Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Úgy látom kihalt a topic Kép
Mi most épp szenvedünk mert bezárták a játszóteret Kép Épp felújítják... bár legalább utána még szuperebb lesz Kép Úgyhogy mi mostanság órákig tartó sétálásokat szervezünk...
Hogy vagytok? Gyerkőcök?
Puszi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Helló!

Ki nem haltunk, csak kitört a tavasz, és sokat vagyunk kint a levegőn. Na meg kitört - legalábbis rajtam - a takarítási láz, meg a mehetnék. Beiratkoztam egy angol kurzusra, hogy ne felejtsek még többet. Voltam a munkaügyi kirendeltségen is, de csak újabb igéreteket kaptam, talán majd szeptembertől lesz angol... Melyik játszóteret zárták be?

Mi van a talival??? Akartok talizni?
Bár most minálunk nagy vendégjárás lesz hétvégén, de a jövő hét jó lenne.
Petra kezd rövid mondatokat faragni, nagyon édi. Ha ilyen ütemben halad a beszédfejlődésben, akkor két évesen egész mondatokkal fogunk beszélgetni. Kép

Kép

Puszi
miriama
 
 


Sziasztok!

Mi sem haltunk ki Kép, csak bő egy hétig vidéken voltunk anyukámnál. Gondoltam is, hogy majd biztos lesz mit olvasni, mikor hazaérünk, de aztán láttam, mindenki inkább a friss levegőn élvezi a tavaszt. Kép

Miriama,
a duna felőli oldalon zárták be a Máltai játszóteret.
Petrád, milyen édi! Kép És nagyon ügyes, ha már formálgatja a mondatokat!

Gabiii,
mi most a Profi mögötti játszótérre járunk, gyertek el arrafelé. Ez jóval kisebb, de nagyon jó ez is, itt is van hinta, csúszda, homokozó, bár lehet ismered is. Mi ebéd után, vagy a délutáni alvás után, fél öt felé ott tanyázunk.
szinti
 
 

 
 

Linocska!
Jársz még tornázni a műv.házba? Lehet, hogy én is lemennék! Van öltöző vagy tornaruhába kell menni?
Köszi
Miriama
miriama
 
 


Vendég
 


Sziasztok!Kép

Miriama!Kép
Gyönyörű kiscsajod van!Kép
Igen járok még tornázni! "Tornaruhába" megyek és csak a cípőmet szoktam lecserélni ott a teremben. Öltözőről nem tudok, de lehet, hogy az is van. Még nem néztem körbe.
Tegnap zsúfolásig voltunk, de biztos beférünk!Kép
Szinti is jön, azt hiszem. Holnap 18.50-kor a bejárat előtt?Kép
Vendég
 


Helló! Kép
Szerintem ott leszek Kép Egyeztetek a párommal, hogy övé a fürdetés Kép
Remélem megismerjük egymást!!!
miriama
 
 


Nálunk mára közbejött egy vendégeskedés, kb. fél éve próbáljuk összehozni ezt a találkát a párom egyik barátjáékkal, úgyhogy nem hagyjuk ki, a torna csúszott át a jövő csütörtökre.
Úgy tűnik kis tornás társaság alakul belőlünk. Kép
szinti
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans Ms">Sziasztok!

De jó nektek tornásoknak! Én is úúúúúgy mennék!!
Csak sajna nem lehet. Kép
ALig bírok néha még felkelni is. Jobb napokon esetleg tudok negyed órát sétálni.
Szóval gerincsérvem van derék résznél. gyógyszert nem kaphatok a szoptatás miatt. Marad a gyógytorna, és eméljük, nem jutunk el a mútétig. Kép Viszont ma kiderült, hogy be is van gyulladva, így addig torna sem mehet, amíg nem tudjuk valamivel eltűntetni a gyulladást. Állni,ülni,tornázni, masszírozni tilos! Sétálna szabad, ha bírok. Feküdni kell, de a legjobb hason lenne a gyógytornász szerint. Vacak az egész!!

Szinti!
Minden nap itt vagytok a játszón? Itt lakok nem messze a posta-ház utániban. Odáig még lehet, hogy le tudnék sétálni, ha épp kevésbé fáj.

Kende szépen fejlődik. Már nagyon nagy, és nagyon jó kisbaba. Sírás csak ha éhes, vagy nagyon nyűgös. Egyébként csak icipicit nyöszörög. Simán eljátszik eldumál egyedül is, nagyon sokat beszél, és megy az egyedül elalvás is. Egy szavam sem lehet rá. Múlthét kedden, akkor volt 3 hónapos és 4 napos, akkor voltunk tanácsadáson, meg oltáson. Oltást nagyon nem bírja. Akár új, vékony tű, akár nem! Már 7 kg, 64 cm!! Már nem akora nagy zabás, beállt a "normál" adagra.

Hát hirtelen ennyi összefoglalva.</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa! Jajj te szegény! Ez szörnyűűűű, jobbulást!!!! De tényleg, hogy bírod???

Hajrá tornászlányok!!!! Kép

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Szilpa!
Elkészült az itteni játszótér, meg mostanában elég sok programunk is van, úgyhogy most már csak kb. hetente egyszer szoktunk a felétek lévő játszóra menni.
Mikor szoktatok sétálni? már ha nem fáj a hátad... Segít valamit a gyógytorna?
szinti
 
 


Sziasztok!

Ha tudtok bármit a békási bölcsikről, légyszi írjátok meg! Sajna lehet, hogy oda nem veszik fel csajszit, ahová szerettem volna Kép Kép Kép

Szilpa! Jobbulást Neked! Gyógyulj meg!!!

Holnapi torna? Ki jön?

Miriama
miriama
 
 


Miriama!
Nekem egyik ismerősöm most szeptembertől viszi gyerkőcöt bölcsibe. Ezen az oldalona kelta u.-i bölcsibe. Erről a bölcsiről csak jót hallani.
De ő már vagy 2 hónapja beíratta a gyereket, mert nagyon nagyon sok a jelentkező és nemtom van e még hely.
Másik 2 ismerős gyereke a meggyesi u-i bölcsibe jár, ők annyira nem dícsérik, bár az egyik szereti a másik nem.
A másik oldalon van a talán vizi bölcsi. Arról nem hallottam semmi vészeset, oda is jár ismerős, de mindenki a kelta u.-ira esküszik!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Helló Gabiii!

A Kelta u-ival beszéltem, mondták, hogy nincs már hely Kép A meggyesi utcaiban még van... Ha tudsz róla többet, írd meg légyszi, akár magánban (miriamkukacfreemailponthu). Milyenek a gondozónők, vannak-e foglalkozások stb.
Mérges vagyok, mert szinte biztosra vettem, hogy a másikba felveszik, hiszen (januárban!) iratkoztunk fel, erre most kiderül, hogy talán mégsem férünk be Kép Kép Kép Kép Kép
miriama
 
 


Miriama,
én csak csütörtökön megyek, mert kedden a párom sportol Kép, de gondolom Linocska megy.

Ma már nincsenek nyílt napok a bölcsikben? Persze tudom, azt nem árt kiegészíteni anyukák közti tapasztalatcserével... Kép
szinti
 
 


Sziasztok!Kép
Valószínű, hogy csütörtökön nem megyek tornázni mert eladtuk ezt a lakástKép(már le is foglalózták az ingatlanirodába és azt a szerződést pénteken írjuk alá) de előtte csütörtökön pedig a Lőrinci ház szerződését az ügyvédnél délután (bent a városba). Valószínű, hogy nem érünk haza 7-re de kitudja. Ha igen akkor ott leszek...
Szóval én előre nem tudok ígérni semmit de nélkülem is lesz óra KépKépKép
Ma több mint valószínű, hogy megyek!Kép

Miriama!
Sok sikert a bölcsihez!

Szilpa!
Remélem használ valamilyen kezelés neked!?Kép
Jobbulást!
Vendég
 


Miriama, holnap torna?
szinti
 
 


Szia Szinti! Kép
Szerintem ott leszek. Találkozzunk a bejáratnál?

A bölcsiben voltunk, de kezdő szülőként nem igazán tudtam, hogy mire figyeljek. Azt hiszem, főleg a gondozónőn múlik, hogyan érzi majd magát a babám. De nem tudom egy találkozás alapján eldönteni, hogy jó lesz-e. Pláne, hogy még azt sem tudni, melyik csoportba kerül.
miriama
 
 


Rendben, találkozzunk a bejáratnál 3/4 7 felé.
szinti
 
 


Helló!

Van már programotok június 10-re?
Szerintem nem lesz rossz:
http://www.viragszalak.hu/

Ha van kedvetek, mehetnénk akár együtt is.
miriama
 
 


Szinti Kép
Oké! Ott leszek!
miriama
 
 


Na csajok? Milyen volt a torna?
Linocska! Mesééélej milyen az új lakás? Mikor költöztök? Stb.

Szilpa! Kende????

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!Kép

Gabi!Kép
Azt hallottam, hogy a torna mint mindig most is jó volt.Kép Én (sajna) nem értem oda...
Köszi a kérdésed!Kép
Az új házunk szuper környéken van és a lakás része is szép lesz, mert fel kell újítatnunk. Már beszéltem egy nagyon régi ismerősömmel aki konyhabútorokkal foglalkozik. Saját elképzelésünk szerinti lesz, az ő általa elkészített. Ettől most nagyon boldog vagyok!Kép
Július végén költözünk el innen, de pont akkor fog kezdődni a felújítás ott; így most egyelőre még nem is tudjuk, hogy addig hol fogunk lakni.Kép Nagyon izgi Kép

És ti hogy vagytok?Kép

További szép napot!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

A torna jó, és különös módon alig van izomlázam. Kép
Szinti! Kép tartozom egy bocsánatkéréssel, mert annyira nem figyeltem, hogy elfelejtettem Neked bemutatni a férjem meg a lányom Kép Bocsi!!!! Néha olyan süsü tudok lenni ilyen társas helyzetekben, aztán itthon jutott eszembe Kép

Egyébként nagy dilemmában vagyok, mert találtam egy képzési + munka lehetőséget és nem tudom mi legyen, mert már az angolt is nagyon beterveztem, meg a bölcsit, most meg lehet, hogy borul minden. De ugye az angol és a bölcsi csak terv, ez a képzés meg most indul, és olyan jónak tűnik, heti 2x4 óra és még a gyerekre is vigyáznának közben. (Viszont 18 hónap.) Nem tudok dönteni! Bár a párom azt mondta, hogy kezdjem el, aztán a többit majd meglátjuk. Valószínűleg ez lesz.

Linocska Kép De jó lesz Nektek! Egy saját házikó! Mi is törjük a fejünket a költözésen, de nem jutunk dűlőre, hogy hová és miből. Kép

Üdv
Miriama
miriama
 
 


Miriama,
nem haragszom a bemutatkozás miatt Kép, gondoltam, hogy a férjed, Petrát meg meg is ismertem a nemrég feltett kép alapján.
Könnyen megtaláltad végül a "kis" családot?
Nagyon féltem, hogy olyan izomlázam lesz a tornától, hogy majd meg sem tudok mozdulni, hiszen több, mint egy éve nem tornáztam már. De nem! Izomlázam az volt, minden porcikámban, szóval biztosan jól megmozgattam mindent, de csak két napig tartott, és addig is jól eső izomláz volt, végre legalább éreztem, hogy van testem. Bár ezt egy-egy fárasztó nap után is érzem, mikor hullaként esek össze. Kép Szóval azért ha nem is tudatosan mozog az ember, úgy látszik edzésben van egy gyerkőc mellett. Kép Egyébként meg lelkileg is úgy érzem, újjászülettem! Mi mindenre képes egy kis mozgás! Úgyhogy már várom a csütörtököt! Kép
szinti
 
 


Szinti Kép Megtaláltam őket, loholtak utánam az épületből Kép
Igen, kell ez a mozgás! Nem hittem volna, de valahogy mégiscsak igaz, hogy a lelket is ápolja. Kép

Linocska Kép Ma tudsz jönni?

Üdv mindenkinek!
A programajánlatra nem indultatok be, csak engem érdekel?

http://www.keresdanot.hu/ Női konferencia és Expo
Egy nap a nőkről, nőiességünkről, előadások és vitafórumok
a női szerepekről, családról
és karrierről, lehetőségeinkről.
Személyes konzultáció a segítő szervezetek standjánál,
jogi és munkaügyi tanácsadás kismamáknak,
szórakoztató programok,
a gyerekeknek játszóház.
Azt hiszem 500.- a belépő.

Na de nem agitálok tovább, nyugodtan szóljatok rám!!!!
miriama
 
 


Sziasztok!Kép

Tegnap nagyon jó volt a torna!Kép A nő kb 16 éves verseny aerobikos lánya tarotta az órát aki egyébként már csinál órákat gyerekeknek is. Szóval nagyon jó volt a zene és lendületes, vidám volt az egész.
Szinti!Kép
Téged Miriamánál hiányolt a tanár néni, hogy hol vagy!? Kép

Képzeljétek!
Én már nem is hiszem elKép Van egy dísznövénykertész ismerősöm. Egy panelházban laktunk sokáig és e-mailezgetünk gyakran. A lényeg, hogy segít nekünk a kert rendezésében ami amúgy sem rossz de most felajánlotta, hogy nagyker áron tudjuk megvenni a szükséges dolgokat...

Na ez vanKép és fáj a fejemKép biztos az idő miatt...
Kép

Szép napot!
Vendég
 


Biztos azért, mert múlt hét csütörtökön vele voltam. Kép A kedd ugyebár apáé, de majd holnap!
Viszont nagyon sajnálom, hogy lemaradtam erről az óráról, biztos tuti volt! Én is versenyszerűen aerobikoztam 4 évig. Kép Az Éva is ott volt?
szinti
 
 


Helló!

Nekem is tetszett a torna Kép Szeretek ilyen pörgős zenére mozogni, csak az ugrálás nem megy, öregszem...
Éva is ott volt, az óra második felét ő tartotta.
Reméljünk jön a lánya is még néhányszor, hogy megfiatalítson minket!!!

Én meg ma voltam először azon a képzésen, amit írtam. Nem tudom mi lesz belőle, de hogy a társaság nagyon jó lesz, az biztos. Most még csak ismerkedünk, meg a gyerekeket szoktatjuk, hogy kibírják nélkülünk azt a pár órát. Jól éreztem magam és csajszi is jól vette a dolgot, nem sírt utánam. Mikor jöttünk haza, magyarázta, hogy "gyerekek együtt"

Linocska Kép Akkor van még egy disznövénykertész ismerősöd, mert a középiskolai végzettségem az, bár nem dolgoztam benne, úgyhogy ilyen hasznos segítséget sem tudnék nyújtani...
miriama
 
 


Sziasztok!

Majdnem nem tudtam belépni! Korábban nagy "Sz"-szel léptem be mindig, így is regisztráltam magam, most meg nem működött. Szerencsére észre vettem, hogy a fejlesztéssel kicsi/k lettem/ünk. :)

Tegnap Évának alig volt hangja, úgyhogy megint a lánya tartotta a tornát, így sikerült bepótolni! :) Nagyon jó volt. Kedden ezek szerint sokat ugráltatok? Tegnap nem nagyon volt ugra-bugra.

Miriama! Örülök, hogy csajszid ilyen jól viseli a dolgot! :) Még nem írtad, hogy mit tanulsz? Már ha nem titok. :)
szinti
 
 


Hali!
Én is megszenvedtem a belépéssel, mert az nem jutott eszembe hogy a jelszóban is át kell cserélni a nagybetűket kicsire...

AMúgy jól vagyunk, Zsombi nekiállt eszeveszettül dumálni... elképesztő minden nap mond valami újat, és végre mondja hogy anya... Eddig dédinek hívott :)

Linocska!!!! Áááááá megzabálom Marcit! Édi az új haj, de én tuti zokogtam volna miközben vágják a gyönyörű fürtjeit!!!! Ugye elraktál legalább belőle!!!!!! Ja és hova is költöztök? Mármint azon belül hogy Lőrincre???

Pusz
gabiii
 
 


Jó reggelt kívánok! :)

Gabi! 8)
Köszi! A fürtöket mi vágtuk le, itthon. Előtte jól meggondoltuk! Egyrészt mindig mindenki lánynak nézte ami már elkezdett zavarni. :twisted: Aztán az utóbbi egy-két hétben, talán a sok jó időnek köszönhetően, nem tudom de nagyon megnőtt Marci haja :shock: és a fürtök csak az esti fürdés után voltak gyönyörűek. Az éjszakai alvás után már tényleg rálapult a fejére a sok haj és csak legalul kunkorodott, nem volt már olyan szép. Szóval nem bántuk meg, sőt! most már csak kisfiúnak nézik! :lol:
Természetesen a babakönyvben ott figyel két kis fürtöcske. :wink:
Lőrincen belül a Ganz telepre költözünk. Ez végülis a város szélén van, jó közlekedéssel. Nagyon csendes, szép környék és van egy tuti, modern, jó kis játszótér egy utcával odébb. A park tele fákkal, tetszik nagyon. :) Gondolom ott is lesz játszótársa Marcinak. :roll:
Az izgire sikerül belépnem, bár írni nem próbáltam mióta feltörték.....

Mindenkienk szép napot!!!
Vendég
 


Sziasztok! :D

Bocsi egy kicsit eltűntem... voltunk vidéken az anyósoméknál.

Nekem teszik ez az új felület! :D

Hogy mit tanulok? Egy alapítvány indított egy kismamáknak szóló programot, Kismama Reintegrációs Centrum név alatt és itt lehet tanulni. A képzés területei:

web-tartalom-készítés és kezelés (60 óra),
on-line kutatási asszisztens képzés (80 óra),
vállalkozói ismeretek oktatása (60 óra),
önismeret, személyiség fejlesztés (60 óra)
egyéni életvezetési konzultációs lehetőség
munkavégzéssel összekötött szakmai tapasztalatszerzés (gyakorlat)

Ha érdekel nézd meg, én itt olvastam róla: http://babafalva.hu/portal/modules.php? ... le&sid=155

Még lehet csatlakozni! :wink: Nagyon az elején járunk, az önismeret fejlesztéssel kezdtünk. Nem tudom, mi fog kisülni belőle, de a társaság jó, a képzés ingyenes, a gyerekekre a szomszéd lakásban (bölcsiben) vigyáznak. Eddig csak heti egy találka volt 9-12-ig.

Üdv mindenkinek!
miriama
 
 


Sziasztok! :)

Közhasznú info a tornásoknak: a csütörtöki óra elmarad.
Pénteken lehet esetleg pótolni, ha lesznek legalább 5-en, este nyolctól kilencig. Sajna az nekem már elég későn van. :(
Tényleg Szinti Ti voltatok a babás tornán? Csak mert említetted, hogy kipróbálnád...
Puszi
miriama
 
 


Miriama,
köszi a tornás infót! :-)
Csak kíváncsiságból :-) kérdeztem, hogy mit tanulsz, én szeptembertől folytatom az egyetemet, persze hátha valakinek mégiscsak kedvet csináltál! :-)
Elfelejtkeztem róla, hogy hétfőn tanácsadásra kellett mennünk, de ahogy végeztünk elkanyarodtunk a Közösségi Ház felé. Leragadtam ott, hogy a lépcső alá volt betolva egy babakocsi, meg egy kisbicikli, én viszont nem szívesen hagynám ott őrizetlenül. A terem ajtaja be volt csukva, nem akartam zavarni. Aztán úgy döntöttem, még gondolkozom a dolgon.
szinti
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltam allergia vizsgálaton, és kiderült, hogy allergiás vagyok szinte mindenre, de elsősorban a pollenekre :cry: Nagyon elkeseredtem. :cry: Nagyon szeretek a szabadban lenni, kertészkedni, kirándulni, most meg azt mondják, maradjak a szobában :?

Szinti :) Te mit tanulsz az egyetemen? (Ha lehetek én is kíváncsi :wink: )
Ez a babakocsi dolog, mikor Csiri-birire jártunk én mindig ott hagytam a lépcső alatt, meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg elvihetik. Nem is vitték, mondjuk az is igaz, hogy egy kicsit leamortizáltuk az elmúlt év alatt. :lol:
miriama
 
 


Sziasztok!

OFF: Keresek Békáson, vagy környékén (Cs.hegy, B.kalász, stb.) egy olyan éttermet, ahol oszt. találkozót tudnánk tartani 30 főnek. Sajnos régen jártam arrafelé, így a most működő vendéglátóhelyeket nem igazán ismerem, de a talit szeretnénk az exsulink közelében tartani.
Szempont, hogy elférjünk ennyien, ne 8-kor zárjon a hely és középkategóriás legyen. Ha vkinek van ötlete, kérem, írja meg priviben!
Köszönöm szépen előre is:

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Miriama,
ez az allergia dolog nem hangzik valami jól! :(
Én jogot tanulok, de elég nagy bennem a bizonytalanság, hogy akarom-e egyáltalán, illetve, hogy ezt akarom-e.
Babakocsi ügyön még gondolkozom. Nemrég vettük a kocsit, és a kisördög sajnos sosem alszik.
A pénteki torna nekem is későn lett volna, így nem voltam. Csütörtökön reggel elutazunk, úgyhogy akkor nekem ez a hét is kimarad, de majd a jövő héten!

Annyira rossz ez az időjárás!!! Gyereknapra is annyira készültünk, aztán semmi szabadtéri dolgot nem tudtunk csinálni. A játszótér is mire felszárad, és tudnánk homokozni, már megint esik. :( Utálom ezt az időt!
szinti
 
 


Sziasztok!

Miriama!
Nálunk senki nem allergiás, de én úgy gondolom és tudom, hogy az allergia (pláne ezen formája) gyógyítható és tünetmentes lehetsz a különböző "szerekkel" a XXI. században és nem kell a szobában ülni! :wink:

Nekem íszonyú mandullagyulladásom van és tegnap este lázas (38.5) voltam! :( Nem soká megyek a dokihoz...
Szóval a héten tuti nem tornázok! :twisted:
Marci még soha nem volt beteg (a 3 napos láz kivételével amin minden kisgyerek átesik). Az orrszívó még nem volt felavatva. Remélem ez most is így lesz. Valahogy immunis ránk ez a gyerkőc. :) Kopp-kopp-kopp

Szép napot!
Vendég
 


Hali!

Jobbulást mindenkinek!
Hát én ismerek jópár allergiást, és van akinek hatnak a csodaszerek vannak akiknek meg egyáltalán nem... Egyik barátnőm már kész kísérleti nyúl annyi mindent próbáltak rajta... de sajna sehogy sem jobb! :( Viszont én is ismerek olyat akinek bejön egy-egy készítmény...

Marci egy csodagyerek :) Ja és Zsombi ugyan volt már jópárszor taknyos de neki nem volt 3 napos láza.... :)

Képzeljétek Zsombi sántít :( Tegnap délután kezdte... De ugyanúgy rohangált mintha nem is sántítana. Jól megnéztem a kis lábát, átnyomkodtam mindenhol, és sehol se sírt hogy ez fájna... Viszont a jobb nagylábujján beszakadt a köröm, és ott kicsit piros... Szóval valószínű begyulladt neki... Lehet ettől sántítani???

Puszi

Ja, SZilpa??? Hova lettél???
gabiii
 
 


Sziasztok!

Az allergia a dokinő szerint nem gyógyítható, csak a tünetek enyhíthetők. Állítólag van aki meggyógyul belőle, csak én olyannal még nem találkoztam. Teljes káosz a fejem, most akarok utánakérdezni, hogy akkor meddig kell szedni a gyógyszert, meg mi van, ha belevágunk a 2. gyerkőc összehozásába (lehet, hogy nem is szabadna szednem?). Mindenesetre mióta eszem (öt napja), azóta jobban vagyok, nem viszket állandóan az orrom, szemem és a prüszkölés, orrfújás is elmaradt.

Linocska :) Remélem jobban vagy! Mit csinálsz Marcival, hogy ilyen egészséges? Makk- Marci :lol: Petra mióta abbahagytam a szoptatást szinte állandóan náthás, az egyikből kigyógyul és jön a következő, alig egy-két hétig van rendben. Persze most kezdek gyanakodni, hogy esetleg ő is allergiás, mert ha kitesszük a lábunkat az ajtón, már vörösödik is be a szeme... Jövő héten megyünk a kullancsot oltatni, akkor megkérdezem a gyerekdokit, hogy egyáltalán szokták-e ekkora gyereknél vizsgálni az allergiát?

A tornát én is ellógtam a héten :( Csak lustaságból... :oops:

Gabi :) Sántít még Zsombi? Kiderült, hogy mi volt a baj?

Szilpa :) Hova lettél?
A többiekről nem is beszélve Cila? Falina? Mi úúújság?????

Puszi
Miriama
miriama
 
 


Sziasztok! :)

Én mára teljesen helyre jöttem. Abból is látszik, hogy kétszer is megejtettük ma a "csavargyárat". :D
Peti szerint Marci egy "elpusztíthatatlan" Sündisznó! :lol: 8)
Pedig csak két hétig tudtam szoptatni. Szerintünk ebben rejlik a titok nyitja. Legalábbis a körülöttünk lévő szoptatott gyerekek gyakrabban betegebbek. Nem szed vitaminokat sem, max télen a C-t.

Gabi!
Helyrejött Zsombi lába? Szerintem a körmétől simán sántíthat, szegény.

Ejnye Miriama!
Te kis lustaság! :lol:
Ez az allergia nem hangzik valami jól. :evil:

Jó éjt! :)
Vendég
 


Sziasztok! :)

Megnyílt a gyereksziget a Hajógyári szigeten. :D Voltatok vagy terveztek menni? :?:

Programok: http://www.sziget.hu/gyereksziget/programok#gbgeg

Üdv
miriama
 
 


Miriama, mész holnap arra a női konferenciára?
Hogy alakul az allergia? Petránál is vizsgálják, mit mondott a doktor néni?
Minket érdekel a gyereksziget. Ti voltatok már valamikor? Egyébként július 9-ig minden hétvégén, és csak hétvégén van?

Tegnap sem jutottam el tornázni :roll: , mert benn voltunk a városban vásárolni, és nem értünk haza. De jövő héten tényleg megyek!
szinti
 
 


Szia Szinti! :D
Megyek holnap délelőtt a női konferenciára, nincs kedved velem tartani? Téged érdekel? :?:

Az allergia így a gyógyszerrel egész jól viselhető. Ha kicsit kevesebb dolgom lesz, akkor visszamegyek a dokihoz ezt a gyerekvállalás + gyógyszerszedés dolgot megkérdezni, mert lassan bele kellene vágnunk a köv. bébi projektbe.
Petrának adott a gyerekdoki beutalót az allergológiára, úgyhogy megyünk oda is vizsgálatra :? :(
Egyébként, meg nem kaptunk oltóanyagot a patikában kullancs ellen, lejártuk a lábunkat, és sehol nem volt... Ennek örömére hétvégén találtunk egy kullancsot a fenekében. :evil:

A gyerekszigeten tavaly voltunk, de megbeszéltük a párommal, hogy idén is megyünk, mert nekünk nagyon tetszett. Gondolom, hogy minden hétvégén van, de igazából nem tudom. :roll:
Az állatkertbe is jó lenne elmenni, mostanság Petrának nagyon tetszenek az állatok :D

Én tanulok, jövő héten ér véget az angol kurzus és lesz egy záróvizsga (írásban és szóban), meg járok a mamacentrumba is, ami nagyon tetszik. :D Szóval nem unatkozom. :D
miriama
 
 


Azt elfeljtettem írni, hogy ingyenes a program :oops: :(
Na mindegy, hátha olvassátok még, és esetleg benéznétek:
http://www.keresdanot.hu/
A rendezvénynek a Csiki-Bege Konferenciaközpont ad otthont.
Cím: 1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52-54.
miriama
 
 


Helló!

Úgy látom el-levelezgetek magammal. Jó volt nagyon a szombati női expo, Kriston Andrea lenyűgözött teljesen, nagyon magával ragadó stílusa, személyisége, mondanivalója van. De a többi program is nagyon jó volt.
Tudtátok, hogy a Csiki-Begében fitness terem is van? Most kipróbálhatom :D nyertem egy egy hetes bérletet. :D Majd elmondom, milyen.

Linocska :) Mi újság? Költözés beindult? Vagy még alakítgattok? Kész a konyhabútor?

Szilpa :) Rég nem adtál hírt magadról, hogy vagy? Hallottam az egyik barátnőmtől, hogy van specilális torna, ő is jár, mert gerincsérve van, és nem akarja megműtetni. Majd megkérdezem a pontos nevét, hogy milyen torna.

Szóval írjatok, ha ráértek, elég uncsi így magamban. :cry: :cry: :cry:
miriama
 
 


Mirama,
ne haragudj, de pénteken már nem olvastam a válaszod, mentünk le vidékre a szülőkhöz. Ott voltunk hétvégén, de érdekelt volna a program, Kriston Andreára külön kíváncsi lettem volna. Na majd máskor!
Mi meg még nem is kaphatjuk a kullancs encephalitis elleni oltást. :-( Nagy para volt, mikor erdős-hegyes vidékre utaztunk, de akkor szerencsésen megúsztuk. Viszont állítólag sok van a Margit szigeten is...
Bianka is imádja az állatokat! És már egy csomót tud utánozni is, például a kutyát, bocit, lovat, nyuszit, kígyót, oroszlánt, tyúkot, és néhány napja azt is mondja, hogy háp-háp. :-)
És ma fürdés előtt kiabáltam apának a konyhába, és Bianka is rákezdett, hogy apa! :-)
A fitness termet én is megnéztem mikor megnyílt, szuper jó, csak az árak miatt lehervadt a mosoly az arcomról. :cry:
szinti
 
 


Sziasztok!

Gyertek el június 27-én, kedden fél 10-re Szentendrére OKOSBABA-szemináriumra! Hihetetlen agykapacitást és barázdáltságot tudunk elérni ezzel a módszerrel a kisbabáinknál, mellyel felnőttkori sikereiket is megalapozzuk!!
Info: www.okosbaba.hu

Egy lelkes anyuka!
szani
 
 


Sziasztok!
Igazábók köszönni jöttem mert holnabp lecuccolunk Balatonra és augusztus végéig haza se jövünk ha minden jól megy!
Vigyázzatok a babákra nagyon és jó nyarat mindenkinek!

Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: