Új privát üzeneted érkezett!

Enikõ!
Én is oda jártam. Ha jól emlékszem találkoztunk is és Veled még beszélgettem is. ( Lehet, hogy bennem volt a hiba???)
Erika
Erika
 


Sziasztok!

Én is oda jártam, és valóban ott szedtük össze egymást Enikõvel. Kép Igaz, hogy legalább a 7.-8. hónapban voltunk. Kép

Enikõ! A gyümölcsfoltra nekem csak az azonnali öblítés jött be, vagy a Domestos. Azzal is dörzsölni kell, nem elég beáztatni. Kép Ha a színes ruhán a foltra teszel egy picit, és megdörzsölöd, azonnal kiöblíted, akkor nem tesz kárt a színében, vagy alig észrevehetõ. A Cloroxot akarom még kipróbálni, vagy a Vanisht. Hátha az is jó.
Emailban máris átküldöm. Ha kell, faxolni is tudok. Réci is folytatja a nyûgösséget, de az éjszakák szerencsére azért háborítatlanul telnek.

Erika! Ha tényleg tudsz hozni még jelentkezõt, csörögj rám, vagy írj, hogy számítsunk a +1 fõre. Szupi vagy Kép

\redbCicamica!} Üdvözöllek közöttünk, és mielõbbi eredményt kívánok a baba-projekthez. Szívesen látunk a találkozón!
Ja, és látod azért vannak kivételek Kép

Puszi
Remama
rema
 
 


Cicamica A kódot elrontottam a nevednél. Bocsi Kép
rema
 
 

 
 

Én nem debreceni vagyok, csak voltaM, remélem így nem baj ha egy nyíregyházi anyuka is ír. Nekem 9 hónaos a kisfiam, de tündéri, most tanult meg mászni és mindenhol felállni. Aki arról álmodozik, hogy milyen jó lenne, ha már állna, ne várjátok azt annyira, élvezzétek, hogy ott marad, ahova letetted.
Zsuzsa
 


Sziasztok!

Peni!
A gyümölcsfoltok ellen én kezdetektõl a Vanish szappant használom, és nem hiszem, hogy maradt volna ép ruhánk nélküle. Ki kell öblíteni a foltot langyos vízzel, aztán bedörzsölni vele (jó ha áll egy-két órát)utána mehet a gépbe kimosni. Egy néhányat elhasználunk még amíg felnõnek a csemetékKép)))

Helga!
Nekünk sem az elsõ hónapban sikerült összehozni a fiamat, de mégis szerencsésnek érzem magam. Viszont azóta is minden érdekel ezzel a témával kapcsolatban. Fõleg hogy szeretnénk tesót és megint kezdek szorongani, sikerül-e. Írsz nekem magatokról emilben?

Remamának is küldöm a címet:

mmehbcs@c3.hu

Üdv:Janka
Janka
 


Janka!

Igérem, amint lesz idõm, irok.

Ezek szerint várhatunk téged a baba-mama klubba? Kép
helga
 
 


Sziasztok!

Na tessék! Náthásak vagyunk. Réci csúnyán köhög, és folyik az orra. Láztalan és jókedvû, de éjszaka legalább 6x ébredt. Szerencsére sokat iszik, remélem nem lesz komolyabb. Én rosszabbúl viselem Kép
Ha egy kicsit passzív leszek, hát ez az oka.

Puszi
Remama.
rema
 
 


Kedves Helga és Többiek!

Hivatalosan 1 éve tart a baba-projekt, de gyakorlatilag csak mostanában van komoly esélyünkKép)) "Fiatalabb" koromban nem gondoltam volna, hogy hónapnak milyen kevés napján lehet teherbe esniKép

Én sem vagyok ám Debrecen õs ellensége, de elinte nem volt könnyû hozzászokni, hogy nemcsak huzatos (Piac utcaKép), poros, de a járdán csak a kerítés megmászásával tudok elmenni, ha van szembeforgalom, s a piacon áthuzzák a lábamon a kocsikat... Persze ez lehet a nagyváros átka is. Aztán jött a megvilágosodás: túl sok a "bevándorló" (pl. énKép).
Cicamica
 


Kedves Debreceni Kismamák!
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.Én Db-tõl 25 km-re élek Tépén.Debrecenben születtem ott nõttem fel és ott kezdtem el dolgozni körzeti védõnõként.Azután a Kenézy kórházban dolgoztam 1,5 évet mint intézeti védõnõ.Innen jöttem el gyesre.Minden héten megfordulok DB-ben.
Van egy 11 hónapos kislányom Zsófi és egy 25 hetes "pocaklakóm" aki úgy néz ki ,hogy kisfiú.

Üdvözlettel:IKE
ike
 
 


Szia Éva!

Nagyon örülök, hogy idetaláltál!
A csetelõben találkoztam még Debrecenivel, csak utána elkerültük egymást, és azóta nem találkoztam velük. móny és Muci néven. Te nem ismered véletlenül õket?

Megkaptam az e-mailedat 4-én. Elõtte feltétlenül küldök egy levelet, hátha mégis tudnál csatlakozni, és természetesen minden további eseményrõl értesítelek vagy levélben, vagy hagyok üzit a cseten.

A jelenlegi biztos létszám 11 fõ és ketten ígérték, hogy tudnak még résztvevõket hozni, azaz minimum 13 fõ. Van még 6 akiktõl nem kaptam visszajelzést.
Egyszóval szerintem elsõ nekifutásra nem rossz ez a létszám. Az óvodával pontosítani csak jövõ héten tudok, mert szabin van a vezetõ, de azonnal értesítelek Titeket, ha bármi változás van. Ha nincs akkor is.

Addig is tartsuk életben ezt a topicot, már amennyire idõnk engedi. Mi most túl vagyunk egy hurutos megfázáson, és Réci erõsen fogzik. Várom a tanácsokat hogyan könnyíthetném meg neki. Csak a Dentinoxot ne mondjátok, mert az egy nagy nulla!!!

Addig is puszi mindenkinek:
Remama
rema
 
 


Szia Remama!

Mi még nem vagyunk áttörés elõtt, de már többször volt hullámszerû fájása Benedeknek. Egyszer Panadol szirupot adtam neki, amikor már kb. egy órát sírt. Hogy attól nyugodott meg, vagy elmúlt a hullám nem tudom, mindenesetre nem sokkal utána elaludt, s mire felébredt, már semmi baj nem volt. Ami nekünk igazán bevált, az a nyuszihusi. Ne gondolj semmi nyúlpaprikás félére, csak a behûthetõ, vizet tartalmazó nyuszifiguráról van szó. Elõszeretettel rágcsálja, és meg is nyugtatja. Többször jártam már úgy, hogy nem akart enni, pedig látszott, hogy éhes. A nyuszival "lejegeltem" az ínyét, újból odaadtam a cumisüveget, és szépen evett tovább.

Egyébként állítólag van egy szirup, ami kifejezetten a fogzás idejére van, az áttörés környéki 10-15 napra. A doktornénink ajánlotta legutóbb, de aztán kiderült, hogy az csak 6 hónapos kortól adható, így nem mondta a nevét, én pedig nem is kérdeztem. Már lassan viszont elérik a csemeték ezt a kort. Kérdezd meg a dokitokat, ha nem ismeri, majd én is rákérdezek legközelebb.

Puszi

Enikõ

Ui.: Lecseréltem a mózeskosarat a bébihordozóra, így már nagyon élvezi a kicsi a sétát.
tothe
 
 


Sziasztok!
Remama-elõre is köszi.Ez a 22.-e már biztos?
A létszám valóban nem rossz-(családias hangulatú)
Nagyon szeretnék én is elmenni.Ti is hozzátok a gyerekeket?

Zsófi is beteg volt.Már van 6 foga de tavaly óta nem jön a többi.Ezek nem igazán viselték meg.Õ a hûtõ rágókát nem szerette,de azért próbáljátok ki.

Üdv:IKE
ike
 
 


Szia IKE!

(Bocs, hogy beleszólok) Kép
A 22-ike már biztos, remélem leszünk elegen!
Csak azért kéne még több ember, mert valószinûleg nem mindig tud mindenki eljönni, és 3-4 emberért hogy hivjunk elõadókat? Kép

Én viszem a kisfiamat, remélem mindenki hozza a magáét Kép
helga
 
 


Sziasztok!

Bár az ovival csak jövõ héten tudok fixálni, remélem nem lesz gond a 22.-ével. Legalábbis azt mondták, hogy minden csütörtök és pénteki napon szabad a terem.
Szintén hétfõn tudom meg a pontos bérleti díjat, remélem nem lesz sok. Szerintetek mennyi lehet? Vagy mennyi az a max. összeg, ameddig bírja a zsebünk? Kép
Ha túl sokat mondanának, beülünk egy csehóba ingyír, legfeljebb iszunk egy ásványvizet Kép

Helga! Nagyon jó volt a séta, mikor ismétlünk?
Újkert és Bem tér környékérõl nem csatlakozik valaki?
Hááát látnotok kellett volna Helga pici fiát Gedust. Eszméletlen, ilyen édes hajasbabát még nem láttam. Réci egybõl meg akarta simizni az arcát, Gedus meg mosolygott rá. Hát máris tudják mitõl döglik a légy Kép

Tudtok valahol valami akciós babaholmit?
Rossmann: két csomag instant csecsemõtea 1 áráért:699.-
DM: Nestlé 8 hónapos bébiétel 199.-
Interspar: body, jó min. 499.-

Néhány forint eltérés lehet, ezért bocsi.
Hol vegyek bébikompot? Nem láttatok jó árban valahol?

Puszi
Remama.
rema
 
 


Kedves Remama!

Melyik oviban lesz a talalkozo?
Tudok segiteni? /A baratnom ovodavezeto./
En arra gondoltam, hogy nem kell fizetni a meghivott vendegeknek mivel mi magunk is tudunk beszelni a sajat szakteruletunkrol. Pl: Eva /vedono/

Puszi:Angela
Angela
 


Szia Angela!

A Károlyi M.u. 2 szám alatt van az ovi, a DAB székháztól kb 2 percre. Én ott ismerem az óvodavezetõt. Régebben egy házban laktunk. Amúgy nagyon közvetlen, segítõkész aranyos hölgy.
Megtennéd, hogy megkérdezed a Te ismerõsödet, hogy ilyen alkalmakra mennyiért adnának ki termet?
Az elõadókat szerintünk is (nagyjából) meg tudjuk oldani non-profit. A köv elõadók vannak ismerõsi körökben: csecsemõ szakápoló, védõnõ, babamasszázs. szoptatási tanácsadás, gyógytornász, ha jól emlékszem valaki említett nekem pszichológust és ultrahangos orvost.
Kellene szülész-nõgyógyász, neonatológus, gyermekorvos ismerõs, aki tudná vállalni.
Olvastad a topic elejét? Szívesen küldök neked egy hírlevelet, illetve hétfõn értesítelek , hogy mit beszéltem az ovival, csak kellene egy email cím, vagy egy telefonszám. A miénk:
Helga 06-30-342-6664, jegmadar@mailbox.
Remama 06-30-85-85-585, uftedpl2@westel900.net vagy remenyi@thewebhungary.com

Nagyon örülünk a jelentkezésednek Kép Kép Kép Ugye Mamócák!
Ha tudsz esetleg valamiben segíteni, azt elõre is köszönjük.
Puszi
Remama (Móni)
rema
 
 


Sziasztok!

Remama!
A sétát kedden ismételhetjük, remélhetõleg nem lesz semmi programom. Valóban várunk még csatlakozókat, ha gondoljátok!
Ja, nem csoda, hogy Gedus nem tudott ellenállni azoknak a csábos kék szemeknek! Kép

Na, késõ van, megyek aludni!

Puszi!
helga
 
 


Remama!
Azt hiszem én tudnék ajánlani szakorvosokat.Elsõsorban a Kórházból.Majd még beszélünk róla.

A baby-kompról:Mi a Kenguru-ban vettük.Ott olyan kis masszívak és szépek voltak.De lehet venni a METRO-ban is kedvezõ áron.

Én is szívesen elõadok ha kell(több témában is)-Pl én tartottam az együttszülésre felkészítõ tanfolyamot a kórházban,szoptatásról,babaápolásról stb...


Puszi:Éva(IKE)
ike
 
 


Sziasztok!

Beszéltem ma az ovival. Beadtuk a teremigényléshez a tematikát, és csütörtökön lesz vezetõségi ülés, ahol is megtárgyalják az "ügyünket". A termet biztosan megkapjuk, a bérleti díj is nagyon kedvezõ lesz (én többre számítottam) kb. 3000-4000 forint egy hónapra, ezt pontosítani csak pénteken tudom, hogy egészen pontosan mit jelent. Áprilistól mehetnénk is, de azt megkérdezem, hogy márc. 22. belefér-e, mert azt a dátumot már mindenki ismeri. Ha csak áprilistól indulhat az ovi, lenne kedvetek azért 22-én találkozni valahol?
Ma ismét bõvült a létszám, van egy ikres anyuka, aki szívesen csatlakozna. Másfél évesek a picik, nagyon édesek.

Évi! A Kenézy Kórházra gondoltál? Ott dolgoztál? Ismered dr. Rajnai Lászlót? Szerintem az egy isteni doki, imádom.

Helga! Holnapi séta mehet? Nem kellett ma oltásra mennünk, elhalasztottuk jövõ hétre.

Erika! Ti mikor szoktatok általában sétálni???

Enikõ? Mi újság Benedekkel? Hogy megy a pürézés?

Puszi mindenkinek
Remama
rema
 
 


Sziasztok!

Remama!

Szerintem jó lenne, ha 22-én találkoznánk valahol, csak jó lenne már megismerni egymást, nem?

Én benne vagyok!

Séta mehet kedden, a részleteket megesemesezzük (fúúú, de rondán néz ez ki igy leirva).

Puszi!

(Hajrá debreceniek!!) Kép
helga
 
 


Irtam emailt, de visszajott.Probalkozom ujra.
Angela
Angela
 


Kedves Moni!

Most is visszajott az email. Egyik cimed sem mukodik nekem. Adj legyszives masik eleresi cimet!
Koszi.

Angela
Angela
 


Sziasztok!
Én is azért jöttem át a társalgóra mert nem ment el Móninak ez e-mail-em.Jó lenne egy egyszerûbb cím a freemail-en.

Persze,hogy ismerem "Rajnai adjunktust"(A Kenézyben dolgoztam)

Nekem a péntek nem túl jó.Ha a privát randiról lenne szó másik nap jobb lenne nekem.

Puszi mindenkinek :Éva
ike
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi lehet a baj de ez eddig mûködött, vagy a profilomban is benne van:

UFTEDPL2@WESTEL900.NET

Ha végképp nem sikerül küldjétek a Helga címére, majd õ felolvassa nekem Kép

Puszi
Móni
rema
 
 


Angi!

Azért nem jött át, mert .hu-t írtál az elõbb említett email címhez, de az enyém .net
Onnan tudom, mert a másik, a próbalevél átjött, de a hibaüzenetekkel együtt. Kép

Puszi
Móni
rema
 
 


Sziasztok!

Interspar: Tündéri rövidujjú és ujjatlan napozók, bodyk;
lábfejes, és lábf. nélküli rugdalózók,
pamut:999.-)
Ujjatlan pamut hálózsák: 1690.-
Rossmann: Libero: 1699.-
Kecskeméti 4 hónapos bébiétel: 109.- !!!

Megvettük a kompot, tündéri benne, nagyon szereti Kép

Ja, Klub: + 4 fõ Kép

Puszi
Remama
rema
 
 


Sziasztok Mamócák!

Megjött az ovitól a hivatalos levél. Áprilistól mehetnek a foglalkozások hétfon vagy szerdán délutánonként heti egy alkalommal. A havi bérleti díj ára 3000.- forint.
Március 22-ére du. 16 órára megbeszéltünk egy ismerkedos találkát az egyetem elott. Rossz ido esetén, bemehetünk az egyetemre. El tudtok jönni?

Récit most nem viszem, mert oltást kap, így csak fotót viszek róla. Addig itthon marad apával.
Jelezzetek vissza, hogy ott tudtok-e lenni. Most megbeszéljük, hogy hogyan osszuk el a bérleti díjat, ill. mikrol legyen szó a foglalkozásokon, esetleg
felállítunk valami sorrendet.

Puszi mindenkinek
Remama
rema
 
 


Sziasztok!

Szerintetek hogyan kell archivba tenni az eddig beirtakat?
Nekem egy év, mire betölti az oldalt.

Ha valaki ért hozzá, legyen szives csinálja meg!

Köszi!
helga
 
 


Helga!

A program automatikusan archivál. (Talán 50 hozzászólásonként)

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Juca!

Köszi az infót! :-)
helga
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok hol van Debrecenben hobby-üzlet?

Remama.
rema
 
 


Remama!

Az Unió földszintjén, ahol régen az illatszeres rész volt, ott van valami kis rész. Van még a Mûvészellátó, a Rákóczi úton és a Miklós utcán. Esetleg autómodellekkel foglalkozó Hobby bolt a Széchenyi utcán és a Hunyadin. Mit szeretnél venni?

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi Juca!

Sok mindent szerettem volna már venni, mert csinálgattam Réci szobájába és a lakásba ezt-azt. Régen batikoltam, nagyon szerettem, de nincs itthon egy képem sem. Csináltam a falra Punellának jó nagy csõrikét, meg macit. Most a szobája egyik oldalát "akváriumnak" tervezem, már kész is van a halacska, kagyló, polip, rák, csak elfogyott a kétoldalas ragasztóm. Írószerben lehet kapni ilyet, de szalagban, nekem meg olyan nagyságú kellene, mint egy ív kartonpapír. Most a gobelinnel szemezgetek nagyon, csak annyi munkát adott a cég, hogy alig gyõzõm utólérni magam.

Holnap hívom az ovit a szerzõdés és a pontos dátum ügyében.
Este írok a hírekrõl. Személy szerint nagyon jól éreztem magam a talin, remélem Ti is. Igazi felüdülés volt, és érdekes volt látni titeket.

Puszi
Remama.
rema
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Új rovat készül a Babanetre, ehhez szeretnék olyan információkat gyûjteni, hogy az egyes vidéki nagyvárosokban milyen bababarát területekkel, társaságokkal, cégekkel találkoztatok. Ha van ilyen, milyen jellegû ez a szolgáltatás, esetleg cím, telefonszám is lehetne, hogy könnyebben utánuk tudjak nézni.

Az információkat az szdia@axelero.hu címre várom.

Ezer köszönet érte elõre is:

Dia
Dia
 


Tényleg, ez engem is érdekelne.
Van egyáltalán bababarát hely itt, Debrecenben?
Én nem tudok róla ( a Dotén kivül)

A találkozó nagyon jól sikerült valóban, a babák is gyönyörûek voltak!
helga
 
 


Szia Diácska Baby!

Debrecenben valóban hiánycikk a bababarát terület. Az egyik Kismamában volt egy cikk a DOTE szülészetérõl, mint bababarát klínikáról, megkeresem neked, hogy pontosan melyikben. Átküldöm sms-ben, ha megvan.
Tegnap olvastam a Tipp-ben (utolsó oldal "egyéb" rovat):
"A Kismama klubban (Db, Mester u 1) március 12-én 17 órától kismamatorna-relaxáció, Varga Mónika gyógytornásszal. 18 órától A szülõvé válás folyamata II. Zatkovics Edit klubvezetõ elõadása."
Ti tudtatok errõl???
Ennyi a cikk, telefonszámot nem tudok.

Pusssz:
Remama.
rema
 
 


Szia Remama!

Kismama klubról én is tudtam, konkrétan a Pedagógus Mûv. Házba jártam is. 1500 Ft volt 7 alkalom. Ezt "szülés elõtti kismamáknak" szervezte Dr. Jakab. Itt volt egy kis torna is, de szó szerint kicsi. De "kisgyerekkel rendelkezõ" anyukáknak van-e klub, én arról nem tudtam. Szerintetek ez ilyen?

A találkozó tényleg jó volt, remélem máskor több baba lesz! Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

No, azt hiszem, konkrétabban leírom, mire vagyunk kíváncsiak. Olyan helyeket keresünk, ahol vannak bababarát, gyerek-, családbarát szolgáltatások, úgymint: pelenkázóhelyiség, szoptatóhelyiség, gyermekmegõrzõ, gyermek WC, babamenü, stb. Vagy olyan taxistársaság, ahol annak ellenére biztosítanak gyermekülést, hogy elvileg ez nekik nincs törvényileg kötelezõvé téve.

Szóval ilyesmikre gondoltunk, nem már meglévõ bababarát helyekre, területekre, csak olyanokora, akik esetleg már elindultak ezen az úton.

A méleket még mindig szívesen fogadom.

Puszi:

Dia
Dia
 


Kedves Dia!
Én Derecenben biztosan tudom, hogy a TESCO-ban és az McDonald's-ban van pelenkázó.


Remama!
Úgy sajnálom,hogy a "randira " nem tudtam elmenni.A péntekjeim nagyon mozgalmasak.Hányan voltatok?


Üdv:IKE
ike
 
 


Szia Ike és Mindenki!

Ne búslakodj, itt a következõ az ovi áldását adta, tehát pontosítok:

<FONT COLOR="119911">A köv. tali helye és idõpontja:
2001 április 10 (szerda) 16.00,
Újkerti Óvoda
Db, Károlyi M. u. 2</FONT>

Annyi kérésük van, hogy ne utcai cipõvel menjünk be, vigyünk váltás lábbelit.
Mindenki szóljon, vagy üzenjen, ha jó az idõpont és el tud jönni, illetve értesítsetek mindenkit, akit érinthet a dolog.

Ike: Amúgy 6-an voltunk + 4 gyerkõc. Remélem erre már Te is el tudsz jönni. Az elõjegyzési naptáradba vésd be az idõpontot máris! Kép Szerinted a Rajnai doktor eljönne egyszer hozzánk? Vagy ismersz olyan dokit aki jobb lenne elõadónak?

Janka, Any!!! Nagyon eltüntetek. Hol vagytok?

Diácska! Az Intersparban van gyerkõcmegörzõ, a pontos címet és telefonszámot megkérdezem és átküldöm mélben

Puszi
Remama
rema
 
 


Sziasztok!

A kismama klubról én is tudtam, de ide csak kismamákat várnak tudomásom szerint. Akkor indult, amikor én szülés elõtt alltam, és a papiron az állt, hogy kisterheseket várnak, ezért én sem mentem.
Tehát ez nem baba-mama klub. Kép

A találkozó idõpontja jó, bár Gedus elõttevaló hétfõn kap oltást, de remélem addigra nem lesz vele gond.

Jó babázást!
helga
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök az új idõpontnak!!!Nekem a legjobb!Ott leszek!(remélem nem jön közbe semmi)

Majd beszélünk a nõgyógyász elõadóról személyesen OK Remama!!


Puszi mindenkinek:Ike
ike
 
 


Halihó!

Récinek kibújt az elsõ fogacskája Kép

Puszi
Remama
rema
 
 


Remama!

Gratulálok az elsõ fogacskához!

Hol bújt ki?Alul vagy felül?
Biztos jól néz ki, majd meglesem,ha szabad! Kép

Puszi!
helga
 
 


Helga!

Alul, és jön a másik is. Legalább egyszerre túl leszünk rajta.
Nappal elég nyûgös szegényke, sehol sem jó neki, csak ölben, és alig alszik, amitõl méginkább nyugtalan. Ha eddig nem volt elkapatva, most biztosan el lesz. Csak az a jó, ha kint vagyunk.

Puszi
Remama
rema
 
 


Sziasztok!

Récinek immár két foga van, olyan mint egy kis hangyapiszok, nagyon édes amikor mosolyog.


Kép
rema
 
 


Húúú,biztos nagyon mókásan néz ki! Kép

Gedus meg úgy látszik, kezd gyógyulni!
Megint olyan huncut, mint volt, rengeteget mosolyog, nagyon eleven!

Hétfõn megyünk szurira Kép
De azzal vigasztalom magamat (meg a picit is), hogy utána sokáig nem kap másikat.
Szerintetek milyen nem kötelezõ oltást érdemes beadni a babáknak?

Puszi!
helga
 
 


Sziasztok!

<FONT COLOR="ff0000">A köv. tali:
2002 április 24. (szerda) 16.00,
Újkerti Óvoda
Db, Károlyi M. u. 2</FONT>

Téma: hozzátáplálás, elválasztás, meddig szoptassunk, kell-e tea a bébinek, fõzzünk, vagy vegyünk bébimenüt, mi okozhat allergiát, mi-hogyan befolyásolja a bébi emésztését, kanál kontra cumisüveg...stb., és minden ehhez kapcsolódó téma és kérdés felmerülhet.

Kérlek benneteket, hogy gyûjtsétek össze azokat a kérdéseket, cikkeket, témákat, amik ide kapcsolódnak, hogy ne ott gondolkozzunk ezen, olyan kevés az az egy óra. Szerintem ha 3/4 4-re oda tudna jönni mindenki akár hamarabb is el tudjuk kezdeni.

Ezúton (mindannyiunk nevében) felkérném Balohgné Zám Éva védõnõt és "kolléganõt", hogy tartson egy kis elõadást nekünk a fenti témával kapcsolatban.
Segítségét elõre is köszönjük, ugye jányok?
Kép Kép Kép


Aki ott tud lenni, jelezzen vissza az alábbi címeken:
Helga: jegmadar@mailbox.hu
Móni: remenyi@thewebhungary.com
vagy itt a társalgóban.

Puszi
Remama.
rema
 
 


Szia Remama!

Ha semmi nem jön közbe (defekt, szélvihar, nyûgös gyerek ...), én mindenképpen megyek, s most már Benedeket is viszem magammal. Jöhet még két fõ? Mindkettõ kolleganõm, az egyik egy két éves kislány, a másik egy másfél hónapos leányzó anyukája.

Nekünk egyébként elég aktuális a téma, ugyanis májusban kezdjük az uzsonna lecserélését. Az ebéd már fixen megvan, s úgy tûnik, a tízórai is. Siettetni nem akarom, egy hónap - egy étkezés lecserélése.
Nekünk is megvan az elsõ fogunk! Azon mázlista szülõk kategóriájába tartozom, akik csak akkor veszik észre, ha már kint van. Nem kocogott a kanál, mert mûanyagot használok, de a poháron kocog. Semmi nyûgösség nem volt, éjszaka is nyugodtan aludt 10-11 órát ébredés nélkül. Egy kicsit az étvágya változott meg, a kanalasokat falta, a cumis fogyasztás visszaesett. De már az is kezd visszaállni. Nagyon jó lenne, ha a többi fogat is ilyen könnyedén megúsznánk.

Puszi

Enikõ
tothe
 
 


Sziasztok Klubtagok!
A felkérést megtisztelésnek veszem és örömmel teszek eleget a kérésnek.
Én ott leszek:


Puszi mindenkinek:Éva
ike
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: