Új privát üzeneted érkezett!

Jah és akinek valami hiányzik szerintem írja meg és Heni biztos pótolja a hiányosságokat.
lindika
 
 


Heni: igen jó lett, mókás táblázat, nagyon tetszik.:)
timcsy: igen, a festékbolt hozzánk tartozik:)
lindi: Itt meg tudod nézni a témaköröket: http://www.bgf.nyelvvizsgak.hu/

Az a gond szerintem, hogy Kalocsán nehezen fogsz olyan tanárt találni (nem mondom, hogy nincs), aki tudja középfokon a gazdasági szaknyelvet, mert neked mindent kell tudnod németül, amit eddig magyarul megtanultál. Amelyik tanár ennyire tudja a gazdasági szakkifejezéseket és folyamatokat (ábraelemzés stb.), az szerintem nem német tanítással foglalkozik. Persze a főiskolán tanító tanároktól meg lehet kérdezni...hátha. Közülük sajnos nem ismerek senkit, abban nem tudok segíteni.:)

bertina
 
 


Lindi!Irtam neked pü-t láttad? :roll:

Kép
Kép
timcsy76
 
 

 
 

Timcsy!

Bocsi, de nem kaptam meg :(

Bertina!

Köszi megnézem. Abban viszont igazad van, hogy még magyarul is nehéz az amit németül kellene tudnunk. Mindegy én próbálkozok azért. A fősulin sajna nincs tanár, egy volt a Pannonnál tanított, de a pannon megszünt és a tanár is felszívódott.

Lindi
lindika
 
 


timcsy, bocsi!

A vonalzók alapján próbáltam kisakkozni az időpontokat. biztos van még, akinek valami nem stimmel.
Később újra felrakom, addig várom a pontosításokat.

Szép estét mindenkinek!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Heni nagyon tetszik az alkotásod. Annyi pontosítás, hogy én nem kalocsai vagyok, hanem kiskőrösi. :D :D

Remélem mindenki megúszta a mai napot is esések nélkül.

Gizelláról tud valaki híreket?

Mi ki sem mozdulunk a lakásból, és persze Gergő ezt nagyon nehezen viseli.

banokla
 
 


Sziasztok!

Tényleg duplán ment el... bocsi.
A hivatalban a net néha nem úgy működik ahogyan azt mi szeretnénk.
Bertina...akkor most már legalább Téged is be tudtalak azonosítani (a festékboltról :lol: )

Adél ezerrel Lego-zik (nagy favorit Jézuska hozta).

Végre felélénkült az élet erre. Nem is gondoltam, hogy ennyi kismamink van.

Dani várja már a szülinapi party-t? Kamionos torta???? Kérjük ám majd a képeket....

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

A szülinapi képek nagyon jók.
Na majd ha már nekünk is lesz ilyen kép.
Biztos, hogy mindenki aki az első babát várja csak irigykedik, hogy milyen jó lehet. Türelem, türelem mindenkinek. :D

Bertina képzel itt az ágy.
Na milyen?? Kép Kép

Még jó, hogy össze volt szerelve a boltba, mert így egész nap tudok benne gyönyörködni. :oops:

Kép
evike79
 
 


Sziasztok!

Lindi!Majd küldöm emilben:)

Vhencsi!Ügyes vagy!Nem hiába vagy tanitónéni!:)

Gizella? Szerintem gyerekek akcióban van :D Mármint,hogy szűl :D
Jaj de izgi:) szorítok nagyon:)! :)

Evike79!Nagyon szép a kiságy és a pelenkázó :D tetszik!
Nem
csodálkozom,hogy gyünyörködsz,énis azt tenném. :D

Bertina!Látásból ismerlek!Meg a párom által! :D

Banokla!Mi is félve merészkedünk ki,csak a fontos dolgok miatt,pedig én még csak kismama sem vagyok :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó,hogy így fel élénkült a topik.Üdv az új kismamiknak!

Heni:jó a táblázat! :D Zorin nagyon cuki!!!

Timcsy:A párom már jól van.Szerencsére nem volt komoly baja,csak a tünetek voltak ijesztőek.
Noémi várja az ovit nagyon.Ősszel sokszor voltunk ott játszani.Elég volt olyankor haza imádkozni.Nem tudom ha majd"élesbe"megyünk akkor mi lesz. :roll:
Andriskám jól van.Nagy bánatomra kezd leszokni a szopiról. :(
Sokat nevet,magyaráz.Gurul,ül és néha sikerül feltornáznia magát négykézlábra.Pár napja rosszul alszik éjjel.Szerintem jön a foga.

Lindi:sok sikert a vizsgákhoz.
Edit:üdv újra köztünk.
Gizellának drukkolok,hogy rendben legyen minden!
Évike:Tényleg klassz az ágy.Jó,hogy van hozzá külön pelenkázós szekrény.

Jó éjszakát mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


mi se megyünk sehová.Ill.én megyek csak,addig Anyu vigyáz a csemetékre.
Legalább a hó esett volna! :roll:

Móni
kreony
 
 


Jó reggelt Kismamák!:)
Évi: Naaagyon aranyos a bútor, nem csodálom, hogy öröm ránézni. Tavasztól meg még nagyobb öröm lesz.:) :D

Igazán örülök, hogy engem szinte mindenki ismer. Nem árulok zsákbamacsekot...most már azt sem. :lol: Én csak az évikét ismerem.

Voltam tegnap a védőnőknél. Azt mondta a Malbi, hogy aalcsony a vérnyomásom, azért fáj a fejem...vegyek be olyankor Algopirynt. Nem híztam, minden rendben... Ennyi.Alig voltunk...talán négyen.

bertina
 
 


Gizella lehet már babázik. Tegnap sem volt bejelentkezve és ma sincs, nálam msn-en is fent van. Úgyhogy talán már szaporodtunk. Minden jót nekik!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Nos elérkezett a nagy nap, István két éves lett! Ilyenkor már komoly 3 és fél órás fiatalember volt :-)
Reggeli után nekiállok a tortasütésnek, és a takarításnak. este a nagyiék jönnek, vasárnap kicsit nagyobb családi ebéd úgyhogy nem fogok unatkozni.
Tegnap voltunk Szekszárdon, találtam egy homeopátiás gyógyszerészt és sokat segített kaptam egy rakás bogyót, remélem azok segítenek teljesen meggyógyulni. Sajna a fogínyem is begyulladt, a bal oldalon iszonyatosan fájnak a csontok, már nem tudom eldönteni, hogy a fogam miatt vagy arcüreg miatt :-( Nem éppen kellemes. Röntgenre pesrsze sema fogdoki sem a háziorvos nem mert elküldeni, csak azt nem tudom, hogy UH esetleg nem lehet megnézni, mert ha mégis gyulladás van akkor azt jó lenne kezelni... de én nem vagyok orvos. Nem értek hozzá.

Edit, örülök, hogy hallunk rólad is. Ha kicsit jobb idő lesz és a városban járunk majd felugrok. Egy kis segítségre lesz szükségem, de még ráér, csak kérdezni akarok majd.

Lindi szorítok a vizsgákhoz, ez a nyelvtanár dolog nem egyszerű Kalocsán...

Remélem Gizella jól van és a pocaklakó könnyen és gyorsan jön vagy jött a világra :-)

Évi, a bútor szuper, nagyon szép és praktikus is. Én közel egy évig egy kiskanapén pelenkáztam, aztán a derekam beadta az unalmast és vettem egy pelenkázószekrényt, persze akkor mindenki azt kérdezte minek nemsokára már nem is kell, hát én még mindig azon pelenkázom Istvánt és nagyon kényelmes dolog!!!

Heni köszi a táblázatot, szuper lett!

Megyek mert reggeli és utána meló ezerrel :-)

Üdv
Kati

Kép
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek jó reggelt,remélem mindenki jól van,Gizelláról tudtok valamit?
Én ma élvezem egy kicsit a pihenést ma nem dolgozom de holnap ááááá babazsúr jönnek az ovis társak :D
Ma még tortát sütök,meg pihi meg egy kicsit a lányom szobáját összerakjuk a kacatok kifele,úgy ,hogy még küzdök a lányommal a mai nap folyamán. :D
Evike:hol vettétek a kiságyat?Nagyon jól néz ki és szép is :)
Bertina ha Te az vagy akire Én gondolok akkor Én is ismerlek Téged
Szép napot mindenkinek és vigyázzatok magatokra
Krisztina

Kép

Kép
n.krisztina
 
 


Sziasztok!

Kati!Gratulálok István második szűlinapjához!Kívánok neki még 100 évet egészségben szeretetben! :lol:
Kellemes és örömteli készülődést kívánok! :D
De azért pihenjél is ha tudsz... :)

Bertina!Én még ilyet nemis halottam,hogy lehet algopirynt bevenni ilyenkor,nekem félve adták császár után is a rubophent. :roll:
Mennyi volt a vérnyomásod?Mert én is alacsonnyal kezdtem.
Azért vigyázz magadra nagyon! :D

Móni!Örülök,hogy minden ok!Hála Istennek akkor nagyobb volt az ijedség.Ugye? :roll: Andrisnak nemkell a cici?Én valahol örülnék neki mert ez így rosszabb,hogy nem tudom leszoktatni róla.... :oops:
Én az ovit ott szúrtam el,hogy nemvolt beszoktatás és minden reggel ordítva hagytam ott Mátét :( Szörnyű volt! :? Szerintem neked így könnyebb lessz Noémivel! :lol:


Ditke!Veletek mizú?A munkán kívűl... :)


Szép napot mindenkinek! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


hello Mindenkinek!

Hűha, felélénkültünk! Alig tudom összerakni a képet, hogy ki mit is ír! A babás táblázat nagyon szuper! Majd jövő héten kiegyészítetem, ha már biztos lesz a dolog...
Lindika: én úgy jártam a német tanárhoz, hogy minden kellő könyvem megvolt, a követelményekkel tisztában voltam, így a felkészülés pontosabb. Nézd meg pl. a zöld út nyelvvizsgaprogramot, nekem ez kellene! Ott vannak témák, de persze eltudnám mondani neked hogy áll össze ez a nyelvvizsgaprogram!
Évi: a kiságy nagyon aranyos, már mi is nézegettünk, de majd később szerezzük még, még korán van, ja és előbb a babaszobát is ki kell tapétázni. De a tervek megvannak...
Kati gratulálok a kisfiad szülinapjához, a torta biztos finom lesz!
Most mennem kell, majd jelentkezem! üdv, Aliz
butterfly
 
 


Sziasztok!
Gizella megszült! Most készítettem Maja baba Lakcímkártyáját! Gratulálunk!!!!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Istvánnak nagyon sok boldogságot kívánok!
Puszi!
E.

Kép

Kép
ditke75
 
 


Edit, köszi a friss híreket!!!
Gizella Gratulálunk, jó egészséget Majának és Anyának!
eszikati
 
 


Pontosítanék 2009.01.15.-én született meg Maja baba!
Még 1x nagyon sok boldogságot és sok tejecskét!

E.

Kép

Kép
ditke75
 
 


Gratulálunk a mamának és a babának!:) De jó nekik!:)

bertina
 
 


Sziasztok!
Ditke!Ilyen szép napsütötte napon!Ilyen jó hírrel! :lol:

Gratulálok babának és mamának!Sok-sok tejcsit és egészséget kívánok nekik! :D

További szép napot kívánok mindenkinek!


Csajok ha esetleg tudtok kiadó házat,legyetek kedvesek szóljatok!Köszönöm! :roll: :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Gizellának!Jó egészséget!
Bertina:Terhesség alatt csak láz esetén-ha más módszerrel nem csökken-lehet bevenni gyógyszert.Fejfájásra a Demalgont vedd be.
Kati:Istvánnak Boldog születés napot kívánok!Jó torta sütést.Biztos megint jó és szép lesz mint tavaly. :D
Kriszitna:Jó torta sütést!Reméljük,hogy jól sikerül a buli. :lol:
Timcsy:Szopizik még Andris csak,már nem annyit.Napi 2x,3x.Noémi ennyi idősen még 4-5x szopott.Tegnap pl.csak reggel meg este szopizott.Kínáltam,de elfordította a fejét.Már tesztet is csináltam hátha terhes vagyok és azért nem szopik,De nem lesz még tesó. :roll:
Ki használtuk,hogy de jó idő volt így csavarogtunk egy kicsit.Most alszanak mint a mormoták. :)
Megyek főzök amíg tart a nyugalom! :roll:
További szép napot nektek! Kép szilveszteri kártyázás
Móni
kreony
 
 


Sziasztok!
Gratulálok Maja baba megszületéséhez, minden jót nekik, biztos nagyon örülnek a tesók is!
butterfly
 
 


Sziasztok!

Móni!Ez a kép is nagyon jó!!!! :lol:
A szopi nálunk is különbözött,Mátét fele ennyi ideig sem bírtam szoptatni.... :(
Talán akartok még babát? :lol:
Mi is kint voltunk,hogy ilyen enyhe volt az ídő :D Csak ezek a fránya pocsolyák :roll: Beni mindegyiket megtalálta!Nem
kell részleteznem hogy néztünk ki..... :lol:

Jó éjt mindenkinek ! :wink:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!
Igen majd szeretnénk csak később.Pedig a szülés után azt mondtam,hogy a szülőszobába csak dolgozni megyek legközelebb szülni már nem. :roll: A párom azt mondta,hogy ő nem akar több gyereket,erre pár het ő mondta,hogy majd legyen harmadik is. :roll:
Mi is kipróbáltunk minden pocsolyát! :lol:
kreony
 
 


Kép
Kép
kreony
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek!
Gizellának szívből gratulálunk!Jó neki Ő már babázhat :D
Tegnap későn végeztünk a lányom szobájával úgy,hogy csak ma sütöm a tortát is.Délután kettőkor meg kezdődik a babazsúr,már kitaláltam ha nem megy a közös játék akkor 2csapatot alkotunk az egyiknek a főnöke lesz a férjem a másiknak én és activitizünk remélem bejön és nem égünk be :lol:
Ha este még lesz energiám akkor még ma jelentkezem szép napot mindenkinek és vigyázzatok magatokra!
Üdv Krisztina
Kép

Kép
n.krisztina
 
 


Sziasztok!

Kriszti: hogy sikerült a buli?

Kati sok boldog születésnapot kívánok a kisfiadnak!! Képeket teszel fel? Milyen tortát is sütöttél?

Évi nagyon szép kiságyat vettetek! Én is gyönyörködnék benne :wink: :D

Gratulálok én is Gizella babájához!!!

Mi tegnap a jó időben voltunk kint levegőzni. Nem mentünk messzire, de vissza már alig bírtam jönni.

banokla
 
 


Dorn Maja 3500g és 50 cm, hétfőn mennek haza.
Sikerült képet szereznem róla a nagybácsitól:

Kép

Aranyos csajszi. Gratulálok Gizi, jó egészséget és sok boldogságot!
Bocsi, hogy megelőztelek a képpel, de a többiek is biztos kíváncsiak rá. Várjuk tőled is a beszámolót és a többi képet.

Kati, Boldog szülinapot a nagyfiúnak!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Heni:Szerintem Gizi nem bánja,hogy tettél fel képet.
szép nagy baba lett és,hogy mekkor a haja. :D

jó hétvégét nektek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

N.krisztina!Hogy sikerült a buli?

Hencsi!Köszi a képet! :D Nagyon édes Maja baba! :D


Legyen mindenkinek szép napja! :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a mamának és a babának nagyon jó egészséget mind kettőjüknek.

Kati: Boldog szülinapot a kisfiadnak.

Kriszti: a bútorokat Baján vettük. A buszmegállótól a kórházba vezető utcában. Jobb oldalt van a bababolt.

Kép
evike79
 
 


Sziasztok!

Megvoltak a szülinapok! Dani egész hétvégén azt hajtogatta, hogy neki 3 napig szülinapja van. A kamionos torta is egész türhető lett.

Edit!

Dani közölte, hogy szeretné Adélt, Zalánt és Jázmint meghívni a szülinapjára. Nem igazán terveztem neki szülinapi bulit, de ha nem felejti el, akkor pénteken várjuk szeretettel Adélt, de addig úgyis beszélünk.

Kép
lindika
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű a Maja baba jó egészséget neki meg a kismamának is :)
Köszönöm,hogy érdeklődtetek a buli felől jól sikerült,itt volt a lányom kis szerelme is hát csúcs szuper volt kapott tőle virágcsokrot amiben persze volt vörös rózsa is :) meg egy burkolt szerelmes levelet,
belegondoltam,hogy pár év és ez élesben megy hááát már most félek :D
Köszönöm a kiságy infót!
Remélem mindenki jól van szép estét sziasztok!
Kép
Kép
n.krisztina
 
 


sziasztok,

először is István nevében köszönöm a köszöntéseket! A torta finom lett, sajna a Papát nem engedték ki a kórházból és őt hiányolta István, de az ajándékoknak örült és vidáman telt az este. Sajnos szombatra belázasodott, akkor még reménykedtem, hogy csak az hátsó rágófogak kibújása a ludas dologban, de vasárnap be kellett vinni az ügyeletre, mert a láza folyamatosan 39 közelében volt és iszonyat csúnyán kezdett köhögni. Szóval torokgyulladás, antibiotikum, és próbálok párologtatni és orrporszívózni, mer a doki szerint tele az orra de nincs eldugulva, inkább ezzel a váladékos köhögéssel küzdünk. Folyamatosan visszatartja hiába magyarázzuk hogy köhögjön akkor majd jobb lesz, de mondja hogy fáj és bibis :-( Tegnapra már hangja sem volt, most is alig :-( Szóval sajna a vasárnapi ebéd bár nagyon finomra sikeredett István betegsége beárnyékolta :-( Remélem hamar túl leszünk rajta mert pénteken Miskolcra szeretnénk menni.

Kriszti, örülök, hogy a babazsúr jól sikerült, egy udvarló ez már komoly! :-)

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!

N.krisztina!Örülök,hogy jólsikerűlt a buli :D
A gyerkőcök öregszenek,és a szerelem az szerelem!De azért fel kell készűlnünk rá.Repűl az ídő.De olyan aranyosak! :D


Kati!Nagyon sajnálom! :cry: Szegény kicsi Istvánka!:)
Olyan aranyos! :D Remélem hamar túllesztek rajta!!!!
Mielöbbi gyógyulást kívánok a kisbetegnek!!! :)
Én ilyenkor mindig azt szoktam mondani:inkább én legyek 2x beteg! :roll: Szorítok neki nagyon!Legyen makmarci!!!! :D
Tegnap beszéltünk Szakival!Szerdán jön egyedül,és csak 2 napot marad. :(

Remélem többiek azért jólvannak!
Mindenkinek szép napot! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Kati!A tortát te csináltad?Nagyon guszta!Nyam-nyam! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Timi, már éppen kérdezni akartam, hogy tudsz-e valamit Szakiról, mert amikor beszéltem velük még decemberben akkor azt mondta, hogy január elején jön egy hétre haza a nagyfiúval, és akkor biztosan lesz időnk találkozni, de ezek szerint sajna megint csak rohanni fog :-(
A tortát én csináltam, tényleg finom lett csak a piskóta majdnem eltört amikor ki akartam szedni a sütőformából, pedig totál kivajaztam :-) Barack, málna, eper és kivi volt rajta.
Mi ebéd után sétálunk egy kicsit babakocsival mert gyönyörű az idő és láztalan volt már az éjjel is, és úgy érzem most nincs nagyon hideg odakint.
eszikati
 
 


Gondolom nem maradt a tortából!? :D
Ügyes vagy! :D
Kellemes sétát kívánok nektek!Örülök,hogy jobban van Istvánka!Juhé! :D Csenge babynak is biztos jóttesz a séta! :D
Zoli,igen megint csak jön és megy,de azért apival taliznak egy kicsit .

Többiek ! :roll: Miújság?Mindenki levegőzik! :D
Beni most aludt el,ugyhogy nekilátok a dolgaimnak,ammit ha ébren van nemtudok megcsinálni...Szóval mindent! :wink: :D :D :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!
Mi délelőtt sétáltunk egy nagyot,meg az udvaron szaladgált Noémi.
Most alszanak így én is csinálom gyorsan a dolgom.

Kriszti: Örülök,hogy jól sikerült a buli.a lányomnak is van már "szerelme".A párom egyik haverja.kicsit öreg hozzá,de odáig van Gáborért. :D :oops:

Kati:Nagyon guszta a süti.Még jó,hogy a párom nem látta a képet,mert akkor nekem is kellett volna sütni.Nem édesszájú,de a gyümitortát imádja. :roll:
Istvánnak mielőbbi gyógyulást.

Lindi:Milyen nagy már Dani!Jó lett a torta.Te sütötted?

További szép napot nektek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Kati:tényleg jól néz ki a torta most így képernyőn keresztül beletudnák harapni :D
A picinek meg jobbulást!
Képzeljétek ma megjött a kombinált teszt eredményem és negatív lett!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Nagy kő esett le a szívemről,és meg is nyugodtam egy kicsit :D
Mindenki jól van?
Kép
Kép
n.krisztina
 
 


Sziasztok!

N.Krisztina!Dejó! :D Jupijé :D
Mostmár nyugodt lehetsz!teljes egészében csak a babavárás örömeire koncentrálhatsz....! :lol:


Üdv mindenkinek! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Nagyon szupi időnk volt ma én nem bánnám ha ilyen is maradna.
Bertina küldök egy linket.
http://www.gyerekabc.hu/alanyi-jogon-ja ... otlek.html

Tök jól le van írva minden. Az egyszeri pedig az anyasági támogatás. Az összege egyenlőre annyi mint tavaly 64.125,-

Kép
evike79
 
 


Évi!
Köszi.:))) Tényleg jól össze van szedve minden.:)

bertina
 
 


Sziasztok!

Kriszti:Ez aztán a jó hír. :D
Ma sajnos nem olyan az idő mint tegnap. :cry: Pedig milyen jó lett volna!

Gizelláék otthon vannak már?

további szép napot!
Kép
Kép

Móni
kreony
 
 


sziasztok,

Kriszti örülök, hogy jó lett a teszt eredmény, emlékszem nekünk is nagy megnyugvás volt :-)
Évi, ez az oldal tök jó! A szülés után ezek a papírok..... és ha jól olvastam megszűnt, hogy munkahely a kifizetőhely? Ezzel rosszul járok mert nekem kifizetőhely volt a munkahelyem így sehova nem kellett rohangálni, postázni stb, úgy látom megszűnt a jóvilág :-(
Móni, most néztem, hogy én május 25-re vagyok kiírva, és Istvánt 5 nappal a kiírt nappal szültem, ha megint így lenne egy napon születne Csenge Andrissal :-) Bár azt mondják hogy a lányok hamarabb jönnek (szerintem ez nem igaz), és igazság szerint most úgy érzem ez így is lesz. Bár Istvánnal sem jöttek be a megérzéseim :-)
Sajnos most hogy jobban vagyunk mind a ketten ilyen ronda idő lett :-(

Gizelláékat ma vagy holnap kellene hogy hazaengedjék, mert azt mondta a szülésznő, hogy 6 nap után lehet hazamenni "sima" szülésnél.

Képzeljétek István felfedezte hogy a bútorokból milyen jól lehet építeni, az összes szivacs alkatrész és párna leszedve és komplett játszóteret épített belőlük... gondolhatjátok hogy néz ki a lakás! A bejárati ajtót totál elbarikádozta.

Vigyázzatok magatokra!

Üdv
Kati
Kép
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!
Ez a gyes meg gyed meg stb.most engem is összezavart mert a lányommal is már vállalkozó voltam de egyszerűbb volt minden most meg hááát csak kapdosom a fejem,hogy most hogyan járnék jobban :shock:
Kati emlékszem mikor az én lányom folyamatosan sátort épített mindenhova, egyszer meg a Wc-ben egy bunkert,nem semmi dolgai voltak!Volt olyan is,hogy a mosogatógépet szó szerint megetette wc papírral mert biztos éhes szegény na meg stb.
Remélem kis mamik jól vagytok Én sajna valamit összeszedtem mert folyton köhögök meg fáj az egész mellkasom :(
Üdv:Krisztina
Kép
Kép
n.krisztina
 
 


Sziasztok!

Kati:Tényleg jó lenne ha Csenge is akkor születne mint Andris. :) Hát az tényleg nem igaz,hogy a lányok hamarabb jönnek.Igaz Noémi 3 nappal született előbb mint a kiírt időpont.Andris viszont 1,5 héttel hamarbb érkezett.Annyi érdekesség azonban van,hogy Noémivel pénteki napra voltam kiírva és kedden született.Andrissal keddre voltam kiírva és pénteken született. :)
Noémi is nagyon szeret így építkezni. :D Most az a szokása,hogy ő is mosogat amikor én.Egy kis edénybe kap vizet meg szivacsot és a baba edényeit mossa,súrolja. :lol: Igaz a konyhakő úszik. :roll: Porszívozni is nagyon szeret.Szét szedem neki és csak a csővel mászkál a lakásban.

Többiek jól vannak?

Móni
kreony
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: