Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!![/b]

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Áldott, békés karácsonyt!

Kriszti

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Davallia!
Nagyon jók a képek! Gyönyörűek a lányok. S milyen egyformák :lol:
Eszternek is már mekkora haja van. Jó hosszú.

Ancsi!
Melivel mizu? Változott valami? Az jutott eszembe, hogy szeret babázni? Figyeld meg a szerepjátékát, hátha eljátsza a babáival, a rossz élményeit.
Általában az aktuális problémák a középpontja a szerepjátékuknak.

Mi is kívánunk mindenkinek boldog, sikeres, egészségben dúskáló új esztendőt!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 

 
 


Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gani köszönjük szép az ének nagyon. :D

MI IS KIVÁNUNK MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET!!!

Kép
Kép
lusti
 
 


Boldog új évet Mindenkinek!!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Ma beoltattam a két manót a bárányhimlő elleni oltással, eddig semmi gond nincs, /kop-kop/ remélem nem is lesz, még csak hőemelkedés sem volt.:)

Hogy teltek az ünnepek?

Ki mit kapott?

Jövök holnap délben a képekkel...

puszi és jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Először is BÚÉK mindenkinek.

Baba-mama klubbok felől szeretnék érdeklődni. Tud-e valaki ilyet Miskolcon.

Előre is köszi
blankamama
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet mindenkinek!!!!
Remélem mindenkinek nagyon jól teltek az ünnepek.

Mi január 14-én már bronchitisel kezdtük az évet, már most jobban van, csak az orra folyik.

Lusti: hogy vagytok az oltás után? Láz, pöttyök stb.?
Remélem semmi gond lesz/lett.
Ha van időd segíts már nekem egy kicsit, hogyan kell a vonalzóba képet tenni. Előre is köszönöm.


Teszek fel pár képet az ünnepekről, ha sikerül.

Kép
gyapesz
 
 


Kép Kép Kép Kép
gyapesz
 
 


Majd még jövök, de a kisemberke,már elég nyügős, úgy hogy mennem kell.

Sziasztok!!!!
gyapesz
 
 


Sziasztok

Kép
gyapesz
 
 


gljjhl

Kép
gyapesz
 
 


Nem értem miért nem rakja be a fényképet?

Segítsetek ha van idődtök.

Sziasztok!!

Kép
gyapesz
 
 


Sziasztok!!!

Nagy nehezen én is idekeveredtem...kicsit nehéz visszaállni az ünnepek után... :?
Én annyira élveztem,hogy ilyen sokat együtt vagyunk...dehát egyszer minden jónak vége szakad!! :?
Na azért nem vagyok annyira elkenődve!! :D

Az ünnepek nagyon szépen elteltek!!
A lányok kaptak egy csomó mindent...felével se játszanak!!! :?
Meli pl.most egy ezer éves mackóra kapott rá!! :roll:
Még jó hogy itt figyel a 6000ft-os póni!! :twisted:
Párom is kitett magáért...kaptam egy hajsimitót,egy pendrivot(nem tudom hogy irják ),egy 6 alkalomra szóló szinházjegyet,és a kedvencem...egy munkatáskát!!! Amibe a szerszámokat,lakkokat...bele tudom pakolni!! :D :D

A szilveszter az valami csúcs szuper volt!!! :D :D
Baráti társasággal voltunk egy élő zenés helyen,hajnal 5-ig mulattunk!!!
Kicsit be is csiccsentettem,de marha jól éreztük magunkat!!! :oops: 8)

Most a nátha megy át a családon...kezdte Meli,majd Molli,most meg én... :( :(
Meli alvása hál istennek alakul!!!
Felriadás már nincs egyáltalán...kopp-kopp-kopp,napközben simán elalszik egyedül,este pedig úgy alszik el,hogy én a konyhába lomolok(ott van a szobája mellett) és igy szépen elalszik egyedül!! :)
Viszont éjszaka mindig jön értem és ez napok óta pontban 3 órakor!!! :roll: Ilyenkor még elmegyek wc-re,iszok...és van olyan hogy mire beérek már vissza is aludt!! :)
Úgyhogy mindenki marad a helyén ilyenkor!! :D

Képzeljétek el,hogy voltunk a náthával orvosnál és mondtam a dokinak,hogy Meli állandóan azt mondja hogy viszket a sunija!! :(
Volt már ilyen máskor is,akkor canestent javasolt,de mivel most újra előjött azt mondta,hogy nem biztos,de lehet,hogy a székletében van esetleg cérnagiliszta és hogy vakarásnál,lehet átkerült!! :roll: :roll:
Adott vermox tablettát,hogy két szemet abból vegyen be!!
Tegnap előtt vette be a két szemet,hát azóta úgy megy a hasa,hogy a széklete csak egy vizes lötty!! :roll:
Irta a gyógyszer hogy hasmenést okozhat,de ennyire????
Ha még ma meg holnap is ilyen lesz akkor visszaviszem,mert félek hogy ki ne száradjon!!! :( :(
Ja és gilisztáknak semmi nyoma!!! :?

Molli jól van...5 fiú veszett el benne!!! :twisted: :twisted:
Van 12 foga,mondja hogy anya,apa,baba,tátá,papa,mama,koku(ő egy kókusz nevezetű kutya a házban :D )
Egy hete kapta a 15 hós oltást és a prevenár első részét!!
Tegnap estére 39 fokos láza volt,de hála ma már semmi!!

Dobok pár képet,aztán mennem kéne tanulni,de olyan zombi vagyok ettől a náthától!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 


HAHÓ!!!!!
HOL VAGYTOK??????

LÁNYOK!!!
HA VALAKI SZERETNE MANIKŰRÖZTETNI ÉS PEDIKŰRÖZTETNI,GYAKORLÁS CÉLJÁBÓL NAGYON SZIVESEN MEGCSINÁLOM!!!!
MÁR HA RÁMMERITEK BIZNI MAGATOKAT!!!!! :D :wink:
KÉSŐBB LESZ MŰKÖRÖM IS!! :wink:
IRJATOK PRIVIT HA VALAKI SZERETNE!!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Hú, de jó képeket csináltatok lányok.
Nálunk is nagyon szép volt a karácsony, most valahogy nagyon jól sikerült, dobok képet ha lesz rá időm.

Az oltás után nem volt baj, DE egy héttel utána Csengének most kedden 37.8 fokos láza volt, hivtam a dokit mondta, hogy lehet ilyen, de ha nem változik a kövi nap akkor vigyem el hozzá. Szerdán egész nap láztalan volt, éjszaka volt lázas, adtam nurofent, DE csütörtökön este fürdés előtt megmértem, olyan bágyadt volt, hát nem 39.3 volt a láza, na egy adag nurofen szuszpenzió, + hűtőfürdő, amit élvezett mert egyedül pancsikolt a sarokkádban,nem kellett osztoznia a bátyussal a kádon. :D Pénteken irány a doki kapott suprax szuszpenziót, mert virusos torokgyulladása van, úgyhogy még rákapott egy jó kis virust az oltásra, de már javul.
Ákos is tiszta nátha, igaz már egy hete, de akkor még csak tüsszögött, meg köhögött csúnyán, most viszont már folyik az orra is, úgyhogy kedden vinni kell vissza Csengét kontrollra, viszem Ákost is ovi után mert a doki délutános, aztán kiderül, hogy mi van neki is.

jövök holnap ha tudok, vagy valamikor...

Gyapesz: persze hogy segitek, máris irom, hogy mit csinálj.
Szóval: a vonalzót amikor csinálod, akkor van olyan ugye hogy képfeltöltés, na arra kattintasz, aztán kiválasztod melyik képet szeretnéd, és berakja a gép. Ha a nőin szeretnéd, ott van olyan, hogy saját képek feltöltése, oda klikk, képfeltöltés, és utána már csinálhatod a vonalzót, mert az alján ahol vannak a tickerek, alatta van hogy képet is csatolsz? kérdés ilyesmi van odairva.
Irj ha nem tudsz valamit. Ha gondolod meg is csinálhatom neked, ha bizol bennem.

mentem puszi mindenkinek

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!!!!

Lusti: Nagy nehezen sikerült a vonalzó. Azzal kinlódtam, hogy nem tette be nekem a képet amit feltölttem, de most sikerült. Azért köszi a segítséget.:)

Jobbulást kívánok a gyerkőcöknek!!!! Te sem unatkozol akkor, ahogy látom.
+

Tegnap megkapta Zalán baba is a 15 hós védőoltást, és a Prevenar második részét. Remélem nem lessz semmi gond, azt mondták egy hét múlva jelentkezhet láz, kiütés

Nem unatkozik az ember mellette napközben, felmászik bárhová. A napokban most azt próbálgatja, hogy a pelenkázó szekrényre ugyan hogy lehetne felmenni???
Az infarktus keringet amikor látom, hogy mit akat csinálni.

Amilyen mozgékony, annyira nincs étvágya. Alig eszik valamit. Most a doki írt fel valami barna üveges savanyú folyadékot, ezzel úgy ahogy eszik, de ezt csak két hétig kaphatja.

Nem tudtok valami jó étvágy gerjesztőt??? ':o'


Hallottam a Polyvitaplex syrup-ról (ha jól írtam), tudtok valamit róla????


Remélem tudtok segíteni.


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

Kép
gyapesz
 
 


Szia Gyapesz!

Arboratum

Tünetek: Szelek, váltakozó hasmenés-székrekedés, étvágyhiány, vagy falánkság, de a gyermek súlya nem gyarapszik.

Szer: Abrotanum (a gyermekek erősítésére, étvágyának javítására szolgáló szer)
Dózis: D3, napi 3-4szer 5 golyócska

/bár egy régebbi oldalon azt találtam, hogy Mon még nincs törzskönyvezve. A homeós könyvben nem találtam./


Avena Sativa 9CH
Az Avena sativa és az Alfalfa alacsony hígításban főként étvágygerjesztő hatású.

És még ezt találtam:
"Nekem is étvágytalan volt a középső gyerekem de amióta a flavonkidset eszi azóta megjött az étvágya,hízott is.Mi is kipróbáltunk már 1000 féle gyógymódot de ez végre bevált.Akit érdekel nézze meg a www.flavonmax.com weboldalt és írjon ha érdekli! "

Remélem tudtam segíteni!
Kriszti

bkriszta13
 
 



Sziasztok!

http://mazsolamuzsika.webstand.hu/

Szeretném szíves figyelmetekbe ajánlani a Mazsola Muzsikát! Ez nem a görömbölyi! Sajnos már nem tudom, hogy az ott milyen! :(
Várunk Titeket szeretttel a könyvtárban!
Akció februárban: ha hozol még egy embert akkor egy alkalomra a vendégünk vagy! :)

Kriszti

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Petra 10 hónapos és reggel és este még szopizik, napközben tápszer BEBA 2, és 6 hónaposan elkezdtük a kóstolgatást és azóta is csak kóstolgat. A dokinéni és a védőnő szerint még normális, de én már nagyon aggódom, pár kanálnál többet szinte semmiből nem fogad el. Darabosat pedig egyáltalán nem. Már mindent kipróbáltam, ezer féleképpen főztem, kész bébiételek stb. és semmi. A gyümit úgy ahogy megeszi, de abból is max. 20 - 30 g.
Csak az anyatejet és a tápszert fogadja el.

Kép
mazsola1
 
 


Mazsola!!

Ne aggódj,előbb utóbb ráfog kapni a kajákra!!! :wink:
Van olyan baba aki 1 éves koráig kizárólag anyatejen él....
Nyugi!! :D

LÁNYOK!!!!!
HOL VAGYTOK?????

Most már elkezdtük a tanfolyamon a műkörmöst rész is...ha valakit érdekel.. :wink:

Múlt héten voltunk Zolival kicsit wellnessezni Sümegen....nagyon-nagyon jó volt,mind a szálloda,mind a környék... :D
Majd rakok képeket

ancsi26
 
 



A tanfolyamon elkezdtük a műköröm részt.
Mutatok egy saját munkát....nagyon amatőr még...nem röhögni!! :D :oops:

Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!!!

Sajna nagyon nem sok időm volt mostanában, de ahogy látom, nem csak én vagyok vele így.

Mi jól vagyunk, nagyon szépen eszik Zalán, ahogy nem volt étvágya, most nagyon-nagyon jó!!!!!!!!

Napi 6x eszik, és alvás előtt 350 tápszer.
Éjszaka még mindig fel ébred kétszer-háromszor, és nem alszik vissza addig míg nem kap tápszert. Szerintetek adjak még neki?? Hiszen már 16 hónapos, és így reggelre megiszik 400 ml-t.

Van egy eladó Siesta cipőnk, négyszer volt a babóca lábán, 6500 Ft.
Teszek fel képet róla, ha valakit érdekelne.

Remélem mindenki jól van, és újra beindul Miskolc topikja.


Jövök még, addig is sziasztok-.


Kép Kép

Kép
gyapesz
 
 


Sziasztok!

Edina: Utólag ezért bocsi, de annál nagyobb szeretettel kivánunk a lánykádnak BOLDOG SZÜLINAPOT! és nagyon szép a tortája, meg csinik a lányok.:)


Ancsi: jók a képek.:) Szépek vagytok:)

Húúú de régen voltam itt. Ezért bocsi mindenkitől. De állandóan rohanok.:(nameg a mai nap után totálisan le vagyok fáradva.

Mi már jól vagyunk. Igy Csengének kedden 15 hós oltás lesz, mert ugyi eddig mindig beteg volt, nameg még a prevenár oltás második része is jön.

Ákos már hétfőn megy oviba, remélem nem szed össze valami nyavalyát, most nem lenne jó, még a farsangról is lemaradt, mert ugyi nem mertem vinni, ő jól volt, de Csengi nem, nem lett volna jó, ha megfertőzi valamivel a hugicát. :jajj1: Igy Ákos járt februárban 2 napot oviba.:(

Ma azért vagyok nagyon fáradt, mert ugyi egész nap takaritottam, és még a porszivózás holnapra maradt, mert délelőtt torta után kutattam, aztán találtunk Ákossal a Falánk FAnny-ban Songya Bob-os tortát, meg rendeltünk mellé még 2 kg vajas édes zsúr pogit, mert holnap lesz a névnapi banzáj. Ma reggel kapott Ákos egy 3&1-es legót, amiből vadászrepülőt lehet épiteni hát volt öröm az tuti. Csengi is kapott egy vödör legot, aminek a teteje formakirakó, igy ő is lego-zott egészen fürdésig.
holnap este jövök a beszámolóval és a képekkel.

Mindenkinek puszi és jó éjszakát!

Kép
Kép
lusti
 
 


Edina!!!
:oops: :oops: :oops: :oops:
De aranyos vagy!! :D
Azért van még mit tanulni...de mindem tőlem telhetőt megteszek a szépért!! :D :wink:

Képzeld,hétfőtől olyan beteg vagyok,hogy szinte felkelni sem bírok!! :(
Remélem nem vittem oda semmi bacit!! :oops:
Tegnap már visszamentem az orvoshoz annyira szédültem...elküldött fül-orr-gégére....de nincs semmi...valószínű ilyen kemény vírus!! :?
Tanfolyamra se tudok így menni... :( :( :(

Megyek is aludni...

ancsi26
 
 


Helló!

Ancsi, jobbulást kívánok Neked! :(
És teljes mértékben egyetértek Edinával, valóban szépen dolgozol! Napokig nézegettem én is a kezem, lábam. :lol: És képzeld, még kenegettem is! :wink:

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok már én is.

Bocsi, most van időm feltenni a képeket, máris teszem:
A torta:
Kép

Ákos legozik papóval, /apukámmal/ és papa mellettük áll: Kép Ákos legozik.jpg

A két nagyi. Bal oldalon anyósom, jobb oldalon anyukám: Kép A két nagyi.jpg

Csenge énekel és táncol papa ölében: Kép Csenge énekel és táncol.jpg

Kép Csenge tortázik.jpg

Kép
Kép
lusti
 
 


Ancsi: jobbulást neked, és gyönyörű szépen dolgozol. Én is leszek rá vevő, ha a két manó nagyobb lesz,és nem féltem, hogy letörik a körmöm.

Mi jól vagyunk, bár nekem fáj a torkom, vagy inkább a gégém. A coldrex majd rendbehoz.

megyek mert CSengi felkellt és követel, mindenkinek puszi további szép hétvégét!

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!
Elnézést a zavarásért, csak egy apróság:
Van 2 levél (2x28) cerazette-m, bontatlan fóliában, 2011-ig jó. Ha valakinek szüksége van rá, 3000-ért megválnék tőle, Miskolcon tudom átadni.
Ha érdekel, írj privit!

Amarla
amarla
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Érdeklődni pü-be. Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Szülinaposoknak nagyon sok boldog szülinapot!

Amarla! Nem tudom benézel-e ide még, de ajánlottalak valakinek. Remélem összejött az üzlet!

Kedves Többiek! Hogy vagytok? Várjátok már a tavaszt?

Off: A Mazsola Muzsika foglalkozás minden hónap utolsó szerdáján INGYENES!
(Örömmel értesültem róla, hogy a görömbölyi foglalkozás, már nem viseli a nevünket! :) )
Várunk Titeket szeretettel!
http://mazsolamuzsika.webstand.hu/

Kriszti

bkriszta13
 
 


bkriszta13 írta:
(Örömmel értesültem róla, hogy a görömbölyi foglalkozás, már nem viseli a nevünket! :) )


Kriszti


Bkriszta: érdekes amit irsz, mert nekünk jár görömbölyi hirlap, amiben még mindig Mazsola-muzsika néven van a foglalkozás. De megkérdezem.

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

DODUS: BOLDOG FÉLÉVES HÓFORDULÓT A LÁNYKÁDNAK!
Miket tud már a hölgyike? Fiacskád hogy van? Ovit szereti?

Bkriszta: ti hogy vagytok pocilakóval?

Ancsi: lánykád alvási problémájával mi a helyzet?

Edina: hogy vagytok? Vizsgák?

GYapesz: veletek mi van?

Lányok hol vagytok?

Mindenki eltűnt nagyon, igaz én sem jövök túl gyakran :oops: de hol vagytok?

Nálunk Ákos náthás de csak mezei nátha, nekem is fáj a torkom de nem vészes, CSengi még jól van.:) Elvileg kedden kapja meg a 18 hós + prevenár védőoltás második részét. Remélem nem lesz semmi baja. :roll:

Ma voltunk nővéreméknél Bp-en kaptak a kicsit ajándékot névnapra, mi meg felköszöntöttük a /17.-én lett 10 éves/ keresztfiunkat, de ma tudtunk menni. Úgyhogy mozgalmas napunk volt.

Képeket holnap teszek fel!

puszi mindenkinek jó éjszakát!

Kép
Kép
lusti
 
 


Helló!

Lusti, köszi a köszöntést és minden jót Csengének is!
Lóriéknál az oviban most tarolt egy vírus, szinte az összes gyerek beteg lett, szerencsére nála enyhe lefolyású volt. Jövő héten mehet oviba. Szeret járni, sok barátja van, sokat beszél. :) Mint itthon is...
Maja ma kapta a 18 hós oltást, ordított, mint a sakál, amikor a doktornénit meglátta. Ő mindig így szokta. A szuri miatt alig pityergett. :) Mindent próbál csinálni, amit Lóri. Ha Lóri a földön forog körbe, akkor ő is. Ha a nagy felmászik a karfára, ő is menne. Feláll a bébitaxira, úgy hogy elengedi és semmibe sem kapaszkodik. Szóval van bátorság a pelusban. Sokat-sokat beszél, én már sok szót megértek, a család többi tagja kevesebbet. Imád hintázni, most már kint is lehet. Ami picit aggaszt - doktornéni szerint nem kellene - , hogy nem akar hüvelyeseket enni. Se bab, se borsó, se lencse. És káposztát sem. :( Majd csak megszereti.

Többiek, gyertek ti is!

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!
Nagyon keresek óv. ped. végzettséggel, heti egy órára egy óvónénit.

mazsolamuzsika@webstand.hu vagy itt priviben lehet jelentkezni! Bárkinek! :wink:

Köszönöm!

Kriszti

Lusti! Köszönöm pocakos jól van! Sajnos keményedek, de van már rá homaós cseppem és Magne B6is, így remélem még együtt maradunk a maradék időre! :)

bkriszta13
 
 


Sziasztok!

Bölcsi és ovi keresők figyelem!!!!

A miskolci Szent Miklós óvoda bővül a 2009/2010 tanévtől!!
A Megyei Kórházban lesz az óvoda, a volt Koraszülött osztály helyén.
4 bölcsis csoport
4 ovis csoport
2 napközi (7-14 év közöttieknek)
Április 20-án megbeszélést tartanak a Megyei Kórházban!!
Tel: 46/414-503

Keresnek pedagógusokat is!

"A miskolci Szent Miklós Óvoda a Megyei kórház területén bővülő intézményeibe (bölcsőde, óvoda, napközi otthon) várja olyan óvónők, gondozók, pedagógusok, dajkák jelentkezését, akik megfelelő szakképzettség mellett vallásukat gyakorló, elkötelezett keresztények.
A pályázat mellékletei: önéletrajz, diploma, papi ajánlás.

A pályázat leadásának helye: Miskolc, Bocskai út 7.

A pályázat leadásának ideje: 2009. április 20.

Érdeklődni a 70/945-01-37-es telefonszámon lehet."
lilien_csenge
 
 


Sziasztok, üdvözlök itt mindenkit! Új vagyok még, ezért aztán ne haragudjatok ha rögtön belevágok miért is fordultam hozzátok. Miskolci anyuka vagyok és szeptemberben lesz 3 éves a kislányom, úgyhogy szeretnénk már most beiratkozni oviba, amit ugyan nem tudom még mikor fogunk kezdeni. Lakóhelyünk szerint két ovi jön szóba, körzetes a Százszorszép és jó lenne még a József úti ovi is. Én az utóbbit szeretném, már csak a reggeli bejárás miatt is, meg valahogy nekem szimpatikusabb lenne. Kérem, ha valakinek van tapasztalata bármelyik kettővel kapcsolatban, ossza meg velem. Milyenek az óvónénik, mekkora a csoportlétszám? Köszi előre is!
Mano73
mano73
 
 


Sziasztok!


Jó rég voltam, sok minden történt velünk azóta.
Szóval két nappal ezelőtt a két szomszéddal odébb lévő kutyus megcsipte a fenekem, /nem ér nevetni:-)/ szószerint, de ha én nem állok oda akkor Csengét kapja el, szóval kaptam tetanuszt, mert vérzett a seb, és nem volt beoltva a kutya.:-(

Tegnap kaptunk egy határozatot az állatorvostól, hogy a kutya a jelenlegi 23.-ai napi vizsgálat alapján egészséges, igy /remélem / nem veszett 2 hétig megfigyelik, /na ezt nem tudom, hogy csinálják, mivel nem vitték be az állatdokihoz, hanem itthon figyelik/ gondolom, hogy kijön a doki és megnézi, nameg a gazdi is figyeli. Az oltás helye egy nappal utána nagyon fájt, megduzzadt, de állitólag ez normális, úgyhogy nem aggódok.

Ákos most keddtől kötőhártyával itthon van, de már jól van, /de most héten csütörtökön visszavittem, mert a brulamycin-től bedagadt a szemhéja, úgynézzett ki, mint Bud Spencer, mármint olyan kicsi volt a szeme/ na erre kiderült, hogy allergiás a szemcsepre, igy kapott egy másikat a siloxant ami már egyszeri cseppentés után levitte a duzzanatot, viszont most elkezdett hurutosan köhögni, remélem nem robban le keddig, mert aznap van az anyáknapi műsor, és szeretne nagyon ott lenni. A farsangról is lemaradtunk, mert ugyi itthon volt akkor 3 hétig kb.:-( Szóval remélem nem esik vissza.

Csengi szeme egy kicsit váladékos, de már jobb neki is.:-)

Én viszont tiszta nátha lettem, jól átfáztam két nappal ezelőtt amikor kivittem őket motorkázni, és vékony nadrág volt rajtam.:-( Úgyhogy most szedem a coldrex-et, már jobb egy kicsit.

Apa nem beteg, jól van.

A lakást átalakitjuk, jelenleg CSengének csinálunk külön szobát, ezért sem tudok annyira jönni. Szóval folyamatban a szoba. Párom szülinapját megtartottuk tegnap de csak magunk között sütöttem neki beiglit, mákosat, és diósat, imádja, úgyhogy volt nagy öröm. De a nagyikkal elhalasztottuk az ünneplést, mert mamám kb. 2 napja 39 fokos lázzal volt otthon, igy eltoltuk egy héttel. De már anyum is jól van.

röviden ennyi, képeket valamikor még a ház mindig készülget, rengeteg a tennivaló még.

milyenek az új vonik? Lecseréltem, mert nekem nem ment a mamanet-es, nem tudom miért.:-(


puszi mindenkinek és további szép hétvégét!

Kép
Kép
lusti
 
 


Na úgy látom, nem tette be a vonikat, csak a képeket, na mindegy. Majd próbálkozom.:-)

puszi

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Miskolci anyukák, volna egy kérdésem: ismeri valaki Szarka doktornőt? Az Avason rendel. Ha valaki hallott róla vagy van tapasztalat megírná nekem pü-ben? Köszi!

Üdv
Vera

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi írta:Sziasztok!

Miskolci anyukák, volna egy kérdésem: ismeri valaki Szarka doktornőt? Az Avason rendel. Ha valaki hallott róla vagy van tapasztalat megírná nekem pü-ben? Köszi!

Üdv
Vera


Szia Vera!

Ez a homeos doki, legalábbis nekem a neve úgy rémlik, hogy ő a homeos gyerekdoki, a sóginőmék azthiszem hozzá hordják a gyerkőcot, szerintük rendes.

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


HALIHÓ LÁNYOK!!!!!!!!!

Merre vagytok?

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!
Merre jártok?
Sajnálom, hogy így lekopott ez a fórum! :(

Várjátok a nyarat? Bár ma már azért elég meleg volt!

Nekünk még 2 nap és Bencénél nyári szünet!

Blankát felvették oviba, bár nem kevés protekció kellett hozzá! Ma volt apa beiratni, így remélem már nincs visszaút! Bár én az ovi közelébe sem megyek, nehogy Pocakos kizáró tényező legyen! :oops:
Várja már a nőci, csak a pleusról leszokás nem megy! Sajnos nagyon nem! Itthon szalad a wcre, de ahogy kilépünk a lakásból....

Pocakos még jól bírja, de mi már várjuk!

Legyetek jók!
Kriszti

bkriszta13
 
 


Hahó!!

Én is nagyon sajnálom,hogy nem írogatunk!!! :( :(

Azért ha valaki erre jár írhatna pár sort....

Mi jól vagyunk...egy kis balesetet leszámítva. :(
Hétfőn Melit az oviban fellökték és úgy felrepedt a homloka,hogy varrni kellett!!! :( :(
Nagyon hősiesen viselte...szombaton ki is szedik a varratot...csak hát a helye biztos ott marad... :? :?

Molli jól van,egy nagy csibész az egész csaj!! :D :D

Készülünk a nyaralásra...júl.7-én indulunk Bulgáriába!!!! :D :D
Augusztusba meg a Balatonra!! :D :D

Puszi és gyertek írjatok!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, két hét múlva fogunk járni a Mazsolára, Ákos már nem jár oviba.

Hol vagytok?

Bkriszta: hogy vagy? Egyben vagy még?

Többiek irjatok!

puszi lusti

Kép
Kép
lusti
 
 


Sziasztok!

Lusti! Akkor még egyben voltam!

Ma már külön! :)

2009. július 1n 4:35kor, normál szüléssel 3750 grmal, 57 cmrel megszületett Borka Hanna.

Mindeketten jól vagyunk! Tegnap óta itthon!

Majd jövök és mesélek!

Kriszti

bkriszta13
 
 


KRISZTA!!!

NAGY-NAGY SZERETETTEL GRATULÁLOK NEKTEK!!!! :D :D
SOK BOLDOGSÁGOT,EGÉSZSÉGET TEJCSIKÉT KÍVÁNUNK!!!! :D :D

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: