Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kismamák!
Most költöztünk Csillaghegyre, egyelõre a pár hetes állapotos-ba írok, lassan betöltjük a 12. hetet.
Még dolgozom és ameddig jól esik dolgozni is fogok, pedig jó lenne kismamákkal találkozni, hiszen nem ismerek itt senkit (egyelõre). Persze nem az íróasztal mellõl szeretnék szülni menni, de amíg dolgozom, örülök, ha hazaérek, így nem hiszem hogy tudnék talizni veletek.
Viszont lenne egy nem igazán topikos-kismamás kérdésem:
Keresek egy jó fodrászt, itt Csillaghegyen. Ha tudnátok ajánlani vkit, nagyon örülnék neki.
Bocs az off-ért,
minden jót nektek
Tutuja (11+6)
Jöhet magánba is: tutuja@hotmail.com
tutuja
 
 


Szia FINI,
mail-t nem kaptam meg. Kép
Van freemail-es cimem is, vinczem@freemail.hu
Az Obudai Muvhazban talaltam plakatot a hetvegen, azt irtak, hogy ott is van terhestorna. De csak hetkoznap delelott, ugyhogy ki kell varnom okt. veget, amikor abbahagyom a munkat, hogy jarni tudjak. Kép
Az uszodaval nekem is vegyes erzelmeim vannak, de annyi jot hallottam mar arrol, hogy majd elnehezulok es a medence ezen segit, hogy szivesen kiprobalnam. Kép Furdorucim mar van...Kép
Hugom fel eves kisfiat is Mark-nak hivjak. Kép

Tutuja,
haaaaat, sajnos Csillaghegyen nem vagyok ismeros. Kép Osszesen csak a Pintacsi Viki (Szandi noverenek) a Kismamaruha boltjat tudom, hogy hol van. Kép

Sziasztok,
Gombóc
24+3
gombóc
 
 


szia Gomboc!

örülök,hogy válaszoltál!
Az uszit én csak a fertözés miatt nem javasoltam.))
ha már meglessz a babád és utána is akarsz majd tornázni én szivesen kisérlek.((rámférne))
Most megprobálok e.mailt küldeni!
Remélem ezt megkapod!

Tutuja!

sajna én se tudok segiteni!!

sziasztok

FINI
Névtelen
 

 
 

Your Image Here
Névtelen
 


szia Gomboc!

Mi van veled!
nem valaszoltal az e-mailemre!
Remelem minden rendben,van!Ha meg mindig szeretnel velunk talalkozni akkor irj ide vagy mailbe!
alibaba73@.hu .
mostanaban eleg rossz az ido,de ezert tudunk talalkozni.
szia Fini
Névtelen
 


Szia Fini,
bocsi, hogy nem valaszoltam, munkahelyemen kicsit megszortak munkaval, itthon a parom bitorolta el a gepet, most hetvegen meg elutaztunk..Kép

Igen, rendben van (remelhetoleg) minden, a heten megyek cukorivasos vervetelre, es ez az utolso het, amikor meg teljes 5 napot fogok vegigdolgozni. Utana heten 24-25-en szabin leszek, aztan a kov. heten mar csak 4 napom van...KépNov. 1-tol raerek teljesen, akkor mar tudunk talalkozni, ha Te is akarsz. Kép En a Timar/Beszterce sarkon lakom. KépKépKép

Szia,
Gombóc
már 25+1 Kép
gombóc
 
 


szia Gomboc!

nagyon örülök,hogy minden rendben van veletek!Én a kenyeresben lakom,ugyhogy közel vagyunk egymáshoz.Természetesen mi még mindig szeretnénk találkozni veled.Elvileg mi mindíg ráérünk,kivéve a hétvégéket.Mi sokat járunk játszora és persze vasárolni.Általlában a játszon kezdünk,utána piac,és közért!Most hogy már gatya az idõ kevesett vagyunk kint,de azert megyünk,hisz kell a friss levegõ mindkettönknek!A cukras lötyi ivasa nagyon utálatos de sajna muszáj.Vigyel szerintem citromot mert nélküle szinte lehetetlen meginni,és ezt engedik is.Mar nagyon varom a találkozást,biztos lesz miröl dumálnunk.

szia Fini
Névtelen
 


Sziasztok,

mi a Vályog u-ban lakunk, a lányom most múlt egy éves.
Én is szívesen barátkoznék környékbeliekkel, fõleg, hogy mi csak tavasszal költöztünk ide.

Terhestornára javaslom Tallián Zsuzsát a San Marco Mûv.Házban, kedden és csütörtökön délelõtt 1/2 11 tõl.
Mi hozzá járunk baba-mama tornára és zseniális a csaj.

Szóval aki szeretne randizni annak mi a teendõje.
Mert most már több emil cím is van, nem tudom hova íjak.

Merci
merci
 
 


szia Merci!
Mi nagyon örülnénk,a tarsasagotoknak!
Ha van kedvetek,mi szivesen találkozunk veletek!
Nekem fiam van,akit Márknak hívnak!
Nagyon aranyos,csak kicsit rossz!
Nekem irhatsz nyugottan,a cimemre alibaba73@freemail.hu
de itt is válaszolhatsz!
Mi az Máltai játszora járunk,ha ti is lehet már láttuk is egymást!
szia fini
Névtelen
 


Szia Gombóc!

Tegnap irtam neked egy e-mailt nem tudom,hogy megkaptad-e,
egy 3 es fel honapos kisfiu anyukaja vagyok es szivesen megismerkednek Veled (valoszinu a szemkozti hazban lakomKép)
Nem vagyok regisztralva most irok eloszor ide.

Ildi
Névtelen
 


Sziasztok,

látom itt többen vagytok akik a San Marco környékén laktok.
Mi a Solymár utcában lakunk, a kisfiam most lesz 8 hónapos.
Mi is szivesen sétálnánk, találkoznánk veletek.

Az email cimem gamam@freemail.hu. Tel.: 388-2772.
De mi is szivesen telefonálunk

Sziasztok
gabimammi
gabimammi
 


sziasztok! én innen Budakeszirõl írok és egy leendõ óbudai lakos vagyok.Aranyhegyen építkezünk és 2003 júliusban költözünk,ha minden jól megy.Egy 4 éves fiú,egy 9 hónapos kislány,és egy jelenleg 6 hetes pocilakó anyukája vagyok.Szeretnék körülszaglászni a környéken.Elsõsorban az ovik érdekelnének,mert márciusban be kell valahova iratnom a fiamat.Kérek mindenkit aki ismerõs-e témában,adjon tippeket,megköszönöm elõre is.Addig is boldog karácsonyt és Boldog Új Évet minden óbudainak!!!
Klári
klaritor
 
 


szia Klári!

Ovi kérdésben nem nagyon tudok neked segíteni,csak annyít,hogy a barátnöm novemberben iratta be kisfiát,és bizony alig tudta mert nagyon teltház volt!Ugyhogy válogatni nem tudott de azert sikerült beiratni a gyereket!

Én egy 20 hónapos kisfiú Anyukája vagyok,és szintén itt lakunk Óbudán!Remélem sikerül megfelelõ ovit találni a kisfiadnak!

szia Fini
Névtelen
 


Sziasztok!
Én is óvodaügyben szeretnék érdeklõdni. Nem ismeri valamelyikõtök a Tégla utcai ovit? És a két Szérûskert utcait? Bármilyen vélemény, pozitív és negatív is érdekelne.
Móni
Móni
 


Szia, Móni!

Az én fiam a Szérûskert utca 41. alatti oviba jár, és nagyon szereti. Igaz, a vezetõnõ nem valami kedves (szeptemberben jelentkeztünk az oviba, mert akkor költöztünk Csillaghegyre, májusban még nem tudtuk, hogy költözni fogunk, és csak itt volt hely, mégis csak önkormányzati ráhatással tudtuk elérni, hogy felvegyék a fiam), viszont maga az ovi jó szerintem. Bár ami azt illeti, a másik Szérûskert utcaiba jóval többen jelentkeztek, lehet, hogy az jobb (az biztos, hogy a vezetõnõjük szimpatikusabb). Szerintem nézz körül személyesen.

Kedves Tutuja!

Igaz, nem mostanság írtál ide, de hátha még ellátogatsz errefelé. Csillaghegyi fodrászt kerestél. Tudnám ajánlani Dávid Zsuzsát, tel: 06-20-431-4318, most, januárban nyitott saját fodrászszalont a Dózsa György úttól nem messze, Csillaghegyen. Hivatkozz rám (Luptákné Kovács Krisztina). Fiatal, nagyon kedves és közvetlen lány, megbízhatóan és jó érzékkel dolgozik, én elégedett vagyok vele.

Merre laksz egyébként? Mi a Forrásliget lakóparkban. Én épp most készülök visszatérni a munkába, a fiaim 5 és másfél évesek.

üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Sziasztok!

Én is a III. ker-i ovikat szeretném leinformálni! Ha valaki tud, segítsen! Mi a Pók u-ban lakunk, de jelenleg külföldön. A lányom idén tölti dec-ben a hármat, de csak jövõ márciustól vagyunk otthon. Mikor kell az ovi felé jelezni, ha oda szeretném járatni?

Köszi
Solya
solya
 
 


Sziasztok!
Krisztina! Bocs, hogy csak most válaszolok, de pár hétig nem volt internetem. Kösz az infót! A másik oviról egyelõre én is jobbakat hallottam, de érdekelne a tiétek is. Pl. milyenek maguk az ovónõk? Kor szerint vannak a csoportok, vagy vegyesek? Mennyire veszik szigorúan, hogy mikor viszed/hozod a gyereket? Vannak-e külön foglakozások? Járnak-e kirándulni, bábszínházba, vagy hasonló helyekre?
Ha van egy kis idõd, örülnék, ha írnál róla kicsit bõvebben.
Solya: szerintem vedd fel idén áprilisban a kapcsolatot az ovival. Áprilisban szoktak nyílt napokat tartani, amikor meg is lehet nézni és ha jól tudom, akkor lehet jelentkezni is. Persze ez az önkormányzatiakra vonatkozik, a magánoviknál lehet, hogy másképp van. Ha tudok valami konkrétumot, pl. a nyílt napokkal kapcsolatban, megírom.
Üdv mindenkinek
Móni
Móni
 


Sziasztok! Most találtam csak rá erre a topikra.

Lakik valaki a Flórián környékén?????????
Nagyon jó lenne valakivel találkozni néha.
Másfél éves múlt a nagyfiam, én meg a 6. hónapban vagyok, és úúúúgy örülnék, ha nem kellene mindíg egyedül sétálnunk.

Remélem írtok
mikoo
mikoo
 
 


Lányok!!

Most találtam meg ezt a topicot!
Még nincs gyerekem, de nagyon tudom ajánlani a Meggyfa utcai óvodát Nektek, nagyon jó hely, sok barátnõm járatja oda a lúrkóit, én is oda fogom!

Zsuzsi
Névtelen
 


Mikoo

Én közel lakom a Flórián térhez gyalog kb 20 perc (a Kiscelli múzeumnál. Nekem van egy 8 hónapos kislányom.

Ági
Névtelen
 


Szia Ági!
Jövõ héten, ha van kedved, sétálhatnánk egyet együtt a kicsikkel. Addigra remélem meggyógyulunk (influenza).
Majd beszéljünk meg magánban egy talit, ha lehet inkább lent, mert elég nehezen caplatnánk föl!
Egyébként nagyon jó fönt az a park, sokat jártunk oda szánkózni a télen. A sárkányszobrot is nagyon szereti a fiam!

Örülök, hogy írtál!
mikoo
mikoo
 
 


szia mikoo!

En is kozel lakom a Florianhoz kb 5 percre!

Az en kisfiam most kezdte a bolcsodet a Mokus utcaban es nagyon meg vagyunk vele elegedve!
Nagyon kedvesek es a fiam is szeret oda jarni!Igaz meg csak egy hete jarunk.Mark most lesz 2 eves!

fini
Névtelen
 


Szia Fini! De jó!!!
Írnál nekem a bölcsirõl valamit? Nem nagyon szeretném beadni, de egyre nehezebb vele otthon, mivel a tesó egyre nagyobb a pocimban... Néha már elgondolkodom, mi lenne, ha legalább néhány órára... vagy valami.
Milyen az a bölcsi? Miket csinálnak?

mikoo
mikoo
 
 


szia mikoo!

Mi egy hete kezdtuk a bolcsit!Eloszor csak ket orara mentunk be mindketten!Olyan volt mintha csak jatszani mennenk!aztan az 5.-ik napon mar csak egyedul ment be 2 orara!akkor volt egy kis siras de hamar elfoglalta magat!most ma meg mar bent maradt ebed es alvasra is!Ma is sirdogalt azt mondtak de hamar megnyugodott!Ha minden igaz akkor mar csutortokon bent marad rendesen 15-ig!
Van most is olyan gyerek akit reggel hoznak 8 fele es ebed utan viszik haza!es nagyon szeret jarni mert gyerekek kozott van!

A bolcsi szep nagy es jo az udvara!a csoportok kb 12-15 fosek ket gondozoval!Nagyon kedves a vezetono!rengeteg jatek van es tanulnak mondokat meg eneket is!az en fiam ez az egy het alatt is sok mindent tanult bent!persze csak aprosagok de azert en orulok neki!Az udvaron van sok bicigli motor!Es persze most majd raknak ki mindenfele jatekot mert itt a jo ido!Es lesz a nyaron pancsolo is!viszont szunet lesz juliusban es augusztusban 6 het!en nagyon tudom ajanlani neked mert tenyleg nagyon kedves gondozonok vannak!De biztos van lehetoseg arra hogy korbenezz bent!viszont ha be akarod iratni akkor igyekezned kell nehogy megteljen szeptembertol!
a hazirenk kb:-8 kor reggeli
-10 tizorai utana mennek ki az udvara!Majd 12 ebed es utana rokton alvas!ebredes szerint kezdenek jatszani -15 uzsonna es utana mar kezdik haza vinni oket!remelem sikerult segitenem de ha meg erdekel valami akkor csak irj nyugodtan!
szia fini
Névtelen
 


Sziasztok!
Minden óvoda ügyben érintettnek:
a Csicsergõ óvodában (Szérûskert u. 41., tel: 367-1982) ezen a héten nyílt napokat tartanak az érdeklõdõ szülõknek. Minden nap reggel 8-10-ig más-más csoportba lehet bemenni: szerdán középsõ és vegyes csoportokba, csütörtökön egy nagycsoportba. Ide csak szülõk mehetnek, de lesz a gyerekeknek is egy játékos ismerkedés április 7-én délután. (Ha jól emlékszem, 15-17-ig). Beiratkozni május elején lehet, szeptembertõl egy sima kiscsoport és egy vegyes csoport indítását tervezik.
Móni
Móni
 


Ha jól emlékszem, szerdán a mini csoportba is be lehet menni, de megesküdni nem mernék rá. Ha csak emiatt mennétek, elõtte inkább telefonáljatok oda :-)
Móni
Móni
 


Szia Fini! Köszi az ismertetõt, tényleg szimpi ez a bölcsi. De azért még nem adom be... csak kokettálok a gondolattal.

mikoo
Nem dúl ott az influenza járvány?
mikoo
 
 


szia mikoo!

nincs jarvany!SzerencsereKép Kép Kép Kép
es a gyerek egyre jobban szeret oda jarni!Feltem hogy gond lesz majd az alvas de az is siman ment!
Szeriintem ha be akarnad adni hogy a gyerek kozosegban legyen akkor jo az ha 8-12 van bent!Te jutsz egy kis lelegzetvetelhez o meg jatszik egy nagyot bent!jol emlekszem hogy te terhes vagy?ha igen hol,es kinel fogsz szulni?Es hany honapos vagy?

sziasztok fini
Névtelen
 


Szia Fini!Kép
A Margitban a Sztanyik dokinál, és a 7. hónapban vagyok.
mikoo
 
 


szia mikoo!

En is ott szultem csak a Palfinal!
Most utottbe a bolcsibe a jarvany,ugyhogy a fiam most ithon van!Lazas kohog es folyik az orra!
Mar voltam vele ugyeleten is mert nagyon lazas volt!
Remelem hamar meg fog gyogyulni!
remelem ti jol vagytok nem estetek bele!

Sziasztok fini!
Névtelen
 


Sziasztok!
Holnap (ápr. 7-én) a III.ker.i Csicsergõ óvodában (Szérûskert u. 41.) játékos ismerkedés lesz a gyerekeknek, du. 3-tól 5-ig.
Móni
Móni
 


Szia Fini!
Sajnálom, hogy elkaptátok! Pedig már azt hittem, hogy vége a járványnak. Mi kb. 3 hete estünk túl rajta. Nem volt valami vidám dolog...
Minél hamarabb gyógyuljatok meg!!!!!

Szoktál járni a Margitos topikban?

Minden jót
mikoo
mikoo
 
 


szia mikoo!

remelem en is hogy hamar tul leszek rajta!Mert igy meg dolgozni se tudok es nem megy az uzlet!Es ez nem jo kezdett!
En nem szoktam a margitos topikba jarni viszont a bekasiba igen mert ott van uzletem!

szia fini
Névtelen
 


Krisztina!
Tényleg régen jártam erre, olvasni szoktam a friss kismamák fórumot.
Nagyon köszönöm a fodrász infot, fel is hívom, remélem még el jutok hozzá, mert még a szülés elõtt szeretnék, de alig van vissza pár nap a kiírásig, igaz még semmi jele, hogy igyekezne kifele...
Valószínûleg közel lakunk egymáshoz, mi az egyik társasházban a Tündérliget sétányon.
Sikerült visszatérned a munkába? Biztos nem könnyû megoldani két gyerekkel, szerintem 8 órában szinte lehetetlen.
Írj, ha erre jársz,
minden jót
szia
Tutuja
tutuja
 
 


III.ker.i ovit keresõk figyelem!
Az Almáskert óvodában (Szérûskert u. 37.) játszóház lesz leendõ ovisoknak ápr. 26-án 9 órától. Szülõknek tájékoztató 29-én 17 órától.
Móni
Móni
 


Sziasztok!

Mar egyszer felmerult a tema, de ujra felhozom. Kinek van kedve kozos setakhoz Obudan?
Zsombim mar 3 honapos elmult, es delutanonkent (nem a legnagyobb hosegben Kép ) szivesen ronam az utcakat, mas babakkal es mamakkal. KépKép Mi a Timar u.-ban lakunk.

Ildi, Te is nagyon eltuntel! Pedig ma ott alltam a kaputelefonotok elott, hogy felszolok. De aztan inamba szallt a batorsag. Kép

Szoval, kinek van kedve?
Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Gombóc,írtam Neked mail-t(már elég régen,bár nem kaptam meg,amit írtál),nem tudok bejelentkezni babanetre,nem tudom miért,na mindegy névtelenül,hátha sikerül.
Már nagyon várom,hogy láthassam Zsombit,eddig csak képeken sikerült megnézni.Már én is gondoltam,hogy telefonálok,de nem mertem,hátha felébred Zsombi.Nyugodtan csengess fel,ha van kedved,délelõtt 9-10körül sétálunk(közért,zöldséges),délután 4-5körül szoktunk sétálni,ma nem jó,de egyébként bármelyik délután jó(csüt-ön lehet,hogy megyünk tanácsadásra,de még nem biztos).
Felhívhatlak valamikor telefonon?Vagy hívjál fel.
Szia
Ildi és Levi
Névtelen
 


Szia, Tutuja!

Bocs, de csak most vettem észre, hogy írtál, azóta már biztos a baba is megszületett. A Tündérliget sétány az a Tündérliget utca? Mert akkor tényleg nagyon közel lakunk egymáshoz! Mi társasházban lakunk, az egyik narancssárgában, ami a kék tetejû társasházak mellett van.

Visszatértem a munkába, kis munkaidõkönnyítéssel, így fél kilenctõl 4-ig vagyok, pénteken meg 3-ig. Autóval járok, így este fél 6 körül érek haza a két gyerkõccel, így egész jól elboldogulok. Az Árpád hídi dugó sajnos nem jön jól.

Írj, ha tudsz!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Lányok,
mi lehet, hogy a Csúcs-hegyre költözünk. Bármilyen ismeretség, hasznos infó érdekel. A kislányom 6,5 hónapos.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok Lanyok!

Rakoskereszturi vagyok, de feligmeddig Obudai, ot eve itt dolgozom. Szuksegem lenne a segitsegetekre bolcsi-ugyben. Neztem a bolcsiajanlo topikot, de kicsit leult, es abban remenykedem, hogy Ti naprakesz informaciokkal tudtok ellatni.
Osztol vissza kell mennem dolgozni, es a ket eves fiamat bolcsibe kell adnom. Ugy gondoltam, jobb lenne hozzam kozel, itt beadni, aztan delutan egyutt mehetnenk haza. Ha barmi van vele, megis kozelebb vagyok. Szerintetek van esely, hogy felveszik? Melyikrol tudtok mondani valamit? A Fini beszamoloja a Mokus utcarol nagyon szimpatikus volt, de most szunet van, majd augusztusban hivom oket.

Koszonom a segitsegeteket!

Eva
evaanya
 
 


Evaaanya!
A Szérűskert utcai bölcsit bárkinek jó szívvel ajánlom (Kaszásdűlő, Szérűskert u. 35, tel. 3886509). De most itt is szünet van, augusztus végén lesznek csak.
Sok sikert a kereséshez!
Móni
Móni
 


Koszonom Moni!

Eva
evaanya
 
 


Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni:. A Harrer Pál utcában levő Waldorf ovival kapcsolatban nem tudtok valami információt?

Igazából az ovónőkről, a felvételi korhatárról, esetleges mini-csoportról, beiratkozási lehetőségről, esetleg tandíjról szeretnék informálódni.

A helyzet ugyanis az, hogy mi Óbudán élünk, de most márciusig Németországban, a lányom lassan ovis korba ér, de nem irattam be otthon oviba, viszont úgy tűnik (lekopogom), hogy itt most felveszik az egyik Waldorf ovinak a mini-csoportjába. És bevallom, kapóra jönne, ha sikerülne egy térben és szellemiségben hozzánk közelálló oviba íratni. Kép

Köszi előre is:
Solya
solya
 
 


Sziasztok!
Aquincumi , 13 hetes + 4 napos, elsô babás kismama vagyok. Szívesen leveleznék hasonló kismamákkal, vagy
aki nem ismer magára, de van kedve írjon.
Alma
alma@mail.gatesgroup.hu
Alma
 


Gombóc!

Nagyon boldog születésnapot kívánunk Zsombinak!

Ildi és Levi(18hónapos)
Ildi és Levi
 


Szia Ildi es Levi!
Koszonjuk szepen! KépKépKépKép

Hu, Levi mar mekkora! Most mar nem aggodsz, ugye, most mar futkarozhatsz utana! Kép
Mi van Veletek? A vedono most mar beken hagy? Es kisteso? Kép

Pussz,
Gombóc es Zsombi
gombóc
 
 


Szia Gombóc!

Tegnap írtam egy hosszabb üzit is Neked,a másik topicba,de nem sikerült elküldeni,ezért csak a lényeget írtam ide.Kép
Majdnem 15hónapos volt,amikor rendesen elkezdett menni,nem csak lépegetett.Védőnőnél jó régen voltunk,amikor találkoztunk.
Zsombi is gondolom már mászik,mint a villám,sőt már lehet,hogy lépeget is?
Kistesó még nincs,Levi nagyon sokat szopizik,keveset alszik éjjel 1-2körül alszik el igaz reggel sokáig alszik,nappal is 1órát és elfáradtam egy kicsit(bár egy kicsit sikerült híznom5kg-t,de még így is minuszban vagyok).
Ti már próbálkoztok kistesóval?
Nagyon aranyos az a két fénykép amit felraktál,tényleg teljesen hasonlít magára Zsombi,nagyon aranyos kisfiúKép
Van kedvetek valamikor találkozni?

Ildi és Levi
Ildi és Levi
 


Szia Ildi,

Nagyon jo lehet Neked Levivel kezenfogva setalgatni. Kép El sem tudom kepzelni, milyen lehetsz +5 kg-val. Latszik rajtad? Kép
ZSombim meg nem jar, csak kapaszkodva lepeget nehanyat. Kép
Meg nem probalkozunk kistesoval, de mar gondolkodunk rajta! Kép
A talalkahoz kedvunk az van, csak most nem vagyunk olyan mozgekonyak ebben az idoben BKV-val. Es mivel osszel volt ket karambolunk, most nem merek vezetni. Kép

De ha jobb lesz az ido, mindenkeppen talalkozzunk! Kép

Pusszancs,
Gombóc
gombóc
 
 


Szia Gombóc!

Írtam Neked egy mail-t!A profilodban lévő címre,remélem megkapod.

Ildi
Ildi és Levi
 


Sziasztok!
Engem is érdkelenének infok óvodákról. Főként a Kerék utcai, a Solymár utcai, illetve a Tégla érdkelne. Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném.

Egyébként mi a Solymár utcai bölcsibe járunk és a fiam nagyon szereti. A gondozónők kedvesek és nagyon rugalmasak. Eddig minden bajunkat sikerült velük megbeszélnünk. Ha valakinek szüksége van bővebben infóra ezzel kapcoslatban írjon bátran.
Puszi
Ági
balgane
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: