Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi: Köszi hogy jelentkeztél, már kezdtem aggódni, hogy valami olyat írtam ami miatt elment a kedved a levélírástól. Természetesen várok türelemmel.

Judit: Mi nem járunk fix közösségbe, játszótéren és játszóházban találkozik gyerekekkel időnként. Eleinte nagyon barátkozó volt, mindig ő "támadta" le a többi gyereket a közeledésével, de néhány hónapja alábbhagyott ez a nagy vagányság, és mostanában visszahúzódó. Biztos életkori sajátosság. Egyébként ha fix programra vágysz, a Wekerlei Gyerekházban többfajta foglalkozás közül is válogathattok.

Üdv. Gy.
csillllla
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok minden anyukának-apukának és babának! :D

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


Sziasztok!
Boldog új évet mindenkinek!

csi
csillllla
 
 

 
 

Sziasztok!

Hogy vannak a kispesti Anyukák és babák??

Mi jól vagyunk, szaladgálok Vivi után, mióta tud mászni, csak győzzem utolérni :lol:

Szerdán megyünk neurológia kontrollra, szerintem semmi baja Vivinek, napról napra okosodik.

Timi, régebben írtam, hogy szemészetre akarom vinni a lányt, szerintem nem kell, a legkisebb szöszt is észreveszi, és meg is fogja, ha nem lenne jó a szeme, nem lenne térlátása.
Most inkább az a bajom, hogy még mindig nagyon sokat bukik.

Jó lenne újra fellendíteni a topicot, igaz nem vagyunk sokan itt, bár sok baba születhetett Kispesten, ha a védőnőm nem jön :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!
Nálunk nehezen telt a múlt hét, mert a jeges hidegben nem mentünk le, úgyhogy szinte reggeltől estig kettesben voltunk bezárva. Hááát, kihullott néhány hajszálam estig! Regi nagyon komolyan veszi a dackorszakot! Mindenre nem és nem és nem a válasz.

Judyt!
Mennyi idős Vivi? Miért mentek neurológiára? Bocs, lehet hogy korábban már írtál róla, de nem olvastam vissza teljesen.

Timi!
Hogy vagytok? Csabi hogy halad a mozgásfejlődésben?

Üdv. gy.
csillllla
 
 


Sziasztok!

Csilla, hogyan kezeled a hisztiket? Én előre félek tőle, Vivien már most nagyon akaratos, pedig még csak 9 hónapos.
Mi kimentünk a nagy hidegben is, muszáj volt, de eddig nincs baja a gyereknek. Az arca lefagyott, meg néha elkezdett sírni, így megfogadtam, hogy semmiképp nem viszem ki, ha nagyon hideg lesz. Ti télen is játszótereztek, vagy csak sétáltok?

Vivibaba agyhártyagyulladást kapott 1 hónaposan, 3 hétig voltunk kórházban, ezért járunk 2-3 havonta kontrollra. Remélem 1 éves kora után már nem kell vinni.
Most haematológust keresek, mert szerintem nincs minden rendben a vérképével.

Judit

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Judit:
Konkrét hiszti még nincs, bár lehet hogy lenne ha teret engednék neki. Ha valamit nagyon akar én meg nagyon nem, akkor egyszerűen nem veszek tudomást a nyafogásról, és egy idő után megunja.
Mikor kisebb volt, még mi is jártunk sétálni minden nap, hidegben, hóban, fagyban, de most már ki tudja mutatni hogy nincs kedve jönni: ellenáll az öltözésnél, babakocsiban kiabálja hogy ki akar jönni, ha babakocsi nélkül megyünk akkor meg viteti magát, úgyhogy elejét véve a fölösleges maceráknak inkább nem erőltetem a sétát, és csak akkor megyünk le, ha tényleg van valami dolgunk. Játszótérre nem megyünk télen, mert leginkább a csúszda érdekelné, de hát az le van fagyva ilyenkor.
Honnan tudod, hogy nincs rendben a vérképe?
Üdv. gy.

csi
csillllla
 
 


Sziasztok!

A hidegben nekem sem volt sok kedvem kimozdulni, de egyszer, amikor lementem vásárolni, utána sétáltunk még plusz negyed órát - annyit ki lehetett bírni -, és lássatok csodát, Csabi evett utána! Pedig a január eleje eléggé a nem evésről szólt nála. Szóval kell a kimozdulás, még ha csak pár percre is (mondom ezt én, aki még nyáron is itthon kuksolt...).
Viszont most megint egész jól eszik Csabi, bár jan. első felében fogyott, most megint szépen hízik.
Remélem, hamarosan elkezd járni, már nagyon ideje lenne. Valszeg bejelentkezem majd a konduktorhoz (aki ide a védőnőkhöz jár ki). Vagyis nem valszeg, hanem biztos, csak még nem tudom, mikor emelem fel a telefont.
Ja, a játszótér témához: tegnap olyan szép idő volt, hogy még én is kicsábultam, és olyan jó meleg volt, hogy beraktam a gyereket a hintába, mert nem féltem, hogy odafagy. :P Amúgy karácsonyra hintát kapott, de még nem fúrtuk fel (most vettünk megfelelő vastag fúrófejet).

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


sziasztok!

Nem tudtok ajánlani gyógytornászt???

Judit,
Ha jól láttam VIvike járt valakihez...
Esetleg megírnád hogy kihez jártatok és hol lehet elérni???

Előre is köszi

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok!

Vica!
Mi pár hónapig jártunk gyógytornászhoz, fantasztikusan aranyos és ügyes, nagyon tudom ajánlani: Balázs Judit a neve, telefonszáma: 06/70/388-3013. DSGM gyógytornász, és Kőbányán lakik.

Timi!
Én is észrevettem, hogy ha nem megyünk levegőre egész nap, akkor Regi alig eszik. Úgyhogy most hogy egy kicsit jobb idő volt, mindennap lementünk egy kicsit. Egyszer még játszótérre is merészkedtünk.

Üdv. gy.
csillllla
 
 


Sziasztok!

Vica, örülök, hogy Csilla tudott ajánlani gyógytornászt, mert én az enyémet nem szívesen. Sajnos elég pénzéhes, a gyógyult babámat még elmasszírozgatta volna hosszú hónapokig. Decemberben úgy döntöttünk, hogy kikérdezzük még 3 szakember véleményét és mind azt mondta, hogy Vivi korának megfelelő, nem is értik, hogy miért hordjuk még mindig. Igy abbahagytuk.
De miért kell neked gyógytornász? csak nincs baj Lilikével?? :cry:

Csilla, még nem válaszoltam a múltkori kérdésedre. Vivinek a betegsége óta nem jó a vérképe, hordtuk a Madarászba, legutóbb a vérvétel után telefonban azt mondta a dokinő, hogy még nagyon alacsony az értéke, de ez nem baj. Most nem tudom mire gondoljak. Vivi elég dundi, 4-5X kellett szúrni, lehet inkább beleférünk a határesetbe, csak ne kelljen bajlódniuk vele. Lehet kicsit paranoiás vagyok, de jobb félni, mint megijedni...

KépKép
b_judyt
 
 


Képek, ha nem baj :lol:

Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Judit!

Jók a képek, Vivi fantasztikusan aranyos!

csi
csillllla
 
 


Sziasztok!
Hogy tetszett a tegnapi hóesés? Én tegnap, amikor kimentünk Csabival az utcára, kapásból elénekeltem neki a Micimackót. Ma meg a ragyogó napsütésben raktam le a hóba a játszótéren, hogy ismerkedjen kicsit vele. Nem igazán értette, hogy miről van szó, de szerintem élvezte :)
Nektek is szép napokat és élvezzétek a tél csodáit!
Timi

Kép
hellot
 
 


Sziasztok!

Csilla, köszönöm, bár én is szívesen nézegetnék képeket:)

Sajnos a hó olvadozik, pedig én imádom! Ki kellett mennünk a legnagyobb hóesésben, Vivinek tetszett, csak tátogott fölfelé, hogy essenek a szájába a hópihék :lol:

Lányok, nektek nagyobb babátok van, Vivi kezdi nagyon-nagyon érvényesíteni az akaratát, ha vmi nem tetszik neki, teljesen megfeszül a teste, reklamál stb. Most kellene elejét vennem és később talán nem lenne annyira hisztis? Engedjek meg neki mindent, vagy hagyjam figyelmen kívül, amikor nyafog? De a nyafogás később átmegy könnyes sírásba, arra pedig reagálnom kell.
Nem egyszerű, de ennél nagyobb gondom ne legyen az életben:)

KépKép
b_judyt
 
 


Ja, és már álldogálunk :lol:

Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Judit!

Csabinál ez a "megfeszülés" olyan mértékű, hogy elvittük megvizsgáltatni (ökölbe szorítja a kezét, a feje elvörösödik...). Már "bejáratosak" vagyunk fejlődésneurológiára, úgyhogy gyorsan meg is csinálták az EEG-t. (Sajnos amikor először mentünk, Csabi nem volt hajlandó elaludni a vizsgálathoz, úgyhogy második alkalommal hajnali 3-kor ébresztette a férjem, hogy elég álmos legyen.) De szerencsére semmi kórosat nem találtak. Viszont én sem tudom, hogy ha ez csak egy rossz szokás, akkor hogyan iktathatnám ki. Próbálom "nem észrevenni", de azt hiszem, nem ilyen egyszerű a dolog.

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


Szia Timi!

Köszi, hogy írtál! Vivi is amikor megfeszül, ökölben van a keze és a feje is vörös, sőt még a homlokán elég szépen látszik a két lila csík. Akkor ezek szerint ez nem kóros és másnál is előfordul? Vagy a neurológián mit mondtak erre? Mi majd csak április végén megyünk.
Amúgy van, hogy néha minden ok nélkül megfeszíti magát, de ez nem jár vörös fejjel, csak az arcán látom. DE ez is akkor, amikor szeretne vmit.

KépKép
b_judyt
 
 


Szia, Judit!

Amikor Csabi pár hónapja először csinálta ezt, akkor említettem a háziorvosnak (sőt kifejezetten emiatt hívtam fel), és akkor ő azt mondta, hogy minden gyereknek van valami ilyesmije, pl. van olyan gyerek, aki a haját tépi (na azt nézném meg, hogy Csabi tépi azt a rengeteg haját, ami van neki! :P). Szóval akkor nem foglalkoztunk vele, és egyre kevesebbszer is csinálta. De pár hete megint gyakrabban rákezdett, és most nem csak ideges helyzetben (pl. etetés közben, amikor fél másodperccel később kapja a következő falatot, mint ahogy ő elképzelte), hanem játék közben is. Ez volt aggasztóbb, és emiatt vizsgáltattuk meg. Persze ki tudja, lehet, hogy játék közben is van valami apró frusztrációja, amit mi nem is érzékelünk, de ő valamit nagyon akar abban a pillanatban, és még nem alakult ki a türelemérzéke. Mindenesetre jobb, hogy neurológus szakembertől hallottuk, hogy nincs baj (a vizsgálat alatt produkálta Csabi a jelenséget, szóval látta az orvos, nem csak a mi elbeszélésünk alapján).
Szerintem nektek is érdemes a háziorvosnál rákérdezni, valószínűleg ugyanazt fogja mondani, mint nekünk is, de minden gyerek más, és a szülő nem csinál rosszat azzal, ha odafigyel az ilyesmire. Hisz ki figyeljen oda, ha nem a szülő?
Minden jót nektek, remélem, Vivi is jól van. :)

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


SZIASZTOK
Én is Kispesti vagyok és idén január 30án megszületett a kislányom és ITA JENÖNÉL szültem tudom minenkinek ajánlani nála Születem a kisfiamat 2001.12.22én Tamás és most VIVIENT. Kép
vivike05
 
 


Szia Vivike!

Gratulálok a kislányodhoz!!

Hol szültél az Itánál? Én is nála akartam, de akkor még a Schöpf-ben dolgozott, az pedig fizetős volt, így másik dokit kerestem.

Judit

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Na, megint jól punnyadófélben van ez a fórum. Kicsit élesztgetem. :)
Tud valaki Kispesten
- jó pszichológust,
- valami helyet, ahova alkalmanként le lehet adni a gyereket pár órára?
A segítséget előre is köszönöm.

Timi

Kép
hellot
 
 


Szia Timi!

Pszichológust nem tudok, de asszem az Ady Endre úton van egy magánbölcsi. Nem tudom pontosan hol, de lehet oda be lehetne adni a gyermeket pár órára.

Hogy van Csabi-Manó?
Vivi már nem feszíti meg magát, már lehet vele "beszélni" :lol:
Ha vmit kiveszek a kezéből, őrjöng, ha szépen kérem, odaadja. De az az ökölbeszorítós-vörösödőfej már nincs, vagy csak nagyon ritkán.
6-án megyünk utoljára neurológushoz, és ha minden jól megy, akkor gyógyulttá nyílvánítják:)

Judit

KépKép
b_judyt
 
 


Szia, Judit!

Hú, most nézem, Vivi már túl van a szülinapon! Igazi nagylány!
Csabi az elmúlt hetekben végre elkezdett járni, és ahogy elnézem, hogy rója a kilométereket, szerintem be is akarja most pótolni azt a pár hónap lemaradást :) Rengeteget dumál, néha csak magának hablatyol, de már több mint 30 szó van, amit mi megértünk, szóval rájött, hogy a beszéddel kommunikálni is lehet. (Legújabb slágerszó természetesen a "séta".)
Tegnap nézegettem az interneten a dolgokat, és úgy tűnik, itt a szomszédunkban lévő bölcsibe is be lehet sunnyasztani néha a gyereket, úgyhogy majd megérdeklődöm náluk. Meg rémlik, hogy a védőnőknél is láttam hirdetést valami gyerekmegőrzőről, a héten úgyis megyünk tanácsadásra, akkor majd azt is megnézem.

Timi

Kép
hellot
 
 


Sziasztok!

Ha lehet, csatlakoznék.
Igaz, Lőrincen lakom jelenleg, de Kispesten nőttem fel, a "szülői ház" is ott van. :-)
Október 8- ra vagyok kiírva, ő lesz az első baby-m! :-) Nagyon várom már!! Most még azt, hogy érezzem hogy mozog, aztán meg hogy a karomban foghassan.
Ti meddig dolgoztatok? Én aug. vége-szept. elejét tervezem...
édi16
 
 


Sziasztok, szia Édi!

Persze, hogy lehet csatlakozni, sőt!!!
Gratulálok a babához, hogy viseled a terhességet?
Én kb az 5. hónapig dolgoztam, nem bírtam már a 12 órázást, meg a kórházi osztályon féltem, hogy öszeszedek vmit.
Te mit dolgozol?

Timi, ha nem találsz megőrzőt, majd megkérdezem a Csokonai bölcsiben, úgyis le akarok menni érdeklődni a feltételekről, meg hogy van-e játszóház.
Csabi jó sokat dumálhat, Vivi még csak a szokásos mama-baba-papa-ana-jó-nyem szavakat mondogatja. Ja és olyan szinten áriázik, hogy már fáj a fülem estére:)

KépKép
b_judyt
 
 


Köszönöm a gratulációt! :-)
Jól viselem úgy gondolom. Igazából komoly rosszulléteim sem voltak, nem hánytam egyszer sem. Inkább hangulatingadozásaim vannak, meg nagyon nehezen alszom. Van, hogy egy éjszaka 3-4 órát sikerül csak.
Én most úgy tervezem, hogí aug. végéig dolgozom, illetve amíg bírom. Én ülök szinte egész nap, költségvetésben dolgozom.

Ti beadjátok bölcsibe a kicsiket? Államiba vagy magánba?
édi16
 
 


Ne is mondd a hangulatingadozást :D
Én annyit sírtam a terhesség elején, mint soha egész életemben :lol: És már ma is könnyen elpityeredem, főleg ha gyerekekkel történik rossz.
Aludni azt tudtam, egész éjjel, sőt nappal is bármikor.

Merre van a "szülői ház"??
Gondolom még nem tudjátok a baba nemét?

Én kénytelen leszek beadni Vivit bölcsibe, de azt még nem tudom hova. Hajlok a magán felé, mert alapból 7-19 óráig dolgozom. Vagyis fogok, ha visszamegyek :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Én nem sírós vagyok, inkább rettentő hamar felkapom a vizet... Tegnap pl. délután főztem, párom beszólt valami hülyeséget, én meg úgy felszívtam magam, hogy kiöntöttem a félig kész kaját...
Hát ilyenek mennek... :-(

Vas Gereben utcában laktam.

Ú, nagyon sokat dolgozol, nem lehet könnyű 12 órázni...
édi16
 
 


Sziasztok!

A védőnőknél már nem volt kirakva az a hirdetés arról a gyerekvigyázó helyről :( Végülis még nem aktuális a dolog, úgyhogy ráérek utánanézni.
Tud valaki valamit a Táncsics utcai családsegítő központról? Úgy tudom, ott van pszichológus, de az interneten semmit nem találtam róla.

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


sziasztok!

Bocsi, hogy csak néha (enyhe túlzás) :oops: jövök, de mióta ilyen szép idő van, azóta a játszótéren vagyunk szinte egésznap. (mondjuk ilyen szélben nem)

Vivikének utólag boldog szülinapot! Milyen nagy lány már!!!

Judit,
Ti is a Balázs Máriához jártok neurológiára?? Mi pont ma voltunk nála!

Édi,
Gratula a pocaklakóhoz. Én a 34. hétig dolgoztam, de megbántam... ha mégegyszer terhes lennék, akkor kicsit hamarabb eljönnék! Alvással én is így voltam, de nem akarlak elkeseríteni a terhesség utolsó időszaka még nehezebb lesz... akkor majd a poci miatt nem tudsz aludni.
Igen, nálunk Lili jövő őszre megy bölcsibe, már be is van iratva!

Timi,
A Csokonai utcai bölcsiben van játszóház, azt nem tudom hogy ott e lehet hagyni a gyerköcöt... A TÁncsics utcai családsegítőt nem ismerem!

Én az Ady Endre úton nem ismerek semmi magánbölcsit, pedig elsokat járok arra. viszont a Kisfaludy és az Esze Tamás sarkán van egy magánovi!

Rólunk: Lili már bevan iratva bölcsibe, a Csokonai utcaiba fog járni jövő szeptembertől, Réka pedig idén szeptembertől ovis lesz!!! :lol: MÁr nagyon várja, most voltunk ovikóstolón, hát alig bírtam hazahozni. :D AZért kíváncsi leszek, hogy ha élesben megy a dolog akkor is ilyen kis buzgó lesz....

Tünde teljesen eltűnt????? :cry: :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Szisztok!

Vica, örülök, hogy újra itt :lol: Mi nem ahhoz a dokinőhöz járunk, most hirtelen nem jut az eszembe a neve, de ti miért jártok neurológiára??
Máris beirattad bölcsibe Lilit? Én jövő nyártól szeretném beadni, szintén a Csokonaiba, érdemes már most érdeklődnöm? Nincs elég hely?

Édi, én inkább azért nem tudtam aludni az utolsó hónapban, mert ha feküdtem, elég komoly jóslófájásaim voltak. Úgyhogy az utolsó hetek éjszakáit a mosdóban töltöttem sirdogálva :cry:

Timi, én sem ismerem a családsegítőt.

KépKép
b_judyt
 
 


Judit,
Mi azért jártunk/járunk neurológiára mert Lili nem jól tartotta a kezét, amikor kinyomta magát. Ez kb. 4 hónapja volt, azóta havonta 1x jelenésünk van, de állítólag májusban kell utóljára mennnünk! :D
Igen, én már beirattam Lilit, mert utána érdeklődtem és már most nagyon sokan jelentkeztek jövő szeptemberre... és ha betellik a létszám, akkor már csak várólistára kerülhetünk. Úgyhogy nekünk ezt javasolták, szal mi már túl is vagyunk rajta!!! :D Szerintem azért kérdezz rá Te is!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az alvás-megjegyzéseket. Valahogy megnyugtat azért, hogy nem csak én vagyok így vele!! :-)
Igen, tudom, hogy rosszabb lesz ez még a végén.

Én is úgy hallottam, hogy már nagyon korán jelezni kell a bölcsödének, ha be szeretnénk íratni a picit, mert súlyos hely hiánnyal küszködnek.

Remélem, én otthon fogok tudni maradni legalább 2 évig!
édi16
 
 


Sziasztok!

Akkor nemsokára megérdeklődöm, hogy is van a bölcsi, csak még azt nem tudom, hogy mikor megyek vissza dolgozni. Nem tudom mennyi szabim van. De a bölcsibe ugye nem csak szeptembertől lehet beadni? Mert Vivi áprilisi. Kb júni-júli-tól menne.

Hogy vagy Édi? Tudtál aludni?:) Neveken gondolkoztatok már?

KépKép
b_judyt
 
 


Judit,
Szerintem érdeklődj utána, mert a bölcsiben is szokott szünet lenni, vagyis inkább összevonják a csoportokat. Anno Rékánál sem örültek, hogy május közepétől adtam volna be. első kérdés az volt, hogy nem e tudom megoldani a nyarat! :? és akkor szeptembertől mehetet volna.

Mi ma voltunk beiratkozni az oviba, június elején kell érdeklődni. hát kíváncsi vagyok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok!

Hát, most éjjel ismét rosszul aludtam, pedig volt már úgy is, hogy csak háromszor keltem fel... Nem tudom mitől függ...!!
Igen, vannak már neveink. Jázmin Bernadett, illetve Kende Zsombor! :-)
Jövő héten megyek dokihoz, szerintem akkor meg is tudjuk lányka lesz e vagy fiú! :-)
Szült valamelyikőtök a Bajcsy-ba?
édi16
 
 


Sziasztok!

Én a MÁV-ban szültem, de a Bajcsy-ban vették ki a mandulámat :lol: A szülészetet nem ismerem.
Hogy telt az éjszakád Édi? Az enyém szintén nem a legjobb mostanában, csak az én babóm itt kint pörög megállás nélkül :D
Mivel Vivi mellettem alszik, néha szájbarúg, kinyomja a szemem, csikiz, de amikor hozzámbúj, akkor a legjobb :D

Vica, én nem tudnám megoldani a nyarat, mégis hogyan? Gondolkozom, hogy inkább előbb beadom, úgy néz ki, hogy egyedül fogom Vivit nevelni, így mégjobban kell a pénz.
Ma megyünk neurológiára, remélem minden oké, és akkor nem kell többet menni.

KépKép
b_judyt
 
 


Judit,
Sajnálom, de gondolom azért Apuka támogat majd anyagilag Titeket. Amúgy ha szerzel a munkáltatótól igazolást, hogy mész visszadolgozni, akkor simán felveszik hamarabb is a bölcsibe. Mi volt a neurológián?

ÉN sem ismerem a Bajcsy-t, de szerintem itt van a babanet-en Bajcsy-is topic is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok, szia Vica!

Persze, apa fizet majd gyerektartást, de még nem szeretnék visszamenni dolgozni. Vagyis szerintem Vivi még kicsi ahhoz, jövő március lenne a legjobb, akkor nemsoká kétéves lesz, csakhogy télen meg jönnek a magas számlák. Nem egyszerű.

Neurológián minden rendben volt, nem kell többet mennünk. Ti meddig jártok még?

KépKép
b_judyt
 
 


Szia B.Judit.
Bocsi hogy edig nem voltam fent de mosanság sok idöm nem volt gép ellött ülni és a nagyobbik gyermekek bárányhimlös lett.Én az Uzsoki kórházban szültem nekem szerencsém volt már mert mirre én szültem nála addigra az Uzsokiban praktizált.Köszönöm szépen a jó kivánságodat.A te kislányod is Vivien mert az enyém is Vivien. :D
vivike05
 
 


És utolag is Boldog Szülinapot a kislányodhoz az enyém május 30án 4hónapos lesz.
szia
vivike05
 
 


Szia Édi.
Gratulálok a kis pocaklakodhoz irigyelek én imádtam terhes lenni bár a másodikat rosszabul viseltem mint az elsött sokáig hánytam én is sirosabb voltam én még a reklámon is tudtam sirni ha olyan volt :D Én csak 3hónapos koromig dolgoztam mert a fiam épp akor kezte az elsö oisztályt és ha dolgoztam volna akor sok idöm nem lett volna rá és nem bántam meg hogy otthon voltam már majd nem az elejétöl.Én is amióta szép idö van mi is kint vagyunk sétálunk vagy csak kint ülünk a kertben mig a Vivien alszik a babakocsiban.
Legyen szép napotok.
Ki szokott a városháza elötti parkban lenni?Mert mi szoktunk ott lenni.
vivike05
 
 


De eltünt mindenki :cry:
vivike05
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak olyan rég nem írt senki, azt hittem már nem is fog :D

Vivike, gratulálok a Vivikédhez :lol: Remélem a nagyobbik gyerkőc már meggyógyult, és a kicsi nem kapta el. Én már beadattam Vivnek a bárányhimlőt, meg a prevenart, menjugate-t.

Merre laksz? Én nem messze a Városházától, bár nem arra szoktunk sétálni. Általában a Kossuth tér felé, de már azt is újra belepték a csövesek :shock:

Többiek merre vannak??

Judit

KépKép
b_judyt
 
 


Én is vagyok, de tipikusan csak nézelődő. Csabi mostanában sokat alszik, vagy ha ébren van, általában tök jól eljátszik egyedül, így most épp egy könyv olvasásán vagyok túl, Daniel Quinn: B története. (Az Izmaelt már régebben olvastam.) Hát, még nem tértem magamhoz belőle. Csabi még elég kicsi, úgyhogy van pár évem kigondolni, hogy mit is akarok neki tanítani a világról...

A bárányhimlő oltást mikor lehet beadatni? Egyszer kérdezte a doktornéni, hogy akarjuk-e, akkor még gondolkoztam, legutóbb nem kérdezett rá, és csak 2 éves korban kell legközelebb mennünk tanácsadásra, szóval augusztusig még gondolkodhatok. Egyébként a pneumococcus és meningococcus ellen már beadattuk.

Üdv
Timi

Kép
hellot
 
 


Szia Judyt.
Hát sajna Vivien tegnap reggelre kiütéses lett bárányhimlös sajna nem uszta usztuk meg a fiam az osztálytársait is megfertözte.De már jól van.Mi a Kossuth Lajos utcában lakunk. Én ugy tudom hogy 1éves kor után oltják be bárányhimlö ellen de nem tudom pontosan.Hát mostanság nem nagyon megyünk ki a levegöre mind addig mig kinem jött rajta az összes és elnem kezd száradni szomorú vagyok. :cry:

Szia Hellot
Én nem gondolkodnék a helyedben mert elég csúnya sebes a bárányhimlö már mutálodott :) én is huztam az idöt hogy beoltsa-e vagy sem mirre beoltatam volna ellene akor már késö volt gontoltam ha eddig nem kapta el akor most már ne is kapja el a tesoja véget.
Hát röviden ennyi megyek mert ébredezik a lánykám
Sziasztok
Móni
vivike05
 
 


Kép [/url]
vivike05
 
 


Sziasztok.
Egy buta kérdésem van.A vonalzót ami mutatja hogy a baba mennyi idös azt hogy kell beállitani hogy mindig mutasa mint ahogy nektek lehet hogy sikerül rájönnöm de lehet hogy nem
Segitsetek
Köszi :)
vivike05
 
 


Vivike! Fent találsz olyat, hogy Segédletek, ott a legördülő menüben van a Profil, ha abba bemész, akkor az Aláírásba kell belerakni. :)

De egyébként, tényleg, van a bárányhimlőoltás beadatásának felső korlátja? Mi egyelőre nem vagyunk annyit közösségben, hogy félni kelljen tőle, de kicsúszni sem akarok vele.

Kép
hellot
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: