Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Bendor!

Elolvastam a H1N1-ről írt üzeneted!
Valami hasonlókat éltem át, gyomorfájdalom az idegeskedés miatt és több éjszakán keresztüli nem alvás!
Végül döntöttünk, tegnap volt két hete, hogy be vagyok oltva, semmi bajom nem lett!
A férjem és a 6,5 éves kislányom is be van, nekik sem lett semmi bajuk!

Ui.:Egy ismerősöm dec.9-én szült, be volt oltva és teljesen egészségesek mindketten!

Üdv.:Marcsi
balmarcsi
 
 


Sziasztok!

Rita!
Üdv köztünk.Gyere és mesélj magatokról.Első baba?Kihez jársz?Hogy telik eddig a terhesség?stb

Marcsi!
Neked is üdv.Te is mesélj magadról/magatokról.Mi holnap megyünk elvileg a szülésznőhöz.nekünk Hamza Anitát javasolták többet is és a dokim is általában vele van egy műszakban.Ezen kívül még Pap Judit akiről jót hallottam.Nekem Major Tamás a dokim, hallottam róla jót-rosszat, de nekem eddig jó tapasztalatom volt vele, majd most a szülésnél kiderül.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Balmarcsi!
Üdv a csapatban!
Gratulálok a terhességedhez!Hogyan éled meg, minden oké?Most kisfiad vagy kislányod lesz?Név van már a tarsolyban? Nagylányod várja már a kistesót?
Hát igen, a H1N1 oltás beadása vagy sem nagy vívódás elég sok ember számára, nehéz dönteni, mert előre úgysem tudjuk melyik a jobb választás. :roll:
Nekem már nem pici babáim vannak, lányom 3.5 éves, fiam pedig 8 lesz , ugyhogy én nem mostanában szültem a klinikán. Nekem téraránytalanság miatt (túl nagy babák voltak) mindkét terhességem császármetszéssel végződött, amire elég nagy esély volt végig a terhesség alatt is. Hatalmas pocim volt, a dokim időben mondta is hogy készüljek lélekben a műtétre, mert nagy esélyem van rá. Így is lett. De mivel időben felkészített rá, így gondoltam szülésznő sem kell nekem, így azt nem is fogadtam. Orvosom viszont volt (van most is) Dr. Póka Róbert. Nagyon jó szakember, nagyon emberi, lehet rá számítani (szabadsága alatt császározott meg :lol: ), de rengeteg a betege, nagyon elfoglalt, gondolom ez adódik a beosztásából is , mert már egyetemi tanár. Sokat vártam rá a terhesambulancián mindig, de nekem megérte, mert elégedett voltam vele.

Kép
Kép
bendor
 
 

 
 

Sziasztok!

Andi!
Megnéztem a képeket, nagyon jók.Ebéd után néztem meg, de még így is csorgott a nyálam. :D Tényleg jó sokan el tudtak menni.
Ma elvileg megyünk a szülésznőhöz, bár anyósomék annyira megkavarták a mindennapjainkat, hogy állandóan keresztülhúzzák a tervünket.Holnap meg elvileg megvesszük a fát meg a díszeket, ha már itt ragadunk karácsonykor. :?
zsanna7
 
 


Sziasztok!

A terhességem eddig jol telt kisebb hányinger néha hányás az első 3 hónapban.Most pihizgetek mert a méhlepényem még egy kicsit lent van,ugyhogy jobb az elővigyázatosság.Én nálunk Berettyóujfaluban fogok szülni Dr. Jánosy Gábornál.Sokan mondták,hogy mennyek be Debrecenbe a Klinikára,de nem mertem mert azért csak 32 km.-re van.Féltem ha bármi baj van nem fogok beérni ezért itt maradtam.Én ahogy már mondtam 22 ill.holnap már 23 hetes terhes leszek.Elég korán 16. héten megmozdult a babám,talán akkor fogtam fel igazából,hogy anya leszek.Azóta meg olyan mint egy kis sajtkukac,mindig mozog :D
3 hete derült ki,hogy biztos kislányom lesz.nagyon féltem a párom reakciójátol(mindegy,hogy mi lesz de kicsit jobban akart fiut én mindig ugy éreztem)-és meglepődtem-jobban örül,hogy kislány!!!Ez sokat jelent nekem.Nagyon sok mindene megvan már mert 4 lány van a családban.Ugyhogy én is a kislányos anyukák táborát erősítem már 3 hete biztosan.A babám pedig a Csenge nevet fogja kapni.
nem tudok most nagyobb képet tenni,majd legközelebb megprobálom. Kép

itt még 13 hetes volt!

Hát most ennyi!Sziasztok!
rita88
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a szülősznőnél.Nagyon aranyos volt.Nagyjából megmutogatott mindent, csak pont ment 2 szülés is és annyira nem volt sok ideje, de túl sok mindent felesleges is lett voltna konkretizálni, mert minden a helyszínen dől el.De azért egy kicsit rémísztő volt, főleg hogy ott ordítoztak közben, meg hogy olyan közel van már.De egy kicsit azért megnyugtató, hogy tudom, hova kerülök.
zsanna7
 
 


Sziasztok,

Irtam a közösre, bocsi, elég hosszú lett, remélem nem baj.

Ezúton is kivánunk mindenkinek nagyon boldog karácsonyt és új évet!!!

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Van egy 6,5 éves kislányom Regina, idén szeptemberben kezdte az iskolát.Nagyon szereti és jól is megy neki.
Igen várja a kistesót, aki kisfiú lesz és a Marcell nevet fogja kapni.
Nagyon mozgékony, volt egy este a héten, amikor alig tudtam tőle elaludni, de annyira szuper érzés!

Eddig még jól bírtam a terhességet, remélem ez így is fog maradni.
Csütörtökön voltam tanácsadáson, 138 volt a vérnyomásom és ez nem nagyon tetszett sem a védőnőnek sem az orvosnak, valamint eddig 9 kilót híztam és ezzel is problémájuk volt.Így 29-én újra mehetek.
Anyukámék vérnyomásmérőjét elkértem és mértem két napig, 128-nál magasabbra nem ment.
Úgyhogy szerintem ezzel nincs probléma, amúgy a vizeletemben sem volt semmi eltérő.

Tegnap volt az utolsó nap az iskolában ebben az évben, karácsonyi ünnepség, és nagy élmény, mert Regi nyert a tombolán!

Üdv. mindenkinek:Marcsi
balmarcsi
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nagyon megható volt a szülésed története, én el is sirtam magam rajta, mikor irtad h mostmár 4 személyes család vagytok, és h együtt etettétek a kicsiket, annyira megható és gyönyörű dolog!!! lehet ha gyerekekről és a családról van szó miota meg van Kami sokkal érzékenyebb vagyok, de szerintem akkor is szép család vagytok!
Tényleg az a legfontosabb, hogy mostmár minden rendben van körülöttetek és az számit, hogy minden jo ha a vége jo!
Szuper, hogy ilyen jo volt a szülészeti csapatod, ismerem Bencét vizsgált engem is anno, megfogadtam h legközelebb nekem is ő lesz az orvosom amilyen jo fej volt akkor is.
Boldog, Békés Karácsonyt Kívánunk Nektek!!!!!!!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok Drágáim!

gyors bekukk, mert karácsonyig nem jövök.

Anita, csodás baba Benedek, nem is láttam még szőke újszülöttet!
Nagyon megható volt a szüléstörténet és az első reggel!
Kívánok nektek minden szépet és jót!

Üdv az újaknak, hátha nem hal ki az oldal.. :cry: :wink:

Boldog és békés karácsonyt kívánok mindenkinek!


"Borulj a földre téli álom,
ölelj át minden gyermeket.
És mindenütt a nagyvilágon,
örüljenek az emberek.
Harangok tiszta zengő
hangja kísérjen minden éneket.
Csituljon el a szíved haragja.
S várjuk a legszebb ünnepet."


Kép

Kép

Kép

Andi, jó utat nektek és vigyázzatok a magatokra!

Pusszantó



Sziasztok!

Vagyunk mi is :oops:
Karácsonyra készülődönk, a lakás kinyalva, ablakok-függönyök mosva, minden bútor alatt kitakarítva, még a hűtőt is kimoztittattam a férjemmel :lol:
Az ajándékok megvannak a gyerekeknek, másnak nem nagyon vettünk( meg lett tiltva, mert munkanélküliek vagyunk :cry: ), de készítettünk nagyon klassz naptárakat gyerekekről, sztem mindenki boldog lesz, aki megkapja(nagyszülők, dedik)

Nemrég parkettáztunk a gyerekek szobáját (kis csőtörés után biztosító fizetett), nagyon jó lett, sokkal jobban szeretjük, mint a szőnyeget, szép is lett.

30án jön az anyukám, már nagyon várjuk mi is meg ő is. Többek között megbeszéljük vele, hogy hogyan tovább, mert ikerházba mennénk(építkeznénk ), kicsit megmutatjuk neki a környéket, hátha tetszik valahol. Telken múlik az egész. Aztán meg lakásértékesítés neki is nekünk stb,
A jövő év nem lesz valami egyszerű, de ez hozta a sors, most sok változás vár ránk.

Új emberkéket üdv. a csapatban!!!

Marcsi: gratulálok a pici pocihoz és további boldog pocakosodást kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Rita: Neked is további nagyon Boldog pocakosodást kívánok és problémamentes gyors szülést!!![/b]

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kedves Anita gratulálok a kisfiadhoz!
Nagyon jó egészséget és boldogságot kívánok Nektek!

Holnap készülünk Debrecenbe a véradó központba ellenőrző vérvételre és a még szükséges dolgok bevásárlására, de nem biztos, hogy elindulunk, attól függ, hogy lesz-e ónos eső vagy sem!

Mindenkinek szép estét!

Marcsi
balmarcsi
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk először nst-n.Persze most is aludt a kis drága, ha a rendelőben vagyunk mindig alszik.A kocsiba hazafelé bezzeg csak úgy ficánkol.Azért néha forgolódott egy kicsit, meg a popókáját felnyomta a bordáim közé, úgyhogy volt némi mozgás.Amúgy minden rendben, jó a szívhangja, ez a lényeg, de most már hetente kell mennem.A doki elvállalt febr 6-án elvileg ráér.De ha január utólsó hetében érkezik a picúr akkor pont nem lesz itthon.És ahogy magamat ismerem, akkor fog érkezni :D
zsanna7
 
 


Kellemes Karácsonyi ünnepeket és Boldog Új Évet ha addig nem fórumoznánk.

Pusszantás mindenkinek.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Minden kedves fórumozó társamnak és családjának nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk!!!!
Kép Kép


Kriszti!
Köszi , igyekszünk vigyázni magunkra.

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Vikikének nagyon boldog névnapot!!!!!


Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!!!

Andi! Nektek jó utat, és jó síelést, érezzétek jól Magatokat!

Nálunk talán kezdenek jóra fordulni a dolgok... Lacinak januártól van állása. :) Pannika kezdi 4-én a bölcsit. Na, ettől félek rendesek, de igyekszem leplezni, mert megérzi a kis drágám. Amúgy jól vagyunk, várom a holnapot, hogy Pannika mit szól a fához, ajándékokhoz. Anyáéknál lezsünk szokás szerint, jönnek a hugomék is. Nem is tudom, írtam-e már, hogy babát vár tesóm, 14 hetes. :) Úgy örülök, lesz Pannikának játszópajtása. :D

Puszi Mindenkinek!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Vikikének mi is nagyon boldog névnapot kívánunk sok puszival!!!!


Zsuzsi!
Gratulálok hugodéknak!!!! Szép pocakos heteket és egészséges babucit kívánok nekik!
Jajj, de szuper, új év , új lehetőségek, új élet Pannikának (bölcsi miatt). Meglátod Zsuzsi hamarosan egyenesbe jöttök, kitartás addig is.
Köszi, megpróbáljuk majd jól érezni magunkat.
Holnap mi is anyuéknál leszünk, pénteken pedig pakolunk, mert szombat reggel indulás. Dorka kicsit köhög, Bence szintén, én pedig fújom kicsit az orrom. Szép kilátások. Tibi tegnap a gyógyszertárba 10 ezret hagyott ott, vett mindenféle betegségmegelőző készítményt. :lol:
Nálunk már tegnap este járt a Jézuska, nagy sikere lett a pókerkészletnek és a táncszőnyegnek is. Persze kaptak még dvd-ket, ruhaneműket , apróságokat is a gyerekek, de a legjobban nyilván a játéknak örültek. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Kép

BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!

Kép
dinaedo
 
 


Kép

NAGYON KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK ÉS SOK EMLÉKEZETES PILLANATRA A CSALÁDDAL!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


pillanatot :oops:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép

Évi & Szasza

Kép
awe
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!Kép


Éva!
Ritkán jössz, de talán olvasod:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT ÉS ÖRÖMÖKBEN GAZDAG ÚJ ESZTENDÖT KIVÁNUNK !

Bocsi hogy csak most írok, azért gondoltam rátok sokat sokat!!!!! :lol:

zsuzsi!!Gratula tesódéknak! És Férjednek az álláshoz, kívánom hogy az új év csak örömöt és boldogságot hozzon nektek, és persze mindenkinek!!!

Még csak most mentek el a vendégek, szűk család volt, anyám, anyósom, Sanyi unokatestvére. de így is elég volt készülődni. tegnap egész nap sütöttem, főztem, ma takaritottam.
Patrícia nagyon élvezte az egészet, bár kicsit meg volt lepődve és illetődve, a legjobban az ajándékok kibontását élvezte, csak úgy tépte a papírt. kapott sok szép dolgot, mi is. Kaptam egy videokamerát az uramtől, kis pici szépség, és egész este csak filmeztünk, na persze készült pár kép is. Teszek majd fel!
Szerencsére nem akart a fához nyúlni csak egy gömböt rá tenni, így remélem nem kell ettől féljünk hogy magára rántja.

Kinek hogy telt a Szenteste????

Sok sok puszi Kép Kép Kép
Vendég
 


Éva! Boldog névnapot!!!!
kicsit megkésve de Vikikének mi is nagyon sok Boldog névnapot kívánunk!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Bocsi de még most írok azóta,mert a kórház miatt kissé le voltam maradva ,meg a ház is szaladt,meg persze 1-2 elmaradt ajándékot is meg kellett venni.Balázst is még 3 napig vissza kellett vinnem a klinikára hogy átöblítsék az oorüregét,de már jól van.
Nálunk is nagyon jól telt a Szenteste.Anyukáméknál voltunk,meg még mindig itt vagyunk.Balázs nagyon be volt sózva alig akart vacsorázni is ,annyira várta a Jézuskát,Vikike meg ámulattal nézte a csillagszórót és tapsolt amikor énekeltünk. :D

Köszönjük szépen lányok a köszöntést az ő nevében is.Arik vagytok.

Évi:
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!!!!!!!!
Hogy tetszett Szabikának a Karácsonyfa?

Zsuzsi:
De jó!!! Akor jól indul az új év,reméljük neked is kerül valami jó munkahely.
Gratulálok én is aa hugodéknak.

Andi:
Kúráljátok magatokat ezerrel,nehogy lebetegedjetek.
Remélem már jobban vagytok.
Jó utat nektek!!!!Érezzétek jól magatokat!

Puszi mindenkinek.
KÍVÁNOK MINDNKINEK TOBÁBBRA IS BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! :D
Üdv:Marcsi
balmarcsi
 
 


Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól teltek a karácsonyi ünnepek. Meséljetek majd.
Andi ti most vagytok oda síelni?Kellemes pihenést, síelést, kikapcsolódást Nektek. Majd várjuk a sok száz fotót:-)

Évinek és Vikikének nagyon sok boldog névnapot kívánok így utólag is!!!!!!!

Zsuzsi gratulálok a férjednek az új munkához. Látod új év, új lehetőségek. Nektek különösen kívánom, hogy a következő év valami nagyon nagyon jót hozzon számotokra. És mit fog a férjed dolgozni, hol? Te így is keresel tovább munkát és Pannika megy bölcsibe? Bár megértem, ha mostmár inkább biztosra mentek és vártok még picit a második babával. De remélem már nem kell sokáig várnotok.

Nekünk nagyon szerencsésen megoldódtak az István munkahelye körüli problémák. Végül is nem kell Pestre mennünk, a volt főnökétől kapott egy minden szempontból nagyon kedvező ajánlatot, így legalább emiatt nem kell aggódnunk.

Lányok, még csak két hetesek vagyunk, de máris sikerült elrontanom a kis Benedeket. Pedig nagyon jó babának indult, de engem ez sem tartott vissza attól, hogy elrontsam :-)
Fürcsi után Anna megy a kis szobájukba aludni - ehhez van szokva - ezért Benedeket mindig a nappaliban szoptatom este is, igy van hogy még fél10-kor is ébren van, vagy ha be is alszik, hiába viszem be a kiságyba, felébred és elkezd sírni. Annyira megszokta, hogy ott van velünk még este, hogy nem szeret az alig megvilágított szobájában aludni. Így tegnap nagy lépésre szántam el magam. Fürdés után bementem Benedekkel szopizni, Annának pedig elmagyaráztam, hogy ott fogunk enni, büfizni, utána Benedek is alszik, ő pedig maradjon csendben és aludjon. Olyan nagylány már és okos, ezt is megértette és szót fogadott. Benedekkel sem volt semmi baj, szopcsizott, büfizett, letettem, úgy is tűnt elaludt. De 15-20 perc múlva felébredt, sírt nagyon. Addigra már Anna elaludt, sajnáltam is szegényt, hogy ilyen sírásban hogy tud aludni. Picit hagytam sírni Benit, de utána párszor bementem hozzá megvigasztalni. Nem hoztam ki egyszer sem, csak felvettem, hogy megnyugodjon és visszatettem. Ez ment egy órán át, aztán 9kor meguntam - mert ahogy felvettem egyből elhallgatott - és megmondtam neki, hogy többet nem jövök be. Innentől gyakorlatilag 10-ig ordított. Néha voltak kisebb szünetek, akkor azt hittem végre feladta, de csak erőt gyűjtött. Nem is gondoltam volna, hogy ő is tud ilyen harcias és kitartó lenni. Aztán 10kor végre elaludt, és hajnal egyig nem is ébredt fel. Igazából nem is Benedeket sajnáltam, hanem Annát. De abban bízom, hogy mivel még kicsi, hamar hozzászokik a kiságyhoz és a szobájához, így még max 2-3 ilyen este lesz és utána simán menni fog az ott alvás.
Képzeljétek bedöglött a mellszívóm:-((( Ha vki tud eladó elektromos mellszívót lszi gondoljatok rám. Nem tudom mitől, de egyre gyengébben szív, István szétszedte, de hát nem szerelő, így csak annyit mondott, hogy hamarosan végleg megadja magát.

Évi mesélj már kicsit magatokról!!Szinte már nem is írsz a babanetre.

Panka milyen volt az első karácsony az új házikóba?Tehetnél fel új képeket is!

Ha addig nem lenne nagyobb a forgalom itt, akkor mindenkinek kívánok egészségben, szeretetben, örömökben gazdag új évet!!!

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita!
Jó, hogy írtad, hogy hogy jártál Benivel az alvással, így én iygekszem ezt elkerülni. :D Már nekünk is nagyon közeledik a nagy nap.Tegnap is voltunk nst-n, de mint mindig bealudt és alig mozgott, nem úgy mint hajnali 1-kor, de legalább minden rendben van.Az a lényeg.Azért már egyre jobban kezdünk izgulni, főleg az apuka, minden kis jajgatásomra felugrik és megkérdezi, hogy mi az?Menni kell? :lol: Én mondtam neki, hogy majd szólok ha menni kell, csak nehezen mozgok már és fájnak az izmaim. :?
Neked minden rendben volt a szülésnél?Egyébként jó alvó meg evő a gyerkőc?

Én is boldog újy évet kívánok mindenkinek, ha addig nem jönnétek.
zsanna7
 
 


Zsanett
Te nem tudod a közös emailünket használni?Mert oda leirtam mi volt a szülésnél. Amúgy jól eszik - egyre jobban - és elég sokat alszik is még. Ezzel nem lenne gond, csak tényleg nagyon vigyázni kell az elején hogy mihez szoktatod hozzá, mert látod nekünk is még csak 2 hetes és máris hogy megszokta a nappalit. Mondjuk első gyereknél annyival könnyebb volt, hogy nem kellett még egy másik babához is alkalmazkodni. De most határoztuk el, hogyha még 2 este után is ilyen cirkusz lesz akkor pár éjszakát lehet a nagyiknál tölt Anna hogy ne ilyen üvöltésben teljenek az éjszakái. Félek megviseli a kis lelkét, amúgy is érezni, hogy zaklatottabb mióta Benedek megérkezett.
Most épp odavannak a játszóházban Istvánnal. Gondoltam jót tesz neki egy kis kikapcsolódás, és novemberben mikor én elvittem párszor is nagyon élvezte.
Amúgy megértem a párod, az enyém is ezt csinálta már az utolsó hetekben, minden szusszanásomra ugrott, hogy akkor menni kell? :-)

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita! Köszi! :) Laci a klinikán fog dolgozni, informatikusként. Persze, keresk munkát, már csak azért is, mert Laci nem fogja halálra keresni magát közalkalmazottként..... Jóval kevesebb lesz, mint az eddigi fizuja, de persze ennek is örülünk. Jövő héten kezdjük a bölcsit.....én félek, de Pannikának persze mondogatom, hogy milyen jó lesz neki. Azt is mondom, hogy én majd eljövök, erről nem akar tudomást venni, mintha nem is hallaná. Azt viszont ismételgeti, hogy játszik a babákkal. Remélem, nem lesz túl nehéz a beszokatás. Én ma is voltam interjún, végre olyan, amit szeretnék is, bank. reménykedek. Hát, tesó nem most lesz, sajna. Nagyon-nagyon fáj, de ez van. :( Anyagi oka is van, persze, meg javulni kéne az inzulinrezisztenciámnak is. Drkkolok, hogy Benedeket vissza tudjátok szoktatni! Biztos menni fog, olyan picike még. :) Anna tudott a sírásban aludni?

Kép
zsuzska81
 
 


Anita!

Én nem tudom azt az e-mail címet.
zsanna7
 
 


Anita!
Irtam privit a mellszívóval kapcsolatban.
Látom, nem egyszerű két ilyen pici gyerekkel, de biztosan jo uton haladsz a nevelésben, nagyon ügyes anyuka vagy! :wink:
Egy biztos, hogy legalábbis nekem egy utmutatót adtál most az előttünk állóra, mégha az pár év mulva is lesz.

Zsuzska!
Gratula a férjednek a munkához, legalább jobban kezdődik az évetek!
Jol teszed h nem mutatod Pannika előtt az ovis félelmed, én is pont olvastam róla, hogy nem szabad a gyerekre rávetiteni a félelmünket, mert akkor szorongva fogja magát érezni a bölcsiben vagy majd az oviban.
Milyen banki melós interjun voltál? Jonak itélted meg?!

Zsanna!
Szoritunk érted! Már nem sok van hátra! :wink: gondolom sok tapasztalatot gyűjtöttél az itt leirtakbol, ugyh biztosan nem lesz gondod a későbbiekben, ha meg valami mégis akkor ie nyugodtan bármikor irhatsz, biztosan szivesen segit neked mindenki :wink:

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Edina!
Köszi, aranyos vagy.Az tuti, hogy sokat segített mindenki eddig is és biztos ezután is szükségem lesz rá. :D
zsanna7
 
 


Zsanett átküldtem neked priviben a szülést.
Jó éjt

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Anita!
Köszi, küldtem választ.
zsanna7
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket.

Nos szégyellem magam mert nem jövök de azaz igazság hogy szeptember óta nem történik velünk semmi jó.
Szabikával szerencsére minden ok!Szépen fejlődik okosodik bár beszélni nem nagyon akaródzik a drága.
Alényeg hogy a családban volt egy-két tradédia, a házunknak még mindig küzdünk az engedélyével, apa Szabi kb 4 hónapja rosszul van többször voltunk az ügyeleten infarktusgyanuval, szóval nem tudnék túl vidám dolgokat irni és lehúzni senkit nem akarok.....
A karácsonyunk ezekből adódóan nem volt az igazi + anyóssal fűszerezett.

Na ezért nem jövök mert csak a panasz jön belőlem :-)

Köszönöm hogy gondoltok rám...én olvasom az oldalt amikor van rá időm és energiám de a bajokkal nem akarok senkit terhelni.
De remélem hogy most már csak jó dolgok történnek velünk és az összes problémánk meg fog oldódni.

Pusza
Évi

Kép
awe
 
 


Évi! Szívből kívánom, hogy az új év csupa jót hozzon Nektek! Párodat kivizsgálták? Találtak vmit? Jobbulást Neki! Amúgy meg gyere csak, még ha panaszkodni van kedved akkor is! Én sem teszek mást már egy fél éve, remélem, azért nem megyek nagyon a többiek agyára vele.... :oops:

Kép
zsuzska81
 
 


Hello,

Évi ne butáskodj már!!!!És Te se, Zsuzsi! Épp azért vagyunk egymásnak, hogy segítsünk, ha csak annyira is, hogy meghallgatjuk egymás bajait. Sokszor az is segít, ha mást nem akkor azt, hogy kicsit kiadja az ember magából és nem gyűlik tovább a feszültség. Szóval tessék panaszkodni, ha épp arra van szükség. Ez parancs!
Remélem a pároddal nem lesz semmi baj, főleg nem infarktus:-( Nektek sok egészséget kivánok a következő évre!
És ne mond, hogy mást nem tudnál irni, hisz ott van Szasza és róla biztosan lenne mit mesélni. Na meg az anyósról is nyugodtan panaszkodhatsz. Tehetnél fel több új képet is!
Anna sem nagyon beszél, emiatt ne aggódj. Szerintem ha egyszer elkezdik majd be nem áll a szájuk és már összefüggően fognak beszélni. Egyik barátunk gyereke is 2 évesen kezdett el beszélni, addig szinte semmi és motsmár olyanokat mond - egész mondatokat - hogy majd be... rajta:-)))

Fel a fejjel lányok, új év, új lehetőségek és reméljük mindenkinek egy még jobb év következik.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam jönni egy ideje, karácsony előtt dolgoztam, meg készülődtem.Nálunk is mindig van valami.
Remélem azért mindenkinek kellemesen telt a karácsony!

Névnaposoknak, ünneplőknek sok boldogságot kívánok utólag is!:)

Zsuzsi!
Örülök, hogy kapott munkát a férjed!Ez tényleg szuper!Te is biztosan fogsz hamar találni, és akkor lemegy rólatok ez a feszültség, és jön a tesóbaba;)
Pannikának nagyon boldog születésnapot kívánok!!!:)Tegyél majd képeket is;)Miket fog kapni?Sütsz neki tortát?

Évi!
Szerintem is gyere bátran, ide nem csak örömöt lehet írni :wink:
Emili is későn kezdett "rendesen" beszélni, de most már tényleg olyan szövege van...:)
Párodnak én is jó egészséget kívánok!!!

Anita!
Akkor kitartást az átszoktatáshoz!:)
Örülök , hogy a te férjednek is sikerült a munka!

Zita!
Nagyon szép a házatok, bár a színek nekem kicsit sötétek, de nagyon ízlésesen, csinosan van berendezve!!!Patrícia igazi kis hölgy már!

Rólunk írtam most a blogba, karácsonyról is, meg tettem képet is.Karácsonyi képeket nem tudom most föltenni, anyáéknál vagyunk, és otthon maradt az áttöltő kábel:(

Sajnos ma hajnalban meghalt a férjem nagyapja :cry:
Szenteste pedig a halacskánk is :cry:

Kívánom Mindenkinek, hogy az új év csupa jót hozzon, sikereket, jó egészséget, sok-sok örömöt!!!
pankaa
 
 


Sziasztok!

Én is azt kívánom, hogy a következő év mindenkinek sokkal jobb legyen mint ez.És szerintem is jobb ha kiírjuk magunkból ha valami baj van.Azért ez olyan jó kis csapat, ha egy pár biztató szót kapunk már az is jó, úgyhogy Évi, Zsuzsi írjatok.Ja arról meg hogy ki mikor kezd el beszélni, nincs még saját tapasztalatom, de Einstein 4 éves koráig meg se szólalt, ahhoz képest elég sokra vitte... :D
zsanna7
 
 


Köszi Lányok! :)

Évi! Pannika sem beszélt ennyi idősen, csak 1-2 szót. Úgy igazán kb 4 hónapja kezdett el beszélni, mostanra már egészen sok szót tud, és ismételget mindent , mint egy papagáj. :D 3-4 szavas mondatokat mond már egy ideje, de általában nem ragoz még, vagy furcsán. Pl kérsz vizi = kérek vizet :D Viszont etgnap vettük észre, hogy tud számolni :shock: . nem tanítottuk, max. 1-2 alkalommal mondtuk el 10-ig a számokat, aztán rájöttünk, hogy a Mickey egeret nézi minden reggel a Disney csatornán, és ott minden részben számolnak. De tegnap meglepődtem, mikor játék közben megszólalt, hogy 7-8-9-10. :) ha pedig kérdezem hány éves, mondja, hogy 2. :shock: Ezt meg csak úgy megjegyezte, ahogy beszélgettünk az apjával. Lassan vigyáznunk kell, mit mondunk előtte..... :o

Anita! Hogy álltok Benedek átszoktatásával?

Panka! Köszönjük szépen! Hihetetlen, milyen nagylány már! Torta készen van, túrótorta, és vettem rá egy Mickey marcipánt, mert nálunk Mickey-őrület van.... :) Gyurmakészletet kap, Anna és Petinek egy részét, meg ruhákat, törölközőt. Illetve Anyukáméktól már kapott szintén könyvet és ruhákat, hugoméktól egy hatalmas plüss elefántot, az öcsémtől meg építőkockákat. Részvétem a férjednek.... :cry:

Zsani! Nektek biztosan nagyon szép évetek lesz! :wink:

Mi holnap délelőtt megyünk az Aquaticumba, aztán majd délután szülinapozunk. De csak hárman leszünk, max. az öcsémet áthívom, úgyis egyedül van, hadd egyen egy jót. :) Anyukámék elutaztak szilveszterezni. Anyóséknak meg megmondta Laci, hogy ne holnap jöjjenek, nekik én nem csinálok bulit,az tuti..... Egyébknt olyan rossz érzés ez nekem, mert mégiscsak a Pannika szülinapja, de semmi kedvem jópofizni velük. Elég akkor, amikor jönnek majd, és úgy tesznek, mintha mi sem történt volna. :?

Ki hol szilveszterezik?

Kép
zsuzska81
 
 


Pannikának nagyon sok boldog születésnapot kivánok!!!!!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Pannikát Isten éltesse a második szülinapján! Szeretettel pusziljuk a kis Ünnepeltet!


Kép


Kép


Most ennyi, kicsit visszaolvasok, mert teljesen kiestem a képből :cry: :cry: :oops:

k.



Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a köszöntést! Majd jövök képekkel, délután ünneplünk! :wink: a kis ünnepeltem teljesen kifáradt az Aquaticumban, már akocsiban ellaudt, most alszik, rápihen a bulira. :)

Nagyon boldog új évet Mindenkinek! Jó bulizást, aki megy! Kívánom, higy mindenkinek teljesüljön, amire vágyik!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska!

Pannikának NAGYON BOLDOG 2. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!

Edina & Kamilla

Kép
dinaedo
 
 


Kép

NAGYON BOLDOG, SIKEREKBEN ÉS EREDMÉNYEKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!

B.U.É.K 2010 !!!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Csáááááááááó!

Kész a kaja!
Lencsefőzelék sült bőrös malaccal, kocsonya, szendvics és bögrés mákos süti (ronda, de finom).
Jöhet a sok szerencse (és pénz..)!
Hamarosan a nyakunkba vesszük a várost, végig látogatjuk a családot, majd a főtéren durrogtatunk pár konfettit.

Boldog és szerencsés új évet kívánok mindenkinek!



Kép



Kriszti Kép



Sziasztok!

Pannikának mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánunk!!!!!

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!

Kép

Kép

Kép
krisztinaa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: