Új privát üzeneted érkezett!

Azért nem adnak, mert a két epidurál nem ugyanaz. A császárostól teljesen elzsibbadsz, akkor nem érzel semmit, nem tudsz nyomni sem tőle. Tudom, ez nem vigasz, de ez a magyarázat, itt csak ez van.
De én megfogadtam, ha még egyszer szülök császárral, csakis altatásban. Fejfájásból köszönöm, nem kérek többet.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Ja, és a szülinapi képek.

Kép aznap

Kép másnap

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!
Remélem Aliz már jobban avn.

Heni:Tündéri Zorin.Ezek szerint ízlett neki a torta. :lol:

Kati:Én nem értek egyet azzal,hogy az nem normális aki kibírja szülést ordítás nélkül.Nem tudom,hogy egy szülésznő,hogy mondhat ilyet.Nekem mind a két szülésnél hosszú volt a vajúdás,(10 ill.12 óra)de nem üvöltöttem.Szerintem ki lehet bírni!!Igaz a fájások alatt káromkodtam,de ezt csak Anyu hallotta mert az ő fülébe suttogtam.Kitolási szaknál meg a kiabálás elveszi az erőt.Igen ez függ attól is,hogy kinek mekkora a fájdalom tűrő képessége.Remélem,hogy most még rövidebb lesz a vajúdásod!! :)
Szülés után nyugodtan használd csak az eldobható bugyit!

Gizella:Mi van veled?Egyben vagy még?

Többiekkel mi újság?

Móni
kreony
 
 

 
 

Sziasztok!

Kicsit el tűntem.
Aliz jobbulást remélem minden rendben van veletek.

Látom Kati mindent leírt nektek. Mivel én még nem szültem így nincs összehasonlításom. De szerintem is nagyon jó volt ez a nyílt nap. Furi volt a sok kispapával és olyan drágák voltak amikor kérdeztek és aggódtak. Nálunk nem lesz apás szülés a férjem nem akar bejönni. Kérdetem is, hogy más bejöhet-e de azt mondta a Timi, hogy nem, nem igazán szeretik. Na mindegy úgy is kiharcolom, mert a sogórnőmet szeretném ha bejönne ő nem rég szült (3 éve) és kórházi dolgozó szóval biztos elintézzük.

Vezető szülésznő aki tájékoztatott minket ...... Timi, (Dusnoki) ő van a Malbaski mellett mindig az UH-on.
Mi magán járunk az UH-ra 5.000,- Ft. Szerda esténként van időpontra megyünk max. 5 percet szoktunk várni. Ott nagyon bűbájosak kb. 20 percig tart mindent részletesen elmond. Kapunk fényképet és videóra veszi az egészet. Én is hallottam, hogy nem túl kedves a sima UH-on és hogy órákat kell várni, így ezt kikerülve azonnal a magánra jelentkeztem be és ott tök jó.
Pl. Most január 28-án este 19:15-re van időpont ez azért is jó mert 5 - 6 óra után általában a párom is ráér így mindig el tud jönni velünk.

Akinek nincs még vonalzója és van kedve csináljon olyan aranyos ahogy időről időre előrébb halad.
Bármelyikre kattintva bejön az oldal. Értelem szerű a kitöltés, utána pedig 2 linket ad be az én fajtámnál a másodikat kell kimásolni és csak beilleszteni a szöveg aljára utána mindig autómatikusan beadja.

Üdv mindenkinek és jövök sűrűbben.

Kép
evike79
 
 


sziasztok.kreony:igen még egyben vagyok,pedig mostmár szivesen túl esnék rajta :oops: holnap ctg meg megpróbálok egy uh-t kikönyörögni hogy megnézzük a lepényt meg a magzatvizet....malbi:hát jah anno én is a magán uh-jára jártam tény és való hogy ott rendesek és még textilpelust is kapsz magadra...csak az a szomorú hogy a normál rendelésen nem igy van :( én félek hogy kihez fogok kerülni ha eljön az idő ,csak abban reménykedem hogy hamar túl esek rajta...álmodozom :oops: :D

Kép
gizella82
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a jókívánságokat, rendben van minden! Valószínű valami gyomorrontás féleséget kaptam! Szerencsére túl vagyok rajta, másnap már mentem is dolgozni!
Nagyon sajnáltam, hogy nem tudtam elmenni a találkozóra, mert ahogy olvasom biztos sokmindent meg lehetett tudni, és még találkozhattunk is volna! De a részletes leírásokból azért némi képet így is kaptam, ez azért is jó, mert így tudom hogy miket kell majd Szekszárdon megkérdeznem! Örülök, hogy azért a többségnek tetszett!
Gizellának én is drukkolok, biztosan minden rendben lesz! Igazából én még annyira mélyen nem is foglalkoztam a szülés gondolatával, van még időm! Biztosan hamar el fog menni!
Az a helyzet, hogy a hét eleje óta mocorog a Picike, először nem voltam benne biztos, de a hét vége felé egyre erősebben jelentkezik! Főleg nyugalmi időszakomban küldi a jeleket, nagyon jó érzés!
Jövő hét után megyünk a 19.hetes UH-ra, akkor már remélem 100%-ban megmondják a Picike nemét, bár már 85%-os bizonyossággal tudjuk! De majd csak akkor árulom el...
Mindenkinek minden jót, mindenki vigyázzon magára ebben a hideg időben!

üdv, Aliz
butterfly
 
 


Sziasztok!
Bocsánat,hogy eltűntem egy kis időre de a derekam úgy beállt,hogy még menni sem bírtam így a gépnél sem bírtam ülni.Nagyon sajnálom,hogy lemaradtam ez miatt a nyílt napról de remélem lesz még ilyen.Képzeljétek teljesen össze vagyok zavarodva mert múlt héten voltam uh-án és ott a malbi azt mondta,hogy minden ok 12hetes vagyok,másnap a doktornő megnézte a papíromat Ő is azt mondta,hogy minden ok de a méretek miatt 13-14hetes vagyok.De az tény,hogy karácsonyig igen sűrűn látogattam a wc-ét meg du-án 3-ig semmit nem bírtam enni és december 22-én megmozdult és azóta semmi bajom szinte minden nap érzem.A lányom 18hetesen mozdult meg először.Ezt most nagyon nem értem de a védőnők is azt mondják nyugi a másodikat hamarabb lehet érezni de én vagy 10vagy 12hetes voltam amikor megmozdult!Szóval nem tudom,hogy most mi van :?
Valaki kérdezte a doktornő számát kell még mert nekem meg van!
Mindenkinek kellemes szép napot kívánok.
n.krisztina
 
 


sziasztok,

Kriszti, inkáb a naptárnak higgy, ugyanezt volt nálunk is, 11-12 hetesre írt a Malbaski, de a doktornő mondta hogy ez valahogy nem stimmel, és rá egy hétre voltunk Pesten uh-on és ott már 14. hétben voltam, és utána dokinő is csak a két pesti uh-ot nézte meg, mondta hogy szép nagy baba, és megvizsgált, mondta hogy nagyon élénk :-)
Én is nagyon hamar megéreztem most a mocorgást, én úgy a 15. hét körül mondtam biztosra, hogy ez már pocaklakó.
Engem érdekelne a dokinő száma, küld át priviben légyszi, köszi előre is.

Kismamik, azt szeretném még mondani, hogy lenne lehetőség kismama jógára itt kalocsán, egy budapesti hölgy tartaná, már láttam kiírva a tanácsadóban, és a Makk egészség gyógynövény boltban.
Felhívtam a hölgyet, és azt mondta, hogy január 29-én vagy délelőtt 11 vagy délután 17-hókor tartana egy órát. Akit érdekel az jelezzen neki a berillonit@gmail.com címen, Márton Gabriellának hívják. Mondtam, hogy szerintem a legtöbben még dolgoznak, így a délutáni jobb lenne, de ezt majd eldönti, hogy ki mikorra jelez vissza.

Én örülök ha lenne ilyesmi, szívesen mozognék kicsit.

Gizella, remélem minden rendben, gondolunk Rátok :-)

Üdv
Kati
eszikati
 
 


Szia Kati,

engem érdekelne ez a jóga téma-régebben is járat pár hónapig!
Attól függ, hogy melyik napra esik, mert vannak itt a cégnél zűrösebb napok, mikor nem tudok korábban elmenni! Meg az is érdekes lenne, hogy helyileg hol lenne!
Ha tudsz valami pontosabbat írd meg légyszi!

Köszi, Aliz
butterfly
 
 


Szia Kati,
Köszi a biztatást de sajnos a naptárnak sem hihetünk mert a vetélésem után össze vissza jött meg és véletlenül lettem megint terhes ami nem baj :D csak egy kicsit később szerettünk volna megpróbálkozni megint. Abban maradtunk a doktornővel,hogy ha megjött a kombinált tesztem eredménye akkor elküld a megyei kórházba ultrahangra mert ott pontosan napra készen megmondják a terhesség idejét.A telcsiszámot küldöm :)
Szép napot mindenkinek!
n.krisztina
 
 


Sziasztok,

Kriszti, nekem is Pesten napra pontosan mondták meg, mind a két alkalommal.
Aliz, a 29-e az csütörtökre esik, de szerintem rugalmas lesz, lehet majd egyezkedni, mert pestről fog lejárni aki tartja, helyileg ott lesz a Makk egészség bioboltban. Az aljában van hely, ott szoktak maszírozni, van csontkovács meg ilyenek. Egyszerre kb. 5-en férünk be tehát nem lesz nagy csoport, így gondolom könnyebb lesz az időpontot is egyeztetni, az első alkalom ingyenes.

üdv
eszikati
 
 


sziasztok!
Kati megkaptad a telefonszámot?Elküldtem privin.Sokat hallottam már a kismama jógáról de igazából nem értem :oops: bocsi,hogy őszinte vagyok de fogalmam sincs,hogy miben segít a terhesség alatt.

Üdv Krisztina
n.krisztina
 
 


Köszi Kriszti, megkaptam.
Én azért szeretnék járni, mert szívesen venném ha tanulhatnék egy két gyakorlatot amit itthon is tudok csinálni, mert a mozgás jól esik. És tanítana intimtornát, és légzéstechnikát is a hölgy. Ezekről csak jót hallottam anyukáktól. Kismamaként bizonyos gyakorlatokat kifejezetten tilos csinálni, van ami pedig hasznos lehet majd mind a vajúdás, szülés alatt, mind a szülés utáni regenerálódás gyorsítása érdekében. Én hiszek ebben,de sajna eddig nem volt lehetőségem rá. Na meg hiányzik a közösség is :-)
Vigyázz magadra, kíváncsi leszek mit mond majd az UH nektek.

Heni, a Zorin szülinapi képei szuperek :-) István pénteken lesz 2 éves! Még nem tudom gyömi tortát süssek-e vagy megint a maci formába alkossak valami újat...

Kati
eszikati
 
 


Kriszti: nekünk is hasonló a helyzet. Nekem sem volt rendszeres, a Malbi pedig most is mást mondott, mint, ahogy számolom. Én is meg vagyok egy kicsit kavarodva. De majd meglátjuk.
A derékfájásod a teerhesség miatt volt?
Amúgy én is hamarabb éreztem meg a másodiknál a mozgásokat, mint az elsőnél.

Heni: nagyon aranyos a kisfiad! Ki is az édesebb Zorin vagy a torta??? :D :D :D :D

banokla
 
 


sziasztok!

Krisztinek mondanám, hogy szerintem jó ez a jóga dolog! Én jártam rendes jógára itt Kalocsán mikor még Eperföldön laktunk! Az első alkalommal mikor elmentem, a torna része jól esett (volt is izomlázam utána), majd a meditálós része nekem kissé vicces volt, mikor a kazetta mondta monotonon a szöveget és mindenki horkolt mellettem! Valószínű én voltam az egyetlen aki a kazettát végig hallgatta, más mindenki valahol alsóbb szintre került! Elmentem a többi órára is ennek ellenére, és kb. a 3-4 alkalommal észrevettem, hogy én is valami megmagyarázhatatlan nyugalmat éreztem a meditáció alatt, mintha egész éjjel egy jót aludtam volna. Úgy éreztem teljesen feltöltődtem azalatt a 20-25 perc alatt, nagyon jó volt! Szóval én is Katihoz hasonlóan hiszek benne, és valóban a társaság is hiányzott (bár azt hiszem ott én voltam a legfiatalabb) Szóval akkor ha lesz lehetőségem elmegyek erre a kismama jógára! Kati, akkor azon az email címen kell jelezni a részvételi szándékot?
mondjuk az kicsit furcsálom, hogy Pestről jön le egy hölgy, Kalocsán is vannak akik ezzel foglalkoznak! Na meg gondolom ezt beszámolja majd az árba is!
Én a rendes jógára 300 ft-ért jártam, 1,5 órás volt a foglalkozás!

A gyerekek aranyosak, Kati neked jó sütést a nagy napra!

Évi, veled is minden rendben van?

üdv, Aliz
butterfly
 
 


Sziasztok!

banokla,nem tudom,hogy mitől fájt a derekam a védőnő azt mondta talán azért mert a csontok igazodnak és rosszul mozdultam de nagyon rossz volt mivel a terhesség miatt semmit nem tudtam bevenni rá de már túl vagyok rajta.
Aliz,köszönöm a felvilágosítást a jógáról elgondolkoztat csak nekem elég nehéz összehozni mert műkörmösként sajna nem mindig én osztom be az időmet hanem a vendégek :D
Jön ma valaki Kalocsán tanácsadásra délután?

üdv:KriszKéptina
n.krisztina
 
 


Húú jó lett szerintem a vonalzóm :lol:
Csak az a bibi,hogy hivatalosan 14hetes és 2napos vagyok na de mindegy :D
Szép napot mindenkinek


Kép
n.krisztina
 
 


Köszi csajok! Zorin édesebb volt, mert a tortákat nem cukroztam agyon. Mit csináltok ti, hogy nagyobb méretű képek is szépek? Én mire lekicsinyítem akkorára, hogy elfogadja, ilyen pixeles lesz. Valójában jobb minőségű volt.

Kati, hogy szalad az idő. Mikorra várod a kiscsajt?
Mi várunk ám téged.

A terhesség idejét nem mindig jól állapítják meg. Nekem is össze-vissza írta a Malbi. Végül a záróra is 39. hetet írtak, pedig pont a 40. hét végén született a kisfiam. Én pontosan tudtam mikor fogant.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Kriszti, tényleg jó lett. Egyszerre írtunk.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Merre vagy körmös?

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Vhencsi
szia Kalocsán igazából már 1-éve itthon nyitottam meg az üzletet de már lassan 7-éve űzöm a szakmát,de Én látásból valahonnan ismerlek :D

Kép
n.krisztina
 
 


sziasztok,

Aliz, igen az email címre írj a jógával kapcsolatban.
Heni, május 25-re várjuk a csajszit. Sokat nevetünk, mert már turiztam egy két tuti rózsaszín ruhadarabot, a férjem meg mondta hogy csak óvatosan mert ha mégis fiú lesz akkor nagyot nézünk :-)
Mennék már nagyon hozzátok, de még nem gyógyultam meg teljesen és ez a ködös idő sem kedvez a takonykórnak, de amint tudunk telefonálok és megyünk.
Kriszti, tényleg nagyon aranyos ez a vonalzó :-) Én múlt hét kedden voltam tanácsadáson. Aránylag hamar végeztem, nem voltunk sokan és Réfy is hamar jött.

Megyek főzőcskézni, ha jól sikerül leírom a receptet, mert a babaszakácskönyvből csinálok tökös vadast.

Kati
Kép
Kép
eszikati
 
 


Jaj de jó, hogy így felélénkült ez az oldal!!!
Mikor ráértem, és be-bekukkantottam, szinte semmi mozgás nem volt. Most meg nem győzők visszaolvasni!! :D
Kriszti tényleg nagyon jó lett a vonalzód!!
Kati, kérjük a receptet, ha finom :D :D :D

banokla
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon beindult a topic, lassan azt sem tudom már ki kicsoda :lol: Mire végigolvasom elfelejtem kitől mit akartam kérdezni :oops: na de sebaj. Valaki ha nagyon ráér csinálhatna megint egy táblázatot. :P Jó tudom senki nem ér rá :)

Nálunk is zajlik az élet. Vasárnap tartjuk Dani 4. szülinapját. Természetesen autót kap. Jelenleg el vagyok havazva a vizsgákkal, de büszkén mesélhetem eddig csak 5-öm van ebben a félévben. Majd biztos most törik meg a jég, még két zh van hátra.

A kismamáknak (jó sokan vagytok :) )minden jót, a kisbabáknak szintén, anyukáknak meg sok türelmet és szeretetet a kicsikhez.

Lindi

Kép

Kép
lindika
 
 


sziasztok:a ctg-m jó lett már látszodtak rajta a joslófájások :D holnap megint mennem kell mostmár 2 naponta járok :roll: ma egész nap fájdogált a hasam de úgy látom a kis kincsem még nem akar kibújni,csak játszik velem :lol: vhencsi:nagyon szép a kisfiad,utólag is boldog szülinapot kivánok neki:)

Kép
gizella82
 
 


Sziasztok Kismamik!

Kriszti nagyon jó lett a vonalzó és tök jól lehet látni ebben a vonalzóban, hogy kinek hol tart a terhessége.

Aliz: köszi kérdésed jól vagyunk. Tegnap Kecskeméten, ma Baján voltunk kiságyat nézni. Végül ma Baján vettünk egyet nagyon aranyos, majd megpróbálom lefotózni és felrakni.

Nekem elég gyorsan telik az idő pedig itthon vagyok.
Még pár hét és már a 30. heteket fogom taposni, tök jó.
Na most megyek, mert itt ülve a manó nagyon rugdossa a jobb oldalam.

Üdv. mindenkinek!

Kép
evike79
 
 


a két kislányom :D Kép Kép

Kép
gizella82
 
 


Sziasztok!
én is csináltam már vonalzót, de nem tudtam feltenni! Na, majd segítséget kérek...
Évi: mióta nem dolgozol? Én nem tudom tőlem is mindenki azt kérdezi, hogy én meddig szándékozom még dolgozni. Én azt mondom, hogy ameddig bírok addig jövök, hiszen nem szeretnék egyedül otthon maradni sem! Itt legalább társaságban vagyok!
Kriszti: Te véletlenül nem a Mogyoró utcában laktál?
butterfly
 
 


Sziasztok!
Évike mutatta meg nekem ezt az oldalt és úgy döntöttem, csatlakozom hozzátok.:) Július 15-re várjuk a kisbabánkat.

Kép
bertina
 
 


Sziasztok!

Szép kis csúszós napra ébredtünk :? ,nem is vittem a lányomat óvodába holnapra már jobb időt mond akkor viszem most itthon boldogít :D Tegnap voltam tanácsadáson és kicsit kiakadtam a védőnőktől (nem az enyém volt),be akarják mesélni,hogy jó a mérlegük és 1hónap alatt több mint 5kilót híztam,hiába mondtam,hogy akkor nem lenne jó rám egy pár ruhám meg a télikabátom na ez egyáltalán nem érdekelte őket csak folyamatosan azt mondogatták,hogy sok gyümölcs, zöldség semmi kenyér, tészta de azért vigyek be napi 2400kalóriát.Gondolhatjátok én úgy kiakadtam!
Ezért a drága férjem most elcsúszkál egy szobai mérlegért (mert eddig nem volt),és eltökélt szándékom,hogy 1hónapon keresztül írom naponta a kilókat és elviszem magammal tanácsadásra.

butterfiy: de igen a mogyoróban laktam még a volt férjemmel Te ismersz engem vagy Én Téged?
Minden kismama jól van?Szép és balesetmentes napot minden kinek.
Üdv:Krisztina





Kép
n.krisztina
 
 


SZia Bertina szerintem jól tetted,hogy csatlakoztál :D Igaz Én is még új vagyok de nekem felüdülés ha a gép elé ülök :D
Nekem miért nem számolja a napokat a vonalzóm most is annyin áll mint tegnap?
Krisztina

Kép
n.krisztina
 
 


Én csütörtökön megyek tanácsadásra. Nem is merek belegondolni, hogy milyen számot fognak mondani mérlegelés után. :roll: :lol:

Kép
bertina
 
 


Sziasztok!

Kriszta: akkor jó volt a sejtésem, amiket írtál eszembe jutott tegnap este! Nem sok mindenkit ismerek itt Kalocsán egyébként, 2003 óta lakom itt! Szóval, mi voltunk azok akik érdeklődtünk a házatok iránt, aztán nem tudtunk megegyezni, majd pár hónappal később megint beszéltünk róla, csak akkor már nekünk nem volt aktuális a dolog (akkor szerveztük az esküvőnket, nem volt rá időnk)
Örülök az új tagoknak, minél többen vagyunk annál jobb!
Egyébként érdekes ez a mérlegelés, ruhástól-cipőstől szerintem több mint 2 kg-val több vagy, mint rendesen! Én egyébként 2,5 alatt 3 kg híztam. Azt mondták ez reális! Ennek örültem!
Egy hibus mégis van: kevés a folyadék - ebben igazuk van, azóta jobban figyelek erre!

üdv, Aliz
butterfly
 
 


Sziasztok!

Helló Bertina tök ari lett a vonalzód! :D

Aliz: én már november óta nem dogozom. November 4-én kerültem be a kórházba és 2 hétig voltam bent azóta meg itthon vagyok.
Nagyon hiányzik a társaság de a manó miatt így jobb, márpedig most ő az első.

Vonalzó ügyben nem az első hanem a második linket kell bemásolni. Hogy miért nem megy az idő azt nem tudom. Ehhez számítógépben jártasabb emberke kell.

Kép
evike79
 
 


Évi!
Köszi...volt időm kigondolni, hogy melyiket válasszam.:DD
Szerintem nekem nem másolja be a vonalzót automatikusan...próba.
Hát nem.:(

Kép
bertina
 
 


Kép
butterfly
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem!Nem győzők visszaolvasni :D

Ott kezdem,hogy üdvözlöm az új kismamikat! :lol:

Heni!Zorinnak útólag!Boldog szűlinapot! :) Nagyon guszta volt a torta,de a kicsikéd nagyon cuki!!!: :lol:
Az epidurál nekem megváltás volt,iszonyatos fájásaim voltak :cry:
Utánna nemszabad mozogni,jól kikell pocolni a nyakat és garantált,hogy nemfáj a buksi :D

Gizella!Édesek a lánykáid!Kis tündérek :D
hogy vagytok?Még egyben?Kiváncsian várjuk a szűlés történeted?Minden jót neked!!!! :D

remélem többiek is jólvannak!Vigyázzatok ebben a csúszós időben! :roll:

Mi csak most este merészkedtünk ki egy kicsit sétizni,de alig lehetet beráncigálni a picurt :D


Lindi!Irigyellek,biztos jóvolt szeliden! :D
Vizsgák?Mizú?

Na majd még jövök!Pussz mindenkinek :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Apropó!
Uh-ról!Igen a tapasztalat:Ha alapos akarsz lenni és mindent tudni akarsz a babydről.Érdemesebb be válalni legalább 2 magán uh-t,ott aztán amit csak akarsz.Ez nem reklám csak tapasztalat.sajnos amott nagyon sokan vannak,a Malbi ált.ügyeletes,hívhatja saját betege,vagy szűlés+kávé+cigi. :? Ja és az saját gépe lent az alagsorban,és persze modernebb.Ott tudtam meg a nemét a kicsimnek.És el kell hogy mondjam sokkal kivehetőbben és élvezetesebben láthattam a kicsikémet. :D +fénykép+KaziHa kéred felveszi.

A mérlegelés,az nekem is álandó probléma volt,aztán diéta vizesedés és gyakorlatilag az utólsó 5 hetet kórházban töltöttem.56kg voltam amikor teherbe estem és 82kg-val gurultam a szülőszobára :D

Igen és a szűlés!Nekem az első gyakorlatilag 2óra alatt lezajlott és mond
hatom nem
fájt ennyire mint most a második.De minden szűlés más és más mintahogyan mindannyian különbözünk.
Szorítok minden kismaminak a gyors szűlésért!És egy kicsit énis izgulok veletek!
:D

Pussz mindenkinek! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!Igen már megint én!

Móni!Mivan veletek?Párod?Noémi és az ovi? :D

Alíz!Hogy van a derekad?Remélem már nincs baj?

Kati!kigyógyúltál a náthából?Most néztem vissza a fórumot és teljessen elvagyok ájulva István milyen nagy már!!!! :lol:


Na mostmár megyek aludni mert mindjárt jelez a kicsike! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Timcsi!

Köszi az érdeklődést. Még két vizsgám van hátra, egyik pénteken másik kedden lesz. Lehet szorítani :wink: Utána már csak egy év és végre államvizsga, persze ha sikerül letennem a nyelvvizsgát. Meg is ragadom az alkalmat, most már gyarapodtunk kicsit:

Nem tud valaki német (gazdasági) szakmai nyelvvizsgára felkészítő tanárt? Tavaly egész nyáron kerestem, de senki nem vállalt szakmaiból felkészítést.

Kismamik és aki teheti ma maradjon otthon, még mindig csúszós. Többieknek meg kitartást a melóhoz, lassan itt a hétvége.

Képzeljétek sikerült kamionos tortát rendelnem! Ha fotógén lesz felteszem az ünnepség után ide :)

Lindi

Kép
lindika
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy tegnap nem írtam már vissza de dolgoztam.

Aliz: ne haragudj de annyian nézték akkor a házunkat,hogy pontosan nem emlékszem rád :oops: meg megjegyzem ,akkor mindenkire "haragudtam",hogy meg akarja venni,még a mái napig nagyon hiányzik :( .

Tegnap meghozta a férjem a mérleget és annyi vagyok most,mint amit a terhesség elején mértek a tanácsadóban :D tehet ott nem jó a mérleg,vagyis szerintem a sok gyerek elállítja és nem foglalkoznak vele.

Kismamik vigyázzatok magatokra és szép napot.
Üdv Krisztina

Kép

Kép
n.krisztina
 
 


Sziasztok
Megint Én elfelejtettem megkérdezni,hogy lesz még nyílt nap a szülészeten tudja valaki?A Malbi magánrendelésén ultrahangra mennyivel előtte kell időpontot kérni?
Krisztina
Kép
Kép
n.krisztina
 
 


Lindika!
Nem tudom milyen szintű gazdasági nyelvvizsga kell neked? Az alapot otthon is meg tudod tanulni...sőt! megkockáztatom, hogy a középfokút is. Nekem tavaly alap kellett. Felmentem a aBGF Nyelvvizsgaközpont honlapjára, kétszer megcsináltam a mintafeladatsort és írtam magamról egy szakmai önéletrajzot. Minden tuti volt a nyelvvizsgán és nem is éppenhogy...:)

bertina
 
 


Sziasztok!

Lindika: milyen nyelvvizsgát kell megszerezned konkrétan? Én is jártam egy német tanárhoz, én voltam az első gazdasági nyelvvizsgázója, de sajnos abbahagytam! Mondjuk nekem megvan minden könyvem hozzá! Azért kérdem, hogy neked melyik kell, vagy melyik suliba jársz?
nálam a szorgalom hiányzik - sajnos!
butterfly
 
 


ezt alkottam
Kép

és a kedvenc szülinapi képem
Kép

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Hűűűűű, nagyon régen nem voltam Felétek. Látom szépen gyarapodik a csapat!
Minden kismaminak nagyon jó babavárást, pocakodást.
Szülinaposoknak, névnaposoknak sok boldogságot.
Szülinapi képek nagyon édesek. Zorin is milyen nagyfiú már....
Felénk minden rendben. Adél lassan 4 éves lesz./február 3./ Hihetetlen, milyen gyorsan telik az idő.

Nálunk munkahegyek...semmire nincs időm. Otthon pedig már nincs kedvem a gép elé ülni (a hivatalban egész nap monitor előtt ülök).

Kép

Kép
ditke75
 
 


Hűűűűű, nagyon régen nem voltam Felétek. Látom szépen gyarapodik a csapat!
Minden kismaminak nagyon jó babavárást, pocakodást.
Szülinaposoknak, névnaposoknak sok boldogságot.
Szülinapi képek nagyon édesek. Zorin is milyen nagyfiú már....
Felénk minden rendben. Adél lassan 4 éves lesz./február 3./ Hihetetlen, milyen gyorsan telik az idő.

Nálunk munkahegyek...semmire nincs időm. Otthon pedig már nincs kedvem a gép elé ülni (a hivatalban egész nap monitor előtt ülök).

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Edit! Látom tényleg régen voltál és kiestél a gyakorlatból gyorsan dupláztál is :)

Gazdálkodási és menedzsment szakra járok és ebből kellene középfokú C nyelvvizsga.

Alíz! Megköszönném, ha megkérdeznéd a volt tanárodtól hogy vállal-e felkészítést, de csak a nyári szünetben tudok menni, suli mellett nem merem bevállalni.

Bertina! Akkor minden elismerésem a tied, mert én elkezdtem magamtól, de nagyon sokra nem haladtam hiába van középfokú szóbeli nyelvvizsgám. Nagyon sok a szakmai kifejezés, ami nincs benne a szótárban. Sőt hiába fordítok le minden szót, nem tudok értelmes mondatot összerakni. Meg a szóbeli témaköröket sem tudom. És be kell vallanom nekem kell a tanár ösztönzésként, mert nincs annyi akaraterőm, hogy egyedül képes legyek rá.

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!
Heni!Tetszik amit alkottál,csak a Máté 97-es! :)

Lindi!Izgulok érted is!A párom is vizsgázik egyfolytában! :roll:

Bertina!Nektek van egy üzletetek a piactéren.Ugye?



Na vigyi mindenki magára! :lol: Szép napot mindenkinek!


Ja és Taram itthon van majd mondom neki nézzen fel! :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Heni nagyon ügyi vagy. Erre gondoltam :) Köszi :)
lindika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: