Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sasha, akkor jó ha észrevetted!Kép Egyébként a játszóterezést nem úsztam meg, csak nem itt, hanem odébb, az orvosi rendelõ felé van egy barátságos játszótér a négyemeletes házak között. Van minden, gyerek meg alig, így a kényszeregyórát ott töltöttük. Történt ugyanis hogy én teljesen biztos voltam a dolgomban, hogy ma 8-10-ig van a dokinéni betegrendelése, így szépen odamentünk 9-re, kiderült, hogy 12-2-ig lesz betegrendelés, 10-tõl meg 12-ig tanácsadás, de oda ugye nem akartam élbõl vinni, így az asszisztens felajánlotta hogy menjünk vissza 10 elõtt és a dokinéni megnézi a rendelési ideje elõtt. Ja, ez szép terv volt, egy órát játszótereztünk, el lehet képzelni milyen maszatos volt a gyerek mire visszaértünk, aztán dokinéni késett, és kérte hogy a három gyereket hadd nézze meg a tanácsadáson. Természetes, hiszen mi jöttünk nem idõben, szóval a lényeg hogy 11-re jött át mert mondta hogy kemény dió volt, scientologista családok vannak, ahol külön rituáléja van az oltásnak, ráadásul mindhárom gyereket oltani kellett. Na addig Bánk iszonyúan kifáradt, még szerencse hogy ott a betegrészen vannak azok a játékok amikrõl a múltkor ittam, így egy csomót mérleghintázott, sátrazott, alagutazott, meg rohant míg ránk került végre a sor. A lényeg vírusos torokgyuszija van, nagyon enyhe hõemelkedése van csak, nem taknyos (hurrá!!!), úgyhogy csak túlvészeljük nagyobb gond nélkül. Utána persze hogy kidõlt hazafelé, így még az ovi-menetet is alva csináltuk végig, aztán felébredt még hazafelé és azóta nem is aludt, pedig iszonyú fáradt!

Sziszi, Kata, köszi, úgy néz ki hogy ennyi a baja! Kata Ti is lábaljatok már ki, ez a fáradtság nem a terhesség jele már?Kép Én Bánkkal iszonyú álomkóros voltam hetekig! Kata, kocsihoz gratula!KépMilyen a mostani kocsitok?

tÁgi. Köszi, haladgatunk szerencsére, az alsó szint már megvan, most jön a födém, potom fél milláért!Kép Mennyi lenne ha csináltatnánk és nem mi csinálnánk??? Én is már várom hogy végre legyen egy saját kertünk, ez az építkezés iszonyú idegõrlõ. Tényleg annyira ideges az ember minden miatt, jó lenne ha már vége lenne, legalábbis ha már ott laknánk!
Viszont a panel- lakások ára tök jól alakul, egyre drágábbak, és a kereslet óriási míg kínálat alig van, még a végén licitet tartunk a mienkre!Kép


Andy78 üdv a topicban, írj majd magatokról sokat, hadd ismerjünk meg benneteket.

Most megyek, mert hárman együtt fürdenek, ilyenkor az alattunk lakó is kapkodja a fejét (gondolom) olyan locspoccsal jár a fürdés!Kép Amúgy is allergiás már ránk a nõ, szerintem áldani fogja a napot mikor elköltözünk, már csak abban bízom hogy valami zenész jön helyettünk és visszasírja majd még a gyerekeket!!!KépKépKép

Puszi, jelentkezzetek!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Ma délután bekötötték az internetet, szóval leszek újra.

Remélem mindenki jól van, majd egy kicsit visszaolvasok, nem igérem, hogy mindent.

Norcsi! Hogy áll a házikó? Jól vannak a gyerekek? Bánkóca meggyógyult?

ld!Remélem ti is jól vagytokKép

Kata! Rosszul esett a hütlenezés meg ilyenek.

Cory! Utólag is köszi a helyreigazítást.

üdv mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!!

Norcsi! Na, ez a dög vírusos torokgyusziKép nekünk is az volt (a múltkor) három nap alatt rendbejöttKép

Nem tudom, minek a jele a fáradság, de ma még egy gyanús dolog volt. Peti ül az ölemben, rábök a hasamra, és közli: TESÓ.
Ezt így nem is használtuk, sõt nem is emlékszem, hogy valaha is mutattuk volna Neki, hogy Õ a pocimban volt, meg hasonlók...Azóta is ha kérdezem, hol a Tesó, felhúzza a pólómat, és a hasamra bök. Érdekes...

sajnos az a kocsit elvitték az orrunk elõl, tovább keresgélünk. Most egy suzukink van, szép kék. Háromajtós. Nagyon rendi a Csabi nagynénje, felajánlotta, hogy használhatjuk a kocsiját, amíg eladjuk a mostanit, és megvesszük az ujjat..Így nem kell fillérekért eladni (mert nagyon szép, megkímélt kocsi), és ráérünk a legjobbat kiválasztani.

Tikk!! Nem akartalak megbántani, de ha Te nem, valaki írt a te neveddel valahol...megnézem majd hogy hol... Csak azt hittem elfelejtettél minket. Ne haragudj már !! Amúgy is minden bajom volt, amikor írtam, de már kezd jobb lenni...sajnos rossz tulajdonságom, hogy hajlamos vagyok morogni, kötözködni olyanokkal, akik nem hibásak, amikor ilyenek van. Léci léci ne haragudj!!!! Írjál Hannáról, mi újság, miket csinál!!!

Megyek, mert a srácok most fürdenek...

Pusza: Kata
LadányiKata (ladán
 

 
 

Szijjjjjja Nelly!KépKépKép

De jó hogy vagy újra! És én látom hogy nem is írtál máshova, hanem csak egyenesen ide!Kép De aranyos vagy!Kép Örülök Nektek! Tényleg írj Hannáról, mi újság van veletek? Bölcsibe már szoktatod, vagy csak nyár végén? Ugye még áll hogy õsszel visszamész tanítani? Hiányoznak a sétáink!Kép Megszoktátok már az új helyet teljesen?
Nálunk a szuterén kész van, mármint a födém hiányzik még, de a héten az is meglesz. Aztán indul a következõ szint, és így tovább, és ha tetõ alatt lesz, na akkor jöhetnek a kényesebb belsõ munkálatok lent, miután valahogy kitaláltuk hogy rakjuk be úgy az ajtókat-ablakokat lentre hogy lehetõleg másnapra nem lopják ki!Kép Sajnos ilyen szemét társaság van nemcsak arrafelé akik az építkezéseket tûzik ki fõ célul és lopnak mindenfélét, pl. ablakokat és ajtókat a házból!Képhogy a kezük törne le!!!
Nálunk sosem egészséges mindenki, most Bánknak van vírusos torokgyuszija, de nem látszik egyébként rajta, nagyon vigyorgós, jókedvû!Kép

Kata, érdekes a Peti, lehet hogy õ már tudja amit Ti még nem?Kép Ne izgulj, majdcsak lesz kocsi is, ha nem , akkor a 9 hónap alatt amíg a tesó meg nem születik!Kép

Puszi, és jó éjt, most már igyekszem ágyba kerülni, elég fáradt vagyok!

Norcsi

u.i.: Nelly, aztán jelentkezni ám most már sûrûbben!!!
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi

Kép

Gondolom tudod, hogy oltas utan is argus szemekkel kell majd figyelned, mivelt csak az egyik kullancs altal terjesztett betegsegre hatasos az oltas. A lyme kor ellen sajnos nem jo es az evekig benned maradhat. Ha egyszer voltal lyme koros utana vert se adhatsz tobbet, a jelenlegi veradasi szabalyok szerint.
Napocska
Napocska
 


Norcsi

Banknak jobbulast.

Napocska
NApocsla
 


Napocska, köszi!Kép Ugye hogy kitaláltalak!KépKépKép
Örülök hogy itt vagy és olvasol minket. Kitaláltam ám melyik a kis makrancosod, tudod, már kitárgyaltuk hogy egykutya Julcsival!Kép

Igen, tudom hogy a lyme kór ellen nem véd sajna. Épp tegnap beszélgettem a dokinõvel hogy van a lyme kór ellen is homeopáiás bogyó, de õ ezen a téren nagyon ragaszkodik a hagyományos gyógymódhoz, mert elmondta hogy a lyme kór iszonyú sunyi kór és rengeteg bajt csinálhat és ezellen csak egy óriási adag ab.-kúra a megoldás, egy Bánk méretû babának 3X5!!!!! db. maripen a kúra alapja! Nem semmi mennyiség!Kép Szóval jobb azért vigyázni, meg félni!

Köszi, remélem hamar átvészeljük! Még hõemelkedései vannak, de nem vészes, és remélem a lányok sem betegszenek le, Julcsi gyanús a rá-rájövõ köhögéssel!

Mindenkinek szép napot kívánok!Kép

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdéseket, nagyon jól vagyunk. Szeretjük az új lakást és a környéket. Hanna nagyon sokat beszél, nem sorolom fel mindet, csak izelítõt a szótárából. anya, apa, mama, papa, nénimama (dédimama), papucs, gyertya, homosz (homkozó), túzda, hintapalinta-szóval játszótérpártiKép, tentebabatente, csigabiga, kakas, toll, papír,tea, tejcsi, fürdesz, bili és még sokan mások. Elég tisztán ejti a szavak többségét. Még mindig vékonyka de õ ilyen alkat. 87centi és 10,7kg. Most még alszik, mert éjjel a 14.fogával küzdött szegénykém. kb itt tartunk most.
Norcsi! Igen megyek tanítani, felvettek egy suliba, Hanna pedig õsztõl bölcsibe. Július közepén viszem 1-2 napra szoktatni, meg majd aug. utolsó hetében, remélem nem lesz gond vele.
Kata! Nekem ne morogjál!!Kép

A többieket is igyekszem megismerni. Írjatok már valamit Ildirõl meg Sasharól. Hogy vannak az apróságok?

Mindnekinek puszi, megyek reggelit csinálni, mire felébred Hanna.

Tikk
tikk
 
 


Hali!

Mi megvagyunk!
Megy a tervezés, meg a kalkulálás a Gyömrõ közeli telekkel kapcsolatban. Van ott ingatlanom és lehet ideiglenesen oda költöünk, csak egy apró bökkenõ van. Nincs rajta ház és közmû....
Gabinak ma reggel 38,9-et mértem a popójában levonás nélkül, dére megyünk a dokihozKép Szegényke egész nap nyafog, nyüszizik. Nekem meg valami nincs rendben a gyomrommal, mert egész nap puffad, feszít és fáj.

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!

Ó, szegények! Írd majd meg, mi van. De van egy tippem. Vírusos torokgyuszi.
A te gyomrod meg nem lehet, hogy a hasad??? Kép lehet, hogy nem baj az, ha feszít meg ilyenek.....Kép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Drága KataKép

Szerencsére nem vírusos torokgyuszi, mert a torka szép és nem piros. De valami vírus, az addig biztos, minenesetre a dokink automatice irta az ab.-ot... De még nem kell kiváltani, majd 2 nap múlva, ha addig nem javul. Remélem nem kell kiváltani.
Drága, drága KataKép Voltam ám már várandós és meg tudom külömböztetni a puffadást a babás feszítéstõl ám...KépKépKép Ez tuti nem baba! Akkora gyomrom volt reggel mint egy terhesnek aki a tüdeje alatt hordja a hasát. Jól kidudorodott, és olyan kõ kemény volt, hogy egy milit sem birtam benyomni. De szerencsére pár nagyvécézés után minden rendbe jött.Kép
És a te mensid késik már? Vagy még mindig a késésért drukkoljunk?Kép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Na van itt élet hál Istennek! Orsi nem jelentkezett, vajon babáznak már???

Tikk. Szóval nagyon aranyos lehet Hanna, jó sokat beszél már. Az én fiam nem viszi túlzásba, de megérteti magát. Írj már egy emil-címet ahol elérhetõ vagy, akkor küldök képeket is! Tegnap mázsáltuk az "apróságokat", és Bánk a mi mérlegünk szerint 13 kiló!!! Jó nagy "baba", mindenki nagyobbnak saccolja a koránál. Nagyon ügyes, mozgékony, úgy mászik már fel a csúszdára mint a csík. Na és rohan, motorozik, nagyon aranyos!Kép
A bölcsivel biztos nem lesz gond, mármint a beszoktatás-részével, a betegségekkel kapcsolatban sajna nem biztos hogy megússzátok, tudod, Anna... Tesó projekt mikorra van beütemezve?
Ildivel tegnap véletlenül összefutottunk,de nem dumáltunk annyit mint szerettünk volna mert mindketten rohantunk. Jól vannak, Bálint is fogzik, ebbõl kifolyólag nyûglõdik, Ildiék rengeteget utazgatnak (akárcsak TI), így nem is nagyon szokott gépközelben lenni!

Sasha. Megértem hogy bele akartok vágni! Csak tényleg minél elõbb kellene, mert most még "csak" 6% a hitel (belevéve az elbírálási díjat, kezelési ktg.-et stb.) kamata, de késõbb mi lesz, ki tudja. Nem beszélve a szocpolról, aminél Ti még vállalni is tudtok, ugye a második gyereket, harmadik gyerektõl már nincs vállalás kölcsön szempontjából. Írtam a másik topicba Gabival kapcsolatban, gyorsan gyógyuljon meg, és ne legyen szükség az ab.-ra, én ab.-ellenes vagyok mint tudjuk! Te is legyél rendben, irgumburgum!

Puszi, most mennem kell: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!
Ott csak pár évig szeretnénk lakni... kicsi 46 nm-es plusz tetõtér lesz. Ennyi. Addig maradunk ott amig a Csabi vissza nem pörgeti az árát, és még szerez hozzá. Tudod nem minden nap adódik meg az embernek, hogy akár 8 millát forgasson be. Persze nem tõzsde meg ilyenek ahol el lehet veszteni a lóvét, szóval az tényleg ideiglenes, lesz és utána jövünk vissza kispestre mert mi nagyon imádunk itt lakni.
Ahhoz a szocpolt, a hitelt nem igen akarjuk elpazarolni.

Most este nagyon megijedtem! Megnyomtam csak úgy próba képp a gyerek fülét. A balra nem reagált, a jobbnál eltörött a mécses....Kép Nagyon fáradt volt már amúgy is (már alszik is) és ilyenkor ha rossz magasságban fogom meg már attól is elpityeredik, de akkor is félek, hogy nehogy a füle legyen. Holnap reggel elsõ dolgom a dokit felhívni, lehet hogy sejtett valamit és azért adta az ab-ot, de nem is tudomKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Üdv Mindenkinek!

Itt BéOrsi (ex)kispapája..

Elõször a lényegre térnék: Május 20.-án este fél kilenckor megszületett Julcsi baba, 4330 grammal és 58 centivel. (Igazi óriás!)A szülés sajnos nem természetesen indult meg, hanem megindították mert már tíz nappal túl volt már hordva. Végül is reggel kilenckor repesztettek burkot, és majd 12 óra után bújt ki a babi. A részleteket majd elmeséli Orsi ha kijön majd a korházból, de mindenesetre nem volt könnyû.. Kispapi végig bennt volt és próbálta segíteni az anyukát. A doktor néni is majdnem végig ott volt és nagyon sokat segített. Most a büszke anyuka bennt van a kórházban, de remélhetõleg már hétvégén hazaengedik. A körülményekhez mérten már egész jól van. A babi is nagyon ügyes (10/10 Apgar..) és gyönyörû (képeket majd lehet hogy tudunk feltenni). Már szopizik is valamit. Még majd hírt adunk a fejleményekrõl!!

Üdv mindenkinek!
Julcsi, BéOrsi és a friss Apuka
béorsi
 
 


Jajjj de jóó jajjj de jóóó én vagyok az elsõõõõõõõõõ!!!!!!!!


Sziasztok BéOrsiék !!


Julcsi - Apa, nagyon nagyon rendes vagy, hogy ilyen részletesen értesítettél minket!!!
Nagyon nagyon gratulálok, a gyönyörû nagy lányhoz!!!!

Sok sok örömet és boldogságot kívánok Nektek, hamar átaludt éjszakákat, sok tejcsit, semmi betegséget!!!!

Puszi: Kata + Peti
LadányiKata (ladán
 


BéOrsi apuka!!!

Én is hadd gratuláljak, nagyon sok boldogságot kívánok a kis druszánkhoz (nekünk is Julcsi a középsõ lányunk, ma van a névnapja isKépKépKépKép)! Sok tejcsit kívánunk, és elképedtünk a hatalmas méretektõl! Nagyon aranyos lehet a kislány, majd kérünk képeket!

Sasha. Na mi a helyzet azóta? Fülecske, láz? Nagyon hallgatsz, ugye nincs nagyobb gond?
Bánk is betaknyosodott, akárcsak amit Kata írt Petirõl!Kép
Építkezésrõl még egy-két szót, azért mondtam a hitel meg szocpolt felvételt, mert nagyon sokan duruzsolják hogy el akarják törölni. Úgyhogy inkább jobb kihasználni elõbb, és késõbb (ha nem törlik el) a fennmaradó részt felvenni majd a többi gyerekre az újabb építkezéskor. De ezt tényleg Ti tudjátok...

Puszi, most megint mennem kell!

Többiek merre vagytok? Tikk??? (Láttam hogy a másik topicba írtál, tessék írni légyszi!!!)

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Béorsi! Exkispapa!
Óriási gratuláció Julcsihoz akinek a méretein elképedtemKép Tényleg kis óriási baba, de szerintem akkor is olyan kis picike és törékeny lehetKépKépKép Õszinte elismerésem orsinak, hogy ki tudta nyomni, én a 3540 grammos fiammal is megszenvedtemKép Sok boldogságot kívánok Nektek, az újdonsült Családnak!Kép

Norcsi!
Help! Tanácsra lenne szükségem, de elõtte a mai napom:
Szóval reggel felhívtam a doktornõt, aki mondta szaladjak el a gyerekkel a fülészetre. A Hunyadi mozival szemben a Gyerek SZTK-ba. Egy nagyon aranyos idõs bácsi volt ott aki jól meghuzigálta a Gabi fülétKép és megállapította, hogy semmilyen kóros elváltozás és nem odavaló dolog nincs benne, csak egy icipici fülzsír ami szinte még említésre sem méltóKépKép A torka továbbra sem piros, láza nincs csak hõemelkedése. Meg ezerrel nyûgös és átlátszó folyik az orrából. 2x szívtam csak. A fülésznek említettem az ab.-ot és õ is azt mondta, hogy váltsam ki aztán tegyem a szekrénybe, ha késõbbiekben ténylegesen szükség lesz rá akkor majd fel lehet használni, de most felesleges. Mondam, hogy a drnõ nem írt rá dátumot, azt monda, így még jobb, ki sem kell váltani akkor.
Nem szivesen adnék a fiamnak ab-ot, és szeretném megkérdezni, hogy nem homeos készítményekkel hogyan ápoljam? Kapott köptetõt, mert maradt itthon egy valaggal még a hurut miatt, mást nem. Ja Panadolt most estére a hõemelkedésre, meg hátha a foga...
Homeos készítményekrõl... tudom-tudom, százszor írtad már, de ez a fajta gyógyítás számomra annyira új még mindig. Szóval a náthára, orrfolyásra van-e homeos készítmény? Kispesten melyik patikában értenek valamelyest a homeos bogyeszokhoz és Te melyiket ajánlanád? Milyen árban vannak ezek? Nagyon kösziKépKépKép

puzsi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk egészséges rendelésen, azt mondták, rendben a kölyök....de ez az orrfolyás....igazán Petinek már elmúlt )kopp kopp) de kedden még volt. Nagyon makacs egy betegség ez, én már másztam ki belõle, már nem is köhögtem, csak az orrom folyt, ma meg szárazon (kapar valami) köhögök. Már arra gondolok, nem-e valami allergia, mert nem fáj a torkom, meg semmi....
Nem lehet hogy valami Gabót is zavarja???

Norcsi, ez az orrfolyás gyógyszer nélkül is elmúlik szerintem, de nem gyorsan, 1,5 hét volt nekünk is. Picit néha csillogott az orra, ha szívtam, átlászó jött.....

Tényleg, itt a cirkusz! Nem tudjátok, mrnnyi a jegy, és mekkorát érdemes vinni? (Mármint gyereket)


Megyek, mert még csak most fürdik a fiú.

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Na csak ittragadtam, pedig csak olvasni ugrottam be!

Sasha az tök jó hogy a fülével nincs gubanc!Kép Az orrfolyásra kifejezetten nincs (illetve ilyenkor az orrspray kell és az orrszizás, Euphorbium nagyon jó, ára: 1100.- Ft körül van, de hosszú idõre elég, de jó a sima Sterimar orrspray is, az sem olcsó sajna, nekünk ezek váltak be). Ha már sárgás, zöldes, sûrû, na arra van, de akkor már egyéb jelei is vannak a betegségnek. A fogzástól nyugodtan lehet!!! Szerintem ha egyéb jele nincs, akkor valószínûleg attól van, erre viszont vannak homeos bogyók, a Chamomilla C30 akkor ha ingerlékeny, ideges, stb., a Pulsatilla C30 meg ha bújós, sírós, gyámoltalan.
Homeos cuccokhoz a legjobban a Plus melletti gyógyszertárban ért a megnemmondomhogyhívják nõ, magas, õszes, göndörös a haja, a többi nem igazán perfect finoman szólva. Õk be is szerzik amit kérsz ha nincs raktáron. Az Sztk melletti patikában is sok homeos cucc van (õk is beszerzik), meg az Europarkban is állítólag, de amit én ott akartam venni az még sosem volt!Kép A Boiron-os gyártmányú és a kis kiszerelésû Remediás egy árban van nagyjából, 390 körül van az áruk. A Remediás jobban megéri mert több van benne, pláne a nagy kiszerelésû, de az persze drágább is, de Nektek ez amúgysem volna praktikus ha általában nem homeopátiával gyógyultok.

Kata, persze hogy elmúlik, fõleg mert szedünk homeos bogyót is, ami amblok a torokgyuszira, orrfolyásra, hasmenésre szól, a hasmenés már oké, hõemelkedés még van, az orra sem vészes. Csak túlleszünk már rajta.

Voltunk tegnap a cirkuszban, mondjuk nem engem kell kérdezni, mert én utálom alapból is, na de így, szakadó esõben, mikor beázik a sátor, töri a pad a fenekedet, meg szétesik ha hozzáérsz, szóval nem egy nagy színvonalú volt. Az árak... Na arról beszélhetünk! A gyerekjegy 1.000.- Ft (mi a lányoknak kaptunk ingyenjegyet az oviban, bi-bi-bi), a felnõtt 1.200.- (lehidaltam tõle) vagy 1.500.- ha a porond szélén óhajtasz csücsülni. Vécé nincs, így én háromszor jártam meg a zuhogó esõt a két lánnyal összességében, és ott pisiltek az esõben a sátor mellett Kép ennyi pénzért!!! Ja, van szünet, akkor lehet pónilovagolni, két kör a marhanagy porondon 300.- /fõ, ez nálunk két fõ volt ugye, és a tombolára már nem voltam hajlandó befizetni õket, és a büfé bevételét sem gyarapítottuk, mert vittünk enni-innivalót!Kép Szerintem Peti még kicsi hozzá, volt egy kislány akit ismerünk, a Bánknál pár hónappal idõsebb, rohadtul unta, ide-oda rohangászott. De gondoljátok meg, rajtatok múlik. Én örülök hogy élve megúsztam, iszonyú hosszú volt, két óra!!!

Na megyek, puszi, és jelentkezni továbbra is!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az új családhoz Orsiéknak és sok boldogságot Nektek!

Norcsi! Megvagyok azért mert ide ritkábban írok.Kép

Hanna is taknyos, csúnyán köhög, ma már csúnyább a cucc is ammit kiszívunk, de nincs láza, majd csak meggyógyul.

Kata! Én is várnék még a helyedben a cirkusszal, lehet nem sokáig kötné még le Petit. Nom eg ráérünk hasonló szép élményeket átélni, mint NorcsiékKépKép

Na megyek, mert ébredés van, pedig azt hittem, vasalás után jut még idõm pihenni, de nem.

Sziasztok

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!!!

Norcsi, Tikk, igazatok van cirkusz-ügyilegKép Na meg hamar kedvem szegte az ár isKép

TAknyosoknak jobulástKép Bár magunknak is borítékolok valami jó kis újabb torokgyuszit, mert volt egy nagyobb kislány a játszótéren, úgy köhögött, mint a fene. Ráadásul, találkoztunk vele a közértben tagnap, pont aPETI MELETT ÁLLDOGÁLT, AMIKOR NEKIÁLLT RONDÁN KÖHÖGNI. (Bocs a nagybetûért, de már lusti vagyok újraíyrni) Na, erre ma megint találkozunk, na mondom téged már ismerlek....el is hoztam a közelébõl aPetit, de szerintem már tökmindegyKép
Csak azt nem tudom, minek hoznak le beteg gyereket....
Amikor a petit hétfõn (múlt hét) megnéze a doki, még köhögött, de azt mondta, nyugodtan vigyem le. Én nem vittem a nagy játszóra, csaK ITT motoroztunk, mégis találkoztunk két ismerõs anyuka + pocokkal. Mondtam is nekik, mi van, de Õk azt mondták, nem baj. Mondjuk, mindig a Peti szája elé tettem a kezem, ha köhögött....

Szorítani tessék, még 4 nap, és tesztelek!!! Hétfõn kéne nem megjönnie.....

Szerintetek mennyire megbízhatóak az ovulációs tesztek???? Mert most elõször (akkorKép ) nagyon páfrányos volt, mutattam is apának, hogy fektessük le a gyereket. Tehát az Õ beleegyezésével készült a kölök (remélem készült) szóval, most kiderül , mennyire megbízhatóak ezek atesztekKép

Sasha: a te kinai táblázatod szerint lány leszKépKépKép

Norcsi: nézd már meg ezt a táblázatot, neked bejön?? 3 gyerek azért már elég jó statisztika...
A kor az anyuka kora a fogantatáskor...

Pusza: Kata

Petit pont nem lehet megnézni benne, mert a szülinapom február 10. Az utolsó mensi január 17. a tesztelés február 14. tehát lehettem 24 és 25 éves is. (ok, a 24 valószínûbb) Na de a fogantatás megint pont vagy január, vagy február ugye......
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Tikk, gondolom hogy megvagy, de azért írsz majd, ugye?
HannaKép, gyógyuljon meg õ is gyorsan!

Kata. Közben rájöttem hogy elfelejtettem írni, hogy még Julcsi is unta a felétõl a cirkuszt, úgyhogy ennek tükrében mégjobban ráérsz Petivel, õ sem a nyugalmáról híres, nem igaz?
Ne legyél ilyen pesszimista, azért mert egyszer ráköhögtek nem lesz beteg, ha Te nem úgy állsz hozzá! Tudod, már volt szó a lelki köldökzsinórról, amivel 7 éves koráig a gyerek az anyához van kötve, vagyis a Te gondolataid nagy befolyással vannak a gyerekre, ez vonatkozik a betegség-várásra is, úgyhogy csak optimistán!KépMegnéztem, nálunk mindhárom esetben bejött, de ez azért még mindig lehet véletlen, mert hallottam olyat itt a Babaneten akinek pl. nem jött be. De drukkolok hogy egyáltalán most összejöjjön, illetve hogy lány legyen az illetõ pocaklakó!

Bánk még mindig hõemelkedéses, bár szerencsére egyelõre nem túl magas neki, így remélem hogy a hétvégén nem lesz semmi gubanc!

Puszi, megyek, többiek meg ugye írtok majd?

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!!

Hát, tuti ráérünk a cirkusszalKép
Remélem, Bánk már kimászik ebbõl a nyavajából. Gyógypuszi NekiKép
Igen kezdem megértetni magammal, hogy nem szabad állandóan paráznom. Mostanában kezdek kicsit felengedni, ami pETIn is látszik. Abszolút nem nyafi. (bár ha a szomszéd Olivérrel sokat van - Oli elég nyafka - viszont jól evõ, jól alvó gyerek - Peti elkapja, és õ is hisztis lesz. De örülök, hogy miattam nem nyaf már (a hányások is elmúltak, szerintem ez is ennek köszönhwetõ, meg annak, hogy nem erõltetenm az evést, igaz, van, hogy csak 2x eszik egy nap + 2x kakaózik....de mégis nõ a súlya (13 kg és 89 cm) szóval, nem panaszkodomKép
megvettük a kocsit!!!! Tök klasz. Többet nem írok, ki tudja, kik olvassák a babanetetKép

Képzeljétek, ma írt a barátosném (neten ismertem meg, egy napon születtek a kölkeink, 10 nap különbség volt egyébként a két kiírás között) ami vicces, várandós, és még a peteérésünk is ugyanakkor volt - elvileg - mert ugye az övé biztosan, nálam meg kiderül kedden sikeres volt - e, ha igen, az azért kísérteties lenne, nem?????

Puszi: Gondoljatok rám kedd reggel !!!!!

remélem, addig nem jelentkezem "megjött" hírrel, egyébként igyekszem jönni, bár sûrû lesz a hétvége.
Ti mit csináltok gyermeknapon?

Kata Pusz még egyszer
LadányiKata (ladán
 


Norcsi! Kata!
A kínai tábla nem tutibiztos, kb 98-99% az esélye, hogy bejöt, de a fennmaradó 1-2% még mindig elég nagy ha csak abba gondoltok bele, hogy pl. a magyar lakosság 1 százaléka is 100.000 fõ.

Na ezt már délután 1-kor elkezdtem megírni, de még csak most tudtam befejezni... már nem tudom mit akartam írni, úgyhogy most megyek isKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Hát, a türelmetlen mindenemet, ma csináltam egy olcsó kis tesztcsíkos tesztet....Kép
Persze negatív lett. Vagyis hát úgy ránézésre....
Mert ha alaposan, (nagyítóval, lámpa alatt, fél óráig) akkor van ott mellette egy nagyon-nagyon halványka másik csík....
De szerintem, ha zöld elefántot kéne látnom, azt látnék ottKépKép

Hát majd a jövõ hónapbanKép

Puszi: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata, azért ez még nem biztos hogy azt jelenti! Csak pozitívan, tudod!Kép
Kocsihoz nagy gratula!Kép
Nálunk is volt egy ilyen furcsa egybeesés, márpedig mikor Annát szültem, akkor az a nõ aki az adatokat veszi fel szülés után mondta hogy az õ hugáéknak ugyanaznap volt az esküvõjük mint a mienk, ugyanaznap született a kislányuk is, és ugyanott dolgozott (helységet tekintve) ahol én is!Kép Ez is tök jó volt!Kép Ha nálatok is egybeesne minden, hát az már tényleg csodaszámba menne! Úgyhogy márcsak emiatt is pozitívan!
Nem fogod elhinni, de mi gyereknapon is építkezünk, márcsak miattuk is, illetve nem "is", hanem miattuk! Szóval a mi programunk megvan, tessék szánni mert anyóssal egybezárva egy napig az mindig kiborító!

puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Gondolok rátok !! Nagy kitartás anyóshozKép

Na de majd meglátod, mennyire klassz lesz az új házKépKép

Puszi: Kata

ui: Tikk: akkor a ligetbenKép
LadányiKata (ladán
 


Norcsi!

Drukk-drukk anyós kibirásához, elviseléséhez, és az ép ésszel való visszatéréshezKép

Kata!
Mikor kéne nem megjönnie annak a fránya mensinek? Lehet hogy túl korai volt nem?

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Kata!

[url=http://egyszervolt.hu/ret/fomenu/index.html" TARGET="_top]http://egyszervolt.hu/ret/fomenu/index.html[/url]
ennek hangja is van, érdemes a hangszórót bekapcsolniKép

[url=http://www.babapont.hu/egesz/hhour/gyerekdalok.html" TARGET="_top]http://www.babapont.hu/egesz/hhour/gyerekdalok.html[/url]
a dallamok sok dalnál meghallgathatóak

[url=http://jucianyo.galltakri.org/" TARGET="_top]http://jucianyo.galltakri.org/[/url]

[url=http://www.csucsposta.hu/setti/KEDVENC/dalallat.htm" TARGET="_top]http://www.csucsposta.hu/setti/KEDVENC/dalallat.htm[/url]
ez a kedvenc oldalam

ennyi azt hiszemKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Kata, Sasha, köszi a rámgondolást, elkélt. MÁr az elsõ 10 percben kiborított, azt hittem sosem fogom kibírni amíg végre hazajöhetünk. Aztán késõbb váltott, akkor egész elviselhetõvé vált, de azért jópár szemétkedéssel ezt az idõszakot is tarkította!Kép Aztán szerencsére eljöttünk és még kiugrottunk megnézni a "házikót", már tök jól alakul, most már látszik hogy milyen lesz!Kép Bánk is már egész jól gyógyulgat, csak most félek nehogy Julcsi legyen beteg, ugyanolyan a torka mint korábban Bánké volt, de egyelõre más tünete nincs!

Mindenki egészséges már (remélem)? Gabi, Peti?

Megyek, mert keltem a gyerekeket, indul a szokásos készülõdés!

Puszi és szép napot, hetet mindenkinek!

Norcsi

u.i.: Kinek hogy telt a gyereknap?

(Ezt még reggel írtam, de akkor nem ment el. Vajon most el fog? Kata na mi van??????)
norcsi
Lenti
 
 


Elment!KépKépKép

Szóval Kata mi a helyzet????? Tessék írni már!!!

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sasha!
Viburcol, ha elfelejtetted, vagy vettél már azóta?

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


NorcsiKép
Te gondolatolvasóKép Persze hogy elfelejtettem a nevét.. mindig a vignatiol ugrott beKép Nem vettem, a pénzesszák még dolgozik, de ezt muszály lesz megvenni még ma! Nagyon ránk férne egy jó alvás, mert kezdünk mindketten megnyekkenniKép Fõleg rám, mert ugye a kiságyába becsempészem este és akkor felsír, kiveszem, cici, utána cumi és még mellettem is óránként ébred és nem kell neki cici, hanem dobálja magát, jobbra-balra, csak úgy dörög az ágy ahogy puffan a lába. Olyan erõvel vergõdik. Én meg nem birok mellette aludni, mert nem férek el. Csabi elég nagydarab, én sem vagyok kicsi... és a gyereket is féltem, az éjjel is állandóan arra ébredtem hogy lehúztam róla a takarót (nyitaott ajtónál aludtunk), szóval állandóan takargattam, vagy õ nyüglõdött...

na örülök, hogy túléltétek a tegnapi napot.!Kép
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha!KépKépKép

Hát remélem ez tényleg segíteni fog!Kép Majd írd meg hogy bevált-e? Nálunk még most is (mint mindig) úgy van hogy egyszerûen nem viseli el magán a takarót, és a hálózsákot sem. Így lábnélküli egyberészes pizsiben alszik, betakarás nélkül, ha betakarom, üvölt, és lerugdossa, rosszabb esetben fel is ébred! Köszi a drukkolást, ilyenkor mindig rámfér!Kép

Puszi, és kitartást, hátha ma már aludni is fogtok!

(Mi megint megyünk ki a dögmelegbe a lányokért...)

Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


SziasztokKép

Hát negatív.....Kép

de azt nem értem, hogy lehet, hogy a pénteki meg nagyon-nagyon halványan pozitív volt. (nem beképzelem, Andi is látta) mondjuk, két külön teszt. Érdekes, az ócsóbbik volt pozitív-gyanús....

Na, de nem jött meg, tök álmos vagyok....hátha. na, megyünk olcsó tesztet venni...

Pusza: Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata, sebaj, akkor legközelebb! Szerintem várj még pár napot, és akkor tesztelj, mert most csak magadat idegesíted vele hogy az egyik ezt mutatja a másik meg amazt! Várj, és akkor lesz majd a biztos ha mondjuk 1 hét múlva mutat már pozitívat.

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


ÜhümKép
LadányiKata (ladán
 


Kata!
Ne légy csalódottKép Hiszen ez volt az elsõ páfrányos hónapKép Ha a következõ hónapokban jön össze akkor kiskosod leszKép Az sem rosszKép Áprilisi baba, akkor már kezd jó idõ lenni... hmm milyen szupiKép INkább a köv hónapra szavaznékKépÖ

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Köszi lányok aranyosak vagytokKép


Puszi: Kata

ui: Bár nem jött meg.....
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Orsinak és a babának, apukának gratulálok!!!

Kata! Vasárnap meg sem mertem kérdezni, hogy van e teszt eredményed, hogy nehogy lelõjjem a meglepetést az apuka elõtt. Ma vettél már tesztet? Az álmosság jó jel ! (Csak az a böki, hogy mostanában én is álomkóros vagyok)

A múlt héten Bence is egy kicsit szürtyögött, hiába szívtam az orrát nem igazán jött semmi. A torkára nem panaszkodott. A doki orcseppet írt fel. Másnap jött az a pár esõs nap és elmúlt a szürtyögése. Most, hogy megint jó idõ van, megint szürtyög. Talán allergiás valamire, amit az esõ ha elnyom akkor nincs gond? Érdemes tesztet csináltatni?
Nekem és a Gergõnek is rekett egy kicsit a hangunk,de nem fáj a torkunk és nem is piros. Ez is allergia?

Sasha! Nekem is nyûglõdtek a fiúk a melegtõl. Áthoztam anyuék asztali ventillátorát és a szobájuk elé raktam a földre és így egy kicsit megforgattja a lavegõt. Most legalább alszanak. Nem kapnak huzatot se, mert nem rájuk irányítom. Talán nálatok is beválna.
Engem Tomi minden évben ráakar venni a légkondira, de nem engedem.

Puszi
TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Szerintem meg fog jönniKép

ÜÜÜÜÜmmmmmmmmmmmmKép

Kata

csak azt nem tudom, ha pont peteéréskor voltunk együtt, hogy nem sikerült????, Akkor mit csináljak a jövõ hónapban??????
LadányiKata (ladán
 


Kata!
Nem minden peteérés+akció jelent babát sajnos! Most nem úgy jött ki a lépés, vagy egyszerüen az ov teszt nem volt megbízható, de hha jól értesültem akkor erre többen figyelmeztettek egy bizonyos topikbanKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Helló!

Este a gyereket sikerült olyan 8 után elaltatni, de többször be kellett hozzá menni, mert -ugyan jól aludt- mindig hasra fordult és nyégykézlábra állt. Én bealudtam olyan fél 11 felé, de elõtte a páromnak szóltam, hogy majd hozza át a gyereket a mi szobánkba. Ezt meg is tette éjfélkor, persze nyöszögött, úgyhogy cicire raktam. Párom 2-kor felkeltett, nem tudott aludni, így gondolta, hátha egy kis gyöngédség segít a problémán... Sose fogom megtudni. Fél 3 után 4 perccel egy nagy durranás hallunk és hangos sziszegést (vagy mit). Rohanok a hanghoz, a konyhába. Niytom ki a szekrényajtót a mosogató alatt. Megvan a "sziszegés" forrása. Csak úgy ömlött kifelé a melegvíz, csõtörés. Ez talán 15 ms volt, de ez idõ alatt a víz már az elõszobában járt. Mire Csabi kiért már az egész elõszobában bokáig ért a víz. Elzárta a vizet, de még így is 2 elyrõl is ömlött tovább. Mire észbe kaptunk kezdett mindhárom szobában ázni a padlószõnyeg. Gyorsan törölközõk elõ, de hiába, mert mintha ott sem lettek volna. Telefon anyóséknak, jöjjenek segíteni. A gyerek persze már a sziszegésre-durranásra felriadt, de nem tudtunk vele foglalkozni, így felült és nézett hogy most mi van. Csabi a nagy rohanásban elcsúszott és beverte a bokáját az elõszobában álló asztal sarkába, egybõl bedagadt, 5 perc nem telt bele alig bírt ráálni... Mindegy, mert a házmesterhez le kellett mennie, aki jött is a nejével, megnézték mi van és segítség helyett elvonultak aludni azzal a felkiáltással, hogy majd holnap felveszik a kárjelentést és megjavítják és addig is... mit is csináljunk addig is??? Én lavórba mertem a vizet a lapáttal, Csabi pedig azon ügyködött, hogy a víz ömlését megakadályozza. Megjött a sógornõm a 4. emeletrõl (Dennises), lapáttal, lavórra. Ekkor történt az, hogy belebotlottam a pórszívó gégecsövébe és villámcsapásként ért a felismerés, hogy nekünk biza nem sima porszívónk van, hanem takarító gépünk ami képes a vizet is felszívni!!! Na kótyagos fejemben elkezdem kutatni azután (meg egyébként is neki álltam felforgatni mindent), hogy hova rakhattam a "vizes" alkatrészeit "R2D2"-nak! Meglett, 1 percen belül be is üzemeltem és gyönyörû szépen felszívta a vizet. Addig is vagy 5 lavór vizet lapátoltam össze és a R2D2 tartályát is vagy 3x ürítettem. Szóval felszívta, felmostunk (konyhában még mindig ömlik a víz) és az elõszobában fel is száradt. Megyek a gyereket elaltatni, de nem jön össze. Na csak sikerült, de addigra a víz takarítását kezdhettem elölrõl, mert hiába volt a törött csõ alatt 1 lavór, plusz a többi így is megint az elõszoba közepén járt... Ekkor már 4 óra volt. Végre lement a Csabi a szüleihez. (a nõvére b*szott felkelteni az apukájukat, meg az annyja sem igyekezett, hiszen holnap dolgozni kell!!!Kép Ennyit anyósról. Legközelebb szombatra idõzitjük a csõtörtést. Ha már másfél órával elõbb szolna apósnak és nem hazudják, hogy nem jön akkor egész más lett volna, mert após egy kis ötlettel és nem több mint 2 perc elteltével megállította a szivárgást!!! Én meg mielõtt feljött volna após megittam egy kávét, hogy a csabi had tudjon aludni, a lavórokat ugyanis 8-10 percenkénk cserélni kellett olyan nagy volt a szivárgás még így is hogy el volt zárva. Képzelhetitek hogy ömlött amikor észrevettük! Felkészültem a legrosszabra is de szerencsére megoldódott. Lefeküdtem aludni fél 5-kor, de csak nem tudtam elaludni. Felkeltem, hogy akkor kicsit rendberakom a lakást, meg a maradék vizet feltakarítom, ami már csak a konyhában volt. Siker. Befejeztem, mehenék aludni, mert az a 2x2 óra nem elég semmire.
A legjobb az egészben az az, hogy pont ma este merengtem az erkélyen, hogy milyen unalmas mostanában az élet. Minden nap séta ugyanott, ugyanazokkal, programozott menetrend, tudom nagyjából mi fog történni. Jó lenne már valami változatosság, izgalom. Megmondom õszintén nem erre az izgalomra gondoltam. Cserébe a megpróbáltatásokért láttam a napfelkeltét.Kép

További kellemes szép jó reggelt mindenkinek!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha! Nekem olvasva elég vicces a történet. Gondolom neked nem volt az.
Nem jó reggelt, hanem hó éjszakát kívánok az éjszakai mûszakod után. Remélhetõleg a Gabibaba is kifáradt az eseményeket nézve és õ is bepótolja az éjszakát anyával.
Puszi
TÁgi
tÁgi
 
 


Sasha!

Hát ez "szép" történet volt!Kép Nagyon el tudom képzelni hogy milyen lehetett élõben (hasonlóval volt dolgunk sajna hála a fölöttünk lakónak)! Még szerencse hogy ilyen takarítógépetek van, ez tényleg nagyon sokat segített most! Az alattatok lakó nem ázott be? Mert ez a panell olyan szar, hogy egy pillanat alatt lemegy a víz a réseken.
Gabi látod mégiscsak elvan ha van valamilyen látnivaló! Gondnok, anyósék Kép!!!

Próbálj meg pihenni és egy sokkal szebb napot Neked mára mint amilyen a kezdet volt!

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sasha!

Hát kész rémtörténetKép De milyen jó, ha a zembernek takarítógépe van !!!!

Meg segítõkész rokonaiKép

Pihend ki magad, Gabi is biztos elfáradt..

Na, így kívángass ezentúl izgalmakat....Kép Kép

Puszi, Kata
LadányiKata (ladán
 


Ági!

Hát megvallom az elsõ fél óra még nekem is vicces voltKép A többi az már nem. A gyerek is nyügösködött, a víz meg csak ömlött, párom lesántult, én hulla vagyok. Fél 7-kor sikerült elaludnom, a gyerek meg fél órával aludt csak többet mint szokott, vgyis fél 8-ig... Alig birtam felébredni, kb mostanra mondhatom azt, hogy felébredtem.

Norcsi!
Igen tényleg "szép" történet volt. Hoy az alattunk lakó beázott-e azt nem tudom, de majd kiderül. A 3 szobában szerintem, mert a többi részen telibe van kövezve. Pihenésrõl majd talán 20 év múlva beszélhetünkKép

cupppp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Úúúgy örülök, hogy újra itt vagyok! És mennyi minden történt, hát csak kapkodom a fejem. Betegségek, csõtörés, kocsivásár, terhességi teszt stb. Hát elég zsufi napjaitok lehettek.

Nekünk nem különben. Láttam, az immáron Apuka szépen adta a hírt, hogy végülis megszületett a kislányunk, Julianna (Julcsi baba). A szülés a burokrepesztés után indult be szép fokozatosan. Reggel indították, és estére foghattuk a karjainkban Julcsinkat, aki olyan ééédi Kép Elnézést, kicsit elfogultak vagyunk. A szülés alatt a doktornénink 90%-ban végig jelen volt (indítástól a varrásig), ami olyan biztonságot adott, hogy csak na. És akkor el ne felejtsem megemlíteni, hogy az apuka is végig mellettem volt, mondtam is neki, hogy ezt a gyereket õ és a doktornõ imádkozta ki belõlem, nélkülök én még mindig egyben lennék. Szóval az apás szülés tényleg fantasztikusan nagy segítség volt. A kitolásnál adódtak gondok, hát igen, Julcsink szép méretekkel érkezett a világra (4,33kg, 58cm). Szóval a kitolással sokáig elvoltunk, már a vákumon gondolkoztak. Majd megérkezett a babi, tetemes roncsolást végezve az alsómon (vágtak, szakadtam). Sajna egy varrat a szülés utáni napokban szétszakadt, igy újra varrtak rajtam, de talán a hétvégén lesz varratszedés, és könnyebben fogok már mozogni. Aztán a kórházban a baba besárgult, volt is kékfény alatt, így elhúzódott a kórházi tartózkodásunk is, és 3 naponta járunk vissza kontrollra. Szerencsére a mai ellenõrzésen nem volt gond, de azért majd még megyünk szombaton is. A jókívánságokat nagyon köszönjük mindenkinek. A tejcsi beindult, bár küzdünk a szoptatással (hát igen, szépen sebesednek a mellbimbóim). Remélem majd ezzel is megküzdünk, a babi mindenért kárpótol.

Most csak szerettem volna bejelentkezni, és üdvözölni benneteket. Üdv Andy78, és szia Tikk, mi még nem találkoztunk a topicban.
Jobbulást a beteg gyerkõcöknek, kitartást Sasha a csõtörés uáni rendrakáshoz, és Kata ne keseredj el, nagyon drukkolok azért a +tesztért, jönni fog amikor itt az idõ.

Sok puszi,
BéOrsi és Julcsi (aki ma 8 napos)
béorsi
 
 


Kata!

Igen jó az a takarítógép, de igazán eddig még nem vettem olyan nagy hasznát, na de most. Na meg a "2. felvonásnál" már nem is tudtam használni, mert a gyerek elaludt és mivel utálja a hangját (azzal szívom az orrát is) ezért egybõl felébredne rá.

Orsi!
Üdv végre itthon. Szép nagy baba a Julcsi gratula hozzá!!!
Hát igen... mellbimbó sebek. Kép Nekem is volt sokáig benne részem, csillagokat is láttam rendesn. Kenegettem Garmastarn krémmel, meg anyatej+babanyállal és egy szál ciciben rohangáltam, hogy mihamarabb gyógyuljon. A lényeg, hogy azért ne add fel a szopit és a bimbóvédõ meg többet árt mint használ. A baba kevesebbet tud vele kiszívni és ha begyógyult is és újra simán szoptatsz akkor újra elõjön a mellseb. Türelmesen ki kell várni, hogy a cicid megeddzõdjön, elvégre a kedvesed becézõ ajka és a kisbabák motoros búvárszivattyúja között iszonyúan nagy a külömbségKépKépKép Gratula mégeccer és gyors gyógyulást!!!Kép

puszui
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Rég jelentkeztem, (Levi elég kicsiket alszik mostanába, ráadásul a gép is rendszeresen lefagy) látom sok minden történt Veletek.
Orsi, gratulátok Julcsihoz. Szoptatáshoz kitartást, megéri. Ha tudsz, rakj fel róla majd képet. Ha ilyen kisbabát látok, mindig elfog a nosztalgia. Pedig hát LEvi is csak 7 hónapos lesz. De ég és föld! Élvezz ki minden pillanatot!

OÓÓÓ, mennem kell.
pusz sziszi
levus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: