Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Szeretnék becsatlakozni hozzátok. 1 éves a kislányom.
Bölcsit keresek lassan, de biztosan a Flórián tér környékén. Érdekelnének a tapasztalatok.

Kép
milkabögre
 
 


Sziasztok Lányok!
III. kerületi (Aquincumi) kismama vagyok! Érdeklôdnék gyermekorvos ügyben-Kit érdemes választani???
Aki tud segíteni, írjon!

Alma
alma@mail.gatesgroup.hu
(20+5)
almaa
 
 


Sziasztok!

Légyszi segítsetek! Minden vélemény érdekelne a Jablonka úti Szt Klementina és a Czetz J. u-i Törpike ovikról. Fontos lenne, mert lassan itt a beiratkozás ideje.

Köszi mindenkinek.

Mano
mano
 
 

 
 

Manó,
a nagylányom most nagycsoportos a Törpikében, a kicsi szeptemberben kezdi a kiscsoportot. Mire vagy kíváncs?
Andi
andi35
 
 


Sziasztok, de rég jártam itt!
Hallott valaki valamit az Árpádfejedelem u-i Vackor oviról? Állítólag nagyon jó hely, de senkit sem ismerek akinek oda járna a gyereke. Kép
Helló Éva
Évaiii
 
 


Sziasztok szeretnék csatlakozni,igaz az én gyerekeim pont kiesnek a korthatárból.Bence fiam 6,5éves szeptemberben megy suliba /Keve u/mivel a nagymamája,apja is oda járt.Csenge lányom holnap lesz 10hó.Mi a pók ü-i lakótelep és a duna mellett lakunk a kertesházaknál.A fiam még 3hó-ig a Vitorla u-i oviba jár/szerintünk jó/vannak akik Békásról hordják át a csemetéket.
A gyerekorvosról:Mi az Ányos u-hoz tartozunk és Dr.Varga károly az orvosunk,elég jó orvos.A vélemény elég vegyes róla különben .Mi régebben máshoz jártunk,de lecseréltük volt vele 1-2 gond.
/nem írom +direkt a nevet/
köszi ,hogy írhattam üdv.timi
utimi
 
 


Szia Timi,
melyik osztályba fog járni a fiad a Kevében? Mi végül a Fodros mellett döntöttünk, tanító nénik miatt.
Valaki kérdezte fentebb az orvost, mi is az Ányos utcába járunk, dr Simon Györgyhöz, eddig csak jókat tudok róla mondani (igaz, évente kb. kétszer járunk orvoshoz).
Üdv, Andi
andi35
 
 


Sziasztok,

Egy 15 hós kislány anyukája vagyok. Lili egy kis tündérbogyó Kép. Persze rosszalkodni ő is tud, de nagyon imádom.
Jelenleg még a II. ker.-ben lakunk, de pár héten belül átköltözünk a III.-ba. Szívesen vennék egy-két hasznos infót: hol vannak jó játszóterek, piac, baba-mama klubbok, egyáltalán hova lehet menni egy 15 hónapossal (a Testvérhegyre /azt hiszem, így hívják/ költözünk)? Ja és érdekelne, egy jó (homeo-párti) gyerekdoki is.

pusz,
gömb
gombolyu
 
 


Szia, Utimi!
Gyermekorvos ügyileg szeretnék privátban kérdezni, lehet??
Mi még a választás elött állunk, de csak látásból ismerem a dokikat.

alma@mail.gatesgroup.hu
Alma
(24)
almaa
 
 


Sziasztok!

Én egy 17 hónapos kislány, és egy 15 hónapos pocaklakó anyukája vagyok.
A Flórián tér közelében lakom, és elvileg a Mókus utcai rendelőhöz tartozunk.
Jelenleg van egy háziorvosunk (aki nem körzeti, hanem ajánlották), de le szeretném cserélni, mert nem felel meg számomra minden olyan szempontból, amit egy gyerekorvostól elvárok.
Tudnátok nekem esetleg abban segíteni, hogy elsősorban a Mókus utcai rendelő orvosai közül van -e tapasztalatotok? A Vörösvári útit csak végszükség esetén környékezném meg.
Köszi előre is a segítségeteket!

Ha gondoljátok, az alábbi e-mail címre is írhattok: tothlevi@freemail.hu

Gömb,
Írtam neked mailt.

Móni
vmóni
 
 


Móni,
Kaptál mélt?
gömb
gombolyu
 
 


Szia Gömbölyű!

Szoktad még ezt az oldalt olvasni? Én is a Testvérhegyen lakom....
nikcsi
 
 


Ez a topic elhalt?

Testvérhegy és környékén nincs kismama???? Kép

Niki
nikcsi
 
 


Kismamák figyelem!!!

A gyesről, gyedről a munka világába visszatérőket nem szívesen alkalmazzák a munkáltatók, mert arra hivatkoznak, hogy kevés a munkatapasztalatuk, korábbi tudásuk elavult, illetőleg a kisgyerekek miatt arra lehet számítani, hogy a betegségek miatt gyakrabban fognak a munkahelytől távol maradni. Ez a réteg a munkaerőpiacon hátrányos helyzetbe kerül. A megyei (fővárosi) munkaügyi központok a probléma megoldása érdekében munkaerő-piaci képzéseket és munkaerő-piaci programokat indítanak.
Ősztől induló tanfolyamok pl:
irodavezető, virágkötő, ingatlanközvetítő,
személyügyi ügyintéző (új)!!!
Akár néhány hónap alatt OKJ-s bizonyítványt szerezhettek!!!

Javasolom, hogy keressétek meg a lakóhelyük szerinti munkaügyi központ kirendeltségét, mert nagyon megéri és a tanfolyamokat nem indítják el, ha nincs meg a létszám!!!
viragferi
 
 


Sziasztok Lányok!!
Pénteken Baba-börze lesz a Szérűskert u. 40 szám alatt található suliban.
Lehet árulni, venni.
itt lehet információt és asztaligényt leadni:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=251837
Manyamamától, vagyis Zsuzsától
(nem én vagyok a szervező)
Erika
csengõ
 
 


Nikcsi,
mi a Testvérhegyen lakunk.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok,
október 16-án, szombaton babaruhabörze lesz a Tímár u. 2. sz. alatti SzDSz Székházban, 8-12 óra között. Ha eladni szeretnétek, hívjátok Bohus Mártit (367-5659 vagy 30/3096671 számon.) Ha vásárolni szeretnétek, természetesen örömmel látunk Titeket :-)
Egyébként a börze most már havi rendszerességel megrendezésre kerül, és elég jól be van már vezetve. További alkalmak 2004-ben: nov. 13, dec.11.
Sziasztok,
Endi
endi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nagyon ritkán nézem ezt a topicot, mert nem volt semmi mozgás...

Zsuszo Kép
Melyik részén laktok? És már van babátok? Válaszolj nyugodtan privátba!

Endi
Azt szeretném kérdezni, hogy mik lesznek? Pl.: babakocsi, járóka ilyenek is lesznek vagy többnyire ruhák?
Köszönjük az infót!Kép

Nikcsi
nikcsi
 
 


Sziasztok! Én eredetileg óbudai vagyok, most sem lakom túl messze, de ez már II.kerület, ezért még nem jártam ebben a topicban! Sulit keresek a nagyfiamnak, aki most megy ősszel elsőbe, elég nehéz eset. Okos, és szófogadatlan, szóval nem könnyű. Érdekli a zene, és érzéke, meg agya van a nyelvekhez! Anyámék a Kiscelliben laknak, mi meg Kaszásdűlőbe járunk usziba bébi koruk óta, szóval azért ez nem elérhetetlen táv tőlünk. Ha van infótok az itteni sulikról, azt szívesen olvasnám, akár magánban is. Cím a profilomban! (Én a Záporba jártam. Az milyen most?) Köszi: Claire
claire
 
 


Claire Szia, itt még egy légy sincs ezen a topicon...
Mi még csak most várjuk az első babyt, ezért ilyen iskolás kérdésben nem tudok segíteni.
Én 1-4-ig a külső bécsi útiba jártam (most Waldorf), 5-8-ig a Váradi u.-iba...

Nikcsi
nikcsi
 
 


Endi, ez a borze, amit irtal, minden honapban ugyanezen a helyszinen van? (Timar u.)
moosejaw
 
 


Sziasztok!
lesz Kaszásdülőn!!!
December 10-én 9-16 óráig a Pethe Ferenc téri MDF székházban.
A cím III: ker. Pethe Ferenc tér 2.
Megközelíthető Hévvel, a 106-os busszal, Kaszásdülői megálló.

itt:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=338391

Erika
csengõ
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! – Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
tavasz
 
 



Sziasztok!Szeretnélek megkérni titeket, hogy a
www.kapos.hu web oldalon szavazzatok a kislányomra.
felléptek az oldalra és még -re kattintatok és azon belül a keressük a hónap babáját.
Nagyon jól jönne az amit az első helyezettnek adnak.
Július végéig lehet rá szavazni.
Nagyon szépen köszönöm.Ha tudtok akkor válaszoljatok is hogy szavaztok -e rá!Köszönöm..Alexandrának hívják[/img]
tündi21
 
 


Sziasztok!!

A III. kerületben keresek olyan gyerekorvost, aki tényleg csak akkor ad antibiotikumot a gyereknek, ha MUSZÁJ!!!! És mellesleg lelkiismeretes és esetleg házhoz is jön. Tudtok segiteni? Ha lehet pü-ben várom a választ! Köszi!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Látom eléggé kihalt a topik...

Mi mostanság költözünk a kerületbe, szívesen beszélnék ottani kismamákkal...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kedves Anyukák!

Ringató foglalkozást tartok féléves kortól 3 éves korú gyerekeknek és szüleiknek Óbudán a Ficánka játszóházban hétfőnként 9:30-10:00, és a Huszti út 16-ban péntekenként 15:00-15:30.
A foglalkozásokról bővebben itt olvashattok:
www.ringato.hu
Amennyiben résztvennétek bármelyik foglalkozáson, kérem jelezzétek ezt a következő e-mail címen vagy telefonszámon:
bartalusb@gmail.com
06 30 480 1551

Bartalus Boglárka
blanci
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


Sziasztok!

Én még mindig itt, és a hegyen is. Olyan fura, hogy sok kismama, gyerekes szülő van erre felé és mégis ilyen kihalt ez a topic. :cry:
nikcsi
 
 


Hahó!
ha van valaki, aki csevegne, akkor jelentkezzen, mert én nem hiszem el, hogy csak Óbuda más részein vannak várandós mamák:)!

Kép
szilvi 75
 
 


Sziasztok!
Teljesen új vagyok erre, most regisztráltam, és azért írok, mert információkat szeretnék kérni az itteni rutinos kis- és "igazi" mamáktól!
A 8. héten járok (első babánk), és azt az infót kaptam, hogy lassan védőnőt és gyerekorvost kéne választanom, ebben szeretném a segítségeteket kérni. Tavaly költöztünk Óbudára, a Lajos u.-ban lakunk. Meg tudjátok-e esetleg mondani, hogy kihez tartozunk területileg (vagy hogy hol tudok ennek utánanézni)? És azt, hogy ki az a lehetséges "jelöltek" közül, akit jó szívvel ajánlotok?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv: Zsó
zsó1baba
 
 


Szia Zsó!

Akkor mi nagyon közel lakunk egymáshoz. :)
A védőnőt nem lehet megválasztani, ahhoz kell menni, ahová tartozol (talán háziorvos tud segíteni) én az Óbuda utcába tartozom.
Gyerekorvost választhatsz, de van időd bőven, én szülés előtt nem sokkal döntöttem.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia Ilba!
Köszi a választ! Közben már kiderítettem, Tébesz Mariann a védőnőm, de majd csak januárban tudok majd menni hozzá, mert csak hétfőnként "rendel".
Azt is kiderítettem, hogy az Óbuda utcába tartozunk mi is :-), és hogy 2 doktornő van rendel ott: dr. Kövér Katalin és dr. Tóth Katalin. Ismered őket esetleg? Hálásan megköszönnék minden infót róluk, hogy milyenek...
zsó1baba
 
 


Zsó!
Nekem nem ő a védőnőm, de azt hiszem tudom ki ő, ránézésre szimpi!
Nekünk egy harmadik dokinénink van ott. :lol: Nem ismerem sajnos őket.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Timi vagyok, a kislányunk Kornélia január 28-án volt 1 éves. Mi is itt lakunk Óbudán a Szőlő közben.
Én még tavaly a Margitban szültem, de épp most hallottam, hogy márciustól újra indul a tavaly áprilistól bezárt szülészet.
Szoktam én egy másik baba-mamás fórumba is irogatni, de itt a babaneten találtam olyan topikot amelyben helybeli anyukákkal lehet beszélgetni, ezért csatlakoztam.
Egyébként Zso! Nekünk a Tébesz Mariann a védőnénink. Nagyon aranyos. Én 8 hetes terhes koromtól jártam hozzá rendszeresen. Nagyon kedves, mindent elmond, elmagyaráz, kérdezhetsz nyugodtan tőle. Aztán mikor Kori megszületett tavaly, azóta rendszeresen járt, jár hozzánk. Sok jótanácsot adott a babaápolástól kezdve az etetésen keresztül, a játék vásárlásig.
Remélem szerencsésen túlvagy az első hetek, lassan hónapok izgalmán, s belerázódtál a pocakos életbe.
Akkor te már itt szülsz majd a Margitba?
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Mi is itt lakunk Obudan, a Selmeci utcaban. Mar tavaly nyaron koltoztunk ide, de mivel ugy volt, hogy csak ideiglenesen, nem igazan probalkoztam mas kisgyermekes anyukakkal ismerkedni.
Azota valahogy ittragadtunk :)

2 eves a kislanyom, Liliana. Nekunk Csics Edit volt a vedononk, de mivel akkoriban koltoztunk haza, igy nem igazan ismerem.
Most meg h visszajottunk, nem kerestem meg.

Zso!
1x voltunk a Toth doktorneninel, megfazott a Bogarkam. Nagyon kedves volt. Viszont a Kover dokinenirol pedig szakmailag hallottam jokat. De szerintem is raersz meg.

Remelem azert surubben irtok majd :)
zsanett
 
 


Sziasztok!

Vivien vagyok, a Szentendrei úton lakom a két lányzómmal :)
Hét hetesek és szerintem égetnivaló kölykök leszek :D Ennek ugyanis már most vannak jelei.

Azért írk, mert ismerei valaki közületek Dr. Zonda Igort? Nekem eddig csak rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban :cry:

Szeretnék orvost váltani, nem ismertek valakit?
A védőnőm pedig Vörös Istvánné, és úgyszitén nem áll a helyzet magaslatán. Kezdve azon, hogy 1 héttel a szülés után tudtam csak elérni, és még kikérte magának, hogy Ő szabadságon volt. Sms-t is írtam neki, ugyanis a lányok 33 hétre születtek, és a füle botját sem mozgatta... Azóta 2x volt kint, az orvos egyszer...

Kép
Kép
labasv
 
 


Szia Zsanett!
Mi nagyon közel lakunk egymáshoz. :wink:

Labasv,
Én Zondáról eddig csak jókat hallottam, több anyuka is áradozott a játszón.
Gratula az ikrekhez! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia Ilba:)

Hát tudod mivel korababákról van szó, hetente kéne kijönnie, ez a zárójelentésünkre is rá van írva. Egyszer jött ki, 5 nappal azután, hogy hazajöttünk...
Azon kívül vagy egy vérlázító dolog is. Emeld díjas telefonszáma van 90-es előhívóval, ami kb 300 ft percenként. Van a rendelőjének is száma, de eddig ha hívtam (beutaló kellett a kórháza, és tápszer recept), az üzenetrögzítő vette fel és közölte, hogy ne hagyj üzenetet, hanem hívd a 90-es számot. Ismeri őt a klinika orvosunk. Neki erre szt mondta, hogy azért emelt díjas a szám, mert megunta, hogy az anyák olyan hülyeségekkel zaklatják, mint hogy kell kinyitni a tápszeres dobozt...
És mivel nem jött ki, nem írt időben beutalót, és az egyik lányomról kiderült, hogy vért kell kapnia sürgősen. Az egyik doki a klinikáról szívességből elintézte, hogy bemehessünk beutaló nélkül...


Nagyon édes a kisfiad:)

Kép
Kép
labasv
 
 


Labasv,
na igen, ezek annyira nem vicces dolgok, megértelek teljesen. Én is keresnék másik orvost a helyedben.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Szilvi vagyok kisfiam Márk 9 hónapos.Mi a Kerék utcában lakunk.
Remélem még csatlakozhatok hozzátok.
Nekem a védőnőm Varjas Éva vele nagyon meg vagyok elégedve, a doki Tóth Kálmán.Ő már nehezebb eset.
Vendég
 


Sziasztok!
Tok szupi, h ennyien irtatok!

Labasv!
Grat a kiscsajokhoz! :) Bizti nem konnyu 2 csoppseggel 1xre. Plane, ha az orvosotok is ilyen segitokesz. Ha nincs messze probald meg a Kover dokinenit.

Ilba!
Mennyire kozel? :)
Hova jartok jatszira? Oda a CBA-tol nem messzi Maltaira? Egyaltalan jartok mar? Mi meg iden nem voltunk...

Szia Szilvi!
Az uniocsem is Mark, egybol az jutott eszembe, amikor meg kb 9 hos volt... Nem is volt olyan reg, maholnap meg 13 eves :D
A Kerek utca a Floriannal van, ugye?

zsanett
 
 


Sziasztok,

Mi sokáig Óbudán laktunk (Hunor u.), imádtam, csak sajnos kinőttük a lakást, így tavaly októberben kiköltöztünk Szentendrére. De a mai napig visszajárok szinte mindenért, a gyerekek is odajárnak iskolába, bölcsödébe :)

Labasv: Nekünk Zonda a gyerekdokink, nekünk eddig semmi bajunk nem volt vele, hacsak az nem, hogy mindig sokan vannak nála, és néha úgy érzem, hogy nem figyel ránk eléggé. :roll:
Mikor megszületett a lányom, hozzánk kijött egyből, sőt utána mindig kihívtuk az oltásokra is.

Azt szeretném kérdezni, hogy ezek szerint a régi mobilszáma már nem is él???

Zsanett: A Kerék u. a Flóriántól egészen a Bogdáni útig tart, párhuzamos a Szentendreivel. Van ott egy jó kis Máltai játszótér is :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Igen a Flórián közel van.Mi a máltai játszótérnél lakunk.Most,hogy ilyen szép idő van voltunk hintázni is Márk nagyon élvezte. :)
Vendég
 


Sziasztok!

De felpörögtünk. :lol:

Zsanett,
2 utcányira. :D
Mi inkább a Lajos utcai Máltaira járunk, de a Solymár utcain is elő szoktunk fordulni. Meg rendszeresen járunk a Solymár utcai bölcsi játszócsoportjába. Nekem muszáj vinnem télen-nyáron, hóban-fagyban, mert iszonyú mozgásigénye van.

Vali,
milyen volt innen Szentendrére kiköltözni? Mi is valami hasonlót tervezünk, nagyon mennék, de biztosan hiányozna az itteni élet ... :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


De, a Zonda dokinak megvan a 20-as száma, de azt csak az hívhatja, aki a magánendelésére megy a 12.ker-be.
Amúgy már 5000 ft-ért jön ki. :?

Kövér doktornéni? Ő ki? Hol van?

Már mi is elkezdtünk sétálni, bár a játszóterezéstől még messze vagyunk :)

Mi is itt lakunk a máltainál :D

Kép
Kép
labasv
 
 


Sziasztok!

Ilba!
Arra a kovre jutottam, h eszerint en a Solymar utcai Maltairol beszeltem, ugye?:) Nem vagyok annyira kepben az utcaneveket illetoen :) Tudom, h van ott egy bolcsi is, lattam is kiirva a jatszocsoportot. Mikor jartok? Osszeszokott kozosseg van? Mi az OMK-ba jarunk csiri-birire, nagyon szereti, csak olyan koran kell kelni :)
Probaltuk az angolt is, nem jott be.

Vali!
Mi lassan egy eve nezelodunk, Szentendre, Leanyfalu, Vecses. De az elso ketto sajna meglehetosen draga. Bar en Vecsest is annak erzem, de ott legalabb vannak ismerosok. Pont ma megyunk megnezni egy hazat ujra, m lehet h ez vegre tetszik nekunk :)

Labasv!

Dr Kover Katalin a becsuletes neve es az Obuda utcai rendeloben rendel. Ha nincs messze, nezzetek meg, m tenyleg ugy tudom h eleg jo gyerekdoki, bar nem ismerem szemelyesen.
Boldog masodik hofordulot a picuroknak :)

Sissi!
Mi egyelore az udvarban motorozunk, de lassan mennunk kell jatszizni, m a Kisbogar igenyli...

zsanett
 
 


Zsanett,
:D igen, az a Solymár utca. Tegnap azon voltunk délután pont. :wink:
Bölcsibe heti 1x járunk, ha rossz az idő 2x. Nincsen fix nap, az időjárástól függ. A héten még nem voltunk ... :wink:

Mi is kipróbáltuk az angolt még ősszel, tetszett is, de túl hosszú volt a 45 perc.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Nekunk oszinten szolva nem jott be az angol. Bizti tul nagy elvarasokkal erkeztem, de annyi jot hallottam errol a modszerrol. Ehhez kepest teljes mertekben ugy erzem, h ennyit en is tudok tanitani a kislanyomnak es nem kerul havi 9e ftba 4x45 perc plusz a cd es a munkafuzet ara...Sokallottam az arat, de ugy vtunk, h ha jonak talalom es hasznosnak akkor megeri. Sajna nem tetszett : nekem a "szakmai", Lilinek meg a tobbi resze. Igy ennyit az angolrol.
De holnap reggel megyunk csiri-birire, azt nagyon elvezi :)

zsanett
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: