Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ügyes a kisfiad Kati gratulálok!
üdv:Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Nekem a Molnár Zsuzsa volt amikor a Széchényin laktunk, és amikor átköltöztünk ide azt mondta hogy itt máshoz tartozunk, egyszer felhívtam telefonon hogy ki az itteni a védőnő, mert kevés a tejem, kaptunk tépszert, ezer kérdésem lenne, a gyerek tiszta kiütés erre másnap iderohant kb 5 percre közölte hogy a gyereknek nincs semmi baja és elkezdhetem a hozzátáplálást de mást nem mondott AZÓTA nem hallottam a védőnőkről.....

jaj de jó akkor talán Edittel is találkozunk, majd gyertek oda hozzánk :-)))) szerintem mostmár megismertek :-)és én is figyelni foglak benneteket :-)
Üdv
Kati
eszikati
 
 


Nekem is a Molnár Zsuzsa a védőnőm, de mondom eddig nem nagyon láttam. Csak a gondozóban, de ott is csak elvégezte a kötelezőt. Tájékoztatásban többnyire nulla, vagy ha mond valamit az sem igaz. Pl. ő azt mondta apaságiért a jegyzőhöz kell menni. Erről ennyit.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Edit, Lindi örülök hogy találkoztunk az usztiban :-) Szombaton remélem megint megyünk, de utána 2 hét szünet mert megyünk Miskolcra anyuékhoz VÉGRE!!!!!

Dani és Adél hogy érezuték magukat az úszáson?

Na megyek mert István most türelmetlen....
Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Nálunk most lett aktuális a "baba-projekt" ( :wink: ), ezért ötleteket szeretnék kérni, hogy Kalocsán melyik nőgyőgyászhoz érdemes menni. Igazából nem nagyon ismerem őket, mert eddig nem ide jártam, de gondolkodom azon, hogy talán jó volna itt szűlni.
soldoso
 
 


Jesszus! "SZÜLNI"
Bocs...
soldoso
 
 


Szia soldoso!

Üdvözöllek itt köztünk! :) Én sajnos kalocsai dokikról nem tudok felvilágosítást adni. Én Szegeden szültem, de biztos találsz itt is valakit.

Kati!

Örülünk mi is hogy végre személyesen is találkoztunk. Sajnálom, hogy alig tudtunk beszélni. Daninak nagyon tetszett az úszás, 1/2 11-kor tudtam végre hazarángatni, addig ott kellett maradni.
Sajnos mi nem megyünk szombaton, mert nekem sulim van. De ha lesz egy kis időm mikor hazajöttök, szivesen meglátogatnánk titeket.

Lindi

Kép
lindika
 
 


Szia!

Én is hallottam a rémhíreket, csak gondoltam hátha változott már a helyzet. Új épület, új lehetőségek... :lol:
Igazából én is az Uh-os dokitól félek, de úgy tudom, lehet menni máshova is UH-ra.
Viszont jó lenne itthon szülni, sok rohangálástól megkímélnénk magunkat, meg ugye most jó állapotban vannak itt a szobák.
soldoso
 
 


sziasztok,
soldoso üdv közöttünk.

Sajna mi sem megyünk úszni, mert Istvánon kijöttek kiütések, a hasán, anyós szerint a víztől, szerintem meg a tejtermékektől amivel tömi annak ellenére hogy szépen kértem még várjunk ezzel.... szóval most inkább nem megyünk, a doktorbácsi javaslatára, utána pedig 2 hétig Msikolcon leszünk így most 3 hét kimarad :-(((( ha a krémtől amit adott a doki elmúlik akor viszont elviszem Msikolcon pancsizni tt van babaúszás a barlangfürdőben ha jól tudom :-))

üdv
Kati
eszikati
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!
szia soldoso!Kismama vagy már vagy csak még tervezitek a babát?
Én sem itt szültem Kalocsán.A szobákról sok jót hallottam a falubeli kismamáktól.Az orvosokról viszont annál kevesebbet!

Kati!Meggyógyult már a kisfiad?
Többiekkel mi van?
üdv:Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Mostanában kicsit kevesebb időm van a suli miatt, de azért néha benézek, kivel mi van.

Edit!

Ha olvasod addig, akkor holnap áll még a randi?

Kati!

Jobbulást kisfiadnak, és jó pihizést az ősöknél :)

Lindi

Kép
lindika
 
 


Sziasztok,

már miskolcról írok :-) Sajnos az idő nagyon rossz, de remélem még a héten tudunk azért kirándulni, kisüthetne a nap.

Istvánról már elmúltak a kiütések de még mindig nagyon vakarja a hasát, pedig már semmi olyat nem adok neki ami irritálhatná... nem tudom miért viszket a bőre. A hosszú utazást egyre jobban viseli, bár most megint sikerült megállnunk barátoknál és tudott mozogni és nyújtózkodni, de azért így is volt fél óra nyügösködés.
Azt hallottam hogy nagyon kevesen voltak most úszni a kicsiknél talán 7-en, gondolom az ünnep miatt sokan elutaztak és ebben ahülye időben megfázni is könnyebb :-(

Soldoso én Szekszárdon szültem, de amásodikat kalocsán szeretném, elegem volt a járkálásból, és a dokiban is csalódtam, de ha nem találok normális dokit akkor inkább megyek máshova, Szekszárdon a csecsemős nővérek nagyon szemetek voltak, nem kívánkozom vissza... de azt hallottam hogy itt a nővérek rendesek, és a szülésznők is, én legközelebb inkább szülésznőt fogadok azzal szerintem többet érek mint az orvossal....

azt hallottam hogy jött két új doki kiskunhalasról azokról kellene megtudni valamit, nekem az anyós a Malbaskit ajánlgatja de mindenkitől csak rosszat hallok róla... szóval nehéz ügy remélem megoldódik ha a másodikat tervezzük :-)

Na megyek pihizek egy kicsit amíg alszik kismanó

üdv
Kati
eszikati
 
 


sziasztok!

soldoso: kb. ugyanabban a cipőben járok, mint te. tervezzük a babát, de még nem tudom mikortól, talán január.
mivel nekem régen rossz tapasztalatom volt itt Kalocsán, ezért nőgyógyászhoz jelenleg Szekszádra járok. De mostanában kezdek filózni azon, hogy talán Kalocsán kellene szülni, bár régebben megfogadtam, hogy messzire elkerülöm.
Viszont nekem is az a bajom, amit eszikati írt: átjárkálás, meg semmi jót nem hallok a szekszárdi kórházról sem, egyedül az orvosom az, akivel megvagyok elégedve. De vele nagyon.

eszikati: a halasi dokikról én is hallottam, meg egy női nőgyógyászról, de igazán értékelhető információt még nem szereztem róluk. Malbaskihoz nem megyek, vele volt rossz tapasztalatom ugyanis (mondjuk van aki az egekbe dícséri)...

Szóval egyenlőre elég határozatlan vagyok a témában.
harmony001
 
 


Sziasztok!

Az jó lenne, ha lenne itt is normális doki. A kórház tök jó, de nincs értelmes doki, akiben bízna az ember. A Malbaskiról még én sem hallottam semmi jót, a tanácsadáson is elég bunkó volt.
Viszont én sem bánnám, ha nem kellene Szegedre járni dokihoz, mondjuk egy rákszűrésre, vagy egy gyógyszert kiíratni, mert ugye már amióta van vizitdíj, nem postázák el.

Daninak sajnos középfülgyulladása van, így azt hiszem szombaton kimarad a babaúszás, pedig most végre délután van csak sulim, vihetném.

Lindi
lindika
 
 


sziasztok,

örülök hogy bővül a csapat :-))) Malbaskiról én is azt hallottam hogy elég marcona, a kozmetukis akihez járok nis nála szült, de ő is azt mondta hogy a modora elviselhetetlen...
Szekszárdon lenne doki akihez szívese járnék, azt hiszem Benkő nek hívják de a Bakóról is jókat hallottam, de nem kívánkozok oda vissza, talán ha átköltözne új helyre és a körülmények javulnának... de Kalocsa a közelség miatt tényleg jól jönne... na remnykedjünk hátha ide pottyan valami rendes doki :-)))

sajnos az idő nagyon szörnyű pedig szerettem volna sok helyre menni Picurhával, Tapolca, Lillalfüred, stb olyan sok szép hely van itt ahol a levegő is nagyon jó!!! Szeretek itt leni nagyon, bár érdekes hogy amíg itthon laktam addibóg nem rajongtam miskolcért, de mostmár nagyon tud hiányozni. Főleg anyuék miatt.

Lindi, Daninak jobbulást!!!

Üdv Mindenkinek!

Kati

Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!

Hú de rég jártam erre. Kicsit el voltam veszve. Amíg jobb volt az idő sokat sétáltunk Marcival. Este pedig apa használja főleg a gépet. Igazából meg nem is tudtam hozzászólni a dolgokhoz.

Örülök, hogy lassan mindenki meggyógyul. Minket szerencsére egy kis torokgyulladástól eltekintve az utóbbi időben elkerültek a betegségek. De azt hiszem erről már írtam. Marci szépen növöget. Lassan a 10 kilónál tartunk. Két egész és két fél foga jött ki. A felsők nehezebben jönnek.

Én a magam részéről bíztatok mindenkit a kalocsai szülésre. Aki kíváncsi a tapasztalataimra, olvassa vissza a hozzászólásokat. /Nincs olyan sok/ De kérdezhettek is. Szívesen válaszolok. A Malbaskitól először én is megijedtem, de aztán kiderült, hogy nem olyan rossz ember. Csak hát a modora. Nekem az ultrahangon pontosan eltalálta mekkora lesz a baba. A szülésemnél is ő segített. (Ő nyomta ki belőlem a gyereket - Bocsi, de ez az igazság.) Utána a párom beszélt vele, és azt mondta nagyon korrekt volt.
Kiskőrösről rengetegen járnak mostanában Kalocsára szülni. Persze kizárólag a Jeremiáshoz és az Elekhez. Ők a halasiak. Egy ismerősöm már a terhesség alatt jött át Szegedről.
A szülészet maximálisan felszerelt, az egyik legjobbb a környéken. Ez sem elhanyagolható.

Üdv mindenkinek!

Kriszta

Kép
sziki
 
 


Sziasztok!

Üdv Mindenkinek!

Kicsit elvesztem, de sajnos a dédimama meghalt.

Igyekszem majd újra jönni, csak kíváncsi voltam volt-e erre mozgás.
Hát tudtatok termelni.
A szombati úszásra mi sem tudunk menni, dolgozom most is.

Malbaski: no comment.....

Daninak sok-sok gyógypuszi!!!!

Tapolca, Lillafüred de gyönyörű helyek. Nagyon régen jártam arra....
Jó lenne kicsit kimozdulni, de sajnos a rossz sorozatunk még mindig tart.....

Adél megygógyult a hasmenéses, hányásos nyavalyából.
Napközben nem akar aludni. Este hamar kidől, az éjszakáink katasztrólálisak.... soroljam még?

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Edit fel a fejjel!!! Nekünk is nagyon rossz évünk van leszámítva István születését, de próbálom magam tartani, nekem a társaságot Ti jelentitek, mert miskolci lévén semi ismerős nincs anyósékon kívűl, szerintetetek??? Anyós és barátnői hát no comment...

Nálunk apukám van nagyon rosszul. azért is jövünk 2-3 hétre amikor csak tudunk, mert nem tudom meddig lehet még velünk, de mostmár a gyerkőccel sem nagyon tud foglalkozni, örül neki, de ennyi. Elég nehéz így látni,. minden találkozás nagyon megrázó mert nagyon leépül 1-2 hónap alatt, sajnos végső stádiumú daganat, áttétekkel, egy éve lesz hogy kiderült, és sokan azt is csodának tartják hogy még él...
na bocs a panaszkodásért, de néha azt is kell, ugye?

na megyek, jó éjt mindenkinek!!

gyertek ha van időtök :-)
Kati
eszikati
 
 


Szép estét mindenkinek!
Én a doktornőről tudok infot, ha érdekel valakit. Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Igazán kedves, minden kérdésre szívesen válaszol. És ami a legfontosabb, nő. Átélte mindazt, ami velünk történik. Bár azt nem értem miért kell külföldről jönnie egy orvosnak, hogy rendes tudjon lenni. Malbaskiról nem nyilatkozom, vannak jó napjai, de ezek nagyon ritkák. Többi dokit nem ismerem.
A nővérekről és szülésznőkről viszont én is csak jót hallottam Kalocsán, a szekszárdiakat nem dicsérik -unokahugom védőnő arrafelé, így sok kismamával beszeléget.
Még 2 napot dolgozom, utána itthon pihengetek egészen a baba megszületéséig. Már nehezek ezek az utolsó napok, elfáradok és a nap végére húzza a hasam a kis drága.
Hétfőn bevásároltunk Szekszárdon és Pécsen, most már szinte mindenünk megvan. Babának igen, most én következem. Semmim nincs, amit a kórházba kell vinni. Tényleg ha valaki tudna ebben segíteni, Kalocsára mit kell bevinni magammal? Babának ill. magamnak.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Nálunk úgy néz ki, hogy jön a baba (3 +teszt erről árulkodik)... de erre kell ugye a doki. :D Ha van baba, most vagyok kb 7 hetes, ezért már elég aktuális nálam, hogy lásson is valaki. Asszem holnap elmegyek a nőhöz, róla én is jókat hallottam. Úgy tudom, hogy pénteken ő az ügyeletes.
vhencsi: tudnál nekem akkor részleteket írni?
soldoso
 
 


sziasztok!
Már régen voltam itt és elég sokan írtak.Én Baján szültem mivel ott dolgoztam.Tegnap derült ki amit már sejtettem,hogy nyáron bővül a család :lol: .Most már papírom is van róla,hogy újra babám lesz.Én szerintem ismét Baján fogok szülni ismerős helyen és kollégák között.
Egy ismerősöm nagyon megvolt elégedve a Szekszárdi kórházzal.
Edit!
Őszinte részvétem!
az éjszakai alvás néha nálunk is szőrnyű.Elalszik este 8-kor majd felkel egy óra múlvaEz után kb 11 óra mire vissza alszik.Még éjjel is felkel.volt olyan,hogy hajnalban 2 órát fent volt.reggelre sokszor olyan vagyok mint a felmosórongy.
Szerencsém van,hogy nincs hányingerem reggel.
soldoso!
Gratulálok a babához!
EsziKati!
Kitartást kívánok apukádhoz!
Üdv mindenkinek!
Moncsi :lol:
kreony
 
 


lindika: jobbulást Danidnak. te mikor szültél?

sziki: köszi, hogy leírtad a véleményed a Malbaskiról. ezért is írtam előtte, hogy vki dícséri. de én hozzá többet biztos nem megyek.
A halasi dokik nevét is megtudtam végre. Róluk hallottál már valami bővebbet?

ditke75: részvétem.

eszikati: kitartást és sok erőt apukádnak és a családodnak. egyébként te kinél szültél Szekszárdon?

vhencsi: te ezek szerint a doktornénihez jársz? mikorra vagy kiírva? kisfiút vársz vagy kislányt?


soldoso: jól belehúztál :lol: egyik nap még azt írod hogy most lett aktuális a projekt, másik nap meg már babás is vagy. minden elismerésem a gyorsaságért :lol: (csak viccelek ám) :D kben GRATULÁLOK! Majd légyszíves számolj be hogy mi volt a dokinál?
Oké?

kreony: neked is hatalmas GRATULA. akkor ezek szerint már voltál orvosnál?

egyébként azt honnan lehet tudni hogy ki melyik nap rendel? ki van írva a rendelő ajtajára?

mindenkinek szép napot (jó sokat írtam, remélem nem baj) :oops:
harmony001
 
 


Sziasztok!

Edit: részvétem, és kitartás!!! Mi két hete a párom nagymamáját temettük.

Kati: Minden rossz sorozat véget ér egyszer. Valószínűleg a kisfiadnak is köze van ahhoz, hogy édesapád még kitart. Bearanyozzátok az életét.

Hencsi: Evőeszközt, bögrét vigyél. Hálóinget ne. A kórházit kell hordani. Ha belegondolok, hogy a szülés után napi 2-3-t használtam, nem is hülyeség. Hálós bugyit vettél már? Az is jó dolog.

soldoso: GRATULA!!!!

kreony: GRATULA!!! Jó, ha az ember ismerősök között lehet a kórházban!

harmony001: Azért a Malbinál én sem szülnék. Én a Jeremiáshoz jártam. Nálunk minden hétfőn rendel. Anno én is nála születtem. Mindig azt hallottam anyutól, hogy milyen jó doki. Kedves, udvarias és már tapasztalata is van. Ha jól tudom 64 éves. Én ugyanezeket hallottam az Elekről is. Persze náluk fekve kell szülni, és a gátmetszést sem igen tudod elkerülni. Ez lehet az idősebb dokik hátránya. Ha van még kérdésed, nyugodtan írj.

Üdv mindenkinek

Kriszta

Kép
sziki
 
 


Sziasztok!

Egy-két nap nem nézek be és máris van egy csomó termés. Ez jó, mert végre kezd beindulni a topik.

Most csak nagyon gyors leszek, mert apa mindjárt jön haza és vacsit kell adni neki.

Edit!

Részvétem. Tamásnak kitartást és tudod beszéltük egyszer minden élet végetér, így is jó sokáig lehetett veletek a dédi.

Nagy-nagy gratula az új kismamáknak és a hamarosan szülőknek is. De jó lesz izgulhatunk értetek folyamatosan.

Dani nagyjából meggyógyult, de azért nem viszem most úszásra.

Nem tudom már ki kérdezte, a kisfiam januárban lesz 3 éves.

Most ennyit, majd legközelebb bővebben.

Lindi
lindika
 
 


sziasztok!!
hú tök jól fölpörgötta topic!!! :-)
szóval hol is kezdjem,

először is gratulálok a kismamáknak, Hencsi neked nagyon fogunk szorítani :-))) közeleg az idő :-)))

én szekszárdon a nagy József főorvosnál szültem aki már nyugdíjba ment ha jól tudom, és a helyettese Faludy volt még bent a szülésen "segíteni" =nyomni a hasamat :-((

ja én is alig bírom már követni ki mikor szül és kinél és hol, a beszámolókat várjuk majd, főlega közeljövőt :-)

A kórházi cumóról annyit hogy én vittem is hálóinget de főleg a kórházit használtam mert nálam is napi 3-4 hálóing fogyott... ja és az eldobható bugyi nagyon jó találmány!!!! szerintem vegyél vagy 10 db-ot én 2 5 dbos csomagot vittem el is fogyott, de nagyon praktilus volt, betétet vittem de adtak is, tena normál elég volt nekem, zuhanyzós papucs, papír wc ülőke, és nekem a kamillás nedves wc papír is nagyon jól jött :-) Bocs a részletes leírásért :-)

én hozattam be magamnak kispárnát is mert sokkal kényelmesebb volt azzal

hú mit is vittemmég?? Pedig nagyon jó lis csomagot állítottam össze, az egyik kismama különszámban volt és az nagyon hasznos segítségnek bizonyult.

Hencsi ha szabin leszel és még van egy kis időd vagy kedved találkozhatnánk is, és nagyon vágyom már tárdsaságra és remélem Lindiék is eljutnak hozzánk Danival ha megint kalocsán leszünk.

na azt hiszem hirtelen ennyi, elég lesz ezt is elolvasni :-)

Jó éjt

üdv Kati

Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!
soldoso
Kérdezz és mindent írok, amit már tudok! 2 hét múlva megyek szülőszoba látogatásra, arról is beszámolok.
Egyébként gratulálok a babához!
kreony
Neked is gratulálok a babához!
Végre szaporodnak azok is, akik még most várják a babát.
harmony001
Igen, én a doktornőhöz járok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tőle meg merek kérdezni mindent, amit esetleg egy idős férfitól kínos lenne. Nagyon barátságos és segítőkész. Többet ér, mint a védőnők.
December 14-re vagyok kiírva, de a dokinéni szerint csak karácsonyra lesz baba. Én szeretnék azért már addigra itthon lenni. Szoktam erről beszélgetni a kis drágával.
Hogy mi lesz, nem tudom, titokzatos, mindig úgy fordul, hogy ne lássa a doki.
sziki
Hol lehet hálós bugyit venni? Az is méret szerint van vagy hogy kell kérni? A hálóing valóban nem hülyeség, mire hazajönnék csak a nagy halom szennyes várna rám.
eszikati
Valóban közeleg az idő, kezdek is félni. Szükségem is lesz arra, hogy szorítsatok nekem.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!
Gratulálok én is az új babásoknak!
Na voltam a doktornőnél, és nagyon rendes volt. Azt mondta ő is, mint amit sziki írt, hogy nagyon jól felszerelt a kórház. Meg hogy kevesen szülnek itt, úgyhogy jobban tudnak figyelni a betegekre is.
Egyébként azt mondta, érzi a terhességet, és megultrahangozott, valami állati régi ultrahanggal (hasi), de azon meg nem látott semmit. :roll:
Azt mondta, még nagyon fiatal lehet a terhesség, elküldött jövő héten a Malbaskihoz, mert ott korszerűbb gép van - úgy látszik csak nem úszom meg :twisted:
vhencsi: az anyagi oldala érdekelne... tudom, hogy nem magánrendelés, de nem véletlenül megyek nőgyógyászhoz péntekenként. Akkor ilyenkor mi van??? Meg behívott este 7-re, az már tuti nem rendelési időben van.
soldoso
 
 


Nyugi soldoso, én is úgy járok hozzá. Egyszer voltam szakrendelésen, azóta akkor hív az osztályra, mikor ügyel. Még nem fizettem neki semmit. A végén fogok, egyébként most hallottam valaki nemrég szült nála és 25 ezret adott. Szerintem ez korrekt. Ne a pénzért legyen valaki kedves. És a doktornő pont nem az, aki tartaná a markát, úgy mint a többi. Kedves mindenkivel, alapból ilyen.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!


Hűűűű, de sokat írtatok. Köszönöm az együttérzéseket.

Kati sok-sok türelmet és kitartás!!!!


Gratula a pocakosoknak (irigykedek) :D

Túl vagyunk a temetésen. :( Lassan mindenki megnyugszik.

Melinda!
Graula a munkahelyhez. Nagyon Rád fért már vmi jó kis meló.

Adél nagyon várja már a Mikulást. Mindig azt kérdezi, mikor jön már????

Tanultunk egy éneket is, amit a Mikulásnak kell majd elénekelni, ha átadja az ajándékot.


Kórházi cumó: -eldobható bugyi (nagyon jó) én a gyógyszertárban vettem) több méretben is van, vittem én is hálóinget, de a kórházit használtam. szoptatós melltartó+ melltartóbetét (nagyon jó volt), nedves törlőkendő (szerintem szüséges), kispárna a derekadnak, ha ülve szoptatsz majd. Fényképező gép!!!!

Hirtelen ennyi.

Üdv!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Még valami:

Szárnyas betét!!! Én Allways éjszakai betétet vittem a legnagyobb méretben, sosem lehet tudni alapon.
Mellszívó, ha van.
Én Baján szültem, akkor épp nagyüzem volt és a mellszíért legalább nem kellett sorba állni, ja és ott ki is sterilizálták. Minden alkalom után.


Telefon, telefontöltő!

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Rengeteg ismerősnek jön mostanában első vagy második baba, aminek nagyon örülök :-) Bár mi majd 2-3 éves kora körül tervezzük a 2.at azt hiszem gyorsan el fog szaladni az idő addig :-)

Tényleg hencsi a melltartó és a melltartóbetét is jól jön :-)
Nekem is kelenne majd mennem dokihoz ha hazamantünk, Hencsi pénteken szokott a doktornő lenni? Bocs ha már írtad de annyit írunk mostanában :-)

na megyek
Mindeni vigyázzon magára, babaára és pocaklakókra !!
Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Priviben elküldenéd nekem a doktornő elérhetőségét és a rendelési idejét?

Köszi!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!


A nőgyógyi dokinő engem is érdekelne. Rákszűrésre kell mennem, meg gyógyszert feliratni, de nincs kedvem ezért Szegedre menni.
Légyszi nekem küldjétek el minél előbb, mert két hét múlva már melózok és előtte el kéne intéznem. Mennyi nála egy vizsgálat?

Előre is köszi!

http://www.videoplayer.hu/videos/play/105043

Nézzétek meg azt a címet, Dani éppen mondókát mond :)

Kati nem tudom mikor jöttök haza, de ha még az előtt mielőtt elkezdek melózni, akkor elmegyünk látógatóba.

Puszi mindenkinek

Lindi

Kép
lindika
 
 


Sziasztok!

Én is kérem a doktornő elérhetőségét és hogy mikor van ő a rendelésen, szintén rákszűrés és gyógyszer ügyben :-) Egyszerűbb lenne meghívni a fórumba :-)))))

Lindi mi hétvégén megyünk haza, mához egy hétre. Utána jöhettek bármikor, ha jól tudom anyós kitakarított :-))))) ez a mániája, amikor kiteszem a lábam otthonról akkor megy és rendet rak, a múltkor a szennyesz behajtogatta a szekrénybe a kimosott ruhákat meg bedobta a szennyesbe.... no comment

Jaja a lényeget nem is mondom: Istvánnak kibújt az egyik felső fogacskája az éjjel!!!! Így már 3 foggal büszkélkedhetünk :-)

Ja és egy kép ami az elmúlt napokban készült, majd le estem a székről úgy nevettem amkor megláttam,
és amióta itthon vagyunk a gyerek csak szallonaszíros kenyérfalatokat hajlandó reggelizni a nagyival.... azt modta a doki hogy erre biztosan nem lesz allergiás :-)

Na egyek, legyetek jók!
Üdv
Kati


Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!
Kati!nagyon aranyos a kisfiad.Néha Noémi is csak szalonnát hajlandó enni.
Soldoso.gratulálok a babához!Hányinger hányás?Egyéb tünet?
Üdvözlet az újaknak.jó,hogy végre ennyien vagyunk.
üdv:Moncsi
kreony
 
 


Hello csajok!
Írom én ide nem privibe, hiszen nem titkos. A doktornő minden pénteken rendel a szakrendelésen 9-11-ig. Ha valaki rendszeresen jár hozzá (pl. kismama), akkor a későbbiekben akkorra hívja majd be az osztályra, mikor ő ügyel. Egyébként minden délelőtt megtalálható az osztályon, ha sürgős. Szerinten nem hajt el senkit, ha hívatlanul megy akkor sem. Fizetni nem fizettem eddig, hisz nincs magánrendelése. Vagy legalábbis arról nem tudok.
Valóban nem lenne hülyeség, ha az orvosok is beleolvasnának néha ebbe a fórumba, sőt esetleg írhatnának is.
Más. Nagyon fontos lenne! Ha valaki tudna nekem segíteni. Mivel kúráljam magam? Beleestem a köhögős nyavalyába és nem nagyon akar múlni. Már majdnem egy nagy üveg lándzsás útifűszirupot benyaltam, tudtom szerint mást nem szedhetek, még gyógyteát se. Ha mégis lenne valakinek jobb ötlete... Néha már a hasam is fáj a köhögéstől.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Vhencsi!

A lehető legjobbkor lettél beteg. Én úgy tudom, hogy semicilint lehet beszedni, mert mikor én voltam terhes engedték, bár elég korai terhes voltam akkor. Bár sokat nem segít a köhögéseden, de van a makkegészségben biztos olyan nem gyógyszer amit bevehetsz, kérdezd meg ott a csajokat.

http://www.videoplayer.hu/videos/play/105043

aki még nem látta ez a kisfiam.

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk....


Pemetefű cukorka!!!!!!
Gyógyszertárban kapható kb 500.- szuper jó!!!!

Köhögéscsillapító, hurutoldó és még vagy 100 dologra jó!
Jobbulást.

Köszi a doktornéniről az infót!!!!


Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Én is voltam köhögős-torokfájós a terhesség vége felé. Nekem a doki a Tantum verde cukorkát javasolta. Jó is volt.

Kriszta
sziki
 
 


Sziasztok!
Én a mézes-citromos teára esküszöm.A nagymamám azt mondta,hogy a hagymatea mézzel nagyon jó köhögésre és torokfájásra.Én is ezt ittam amikor megvoltam fázva.Noéminek is adtam már és tényleg jó.
Hagymatea:A vöröshagyma(lila)külső száraz héját leszedjük és annyi vizet öntünk rá amennyi teát akarunk.Felforraljuk majd elzárjuk alatta a gázt és kb 20percet állni hagyjuk.Ízlés szerint adunk hozzá mézet.
Lindi:Nagyon aranyos a kisfiad a videón.
Üdv mindenkinek:Móni
kreony
 
 


sziasztok!

Lindi a kisfiad tündéri :-)))

Móni, a hagymatea nálamis bevált már! nem volt a legfinomabb de nekem a három nap után csak az vitte le a lázam és szüntette meg a kühögést és 2 nap múlva semmi bajom sem volt.

na megyek mert Kismanó a nagyit nyüstöli :-)))

ja még egy kérdés, mit adhatok már neki reggelire? mert kézzel ügyesen teszi be a szájába a kis falatkákat és úgy látom igényli is a szilárdabb kaját, szóval? kenyérfalatok kis margarinnal pl mehetnek?

Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Köszi Kati, Móni!

Kati szerintem adhatsz nyugodtan kenyeret neki, sőt szerintem mi már ilyenkor ettünk szalámit is, virslit, bár ezekben nem vagyok teljesen biztos. De szerintem bio lekváros kenyeret is ha megeszi.

Nem érdekel valakit 140*70-es kókuszmatrac új állapotú féláron?


Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!


Melinda: Dani nagyon ügyes!
Kb 50x meg kellett nézni. Amikor véget ért a videó, Adél megkérdezte, hova mentél Dani?
A Balcsis videó szintén nagyon jóóóóóó. Azt szintén vagy 50x néztuk. Adél még tegnap este 1/2 9-kor is "Dani pancsolóst" akart nézni. Az a kacagás......

Köszönöm a doktornővel kapcsolatos kimerítő infót. Még egy a neve pontosan mi is? :oops:

Falatkákat (katonákat- Adélnak ez a kifejezés jobban tetszik) nyugodtan adhasz neki.
Pici kenyér, pici felvágott. Adél 1,5 éves kora óta pl virsli és kolbász függő.
Most a favorit a nudli és a palacsinta :lol:
A Sparban lehet kapni töltött nudlit (meggy, szilva lekváros, sajtkrémes, azt hiszem mákos is van). Na abból tud termelni.
De nagyon szereti a tejfölt kiflivel tumkolni. Kakaós csiga is jöhet.


Üdv!

Edit
Kép

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Edit, édes lehet Adél ahogy Danit nézi :) :) Ez a kép pedig nagyon szuper Adélról. Jöttök szombaton úszni?

Engem még az érdekelne a nőgyógyi dokinőről, hogy ha a szakrendelésre megyek milyen vizitdíj kell? Mert ugye beutaló nélkül több kell, nem a 300 Ft.

Ma Dani kakil a mamánál, úgy hogy szólt hogy kakilni kell. Ráült a bilire és már kakilt is. Anyós el volt ájulva.

Lindi

Kép
lindika
 
 


A doktornő neve Tidir Alisza, a vizitdíjról sajnos nem tudok felvilágosítást adni. Nekem most egyenlőre nem kell fizetnem. De mikor még nem kismamaként voltam nála a szakrendelésen, elég volt a 300 Ft-os vizitdíj.
Köszi a sok jótanácsot! Azt hiszen kilábalok lassan a köhögésből. Nálam a mézes tea, lándzsás útifűszirup és a Hals cukorka vált be.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!
Kivel mi van?Már régen írtam,de betegek voltunk.Az egész családon átment ez a megfázás.Most már jól vagyunk.Szerencsére Noémi nem lázasodott be.Nekem az volt a rossz,hogy még egy torok fertőtlenítőt sem szopogathattam el,de a mézes hagymatea jó volt.Holnap megyek Uh-ra remélem minden rendben lesz a bébivel odabent.
Noémi még mindig szopik 1x,de már ez is haladás.

Edit:Nagyon aranyos Adél,szerintem rád hasonlít!

Soldoso:Veled mi van?
Többiek jól vannak?
Üdv mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!

Móni jó hogy meggyógyultatok! Biztos minden rendben lesz a babóval, nem is szabad másra gondolni.

Edit!

Tök jó, hogy így érdeklődsz felőlem, mármint hogy hogy tetszik a meló. És képzeld a babaszobás csajokból tegnap legalább 4-en megkerestek ugyanezzel. Nagyon jól esett. Ma egész nap rohangáltam, mindenért kétszer kell a városba rohannom, még jó hogy nincs messze, mert mivel nincs munkaviszonyom, így nem írhatok még alá semmit, de mindent nekem kell elintézni.

Kati!

Nem voltatok babaúszáson, ezért szólok, hogy most hétvégén nem is lesz, majd csak jövő hétvégén. A kicsit, mármint ti, már buktak a víz alá, és nem sírtak tőle. Nem tudom mikor jutok el, sajna most hogy elkezdtem melózni nincs időm, max hétvégén, de az a családé, nekem meg a tanulásé, de majd összehozzuk valamikor.

Puszi mindenkinek

Lindi
lindika
 
 


sziasztok!

Lindi köszi hogy szóltál, mert most mentünk volna :-(((( Vasárnap este értünk haza Miskolcról, ezért nem voltunk most, ha bármkor tudtok gyertek :-) Mától van padlófűtésünk úgyhogy Kismanó kedvére csúszhat mászhat végre!!! :-)

Lindi a régi munkahelyedre mentél vissza vagy új helyre? Megkérdezhetem hol dolgozol? Jó lesz priviben is :-)

Tényleg, ki is dolgozik az okmányirodában? Edit Te? bocs de már nem emlékszem, de elég sokat járunk a kicsivel a Párizsi udvarba, néha bekukkanthatnánk :-)))

Móni, biztosan minden rendben lesz!!! Érdekes hogy én a terhesség alatt nem aggódtam, visszont a szüléstől rettegtem!! amikor megláttam szekszárdon a szülőszobát, akkor csak rosszabb lett a helyzet... de végül amint megszületett István azt mondtam jöhet a következő!! :-))) ja és örülök hogy meggyógyultatok!

Visszatérve a bababúszásra, kicsit félek ettól a víz alá merüléstől...

Nagyon rossz volt eljönni most otthonról, anyuval annyira feszültek voltunk vasárnap hogy össze is vesztünk aztán persze együtt zokogtunk...

István baba ma a nagyinál alszik így pakolászok, mert csak ledobáltuk a csomagokat amkor hazaértünk, meg kivadaltam ami ki volt mostva. Szóval nem unatkzom.

Tényleg írjátok meg légyszi honnan lehet ebédet rendelni, mer jövő héttől rendelnék, megegyeztünk az urammal, hogy kedd, szerda, csütörtökre, mert hétfőn mindig van vasárnapi maradéák, pénteken meg főznék szombatra is :-) Szóval várom a címeket :-)))

Lindi még1x köszi hogy szóltál, pedig most a nagypapi is jött volna velünk :-(

Üdv Mindenkinek!!!

Kismamák vigyázzanak magukra! gyerkőcöknek puszi

Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!
Bátyáról a Bencze Csárdából is lehet menüt rendelni.520Ft/adag,és ebben benne van az is,hogy házhoz viszik.
Cím:Bátya,Alsószállás 49
Tel szám:06/20/512-4886
Sokan dicsérik,hogy jól főznek ott.
Ma nem voltam uh-n,mert nem volt aki vigyázzon Noémire,majd holnap megyek.
Üdv mindenkinek!:)
Móni
kreony
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: