Ezek szerint az éjszakai szobatisztaság is csak egy hajszálnyira van :), ez tök jó. Jöhet az ovi :). Jó lenne minél előbb találkozni, dumálni, rázódni ;)

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Emőke!
A fejfájás nekem is jött, nekem egy algopyrin már segített..

Persze mindenki jöhet gyerkőccel is! Szerintem elférünk.., és dumcsizhatunk is, amíg nem kell oviba menni (iskolába) a nagyokért...
Hajni, majd írom, de Emőke tudja, aki meg nem volt még az jelezze, hogy neki is küldjem a címet, vagy érdeklődjön..nem nehéz idetalálni, annyit mondok... egy kis állomás van a közelben..

:)

Szandra!
Én is gyűjtöm a papírt, de én szinte minden kis fecnit is külön teszek, vagyis a papírt egybe( dobozt..stb), mert apukám azzal gyújt be..így sorry
Orsi! Nem is mondtad, hogy ennyire nagyfiú már Levi! Ez szuper, tök ügyes!

mennem kell..
Jó hétvégét, ha addig nem jönnék..
mankalak
 
 


Sziasztok.

Manka!Igen,most már tudom,hogy hol laksz,Emőke elmondta.
Remélem tudok menni,mert most egyenlőre alig...
Valami becsípődött deréktájon,és nagyon fáj,alig bírok mozogni.Már minden rákentem ami volt itthon,még fizíkóterápián is voltam,ott is bekenték de semmi.
Ha valaki tud valami hatásos szert rá kérem szépen írja meg.Mert egyenlőre azt sem tudom,hogy a Diát hogyan veszem ki az ágyából.Berakni se volt egyszerű....

Szép hétvégét mindenkinek.

Hajni és

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Hajni!

Azt nem tudom mit kenhetnél a derekadra, de van itt Vecsésen egy vak bácsi (Leimeter János), aki talán ki tudná neked masszírozni.Ha gondolod megkeresem neked az elérhetőségét, bár sztem az Adrienn biztos tudja :roll: Gyors javulást!

Na, eltelt az első hetünk az oviban. Eddig semmi sírás, semmi nyafi :D Illetve tegnap Zéti pár percre elsírta magát, mert ebédkor kiömlött a vize és vizes lett a ruhája. Nekem viszont car nélküle itthon délelőtt...hiába, no szoknom kell már az 1 gyerekes létet is :wink: Ráadásul a szivem szakad meg a reggeli keltegetéskor...mert bár hamar ébred, nagyon sajnálom...ráadásul az esetek többségében délután is ébresztenem kell...

Múltkor láttam Tamiék létrára mászós képeit :arrow: Boró is az akrobata csoporthoz tartozik :D Állandóan mászik...mindegy neki, csak magasan legyen...most a legújabb, hogy kimászik a kiságyból...ráadásul nem az oldalán, ahol alacsonyabb, hanem a magasabb végénél :shock: ...úgy néz ki át kell tennünk "rendes" ágyba...onnan kisebbet puffan, ha leesik is, mint a rácsos ágy tetejéről :roll:

Két hete voltunk pár napot a Mátrában...Ózon Hotel...sztünk szupi hely, ha valaki menne oda mostanában van egy 15000 Ft-os kuponunk!

Na, megyek mert Boró alvás helyett énekelget :evil:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Köszi Évi,de ha minden jól megy ma még eljutok egy gyógymasszőrhöz.Remélem összejön,és hatásos lesz:))

Más.
Azt szeretném kérdezni,hogy nincs valakinek pár jó állapotban lévő 86-92 méretű nadrágja(farmer,tréning)?.A turiban nem találtam jó áron,és itthonra kellene a Diának.Gondoltam "féláron" megveszem attól akinek már nem kell.
Ja annyi,hogy minimum 51 cm,legyen vagy attól pár centivel hosszabb.
Ha valakinek van,légyszi írjon.

Előre is köszi.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Mivel már késő van, én a keddi napot javaslom! Ha nektek is Ok. akkor Mindenkit szeretettel várok kedden délelőtt 10-re.
Gyerkőcöket is hozhattok! (Igaz már elpakoltam néhány játékot, de azért akad még..)

Hajni! Remélem már jobban vagy....

Manka
mankalak
 
 


Manka.

Remélem sikerül odaérnem mert reggel megyek orvoshoz,de mindenképp megyek,de lehet,hogy kések egy kicsit.

Hát már kicsit jobban vagyok,de még nem az igazi.Ma már kaptam egy szurit a derekamba,meg egy csomó receptet.Remélem használ,mert azt mondták,hogy ne emeljek,ne sepregessek,ne vegyek ki ruhát a mosógépből,szóval ne csináljak semmit.Pihenjek!Hát 2 gyerek mellett ez teljesen megoldható:))

Na mindegy akkor holnap talizunk.

Hajni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
szhajnal
Vecsés
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: