Új privát üzeneted érkezett!

Szia Ildikó!

Semmi akadálya,du.mindig sétálunk.
melyik részen laksz Barcikán??
lehet hogy már találkoztunk.
csimpi
 
 


Szia Csimpi!

Én a Deák téren lakom de minden délután a városban szoktunk sétálni.2 óra körül szoktunk kimenni.Lehet,hogy elsétáltunk már egymás mellett.
Majd szólj,hogy mikor jó Neked és talizunk.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Szia!

Holnap végre eljutok fodrászhoz 12:30-ra megyek kb.másfél óra lesz utána séta.Ha gondolod talizhatunk na persze ha az ídő engedi mert ma se mentünk ki a lakásból.

megadom a számom:06/70-9482294
Ha gondolod majd csörgess meg.
Üdv.Timi(csimpi)
csimpi
 
 

 
 

Szia!

Holnap végre eljutok fodrászhoz 12:30-ra megyek kb.másfél óra lesz utána séta.Ha gondolod talizhatunk na persze ha az ídő engedi mert ma se mentünk ki a lakásból.

megadom a számom:06/70-9482294
Ha gondolod majd csörgess meg.
Üdv.Timi(csimpi)
csimpi
 
 


Szia!

Holnap végre eljutok fodrászhoz 12:30-ra megyek kb.másfél óra lesz utána séta.Ha gondolod talizhatunk na persze ha az ídő engedi mert ma se mentünk ki a lakásból.

megadom a számom:06/70-9482294
Ha gondolod majd csörgess meg.
Üdv.Timi(csimpi)
csimpi
 
 


Szia!

Holnap végre eljutok fodrászhoz 12:30-ra megyek kb.másfél óra lesz utána séta.Ha gondolod talizhatunk na persze ha az ídő engedi mert ma se mentünk ki a lakásból.

megadom a számom:06/70-9482294
Ha gondolod majd csörgess meg.
Üdv.Timi(csimpi)
csimpi
 
 


Szia Timi!

Felhívtam azt a számot amit megadtál de azt mondta egy női hang,hogy rossz számot hívtam.Többször is ellenőriztem és tuti nem tárcsáztam félre. :(

Majd egyeztetünk egy időpontot itt ha gondolod.

Szia!

Kép
ildikó74
 
 


Szia!!


Bocsi nemrégóta van ez a szám és felcseréltem az utólsó kettőt:49
Én meg vártam hogy hívj.
Bocsi még egyszer ne haragudj.



Szia.


Timi
csimpi
 
 


Sziasztok!

Jaj, hogy irigykedem, hogy talizhattok. :) De azér én sem panaszkodhatok, mert hetek óta csak hétvégi talikra járunk. :)

Tegnap voltunk konduktornál, mert a kisfiamnak a lába picit befelé állt születése után. Még egy hónap itthoni torna és azt hiszem tökéletes lesz. :)
Szemészeten is voltunk, mert úgy tűnt Gergő kancsal. Istennek hála, kutya baja.
Ettől a dologtól nagyon féltem. Egyszerűen elképzelhetetlen számomra, hogy az örökmozgó kisfiam hogyan viselte volna a szemüveget. De nincs rá szükség. :) :) :) :) :)

Csimpi: Milyen lett a frizurád? Hová jársz fodrászhoz?

Amióta Pesten lakunk, alig jutok el fodrászhoz, mert itt őrülten drága. Egy sima vágás-száritás 5 ezerből alig jön ki. Ráadásul a vállig érő haj már hosszúnak számít, persze ez felárat jelent.
Emellett pedig olyan béna fodrászok vannak, hogy az hihetetlen. :(

Ildikó: Voltál már nődokinál?

Puszi Nektek

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Csimpi!
Akkor majd felhívlak ma.

Kelimoni!
Voltam nőgyógyásznál tegnap.Azt mondta,hogy minden rendben van és a vérzésem is múlik szerencsére.Azt is mondta,hogy addig vérzik amíg be nem hegesedik.Írt fel kúpot ami elősegíti ezt a folyamatot.Bevittem Mirtillt is mert szerette volna látni a doki a"csoda kisbabát."Szerintem mai napig nem hiszi el,hogy teherbe estem.Szerinte ez csoda de én is így gondolom.Néha nekem is hihetetlen.

Az jó ha rendben van Gergő szeme.Én izgulok a szemvizsgálat miatt mert én szemüveges vagyok 6 éves korom óta és örökölheti.Remélem nem kell de ha igen az sem olyan nagy tragédia.

Majd ha egyszer haza jöttök találkozuk jó?

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Szia Kelimoni!!


Már régen írtál,ha hazajösztök a nyáron talizhatunk.
A párom hétfőn megy Pestre hoz saját részre egy autót.
A jövö hónapban ha sikerülne én is mennék gyerekestül azt mondják hogy érdemes a ruhapiacon szétnézni.
Nyárra kellene pólók,rövidnaci......stb.

A hajamat évek óta satiroztatom meg most újravágattam a tépett fazonját.
terhesen nagyon nő a hajam.
Az Egressy úton illés Mónikához járok,le a kalappal olyan szupi egy kedves fodrász.Nagyon jól dolgozik,én mindig rábízom magam.
Pedig 3 fodrászon keresztül jutottam hozzá,de nem mennék máshoz semmi pénzért.


A fiam ha betölti az 1évet nekünk is menni kell szemészetre,én is szemüveges vagyok elsős korom óta ,de azóta stagnált.
-0,75 meg-0,5 úgyhogy jelentéktelen,de remélem a gyereknél nem találnak semmit.

Szia.Puszi.
csimpi
 
 


Szia Ildikó!


Oké.A szüleim lennt laknak a Mikszáthon szeretnék lemenni ma és valahol majd talizhatunk.
Ha jó ídő lesz úgyis sétálunk mindig minden nap.
Merre szoktatok sétálni?
Vagy csak bolyongtok mint ahogy mi is,meg a többi kismama??
Olyan uncsi ez a város.Mindig ugyan azt látod,semmi új.
Szombaton kijösztök az Egressyhez a gyereknapra??
A húgom a kislányát nevezi a gyerekszépségversenyre.
A párom délutános úgyhogy manóval megyek majd.Valami kutyashow is lesz,nagyon tetszik neki a kutyusok.

Most válaszoltam az SMS-re.
Szia.
csimpi
 
 


Június 17-én tuti megyünk haza, mert a tesóm fiának lesz a ballagása.
Azt nem tudom,meddig maradunk.

Csimpi,a Te tesód nem Edina? Jegenye felesége?

Ne gondoljátok, hogy Pesten olyan sok a látnivaló. Ha valami érdekesre vágyik az ember, egy csomót kell utazgatni tömött járműveken. Ha kocsival megy az ember, csak araszolgat.

Egyetlen jó dolog van: az Örs vezért tere közelében lakunk, ott van a Sugár, az Ikea és az Árkád. Néha elmegyünk szétnézni, de pénz nélkül nem olyan izgi.
Én úgy vágyom a nyugodt Barcikára. :)

Jó talit, remélem, sütni fog a nap! :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!


De pontosan a jegenye fagyizós Edina a nővérem.
Akkor lehet hogy engem is ismersz??
A nővérem honnan ismered??
A páromról is sokat tudsz akkor nem kizárt hogy valaha már találkoztunk.
Az IKEÁ-ból kapok egy relax széket a páromtól hogy majd abba szopiztatom a kis jövevényt.
kisrudival is akartunk csak vmiért elmaradt a vásárlás.
a rádióban hallottam hogy Pesten lesz gyereknapi rendezvény.Mentek valamerre??
Jó az a város ott mindig újjat látsz, nem olyan uncsi mint néha itt.
De semmi pénzért nem költöznék fel,én ott eltévednék,félnék egyedül bármerre is menni.
Te már gondolom megszoktad.
Mi a foglalkozásod??Hova jártál suliba??Milyen évjáratú vagy??
én 79-es,és az eü-be jártam.
Szia.
Csimpi.
csimpi
 
 


Sziasztok!
Én olyan anyukákat vagy leendő anyukákat keresek akik 96-ban éretségiztek a Korányi Eü. Szakközépben
Segítségeteket előre is köszönom
Ivett és "D" osztályosak voltak mivel egy 10 éves osztálytalit akarunk összehozni.
zlotika
 
 


Szia Kelimoni!

Megkaptam tegnap a mailt köszi.Meg is néztem rögtön a horoszkópot.Te hiszel ezekben?Érdekel az ezoterika?
Én hiszek benne és érdekel is.Van egy barátnőm aki ezzel foglalkozik és sokat segített amikor nem sikerült teherbe esnem.
Hívtunk Angyalokat is és utána estem teherbe.Nem tudom,hogy ennek is köszönhető-e de sikerült.Nem is nagyon mondtuk senkinek mert sokan hülyének néznének.A férjem sem hitt benne de amikor terhes lettem Ő is elhitte.
Mindenki abban hisz amiben akar nekünk ez bevált.

Én nem szeretnék Pesten lakni nekem túl zajos és sok az ember.
Jó nekünk itt Barcikán.

Ha jöttök júniusban és ráértek összefuthatunk.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok Lányok!

Sikerült a tali? És a gyermeknapi rendezvények?

Mi nem voltunk sehol, pedig jópár rendezvény volt a környékünkön. Egyszerűen nem volt jó idő, így kedvünk sem volt elindulni.

Csimpi: Én 70-ben születtem. Egyébként Barcikán a Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálatnál dologztam. Onnan vagy ismerős, hogy a Gyesedet nálunk intézted annak idején. Pontosan nem emlékszem, hogy Te vagy a tesód. De az biztos, hogy az anyukád az unokahugomon keresztül ( aki a BC-ben dologzik) szólt nekem, hogy segítsek már, hogy ne kelljen olyam sokat várakozni.

Edinát pedig Jegyenyéről ismerem. Na, az egy másik történet, hogy a Jegenye szüleit honnan ismerem, szintén egy ügyfelemen keresztül, akikkel ők rokonságban állnak.

Szóval, kicsi a város, ebből is látszik. :)

Én a Retz bútorban ( az Miskolcon is van ) láttam nagyon jó relax széket, és még 10 ezerbe sem került. Pár napja voltunk az Ikeában, amúgy csak nézelődni. Nekem annyira nem jönnek be ezek a hypermodern bútorok.

A Józsefvárosi piacra érdemes kimenni vásárolni, de nagy mennyiségben éri meg, mert akkor adnak kedvezményt. Gyerekkel nem biztos, hogy olyan izgi, mert írtó szűekek a kis utcák, ahol járkálni lehet és millióan vannak, főleg, ha jó az idő. Babakocsival lehetetlen, a gyereket kézben kell fogni.

Ildikó: Én hiszek az ilyen ezoterikus dologkban, azt vallom, hogy ha van erő, az mind egy forrásból érkezik, hívjuk Istennek, Buddhának vagy bárminek.
Egyáltalán nem fura, ha a várandósság eléréséhez az ember mindent bevet. A hit hegyeket mozgat és ez így van jól szerintem.

Pesten mi olyan részen lakunk, ahol nagyon hasonlóak a körülmények egy Barcikai hétköznapi forgalomhoz. Szóval, nem olyan vészes. Nehezen szoktam meg, ám mostmár Barcika furcsa számomra, ha haza megyünk.

A ruhákkal kapcsolatban mégannyit. Itt nagyon gyakran van babaruhabörze, ahol nagyon jó, bár használt holmikat lehet vásárolni. Meg sok turi is van, ahol angol rucikat árulnak, potom összegekért.
Én először mindig ott nézek szét, ha venni akarok vmit.
Tegnap is voltunk, vettünk egy Legolandos sapit, ami kifordítható. :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Sikerült a tali de a gyereknap nem jött össze mert rossz idő volt.

Nagyon ari Gergő az új sapijában.

Volt tegnap a védőnő és megdícsérte Mirtillkét.Azt mondta,hogy nagyon sokat fejlődött az utolsó látogatás óta.

Most nyügi mert jön a foga.Már látszik egy picit a fogacska.Gergőnek van már foga?

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 



KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Megint nem sikerült elolvasnom a leveledet mert nem kaptam meg csak a végét.

Írtam a rendelő rovatba egy ortopéd dokinak és azt írta vissza,hogy vigyem el hozzá a gyereket és megnézi.Csak az a baj,hogy Pesten van.Először elviszem Miskolcra aztán ha ott nem meggyőzőek elviszem a doktornőhöz.A II.kerületben van a Bolyai utcában.Nem tudod véletlenül,hogy ott melyik kórház van?

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Szia Kelimoni!

Ismételten nem tudtam elolvasni a mélt mert megint kivette a "nem biztonságos"elemeket.
Van egy másik e-mail címünk is küldd oda ott hátha megkapom!

A cím:gahes@freemail.hu

Köszi!

Kép
ildikó74
 
 


Szia Kelimoni!

Sajna ezt a levelet sem tudtam elolvasni.Küldd a freemail címemre!

Lakik a lépcsőházunkban egy nő,Miskolcon a Gyekben dolgozik a rehabilitáción.Megkértem,hogy kérjen hamarabbi időpontot az ortopira.
Azt mondta,hogy beszél a dokinőjükkel és ha lehet fogadnak minket.Megvizsgálja és mehetünk tornára.A Dévény torna lenne Mirtillnek jó.
Gergőnek javul a lába?Hányszor jártok gyógytornászhoz hetente?
Nem szokott sírni?

Megnéztem a kórházat ahonnan választ kaptam.A Budai Gyermekkórház az.

Jó éjszakát!

Kép
ildikó74
 
 


Szia Ildikó!

Bocsi, hogy csak most írok.
Nehéz eldönteni, mi a jó a gyeremeknek, de mindenképpen fontos, hogy szakember segítsen. A konduktor, akinél mi voltunk, a Pető Intézetben dolgozik.

Istennek hála nincs olyan nagy baj, így csak nekem kell masszírozni. Megmutatták, hogyan és napi 3-szor csináljuk.
Közben énekelek, verselek, ő nagyokat nevet, úgyhogy nem hiszem, hogy fájdalmas számára. Bár néha nyöszörög, gondolom akkor nem oké a helyzet.
A masszázs hatására változtak dolgok. Eddig nem nagyon akart megfordulni, mostmár az nagyon jól megy. Megfordult 5 hónaposan, aztán utána csak ritkán vagy dühből.
Egyébként, ha valamiben tudok segíteni, szólj csak nyugodtan. :)És ha esetleg fel kell utaznotok Pestre, alhattok nálunk. :)

Gergőnek még nincs foga, de alól kettő már nagyon igyekszik kifelé. Nem gyötri meg túlságosan, szerintem el fog még telni egy kis idő, mire kibújik a fogacska.
Próbálkozunk a darabosabb kajcsikkal, sajna nem az igazi. Kiköpködi, ha nem csúszik le azonnal. Ennek hatására tegnap adtam neki kenyérhéjat. Pedig nem akarom rászoktatni, hogy mindig lógjon vmi kaja a szájában. A cumisüveget is csak akkor adom oda, ha iszik. Nem engedem, hogy lógjon rajta.

Mélt küldöm. :)

Úgy néz ki, holnap megyünk babauszira. Elég drága volt az uszipelenka, nem is értem, mi kerül rajta annyiba. Ez is nagyon jó lesz Gergő lábacskáinak, ezt is javasolták. Azért jó lenne, ha Barcikán az uszodában is lenne vmi hasonló. Miért nem érdeklőditek meg, hogy nem terveznek e ilyet, hátha csak arra van szükség, hogy a figyelmüket felhívja valaki arra, hogy van egy csomó baba meg mama, aki szívesen úszna. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Végre megkaptam a mélt. :D A Gah nem jelent semmit csak amikor írtuk a szerződést az internethez az e-mail címet nem jól olvasta a nő és a gabiesildi helyett gah-ot írt.Aztán így maradt és Gábor ezt írta a freemailhez is.

Nagyon ideges vagyok Mirtill lába miatt.Ha tehetném már most vinném.Megőrít ez a várakozás.Remélem nincs komoly baja"csak"az izmai feszesebbek.Amikor megszületett akkor is fokozott volt az izomtónusa.Volt egy kis oxigénhiánya is mert zöld volt a magzatvíz.

Jó lenne a babauszi de ha nincs itt egy gyógytornász szerintem ez sem megvalósítható.Ennyi a rossz Barcikában,hogy nincs semmi ami a gyerekekkel kapcsolatos.Miskolcon pedig hónapokat kell várni ami a mi esetünkben nem valami jó.

Gergő hogy viseli ezt a rettenet időt?Mirtill nagyon nyűgös mondjuk belejátszik a foga.Örülj neki,hogy Gergőt nem viseli meg!
Mirtill nagyon szenvedett az alsó 2fogával is és most ezzel is.

Mirtill is nehezen szokja a darabos kajákat de már egész jól eszi.
Én is csak akkor adom oda a cumisüveget ha iszik.Nem szeretném ha elromlanának a fogai ha már ennyit szenvedett velük.Sőt nem is cumizik egyáltalán.Soha nem is fogadta el ami egyfelől jó de néha jó lenne ha elfogadná pl.elalváshoz.Eddig a cici volt a nyugtató de sajna az már nincs. :( Az ujját sem szopja pedig mikor terhes voltam az uh-n mindig szopta az ujját.

Jó úszást nektek holnapra!Amúgy Miskolcon van gyógyúszás majd megkérdezem.

Kép

Kép
ildikó74
 
 


sZIASZTOK!!!

Ne haragudjatok hogy mindig eltünök utána váratlanul felbukkanok csak mindig pörgök és sose érem utól magam.
Belevágtam a takarításba amit már 2 napja csinálok,mert persze nekem át kellett rendezni a szobát már uncsi volt.
És ilyenkor mindent pakolok,ruhásszekrény hajtogatása,meg minden amit el lehet képzelni.
Felhoztam a pincéből a sportkocsinkat hogy kisúrolom,rendbeteszem de ilyen vacak időbe sose szárad ki,most a folyosónkat díszítí.


Ildikó!

Szoktál járni a Kenguruba?Ma voltam bennt én mindig szerencsésen kifogok holmikat.
Vettem a gyereknek váltó ágyneműhuzatot,gumislapedőt,atlétabadyt,badyt,pólót,szakállkát,és ezt mind jó áron.
Ajánlom neked nézz be.
Amúgy mi újság?Jól vagytok?Hogy viselitek ezt a borzasztó időt?
Én már nagyon unom most kezdődnek a Műv.Háznál a sok jó programm és a lakásba vagyunk bezárva.
Nálatok milyen idő van bennt?mert náluk meg lehet fagyni.
Na jó majd jelentkezem.
Sziasztok.
csimpi
 
 


Sziastok!
Csimpi: De jó, hogy jelentkeztél! :)Kispasi jól van? Pocaklakó?
Nálunk is borzalmas az időjárás, bár ma még a nap is sütött kicsit. :)Sikerült kiraknom a ruhákat az erkélyre száradni. Este meg be. :(

Komolyan olyan érésem van, mintha nem is nyár lenne. Kabátok előkerültek. :)
Olajradiátor megy éjjel nappal a hálóba, legalább éjszaka ne fagyjunk meg.

A Kengurut mi is néztük, amikor húsvétkor otthon voltunk. Akkor nem volt nyitva, de hátha...A Kenguru cuccait nagyon drágán adják Pesten, egy kis egyszerű, fehér, minta nélküli body ezer ft alatt nincs is. :(

Ildikó!

Nézd meg a linket és a lábfej masszírozásánál olvashatóakat Te is alkalmazhatod. :)

http://www.vitalitas.hu/konyvek/bab/babmasz2.htm


Aranyos a kislányod. :) Édes ez a fürdis kép :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Timi!

Én is javarészt a Kenguruból vásárlok néha veszek a Pepitából de ott elég drágák a cuccok.
Nálunk is nagyon hideg van este megy a hősugárzó nappal Mirtillen harisnya,melegítő,hosszú ujjú body és pulóver.Télen sem volt rajta ennyi ruha.
Ma is Sörfesztivál van de nem hiszem,hogy megtartják.

Kelimoni!

Megnéztem amit írtál ez a könyv nekem is megvan.Neki a combja nagyon feszes én nem nagyon merek hozzányúlni.Remélem jövő héten fogad a doktornő és megmutatják hogyan kell masszizni.

Legyetek jók!

Ja megint nem tudtam elolvasni az e-mailt. :( Más is így járt vagy csak én?Csak a Te leveledet nem tudom olvasni a másét igen.Nincs vírus a gépeden?

Sziasztok?

Kép
ildikó74
 
 


Ildikó!Nincs vírus a gépemen, semmi gond vele. Ezentúl a citromailról küldök majd mélt. :) Hátha....

Ma nálunk is zuhog az eső. :(
Napok óta a lakásban ülünk. :(

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Remélem megkapom a leveleidet!!

Itt is szakad az eső egész nap és nagyon hideg van!Kezd már nagyon elegem ebbőla "nyárból".Vettem Mirtillnek pár nyári ruhát de ha ilyen marad az idő lehet kinövi őket.

Gergő hossza milyen ütemben fejlődik?Mirtill mióta megszületett nőtt 24centit.Most 75cm a vele egykorúak kb.70centik.Elég hosszú mondjuk az Apukája is 184cm.

Legyetek jók és bízzunk benne,hogy hamarosan kisüt a napocska és meleg lesz!!

Tényleg milyen volt a babauszi?Gegő élvezte?

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Tegnap horgászni voltunk. :) Gergő nagyon élvezte, az időjárás is elviselhető volt. :)( Bár fújt kicsit a szél. )
Aztán kipróbáltuk az ott lévő járműveket. ( Persze, csak egy fotó erejéig. :))
Kép

Ildikó: Nagyon szép baba a kislányod, remélem, a lábacskája is rendbe jön rövidesen. :) Nem olyan nagy a mérete, ne ijedj meg, szerintem pont jó. :)
Gergő 50 centivel és 2820 grammal született, 6 hónaposan volt 67 cm és 7920 g.
Nem kövér, de azért elég husi baba. :)
És képzeld, ma kijött az első fogacskája. :) Úgy örültem neki. :) Azért ez csak egy mérföldkő az életünkben. :)
A közeletekben van Dévény torna? Lehet, hogy már írtad.
Szerintem a Barcikai kórházban is van gyógytornász, aki tudna segíteni. Ha gondolod, megkérdezem a kórházban dologzó ismerőseimet. Azért mégis csak jobb lenne helyben. És gyorsabban elérhető.
Vagy kérdezd meg az uszodában, van e olyan meleg vizű tanmedence, ahová bemehetnél a kislányoddal. Ahhoz igazán nem kell senki, hogy a vízben mozgasd és ő mozgassa a lábacskáit. :)
Vagy ezek nem jó ötletek?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!
Nagyon aranyos Gergő és vagány!Gratula a fogacskához!
Mirtillnek még most sem jött ki a felső kettő.Már 3 hete szenvedünk vele és eléggé kínozza.Tegnap előtt szinte egész éjjel fenn voltunk de most végig aludt.Nem tudom mikor jön ki már látszik mindkettő de még törtek át.Van olyan baba akinek kijön minden gond nélkül hát mi nem ebbe a csoportba tartozunk sajna.

Köszi,hogy segíteni akarsz de kaptunk hamarabb időpontot az ortopédiára.Van Dévény torna az ortopédián.
Az igaz,hogy ez a kórház közelebb van de Miskolc sem a világ vége és ott gyerekekre specializálódtak.Azért köszi!

Végre kisüt a nap lehet sétálni! Kép

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok Lányok!

Na, nálunk is süt a nap végre. :)Úgy örülünk neki, végre ki lehet mozdulni a lakásból. :)
Barcikán milyen idő van?

Remélem, ma eljutunk babauszira, jó lenne. :) Tegnap este is együtt fürödtünk Gergővel a nagy kádban és annyira élvezte a vizet. Szóval jó lenne neki valami tágasabb térben kipróbálni a pancsit.

Ildikó: Aranyos a kép apáról és Mirtillről. Gondolom Apa naygon büszke az Ő pici lányára. :)

Csimpi: Mizu veletek? Babakocsi suri sikerrel járt?

Szép napot mindenkinek!


Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Itt is nagyon szép idő van végre!Voltunk az unokatesóméknál ma délelőtt lenn laknak a Libán.Nagyon szép helyen van és Mirtill kinn volt a levegőn egész délelőtt.Olyan jó lenne kertes házban lakni!Nem mennék el Barcikáról csak itt a városban valahol.

Hát igen Gábor nagyon büszke a kislányára.Mirtill is nagyon oda van az apukájáért.
Büszke azért is,hogy végül természetes módon fogant meg Mircsike mert Őt is megviselték a kudarcok a sikertelen lombikok.
Ti hová jártatok dokihoz?Mi a debreceni Kaáli Intézetbe ahol nagyon rendesek voltak.Nagyon örültek amikor teherbe estem és ugyanúgy várták a fotót a gyerekről mintha Ő is lombik baba lenne.Igaz félig-meddig az mert a hormonok hatása miatt sikerült.

Voltatok ma úszni?Milyen volt?Gondolom Gergő nagyon élvezte!

Sziasztok?

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Van két eladó babakocsink. Szerintetek hamarabb eladom, ha haza viszzük? Itt a Babaneten a kínál-ban babakocsik eladók alatt vannak róla képek.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok lányok!


Kicsit korán van de nem tudok aludni,teljesen fittnek érzem magam.
Tegnap voltam UH-n.
Minden oké pocaklakóval,jók a nyaki redő értékei.
Kaptam róla fótót,már most nagyon aranyos.
Hétvégén kirándulni voltunk a párom unokatestvérénél,meg persze meglátogattuk a nagymamát.
A fiúk vasárnap hajnalban horgászni mentek a Tiszára,mi meg játszottunk a gyerekekkel.
Nekik egy 1,5éves kislányuk van.Kicsit tartottam attól hogy manó majd nekimegy vagy ilyesmi,de nagyon aranyosan eljátszottak egymással.
Fontólóra is vettem hogy jővőre megpróbáljuk -e a bölcsödét,de nagyon tartok tőle.
Lehet hogy kipróbáljuk ezt a játszócsoportot hogy szokja a társaságot.De szerintem nem lenne vele semmi próbléma.Igen szereti a gyerekeket.
Vasárnap reggelre megálmodtam hogy milyen nevet adjunk a picinek amit még nem árulok el.


Veletek mi újság?
Ildikó:Hogy van Mirtill?Mi újság?Jártok sétálni?A múlt héten láttalak titeket a kocsiból.Sikerült felvenned az MSN listádra?Én már felvettelek de addig amíg te nem veszel fel addig nem tudok neked írni.
Ha gondolod valamikor talizhatunk.


kelimoni:Milyen a babakocsi?Fekvő?többfunkcíós?sportkocsi?
Érdekelne majd megnézem a képeket róla.Milyen áron adnátok el?
Nekünk is fel van rakva egy Pierre Cardin nagykocsi ahelyett szeretnék másikat.
Még komoly érdeklődő nekünk se volt,nem hiszem hogy itt hamarabb el tudnád adni.


Na jó most ennyi,majd jelentkezem.

Sziasztok.
csimpi
 
 


Sziasztok!

Csimpi!A kisfiadnak szeretnéd a kocsit vagy a pocaklakónak? Nézd meg a kínálban és ha tetszik, szólj, mert most megyünk haza és akkor haza is visszük. :) Persze Neked olcsóbb, mint ami ott van. :)

Így néznek: Kép Kép
Ha érdekel, telszámom: 70/361-59-60

Ildikó: babauszira még mindig nem jutottunk el. :(Hétvégén vendégek, aztán mentünk csavarogni. A férjem örökösen dolgozik, így örülök, ha kicsit kimozdulhatunk a levegőre együtt.

Voltatok már gyógytornásznál? Vagy még csak szerveződik?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Csimpi: Örülök, hogy a kis pocilakó jól érzi magát a pociban és nincs vele semmi gond. :) És ne félj, hogy a kisfiad esetleg más gyerekkekel durvában viselkedik. Olyan édesek tudnak lenni, amikor játszhatnak hasonló korúakkal. A játszócsoport jó dolog, szoktatásra mindenképpen. De azt hiszem, csak a Csokonai úti bölcsiben van.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Végre jó idő van így egész nap kinn vagyunk Mirtillel! :)

Timi!

Még nem vettelek fel a listára mert nem tudom hogy kell MSN-ni.

Örülök,hogy minden redben van a babával!
Mi is jól vagyunk de Mirtill fogacskája még most sem jött ki.Látszik,hogy nagyon az ínye alatt van de még várat magára.Most nem kínozz annyira.
Ha ráérsz talizhatunk valamikor4

Kelimoni!

Hétfőn délelőtt megyünk az ortopédiára és majd kiderül mi lesz.
Szeretnék már túl lenni az egészen!!Remélem minden rendben lesz!!!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Kérdeznék tőletek: :)

A kisfiam elmúlt 6 hónapos így a tápiját csak teljes áron írták fel. A gyógyszertárban ért a meglepetés, mivel 7 ezer forintot kellett volna fizetnem.
Korábban azt az infót kaptam, hogy egy éves korig kaphatjuk.
Nálatok ez, hogy működött?

Köszi a választ! :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Ez tényleg így van,hogy csak 6 hós korig írják fel a tápszert.
Mirtillnek felírják 1 éves koráig mert hypoallergént kap és azt felírják.
Egyébként a Dm-ben vagy a Rossmannban van sokféle tápszer.
Én a NAN2 elnevezésűt ajánlanám mert az élőflórás.
Mirtill most a BEBA H.A.Startot kapja az is bifiduszos.Én 1 éves kora után a NAN2-t fogom adni neki.
És sterintem árban sem olyan rossz.A mostani tápszerünk 500g és 1100 ft receptre ez 650g és 1200 ft.Szerintem nem vészes de attól függ Gergő milyen tápit evett eddig.
Mirtill reggel és este kap tápot,én 3 dobozzal szoktam íratni az kitart több mint 1 hónapig.

Mikor jöttök haza?Ha úgy lesz időtök összefuthatunk ha gondolod!

Szia!

Kép
ildikó74
 
 


Elmélyült reggeli zsömlézés :D
Kép Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Bocs,hogy most írok de Mirtill beteg lett péntekre.Délután 38,6 volt a láza és folyt az orra.Voltunk dokinál kapott gyógyszert és már jobban van.Ráadásul kijött az egyik foga végre és amiatt is sírt.Már 3 foggal tud vigyorogni és már útban van a negyedik is.
Még soha nem volt beteg egyszer folyt az orra de lázas most volt először.

Nagyon aranyos Gergő ahogy reggelizik!Nagyon szép kisfiú a lányok kedvence lesz!

Holnap megyünk az ortopira elég ideges vagyok.Remélem minden rendben lesz és tényleg"csak"az izmai feszesek és a torna helyrehozza!!

Hogy bírjátok ezt a meleget?Mi nagyon nehezen főként azért mert itt fenn a negyediken este is 32 fok van!Aludni sem lehet.Mirtill is kínlódik alig eszik gondolom a betegség és a meleg.Egy pár hétigjól evett aminek nagyon örültem mert a súlyával is gondjaink voltak.Illetve a dokinőnek mert nem hízott az utóbbi időben 50dekát csak 20-30-at.De olyan sokat mozog egész nap jár keze-lába.A védőnő is mondta,hogy amíg itt volt meg sem állt.
9 hónaposan volt 7,87kg és 74 cm.Ja és nőtt 1 hó alatt 6centit gondolom akkor nem hízik annyit.De jó a közérzete úgyhogy nem is idegesítem magam vele.Valószínű nem fogja 1 éves korára megháromszorozni a születési súlyát.3,31kg-val született.

Voltatok itthon?

Sziasztok! Kép Kép

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Csimpi! Mizu Veled/Veletek?

Ildikó!
Voltunk otthon, de egy nap volt az egész. Jöttünk-mentünk. Így sajnos nem volt időm talira. De megígérem, hogy a nyáron még haza megyek és akkor találkozunk.

Tüdéri a kislányod, olyan szép kis pofikája van. :)
jó gyorsan nő, biztosan mags leányzó lesz. De nem gond, a lényeg, hogy legyen egészség.
Mire jutottatok ma a kórházban?

És, hogy viselitek a meleget?

Én kiraktam Gergőt az erkélyre, a csónakban. naggyon élvezte. A naaaaaaagy fürdés után már 3 órája alszik. :)

Kép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Nagyon aranyos Gergő ahogy pancsizik!Én is akarok egy medencét az erkélyre.

Voltunk a kórházba sok helyre küldtek.Először az ortopédián voltunk ott rendben találtak ezért a neurológiára küldtek.Ott azt mondták,hogy értelmileg szépen fejlődik és a mozgásfejlődés lassúsága a kengyel miatt van és az oxigénhiány miatt.
Azt mondta a doki,hogy ne aggódjak fog járni a gyerek.Gyógytornát javasolt amíg el nem indul.Ezután a rehabilitációra mentünk ott ugyanezt állapították meg.Azt mondta a dokinő,hogy azért nem tud kúszni mert szétcsúszik a lába.Ezután gyógytornásznál voltunk megbeszélni mikor menjünk.Kedden és csütörtökön járunk majd holnap lesz az első.
Remélem segíteni fog az összes orvos azt mondta,hogy nincs nagy baj szerencsére.

Ténylegnagylány Mirike de nem baj.Szép hosszú lába van.

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Hová tűntetek??
Na mindegy egyszer csak észrevesztek remélem.

Timi!
Hogy vagytok?A babák jól vannak?Nem szoktalak látni a városban.

Kelimoni!

Voltunk Mirtillel gyógytornán végig sírta az egészet.Azt mondta a gyógytornász,hogy feszes a térde és a combja a kengyel miatt.De nincs más baja ezek a tünetek mind a kengyelre vezethetők vissza.
Most a felülést gyakoroltuk-amihez csak minimális segítség kell-és a négykézlábazást.Az is megyeget de azt nem csinálja nagy élvezettel.Itthon is kell csinálni és itt is sír.
Mutatott egy gyakorlatot a neve z-ülés ezzel nyújtani kell a combját és innen tud majd mászni.És képzeld az én gyerekem FELÁLLT!!Alig akartam elhinni de többször is megcsinálta!Nagyon boldog voltam!
Azt is mondta a gyógytotnász,hogy nagyon erős a hasizma és a háta.Ez is a kengyel miatt van mert nem tudott benne másféle mozgást végezni.

Remélem olvastok néha és válaszoltok!!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Sziasztok!

Ildikó!
Bocsi, hogy eltüntem, egy hétig két csajszi volt nálunk, aztán alig maradt időm valamire.
Főzés, közben menjünk is mindig vhová, szóval kicsit sok volt a nekem. De jól éreztük magunkat. :9

Örülök, hogy Mirtillel nincs nagy gond és még némi előnye is van annak a fránya kengyelnek. Gergő is sirdogált a masszázsok elején, ma már minden oké. Akárhogy sírt, énekeltem, verseltem neki, aztán elkezdett arra figyelni.
Légy kitartó, mégha sajnálod is a kislányodat, mert csak így lesz tökéletesebb minden apró tökéletes porcikája. :) És látod, mikre képes? Feláll! Nagyon ügyi csajszi. :)

Nálunk írtó meleg van, a 10-en lakunk, közel a naphoz. :D
A lakás egyik oldala elviselhető, a nappali viszont borzasztó meleg. Így szinte egész nap a hálóban vagyunk. Kimenni sincs kedvünk, csak ha nagyon muszáj. Bár most a csajokkal azért közlekedtünk eleget. :)

Ikeában voltunk :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Örülök,hogy jelentkeztél és nincs semmi baj!

Milyen volt 3 gyerekkel?Gondolom fárasztó lehetett bár úgy láttam a képeken,hogy már nagyok a lányok.Gergő örült a társaságnak?

Itt is nagyon meleg nincs semmihez kedvem.Aludni sem nagyon lehet mert este is 100fok van.Mirtill elég nyűgös és nem sokat eszik.Jön a negyedik foga és még mindig náthás.
Holnap megyünk tanácsadásra biztos nemhízott semmit.

Kedden megyünk tornára de nem nagyon akarja csinálni.A négykézlábazástól nagyon sír pedig nem hiszem,hogy fájna neki.
Képzeld tegnap felült magától!

Kipróbáltátok már az úszópelust?Valóban nem szivárog ki semmi?Én is vettem de még nem volt alkalmuk tesztelni mert náthásan nem akarom kivinni a strandra.

Sziasztok! Kép

Kép
ildikó74
 
 


Szia Ildikó!

Olyan tündéri a kislányod. :) Nyugodt babának tűnik.

Hát, nem volt olyan egyszerű a 3 gyerekkel. Méghozzá azért, mert ezek a lányok hozzá vannak szokva, hogy kiszolgálják őket.
Persze segítettek, de csak ha kértem. Én meg nem akartam kérni túl sokat, hisz nyaralnak. :oops:

Tudom, hogy nem olyan szuper az a torna, de ez an, muszáj csinálni, mi is csináljuk. És az eredmények, amik ezzel jönnek, örömteliek. :)
Lehet, hogy fura a ,kislányodnak ez a fajta foglalatosság.


Még mindig meleg van, bár most jobb, mert mindent ki lehet nyitni, van némi huzat. Szegény Gergő úgy izzad és a melegtől tele van kiütésel a nyaka, hiába hintőporozom.
Nincs valami tipped rá?


Tegnap dédizni voltunk. :)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Nagyon ari Gergő a Dédijével!Nagyon sokat változott a régi képekhez képest.Nagyon szép kisfiú.

Mirtill nyaka is tiszta kiütés,először én is hintőporoztam de egy ismerősöm azt olvasta vhol,hogy a hintőpor kiszárítja a kiütéseket és szétrepednek és még csúnyább lesz.Mondjuk ezt én nem tapasztaltam.Neogranormonnal kenem be fürdés után és szépen gyógyulgat.

Vettünk hintát és abban üldögél a kisasszony.Nagyon szereti.

Én is szoktam énekelni Mirtillnek amíg tornázunk ami néha bejön néha nem.
De túl leszünk ezen az időszakon is remélem hamar.

Sikerült a tápszer dolgot megoldani?Szerintem valamit elnéztem a boltban mert most 2400ft-ért láttam. Na mindegy!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Szia Ildikó!

Én hintőporozom Gergőt, de nem lett rosszabb a sok kiütés, sőt, nagyon szépen gyógyulgat. Igaz, naponta többször is lemosom, aztán hintőporozom. Szinte már láthatatlan a sok apróka piros kiütés. :)

Mi tegnap kaptunk egy hintát, ma próbáltuk ki. :) Gergő sikítozott örömében, de azért kapaszkodott rendesen. :D
Muszáj rendes akasztót tenni az ajtókeretre, mert nem érzem biztonságosnak azt, ami van.

Tápszer ügyben nem jutottunk előre, még van egy dobozzal, aztán veszek neki vmilyet a dm-ben. Nem fogok könyörögni a doktornőnek, az biztos. Most felírtam a dátumokat, hogy meddig tart egy doboz. Egy hónapra elég egy doboz. Azt meg kibírjuk. :)

Írtózat meleg van nálunk, olyan borzasztó. :( És mennem kellene a
postára, meg bevásárolni. :(

Te adtál már Mirtillnek tojássárgáját? Meg túrót?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: