Új privát üzeneted érkezett!

<font color="ff6000">Sziasztok!

Miriama!
Én is utálom, amikor meg akarják (főleg anyós) mondani, hogy az én gyerekemmel mit hogy csináljak. Főleg, hogy az 5 hét alatt látta kb 6-7-szer 1-1 órákra. Nem is ismeri. Én tudom, hogy mire hogyan reagál!!! Még anyámtól csak-csak elfogadok tanácsot, hiszen velük élek, ő itt van velem 24 órában, és látja, ismeri a gyereket. De ő tudja is, hogy elmondja amit ő gondol, és azt vagy elfogadom, vagy nem. És nem sértődik meg, ha nem. Nem okoskodik itt nekem. Meg ráadásul vett az anyós egy sapkát (hiába mondom, hogy ne vegyen ruhaneműt, mert annyi van, hogy nem férek már el tőle), és a sapi kicsi lett. Erre azt mondja, hogy varrjak rá két kötőt!! ???? Mondm, monek? Attól nem lesz nagyobb. Erre ő: De akkor rá tudod kötni, hgy ne essen le! ?????? ?Hát ti értitek? Szorítsam bele csakazértis a fejét, és jól kössem rá!! Ez tuti, hogy nem norm. Ja, és megsértődött, hogy nem adom rá.
Kivagyok tőle. Csakhát mégis a nagyanyja. Nem dobhatom ki. Ugyanolyan joga van hozzá, mint anyámnak. Nehéz...

Szélcső: A helyettes védőnő javasolta, a sajátom azt mondta, hogy inkább ne. Nem is túl jó érzés a gyereknek, meg hozzá is szokhat, és utána nehezen fog magától. A gyógyszertáros is azt mondta, hogy inkább ne, csak végső esetben, ha nagyon muszáj. Szal nemtom.
Ma reggel is kirobbant belőle egy adag. de azóta megint semmi. De legalább most nem szenved.

Jön a következő adag kép.

Szilpa & Kende
5+3</font>
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!!

Megint csak én...

Anyós valszeg nem jön többet. Anyu összeveszett vele más miatt. Így most járhatok én át hozzá a gyerekkel. De legalább így az én időrendem szerint élhetek.

Ja, képzeljétek, ma az 5 és fél hetes gyerek kétszer is 160-at evett!!!!!!!!!!!! És a kettő között sima 120-at. Pedig azt hittem elég lesz egy ekkora adag után kevesebb is. És pont 3 óra után éhes is volt. Még az időt sem húzta ki!!!
Kezdek tőle megijedni. Kiszívja az összes erőm Kép Én meg szépen eltűnök... Kép

Az első ilyen nagyobb kaja közben folyamatosan rotyogtatott. Szopi előtt tisztába volt téve, mégis itt a végeredmény:

Kép
Kép

Kép
Szilpa & Kende
5+4</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! Nálunk épp fognövesztés van, és iszonyat nyűgösség... Meg nálunk a fog amolyan nyúlós gusztustalan kakival jár ami kicsípi a gyerek popsiját akár 1 perc alatt is... És most folyamatosan jönnek a fogak, és nem tud szegény popsi meggyógyulniKép

Szilpa! Nagyon édes a fiacskád. És menyit eszik... És szépen összekakálta magát... Hú emlékszem nálunk is voltak ilyenek, és lehetett vinni fürdeni Kép Anyós ügyben meg... hát sok anyós ilyen... de te vagy az anyuka, ne hagyd magad. Nekem szerencsém van, angyali anyósom van. Nagyon szeretem Kép

Számítógép függők feleségei! Nálunk is volt egy ilyen korszak, és nagyon úúúútáltam... Egész este lövöldözött. És még a hangot se volt hajlandó levenni.... Aztán nemtom mitől szokott le de egyszercsak abbahagyta... Mostanában van hogy én ülök itt éjfélig... Bár szegény Tibi hullafáradtan jön sokszor haza és már 9kor alszik...

Puszi mindenkinek!

Ja én semsokára jöna tavasz lehet talizni!!!!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 

 
 

<font color="ff6000">Sziasztok!

Ma voltunk a doktornéninél tanácsadáson.
Kisfiam két hét alatt hízott 670 g-ot. Most 5 hét 5 naposan 5210g!!! Hát a rendelőben volt nagy csodálkozás. Állítólag csak egy baba van, aki hasonlóan rohamosan hízik. Igaz, ha azt nézzük, akkor a másik baba 1 kilóval nehezebben született, tehát arányaiban nézve a Kende a leghízósabb baba a dr.néninél. Kép
Félek, nehogy baj legyen később ebből. Kép
A születési súlyához képest 1310-et hízott, a kórházból hazajövős súlyhoz képest pedig 1490-et 5 hét alatt!!
Egyébként minden rendben van velünk. Majd 21.-én megyünk legközelebb, és akkor majd oltást is kap Kép Előre sajnálom szegényt!

Kaja: Ma a legkisebb a 110 volt. Egyébként 130, 140, meg egyszer 150!!!! Ez kicsit sok egy 5 és fél hetes babától, de mit csinálhatok!?! Nem fogom kivenni a szájából. Ráadásul ha ő nem érzi úgy, hogy elég, akkor ordít, hogy mééééééég!!! Persze ha kiköpi, 5 perc múlva akkor is simán enne tovább, ha hagynám. Kép A kis beles!!!

Szilpa & Kende
5+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Ma egész délután vasaltam. Kép Olyan édesek ezek a pici rucik. Utálok vasalalni, de a fiam kedvéért még ráadásul szívesen csinálom. Sosem gondoltam volna. Mi jó sok ruhát kaptunk. Még ki kell találni, hogy fogom mind betuszkolni a kis komódjába. Kép

Ma is nyakig érő, ruhát átáztató kakánk volt. Kép De ma tea nélkül. Kép

Hasfájás: Lehet, hogy mégsincs fordulópont? Tegnap hajnali 3-ig sétálgatam vele, mire a görcsök között elaludt, de egy órában kb 2* felsírt(visított). És erre vagy felébredt(Kép), vagy vissza is aludt rögtön. Ez ment egész éjjel. Ma nem mertem tükörbe nézni Kép. Ma egész délelőtt nyűgi volt egészen a kakiig. Utána aludt a következő kaja szünetben, de azóta nem. Megint csak feszeng, meg sír. Hiába Infacol, torna, maszázs, hasmelegítés. Az édeskömény teát nem issza semmilyen hőmérsékleten. Kép Csak a kamillát. Dehát az ugye nem a szélre van, hanem arra, ha nincs kaki, és ki kell csalogatni. Szal most félkezezek, és ringatom, miközben hol sír-el akar aludni-erőt gyűjt a sírásra-sír-el akar.... stb. Megint szép éjszaka elé nézünk. Kép Szegénykém. Kép

Végre sikerült elkapni egy reggeli üdvözlő mosolyt:
Kép

Szilpa & Kende
6+1</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!
Lassan megint úgy érzem, hogy csak naplót vezetek itt magamnak. Kép

Szilpa & Kende
6+3</font>
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Képzeljétek, nem elég, hogy általában többet eszik Kende, mint egy ilyen idős szokott (120-160 között), ma sikerült estére bevágnia 170-et, meg utána 10 perc múlva csuklás csillapítónak még 20-at! Vajon van neki olyan, hogy elég??????? Kép

Szilpa & Kende
6+3</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Kedves Naplóm! Kép

Húúúúúúúúú de sokat írtatok!!! Kép

Itt az uccsó adag a fotós készítette képekből.

Szilpa & Kende
6+4</font>
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Gondoltam írok én is, hogy ne csak Szilpa naplója legyen a fórumból. Hová tűnt mindenki?
Na jó, én sem voltam túl aktív az utóbbi napokban.
Remélem most már utolsókat rúgja a tél. Összehozhatnánk a talit is, előbb-utóbb hátha jó idő lesz végre. Kép
Ígértem nektek fotót, de még mindig nem sikerült egy elfogadható képet fényképeztetni magamról, na meg fodrászhoz is el kell menjek, hogy szépüljek Kép Kép

Suli ügyben nyomoztam sokat az elmúlt időben. Képzeljétek, végül beadtam a jelentkezési lapot egy főiskolára, de mint utólag kiderült teljesen feleslegesen, mert a kismamás kedvezmény csak az állami felsőoktatási intézményekre vonatkozik, és ez persze, hogy nem az... Kép
Mostmár teljesen agyára megyek a férjemnek, mert tovább kutatok és újabbnál újabb ötletekkel, variációkkal bombázom, hogy akkor mi lenne, ha...
Úgyhogy még vagy ötféle képzésre, tanfolyamra, munkára jelentkezem, hátha kisül valamelyikből valami. A munkaügyi kirendeltségen is voltam ismét, felkerültem egy bűvös listára, mondván, hogy értesítenek, ha lesz angol tanfolyam, kismamás időbeosztással. Az ügyintéző biztatott, hogy biztos lesz, szóval még mindig reménykedem.

Szilpa a fotók nagyon jól sikerültek, nagy élmény lesz elővenni őket pár év múlva, és hitetlenkedve nézni, hogy tényleg ilyen picurka volt. Nagyon szupi, hogy ilyen jó evő, mikor hízzon, ha nem most, később úgyis lelassul a növésben (hízásban), pláne, ha rájön, hogy milyen klassz dolog mozogni.

Na befejezem mára, ííííííírjatok lányok, hogy kivel-mi újság, ne tűnjetek el!!!
Jó éjt!
miriama
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Babócámból végre kiszakadt a kaka, ami másfél napja annyira gyötörte, hogy éjjel csak 3 órát aludtunk miatta. Szegény állandóan nyomta meg kínlódott, aztán jött a sírás. A kórházba menet (nekem volt cukorvizsgálat)jól elaludt, majd másfél óra múlva felébredt, és ott a kórházban fent a váróban akkorát rottyantott, hogy zengett a folyosó tőle. Persze a váró tele, mindenki rajta mosolygott Kép De végre kint volt!!!!
Utána mikor hazajöttünk még volt egy nagy, meg egy kisebb kaki!! Azóta jól van.

Szilpa & Kende
6+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Gondoltam néhány tavaszváró versikével feldobom a topicot:


Zelk Zoltán: Tavaszi dal

Egy, kettő, három, négy,
kis őzike, hová mégy?
- elég, hogyha tudom én:
tavasz elé futok én.

Egy, kettő, három, négy,
te kis nyuszi, hová mégy?
- se erdőbe, se rétre:
a szép tavasz elébe!

Egy, kettő, három, négy,
te kis madár, vígan légy!
Olyan szépen daloljál,
szebb legyen a tavasznál!



Weöres Sándor: Tavaszköszöntő

Sándor napján megszakad a tél,
József napján megszűnik a szél,
zsákban Benedek
hoz majd meleget,
nincs több fázás, boldog, aki él.

Már közhírré szétdoboltatik:
minden kislány férjhez adatik,
szőkék legelébb,
aztán feketék,
végül barnák és a maradék.

Kép

Szabó Lőrinc: Tavasz

Mi az? kérdezte Vén Rigó.
Tavasz! felelt a Nap.
Megjött? kérdezte Vén Rigó.
Meg ám! felelt a Nap.

Szeretsz? kérdezte Vén Rigó.
Szeretlek! szólt a Nap.
Akkor hát szép lesz a világ?
Még szebb, még boldogabb!


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
miriama
 
 


Sziasztok!

Bocs az ismetelt eltunesemert. Manoval mindig van vmi gond. Most pl. a hozzataplalas kezdeten naponta tobbszori hig a szeklete, pedig anno hasonlo problema nem volt. Igaz atesett 2 antibiokuran, szal valszeg ez tett be a belrendszerenek, hiaba adtam neki a Normafloret. Most bifiduszos tapitol javulni latszik a dolog, de meg nem kiabalnam el.

Miriama,
En hagyom, hogy gepezzen/jatszon. Ejszaka nem gepezik szerencsere, hanem alszik. Kép Korabban probaltam elcsalni, de nem ment. Viszont miota van autonk, azota sokat javult a dolog. Azota en voltam sokat itt. Kép
Szal igazabol nem t'ok tuti gyogyirt mondani. Kép
A tavasz tenyleg johetne mar!

A tobbiektol elnezest, hogy nem irok, de mostansag hadilabon allok az idovel.
falina
 
 


Sziasztok!

Én is el voltam tűnve mostanáig, bár olvastalak Titeket, csak nem írtam, nem akartam rontani a közhangulatot. Most isszuk a levét annak, hogy eddig nem nagyon jöttek a fogacskák. Most aztán egyszerre jön a felső 4 metszőfog, iszonyúan megszenvedjük mindketten, testileg-lelkileg.
Annyira fáj szegénynek, hogy ma már szinte egyáltalán nem akart se szopni, se inni, se enni... Kép Csak remélem, hogy nem lesz rossz vége.

Ezen túl semmi nem sikerül, semmi nem úgy alakul ahogy tervezzük, az időjárásról már nem is beszélve...

De hogy valami jót is írjak, Bianka elkezdett mászni, most már a kúszást és a mászást felváltva közlekedik, már amikor közlekedik, és nem szenved a foga miatt két napig tartó láztól.
Próbálkozik felállással is, több-kevesebb sikerrel.
És mióta rájött hogy nyílik a fiók, mindegyiket húzogatja, kipakol, lepakol a könyvespolcról, megrendezi a virágföldet... Úgyhogy nálunk zajlik az élet.
szinti
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Miriama!
Jók ezek a versek. Tényleg jöhetne már a tavasz! Már katasztrófa ez a sok hó!! És mi volt ma a Balcsi parton!! Nézzétek a híradót!!

Falina!
Remélem, tényleg javul már a bélszerkezet!! Drukkk!

Szinti!
pont akkor kéne sokat jönni, ha semmi sem jó! Majd mi bátorítunk! Néha az is sokat segít!!! Igenis tessék jönni!! Nem rontod egyáltalán a közhangulatot!!
Ügyes Bianka!! Akkor most rohangálhatsz utána rendet tenni!! Kép Kép

Alvás:
Képzeljétek az éjjel csak 1* kelt fel enni!! Este 3/4 11-kor evett, és el is aludt a végén, és csak 1/4 5-kor kért újra enni, utána megint aludt fél 9-ig!!!!! Úgy örültem neki!!! Kép

Meg már 2* is (péntek, vasárnap) úgy aludt el, hogy letettem ébren az ágyra, és csendben(!) elnézelődőtt, meg kalimpált vagy 1 órát, és egyszercsak aludt!!! Se hiszti, se sírás!! Olyan ügyeske!!! Kép Kép

Csak hogy én is dicsekedjek!!! Kép

Szilpa & Kende
7+2</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">A 101 kiskutás, fülecskés overálomat imádom...
Kép
Kép

Apa kezében imádok aludni....(olyan biztonságos)
Kép
Kép

És képzeljétek, felfedeztem valamit az ágyam fölött!!
Kép

De anyánál is szeretek aludni (csak ő kicsit fáradt)
Kép

Kende
7+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

A rólam ígért képet megnézhetitek a weboldalunkon, anya szépül menüpont alatt. Kép
Csak pár napig lesz kint, úgyhogy hamar nézzétek meg, milyen voltam és milyen lettem a műtét után.
http://www.petra-oldala.fw.hu/

Majd még írok.
Üdv
Miriama
miriama
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Képzeljétek!
A pici gyermekem egy zabazsák!! Kép
Mai étkezései: 190(!), 100, 120, 180(!). Ez utóbbit 2 órája sikerült, és nem tud elaludni, mert annyira nyomja a hasát! Kép

Szilpa & telezabálós Kende
7+6</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bátorító szavakat! Bár hogy még a helyzetet tetőzzük, a hétvégén voltunk vidéken a családnál, és a nővérem kifakadt, amivel remekül megbántott. Kép Azt hiszem elegem van!

Szilpa! Gyönyörű ez a gyermek! És milyen kis zabagép. Kép A mostaniak közül 03.10-én készült kép a kedvencem. Kép

Miriama! Már nem találtam meg, hogy szépül anya. Kép Te milyen ügyes dolgokat csinálsz! Te varrtad a baldachinos, fejvédős dolgokat is a babónak? Én is szeretek ilyesmit csinálni, csak kevés az időm. Egy keresztszemes napront egyszer egy évig csináltam. A párom azt mondta, nincs az a pénz amiért odaadná. Kép

Tegnap este sikerült eladnunk a babakocsit. Remélem ezzel elkezdődnek a jó dolgok. Már az idő is sokkal jobb. Kép

Biankának szerencsére már nem fáj a foga, de még mindig nem bújt ki teljesen, csak feszíti az ínyt, és fehérlik alatta, úgyhogy biztos lesz még böjtje. Viszont nagyon ügyi, a hétvégén egy csomószor felállt egyedül, és a hosszú hetek óta tapsolásra való tanítgatásom gyümölcse is beért. Ráadásul azt veszem észre, hogy egyre több mindent ért, ha kérdzem től hol a baba, megkeresi és odaadja, ha szóval kérem tapsoljon, integessen, csinálja. Kép
szinti
 
 


Most írt a barátnőm, most épp ő haragudott meg rám, mert nem mondtam el neki egy-két dolgot, amik közül volt amit azért nem mondtam el, mert semmi jelentősége, és nem is gondoltam, hogy ez neki fontos, de egyébként is, szerintem az ember eldöntheti, mit oszt meg másokkal, mit nem. Nem?!
Azt hiszem tényleg megőrülök!
szinti
 
 


Sziasztok!

Falina! Sajna az én párom főleg éjjel lendül bele, de sokszor hétvégén is képes kisebb megszakításokkal a gép előtt ülni. Kép Kép Néha szerencsére rádöbben, hogy milyen időpocsékolás. Talán a tavasz hoz változást.

Remélem minden rendbe jön a manóddal, a tápszer váltás biztos segíteni fog, na meg a jó idő. Gondolok rátok!

Szinti! Na majd, ha találkozunk, akkor meglátod, ha egyáltalán lesz talink valamikor! Nagyon remélem, hogy a jó idővel össze tudunk hozni egyet.
Bízom benne, hogy jó irányba fordulnak a dolgaitok! Nekünk nyugodtan kiöntheted a lelked!Tudod, a mélypontról már csak felfelé lehet menni! A barátnőddel kapcsolatban, meg te tudod, hogy mennyire vagytok /voltatok bizalmasok egymással, lehet, hogy ő másként gondolta, mint te és ez esett neki rosszul. De mondjuk tényleg furi, hogyha te nem tartottad jelentős dolognak, akkor ő miért igen?

Keresztszemeseket már én sem varrok, mióta csajszi megszületett... Túl sok időt igényelne, pedig van egy hatalmas kép, amit elkeztem. A baldahinba anyukám is segített Kép Most a matrica- meg üvegfestés megy jobban, ezek hamarabb elkészülnek és legalább sikerélményem van.

Szilpa! Csuda klassz babód van, olyan aranyosak ezek a képek! És hogy mennyit tömi magát!!! Kép

Cila, Linocska, Gabii hová tüntetek? Adjatok hírt magatokról!

Üdv
Miriama
miriama
 
 


Vagyok!!!!!
Élek még... Mi túl vagyunk egy olyan szörnyű hányós- hasmenéses vírusferőzésen, Zsombi és apa is elkapta de én tartom magam. Most boldog vagyok mert jó idő van, tegnap 12-4ig lenn voltunk Zsombival játszótéren meg sétálni, és sütött a nap! Isteni volt!

Szilpa! Édi Kende és tényleg eszik ám rendesen!

Miriama! Tényleg nagyon ügyi vagy. Szalvétatechnika meg matricafestés nekem is nagy kedvencem, csak időőőőőő kéne hozzá!

Szinti! Ne keseredj el, bizti jobb lesz mostmár. Velem pl az egyik legjobb barátnőm nem áll szóba és azt sem tudom miért, egyszerűen eltűnt az életemből, én próbáltam többször is beszélni vele, de úgy tűnik nem akar belőlem, pedig nem volt semmi vita vagy ilyesmi köztünk. Aztán rájöttem hogy nem töröm magam, mert nem is igazi barát aki ilyen... Persze nektek azért drukkolok hogy mindenkivel rendbe jöjjön minden.
Ja és leányka nagyon ügyi!

Nálunk az van hogy Zsombi egyre cukibb... Eszméletlen milyen okos kis agyacskája van egy ilyen picúrnak. Ha almát akar enni akkor hozza oda nekem majd kirohan a konyhába a reszelőért. Vagy ha nagyim veszi fel a cipőjét akkor rögtön viszineki a cipőkanalat. Meg ha valaki kijön a wc-ből akkor Zsombi rohan és csapkodja a fürdőajtót hogy gyerünk menni kezet mosni. Meg kezd beszélni Kép Ilyeneket mond: Dédi, apa, vau, nem, hamm, tálka, kaka KépSzóval zabálnivaló! Lassan 15 hónapos lesz... Jajj oltást fog kapni Kép Pedig már olyan jó volt hogy nem kellett sokáig szúrni...

Tali valamikor?

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!Kép

Nekem üldözési mániám van és azt hiszem, hogy mindenki olvassa a blogomat, tehát tudtok rólunk mindentKépMinek írjam le mégegyszer!?
Ma egész nap odavoltunk és valószínű, hogy elköltözünk innen a panelból kertesbeKép A XVIII. kerületbe mennénk. Holnap sok minden eldől, de már nagyon beleéltük magunkat...
Benéztem abba a lakóhelyes topikba, hát nem sokan tolonganak, pedig Lőrinc is hatalmas. Na mindegy.
Az egész költözés átfutási ideje kb 3 hónap, tehát addig még biztos maradunk.

Jár vagy járt valaki közületek a Közösségi Ház zenebölcsijében?

Ma is kellemesen elfáradtam mert tornázni is voltam!Kép

Gabi!
Nagyon okos a kis Zsombi! Eltudom képzelni amiket leírtál róla!Kép

Miriama!
Nagyon jó és szép verseket írtál!Kép
Én megnéztelek, de nem emlékszem, hogy mit kellett volna nézni a képeken!? Miért műtöttek? Nem emlékszem, hogy írtad volna.

Szinti!
A kisebbik keresztlányunk is Bianka!Kép
Nagyon ügyes a lánykád!!!
Remélem a nővéreddel is sikerült tisztázni a dolgot!?

Szilpa!
Hogy van a kis zabazsák?Kép
És Te?
A képeken nagyon aranyosak vagytok!Kép

Falina!Kép
Hogy van a kis manód?


Kép

Jó éjt!Kép
Vendég
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Szinti!
Köszi!
Fel a fejjel! Remélem, nővéreddel hamar rendeződtök! Kép Barátnőddel ugyanezt kívánom.
Bianka nagyon ügyes kiscsaj!!!

Miriama!
Neked is köszi Kép

Gabii!
Kép
Zsombi nagyon okos fiú!!
Jó nagy már! Repül az idő ugye???

Linocska!
Attól, hogy elköltöztök, még írogathatsz ide is. Legalább tudjunk rólatok valamit!! Azért drukolok hogy össze jöjjön!
Köszi, a kis zabazsák jól van, bár kicsit nyűgöske 2 napja. Lehet, hogy az időváltozás. Meg kevesebbet eszik. De csak magához képest. Egyébként "normális" adag lenne. Kép
Én megint kivagyok idegileg. Egyszer majd csak túl leszek a dolgon. De legalább már jön a tavasz!!! Kép Kép Ez azért segít jobb kedvre derülni! Kép
Köszi a dícséretet!
Nagyon szép még mindig a babókád!!

Voltunk ma dokinál!
Pont ma 2 hónapos, 6 kg, 61 cm!!!! Szegénykém nagyon sírt a két szurinál. Kép Levegőt se akart venni, csak amikor belefújtam a szájába. A szívem hasadt meg.

Délután én is voltam dokinál 6 hetes kontrollon. Minden oké. Csak 1 órát ültem ott pluszban, mert mikor odaértem épp szülni volt. Kép Pedig utána be akartam menni még a Kenguruba, de ez így kimaradt. Így is lekéstem az etetési időt, és a "pici" fiam éhen akart halni. Úgy visított, hogy már a folyosón hallottam Kép Kép

Szilpa & Kende
2 hó</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bíztatást ismét. Tegnap úgy döntöttem, nem hagyom, hogy mások elrontsák a kedvem! Kép

Gabii! Zsombid nagyon cuki lehet! Kész kis társ! Kép Beszélni tanulásról egy aranyos sztori jut eszembe. A barátnőm kislánya szintén 15 hónapos, és tanította neki, hogy mondja: maci. Nem tudta kimondani, ezért sértődötten elfordult, majd egyszer csak nagy daccal visszafordult az anyukája felé, és elkezdte sorolni anya, apa, mama, tata, baba..., az összeset amit tud, hogy anyukája lássa, azt ugyan nem tudja maci, viszont sok mást igen. Kép
Zsombi név egyébként nagyon tetszik, mi is így hívtuk volna gyerkőcünket, ha kisfiúnak születik, illetve reméljük, lesz még egyszer egy kisfiunk is, akit így fogunk hívni.

Linocska!
Marcid, még mindig zabálnivaló! Kép A kép nagyon jó, amit felraktál, nagyon aranyosan alszik. Kép Bianka képtelenség, hogy így elaludjon. Kép És milyen szép a haja! Kép
Visszaolvastam a blogotokat, és ezúttal fel is vettem a kedvencek közé, bár azt mondtad nem lesz mindig publikus. Olyan jó olvasni az eseményeket! Kép
Én úgy döntöttem, hogy ha Bianka betölti az egy évet, akkor már nem fogok havonta ilyen 2-3 oldalas összefoglalókat írni, hanem naplót vezetek róla, és akkor írok, mikor történik valami. Párom mondta, kevés lesz egy élet, mire visszanézegeti azt a sok képet, kisvideot, amit készítettünk róla, és visszaolvassa írásaimat. Már ha kíváncsi lesz rá.
Én is arra biztatlak, hogy azért időnként nézz be ide is, miután elköltöztök!

Most mennem kell, mert Bianka felébredt.

Találkában benne lennénk mi is!!!
szinti
 
 


Zsombi megint beteg... A változatosság kedvéért most épp köhög és láza is volt éjjel...
Mikor lesz már vége ennek a betegeskedős időnek??? És még kecsegtetnek a hozzáértők influenzajárvánnyal is.... Jó mi?

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Gabiii Kép De jó rólatok is hallani! Jobbulást! Mi is betegek voltunk a héten, de már kifelé lábalunk belőle.

Szinti Kép Édi ez a történet, teljesen magam elé képzeltem a kislányt, ahogy sorolja a szavakat... KépKépKép
Az én lányom is olyan kis ügyes, igaz, azt hiszem ő a legidősebb az itteni babók közül (20 hónap). Nem győzöm írni a szavakat (száz fölött járunk), amiket tud, sőt kezd rövid mondatokat is mondani pl: Itt van. Hol van? Tegnap véletlenül lefejelt, én meg mondtam neki, hogy jaj ez fájt (pont a számat találta el, még a vérem is kiserkent). Õ meg megölelgette a nyakam, és mondta: szeret, szeret, még egy puszit is kaptam. Kép

Linocska Kép A blogot sajna nem mentettem el a kedvencek közé, úgyhogy nem követtem az eseményeket, na de majd eztán Kép Hhú, jó messzire költöztök, de hajrá, nagyon klassz lesz, főleg Marcinak a kert!
A közösségi házban mi Csiri-birire járunk, de a zenebölcsi is biztos nagyon jó. Tornázni hová jársz?

A műtétemről, na akkor részleteket. Volt egy anyajegy az arcomon a szemöldököm vonalában és azt operálta le egy plasztikai sebész. Most már kezd emberi formám lenni, de az első héten, hát, úgy néztem ki, mint akinek behúztak egy jó nagyot! KépKépKép

Szilpa! Kép Fel a fejjel, ne idegeld magad! Biztos még mindig ez a pasi!? Házasok vagytok egyébként, vagy csak együtt élt(et)ek? Valahogy úgy emlékszem, hogy lakást kerestetek, most meg...??? Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én még mindig házasság párti vagyok, pont emiatt, hogy amikor egy nő gyereket szül, olyan kiszolgáltatottá válik a pasijának. Ti mit gondoltok?
Írjatok, ha van kedvetek.
Jó éjt!
miriama
 
 


Miriama!
Már múltkor is akartam kérdezni hogy milyen volt a csiribiri? Mesélnél róla egy kicsit?
Kösziiiiiiiiiiiiii

Pasik még mindig betegek Kép

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Szilpa!Kép
Nem semmi méretek Kendénél!Kép Visszanéztem és Marci két hónaposan 5250 gr volt és 58 cm. (3400 gr-mal és 54 cm-rel született)

Szinti!Kép
Szerintem ezeket a naplókat inkább csak magunknak írjuk. Bár egy lányról jobban eltudom képzelni, hogy X ídő után érdekelni fogja ilyen formában a története.

Gabi!Kép
JOBBULÁST ZSOMBINAK!!!

Miriama!Kép
A Közösségi Házban van a torna. Kedden és csütörtökön este 7-től 8-ig. Nagyon jó!
Gyógytornász nő tartja, nagyon szakszerű.

Én sokkal jobban kiszolgáltatottnak éreztem magam amikor házas voltam. Az elvárások, ha voltak, abszolút jogosnak tűntek.
7 év szerelem és együttélés után mentem hozzá. Hetedhét országra szóló esküvő és lagzi a Bozsik Stadionba. Aztán még plusz 3 évet éltünk így együtt, összesen 10 évet. Én adtam be a válópert mert a volt férjem nem tudott és a mai napig nem tud az anyukája szoknyája mellől elszakadni pedig a lehetőségünk is meg lett volna rá.
Ezenkívül azt gondolom, hogy más az amikor együtt élsz valakivel és más amikor együtt KELL mert...
Marci apjában megtaláltam a minden szempontból tökéletes partnert, még sem gondolom, hogy egy papír ezen változtatna.
Remélem nem voltam félre érthető!?Kép

Jó éjt!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gabiii Kép A Csiri-biri nagyon jó, Petra nagyon szereti. Kb. háromnegyed óra, de olyan gyorsan elszáll!!! Szerintem el kell jönni és kipróbálni, de azért megpróbálom egy pár szóban leírni. Leginkább énekkel kísért tornaórának kell elképzelni. Sokat mozgunk, hátunkra vesszük körbemegyünk, zsip-zsuppolunk, gyerkőcök fel-alá rohangálnak a teremben, vannak eszközök, nagy labda, ugrálóasztal, szivacs stb. Lehet ugrálni, bukfencezni. Csajszi úgy lefárad, hogy a szokásos 1-1,5 óra helyett simán 2-2,5 órát alszik miután hazajöttünk.

Linocska Kép A torna nem nagyon későn van? Nálunk legalábbis este hét után már vacsi, fürdés vannak napirenden. Pedig szívesen mennék, néztem a szórólapot, úgy láttam olcsóbb, mint ahová én járok.

Ami meg a másik témánkat illeti: nem voltál félreérthető. Csak itt-ott homályosan fogalmaztál. Az elvárások meg a KELL-ek érdekeltek volna... Kép Nekem ez az első házasságom, 6 éve vagyunk házasok és azóta élünk együtt. Persze nem tudom, mit fogok mondani X év múlva, de most nem tudnám másként elképzelni. Lehet, hogy a tökéletes partnerrel így is - úgy is jó. De én mint nő biztonságra törekszem, és nekem a házasság ezt nyújtja. Mert vállaltuk, hogy jóban-rosszban. Nem azt, hogy ha jó veled vagyok, ha nem itthagylak és nincs semmi következménye. Igenis legyen, kerüljön pénzbe. Egy nő kisbabával vagy gyerekekkel, ha magára marad, mit csinál, miből él, hogyan fogja felnevelni a gyereket? De még gyerek nélkül is. Volt egy barátnőm, aki összeköltözött a pasijával (a fiú lakásába), berendezték együtt az életüket, festés, bútor, műszaki cikkek, mindent közösen álltak, és nagyon sokat dolgoztak érte, még kocsit is vettek, együtt éltek pár évet, aztán a fiú becsajozott, a barátnőm a saját cuccain kívül nemigen hozott el semmit...
Nekem a házasság egy vállalás: érzelmi és anyagi. Vállalom, hogy kitartok melletted, és mindent megteszek, hogy a kapcsolatunk boldog maradjon és vállalom, hogy szorult élethelyzetedben is támogatlak. De nem muszáj. Ha nagyon nem működne, elválnék.
Remélem én sem voltam félreérthető. Csak a saját véleményemet írtam le, ne bántódjon meg rajta senki. Mindenki éljen úgy, ahogy neki jó!

Jó éjt!
miriama
 
 


Jaj, még egy dolog eszembe jutott.
Egy kismama újságban olvastam, hogy ma egy házasság főleg gazdasági együttműködést jelent, és ezen elcsodálkoztam, elgondolkodtam. Majd megkeresem, hogy pontosan hogy szólt a mondat. De azért kíváncsi lennék a véleményetekre.
miriama
 
 


Miriama!Kép
Létezik élettársi szerződés!
Nem csak egy házasságban van érzelmi és anyagi biztonság.

A hugom házasságban szülte két gyermekét, később elváltak. A bíróság 10 ezer ft-ot állapított meg összesen a két gyerekre! Persze lehet fellebezni ha van miből. Apukának nincs hivatalos munkahelye és legális vagyona, tehát nem tudják behajtani sem. Ettől függetlenül is fizethetne többet méltányosságból de nem teszi.
Ennyit a házasságról...
Nyílván hogy ez egy ritka eset!?

Azt gondolom, hogy ha elválik az ember bármilyen okból
a házasság nem ad többet az embernek.

Ha Petim nem dolgozna akkor is megélnénk mert a szülei simán eltartanának, ha hagynánk.
És 100 % hogy az utcára sem kerülnék ha valamelyikünk "megbolondulna".
Biztonságban érzem magam minden téren! És nem csak érzem hanem vagyok is.
Házzasság nélkül is van gyerektartás, stb, stb, stb

Megyünk sétálni!Kép

Szép napot!
Vendég
 


Miriama!Kép
Csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak!Kép
A torna 500 ft.
Nekünk pont jó az ídőpont. Petim 6 után ér haza. Nálunk 8 körül van a fűrdés. Mire hazajövök onnan 5 perc alatt; már ülhetek is bele a kádba én is mert addigra Apa megfűrdeti Marcit. A kis hapsi este 9-nél előbb nem alszik, tegnap majdnem 11 volt mire elaludt. Igaz 9 felé kelt reggel és két órát aludt délután amiből fél 3-kor ébredt.

További szép napot!Kép
Vendég
 


Linocska!
Erre nem is gondoltam, hogy esetleg nem fogja érdekelni, mi minden történt, mire felnőtt. Kép Rólam nagyon kevés fénykép készült anno, és írás is, mindössze néhány oldal összefoglaló a bölcsis dadusaimtólt, de én nagyon szívesen olvastam. Persze én ezeket elsősorban magam/unk/nak készítem, már most is olyan jó visszanézni, olvasni, milyen volt, mi minden történt, csak gondoltam hátha érdekli majd egykor őt is. Néha az írásokból csak arra eszmélünk, tényleg, ilyen is volt, pedig még csak néhány hónapja történtek ezek a dolgok, mi lesz 15-20 év múlva. Kép
Nem kérdezem, hogy hány éves vagy, de nagyot néztem, mikor írtad, hogy 10 évet voltál az előző pároddal, a képek alapján nem tűnt úgy, hogy e mögött a fiatal nő mögött állhat egy ilyen hosszú kapcsolat. Kép
Elkezdtem egy blogot kíváncsiságból, de megőrülök, hogy sosem úgy néz ki, ahogy szeretném. Kép

Annyira örülök ennek a szuper időnek! Kép Kép Kép

Péntek-szombat-vasárnap áttörte az ínyt egy-egy újabb fogacska. Így már négy foggal büszkélkedhet a csajszi, bár nagyon megszenvedtük. Remélem most egy ideig nyugta lesz szegénynek.

Már várom, hogy mi is mehessünk ilyen zenés-táncos mókákra! Most hallottuk, hogy a Művészetek Palotájában hétvégente szoktak tartani gyerekműsorokat, bábszínházat, meg ilyesmit, csak mi még sajnos kicsik vagyunk hozzá. Részeleteket nem tudok, de a neten biztos találni róla valamit.
szinti
 
 


Szinti!Kép
30 éves vagyok! 17 évesen ismertem meg a volt férjemet és 3 hónap után összeköltöztünk. 24 évesen mentem férjhez és 27 voltam mikor elváltam.
Nem sokat teketóriáztam mert 3 éve ismerem a gyerekem apját. Azonos volt az életcélunk és ehhez már csak a biztos anyagi háttér hab volt a tortán. Szóval röviden így...
A blogon pedig nem változtattam külsőt mert nem értek hozzá, csak írok bele és kész. Egyébként pont nem rég láttam, hogy nagyon tuti új sablonok vannak a freeblog-on.
Gratula a fogacskákhoz. Nálunk a 8 fog után volt több hónapos szünet. Most pedig egy rágófogunk is van!
Marci alszik, ebéd kész, aztán írány a levegő!Kép
Vendég
 


Linocska Kép,
gondoltam, hogy csak az lehet a magyarázat, már iskolás korotok óta ismertétek egymást a volt férjeddel. Kép
Nem tudom régen milyen sablonok voltak a freeblogon, tény, hogy most nagyon sok van, én is alig tudtam választani. Végre sikerült megformázni, arra gondolok, hogy az istennek nem sikerült ugyanolyan betűméretre, formára hozni a bejegyzéseket, meg sorkizártam, ilyesmi. De most már szép. Kép
Az éjszakánk borzalmas volt, volt egy három órás cirkuszunk, de a mai nap sem különb. Jön az ötödik, bal felső kettes fog. De legalább most rendesen eszik. Kép Õszintén remélem, hogy most legalább a láz elmarad. Azt mondják a rágók még rosszabbak lesznek. Lehet még ennél rosszabb? Épp, hogy a világra jönnek szegény picúrok, ennyit szenvednek, hasfájás (bár ez szerencsére minket elkerült) fogak... Kép

De legalább az idő szép, ha felébredt, megyünk is sétálni.
szinti
 
 


Szinti!Kép
Nem publikus a blog?Kép
A fogak minket egyátalán nem viseltek meg. Néha napközben volt nyügi, de a dentinox nekünk azonnal használt. Az éjszakákat kivétel nélkül mindig átaludtuk. A bal alsó rágófogunk teteje már teljesen kint van és ez sem okozott gondot, maximum sokkal többet aludt napközben isKép
Nem próbáltál az éjszakai sírásra fájdalomcsíllapítót adni? Neki is jobb lenne!

Marci uzsonnázik, aztán mi is lemegyünk...
Vendég
 


Linocska,
eddig nem sok minden került a blogba, csak amit Veletek is megosztottam, csak kipróbáltam, de le is szedem. Csak később fogok belemerülni az írásba, de ráadásul megbeszéltük hétvégén apával, hogy az nem is a neten lesz, hanem csinál nekem egy saját intranetet.
Na nem szeretném elkiabálni, de két napja nyugi van fog ügyben. A dentinox nekünk is segít, de csak rövid ideig hat, és naponta csak háromszor lehet használni. Kép Akkor este adtam neki fájdalomcsillapítót, már kúpot is kaptunk rá a doktor nénitől, mert a kanalasok nem hatottak, ráadásul már rosszul volt tőlük szegény, és még mindig annyira fájt neki, hogy csapdosta a fejét. Gondolhatod! Kép A kúp hat is, viszonylag rövid időn belül, azért írtam, hogy cirkusz volt, mert miután elmúlt a fájdalom, teljesen felélénkült, és minden érdekesebb volt neki, mint az alvás. Kép

Még mindig nem teltem be ezzel a szuper idővel! Kép Naponta többször, hatalmasat sétálunk Biankával, a hétvégét is végigcsavarogtuk, de már hármasban Kép, úgyhogy most fel vagyunk töltődve teljesen.

Szilpa,
mi van veletek?!
szinti
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Megvagyunk.
Csak lent voltunk 8 napot vidéken keresztanyámnál. Hát a pici fiamnak olyan jót tett a vidéki levegő, mintha valaki kicserélte volna!!!!! Meg is voltam ijedve, hogy nem az én kicsi Kendém van a kezeimben!! Kép Kép
Eltűnt a hiszti, óriásiakat aludt,és folyton mosolygott.. Csak a két esőnap volt nyűgös. Esténként 7 órákat aludt egyben. Amikor hazajöttünk szombaton, féltem, hogy ennek vége is, de képzeljétek, a szombat estét végig aludta. Este 10-kor evett, és legközelebb csak reggel 8-kor kelt fel. Addig folyamatosan aludt!!!!!!!!!! Kép Kép Azt hittem, hogy csak fáradt, de a vasárnap este is ugyan ez volt!!!! Kép Egyszerűen hihetetlen! 10 hetesen!

Majd még mesélek, csak most álmos vagyok, megyek lefexem.

Puszi

Szilpa & Kende
10 hét + 2 nap
vagy 2 hó + 13 nap Kép</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Mégis leírom.
Még jó, hogy megírtam már, és csak be kell másolnom Kép Kép

Szóval vidék:
Ithon egész héten nyafi volt, mielött elmentünk, és keresztanyumnál az első perctől kezdve egy nyugodt, alvós-mosolygós baba volt. Még gondolkoztam is, hogy valaki útközben biztos kicserélte amíg elbóbiskoltam. Kép Jó nagyokat aludt a teraszon, és esténként is csak 7 óránként kelt fel egy gyors kajára, és utána ájulás visza. Kép Csak 2 nap volt nyűgös, amikor vacak idő volt. Egyébként soha egy felesleges hiszti nem volt! Kép És megszokta, hogy nélkülem aszik. Kép Kép Ugyanis olyan keskeny volt az ágy, hogy nem tudtam tőle aludni. Betettem belülre, és 1 óra múlva arra keltem, hgy belül nagy hely, baba teljesen nekemsimulva Kép, én pedig az ágy szélén egyensúlyozok az oldalamon fekve. Szal a második éjszakától külön aludt. Sajna az utazó ágyatn alig használtuk, mert már utazás előtt is nagyon fájt a derekam, soxor anyu emelgette a babát hozzám, de mikor leértünk, addigra már soxor nem bírtam meg sem fordulni az ágyon, nemhogy felkelni, vagy emelgetni a "picurt", Tehát csak nappal volt az alacsony utazóágyban, amikor valaki segített kivenni onnan. Éjjelre bevittük a babakocsit, és abban aludt az ágyam mellett. Azóta itthon is külön alszik. És csak ma délután volt nyafka, amikor szeles lett az idő. Ezt nem bírja. A lefelé utat végig aludta a kocsiban. Így 2 órával később kajált, mint kellett volna. Jól bírta. Hazafelé viszont időben felébredt, így megálltunk kajcsizni, büfizni. Nagyon jól éreztük magunat.
És a lényeg::::: szombat este VÉGIG ALUDTA AZ ÉJSZAKÁT!!! Kép Kép Este 10-kor evett, és csak reggel 8-kor kelt fel, hogy egyen, utána alvás vissza!!! Kép Kép Azt hittem, hogy csak az utazás fárasztotta le, de vasárnap is percre pontosan ugyanez volt!! Kép 10 hetesen! Nagyon örültem!!!
Persze első éjjel halálra ijedtem, hogy mi baja van. 6-kor szívinfarktust kaptam majdnem, mikor megébredtem, az órára néztem, és rájöttem, hogy még nem evett.. Kép Úgy rohantam a kiságyhoz, hogy elfelejtettem, hogy mennyire fáj a derekam. Füleltem, de nem hallottam szuszogást. Kész. Majdnem össze estem. Alig mertem hozzá nyúlni. De meleg volt a keze. Picit megbökdöstem, és akkor hangosabban kezdett szuszogni, de aludt tovább. Megnyugodtam, és jót nevettem magamon, milyen paragép vagyok. Kép De előtte nagyon rossz érzés volt. Kép

Keresztanyumtól kapott egy jó színes plüss oroszlánt, és az első percben amikor meglátta, volt nagy vigyor, meg gügyögés! Teljesen bele szeretett.
Meg már soxor sikerül oda nyúlni a tárgyakért. Például a műanyag könyvet paskolgatta valamelyik nap, és úgy aludt el, hogy hozzáért közben a könyvhöz. Pedig csak épphogy nyújtott kézzel érte el.
Már megtalálta a jobb kezét nyalogatás céljából. Cuminak még nem mondanám, mert a hüvelyk ujját ilyenkor még a tenyerében tartja. De óriási hangzavarral cuppogtattja. Kép Kép
Tegnap óta pedig már tudja dörzsölni a szemét is jobb kézzel. Olyan kis cuki. Kép
Új még, hogy mostanában már annyira élvezi a fürdést, hogy folyton kalimpál, én is tiszta vizes vagyok néha.
Meg szopi közben nem mindig lehet a szemébe nézni. Mindig a szemeimet nézi, és ha vissza nézek, vigyori lesz, és vagy sikerül a cicit a szájában tartani, vagy kiesik, és balhé van. Kép

Álmos vagyok, megyek aludni.
Rólam majd máskor.

Jó éjt!

Szilpa & Kende
10+2</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Halihó Mindenki!

Mi újság?
Nagyon megállt most a hozzászólások sora. Kép

Találka? Persze ha újra kivirul az idő. :-)

Linocska,
olvastam a blogotokat Kép, gondoltam ha még publikus, akkor lehet. Kép Olyan jó olvasni az írásaidat, mindig megmosolyogtat, sugárzik róluk a boldogság!
Valószínűleg ezt az időjárás változást érezhették a picik, mert Bianka is nagyon nyűgös volt tegnap, meg vasárnap délután is. Tegnap volt például az első nap, hogy mindössze egyszer aludt napközben. Fenn volt fél 12-től az esti fürdésig. Ennyit még sosem volt fenn egyszerre. Kép

Szilpa,
mi újság felétek?
szinti
 
 


<font color="ff6000">SZiasztok!
Minden oké. Csak egyre jobb az idő, egyre kevesebbet vagyok a gép előtt Kép
Kende viszont pont tegnap, meg vasárnap volt kisangyal, ma meg egész nap nem alszik, csak nyűgizik. Észre vettem már, amikor bejön egy hidegebb, vagy szelesebb idő, mindig ilyen. Kép De legalább már reggel tudom, mire számíthatok egész nap.
De jön a nyár!!! Kép Kép</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!Kép

Szilpa!Kép
Te is írhatnál blogot! Egy író veszett el benned!!!Kép
Nagyon ismerős az amikor a gyerek annyit alszik, hogy meg kell nézni lélegzik-e!?Kép

Szinti!Kép
Köszi! Én is olvasnék más blogot!Kép

Ma is voltunk lent. Én nagyon fáztam. Kép De Marci nagyon élvezi, hogy arra mehet, amerre a szem ellátKép
Viszont úgy tudom, hogy egész héten nem lesz szép ídő, talán a hétvégén!?
Kép
Vendég
 


Szilpa Kép,
rendben, sétáljatok is sokat! Mi is napjában háromszor megyünk, feltéve hogy nem esik. Kép
Bianka is nagyon megérzi a hideget, anyukám mindig azzal nyugtat ilyenkor, hogy nekik is lehet rossz napjuk. Kép Persze tudom, van, hogy ez sovány vigasz. Kép

Linocska,
épp ma reggel néztem az időjárás jelentést, tényleg csak péntektől jön a jobb idő. Azért persze megyünk mi is, csak mi is majd megfagytunk tegnap.
Jól emlékszem, hogy Ti a Duna felőli oldalon laktok?
szinti
 
 


Szinti!Kép
A hegy felőli oldalon lakunk! Ti?
Megdobsz az e-mail címeddel? Kép

Szép napot!
Vendég
 


Linocska,
mi viszont a Duna felől. Kép

gyszinti@freemail.hu
szinti
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Linocska!
Író? Ezen még nem is gondolkoztam. Lehet... Pályát kéne módosítani... Kép Kép

Szinti!
Én lakok a Duna felőli oldalon! Te merre? Ezt szerintem csak priviben áruld el! Néha mehetnénk együtt sétálni is!</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


próba


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


próba


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hali!
Még élünk mi is... Kép
Mi is dunai oldalon lakunk!!!!!!!

Ha nem jönnék addig, akkor KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!!!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


KELLEMES HÚSVÉTOT MINDENKINEK!!!Kép

Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: